Films van hoog niveau in Arnhem kunst kAleiöoscQQP Literaire expositie Lomlense antiquairs Prof. Stuiveling op nippertje gered LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 14 JUNI 1965 DERDE BLAD LD. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. I anavoncl opening filmweek (Van onze speciale medewerker) Mr. Vrolijk, minister van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk Werk, opent van avond de vijfde internationale filmweek, die voor de vierde maal in Arnhem wordt gehou den. Filmweek Arnhem" wordt deze manifestatie genoemd, waaraan rijk, gemeente, bio scoopbond en Holland Festi val" meewerken. Nog steeds is het interne gevecht met de overheid over de te hoge vermakelijkheidsbelasting op het bioscoopbezoek aan de gang en men mag aannemen, dat op de openings avond de nieuwe minister dit pro bleem moeilijk kan omzeilen. Dat zal dan één van de attracties wor den van de plechtige openingsavond, die verder zijn feeststemming zal moeten ontlenen aan de eerste film van de feestweek. „Once a thief" („Niemand ontkomt zijn noodlot"), een Amerikaanse gangsterfilm van Ralph Nelson met Alain Delon, van Heflin en Jack Palance in de hoofd rollen. De initiatiefnemers hebben dan zeker nog niet hun kruit verschoten, want de belangrijke evenementen van de filmweek hebben voorname lijk plaats op de volgende dagen als „Le bonheur" van Agnes Varda. „Vangelo secondo Matteo" („Het evangelie volgens Mattheus") van Pier Paolo Pasolini, „Deserto Rosso" van Michelangelo Antonioni. twee films van Sidney Lumet, „The sill" en ..Fail safe", en twee Zweedse films „Alskande par" („Liefdesparen") van Mai Zetterling en „Att alska" („lief hebben") van Jörn Donner vertoond zullen worden. Deze reeks films geeft al het hoge niveau aan. waarop de filmweek Arnhem zich gaat bewegen. Jan Vrijman In Arnhem zal men de nieuwste Nederlandse films te zien krijgen en vergelijkingen met buitenlandse pro- dukties kunnen maken. Als enige avondvullende film staat Jan Vrij- mans "Op de bodem van de hemel" Acteur Albert - Finney eredoctor De Britse acteur Albert Finney, die o.m. de titelrol in „Tom Jones" en de hoofdrol in „Zaterdagavond, Zon dagmorgen" heeft gespeeld, heeft gis teren in de universiteit van Sussex een eredoctoraat in de letteren ont vangen. Hij werd hierbij een „ver nieuwer van de Engelse literaire cul tuur" genoemd. Marie-Sopliie Nathusius Üj krijgt Van der Mesprijs Aan Marie-Sophie Nathusius is dit jaar toegekend de Abraham van der Viesprijs voor toneelschrijvers, voor haar stuk „Gedenk Leo Vroom". Ma rie-Sophie Nathusius schreef romans en novellen, waarvan in 1954 „De partner" de Noveelprijs van de ge meente Amsterdam kreeg. De jury voor de Van dei* Viesprijs bestond uit Manuel van Loggem (voorzitter), Hans Edinga, Hans Rooduijn, Erik Vos en Dimitri Fren- kel Frank. Nederlands schilderij naar Cambridge Dr. J. L. Edgar, voorzitter van de Commonwealth Club in Nederland heeft tijdens een lunch in Cambridge een Nederlands schilderij overhan digd aan de rector van het nieuwe Churchill College, sir John Cockcroft. Het doek heet „Zuiderzeewerken" en is vervaardigd door de Amster- I damse kunstschilder Culeman. die het (destijds in Pulchri heeft geëxposeerd. Het bestuur van de Commonwealth I Club heeft het aangekocht om het bij wijze van eerbetoon aan de over leden staatsman aan het Chur- I chili College te kunnen aanbie- op het programma, waarvoor de fil mer als thema „de merkwaardige verstrengeling van religieuze en aardse elementen in het Nederlandse volksleven" heeft gekozen en waar in zijn (destijds door de V.A.R.A. ge weigerde) korte film „De gebedsge nezing" met Johannes Maasbach als evangelist is