Bittere aanval van zes verzetslieden vroegere Nederlandse betoging in Zuid-Afrika uftf o4 VERKEER IN DE STEDEN Peking verwerpt de Britse vredesmissie MET EEN ENKEL WOORD Bossche politie in actie tegen nozems LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 21 JUNI 1965 Vervolg van pag. 1 Het hoofdbestuur van de nationale federatieve raad van het voormalig verzet Nederland zegt in zyn uitge- i geven verklaring, daj het eigenlijk helemaal geen behoefte had om iets te zeggen over een eventuele verlo ving. Het achtte het zelfs onjuist om dat alle waarborgen in de grondwet ztjn verankerd. Maar het meent, dat misverstanden zouden kunnen ont staan door uitlatingen in de afgelo pen dagen door voormalige verzets lieden gedaan. Derhalve stelt het voormalig ver zet met nadruk vast, dat het niet an ti-Duits is. Het verzet heeft immers zijn strijd gestreden tegen het natio naal socialisme en tegen het fascis me. Om deze reden is de nationale federatieve raad ook thans nog actief wanneer het gaat om de strijd tegen totalitaire systemen. Het streeft po sitief naar een grotere bewustwording van de humanitaire en de christelijke waarden van onze westerse samen leving. In deze gedaohtengang past derhalve niet enige discriminatie naar nationaliteit, doch wel de be vordering van de communicatie en de samenwerking met anderen, ongeacht de nationaliteit. Heel anders Heel anders is de verklaring van zes voormalige verzetsleiders. „Verlo ving en huwelijk zijn zaken, die al leen de naastbetrokkenen en hun fa milie aangaan", zo zeggen zij. „Ande ren behoren zich er buiten te houden. Wanneer het echter verloving of hu welijk van de kroonprinses betreft, ligt de zaak geheel anders. Het be treft dan niet alleen een particuliere aangelegenheid, maar het gaat tevens om de vraag of de man die als ver loofde en als toekomstige echtgenoot wordt uitgekozen, een voor de grote meerderheid voor het volk aanvaard baar is. Hij krijgt namelijk de functie van prins-gemaal en hij is voorbe stemd om zijn vrouw bij allerlei ge legenheden te vergezellen, eventueel zelfstandig het middelpunt van open bare plechtigheden te zijn en bij voor beeld mogelijkerwijze als inspecteur- generaal van de Nederlandse strijd krachten op te treden". Geschokt De verklaring gaat verder: „Onder getekenden kunnen niet verhelen, dat zij geschokt zijn door het feit, dat prinses Beatrix meent, dat deze func ties vervuld kunnen worden door een Duitser, die in zijn jeugdjaren in de Hitler-jugend is grootgebracht en in de tweede wereldoorlog in de Duitse Wehrmacht heeft meegevochten. Wij willen deze huwelijkskandidaat hier- geen verwijten maken. Hij kan Een menigte van verscheidene dui zenden Nederlandse immigranten in Zuid-Afrika is zaterdag doorgedron gen op het terrein van de residentie van de Nederlandse ambassadeur in Pretoria by een protestdemonstra tie tegen het besluit van de Neder landse regering om honderdduizend gulden beschikbaar te stellen van het „International Defence and aid fund". Acht politiemannen, die de wacht bij de residentie hadden betrokken, konden de betogers niet tegenhou den. Eén man werd onder de voet gelopen en met ernstige verwondin gen naar een ziekenhuis overge bracht. Na overleg met Nederlandse diplomaten en met leiders van de demonstratie opende de politie de hekken om aan het gedrang een einde te maken, in de hoop dat de opgewonden gemoederen tot bedaren zouden komen. De betogers gaven leiders om het terrein te verlaten. Zij bleven leuzen schreeuwen en va derlandse liederen zingen. Vóór de aanvang van deze beto- het ook niet helpen, dat zijn ouders ging hadden demonstranten al met staatshoofd is heit symbool van de nationale eenheid. Het verdient de voorkeur dat de persoon van het staatshoofd gedragen