)ok koiiiiikrijkskabiiiet akkoord Slachtoffer wegpiraat Ieen uiltjes, iaar valken i'ffl'è llf'Htu weer terreur in saigon Omzet "65 reeds meer dan 10 miljoen meevallende stemming EEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 25 JUNI 1968 Ben Roode naar i Holland Sport (Van onze correspondent) DWS en Holland Sport hebben gisteravond overeenstemming bereikt over de transfer van de 22-jarige buitenspeler van de Amsterdamse vereniging. Ben Roode. j Roode, die zowel op de rechts- als I op de linksbuitenplaats bruikbaar is. speelde in het toernooi om de Europa Cup o.a. met DWS in Am sterdam tegen ETO Györ. Maastrichtse correspondent) Gevonden voorwerpen In de maand mei zijn in Leiden de volgende voorwerpen gevonden: boek regenjas, bouwtekeningen, portemon nee, portefeuille, armband, bankbil jetten, aktentas met Inhoud, sleutels, kinderschoentjes, rijwieltas. motor handschoenen. damesonderkleding, bril in etui, zuidwester, doos inh. glazen potten, passerdoos, herenbril, autocontaotsleutels, ruitenwisser, uniformpet, herenpolshorloge, dames handschoenen, herenhandschoenen, taalboeken, autostep, kindervestje, dameshandtas, kindertruitje, dames polshorloge, suèdejas, belichtingsme ter, badbroekje, badhanddoek, etui, inh., sjaal, windjack, jasje, broek, tapijt, duikbril, vulpen, autoinstruc tieboekje, sigarenaansteker, doos, in houdende gipswindsels, valhelm, boodschappentas, twee pakjes inh. dameskleding, kinderfietsje driewie ler, konijn, hockey-stick, dameshoed, herenring, autowieldop, mantelpakje, damesvest, vishengel in foudraal. Terug te bekomen en inlichtingen te verkrijgen aan het bureau van ge vonden voorwerpen, Nieuwsteeg 8 te Leiden, ingang poort op woensdag middag tussen 2 en 5 uur. Telefo nische inlichtingen kunnen niet worden verstrekt. et koninkrijkskabinet heeft van- i fen besloten de goedkeuringswet het huwelijk van prinses Bea- ii de heer Von Amsberg, als- de natuuralisatiewet voor de Von Amsberg in te dienen. Aan eind van de bijeenkomst deelde president Cals mee: „Het id hoeft niet hervat te worden". Cals wilde niets mededelen de onverwachte reis, die dr. De Jong maakt naar Italië. Hij zei ove rigens wel, dat hjj begreep, dat men achter deze missie iets zoekt maar of dat juist is wilde de minister-pre sident niet zeggen. De minister-pre sident deelde voorts mee, dat het Nederlandse volk via de pers zo vol ledig mogelijk zou worden ingelicht over de antecedenten van de heer Von Amsberg. Desgevraagd ver- Nederlandse Antillen klaarde mr. Cals: „Veronderstel, dat het niet volledig zou gebeuren. Dat zou niet tactisch zijn. Niet alleen de leuke, maar ook de minder leuke dingen moeten worden ver meld. Maar het tijdstip daarvoor is nog niet gekomen". Op de foto de volledige konink- rijks ministerraad met op de voor grond de vertegenwoordigers van de Suriname. meent zijn uil een valk te zijn, Nederlandse zegswijze, maai ln omgekeerde zin, is van toe- "te op het onderschrift bij de de uiltjes, die wij gisteren g ceerden. gidsen, die de jonge vogels heb- gevonden, zagen deze deskundige le- maakte ons er vanochtend op t, dat het hier om jonge toren gaat. Deze uiting drie weken oud. Eerste prijs voor St.-Matthias ■kfd. harmonie van St.