opgenomen, aangevuld met portretten van uitzonderlijke Nederlanders als Gerard van den Brink, veilingmeester, Willem Ver laar, de „koperen Ko" van Almelo en de veeboeren op de paardenmarkt in Hedel. Naast dit ..piece de resistance" van de Nederlandse filmbedrijvigheid in de laatste jaren, komen er verschil lende korte films uit eigen land in openbare vertoning, zoals Boud Smits „Dingen die voorbijgaan". Jan Oonks „Kokon", „Slochteren aan de lyn" van Rolf Orthel (produktie Bert Haanstra), „Accumulaties" van Frederice van FaasenKalmijn, „Fa- gade" van Jan Wiertsema, Of durf je niet?" van Charles Huguenot van der Linden en niet te vergeten ,.Aah Tamara" van onze jongste cineast Pim de la Parra. „Les Barbouzes" De sluitingsavond op zaterdag 19 juni heeft als licht verteerbare hoofdschotel „Les Barbouzes" van Georges Lautner, een kleine parodie op de secret service-films, met daaromheen wat festiviteiten, zoals de vertoning van de dit jaar door het „Genootschap voor reclame" bekroonde reclamefilms en vooral de uitreiking van de „Staatsprijs film kunst 1965" die bestemd is voor de beste korte film uit de oogst van de laatste twee jaren. Er zijn verder tentoonstellingen en nachtvoorstellingen waarin filmvoor keur voor jongeren in het bedrijf als Hans de Witte en Rob du Mee zal blijken en er is natuurlijk de film tent „Images fantastiques" van het Nederlandse filmmuseum. OUDE KUNST- EN Muzikaal tuinfeest ANTIEKBEURS: Opening, 24 juni De 17e oude kunst- en antiek beurs die tot 14 juli in het Ste delijk Museum het Prinsehof in Delft wordt gehouden, zal wor den geopend door de kunsthis toricus en verzamelaar Lugt uit Parijs. De opening heeft plaats op woensdag 23 juni a.s., 's avonds om 20.00 uur. Aan de beurs zal worden deelgenomen door ongeveer 30 leden van de Vereniging van handelaren in Oude Kunst in Nederland. Or ganisator is weer de heer Marcel B. Keezer. NEDERLAND I Zoltan Kodalv op tournée De 83-jarige Hongaarse componist Zoltan Kodall.v zal binnenkort, ver gezeld van zijn 26-jarige echtgenote, een tournee gaan maken door Groot- Brittannië en de Ver. Staten. Het wordt zijn tweede bezoek aan Ame rika. Zijn eerste was in 1947. De laat ste jaren heeft hij veel in Europa gereisd. Het echtpaar vertrekt 13 juni naar Groot-Brittannië, waar het tot 2 juli blijft. Het zal het Aldeburgh Festival bijwonen. Op 2 juli gaat het echt paar Kodaly per schip naar de V.S. Het zal zich privé verdiepen in het Amerikaanse muzikale leven. Veertig Britse en twee buitenland se boekhandelaren organiseren van 15—19 juni in het kader van de jaar lijkse Antiquarian Book Fair in Lon den een tentoonstelling waarin zes eeuwen boekdrukkunst worden be licht. De oudste inzending op deze ten toonstelling is een Franse bijbel uit de 13e eeuw, uitgevoerd op perka ment en verlicht met tekeningen in goud. Er zijn brieven van vorsten en edellieden aan de geestelijkheid: bij voorbeeld een schrijven van Katha- rina van Aragon aan de kardinaal van Santo Croce, en klachten van Florence Nightingale over het zie kenhuis in Manchester uit 1861. Ook de moderne tijd krijgt aan dacht. Een Londense boekhandelaar Jules Croiset als voordrachtskunstenaar exposeert gesigneerde foto's van Amerikaanse en Russische ruimte vaarders. Documenten met- grote histo rische waarde zijn de rekeningen van de slavenverkoop in Jamaica i sen 1806 en 1811. vaartovereenkomst die in 1784 in Pa rijs werd gesloten. Interessant voor de militaire ge schiedenis is de beschrijving van ver schillende regimenten van het Britse leger, die nu verdwenen zijn. Artsen kunnen er een medische encyclope die vinden uit 1555 waarin alle toen voorkomende medische literatuur wordt