HOOFDSCHOTEL? VLEES Vreugde bij passagiers Drie doden bij ongeluk in Haarlemmermeer NA GESLAAGDE NOODLANDING Arts wijst Duitser de deur Opgelucht cfencid Wanhopige vader wil Britse ambassadeur om het leven brengen Hongarije liielp bij landing MET EEN ENKEL WOORD HA AG Si AG E N Di BEZOEKT ONZE EXPOSITIE TE WASSENAAR LEÏDSCH DAGBLAD DINSDAG 8 JUNI 1965 Vervolg van pag. 1 In Beverwijk (Van onze IJmuidense correspondent) weigering- van een huisarts cm een Duitser medische hulp te verle nen heeft in Beverwyk enige op schudding teweeg gebracht. De arts A. \erburg wees de 57-jarige Duitser Heiman Gertges, die als bankwerker wcik7aam is bij de NV Breedband i in IJmuiden, vorige week de deur. toen deze zich met klachten over asthma op zyn spreekuur meldde. De Duitser stelde zich de volgende dag in verbinding met een andere huisarts in Beverwyk, die de man voor een nader onderzoek naar het Rode-Kruisziekenhuis. Wit om de neus. maar enorm opgelucht en verheugd over de goede afloop konden de lucht reizigers, die zich drie uur lang in een bijna ondraaglijke span ning hadden afgevraagd welk lot hun zou zijn beschoren, zon der enig letsel het toestel verla ten. Enkelen wisten na afloop met verstikte stem nauwelijks hoe zij de beide dappere Zwit serse stewardessen konden be danken. Hun wachtte nog een verrassing. Zy zaten in het restaurant druk na te praten over het ge-beurde toen omstreeks kwart over elf zestien familieleden op hen kwam afge stormd. Zij waren met een DC-6 van de Zwitserse luchtvaartmaatschappij naar Amsterdam gevlogen om hun familieleden op te halen. Het waren de afhalers, die in Bazel hadden staan wachten op de aankomst van de Fokker Friendship. Vakantie Omstreeks middernacht vertrok ken de reizigers onvervaard opnieuw naar Bazel, nu vanaf Schiphol met de DC-6. Slechts drie van hen lieten verstek gaan, maar niet omdat ze niet meer durfden te vliegen. „Nu we toch in Amsterdam zUn knopen we er een paar dagen vakantie aan vast", zeiden ze. „Dat hebben we wel verdiend. Op die manier hebben we dan aan dat akelige avontuur ook nog iets prettigs te danken". Na de noodlanding: één van de passagiers omhelst de dappere stewardess Hedy Mo- scr, omdat alles zo goed is afge lopen. vliegtuig, hadden honderden belang stellenden met auto's zich op weg naar Schiphol begeven. Op verschil lende toegangswegen ontstonden hierdoor opstoppingen. Dit had fase 2 van het groot alarm op Schiphol ln gevaar kunnen brengen. Na fase 1 waarin o.m. de politie en brandweer in de omgeving het teken „stand by" krijgen, volgt een sein waarop de politie bruggen in de omgeving dicht en wegen vrij moet houden voor am bulance's. In dit geval was dit niet nodig. Dank De directie van de N.V. Lucht haven Schiphol ontving een tele gram van de Zwitserse luchtvaart maatschappij Balair, waarin ztf haar dank uitsprak voor de „voortreffe lijke medewerking bij de neuslan- ding van het toestel". gens hem zag de heer Gertges er niet uit als een patient, die dringend medische hulp nodig had. De huis arts zei: „Het was ontaktisch van me en ik vind het erg jammer, dat het is gebeurd. Maar ik was die dag erg geprikkeld door het optreden van een andere Duitser tegenover een Ne derlander, waarvan ik getuige was. Ik hoorde die Duitser nl. die Neder lander op een minachtende toon het woord „Judenfreund" toeroepen". Toen ik kort daarop een Duitser als enige patiënt in mijn spreekkamer zag werd het me teveel. Ik heb hem toen gezegd maar naar een andere arts te gaan. Ik heb spontaan als mens gereageerd, maar als arts mag dat nu eenmaal niet. Overigens heb ik helemaal niets tegen Duitsers in het algemeen. Ik heb zelfs diverse Duitsers in myn patiëntenkring". Dokter Verburg blijkt het een ver velende kwestie vinden, maar naar zijn mening is de zaak door een plaatselijk dagblad opgeblazen, om dat hij kritiek had geleverd, waarop bepaalde