Inihoff staat zege van Bart Kraan in de weg RCL IN FINALE HAARLEM KLOPT NOORDWIJK: 4-1 Amateurs er SVLwuit L VS-jeugd verliest Roodenburg verslaat Assendelft met 11-0 Nachtelijke schoten in donker A msterdam LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 21 JUNI 1965 Zeilwedstrijden op Vinkeveense plassen Cricketuitslagen ste klasse A: ACCQuick (H.) door Quick met 70 huns (Quick ACC 48): Rood en WitVRA VRA 210, RW 192 voor 5, tijd) -Haarlem: gew. door VOC met ickets en 111 runs (Haarlem voor 4); HCC—HBS: gew. HCC met 4 wickets (HBS 118, erd in deze klasse de Aals meerder P. Lanser (21). De tweede plaats veroverde B. Êlzenaar (13) Twintig (Van onze zeilmedewerker) De strijd, die Frdd Imhoff en Bart Kraan dit weekeinde hebben itgevochten op de Vinkeveens, plassen, is het hoogtepunt ge lest van de bijzonder geslaagde zeilwedstrijden van de water- portvereniging Vinkeveen-Abcoude. Tot driemaal toe hebben inhoff en Kraan elkaar de eerste plaats betwist. En, tot driemaal slaagde Fred Imhoff erin Bart Kraan achter zich te houden [aterdag kostte het de Kaagzeiler weinig moeite. Zondag had hij din de eerste race echter zwaar te verduren FELLE STRIJD Imhoff was in de och tend wedstrijd rak gestart. Hij rondde de eerste de zesde plaats en begon arna aan de achtervolging. On ers taanbaar kliefde de FD van ihoff door het water naar voren, jchts één zeiler ontkwam aan zijn iep: Mook. Bart Kraan werd ech- derdeIn de eindstand van de (•klasse bezet Imhoff de eerste iats vóór Kraan. Mook en Bark. Heer dan dertig Finnjollen bonden strijd aan. Eén stak met kop en louders boven het veld uit: Hans eswijk. Op fraaie wijze veroverde de eerste plaats in het eindklas- ient door de plaatsen 1-2-4. H. F. i Rest werd tweede, terwijl H. v. Eist op de derde plaats eindigde. gehele Schakelklasse zag zich in tweede race gediskwalificeerd, om- de deelnemers niet drie maar hts twee ronden zeilden. Eind- 119 i 6). Ete klasse BQuick N. HCC II door Quick met 3 wickets (HCC Quick 102 voor 7); Hermes DVS Vi II: gew. door HDVS met 117 (HDVS 189 voor 8, gesl. RW 72) to—Excelsior: gew. door Excel - met 96 runs (Excelsior 156 tl., Sparta 60). klasse B: AjaxVUC: draw C 207, Ajax 113 voor 5, tijd), klasse B: Ajax IIExcelsior door Excelsior met 18 runs (Ex- 85, Ajax 67). klasse G: Ajax IIICCG II door Ajax met innings en 31 (CCG 44 en 87, Ajax 169 voor Ajax 1—VUC draw is Ajax niet gelukt haar op- voort te zetten: tegen VUC uit Haag moest met een draw pn genomen worden. VUC ging batten en scoorde 207 run. een hoog totaal, waardoor Ajax en moeilijke opgave werd ge- G. Spiering 4 voor 40, H. de 1 voor 26, H. de Jongh 1 February 3 voor 37 en P. n 1 voor 30. 22 viel het wicket van H. de (11), waarna J. J. de Jongh itebeen trachtten het scorings- bij te houden. Helaas viel op a| t wicket van A. Kantebeen vl dat van J. de Jongh resp. 27 Kantebeen en P. van Ameron wel de bakens te verzet- iaar de bowlery van de Hage- H#j was te accuraat om zich vrij- II" te veroorloven. deed Ajax de deur dicht, voor VUC, geen mogelijk- meer waren. Ajax kwam uit- op 113 voor 5, waarna VUC ijd opgaf. P. Kantebeen 26 not is. zondag de belangrijkste ndige VOC IIAjax I in Rotterdam. 