„Er wordt te weinig aan creativiteit gedaan BOUK MARTENS Lucht vervuiling belaagt uw huid! Zweed Lundalil (voorlopig) op vrije voeten Erlander zal zaak-Wallenberg ter sprake brengen ASTRONAUTEN KNAPPEN OP ew gisteren Kritiek juristen op Ghana Libanons smeltwater stroomt naar bronnen onder zeeoppervlakte BELGISCH CONTROLESTATION VAN ESRO VOOR RUIMTEONDERZOEK Gorssels raad heeft slapeloze nachten LEIDSCTT DAGBLAD DONDERDAG 10 JUNI 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Hoofddrama voor Ad Oclijk Zevende keus (Van onze Hilversumse correspondent) Ad Odijk, 39 jaar, heeft de omroepwereld verlaten. Hij was hoofd toneelzaken van de V.A.R.A., maar hield te weinig tijd over voor eigen schrijverij. (Schrijversnaam Otto Dijk. Men zag van hem de t.v.-spelen ,,De Zendeling", ,.De fotograaf" en ,,De agent"). Nu staat hij vrij van Bussum en Hilversum en kan hij wat gemakkelijker praten over de zaken die hem beroeren. ,Zo'n afdeling drama is veel te klein opgezet. Er wordt veel te wei nig gedaan aan de creatieve kant van de zaak. Ik heb met een voort durend schuldgevoel rondgelopen. Ik heb niets kunnen doen om eigen Ne derlands talent te stimuleren, te ont dekken. Ik had gewoon geen tijd. Het grootste gedeelte van je werk- jaam heden wordt ingenomen door administratieve rompslomp. Knok ken voor studioruimte en allerlei technische faciliteiten, zien dat het de acteurs krijgt". Hij vertelt hoe het bij de B.B.C. gaat. Daar zitten enige tientallen lezers, die honderden stukken voor ogen krygen. Wordt er bij iemand maar een vonkje creativiteit ont dekt, dan gaat men praten met zo'n schrijver. Men wijst hem op drama tische wetten, op t.v.-technieken. Stomverbaasd ,Toen ik een keer bü de B.B.C. was. vroegen ze hoeveel mensen ik onder me had. Ik zei: een paar re- gisseurs.script-girls. Ze stonden i stomverbaasd. Daar werken ze met I zo'n 200 man". i Men kan volgens Odijk niet eeu wig doorgaan met werk van buiten landers en buitenlandse filmseries. Men zal moeten komen met eigen toneelstukken, eigen musicals, eigen komedies. Er zal geinvesteerd moeten worden in aspirant-acteurs. „Met hen de bossen ingaan, praten, ze din gen laten proberen, ze allerlei dingen laten zien". Ad Odijk of Otto Dijk („wat is mijn werkelijke naam? misschien ben ik als schrijver wel meer wer kelijk") is zelf zo'n creatief talent, dat echter voornamelijk op eigen kracht voor de t.v. is begonnen. Hij heeft op het ogenblik een groot aan tal opdrachten lopen. In tegenstelling tot verleden jaar, toen men met enig bijschaven Engelse t.v.-bewerkingen tan Maigrets op het scherm bracht, tallen in het komende seizoen „eigen Maigrets" worden geproduceerd. Odijk gaat direct van de boeken van J] Simenon t.v.-spelen maken. De V.A.R.A. en hy zijn van mening, dat de Engelsen nog te weinig echte Mai- gret-sfeer brengen. Odijk is op het ogenblik bezig met het dramatiseren de volgende boeken van Sime- „De blauwe avondjapon", „Mai- en zijn dode" en „de gifmeng- In overleg met Kees Brusse - de Nederlandse Maigret wordt Moeilijkheid bij de Maigrets is vol gens Odijk en daar klagen ook t.v.- regisseurs over, dat men niet altijd de juiste acteurs en actrices kan krijgen. „Ik schrijf op een bepaalde acteur of actrice, maar die is dan op een gegeven moment niet vrij te krijgen. Zo kom je wel eens op een tweede, op een derde keus. En ik heb het wel eens meegemaakt, dat het de zevende keus werd. Hoewel dat nu niet direct behoeft te bete kenen, dat die slechter elk geval heb je dan z pi oberen te krijgen, die niet konden". Bij de V.P.R.O. zullen van Otto Dyk drie nieuwe eenakters op het scherm komen. De eerste is al inge leverd en is getiteld „De verlosser". Bovendien gaat hij voor deze om roep een komedie-serie