wordt door de hoogachting, de warme sympathie en het volle vertrouwen van het volk, wat er nu dreigt te gebeuren is geen bijdrage tot het oproepen van zulke gevoelens. Wij beelden ons niet in namens „het" verzet te spreken. Niemand is daartoe gemachtigd. Wel kunnen wij spreken namens talloze verzetslieden, die tijdens de tweede wereldoorlog 'n bron van inspiratie vonden in de lei ding, die Koningin Wilhelmina toen vanuit Engeland aan de nationale zaak gaf. Voor ons is het een onver- dragelijke gedachte, dat prinses Bea trix van plan is een stap te doen, die haar straks samen met ©en Duitser, die in de tijd van onze bitterste na tionale nood met de arm omhoog stond en „Heil Hitier" riep, naar de herdenkingsplechtigheden voor onze doden zal brengen". Wraakzucht het Duitse volk ten eeuwigen dage zouden moeten blijven haten en ver- aohten. Wij spreken evenmin uit wraakzucht. Sinds mei 1945 is er veel in Duitsland grondig veranderd. Er zijn nieuwe relaties aangeknoopt en Duitsland is zelfs in het bondgenoot schap van het Westen opgenomen. Wij willen en kunnen ons daartegen niet verzetten. Het Ul^t ons een gun stige en logische gang van zaken, dat kan niet betekenen dat alles vergeten is. Het kan evenmin betekenen, dat wij de Duitsers zijn gaan liefhebben. De kroonprinses trapt ons dan ook op het hart met haar pogingen land en volk voor een voldongen feit te stellen. Sommigen schijnen van mening te zijn, dat men deze reacties op de plannen van de kroonprinses terzijde kan schuiven als sentimentsreacties. Wij erkennen gaarne, dat onze senti menten, onze gevoelens door deze zaak gekwetst worden. De verhouding tussen ons volk en het Oranjehuis is altijd volledig beheerst geweest door sentimenten en gevoelens. Men kan bezwaren tegen de plannen van prinses Beatrix daarom moeilijk dis- Over de kop Doordat de auto van een inwoner van Amstelveen zaterdagmiddag op de Provinciale Weg tussen Boskoop en Gouwsluis een lekke band kreeg sloeg de auto, waarin hij met zijn echtgenote en beide kinderen geze ten was over de kop en kwam het kleine voertuig op de parallelweg te Alle vier inzittenden kwamen er wonderlijk genoeg met slechts wat schaaf- en snij wenden goed af. De auto werd vrijwel geheel vernield. kwalificeren als sentimentsreacties. Het bouwwerk van onze nationale monarchie rust in de harten van ons volk op de daarlevende sentimenten. Wat de kroonprinses van plan is, breekt een hoeksteen uit dit gebouw weg". Deze verklaring werd ondertekend door „Siem", voormalig commandant binnenlandse strijdkrachten in de provincie Utrecht, de Betuwe en de Bommelerwaard. (SPP de man, La ren, N.-H.), „Leopold", voormalig landelijk sabotagecommandant (prof. J. W. Duyff, Amsterdam), „Ad", voormalig districts sabotagecomman dant Utrecht en stedelijk KP-leider (A. Hazevoet, Hilversum), ,Oom Piet' voormalig KP-leider Westland (P. Doelman, Naaldwijk), „Hes" voorma lig districtsleider l.o. en commandant Nederlandse strijdkrachten Zeist (J. Kamminga, Zeist), „Peter" voormalig KP-leider Hilversum (P. v. d. Heu vel, Hilversum). Advertentie 'moderne warm* behaaglijke^9 ANWB onderstreept (Van Haagse correspondent) De verkeersituatie in de grote en middelgrote steden is chaotisch te noemen. Verkeerstechnische voor zieningen, berekend op snelle toe neming van het verkeer, blyven uit wegens het ontbreken van de nodi ge middelen. De ANWB, die dit in haar van daag verschenen jaarverslag over 1964 constateert, heeft niet het ver trouwen, dat deze stedelijke ver- keersvoorzieningen in de naastko- mende tijd financieel mogelijk zul len worden gemaakt. Geen van de incidentele verkeersverbeteringen, die de gemeenten zich nog juist kun- permitteren, aldus het verslag, dragen wezenlijk bij tot -verbetering de