Advocaat hield pleidooi voor alle debielen stond nog de Verdachte vorige week voor politierechter Geen ruimte voor een uitkering ineens Tsjombe in Brussel MET EEN ENKEL WOORD Eerst troepen uit Jemen terug clan eventueel aanval op Israël' Bedachtzamer Grote nederlaag voor Zuidvietnamese leger Talrijke tips naar Venray C4 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 2 JUNI 1965 Meningsverschil over toerekeningsvatbaarheid (Van Haagse correspondent) De Haagse advocaat mr. M. Thoolen heeft aangekondigd hoger beroep te zullen aantekenen tegen een vonnis van politierechter mr. Portheine, die een 30-jarige fabrieksarbeider wegens joy-riding tot een maand voorwaardelijke gevangenisstraf heeft veroordeeld. Een psychiater van het rijksasiel voor psychopaten „De Kogelen berg", waar de fabrieksarbeider in het ka der van een ter beschikkingstelling van de regering wordt verpleegd, verklaarde tijdens de zitting, dat de man „uitgesproken debiel" en „zeer sterk verminderd toerekeningsvat baar" is. In de middag van 23 januari, toen hij by wijze van proef een eind al leen mocht gaan wandelen, werd de man er op betrapt dat hij een scoo ter wegnam. Hij had pas een paar meter met de scooter aan de hand gelopen. Rijden kon hij er niet op, omdat hij dat nog nooit had gedaan, zo verklaarde hij ter zitting. Officier van Justitie, mr. Maan eiste dezer dagen wegen s royriding een maand onvoorwaardelijke gevan genisstraf tegen de vriendelijk la chende verdachte, die op een vraag van de politierechter toegaf te weten dat het wegnemen van een scooter „niet mag". „Ik ben meer dan verwonderd over het feit, dat de officier een vervolging heeft ingesteld tegen deze man, die geestelijk niet meer is dan een kind", zo begon mr. Thoolen zijn pleidooi. De advocaat, die hoofdbestuurslid is van „Philadelphia", de prot.-chris- telijke vereniging van ouders en vrienden van het afwijkende kind, hield een pleidooi voor alle debielen in Nederland, toen hij zei: „Men be steedt miljoenen aan de onderont wikkelde gebieden, maar voor de de bielen heeft men in ons goede vader land niet veel over. 360.000 debielen Toch is één op elke dertig mensen debiel. Er zijn tenminste 360.000 uitgesproken debielen in ons land. Met hun ouders, verzorgers en onder wijzers mee zijn er dagelijks zo'n an derhalf miljoen mensen bij het de- bielenprobleem betrokken, dat is ruim eenachtste deel van de totale bevolking. Desondanks wordt er be droevend weinig voor deze medemen sen gedaan. Voor alle mogelijke doel einden is veel geld en moeite be schikbaar, maar voor onze debielen ontbreekt vrijwel alle begrip. De staat blüft in gebreke hen le be schermen, hoewel het een feit is, dat zy zich alleen in een beschermd mi lieu kunnen handhaven. Als het openbaai- ministerie zich echter niet ontziet zo'n hulpbehoe vend mens te vervolgen van wie de politie in het proces-verbaal zelfs opmerkte dat hij zichtbaar geeste- Marina Oswald (23) hertrouwd Marina Oswald, de weduwe van de man die vermoedelijk president Ken nedy heeft vermoord, is gisteren in Fate, een boerendorp in noord-Texas, in het huwelijk getreden met de 27- jarige Kenneth Porter, een fabrieks arbeider. De 23 jarige, uit Rusland afkom stige Marina, moeder van twee klei ne meisjes, droeg tijdens de huwe lijksplechtigheid een witte japon met roze polkadots. Zij zag er opgeruimd en volkomen op haar gemak uit, toen zij en Porter de trouwpapieren had den gekregen. Marina is sinds de moord in goe de doen geraakt. Meelevende Ame rikanen hebben haar in totaal 200.000 gulden gegeven. Bovendien heeft zij honoraria ontvangen voor tijdschriftenartikelen en een boek over haar leven. Haar huidige financiële toestand verschilt wel heel sterk van die, toen zij op 30 april 1961 met Lee Oswald in Minsk in het huwelijk trad. Zij was toen een 19-jarige arbeid ster in een opslagplaats van far maceutisch artikelen. Hy was hulp- arbeider in een radio- en tv-fabriek. Zij hadden geen geld voor de reis naar de V.S. In 1962 leenden zij toen het nodige van het Amerikaanse de partement van Buitenlandse Zaken. Al 219 doden in Japanse kolenmijn Volgens de laatste berichten is