berichten in dat dagblad werden gepubliceerd. De kwestie van de Duitser, die ik niet heb willen behandelen" is door dit blad dank baar aangegrepen om my in een ongunstig daglicht te stellen, aldus dokter Verburg. Hij zei verder nog dat. hoewel hfj het gebeurde ach teraf zeer betreurd, hy er zich niet zo over kan opwinden. I (Van onze Haagse correspondent) De Italiaanse politie heeft gisteren in Genua een 46-jarige man uit Wassenaar aangehouden, die vorige week een dreigbrief stuur de aan Sir Peter Garran, de Britse ambassadeur in Nederland. De briefschry ver kondigde aan de einde postten agenten, die tot taak ambassadeur te zullen doden. De ambassadeur waarschuwde de re cherche. De Haagse politie nam geen risico, temeer omdat bekend was dat de briefschrijver in een wanhoops toestand verkeerde. De politie waar schuwde Interpol. Dfe grensbe waking keek naar de man uit. Rond aan het West- Gezagvoerder Roland Hafeli, die met zijn Friendship een perfecte noodlanding op Schiphol maakte. Die twee stapten uiterlijk vol komen kalm uit het toestel. Met verbluffende koelbloedigheid hadden zij boven Bazel een be gin van paniek in de kiem weten te smoren en hadden de passa giers vervolgens drie uur lang getroost en moed in gesproken. Verrassing De passagiers werden in afwach ting van een toestel van Swissair, dat hen zou komen ophalen, onder gebracht in de Europawachtkamer. Bemiddelingsteam van OAS zet pogingen voort Dc bemiddelingsploeg van drie landen van de Organisatie van Ame rikaanse Staten (OAS) heeft giste ren een ontmoeting gehad met Do minicaanse leiders in een voortzet ting van het streven om de thans zes weken oude Dominicaanse crisis op te lossen. De bemiddelaars concentreren hun inspanningen op de instelling van een voorlopige coaliteiregering, waarin ook leden zullen worden op genomen die noch tot de opstande lingen noch tot de junta behoren. De Jordaanse afgevaardigde heeft gisteren tydens het debat in de Vei ligheidsraad over de Dominicaanse kwestie uitbreiding van het mandaat van de Verenigde Naties in San Do mingo geëist. Volgens deze afvaar digden moeten VN-waarnemers worden toegevoegd aan de speciale afgevaardigde van de secretaris-ge neraal. Mayobre, om toe te zien op de naleving van de wapenstilstand en om klachten over schendingen daarvan te behandelen. (Zondag werd melding gemaakt van 13 schendingen van de wapen stilstand). Het voorstel van de Jordaanse af gevaardigde kreeg de steun van de Franse gedelegeerde, maar het werd verworpen door de Amerikaanse ver tegenwoordiger, Stevenson. Deze zei dat VN-waarnemers niet meer zou den kunnen doen dan de Interame- rikaanse strydmacht en de afgevaar digden van de OAS reeds doen. Op de Vijfhuizerweg in de Haarlemmermeer is gistermiddag tegen half zes een verkeersongeluk gebeurd, dat aan drie mensen het leven heeft gekost. De slachtoffers zijn de 23-jarige P. Hoog bergen uit Amsterdam, de 20-jarige mej. R. Berk uit Wilnis en de 20-jarige C. Hemelrijk uit Amsterdam. Verder werden bij dit ongeluk drie mensen ernstig en drie licht gewond. Bij het ongeluk waren een personenauto en een be stelauto betrokken, die op de kruising van de Vijfhuizerweg en de Hoofdweg met elkaar in botsing kwamen. By een frontale botsing van twee personenauto's in Gulpen zijn zaterdagnacht twee personen om het leven gekomen en vier personen ge wond. van wie drie ernstig. Op slag gedood werden de bestuurder van de ene auto, de 47-jarige gehuwde koop man A. Gera ede uit Mechelen en de mede-inzittende, de 22-jarige onge huwde J. Possen uit Gulpen. Trein greep auto Op een onbewaakte spoorweg overgang in de Verlengde Wilhems- weg in Nieuw-Amsterdam is zater dagavond een auto door een trein gegrepen. De beide inzittende van de auto werden gewond. De auto werd totaal vernield. De trein kreeg lichte schade. De 32-jarige bestuurder uit Enschede en zijn 