algehele situatie. Daarvoor neemt het verkeer te snel toe. De ANWB zou wensen, dat in Nederland eenzelfde systeem als in Duitsland gevolgd zou kunnen wor den. Daar kunnen sinds 1 januari uitsluitend die gemeenten, die een General Verkehrsplan hebben opge maakt aan de hand van de techni sche planning een rijkssubsidie ontvangen in de kosten. Waar de bond het in dit verslag heeft over het rijkswegenfonds, hem indertijd in de nazisfeer bracht hebben, maar van onze kroon prinses kunnen wij niet begrijpen, dat zij gepast acht iemand met zulke an tecedenten aan het Nederlandse volk te presenteren als ornament aan het Nederlandse koningschap. Ons geweld mevr. Brusse uit de omgeving van de residentie verwijderd, die had aangekondigd als enige haar instem ming met het besluit van de Neder landse regering te betuigen. Toen zij met een jongeman met een baard per auto uit Johannesburg aankwam, Rood-China heeft de vredesmissie van het Britse Gemenebest, ingesteld door premier Harold Wilson, afge wezen. Het agentschap Nieuw China meldde: „De Britse premier Wilson, die in actieve dienst is van de Amerikaan se agressie-politiek voor Vietnam, heeft geprobeerd op de conferentie in Londen uit naam van het Britse Gemenebest een vredesmis sie voor Vietnam te organiseren. Deze jongste stap van Wilson in de kwestie-Vietnam is een poging om de schandelijke grap van de onder handelingen zonder voorwaarden, die een schepping is van president Johnson, tot nieuw leven te bren gen en een rookgordijn op te trek ken voor de Amerikaanse imperialis tische pogingen om de oorlog in Vietnam uit te breiden"» Ook Noord-Vietnam heeft de Brit se vredespoging van de hand gewe- Het staatshoofd Phan Khac-soeoe en premier Phan Hoe Qoeat hebben vandaag in openbare plechtigheden hun functies overgedragen aan hun militaire opvolgers in Zuid-Vietnam, generaal majoor Ngoejen Van-thieoe en brigade-generaal Ngoejen Cao Ky. Er werden geen redevoeringen ge houden. De militaire leiders en de aftredende burgerlijke leiders schud den elkaar alleen de hand. Militaire muziekkorpsen zorgden voor schette rende muziek en er was een ere wacht. Ky heeft zaterdag in een rede, waarmee hij het bewind aanvaardde, een streng bezuinigingsprogram uit eengezet. Ook stelde h\j aan de na tie zijn nieuwe kabinet voor, waar van de meeste leden burgers zijn. Totnutoe heeft de bevolking nog weinig gereageerd op het nieuwe mi litaire bewind. Verscheidene politie ke groeperingen, onder wie de rooms- katholiekenhebben voor speld. dat het nieuwe bewind niet gunstig zou worden ontvangen. Maar voorlopig lijken de meeste be volkingsgroepen een afwachtende houding aan te nemen. Amerikaanse marinevliegtuigen hebben dit weekeinde militaire doe len in Noord-Vietnam aangevallen en Amerikaanse artillerie heeft Viet- cong-stellingen in Zuid-Vietnam be schoten. Zes aanvallen werden on dernomen van de vliegdekschepen Midway en Oriskany door Skyraiders en straalvliegtuigen. De lichte krui- heeft met veel succes een con centratie van Vietcong-troepen, ~van de sterkte op die van een bataljon geschat wordt, beschoten op 193 km ten zuidwesten van Da Nang. Bij de aanvallen vanaf de Midway hebben de vliegtuigen een bevoorra dingsdepot 240 km ten zuiden van Hanoi bebombardeerd en een petro leum opslagplaats 100 km ten zuiden van Hanoi. Een woordvoerder van het Ameri kaanse leger heeft meegedeeld, dat 40 guerrillastrijders zondagochtend gesneuveld zijn bij een regeringsope ratie 10 km ten Zuiden van Da Nang. Slechts één Vietnamese mili tair zou licht gewond zijn bij deze zuiveringsoperatie welke door 450 a 500 man regeringstroepen werd uit gevoerd. Verwacht wordt, dat de ope ratie nog twee dagen zal, voortduren. Russen zullen wel blij met je zijn" en ga terug naar