maken, maar daar wil hy nog niets over zeggen. Ik kan niet praten over iets wat nog niet af is. In het praten zelf verspil je al creativiteit, die je voor zo'n werk nog nodig hebt". Toneel is volgens Ad Odyk een ziekte van hem. Hij kwam in 1949 in een klein baantje en „op een hon- gerioontje" bij de afdeling toneelza ken van het ministerie van O.K. en W. „Ik wilde nu eenmaal dichtbij het toneel zijn". Daarvoor had hij veel aan amateurtoneel gedaan en ook lessen gehad van Ko Arnold! Tien jaar geleden begon hij te publi ceren. Hij schrijft ook gedichten en voor het maandblad Wending ver zorgt hi) de toneeloverzichten. Bekroonde produkties op de t. v, (Van r.t.v.-medewerkster Van de in Mantreux vertoonde een enkele keer bekroonde en ten dele door de NTS aangekochte pro dukties, zijn thans enkele verto ningsdata bekendgemaakt. De Gou den Rooswinnaar (Finland met de „Cold old days") wordt vertoond op 5 juli onder auspiciën van de NTS, de zilveren .Wayne and Shuster- show" van Canada wordt door de VARA op het scherm gebracht op 30 juli. De Engelse, niet bekroon de show van Millicent Martin, ver schijnt zaterdag 12 juni op het scherm (VARA», de Tsjechische in zending Sandy, een verrukkelijk brokje Western-lawaai brengt de NCRV op vrijdag 18 juni. Early Bird nog tot eind juni gratis De proefperiode van catie-satelliet „Early Bird", die thans nog gratis ter beschikking van de Eurovisie-landen staat, zal eind ju ni eindigen. Onderhandelingen over prezen en tijden na juni zijn volop gaande. De Early Bird wordt door een particuliere onderneming (de Comsat) voor commerciële doelein den geëxploiteerd. Televisie-uitzen dingen van Amerika naar Europa en omgekeerd vormen slechts een klein onderdeel van het economische programma van de Comsat. Het Nederlandse manneke Auto's, fabrieken, mensenmas sa s brengen miljarden vuildeel- tjes in de lucht. Vuil, dat diep in de poriën van uw huid dringt. U kunt die niet wegwassen. Want zeep en hard water vormen kalk- zeep die de poriën verstopt, 't Vuil wordt „vastgemetseld". Uw huid wordt vaal. Maar nu is er Du-Ny! Iets heel nieuws. Du-Ny vormt geen kalkzeep en reinigt tot diep in de poriën. Uw huid leeft hele maal op, wordt zacht/, gaaf en jong. U voelt zich als herboren. Uw huid kan eindelijk weer ademen! Was uw gezicht, baad en douche met Du-Ny, de zeep van déze tijd! Ook ideaal als moderne haarwassing! Dit typische mannetje uit gebeeld door Bouk Martens heeft vreemdsoortige fantasieën en deze fantasieën worden in de nieuw gebouwde filmstudio's in Hilvarenbeek in een voor de t.v. geschikte serie filmstrips vast gelegd onder de titel ,.De fan tast". Deze strips, die ongeveer vijf minuten zullen duren, staan onder regie van Jos van Ostade en worden in opdracht van een internationaal amusementsbe drijf vervaardigd. Het was Rudi Carrell, die Bouk Martens heeft gewezen op zijn mo gelijkheden als televisiekomiek, en die hem heeft geëngageerd om mee te werken aan zijn laatste acht tele visieshows. Zijn medewerking be perkte zich tot kleine rolletjes en was meer bedoeld om het televisievak te leren. De nu veertigjarige Bouk Martens komt uit een timmermansgezin met zeven kinderen uit Breda. Een do cent aan de kweekschool daar, broe der Alfonso, ontdekte het acteerta lent van Bouk. Toen het zuiden van Nederland in 1944 werd bevrijd, moest Bouk Martens als BS-er de wacht houden op het buitengoed An- neville in Breda, de tijdelijke ver blijfplaats van Prins Bernhard Chauffeur van prins Een deskundig uitgevoerde spoed - reparatie aan de blauwe jeep van de Prins bezorgde hem de functie van diens particuliere chauffeur, hoewel hij nooit gechauffeerd had, maar dat wist de Prins niet. Een vijfdaagse spoedcursus in de bossen rond