opgesomd. „Vleugelglazen" voor museum Boymans De glasverzameling van het mu seum BoymansVan Beuningen in Rotterdam is door het schenken van drie belangrijke stukken verrijkt. De heer D. G. van Beuningen heeft het mogelijk gemaakt, dat uit een parti culiere Belgische collectie drie z.g. „vleugelglazen" konden worden aan gekocht. Deze drie exemplaren werden in het begin van de 17e eeuw vermoe delijk in Luik of Duitsland geblazen door rondtrekkende Zuidnederlanders of Italianen, die de toen gebruikelijke „Verres a serpents" fabriceerden. Het zijn ranke glazen, 28 centimeter hoog en van helder materiaal. De z.g. „vleugels" hebben een rood, geel en wit of geel en wit gedraaid glas- koord, dat eindigt in vogelkoppen. Aan de verzameling van het museum ontbraken dergelijke grote exempla ren, die karakteristiek zijn voor de produktie van glas in Venetiaanse stijl in de Nederlanden van de 16e en 17e eeuw. Oecumenisch concert in Rome Paus Paulus heeft zaterdagavond een speciaal door de Italiaanse radio en televisie georganiseerd concert bij- I gewoond in de geest van de oecume- i de eerste lucht- nische beweging. Achtereenvolgens op Queekhoven Via een serie Zaterdagse manifes taties op het gebied van kunst en cultuur in de prachtige tuin van het landgoed „Queekhoven" te Breukelen zetel van de Eduard van Beinum- stichting, wordt getracht aan .Queekhoven' meer bekendheid te ge ven. Als eerste van deze serie is zaterdag een oud-Hollands tuinfeest gehouden. In haar welkomstwoord noemde mevrouw Phia Berghout het feit, dat voor het eerst naast de musische ook de beeldende kunst een plaats ha$ gevonden op „Queekho- 8.20 ben", zeer verheugend. 8 30 i In samenwerking met de Stichtse 9 00 i Culturele raad en met leden van de j Ned. Kring van beeldhouwers was j |j 10-4° 1 in het park een tentoonstelling geor- 11.10 i ganiseerd van hedendaagse Neder- landse beeldhouwwerken. Na ope ning van de expositie door de burge meester van Breukelen, de heer T. Bijleveld, en bezichtiging van de in het park uitstekend uitkomende beeldhouwwerken werden de bezoe kers onthaald op een aantal duet ten, gezongen door de mezzo-sopraan Henriëtte Klautz en de bariton Mei- nard Kraak, begeleid door de pia nist Tan Crone. Harry van Oss be sloot met enkele oud-Nederlandse en andere volksmelodiën, die zich zelf op de luit begeleidde. De komende zaterdagen wordt de j 7.30 uur serie voortgezet met o.a. het Blaas- octet van het Utrechts Stedelijk Or- 8.50 uur kest, volksmuziek uit de Antillen en „Harp aan de vecht". I HILVERSUM II Nieuws in het kort Barend de Beer Chucleheads, slapstick Openbaar Kunstbezit Huckleberry Hound, film Journaal en weeroverzicht Zendtijd voor politieke partijen Een bron van hoop. film De lange hete zomer, film De Eerste Wereldoorlog, documentaire Journaal. NEDERLAND II: Nieuws in het kort Le Petit Théatre, film Charles Darwin, documentaire East side West side Achter het nieuws. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM I: 17de eeuwse muziek in Niemvkooj erden uitgevoerd de „plechtige lodieën" van Sibeluis. „Sint Francis- cus van Assisi" van Melipiero, „Psalm CXXIX" van Milhaud en de „Sym- phonie der psaumes" van Strawin- sky. Sibelius is protestant. Malipiero rooms-katholiek, Milhaud jood en Strawinsky orthodox. Strawinsky woonde het concert bij. dat gegeven werd in Vaticaanstad. Zijn onto reed Breevaart 111 In het uit de 17de eeuw daterende Oude Raadhuis in Nieuwkoop is J zaterdagavond de romantische sfeer van de tijd van de „Heer van Nieuw koop" herleefd toen daar optrad liet 1 ensemble de Ligt, met muziek, ton gehore gebracht op instrumenten uit diezelfde tijd. Het gaf een ragfijne en gevoelige weergave