0253i Ajax III wint met innings eerste zege van Ajax III is een Mige inningsoverwinning ge- L CCG I werd naar de wickets xl en had geen vat op de uit- ie bowlers D. en T. Eldering. tjfers, resp. 4 voor 10 en 6 voor debet aan het lage totaal ielinifCG, nl. 44 all out. was aan bat ditmaal niet te Vooral D. Eldering (49), tok W. van Royen (30), H. den (21 not out), T. Eldering (17) Jeugdige Rik v. d. Burg (9) de bal steeds weer ver het of over de boundary. Totaal: ciëlt lt 8. werd andermaal uitgestuurd m nu tot 87 runs, wat dus niet "ie was om de inningsneder- ontlopen. Wederom bowlden T. Eldering goed: hun cijfers met If nu 3 voor 20 en 4 voor 13. K. 1 voor 10), W. van Roijen (1 rekif!) en F. Hagenaar (1 voor 18) n werkzaam aandeel t met dird iax II verliest van Excelsior III BEGÏ 'tokelijk leek het er op, dat I een overwinning zou beha- tegenpartij werd voor kant gezet door goed veldwerk W door het zeer goede bowlen Baak (7-34) en J. Schötteln- jjk 2-20). Het batten van Ajax BA chter erbarmelijk en de eerste ts vielen voor slechts 5 ■A t overige batsmen het totaal wisten op te voeren viel ite begin nog mee. M. Hage- a W. Spiering scoorden resp. !5 runs; J. Schöttelndreier en hoorn, ieder 13. De 16 M2 Streepklasse gaf met ruim twintig deelnemers een felle strijd te zien. Hoe fel het was getuigt het feit, dat drie verschillende deel nemers een overwinning voor zich opeisten: J. Visser, J. van Rietscho ten en J. de Ruijter. Deze laatste Ier kwam evenwel in de andere wed strijden tot betere resultaten, wat hem de eerste plaats opleverde. Als tweede eindigde J. Visser. B. N. Ooms werd derde. In de Valkenklasse kv.am J. Prins als eindoverwinnaar uit de strijd met een fraaie tweede plaats voor mej. A. Roose, die haar twee derde plaatsen in de twee eerste wedstrijden be kroond zag met een overwinning in de laatste race. Zij hield hierbij J. Prins op de tweede plaats. Tom Vlek werd met de resultaten 1-3-1 goede vinna ar in de Sharpies vóór Ch. van Swol en D. Kuin jr. J J. H. Hellemans zegevierde in de Vrij heidsklasse vóór R. Numan, A. C. Verheul, G. A. Paulich en G. R. Od- dendorp. Met twee overwinningen en een derde plaats werd J. G. Beekman winnaar in de Olympiajollenklasse met J. M. Wilkens als tweede en K. J. Husslage als derde. De Kaagzeilers geven in de Solo klasse nog steeds de toon aan. Dat Tohvegbeker RCL heeft zich zaterdagmiddag voor dc finale van de strijd om de Tohvegbeker geplaatst. De Leider dorpers. versloegn Excelsior P met 02. In de eindstryd, die waar schijnlijk a.s. zaterdag op het Die Haglieterrein wordt gespeeld, ont moet de Leiderdorpse Racing Heer- jansdam, dat in de laatste minuut van de laatste verlenging over HZVV zegevierde 01 Het recht-toe, recht-aan spelletje van de fysiek sterkere Leiderdorpers heeft het echnisch iets betere Excel sior niet goed kunnen verwerken. RCL was voortdurend in de aanval de spaarzame Pemisse aanvallen *en van elk gevaar ontbloot. De roodwitte Racing nam in de twintig ste minuut de leiding, toen de door Versteegen in het nauw gebrachte Excelsior-spil Verhey in eigen doel choot (O1). Wanneer Verwey even later niet zijn fout had goed ge maakt door op de doellijn vallend schot van RCL-midvoor Van Luyk te stoppen, was de strijd reeds de rust beslist geweest. Nu duurde het tot 18 minuten voor het einde voordat de gevaarlijke Ver steegen na een pass van Ederveen Exceisior-doelman Schakel voor de tweede maal wist te passeren: 02. In de resterende speeltijd heeft RCL haar voorsprong met succes verde digd. bewezen ook de Vinkeveenwedstrij den, want A. F. van Vemde, D. L. Seret en T. van der Sande eisten de drie eerste plaatsen voor zich op. Hun uitslagen waren resp.: 3-1-1, 1-4-2 en 4-2-3. D. Dudok van Heel behaalde weer een ruime zege in de Flying Juniors met de resultaten 1-2-1, terwijl A. P. Siebbeles met 3- 1-2 de tweede plaats veroverde. Driemaal Na al die vinnige strijd om de pun ten waren er toch ook drievoudige winnaars. Dat was de Aalsmeerder B. R. de Vries in de Stemklasse en de Belgische mej. Monique Lachappelle. die in de jonge O.K.