18-jarige echtge note hadden met de auto waar schijnlijk door de moeilijke situatie ter plaatse in het donker, terwijl het regende, de trein niet zien nade ren. Op de overweg werd hun auto ter hoogte van het linker-voorportier gegrepen. De wagen werd weggeslin gerd en kwam een eindje verder in een spoorsloot terecht. Gisternacht is op het Kruis plein in Rotterdam de 18-jarige kan toorbediende F. A. de Smit door on bekende reden met een bromfiets te gen een lichtmast gereden.. Hij werd met een schedelbasisfractuur opgeno men in het DUkzigtziekenhuis, waar hij in de loop van de nacht is over leden. De 45-jarige mevr. De Roecke uit Boom (België) is zaterdagavond in Kloosterzande bij een verkeers ongeluk om het leven gekomen. De heer en mevrouw De Roecke reden met een personenauto op de Rijksweg van Hulst naar de Veerhaven in Ferkpolder. Een voor hen rijdende bromfietser stak plotseling in Kloos terzande de ryweg over. De heer De Roecke remde krachtig. De auto slip te en sloeg tegen een lichtmast. In Houtigehage, by Drachten, is zondagmiddag de 18-jarige brom fietser J. van der Wal dodelijk ge wond bij een botsing met een per sonenauto. In Stadskanaal is de bijna 55- zyn fiets plotseling de weg overgesto ken en gegrepen door een hem tege moetkomende ziekenauto. De man werd hierbij op slag gedood. De 73-jarige M. Bloemen uit Venlo werd zaterdagavond vlak voor zyn woning gedood, toen hij met zyn fiets de weg overstak en daarbij door een auto werd gegrepen. Bij een botsing tussen twee personenauto's in de gemeente Steen wijkerwold is gisteravond mevr. R Bultje-Dassen (22) uit Hattum om liet leven gekomen. Op Rijksweg 2 in Breukelen is zaterdagmiddag een 24-jarig meisje uit Bennekom om het leven gekomen, toen de scooter van haar verloofde een klapband kreeg. Het meisje, dat op de duo zat, werd eraf geslingerd. Op de Rijksweg Groningen— Nieuwe Schans, nabij de Beertser brug onder Winschoten, zijn gister avond een Duitse pereonenauto en een Nederlandse bestelauto met el kaar in botsing gekomen. De twee auto's hadden samen zes Inzittenden, die allen naar het ziekenhuis in Win schoten zijn gebracht. De Duitse auto is geheel vernield in een sloot terecht gekomen. De bestelauto kwam met een ingedrukte cabine tegen een ver- keerspaal tot stilstand. Verdronken De zevenjarige W. R. H. Ver kerk uit LJs6elstein, die sinds vrijdag middag werd vermist, blijkt te zyn verdronken. Het lichaam van de jon gen is zaterdag in de Hollandse IJssel gevonden, dichtbij de ouderlijke wo ning. De achtjarige Jo6é Robat uit Amsterdam is zaterdagmiddag in het water van de Nieuwe Achtergracht verdronken toen hij van het vlot af viel, waarop hij met zijn vriend aan het spelevaren was. De 12-jarige Hans Verhoeven uit de Tak van Poortvlietstraat in Den Haag wordt sinds gistermiddag 6 uur vermist. De jongen was gaan De veertienjarige Cornells F. Offenberg uit Amsterdam is zater dagavond verdronken. Het lijk werd tegen middernacht door de rijkspoli tie te water opgedregd in het zijka naal van het Noordzeekanaal bij het Barnegat. De jongen is waarschijnlijk tijdens het vissen te water geraakt. De briefschrijver voelt zich slacht offer van het Britse recht. Vier Jaar geleden liep zijn van geboorte En gelse vrouw bi) hem weg. Later sprak een Engelse rechter de echt scheiding uit, waarbij hij het kind Uit het huwelijk een zoontje aan de moeder toewees. Volgens de man werd zijn zoontje ontvoerd. Hij stelde alles in het werk om het kind terug te krijgen. Het lukte niet. Uit wrok gooide hij in de kerstnacht van 1964 bij de Britse ambassade in Den Haag de ruiten in, en plakte een mededeling voor de pers tegen de muur Eind vorig jaar bedreigde hij zyn familieleden in Wassenaar met doodslag, omdat zij van de ontvoe ring van het kind zouden hebben af geweten. De rechter veroordeelde de man tot drie maanden gevangenis straf. Begin april kwam hij op vrije voeten en verliet Nederland. Bij zijn aanhouding in Genua logeerde hij en hotel dicht bij de haven. Hij had het plan per boot door te reizen naar Israël. DINSDAG Breestraat 19: Spr. ds. J. A. SrnJnk van Den Haag. 8 uur n.m. Hogewoerd 175: Dlenstvergadering van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nm. Janvossensteeg 17: Volle Evangelie- zending. Spr. dhr. J. Zyistra. 