Nederland". Een van de leiders van de demonstratie pakte r. Brusse een bord af, waarop zij haar mening had weergegeven, en vernielde dat. Daarop werden zij en haar metgezel by armen en benen Tegen het einde van de betoging die ongeveeer een uur duurde, wer den rottfe eieren tegen de muren en ;n van de residentie gegooid. Enkele jongeren die de Nederlandse vlag halfstok wilden hangen, werden hier door andere demonstranten van af gehouden. Daarop vatte een po litieman post bij de vlaggemast. Aan het begin van de betoging, toen het geheel nog een ordelijk verloop had, had de Nederlandse am bassadeur, mr. H. A. Helb, vijf de monstranten ontvangen die hem een petitie, ondertekend door ongeveer 2.000 personen, overhandigden. De ambassadeur beloofde de petitie ter kennis van zijn regering te zullen brengen. Toen mr. Helb in de tuin een oude Nederlander te woord stond, die zijn decoraties wilde teruggeven, drongen, de betogers in groten getale de tuin binnen. De ambassadeur trok zich hierop snel in zijn woning terug. Politieke daad" In de door de betogers aan am bassadeur Helb overhandigde petitie wordt Nederland van agressie tegen Zuid-Afrika beschuldigd. De betoging geen gehoor aan oproepen van hun werd als a-politiek bestempeld en volgens de petitie waren de betogers zowel voor- als tegenstanders van de apartheidspolitiek van de Zuidafri- kaanse regering. Desniettemin ver oordelen zy, aldus de petitie, una niem een „niet-uitgelokte politieke daad, die duidelijk gericht is tegen de veiligheid en zelfs het voortbe staan van een natie in het ontstaan waarvan Nederland een groot aan deel had." De vraag wordt gesteld de Nederlandse regering tracht „moedwillig de vriendschappelijke banden die zij met blank Zuid-Afrika dat duizenden van ons hier (in Zuid- Afrika) het bij het verkeerde eind hebben en dat de saboteur en moor denaar Harris een held is en dat zijn slachtoffers slechts hun verdien de loon kregen"? In de petitie wordt vervolgens de kwestie ter sprake gebracht van de waarde van de inlichtingen der Ne derlandse regering over de toestand in Zuid-Afrika, waarbij gewezen wordt op het bestaan van een Neder landse diplomatieke vertegenwoordi ging in Zuid-Afrika. De petitie geeft vervolgens een beschouwing over de binnenlandse toestand in Zuid-Afri ka, eindigend met de opmerking „Laten wij hopen, dat de Nederland se regering spoedig tot bezinning zal komen vóór onherstelbare schade wordt aangericht". De Nederlandse regering, aldus de petitie, zou er beter aan gedaan heb ben haar gift aan de slachtoffers van „werkelijke onderdrukking" te geven, bijvoorbeeld in Indonesië, Cuba en Ghana. Tot besluit wordt in de pe titie de hoop uitgesproken, dat de be toging van zaterdag dc sfeer tussen Nederland en Zuid-Afrika zal zuive- Politie en leden van de natio- lale garde hebben met een m^lU anedl grootscheeps hardhandig optre den een eind gemaakt aan de ter reur van ongeveer 2000 nozems in Laconia in de Amerikaanse staat New Hampshire. Onge veer 100 jeugdige boefjes be landden achter de tralies; zestig anderen kwamen in ziekenhuizen terecht. Deze foto toont dat de actie niet erg zachtzinnig verliep. Rekkense Inrichtingen waren ont vlucht. Zij hadden in Nunspeet inge- de keld' kantoor der PTT. waar ?e probeerden een slaapplaats te vinden. Ze zijn In middels op transport gesteld Vier dagen zonder hulp Buren vonden zaterdag de 68-Jarige weduwe A. Verleng-Postnuma in de keuken van zij daar vier dagen hulpeloos gelegen met een gebroken heup. De vrouw is in het W ilhelmi nagasthul s opgenomen Onder kantelende tractor De 54- Jarige landbouwer sohijnlijk is de sloot gekan- kant gekomen i teld. De heer Soeter Kwam oiwer iieu t en liet daarbij het le- Hij was gehuwd en vader van vier