-klasse driemaal als eerste over de eindstreep kwam. G. de Bie won de Vaurienklasse vóór A. Borra en in de Jeugdklasse zege vierde E. Koning vóór D. Brouwer. Een met invallers voor Bert Mar tij n en Frank Bonte spelend SVL heeft in de laatste wedstrijd van de competitie een goede prestatie ge leverd door het sterke Wateringse Quintus met een duidelijke neder laag naar huis te sturen. Met de rust stonden onze stadgenoten reeds met 51 voor. Na de hervatting werd de score opgevoerd tot 92. De roodwitten wajren vooral defensief prima op dreef. De SVL-aanval waarin Hans Kagie herhaaldelijk de grootste verwarring stiohtte, kon Walter Gortz en Kees Lucas de nodige bressen schieten in het Wateringse bolwerk. Hans Kagie zag zijn harde werken beloond met een treffers ook Ebe Duursma liet de Quintus- doelman eenmaal tevergeefs uitval len. Daarbleef het bij. Met deze zege hebben onze stadgenoten zich zekerd van de derde plaats op de ranglijst van de districts-e( klasse. De 33-jarige Harold Connolly heeft zijn nog niet erkende wereld record kogelslingeren gisteren op nieuw verbeterd: 71,26 meter. Op 29 mei was hij in Modesto Californië) tot 71,07 meter gekomen. Van der Starp maakt geen al te sterke indruk (Van één redacteuren) Na Quick Boys heeft ook Noord- wijk de kracht van de Haarlem-com binatie ondervonden. De roodblau- wen wonnen verleden week op Nieuw Zuid met 20 van Quick Boys slaagden er zaterdagavond in Noord- wijk met 41 terug te wijzen. Noord wijk was overigens geen schijn van het team, dat zeven da gen eerder Telstar met 41 had ge klopt. Het elftal kwam met een drie tal wijzigingen <A. Maryt, J. Kesteren en J. Vieveen hadden de plaatsen ingenomen van G. Pas- schier. J. van der Meulen en Piet van der Lippe) binnen de lijnen, Het regionale jeugdteam van UVS heeft zich zaterdagmiddag in de pro motie/degradatie-competitie laten issen door koploper Alblasser- dam. De Leidse junioren moesten op eigen terrein met een teleurstellende 0-1 nederlaag genoegen nemen. Het enthousiasme heeft in de Kik kerpolder de doorslag gegeven. UVS, dat technisch de toon aangaf, maakte zich voor de rust niet al te druk. In valler midvoor Wim Ouwehand sprong bijzonder laconiek met de kansen om en omdat ook de blauw witte achterhoede het enigszins ge loofde, kregen de hardwerkende Al- blasserdam-junioren de kans om de gelijkopgaande strijd in hun voordeel te beslissen. Een foutje van de Leidse verdediging, waarin doelman Gé Rol spil Jaap Vermeulen ontbraken, werd dankbaar afgestraft: 0-1. In de resterende speeltijd hebben de met en macht verdedigende Alblas- serdammers hun (kostbare) voor sprong niet uit handen gegeven. De stand luidt: Alblasserdam 57 Katwijk 64 HDVS 55 Sparta 22 UVS 4—4 Gouda 2—2 Neptunus 44 De kampioen van de afdeling Den Haag heeft nog geen wedstrijden ge speeld. Vier treffers van Aat Heymans waardoor het verband en de vaart geheel zoek was. Daarbij komt nog, dat de tegenstand van Haarlem veel groter was dan die van Telstar. „Mogelijken" Toch was ook Haarlem met een groot aantal „mogelijken" naar Noordwijk gekomen. Voor het groot ste gedeelte Jeugdige spelers, die stuk voor stuk proberen een contract in de wacht te slepen. Ook de van UVS naar LFC verhuisde Hans van der Starp stelde (opnieuwe) zijn kandida tuur. Erg overtuigend was zijn op treden echter niet. De Leidenaar, ondanks de „acht" op zijn shirt linksbinnen, was niet erg gelukkig met zijn passes. Vele malen speelde hy zich handig vrij, om daarna zeer zwak af te spelen. In de eerste helft was Haarlem iers meer in de aanvaL De rood- bioeken drukten hun overwicht (vooral technisch) uit in treffers van rechtshalf De Loose en rechts binnen Kluiver. Noordwijk verklein de drie minuten voor de rust de ach terstand tot 12 door een doelpunt van Jan van der Lippe. Na de hervatting zag het er even naar uit. dat Noordwijk terug zou slaan. Het was echter schijn, want Haarlem