Breda, waarvan Prins Bernhard evenmin op de hoogte was, maakte hem geschikt als chauffeur. En dat is hij zes jaar lang gebleven. Door de vele feestavonden, die hy in Paleis Soestdijk heeft verzorgd, werd het iedereen langzamerhand duidelijk, dat de eigenlijke plaats van Bouk Martens niet particulier chauffeur van de Prins was, maar in de theaterwereld. Ook de Prins zelf was die mening toegedaan, en ten slotte nam Bouk zijn ontslag. De vijftien jaren die toen volg den, werden gekenmerkt door zeer veel ups en downs, en Bouks suc cessen bleven hoofdzakelijk beperkt tot de provincie Noord-Brabant en directe omgeving. Zo stonden de za ken toen Rudi Carrell hem ontmoet te en voor hem een weg wilde banen naar meer nationale bekendheid. Bouk Martens vervult niet alleen de rol van de fantast in de nieuwe strip, het zijn ook zijn ideeën, die verfilmd worden. De strips worden zo gemaakt, dat er geen gesproken tekst bij nodig is. Een rechtbank in Stockholm heeft gisteren de 30-jarige Björn Lundahl, die oe leider zou zijn van een neo nazi-organisatie in Zweden, uit voorlopige hechtenis ontslagen, han gende het verdere onderzoek naar de beschuldigingen inzake hoogverraad. Eepaalcl werd dat Lundahl zijn pas poort bij de veiligheidspolitie moet inleveren. De openbare aanklager had tevo ren de rechtbank om verlenging ge vraagd van de termijn voor het uit werken van de tenlastelegging tegen Lundahl. Lundahl werd vorige maand gear resteerd nadat twee Stockholmse journalisten de politie een aantal documenten, foto's en geluidsbandjes in handen had gegeven die een r.ieuw-nazistische organisatie onder de naam „Carl Ernfrid Carlberg stichting" zouden betreffen. o De toekomst van de Verenigde Na ties en het ontwapeningsprobleem zullen bovenaan op de agenda staan van premier Erlander van Zweden bij zijn officieel bezoek aan de Sow- jet-Unie waarvoor hij vanavond in Moskou zal aankomen. Ook heeft hij laten weten, dat hij de zaak van Raoul Wallenberg ter sprake zal brengen. Dit is een Zweedse diplo maat, die in het laatste stadium van de oorlog in Boedapest is verdwenen nadat hij duizenden joden had hel pen ontsnappen. Eerst hebben de Russen gezegd, dat zij hem vasthielden om hem te „beschermen", daarna beweerden zij niets van hem af te weten en ten slotte maakten zij, na herhaalde Zweedse druk, bekend, dat hij in 19tï ir. de Loebljanka-gevangenis bij Moskou is overleden aan een hart ziekte. Maar volgens betrouwbare Zweedse getuigen zou de 53-jarige Wallenberg daarna nog geleefd heb ben. De ruimtevaarders Jams McDi- vitt en Edward White zijn nog steeds moe. Dr. Berry, die dit aan boord van het vliegdekschip Wasp meedeel de, zei dat de vermoeidheid te wyten was zowel aan hun ruimtevaart als aan de voortdurende medische on derzoeken en psycholigische keurin gen waaraan zij sedert hun aan komst op de Wasp worden onder- woipen. Hy maakte zich echter geen zor gen over de vermoeidheid van de ruimtevaarders en voegde er aan toe dat zij in uitstekende conditie ver keren en zeer opgewekt zijn. Ook de hartslag van Mc. Divitt en White was nog wat snel, maar deze toont de neiging weer normaal te worden Tijdens zijn ruimtetocht is astro naut McDivitt drie en halve kg af gevallen en astronaut White bijna 2 kg. Ze wogen voor de vlucht res- pectievelijk 78 en 70 kg. Aan boord van de Wasp hebben ze hun ge wichtsverlies (waarschijnlijk in hoofdzaak een verlies aan water) al weer ingehaald. Ze wegen allebei een pond meer dan voor hun tocht. De cabine waarmee Mc Divitt en White hun ruimtereis hebben ge maakt, verkeert in zeer goede staat. „McDonnel Aircraft", waar de ca bine is gemaakt, heeft verklaard dat zij nogmaals te gebruiken zou zijn, maar dan bij voorkeur zonder be manning. I NEDERLAND 