-Matthias ^Ede 'n 1ste prijs met lof van de bp het bondsconcours van de JP atie van r.k. Muziekgezelschap- I n Zuid-Holland. St. Matthias uit in de hoogste afdeling en Elde niet minder dan 324 pun- letgeen tevens het hoogste aan- is in de afdeling. Daar dit aan- unten in de lagere afdelingen eenmaal overtroffen werd Matthias tevens in het bezit le zgn. Vlinderprijs. Voorwaar litstekende prestatie als men dat pas vorig jaar promotie de superieure afdeling plaats ARKTBERICHTEN uitveilingE j- w roeien 25-49, andijvie 40-58. dop- i 90-214. peulen 60-180, snijbo- IV )-200, stambonen 180-290. tuln- 39-50. kroten 86. postelein 28- barber 16-23, spinazie 50-84, rmmers 11-48, tomaten 25-90, .Jtn 70-114, per 100 stuks: perzi- 6-45, bloemkool 14-85, komkom- 11-48, sla 14- HH 60-94, kroten itGERLIJKE STAND VAN LEIDEN irt. Frederlk W.. z.v. I. Tuuien- van As. Johanna A., d.v. en J. A. M. de Koning. G. J. M. Diepenbach )iepenb pnu Lardée. Jan, z.v. G. Freke en A; ilzen. Daphne M„ d.v. T. I. M. eUn H. M. Verbeek. Karin. d.v. T. van der Zeeuw en M. A. J. de Jolanda B.. d.v. J. H. C. Glas- Hartog en M. Schaft. ONDERTROUWD van Haasteren en C. M. r. C. L. Citroen en E. Sc W. Sweens en S. Hofenk Broekhoven i Onderwater Linden oersl M. Dekkers ling Carolus H. - L Peursum Ronald, Borst. Arie, i M. I. Herruer. B. I. Arentsen. p B. du Pon. H. D. de Bruin en J. G. W. van H. E. Mathijsen en A. N. Vis- A. P. de Jong en T. M. H. E. •oek. L. A. Senne en J. A. C. M. Alten. B. C. Klein en C. M. van S. Hamerling en C. J. A. Buis. ing l- J. M. Oude AlinkJ A. Perfors. A. Rlet- M. Breedijk. J. A. T. Cornells- odenburg !n M. BreeaijK. j. a. j G. A. M. Vrolijk. AA. J. Fli£- C. Laven. S. de Winter en G. S. edel r. A. van Zuuren en W. C. I. r. J Spaargaren en S. H. Ramp. Cornelisse en D. van Egmond. Hove P. P. A. H. J. Kalkhoven. GETROUWD: Kuling en F. H. Swanen. A. J. laar en J. M. T. Offerman. J. Kolk en E. A. C. van der Vlugt. .keer en E. H. C. D. Aalbersberg. P m der Zeeuw en H. H. Doove. V ,M. Froeling en A. J. Kerstholt. emet en E. van der Reijden. N. an Duykeren en M. T. Romijn. der Zwart en J. de Winter. T. 170)» LEIDERDORP Voorstellen aan de raad Het aantal schoolgaande kinderen was per 1 juni j.l. circa 1620. Wil een aan de eisen voldoend onderwijs in de lichamelijke oefening gegeven worden is het bouwen van twee gym nastieklokalen dringende noodzaak, zo schrijven B en W in een uitge breid voorstel aan de raad. Alle pogingen daartoe hebben nog geen resultaat, opgeleverd. Het ziet er niet naar uit, dat er op korte ter mijn verandering in zal komen. Het college meent een tijdelijke oplossing gevonden te hebben, omdat Hout bouw Jarino NV te Roden een semi- premanent lokaal in huur heeft aan geboden. Bij een 15-jarig contract bedraagt de huur f16.605.-. B en W willen dit lokaal bouwen op een stuk grond in het nieuwe uitbreidingsplan aan de Leeuwerikstraat, die beschikbaar kan blijven voor een definitief gebouw. Zij stellen de raad voor het krediet f 16.605 beschikbaar te stellen en tot deze huur te besluiten. Trouwen wordt duurder B en W stellen de raad voor de ver ordening op de openstelling yan het bureau van de burgerlijke stand te vervangen door een verordening, waarin de beperkte openstelling van het bureau ook voor de zaterdag wordt ingevoerd. In verschillende gemeenten wor den voor die dagen, de rechten tot een hoger bedrag geheven dan op andere dagen, terwijl daar ook voor de overige dagen de huwelijksrech ten belangrijk hoger liggen. Een verhoging van de rechten, voor niet werkdagen tot f 200,- menen B. en W. verantwoord. Met betrekking tot de verhoging van de tarieven voor de werkdagen, zegt het voorstel, dat de kosten, sedert de laatste vast stelling van de tarieven belangrijk verhoogd zijn. De tarieven zullen worden 12-2 uur l zondag f200,- 9-12 uur f 150 „37,50 „150 „30,— „150 37.50 2-5 u Zaterdag e Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 30.