bepaalde door doelpunten van Cuperus en Kluiver de eind stand op 14. (Van sportredacteurl Aat Heymans, die een over stapje heeft gemaakt van LFC naar Roodenburg, is bij de Kooi- club verrassend goed begonnen. De nieuwe aanvalsleider van de blauwzwarten scoorde gister- ddag in de oefenwedstrijd te gen Assendelft vier van de elf doelpunten. Ook linksbuiten Cees van Leeuwen verrichtte een hattrick. Ook in de eerste helft had de klok uitsluitend Roodenburg gesla gen. Maar in die periode waren de Kooibewoners wat Slordig met de zeer vele kansen omgesprongen en had anderzijds de dappere doelman van de Noordhollandse derdeklasser, door opvallend goed timen en mede dank en allerminst te verwaarlozen portie geluk, tal van treffers kunnen voorkomen. Na de thee moest echter ook hy zich gewonnen geven Scoreverloop: Heymans 10 en 0, rust, Sam den Os 30, Van Leeuwen 40, rechtshalf De Klerk 50, Heymans 60, De Vos 70, AAT HEYMANS vier treffers Van Leeuwen 80. Klinkhamer 90, Heymans 100, Van Leeuwen 11—0. Een wedstrijd tussen de reserve elftallen van beide clubs eindigde eveneens in een Leidse zege en ook in dit geval met dubbele cyfers: 10—1. UITSLAGEN. STANDEN KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND JOSPapendrecht 41 Helmond—ESCA/VC3—1 RIOS '31Emmen 31 RIOS *31 7 5 2 0 12 16—9 JOS 7 4 2 1 10 10—4 Helmond 7 4 1 2 9 14—9 Papendrecht 7 1 3 3 5 913 Emmen 7 1 2 4 4 1015 ESCA/VC 7 0 2 5 2 9—18 Zaterdagvoetbal Tolwegbaker, halve finale: Heerjans- damHZVV 1—4), na verl.; Execlsior P—RCL 0—2. Bronzen Zwaluw voor Quick Boys Het reserveteam van Quick Boys heeft zaterdagmiddag de Bronzen Zwaluw veroverd. De Katwykers ver sloegen het tweede elftal van Baren- drecht met 32. Maar voordat het r was, hebben de Katwykers er onverwacht hard voor moeten vechten. Het beslissende doelpunt viel pas in de derde minuut van de derde verlenging. Koelewijn liep toen goed door op een dieptepas. In de eerste helft nam Quick Boys door een doelpunt Arie van Leeuwen de leiding. Na de rust vergrootte Kees van Duyvenbode de Katwükse voorsprong tot 20. Niets leek toen nog een zege van de blauwwitten in de weg te staan. Barendrecht sloeg echter bijzonder hard terug en op de valreep werd de stand in even wicht gebracht. 2—2. In de verlen ging bleken de Quick-Boys-reserves over de langste adem te beschikken. Koningin Juliana heeft zaterdagmiddag de jubileumviering van de Ned. Amateur Toneel Unie (N.A.T.U.) in Utrecht bijgewoond. De Koningin is beschermvrouwe van de Unie, die nu 25 jaar bestaat. Zij was tegenwoordig bij de opvoering van een serie korte toneelvoor stelingen in experimentele opstelling in de studentensociëteit P.H.RM. Deze voorstellingen werden onder het motto „Plat vloers" opgevoerd om te laten zien hoe men on danks een vaak gebrekkige outillage toch ver antwoorde voorstellingen kan presenteren. Voor de koningin „De vrouw van Hsuch-Li van Tankred Dorst bijwoonde werden haar door mej. C. J. van der Loo, bureausecretaresse van de NATU bloemen aangeboden en werden in de se naatskamer van het Utrechts Studenten Corps bestuursleden van de NATU aan H.M. voorge steld. Behalve het stuk „De vrouw van Hsuch-Li" zag de koningin de opvoering van ,frijs de dag niet voor het avond is" van Ostrowsky. 's Morgens vond er in de Stadsschouwburg een felicitatie-show plaats en een speciaal optreden van Wim Sonneveld plaats. Op diverse plaatsen in Utrecht werden als onderdeel van de jubileum viering wagenspelen opgevoerd. Op de foto H.M. de Koningin met naast haar mr. J. Cleveringa, voorzitter van de N.A.T.U. en enkele spelers. (Van onze A'damse correspondent) vyf schoten uit een negen milli meter F.M.