7.00 uur - NCRV Zig zag door de donderdagmiddag, reportage Nieuws in het kort Barend de Beer De Verrekijker Van gewest tot gewest, actualiteiten De Lucy Show, film Journaal (NTS) Nederlanders in den vreemde Het proces Andersonville. toneel Het Urker mannenkoor Film (NTS) Journaal. NEDERLAND II VPRO H 8.00 uur Nieuws in het kort 8.01 uur Dames-wielrennen jf 8.25 uur Voetangels en klemmen 8.40 uur Atelierbezoek. reportage g 9.10 uur Dead Birds, film. i UIT HET RADIOPROGRAMMA: 1 HILVERSUM I I ff 8.00 uur Promenade Orkest g 9.55 uur Rondom het kind, etherleergang. 1 HILVERSUM II t C'arl Nielsen „Villa Siilonia" Wim Meuldijk, wiens naam niet genoemd kan worden zon der dat even vermeld wordt, dat hy de schepper van Pipo de clown is, heeft enige jaren ge leden een radio-serie geschre ven, die „Villa Sidonia" heette en als een comedy-thriller om schreven wil worden. Het suc ces was groot genoeg om er een televisie-serie van 5 afleverin gen van te maken. Die eerste aflevering liet gemengde indruk ken na. Misschien het opmerkeiykste was, dat voor het eerst sinds de oorlog in een komisch spel een jood. compleet met zyn jiddisch spraakgebruik, als zodanig werd getypeerd. Zoiets gebeurde al wel in serieuze stukken, of door moppentappers die het zelf wa ren (Arische moppentappers zouden het, in het openbaar, wel uit hun hoofd laten!), maar niet in komedies om temidden van andere types ook het joodse type te karakteriseren. (Potasch en Perlemoer uitgezonderd, maar die zijn al klassiek). Ver moedelijk heeft niemand, of zullen slechts weinigen aanstoot hebben genomen aan deze no viteit, die een einde heeft ge maakt aan een vorm van be hoedzame discriminatie, en om dan toch ook nog even de kwa liteit van deze eerste aflevering te zeggen: de situatie biedt mo gelijkheden, maar wijkt nauwe lijks af van het bekende stra mien. De tekst was meer gemoe delijk dan humoristisch of aan grijpend, en diende soms teveel het grapje en te weinig de door stroming van het spel. We wachten rustig af. Documentaire over fle „Sowjet-Unie" mentaire vertoond over de nwe Bundeswehr, waaruit bleek dat ook de jonge rekruten graag het goede uit de Wehrmacht en de Waffen-SS willen behouden. Op de een of andere manier sloot deze documentaire mooi aan op „Indrukken uit de Sowjet-Unie", deel II, deze echter op Neder land I. Het begin maakte wel weer een beetje kriegelig, met die opsomming van prijzen en lonen, een typisch Westers- kapitalistisch trekje. Zo'n stort vloed van cyfers zegt weinig, omdat het overzicht ontbreekt: huur is laag, tram en sigaretten zyn goedkoop, belasting betalen is er nauwelyks by, hoe verwerk je al die gegevens bliksemsnel, terwijl zo'n tros van cijfers aan je voorby gaat? Het is voldoen de op te merken dat de Russen fatsoeniyk-arm zijn, en dat de sociale verzorging er (hoe gratis doktershulp e.d. ook mag zyn) nog twee generaties achter staat bij de onze. Men heeft misschien gedacht, kijkend naar deze documentaire: „Kom, kom, het zal wel over dreven zijn", maar dat was het niet, uitgezonderd misschien de mededeling dat men niet kan trouwen zonder toestemming van de ouders hóe oud men ook is), het bedryfscollectief en de Komsomol-organisatie. Al die „bemoederende" organisaties willen wel graag een vinger in de pap hebben en houden, maar als het er op aankomt kunnen ze zo'n huwelijk toch moedlyk tegenhouden. We zagen ook nog even de georganiseerde jeugd bezig, marcherend, martiale ge dichten opzeggend, een enge groet brengend. By het zien daarvan hangt het van de stem ming af. of men aan de „pad vinderij" wil denken, of I „Jeugdstorm" De Internationale Commissie van Juristen heeft sterke kritiek geleverd op de regering van Ghana voor het vasthouden van politieke