8 u. n.m Rehcboth. Feestavond kerkbouwactle Ver. Vrljz. Herv. 8 uur nam. Stadhuis, (wachtkamer trouwzaal). Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten 7-8 uur nam. WOENSDAG Pieterskerk: Avondstilte. 7.30 uur St.-Antoniusclubhuls: Herdenkings bijeenkomst 25-Jarlg bestaan Avond mulo. 8 uur n.m. Willem de Zwijgerlaan 105: Bahaï- gespreksavond. 8 uur nm. DONDERDAG Den Burcht: KVP. Spr. dhr. G. A. N. Cornells se over ,,De verkeersproblemen ln onze stad". 8 uur nm. Hogewoerd 175: Dlenstvergadering van Jehovah's getuigen. 7.25 uur n.m. VRIJDAG. Crisistoestand in Soedan Soedan schijnt volgens de laatst ontvangen berichten over een sta king van het communicatiepersoneel en sluiting der vliegvelden in een crisistoestand te verkeren. De ver bindingen met Chartoem zijn dan ook geheel verbroken. De regering van nationale coalitie onder Sir El Chalifa had drie dagen voor de afloop van haar mandaat ontslag genomen en de opperste raad, die de functie van staatshoofd uitoefent, moest de datum voor bij eenkomst van het nieuwgekozen par lement bepalen. De overwinnaar bij de gehouden parlementsverkiezingen was de „Al-Oemmapartij", waarvan de leider Mahdi had laten weten dat hU alle samenwerking met de com munisten en de democratische vólks- party beide links en gesteund door de vakverenigingen van de hand wees. Dit had scherpe reacties bij de federatie van vakverenigin gen opgeroepen en de huidige sta kingen worden door waarnemers daarmee in verband gebracht. Mahdi heeft enkele weken geleden ook beweerd dat er tegen zijn partij een komplot werd gesmeed, met steun van zekere op non-actief ge stelde officieren, om haar te verhin deren de macht ln handen te nemen met een meerderheid in het parle ment. Dezer dagen is melding gemaakt van ontdekking van een opslagplaats van wapens en munitie die, naar ge zegd werd, voor de .Beweging der bevrijding van Eritrea" in Ethiopië bestemd zouden zijn geweest, maar die uitleg heeft de Oemma-partij niet kunnen bevredigen. Er werden vijf oud-officieren gearresteerd. Vervolg van pag. 1 De Hongaarse oommunistische re gering heeft een radiozender drie uur het zwijgen opgelegd om de te rugkeer van de Gemini-astronau- ten naar de aarde veilig te doen ver lopen. De Hongaarse uitzendingen op 1.016 megacycles hadden tydens de kri tieke terugkeer naar de aarde de verbindingen tussen basis en ruim tevaartuig kunnen storen. Daarom had het departement van buiten landse zaken te Washington de Hon gaarse legatie maandagmorgen drin gend verzocht de desbetreffende zen der drie uur het zwygen op te leggen. De legatie belde onmiddellijk met de Hongaarse ministerie van Buiten landse Zaken en enkele minuten la ter werd het verzoek ingewilligd. De Amerikaanse autoriteiten had den woorden van lof voor het feit, dat de Hongaarse autoriteiten zo snel tot medewerking bereid bleken. Kans op maanprimeur Dr. Edward Welsh, directeur van de Amerikaanse adviesraad voor lucht- en ruimtevaart, heeft in een televisie-interview kort na de lan ding gezegd, dat de kans, dat de V.S. de Russen vóór zijn met een landing op de maan thans meer dan 50 procent is (Hierover hebben wij elders in dit blad een beschouwing gewijd. Red. L.D.). Dr. Welsh onthulde, dat de V.S. en de Sowjet-Unle de laatste tijd „ruimtegegevens" uitgewisseld heb ben. De Russen waren scheutiger ge weest met het verstrekken van ge gevens en de Amerikanen hadden dank zy de Russen veel geleerd, maar nu moesten zy ook zelf meer te we ten komen. Wat zagen zij Jules Bergman, redacteur weten schappen van The American Broad casting System, heeft verklaard dat de merkwaardig gevormde aardsatel- liet die de bemanning van de Gemini IV donderdagavond heeft gezien, een geheime Amerikaanse militaire satelliet was, uitgerust met camera's Bergman zei dat het beslist niet de Pegasus II Is geweest, zoals door de Gemini-officials in Houston is ge zegd. De Pegasus II was te ver weg, aldus Bergman Oude Vest 13: Evangellsatlel tengem. „Ecclesia". 