-revolver verstoorden gis teren tegen het ochtendgloren de na het sluiten van de café's over het „donker Amsterdam" gevallen stil te. Zij werden in de Oudezüdsarm- steeg gelost door een 48-jarige smid, die zich bedreigd voelde door twee jongemannen. Een van hen, een 21-jarige chauffeur kreeg een schot ln zyn linkerbovenbeen, de ander, 20-jarige monteur kreeg een schampschot in zyn linkeronderbeen. Zy behoefden niet in een ziekenhuis te worden opgenomen. Patrouillerende agenten, die juist op het moment van de schietparty de steeg naderde, konden de schut ter direct arresteren. Bij zyn aan houding zag hy kans zijn wapen in het water van de Oudezijdsvoor- burgwal te werpen. Het werd later opgevist. Na zyn arrestatie verklaar de de man een oude bekende van de politie, hy heeft al een gevan genisstraf van vyf Jaar wegens po ging tot doodslag achter de rug heeft dat de twee jongemannen hem op de Zeedyk om een sigaret gevraagd hadden. Een van hen klop Het Nederlands basketbalteam heeft op een internationaal toernooi in Diekirch beide wedstryden verlo ren. De sterke Belgische kampioen F.C. Mechelen zegevierde met 8265. Het Franse Denain won met 6159. •Het Nederlands honkbalnegental, waarin alleen de Spartanen Arrin- dell, John en Richardsschon en de HVA'er Van 't Klooster ontbraken, heeft gisteren in Den Haag een dui- deiyke 163 overwinning behaald op een Haags negental. St.-Bernardus wint eigen Rijnstreekbeker St. Bernardus heeft zaterdag avond beslag gelegd op de Ryn- streekbeker De Hazerswoudse vere niging versloeg het Leidse VN A in de finale met miniem verschil: 32. Het is overigens de eerste maal, dat St. Bernardus haar eigen toernooi wint. In de eerste helft nam de thuis club door invaller Van Schaik de lei ding. Na de hervatting liep St. Ber nardus door treffers van Menken van Wetten spoedig tot 3—0 uit. VNA was geslagen en St. Ber nardus liet de teugels wat vieren. In de slotfase van de strijd konden de Leldenaars nog wel iets van hun achterstand inlopen, maar meer dan tweemaal liet doelman Zandvliet zich met passeren. Archipel winnaar veteranentoernooi Het Haagse Archipel heeft het gis teren gehouden veteranentoernooi van LFC gewonnen. De Hagenaars bleven in hun poule ongeslagen en versloegen BEC in de finale met strafschoppen. Westerkwartier legde op de derde plaats beslag, terwijl LDWS als vierde eindigde. De uitslagen zyn: poule A: BEC LDWS 3-0; BEC—Ryswyk 1-0; BEC —LFC 0-1; Rijswijk-LFC 4-0; LDWS —LFC 1-0; LDWS—Ryswijk 1-0. Poule B: LugdunumArchipel 0-1 WesterkwartierWet. Boys 0-0; Westerkwartier—Lugdunum 1-0; Ar chipel—Wet. Boys 2-0; Lugdunum— Wet. Boys 4-0; ArchipelWester kwartier 0-0. Finale: Archipel—BEC 1-1 (Arch, wint na strafschoppen»; om de der de plaats: LDWSWesterkwartier 0-1. te hem hierbij op de borst De smid had, zo zei hy, hierdoor het idee gekregen, dat zy hem wilde bero ven. Om hen af te schrikken had hy zyn pistool getrokken. Toen hy het tweetal kort hierop weer tegenkwam, voelde hy zich op nieuw bedreigd en loste hy de vyf schoten. Zyn .belagers" geven een geheel andere lezing van het geval. De smid zou hen berdeigd hebben met naar wat zy aanvankeiyk dach ten, een alarmpistool. Toen zij zich realiseerden dat het wapen echt kon zyn, wilden zy de politie waarschu wen. Op weg naar het bureau kwa men zy de smid opnieuw tegen. De ze zou het pistool gekocht hebben van een buitenlands militair. Drie uitbrekers snel gepakt Drie gedetineerden zagen gister middag tydens het luchten op de binnenplaats van de strafgevan genis in Winschoten, waar zoge naamde vluchtgevaarlyke delin quenten zyn ondergebracht, kans over de vyf meter hoge scheidings muur te klimmen met behulp van een zelf gemaakte kabel, waaraan een haak was bevestigd, zy zyn kor te tyd daarna aangehouden en weer naar de gevangenis