— 150 Voor de voltrekking in een bijzon der huis, als bedoelt, in het burgerlijk wetboek zal f37,50 zijn verschuldigd. Deze nieuwe prijzen zullen 'gelden van 1 september 1965. Voor het jaar 1965 zal voor koste loze inenting benoemd worden dokter P. van 't Woerd. Sedert 1 januari verleent ook de gemeente Leiderdorp jaarlijks subsi dies aan de kruisverenigingen. Dit is f 1,50 per verzorgingsdag voor in de gemeente behandelen gevallen. Beide kraamcentra verzoeken per 1 januari 1965 het bedrag te verho gen tot f3. De hulp welke de laatste jaren door de gemeente Leiderdorp werd geboden, blijkt onvoldoende te zijn om de voortzetting en noodzake lijke uitbreiding van de werkzaam heden van het kraam centra te ga randeren, hetgeen gebleken is uit de tekorten welke belde over 1964 had den. B en W vragen de raad vast te stellen op f3 per verzorgingsdag. Het aantal schoolgaande kinderen - Aan de Vrije Universiteit te Am- het Seriewedstrijden Op het terrein aan de Zoeterwoud- se Singel vinden zondag de adspi- r an ten wedstrijden van Fluks plaats, waaraan deelgenomen wordt door teams van Trekvogels (Rotterdam), Oljmpiaan, HKV en Ready (Den Haag), Animo Ready (Haarlem), Luto (.Amsterdam) en De Algemene, KNS en Fluks uit Leiden. Aanvang 10.3 De adspiranten van De Danaiden nemen deel met een A en een B- team aan seriewedstrijden van HSV in Den Haag, waar gespeeld wordt tegen teams van DTV (Amsterdam), Samos (Utrecht) en HSV. Naar Engeland Deze zorr Danaïden Engeland. Fluks is opnieuw de gast van Mit- cham, terwijl Danaiden een tegen bezoek aan Croydon brengt. De trip van Fluks vindt van 10 tot Danaiden in Peking weigert „met klem" De Chinese regering heeft „met klem" geweigerd een missie van het Britse Gemenebest in Peking te ont vangen voor besprekingen over de kwestie-VietnamDeze weigering is vandaag door de Chinese minister van Euitenlandse Zaken aan de Brit se regering meegedeeld. Een bom heeft vandaag verschei dene kiosken naast een drijvend res taurant in Saigon vernield waarbij zeker 30 personen gedood of gewond werden. Onder de doden, die opgebaard lig gen by de toegangsweg naar het res taurant bevindt zich zeker één per soon uit het westen. Acht dode kin deren lagen ln hun bloed naast een vernielde kiosk. De ontploffing was de eerste grote terroristische daad in de hoofdstad sinds een bom op 16 juni grote scha de aangericht heeft in het stations gebouw van het vliegveld van Saigon. Schoolvoetbal I Als slachtoffer van i lijke wegpiraat ligt in het Maas- i triohtse ziekenhuis St.