kinderen. Dr. Jac. P. Thysse-Vogeljaarprljs Ter gelegenheid van het Thilr - j- tij( heeft de Het Vogeljaar c Vogeljaarprijs" :-Jaar i in New York is zo de stad methoden maken. Dit zou eohter een vrij kost bare methode zijn. De Bronx planten tuin pompt thans water u" n planten in leven het sproeit verboden gebruiken taurants mogen alleen privé-zwembaden. Res in Moskou aangekomen keizerin Farah vandaag de Sowjet- Sowjetruselisohe toestel. PHet het p: 5 tel. 1 de sjah a bracht hij in 1956 Dit tweede bezoek wortd van groot be- Rusland. Het lang geaoh- beterde bet: de Russische aanbiedin- technische bijstand, iroordeeld De 28-la veroordeeld c Walter Morf «vangen isstraf hij 35 gouden baren ÏOOO gulden in worden ___ohet beste doek over het vogelleven of de vogelbescherming, dat in het voorafgaande laar is verschenen. verwondingen opllepei ■keren niet In levensgevaar. tie InSacn Dl ego die zelf het slachtoffer van de door hen veroor zaakte ontploffing zijn geworden. Grot-experiment In Frankrijk is weer een „grot-experiment" begonnen. Zeven vrouwen zullen vanavond voor vijftien dagen afdalen in een donkere grot bij het plaatsje Lacave, 140 km ten noorden van Touli experiment wordt geleid door c Parijse artsen, die de gevolgen langdurige afzondering op lichaam i geest van de mens bestuderen. lensenlevens ge elst Er zijn 47 gewonden. Zevendui zend mensen zijn dakloos geworden, toen de tyfoon in de nacht van vrij dag op zaterdag over het gebied trok Studente is burgemeester Voor autobus tengevolge snelheid in tribunaal heeft t keld In de 15 zakken vervaardigd smokkelcolbert. Ongeluk tydens Rodeo Een clown I heeft tijdens een rodeo Texas een Jachtgeweei bliek leeggeschoten, in I stelling dat er slechts oefenpatronen tember, Milaan, door de 3O0 bewoners van het dorp Rognano is aangewezen als hoofd va" de gemeente. Treinongeluk: 15 doden BIJ ee spoorwegongeluk tussen Bombay e Nieuw Delhi zijn vijftien mensen or het leven gekomen en tien gewond Presidentiële reis President Ra- dhakrisjnan van India zal gedurende -.oekarno heeft stateert hij tot zijn diep leedwezen, dat het uiteraard weer de gemotori- seerde weggebruikers zijn, die het grootste deel van de vermeerdering op hun schouders afgewenteld krij. gen met als troost, dat de hun nieuw opgelegde belastingen nu inderdaad voor de wegenbouw zullen worden bestemd. Over de recreatie zegt de ANWB, dat het van primair belang is, dat de regering zich reeds in een vroeg stadium beraadt over de gedragslijn, die gevolgd dient te worden by het besteden van gelden ten behoeve van de openluchtrecretatie. De overheid en maatschappij kunnen en mogen tegenover de vraag naar „een tweede woning" niet uitsluitend negatief blijven staan. De ANWB vindt, dat het mo gelijk moet zijn op aangrenzende marginale of submarginale land bouwgronden terreinen bouwrijp te maken, voor tweede woningen. Het ligt in het voornemen van de bond om het gehele wegenwacht plan van 16 wegenwachtstations in een tempo van 3 stations per jaar te realiseren. In 's-Hertogenbosch is het in het afgelopen weekeinde tot min of meer massale vechtpartijen gekomen tussen drie groepen jon geren, waarbij door de politie enkele malen is ingegrepen en enkele personen werden gewond. Reeds enkele weken broeide er iets tussen een groep van artistiek doende jongeren en een aantal no zems, die zich groepeerden in en rond een onlangs geopend café aan de Markt. In de afgelopen dagen werd er over en weer getreiterd en werden er meisjes lastig gevallen, hetgeen reeds aanleiding had gege ven tot kleine schermutselingen. In het weekeinde zyn die uitge groeid tot massale vechtpartijen, waarbij door de nozems zelfs assi stentie uit omliggende dorpen werd ingeroepen. Nadat het zaterdag avond reeds tot vr\j ernstige onge- reldheden was gekomen, die zich gis teravond in nog sterkere mate dreig, den voort te zetten, heeft de politie tenslotte met krachtige hand inge grepen. Kort na middernacht de gehele stad rustig. Daar diverse strijdlustige jongens zich hadden bewapend met fietsket- tingen, ploertendoders en zelfs stiletto's, werden er rake klappen uitgedeeld. Enige personen moesten in het Groot Ziekengasthuis worden verbonden. Enige heethoofden den meegenomen naar het politie bureau, waar ze later door hun ders konden worden afgehaald. ,eidóe cjenclci Moskou. 