van deze muziek. Bij kaarslicht speelde het trio be staande uit Mary Macrow (viool), Barbara Miedema (cembalo en blok fluit) en Ben de Ligt (viola da gam ba). Ben de Ligt vertelde het een en ander over de bouw en de werking van de instrumenten en liet aan elke compositie een duidelijke uitleg vooraf gaan. Uit het langdurige applaus voor deze jeugdige, zeer begaafde musici kon worden afgeleid hoe men van dit bijzondere spel in deze geheel zo eigen sfeer had genoten! De pauze werd door de bezoekers benut door het bezichtigen van een zeer interessante expositie van 17de eeuwse landkaarten uit Nieuwkoops omgeving en van originele boek werken uit diezelfde tijd. Het Kunst genootschap heeft met deze avond een heel bijzondere manifestatie aan de voorgaande toegevoegd. J. v. d. Dool wint orsjelconcours C te Bolsward Zaterdag werd onder grote belang- j stelling uit binnen- en buitenland in Bolsward in de byna 500 jaar oude j j Martinikerk voor de vierde maal het orgel-improvisatieconcours gehouden. Ditmaal werd in dit nationaal con- t cours niet alleen het grote Hinsch- orgel (1776-1781 bespeeld maar ook) het in 1964 gereed gekomen koor Opnamen van het vierde Nationale Orgel- improvisatieconcours Hildebrand miniaturen, uit Camera Obscura eit gioteren Het belangrijkste Wat was de belangrijkste, op- j zienbarendste, misschien zelts wel opwindendste gebeurtenis I van dit t.v.-weekeinde? Er zul- len mensen zijn die zeggen: het 1 „Grand Gala des artistes". An deren zullen de indrukwekkende verfilming van de kruisiging van Christus, zoals getoond in het KRO-programma naar aan leiding van de komende pre mière van Pasolini's film „Het evangelie volgens Mattheus" als het belangwekkendste moment hebben ondervonden. Weer an deren zullen met meer dan ge wone interesse de verrichtingen hebben gadegeslagen van Anton Kersjes als dirigent van het Amsterdamse Kunstmaandcr- kest, nadat hij vrijdagavond een voortreffelijk en alom toe gejuicht debuut had gemaakt met liet Concertgebouworkest (hij dirigeerde nu o.a. de mars uit de opera „De liefde voor de drie sinaasappels" van Prokof- jew. Er zijn ongetwijfeld ook mensen geweest die het tweede deel van Villa Sidonia het beste programma hebben gevonden, niet omdat er zoveel in gebeur de. ook niet omdat wat erin gebeurde te nadrukkelijk was geënsceneerd om een vloeiende beweging in het spel te krijgen, maar omdat op zondag het ver halende element dun gezaaid was. althans op Nederland I. Misschien zijn er ook mensen geweest die het meest genoten hebben van Millicent Martin, de vrouwelijke ster van het satirie ke BBC-programma „That was the week that was". Dit was inderdaad wel een aardrige ver toning. enigszins in de stijl van Laurel en Olivier Hardy, met als enige zwakheid dat de ernst die beide komieken in hun films tot het bittere einde plegen te handhaven, te vaak door Milli cent en haar partner Roy Castle werd losgelaten. Het belangrijkste en opwin dendste was het feit dat voor het eerst in de geschiedenis van de Nederlandse t.v. (door inter viewer Hans Jacobs) een Neder landse minister (t.w. Den Uyl) werd aangesproken met „meneer de minister" inplaats van met Excellentie. Op die manier bleek het ook héél goed te kunnen gaan ,.!!;:!i:!!T.:,i]!:'j::ii!niuranamiiiiinriiiiiHiFJiii!Biiflin!i!JiiUïïii:3Emnii':;i3iinniinri'iir!:2DiLrsiBHiMHiL'noia programma NCRV: 18.00 Kon. Militaire Kapel. 18.20 Ultz. van de C.H.U. Politoeren. Nieuws en comm. van de CHU. 18 30 Klass. gram 19.00 Nws. en weerbericht. gel. ■- i 19.10 Radiokrant. 19 30 Nat. Orgellm- I provisatieconcours: kerkorgelmuz. 