-Annadal I de 24-jarige J. Houben uit het dorpje Ambij bij Maastricht. Net een week j sterdam is geslaagd geleden, in de nacht van vrijdag op kleuterpedagogiek mej. zaterdag, werd J. Houben in de Vliet te Leiden. Maastrichtse binnenstad gegrepen door een grote personenauto. Deze „slee", bestuurd door een wegpiraat, verleende hem geen voorrang. Met zyn brommer kwam de jongeman onder de voorwielen van de wagen terecht. In plaats van te remmen, sleurde de bestuurder het lichaam van Houben 400 meter door de stra ten. Door afwisselend te remmen en dan weer gas te geven, trachtte de bestuurder zich van de man onder zijn wielen te ontdoen. Doch toen de woesteling via een trottoir door een paadje vluchtte, kwam Houben on der de wielen vandaan. Dat redde hem het leven. Van een dikke over jas, die Houben droeg, bleven na de sleurpartij alleen wat flarden over. Zwaar gewond werd hij langs de weg gevonden. De Maastrichtse politie vermoedt, dat de dader een bekende wegpiraat uit 't Maastrichtse woon wagenkamp is. Medische diensten Leiderdorp: Dokter P. van 't Woud Hoofdstraat 40, Leiderdorp, tel. 30070 Groene Kruis Zr. Prins, Kom van Aaiweg 7, Leiderdorp, tel. 24909. Oegstgeest: Dokter Held, tel. 52255. Voorschoten: Dokter J. M. Abar- banel, Chopinlaan 32, tel. 3875. Tand arts Cr. Ken gen. Kon. Wilhelmina- laan, melden 9.30 uur. Apotheek Doe- zastraat 31, Leiden, tel. 21313. Warmond: Dokter H. A. G. M Wa lenkamp. tel. 01711-220. Zr. Muhl- haus, Dr. Kuyperlaan 3, Voorhout, tel. 02532-8122. Dokter R. S. ten Cate, Burchtlaan 9, tel. 3027 en Dokter H. S. Boogaart, Storm van 's-Gravesan- deweg 1, tel. 4466. Apotheek Lang straat 86, tel. 2141. HAZBRS WOUDE Het elftal van de Pius X School uit de Groenendijk heeft het voet baltoernooi gewonnen, dat de Oranje Vereniging Hazarswoude Rijn dijk organiseerde voor de vertegen woordigende teams van de drie lagere scholen aan de Rijndijk. Op het St. Bernardusterrein ver sloeg de Pius X-school het elftal van de Christelijke Nationale School met 21 en kwam een gelijkspel overeen met de Banneudschool-voet- ballertjes (11). De Banneuxschool- vertegenwoordlgers op hun beurt kwamen tot een 11 spel tegen de Christelijk Nationale School. Eindstand luidt derhalve: 1. Pius X School 3 punten; 2. Bennaeur- school 2 punten; 3. Christelijk Na tionale School 1 punt. Na bekendmaking verloving Prinses Feest voor jeugd Het bestuur van de Oranje Vere niging Hazerswoude Rijndijk koes tert plannen, om, zodra Hare Ma jesteit de Koningin de verloving van HKH Prinses Beatrix met de heer Claus von Amsberg heeft bekend ge maakt, diverse activiteiten te ont plooien. Dit deelde woensdagavond de heer P. Boer, bestuurslid van ge noemde vereniging, mede. Vooral de jeugd zal tijdens de feestelijkheden worden ingeschakeld. Gedacht wordt aan zang door de Rijndijkse schoolkinderen bij het ge meentehuis, waarvan het tijdstip zo spoedig mogelijk na de bekendma king zal worden aangekondigd. Ver volgens trekt de jeugd naar de Da Costa-singel voor een ballonwedstryd terwyl ze zal worden getrakteerd. Onderhandelingen zijn nog gaande met het fanfarekorps „De Harmonie van Hazerswoude" voor een open- luchtcoacert bij het gemeentehuis of in het Helene Swarthplantsoen. Een muzikale rondgang met lampioen- optocht staat dan voorts op het pro gramma. WASSENAAR Pionier-auto's maken rit Morgen komen ongeveer 30 oude auto's van leden van de welbekend Pionier Automobiel Club naar Was senaar voor een sterrit. De deelne mers verzamelen zich 's morgens op Duinrell, waar omstreeks half elf het startsein gegeven wordt voor een rit door het noordelijk deel van de ge meente (rijksdorp, Oostdorp, plan Zijlwatering, Deyleroord) die eindigt bij het