8 uur na» ZATERDAG Doopsgezinde Kerk: Advent» 11 uur v.m., bijbelstudie: 11-1 ds. K. C. van Oossanen. Evang. Luth. Kerk: Afscheidt J. A. Haan. 3 uur n..m. Hogewoerd 175: Wachttoredl van Jehovah's getuigen. 4 en 6J n.m. Openbare lezing. 2.45 uur Steenschuur 6: Kerk van Christus van de heiligen der dagen. 10.30 uur vm. Duinrell (theehuis): Hond Kynologenver. „Rijnland". 1 uu TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal: Dag. 10-4 uur; Legermuseum (Pesthulslaan)l uitzondering van zaterdag van II (zondag 1-4 uur) Rijksmuseum voor Volken (Steenstraat 1): Dag. 10-17 u; aags 13-17 uur. Rijksmuseum van Oudheden; toonstelling „Opgravingen ln Q| grond Werkd. 10-5 uur; zon- eq dagen 1-5 uur (t/m 20 septeml Rijksmuseum van Oudheden; ifjks 10-5 uur; zond 1-5 uur Rijksmuseum voor de geschj der natuurwetenschappen: Dag. uur; zond 1-4 uur BIOSCOPEN AJ. DagJ .ksterdagenl u". aJ inks tem BINNENLAND Minimumprijs aardbeien Beneden 55 cent per kilogram zullen in het komende seizoen geen aardbeien van de volle grond op de Nederlandse vei lingen verkocht mogen worden. Dit ls de minimumprijs die ls vastgesteld door het Centraal Bureau van de tuin bouwveilingen. Voor groene krulsbes- J- Jvastgesteld op ■egeling treedt 7 Juni ln werking getreden. gevallen De 31-Jarige J Teeuwen ln Venlo liep zondagavond een hersenschudding en een gebroken pols op. toen hij uit een slaapkamer raam viel en op straat terechtkwam. De man had, staande voor een open raam. alleen maar moeten niezen en daarbij onderuit gegaan door een kamermatje. Opziener neergeslagen Op het sportterrein van S.V.H. heeft zaterdag nacht een Jachtopziener drie mannen op heterdaad betrapt bij een poging tot Inbraak ln de clubtent. De Jachtoprie- ier loste enkele schoten uit zijn alarm- •lstool. De drie ongeveer 20-Jarlge In brekers vielen hem toch aan. Bij een hevige vechtpartij liep de Jachtopziener enkele rake klappen op. De inbrekers ontkwamen. Brandkast gekraakt Bij een in jarige R. Poelman uit die plaats met dregt rond de brug het water af. in hot „,Qtar braak ln het ingenieursbureau Kramer iwemmen met vriendjes, in net water aan de zwarteweg in Den Haag ls dit by de Calandbrug. De jongens heb j pinksterweekeinde de brandkast ge- ben Hans onder zien gaan. en niet kraakt. De Inbrekers maakten ruim boven zien komen. De politie bij kwamen ls nog niet bekend. Ge reedschap als lasapparatuur, zuurstof- en gasflessen vonden ze in het ge bouw, waar wordt verbouwd. De brand kast bleek van achteren geheel open gesneden. Al het geld was eruit. Zwembad zelf gebouwd In het Noordllmburgse plaatsje Wanssum heeft de bevolking een bijzondere pres tatie geleverd, door zelf een zwembad lang bezig geweest met de bouw het zwembad, waardoor zij meer dan 30.000 gulden voor de gemeenschap hebben uitgespaard. De gemeente Wanssum mocht namelijk niet meer dan 50000 gulden uitgeven, welk be drag alleen al nodig was voor de aan schaf van diverse materialen. Zelfs oudere dames en kleine kinderen heb ben indirect meegewerkt aan de bouw. ZIJ zorgden er namelijk voor. dat de werkende mannen ter plaatse niets te kort kwamen aan eten en drinken. Za terdagmiddag werd het zwembad met enige plechtigheid overgedragen. BUITENLAND President Soekarno 64 Jaar Presi dent Soekarno van Indonesië vierde zijn 64-ste verjaardag in alle rust. volgens welingelichte kringen