overgebracht. De directeur van de gevangenis de heer A. A. H. Gorsselink slaagd eer- in een 24-jarige vluchteling, die tien jaar moet uitzitten wegens geweld pleging. te grypen en te overmees teren. Een voor en soortgeiyk de lict tot twaalf jaar veroordeelde 32- jarige en een 27-jarige Duitser za gen echter ondanks pistoolvuur van van de bewakers kans het ge vangenisterrein te verlaten en te ontsnappen. Een patrouillewagen van de Winschot er politie signaleer de het tweetal nog voor de politie te hulp had geroepen en mede door aanwyzingen van burgers werden de uitbrekers in de opslagruimte van de strokartonfabriek Reider.amd klem gezet, waarna zy zich zonder verzet overgaven. Amper een uur nadat ze waren uitgebroken waren ook weer terug in de strafgevan genis. Weer ongeluk op Le Bourget (Van onze Paryse correspondent) Nadat de internationale lucht vaartshow in Le Bourget by Parys op de openingsdag al een catastrofe met een Amerikaanse straaljager had beleefd, werd de expositie za terdag, op de voorlaatste dag, op nieuw in rouw gedompeld door een ongeluk met een Italiaans Fiat-91 toestel, dat 9 doden en vier ernstige gewonden eisten. De Fiat viel door onbekende oorzaak zaterdag op een parkeerterrein te pletter waar bo vendien nog 60 auto's werden ver nield of beschadigd. Dit nieuwe dra ma heeft de organisatoren toch niet weerhouden de diverse demonstra ties die gedurende de show ander half miljoen mensen hebben getrok ken, normaal voortgang te doen vin den. Volksgericht op Formosa In zuid-Formosa heeft de politie nog juist weten te voorkomen dat enkele duizenden vrouwen een jon ge vrouw levend begroeven. Naar schatting 10.000 vrouwen waren op een begraafplaats byeengekomen voor de teraardebestelling van het stoffeiyk overschot van een vrouw, die zich met haar twee kinderen had verdronken en in een afscheidsbrief haar schoonmoeder en schoonzuster verantwoordehjk stelde voor haar op treden. De vrouwen waren juist be zig de schoonzuster mee te begra ven, nadat zy haar met paraplu's hadden bewerkt, toen de politie ver scheen. Tsjechische stad zwaar getroffen door overstroming Het water van de Donau zakte gisteren in midden- en oost-Europa traag, terwyi het in Beieren zelfs nog bleef sty gen als gevolg van smelwater uit de Alpen. Tsjecho-Slowakye is het ernstigst getroffen. Honderden hectaren land staan daar nog onder water, vooral in de omgeving van Komarom, waar vorige week een dyk gebroken is. Ook boerderijen in deze streek zijn onder water komen te staan. Ver scheidene plaatsen zyn afgesneden en in totaal 33.000 personen zyn geëva cueerd. Uit heel Tsjecho-Slowakye zyn duizenden vrachtauto's met zandzakken naar het rampgebied ge stuurd. PECH Een Rotterdamse glazenwas ser heeft in dit weekeinde wel bijzonder pech gehad. De SS- 1 jarige man ging op verzoek van zijn vrouw, de ruiten van zijn eigen huis ivassen in zijn vrije tijd. Het resultaat was, dat hij van zes meter hoogte naar be- neden viel en zijn enkel brak. Hengelcompetitie De Leidse Hengel Competitie open de voor de 20ste maal haar wedstrij den .ditmaal ln de Ryn (Zwaantjes- kerk). De vangst was gering. De stand luidt nu: gevist pnt aantal Sportvrlendei 3 4 30 DVS 3 4 29 DW 3 4 28 Zaalberg 3 4 28 S. en G. 3 4 27 de Bliek 3 4 18 Hengelsport 3 3 37 De Ruisvoom 3 2 33 de Leede 3 1 9 Onder Ons 3 0 13 De Brasem 3 0 6 Op zondag 4 Juli as. worden de wedstryden voortgezet. HENGELSPORT Leidse Boys Vlswedstryd in het Oegstgeesterkanaal voor leden en do nateurs. Matige vangst. De uitslag luidt: 1. N. van Royen; 2. P. Ranse laar: 3. J. Veldhuizen: 4. C. Weda- 5 Brugel; 6. C. Veldhuizen; 7. Keere- weer; 8. Hoogkamer; 9. J. van Ernst: 10. N. Blom.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 13