20.50 (Van onze correspondent) vier cj De letterkundige prof. dr. Garmt Stuiveling uit Hilversum is zaterdagmiddag met een auto die door zijn vrouw werd bestuurd ter hoogte van het gemeentehuis in Reeuwijk in de Breevaart gereden. Een omwonende die het ongeluk zag gebeuren toen hij in zijn tuin werkte sprong het water in en slaagde er in prof. Stuive ling die de zwemkunst niet machtig is te redden. Mevrouw Stui veling kon zichzelf uit het water redden. Prof. Stuiveling was op weg naar restaurant Elfhoeven in Reeuwijk waar hij een lezing zou houden voor de Vereniging van Letterkundigen. Mevrouw Stuiveling was, komende uit Gouda op de Raadhuisweg in Reeuwijk te ver doorgereden en wilde de auto keren. Ze schakelde echter verkeerd waardoor de auto achteruit over het rijwielpad de Breevaart in reed. De auto dreef naar het midden van de vaart en zonk toen een deur geopend werd. Nadat prof. Stuiveling uit het water was gered sprong een andere bewoner van de Raadhuisweg in de vaart om mevrouw Stuiveling den. Bus teeen auto: vier doden De acteur Jules Croiset heeft zaterdagavond in het theater „In de Steeg" aan het Westeinde in Don Haag een groot succes geoogst met zijn voordracht van Gogols „De mantel" en uiteenlopende verhalen van Tsjechow en Andrejew. Henk van Ulsen is hem met het brengen van een Russisch verhaal, in castt „Het dagboek van een gek" voorge- j gaan. Bij een frontale botsing tussen een bus van de „Gelderse Tramwegmaat schappij" en een personenauto op de Bcrkenlaan in Silvolde (by Doetin- chem) zijn zaterdag vier mensen om het leven gekomen. De bus was bezig in te halen, toen liy met de tegen ligger in botsing kwam. In de auto zat een gezin uit Dinx- perlo, bestaande uit vader, moeder, twee dochters en een schoonzoon. Vier van hen zijn gedood De slacht offers zijn de 65-jarige heer W. Rut gers uit Dinxperlo, zijn ca 60-jarige vrouw, de 23-jarige mej. G. J. A. Rutgers, die zaterdag naar Canada zou emigreren en de 37-jarige heer B. Lievers uit Aalten. schoonzoon van de heer Rutgers. Zwaar gewond is de 28-jarige mevrouw S. J. Lievers— Rutgers. Naar mei Den Haag. bonden w Comedie" weet gaat Jules Croiset waar hij acht jaar ver is aan ..De Haagsche verlaten, doch voor zijn vertrek heeft hij nog eens sterk de aandacht op zich weten te vestigen met deze voordrachtsavond, die onder de titel „Een avond in het oude Rusland" gegeven werd. Hij heeft zich, naast een knap toneel speler, nu ook als een begaafd voordrachtskunstenaar doen kennen, die zich volkomen ingeleefd had tot de door hem te brengen figuren. Humor en indringende, dramatische kracht streden bij hem om de voor rang tijdens deze „eenmans-voorstel- ling". waarop befaamde Russische auteurs tot nieuw leven werden ge bracht. Zijn kunstzinnige prestaties op het gebied der vertelkunst werden op deze première-avond met een enthousiast applaus bekroond. Pronuoncert van Kunstmaandorkest Ongeveer 300 leidsters en leiders van de katholieke verkenners hebben zaterdagavond op het buitencentrum in Overasselt bij Nijmegen in een on afgebroken regen anderhalf uur lang geluisterd naar het Kunstmaandor kest, dat daar, temidden van bossen en vennen, een Promenadeconcert f' Het was een van de hoogtepunten van de „Koempoelande tweejaar lijkse bijeenkomst van het leider korps van de verkenners. Dirigent Anton Kersjes, juist hersteld van een ziekte, dirigeerde met een dikke jas aan en alpinopet op. onder een tent zeil, waar hij nog juist droog bleef Dat kan niet worden gezegd van het gehoor, dat zich tevergeefs trachtte te verschuilen onder de breedgerande verkennershoeden, die binnen twee jaar zullen worden vervangen door baretten in het kader van een ver nieuwing van het uniform. Onder de aanwezigen bevond zich ook de vroe gere minister-president