Raadhuis, waar tegen 12 uur de eerste deelnemers verwacht kun nen worden. De muziekvereniging Excelsior zal de aankomst van de auto's met mu ziek opluisteren. De leden van de club worden in het raaduis door bur gemeester en wethouders ontvangen. Daarna wordt in colonne een rit gemaakt door park De Kietviet en Nieuw Wassenaar naar Kasteel Oud Wassenaar, waar de lunch gebruikt wordt. Aanleiding voor deze sterrit die georganiseerd wordt door de heren Jansen is het feit dat dit jaar de Wassenaarse Oranjevereni ging Koningin Wilhelmina 60 jaar bestaat en dat het 40 jaar geleden is dat Huize De Paauw als raadhuis in gebruik genomen werd •fa Steeds weer circuleren er alarmerende berichten, dat de scheve toren van Pisa nóg sche ver wordten dat hij nog wel eens zou kunnen omvallen Groenteveiling Katwijk In hotel „De Roskam" in Katwijk aan den Rijn werd gisteravond een goed bezochte ledenvergadering van de Groentenveilingsvereniging Kat wijk en Omstreken gehouden. In zijn openingswoord wees de voorzitter er op, dat 1964 voor de groenteveiling 'n verre van gunstig jaar is geweest. Ondanks een sterke toeneming van de aanvoer trad een aanzienlijke da ling van de omzet op. Dit voorjaar toonde evenwel een heel wat gunsti- Daarom kijken deskundigen j Ker beeld- De omzet tot dit moment beloopt reeds f 10.374.000,-en ligt dus op gezette tijden met scheve j nog stecbts rond f 400m b^en ogen via optische instrumenten ae totaalomzet van 1964. naar de toren om het geval in de Alvorens in te gaan op het wel en gaten te houden wee van de eigen veiling gaf de se cretaris, de heer H. N. Fennes, in zijn jaarverslag een globaal overzicht van J. P. Geerst: LEIDERDORP Autotocht bejaarden A.s. Zaterdagmiddag zal onder auspiciën van het comité Autotocht Bejaarden weer de jaarlijke tocht ge maakt worden. Men vertrekt om half één vanaf de Eikenlaan met vier autobussen. Het is een tocht van ongeveer 160 km via Katwijk Rijn en Zee. Noord wijk Binnen en Zee, Heemstede, Zandvoort naar de eerste pleisterplaats „Het Kopje". Vervolgens via Haarlem, de Haar lemmermeerpolder, Aalsmeer, Ryn- saterwoude naar Avifauna, Alphen aan den Ryn. Hier zal worden gedi neerd De terugtocht gaat via de Lage Zyde en op de grens van Kou dekerk/Leiderdorp, zal een geluids wagen klaarstaan, die dan de stoet vooraf zal gaan. Men hoopt ongeveer 9 uur op het Burg. Brugplein te arriveren, waar de harmoniekapel Leiderdorp voor een muzikale verwelkoming zal zor gen. De AVO-collecta» verleden week I gehouden, heeft t 422,82 opgebracht. de positie van de tuinbouwveiling in het algemeen. Daaruit bleek, dat om streeks 56% van alle waspeen via Katwijk wordt verhandeld. De ge middelde prijs bedroeg landelijk f 17,50 per 100 kg, doch voor de in Katwijk aangevoerde peen geldt een gemiddelde prijs van f 28,80 per 100 kg. Hieruit bleek dus niet alleen dat Katwijk verreweg de grootste was- peenveiling van Nederland is, doch ook. dat de kwaliteit van het Kat- wijkse produkt ver uitsteekt boven die in andere delen van het land. De exporthandel is dan ook vrijwel ge heel in Katwijk geconcentreerd. De balans per 31 december 1964 en de verlies- en winstrekening over '64 over de inhoud waarvan wij in ons blad van gisteren reeds het een en ander mededeelden, kwamen vervol gens in behandeling en werden, na toelichting onveranderd vastgesteld. Tenslotte