gevangenen tonder proces. Zinspelend op de recente dood in ie gevangenis van dr. Danquah, pre sident van de nationale afdeling van Ghana van de Internationale Commissie van Juristen, zegt de icommissie, dat zy het standpunt on derschrijft van de president van Ni geria, dr. Azikiwe, toen deze zei: „Ik ben van mening dat als on- alhankelykheid betekent dat inland se tyrannie de vervanger is van bui tenlands bewind, zy die gestreden 'hebben voor de onafhankelijkheid van voormalige koloniale gebieden i hiet alleep. de zaak van de mense lijke vrijheid ontheiligd hebben maar ook hun volk verraden". De commissie voegde er aan toe, dat willkeurige gevangenzetting zon der proces van politieke tegenstan ders „de zaak van het Afrikaanse I nationalisme en de wet slecht dient" De commissie ontkent met nadruk de berichten uitgenodigd te zyn om de omstandigheden in Ghana te be studeren. Israëls noordelijke buurman Liba non lydt al geruime tijd aan water gebrek. Elke winter bedekt een dikke laag sneeuw de berghellingen, maar in het voorjaar, wanneer die sneeuw smelt, voeren de bergstromen slechts een kwart van het water naar be neden, dan men normaal gesproken mocht verwachten. Waar blijft de rest? Een groep internationale on derzoekers, die werd gefinancierd door het Speciale Fonds van de Verenigde Naties, heeft zich een jaar lang met dit raadsel beziggehouden en het tenslotte weten op te lossen. Gebleken is, dat er zeventien zoet waterbronnen onder de zeebodem niet ver van de kust zijn gelegen. Via ondergrondse spleten sijpelt de gesmolten sneeuw dus naar de bron- onder de zeebodem en komt daar aan de oppervlakte. Vissers hadden al lang geleden gemerkt, dat de zee In het zuidelijk deel van de Baai van Tripoli ongewoon woelig was en zó koud, dat de vis er soms door stierf. Bovendien bleek het water ter plaat se eerder zoet dan zout te zijn waar door het zelfs kon worden gedron ken. Voorts hebben luchtfoto's het bestaan van waterkolken aange toond, die zich in dit gebied soms over een afstand van 20 km uitstrek ken. Van de zeventien bronnen produ ceren er zes een voortdurende stroom zoet water, dat dus op die manier verloren gaat. De grootste van die bronnen, die zich byna een kilome ter uit de kust bevindt, levert gemid deld vyftig kubieke meter water per seconde. Het water komt er omhoog in een kolom, die een doorsnede heeft van 150 meter. De deskun digen bestuderen thans de mogelijk heid om dit water te „winnen". Tegelykertyd gaat het onderzoek voort naar de ondergrondse kanalen in de bergen, waardoor het smelt water verdwynt. Misschien is het mogelyk dit zoete water op te pom pen voordat het de zee bereikt. Een van de laatste dagen van de demissionaire Belgische regering is. zoals „La Derniere Heure" mededeelt, het besluit geweest, een financiële bijdrage te leveren tot het oprichten van een belangryk controlestation voor ruimteonderzoek, dat zal ko men by het dorp Redu in de Belgi sche provincie Luxemburg. Het wordt gebouwd door de Esro, de Europese organisatie voor ruimte onderzoek, die zyn secretariaat in Parys heeft en zijp laboratoria in Delft. België. Nederland. Duitsland. Frankrijk, Engeland. Denemarken. Spanje, Zweden en Zwitserland ma ken deel uit van de organisatie. De plaats van het station is met grote zorg uitgekozen. „Er zyn geen industriële ondernemingen in de buurt, zodat radio storingen tot een minimum zijn beperkt. Het op te richten gebouw zal ongeveer 1000 vierkante meter oppervlakte hebben en ongeveer 300 meter boven de zee spiegel komen te liggen. lijke liederen. 19.45 Semi-klass. gram. 20.00 Promenade-ork. en zangsoliste: balletmuz. 20.45 Licht pia- 00 Fragmenten uit lom het kind: ped etherleergang. 22.30 Nieuws berichten. 