in Dja karta ln het dorp Tampaksiring op het eiland Ball waar zijn moeder geboren ls en waar hij een paleis heeft. Vorige Jaren bracht Soekarno zijn verjaardag ln het buitenland door. Botsing: 9 doden Negen personen hebben de dood gevonden bij een ern stig verkeersongeval bij Südlohn ln de omgeving var Ahaus Verscheidene an deren werden gewond. Drie auto's bot sten bij het Inhalen op elkaar. Arrestaties ln Kasjmier Zondag zijn ln Kasjmier acht leden van de op positie gearresteerd, onder wie de voor zitter van een vakbond die de ver bannen ex-premier sjeik Abdoella steunt. Zij zijn ln hechtenis genomen onder de Indiase wet die hechtenis zonder berechting toestaat, omdat ver storing van de vrede moest worden voorkomen. „Erfenissen van kapltalLsme" De Cubaanse regering heeft een campagne gelanceerd tegen homosexualiteit. het dragen van lang haar. rock'n'roll mu ziek en „andere erfenissen van het ka pitalisme". De dagbladen in Havanna hebben zich bij de actie aangesloten. ZIJ schrijven dat homosexuallteit een erfenis van het kapitalisme is, waar voor ln een socialistische maatschappij geen plaats ls. „Homoeexuelen zijn geen vertegenwoordigers van de revo lutie en van het krachtige Cubaanse volk", aldus een krant. Busongeluk: 15 doden - By het Noordspaanse dorp Torrecilla en Ca me ros. 20 km van Logrono, ls zondag een bus met Jonge mensen, die op weg waren naar een pinksterbijeenkomst van de „Katholieke Actie", van een tien meter hoge brug ln een ravijn ge stort. Vijftien personen verloren het leven en 32 werden gewond Lldo: „Klssln Cousins' 7 en 9.15 uur; pinksi 4.45. 7 en 9.15 uur. Luxor: „Zet Je zorgen opzij", 2.30, 7 en 9.15 uur; PinksterA 2.30, 4.45, 7 en 9.15 Rex: „De 3 Stooges ln het Wilde ten". 14 Jr. Dag. 2.30, 7.15 en 9 pinksterdagen 2.30, 4.45, 7.15 a uur. Studio: Als de kater komt". Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; pin] dagen 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Camera: „Der Zlgeunerbaxon". AJ 2.30, 7 en 9.15 uur; plnksten 2.30, 4.45, 7 en 9.15 4.30, 7 en 1.15 uur. Astra-theater - Wassenaar: m zaterdag 7.30 u ,,De langste 14 Jr. Zond. 7.30 rur, maandag 7 en 9.15 uur „De lefschopper" Avond- en nachtdienst der apottt Geopend voor spoedeisende geml potheek Tot Hulp der MensciJ .ooigracht 48. tel. 21060. De dlena apotheek R. van Breest Smallenbul Leiderdorp wordt eveneens waai* nomen door apotheek Tot HulM DINSDAG 8 JUNI 20.15 uur. A Kon. Schouwbi sche Comedle, Koning Lear. WOENSDAG 9 JUNI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. sche Comedle. Candida. Goede Vrijdagkerk. 20.15 uur. Or concert door Jan J. van den Berg! Advertentie VERKOOP EN VERHUUR •prile\ecde} blut bird \thomjoo \fairholme werffali» ill aagse cavavaxi centrale RIJKSSTRAATWEG 179 TEL 01751.2561 WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 nor) Amsterdam onweer Den Helder geh. bew. Ypenburg 131 geh bew regen bul licht bew. Gevechten ln Jemen In het noord oostelijke grensgebied van Jemen is de laatste dagen hevig gevochten tussen royalistische strijdkrachten en Egyp- I Innsbruck tlsche troepen, zo ls officieel ln Cairo Belgrado meegedeeld. De Egyptenaren zouden Athene een groot offensief van de royalisten Rome hebben afgeslagen. Onder de laatsten Barcelona vielen volgens de zegsman ln Cairo 20 Madrid doden en 30 gewonden. De Egyptische Mallorca verliezen rijn niet opgegeven. I Lissabon Vllsslngen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuld-Limb Helsinki Stockholm Oslo regen Kopenhagei onbewolkt Aberdeen mist Londen regen Brussel mist Luxemburg regen Parys regen Bordeaux half bew Grenoble regen Nice regenbul Beriyn onbewolkt Frankfort MUnchen Zürlch Genéve Locarno Wenen zwaar bew. regenbul lcht bew zwaar bew onbewolkt onbewolkt half bew licht bew licht bew onbewolkt licht bew. i

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 2