kwam nog aan de orde een voorstel van het lid de heer J. v. d. Marei om het bestuur uit te nodi gen te onderzoeken of het technisch en financieel mogelijk Is om een tij delijk gebouw te plaatsen, bestemd voor het uitzoeken en wassen van peen en reeds nu het bestuur te machtigen tot de bouw over te gaan indien dit onderzoek gunstig zou uit vallen. Uit de bespreking, die volgde bleek dat het bestuur zich omtrent deze kwestie reeds had georiënteerd. Het creëren van de uitzoekrulmte, die in derdaad in een dringende behoefte voorziet, wordt zeker mogelijk geacht. Echter het hieraan koppelen van een gelegenheid tot het wassen van peen stuit op moeilijkheden. In de eerste plaats ontbreekt naar het oordeel van het bestuur de nodige ruimte terwijl anderzijds de kosten hoog zijn. Het voorstel werd tenslotte zonder hoof delijke stemming aanvaard, waarbij het bestuur toezegde de plannen te zijner tijd voor de leden ter inzage te leggen. De rondvraag leverde geen belangrijke besprekingen op. WISSELKOERSEN Amsterdam. 25 Juni Londen 10:05%—10.06; New York 3 60T3« 3.60rs I Montreal 3.32H 3.32H; Parijs 73.50—73.55; Brussel 7.25%—7.26V4Frankfort 89.99—90.04 Stockholm 69.68%—60.73%Zürich 83.12—83.17; Milaan 57.65%—57.70%; Kopenhagen 51.94%51.99%; Oslo 50 34—50.39; Wenen 13.96—13.97; Lis sabon 12.54%—12.55%. BEURSOVERZICHT AMSTERDAM, 25 juni. Het Damrak is er vanmiddag niet in geslaagd zich te herstellen van de flauwe stemming gedurende de voorgaande beursdagen voor wat de Internationale waarden betreft. In tegendeel. de hoofdfondsen noteer den bij de opening merendeels ge voelig lager vergeleken met het voorgaande slotniveau. Philips daal de op 117,10 ruim f. 2. Unilever was f. 1,50 lager en Kon. Olie L 1 op resp. 131.40 en 133,50. Aku moest 3 punten prijsgeven op 445. Ook KLM kreeg een lagere advieskoers. Toch dient te worden opgemerkt dat er een koersherstel in de markt zat. Immers, Philips noteerde geduren de de niet-officiële ochtendhandel van vandaag als laagste prijs 115,50, Kon. Olie 133 en Unilever 130,50. De zwakke stemming komt geheel voor rekening van Wall Street, waar de markt gisteren flauw sloot, ook voor Philips en KLM. De Newyorkse beurs wacht met grote spanning de speech af van president Johnson vandaag in de jaarvergadering van de V.N., waarin zeker de politiek van Amerika inzake Vietnam zal worden besproken. Heb Dow Jones-gemiddelde voor de in dustrie-aandelen daalde gisteren in Wall Street met 12.46 punten tot 857,76. In de tweede helft van de beurs- duur trad er plotseling een fors herstel, speciaal voor aandelen Phi lips. op. Dit door aanhoudende lokale vraag alsmede dekkingsaan kopen van de beroepshandel en het uitblijven van Amerikaans aanbod. Hierdoor kon de koers in de Philips- hoek oplopen van 116,80 tot 119, waarmede deze prijs slechts 30 cent beneden de slotprijs van gisteren lag. Kon. Olie herstelde zich van 133,50 tot 134,40 (134,60). Al met al is de stemming vandaag voor deze fondsen zeer zeker meegevallen. In de scheepvaartsector ging wei nig om. De stemming was er meren deels goed prijshoudend. Hetzelfde kan gezegd worden van de leidende cultures. Staatsfondsen onveranderd tot Iets makkelijker. Claims Drie Hoefijzers en Hoeks Machinefabriek verlieten vandaag de beurs; met die van Bergoss werd een aanvang ge maakt. De stock-dividenden Bühr- mannTetterode