22.40 Avondoverd. 22.55 Boekbespr. 23.00 KerkorgelconcOude muziek. 23.35 Klass. gram. 23 55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 nt. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Uitz. van de WD: Luistert naar De Stem van do WD. 18.30 Mannenwerk. Gina voor rechter: te schaars gekleed De Italiaanse filmster Gina Lollo- bridgida moet volgende week dinsdag in Rome voor de rechter verschijnen in verband met klachten, dat zij in de rolprent „Le bambole" (de pop pen) te schaars zou zijn gekleed. Zoals gemeld heeft het Italiaanse parlement vorige week een christen democratisch voorstel aangenomen, volgens hetwelk in Italië gemaakte films niet in strijd mogen zijn met de geldende morele normen. Dit voorstel heeft geleid tot moeilyk- heden in de regeringscoalitie, waarin vooral de socialisten bang zyn voor een verkapte clericale VRIJDAG 11 JUNI dlokrant. 7.55 Lichte gram. 8 15 Ge il.00 Klass. gram. 11.15 In progr. vc Musette-t dedellngen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Gram event, act. 12.50 Populaire orgelmuziek. 13.10 Ope- ramuz. 13.45 Accordeonspel met instr. kwartet 14.05 Schoolradio. 14.25 Lichte gram. 14.45 Voordracht van gedichten. 15.05 Klass. pianokwartet. 15.30 V. d. De gemeenteraad, van Gorssel heeft al een aantal nachten wak ker gelegen over het probleem ..de onderwijzeres en het concubi naat". In de raad is n.l. een voor stel besproken om ontslag te ge ven aan huwende onderwijzeres sen. En tevens aan onderwijzeres sen die in concubinaat leven. Tij dens het debat kwam men echter tot de conclusie dat het concubi naat dikwijls een moeilijk te be wijzen zaak is. Eén van de raadsleden vond de bewijsvoering nogal eenvoudig: als het concubinaat van een on derwijzeres zou leiden tot de ge boorte van een kind. Ontslag zou dan mogelijk zijn volgens de al bestaande bepaling van ontslag wegens onzedelijk gedrag. Dat bracht een vrouwelijk raadslid op gelden voor de onderwijzer, voorzitter stond verstomd en vroeg hoe dat dan wel zou kun nen. Hij kreeg triomfantelijk tot antwoord: als het vaderschap is aangetoond en erkend. Het vrouwelijke raadslid vond het ontslag van een huwende on derwijzeres maar een vreemde zaak. Zij ivaarschuwde dat juist daardoor een onderwijzeres ivel eens tot concubinaat kon worden gedreven, wat evenmin wenselijk zou zijn. Zoivel over het ontslag van een huwende als een in concubinaat levende onderwijzeres kon geen overeenstemming icorden bereikt De voorzitter ivilde nog een stem ming forceren, maar tenslotte moest hij toegeven, dat men er maar beter nog een nachtje over kon slapen. Dat vonden de raads leden ook. beantw. 16.45 Vocaal Hilversum II. 298 ra. VARA: 7.00 Nws., ochtendgynv soc. strijdlied. 7.20 Lichte gram. 7: Van de voorpag. 7.30 Lichte gram. 8i Nws. 8 10 Lichte gram. 9.00 Te land i te water. Informatief progr. .00 Nws. 1102 V. d. kleuters. 11.15 Voor de vrouw. 12.00 Licht or gelspel. 12.27 Meded. t.b.v. land- 1 Overhi de landb. 12.40 Lichte gram, 12.55 Act. AVRO 13.00 Nieuws. 13.10 Act. en gram. 13.25 Beursber. 13.30 Neerland muzlektuln: muziek manifestaties uit vakantieplaatsen: moderne en klass. muziek 14.30 Musa olksmuziek uit Spanje Mezzo-sopraan ren 16.40 Pianospel. 16.45 V. d. kind. 16.49 V. d 17.50 Kiosk: uit de weekbladen. TELEVISIEPROG HAMMA'S Nederland I: NTS: 19.00 Nieuws het 19 06 F1 in ts to nes. tekenfilm^ Journaal en weeroverz AVRO: 20.20 Televizler. 20.40 De verdedigers: de ge sloten kamer. TV-fllm. 21.30 Voor de vuist weg. gevar. progr. NTS: 22 40 Toeristische tips van de ANW. 22 43- 22.48 2e Journaal. Nederland II: NTS: 20 00 Nieuws in het kort. KRO: 20.01 De Phil Silvers how - een karweitje In Las Vegas 20.25

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5