8.15 ier trouwzaal Gemeenten. 7- WOENSDAG Hortus Botanicus: Exoursle K. en O. 2 uur nam. Kon. Ned. MIJ voor Tuinbouw en Plantkunde. Excursie naar de Hortus. HeijdenJaarvergadering 6: Leden verg. Lei Postzegelverzamelaars. 8 DONDERDAG oerd 175: Dienst Jehovah's getuigen. 7.2 W. de Zwijgerlaan preksavond. 8 uur m Oude Singel 236: Jaarverg Chr. Oude Vest 13: Evangelisatie Chrls- bekendgemaakt. Premier SJastri zal Joego-Slavië In de laatste wc-1- Juli bezoeken. Neuspunt afgebeten Een van Sardinië die een ander in een ge vecht het puntje van de neus had af gebeten, moet het slachtoffer ander half miljoen lire (8.500 gulden) scha devergoeding betalen. Oude stenen Russische archeolo gen hebben Ln de republiek Oezbeki stan een werkplaats uit het stenen tijdperk gevonden. Men trof daar on geveer 170 puwbewerkte stenen instru menten aan. die 60.000 tot 80.000 Jaar oud zijn. Syngman Rhee ziek De voorma lige' president van Zuid-Korea, Syng man nhw is TMiterriag ln allerijl naar irachit ln verband iwendïge bloeding. De Universitair Toneel Akkoord speelt „TJjl Uilenspiegel". 8.30 uur nam. Rest. v. d. Heijden: Diploma-uitrei king Genootschap „Kennis is Macht". 8.45 uur nam. ZATERDAG Doopsgezinde kerk: Adventkerk. 10- 11 uur voorm. bijbelstudie; 1:1-12 uur, die heer C. Berger. Kon. Ned. N atuurhist- VerExcur- 10.40 i Naardermeer. Vertrek ln ballingschap Plaza hotel exl voy Plaza hotel sinds april 1960 noloeloe. New York heeft bekendgemaakt, dat. op 30 sluiten. 30 juni zijn deuren voorgoed Het elegante hotel, 3 telt en ln 1927 werd worden afgebroken 50 verdiepingen. vyn In Perzdë, veertien ernstig gewond, doordat President Universitair Toneel Akkoord speelt BoerhaavezaalTentoonstelling 1 tekeningen van Fi Hortus Botanicus: Openluchtten toonstelling hedendaagse Nederlandse beeldhouwkunst. Geopend dagelijks van temberP Legermuseum (Pesthuislaan): Met uitzondering van zaterdag van 10- 4 u (zondag 1-4 uur) Rijksmuseum (Steenstraat 1 aags 13-17 uur Rijksmuseum van Oudheden. Tt toonstelling ..Opgravingen in btjbe grord Werkd 10-5 uur; zon- en feest dagen 1-5 uui (t/m 20 september) Rijksmuseum van Oudheden: Dage- zond. 2.30, 4,45. het leger 0, 7 en 9.li Trianon „Goldfinger" (18 Ji /erkd. 2.30, 7 en 9.15 uur; zond. 2. .45 ,7.15 en 9.15 uur. Rex „De zevende dageraad" -.). Werkd. 2.30, 7.15 en 9,15 u.; zoi Iers" (18 jr.). Avond- en nachtdienst der apotheker Geopend voor spoedeisende gevallen Apotheek van Driesum, Mare 110, te! specialist (of diens waarnemers), op dokterstelefoon 22222. HAAGSE AGE N Dl Pijn, „Oh, Pardon". WOENSDAG 22 JUNI Koninklijke Schouwburg: 20.15 Studio, „De Dlligentia: 20.15 uur Pijn. „Oh, Pardon". Johanneskapel: 20.15 i WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 aur) Amsterdam r Volkenkunde: 10-17 u: 's zon- ichappen Dag. 10-4 DE BIOSCOPEN Camera „Klokslag middernacht" (14 Jr.). Werkd 2 30, 7 en 9.15 uur; zond. 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Studio ..Lieve, lieve John" (18 Jr.). Indiase regering portefeuilles 1 i 9.15 i i 9.15 i zond. 2.3 Limb onbewolkt 22 11 r bew 23 12 geh. bew. 30 17 onbewolkt 30 14 r bew 21 12 r bew 25 13 onbewolkt 31 22

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 2