dr. J. de Quay, die oud-hoofdkwartiercommis saris van de voortrekkers is. die met de auto onder water was ver dwenen te bevrijden. Op het moment dat haar redder bij de auto was, kwam mevrouw Stuiveling boven water. Zij zwom zelf naar de kant toe. Nadat hij van droge kleding was voorzien heeft prof. Stuiveling toch zijn lezing voor de Vereniging van Letterkundigen kunnen houden. voorselectie jonge organisten aan deel. De hoofdprijs ging naar de 23- jarige organist van de Lutherse Kerk in Culemborg, de heer J. van den Dool. Een door de Commissaris der Ko ningin in Friesland beschikbaar ge stelde prijs voor het beste koraal werd gewonnen door René Rakier, organist in Scheveningen. Gevraagd werd het improviseren van een fu- getta over een gegeven thema, het harmoniseren van een koraalmelodie, het improviseren van een orgelkoraal op dit thema en het improviseren van een hoofdvorm van twee gege ven thema's. Wat de tweede en derde opgave betroffen: deze moesten on voorbereid worden geïmproviseerd. Voor de laatste opgave kregen de deelnemers een half uur inzage-tijd. 1.30 Lichte gram. 21.40 Koor zang. 22.00 Metropole-ork. en plano: amusmuz. 22.20 Boekbespr. 22.30 Nws. en SOS-ber 22.40 Avondoverd. 22.55 Klass. gram. 23.55-24.00 Nws Hilversum II. 298 ni. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.25 A la carte: dinermuziek. 18.50 Openbaar kunstbezit. 19.00 A la carte (vervolg). 19.45 Overheidsvoorl.Samenwerking met ontwikkelingslanden, van Paul de Waart met 1 de Ned. Organisatie President Johnson is zaterdag naar het centrum voor bemande ruimtevaart in Houston in Texas gereisd om de ruimtevaarders McDivitt (links) en White ge luk te wensen met hun vlucht. Zij boden de president een reeks foto's aan, welke tijdens de vlucht zijn gemaakt. Internationale Bijstand (Novlb) dloportret. 21.30 Orestes, hoorspel. 22.30 Nws. 22.40 Act. 23.00 Lichte Franse muziek. 23.55-24.00 Nws. (i KAMMOFOON PLATEN I' ROGRAMMA DRAADOMJiOEP Over de 4e UJn van 18 - 20 uur Gustav Mahler. I. Symphonle nr. 3 in l kl. t. Krafcig. Entschleden. Tempo di Comodo. Scher- langsam. Mis- Ausdrubk. Langsam. Ruhevoll. Empfun- ger.t: Leonard Bernstein l Wenen o.l.v. Bruno Walter. (7.30-7.40 Nws.; 8.00 Overweging). 8.30 Nws. 8.40 V. d. hulsvrouw. 9.35 Water standen. 9.40 Schoolradio. 10.20 Sex- tuool: gevar. muz. progr. 11.00 V. d. 12.03 Lichte orkmuz. 12.20 Wij land, progr. v. d. boeren. 12.27 Meded. tuinbouw. 12.30 Nws. am. 12.50 1 zangsolisten: Evergreens 13.30 Lichte gram. v. d. tieners. 14.00 Jeugd. 17 50 Overhelds- port ln de Spreker: Henk Dennert. Hilversum II. :?»k m. j AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7 20 Lichte gram. VPRO: 7.50 Dagope ning AVRO: 8XX) Nws. 8 10 Lichte gr. (825 De groenteman). 8.45 Morgenwij ding. 8.55 Klass gram. 9.00 Voor de I Sickens de Wal. 11.32 Lichte gram. j iverv 12.00 Metropole-ork. 12.27 Me- 1 dedelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Overheidsvoorlichting: Uitzending I voor de landbouw. 12.40 Lichte ork - 1 muz. 13.00 Nws. 13.10 Act. en gram 13.25 Beursber. 13.30 Klass. en moderne muz. 14.40 Schoolradio 15 00 Romance In L groot, hoorspel. 15.20 Lichte gr, (16.00 Nws). 16.30 V. d. Jeugd. 17.30 New York calling, praatje 17.35 Lichte gram. v. d Jeugd. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I: NTS: 19.00 Nws. ln het kort. 19.01 Barend de Beer. 19 06 Weekjournaal voor gehoorgestoorden. 19.33 Engelse les. 20.00 Journ. AVRO: Theater Domino: muz. progr 21 10 The Saint, TV-fllm. 22 00 Portret van een Oppositieleider. NTS: 22.30-22.35 Jour- NTS: 20 00 Nieuws 1 reportage filmfestival te Cannes. NTS

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5