werden voor het eerst verhandeld en getaxeerd op f. 600. Bührmann noteerde vandaag ex 12% dividend in contanten, plus 10% in aandelen, plus 20% in aglo- aandelen. BEURS VAN AMSTERDAM Vrtjdag 25 juni 1965 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000,- vorige slotkoers koers v. heden Ned. '64 5% 97% 97% 94, 94,V Ned. '58 4% 91% 91'j* Ned. '59 4% 91% 91% Ned. '60-1 4% 91 91x Ned. '60-n 4% 89% 89% Ned. '59 4% 90A 90A Ned. '60 4% 87% 87% Ned. '61 4% 87% 87% Ned. '63 4% 87A 87 Ned. '47 3% 90 ,V 80% Ned '53 I-II 3% 86 85% Ned. '48 3% 78%$ Ned. '50 I-II 3% 78 78 Ned. '54 I-II 3% 80 79% Ned. '55 13% 79% 79 %X Ned. '55 H 3% 83% 83% Ned. '55 n 3% 85 85 Ned. *37 3 83% 83%* Ned. Gb obi '46-3 88 87%* Ned. dol. in. '47 3 96A 96,^1 Ned. Inv. cert. 3 90% 90 Indië '37 A 3 100} i 100% Ned. wonbl. '57 6 88% 88% N. wonbl. '58-'59 90 89% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 102% 10 Ver. HVA-mij. 135% 13! A.K.U. 448% 44 Deli Mij eert Hoogovens eert Philips gem. bez. Unilever cert. Dordtse petr Kon P (50 k f20) Holl. Amer. Lijn Java China Pak. K.L.M130.50 128.50 Kon. Ned. St.boot 120% 121% Kon. Paket Mij... 194 193* Stoomv MU. Ned. 127 127% Niev. Goudr eert. 103% 103% S v. Ommeren eert. 224% 223 Kon Rott. Lloyd 148 147% N. Scheepv. Unie 137 136 NIET-ACTIEVE OBLIGATIES 170.50* 111,-* 491 488 119.30 118.60$ 133.10 131.25 600% 605% 13460 13430$ 127 127% 161 161 Prov. en Gem. leningen A'dam '47 3% 89% A'dam '48 3% 88 b R'dam '52-1 4% 94% - Bankwezen Bank N.G. 85 5% 95 94% Idem '64 5% 94% 94% Idem '58 5 91% 91% Idem '64 5 91% 91% d. N.W.B. '52 4% 90% 89% BVG Rspbr '52.. 161% 161% BVG Rspbr. f500 146% Industr. Obligaties Philips Dol. '51 84% 84% VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten Gedaan en bieden Bieden b Premieleningen Alkmaar '58 2% A'dam '53 3 A'dam '51-1 2%.. A'dam '56-1 2%.. A'dam '56-11 2% A'dam '56-111 2% A'dam '59 2% Breda '54 2% Dordrecht '56 2% Eindhoven '54 2% Enschede '54 2% Den Haag I '52 2% Idem II 2% R'dam '52-1 2% Idem n 2% Idem '57 2'.- Utrecht '52 2% Z.-Holl 1957 2% Zuid-HoU. '59 2% 114 79% 77% 79% 77% 85% 85% 105 NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interunie f50 183 182 Nefo f50,- 98 97 Robeco 216 214 Unitas f50,- 452 448 Ver Bez. v. 94 f 50 122 121 Europa I 10 pb... 486 486 Alg. Bank Ned. 256 258 Amro 56.50 5660 Cultuurbank 17 17 HoU Bank O eert. 229 227 Ned. Mid .bank 105 104.- R.V.S. eert610 600 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 590 595 Berkel's Pat226 222 Borsumij. Wehry 59% 59 Calvé Delft eert. 907 907% K. Pap. v. Gelder 139 137 K. Ned. Grofsm. ^01% 101 Va De Gruyter pref b HoU. Constructie Ing. bur. v. B.njjv 154 Intematio 290 v. Kemp. en Beg. 137 Kon. Zout Ketjen 859% Leidse Wolsjij 290 Müller en Co. NB 322 Ned. Kabelfabr..335 Philips pref44.- Rott. Droogd. Mij 230 E.M.S306% Ver. Mach.fabr... 150 Ver. Touwfabr. 326 Vihamy 174 Walvisvaart 92% Wemink's Bet.mij 175% Wilton Ftjenoord 173 v. Wijk-Heringa 120% Zaalberg 96 Mijnbouw en petroleum BiUton 2de r. 410 Kon. Petr. (f20) 136.- Amer. fondsen Canad. Pacific R. 61% Intern. Nickel 90% Anaconda 62% Bethlehem Steel 35 Cities Service 76% General Motors.. 96% Kennecott 104 Republic Steel 40% Shell Oil59, Union Pacific 37$ l Un. States Steel 47% Ex. dividend Exclaim Laten

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 17