het aantal, geborgen doden in de Zuid- japanse kolenmijn Jamano gestegen tot 219. Men heeft de hoop opgege ven op redding van 17 slachtoffers, die naar wordt aangenomen, onder kolen en steen bedolven liggen op een diepte van 600 meter onder de Op het moment van de ontploffing zaten 552 personen in de mijn. Van de 316 die zich in veiligheid wisten te stellen, werden 39 naar ziekenhui zen overgebracht. De meesten van laatstgenoemden hadden verschijnse len van kolendampvergiftiging. De ramp voltrok zich in het kolen rijke gebied van Kioesjoe, het uiterst zuiden gelegen belangrijkste eiland van Japan, dat een geschiedenis van mijnrampen heeft. Men heeft een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de ontploffing. Verwacht wordt dat een nieuwe con troverse uit deze ramp zal voort vloeien over de veiligheidsmaatrege len in een aantal Japanse kolenmij nen. lijk gestoord is dan gaat het on begrip te ver. Het enig mogelijke vonnis ls in dit geval dan ook: ont slag van rechtsvervolging", aldus mr. Thoolen. Geëmotioneerd In zijn repliek op wat hij noem de „een geëmotioneerd pleidooi" be riep de officier zich op de deskundi genverklaring van de psychiater, die van de verdachte had gezegd, dat hy zeer sterk verminderd toereke ningsvatbaar is, „dat wil dus zeggen: niet volkomen ontoerekeningsvat baar", concludeerde de officier. Pleiter betoogde verder zyn stelling werd bij navraag door de psychiater bevestigd dat een psy chiatrisch deskundige in de praktijk zelden of nooit spreekt van volko men ontoerekeningsvatbaarheid, om dat men een dergehjke absolute uit spraak wetenschappeiyk niet verant woord acht. Om verwarring in de toekomst te voorkomen, overwegen de deskundi gen dan ook voortaan geen onder scheid meer te maken tussen licht en sterk verminderd toereke ningsvatbaar, doch alleen nog maar aan te geven of iemand wel of niet toerekeningsvatbaar moet worden geacht, aldus pleiter, die ook in deze uitspraak door de psychiatrisch des kundige werd gesteund. EindJiovense moordzaak (Van onze Eindhovense correspondent) De man, die heet bekend de wurgmoord. op Corrie Hofman in Eindhoven te hebben gepleegd, is bij de zakenlieden aan de Demer, een der belangrijkste winkelstraten in Eindhoven, een bekende figuur. Hij is enige tijd geleden bij de „En cyclopedia Brittannica", die een kan toor heeft aan deze winkelstraat, ontslagen als verkoper. Hij stond er voor bekend zijn werk alleen telefo nisch te verrichten. Hy heeft dui zenden Eindhovenaren, die voor de aankoop van een encyclopedie in aanmerking kwamen, opgebeld om hun een „extra" aanbieding te doen. Hy ratelde dan tien minuten een keurig verzorgd lesje op, alsof er een grammofoonplaat op stond. Er was geen woord tussen te krijgen. Gemakzuchtig De jongeman, die pronkte, omdat hij gemakzuchtig was. werd ontsla gen, omdat hy beneden de vereiste produktie bleef. Na de moord is hy nog herhaaldeiyk in zijn bruine re genjas op de Demer gezien maar nie mand heeft in hem de gezochte da der van de moord gezien. Hy kwam echter in geldnood en daarmee van kwaad tot erger. Tengevolge van ver duistering en oplichtingen kwam hy verleden week nog voor de politie rechter, zonder dat men tegen hem wegens de moord argwaan koesterde In Budel, waar zijn vader een geacht en bekend hoofdonderwijzer is, komt de bevolking met uitgepraat over dit ongeloofelyke geval. De gearresteerde had er een meisje van goede familie, die echter niet ingenomen was met de verkering van hun dochter. den tot de conclusie zijn gekomen, dat verdachte de moord gepleegd zou kunnen hebben. De handelaar heeft de politie verzocht zyn naam niet bekend te maken. Aan dit verzoek is gevolg gegeven. Toen de bevolking werd verzocht alle mogelyke inlich tingen te verstrekken, werd daarby meegedeeld, dat de anonimiteit van de tipgever op verzoek zou worden gegarandeerd. De politie acht de zaak met de ar restatie van de ex-verkoper rond. De 24-jarige verdachte heeft op vele punten bekend. In Vlaardingen HARINGAALTJE STEEKT DE KOP WEER OP (Van onze Vlaardingse correspondent). Het beruchte haringaaltje ls giste ren door enige Vlaardingers, die een nieuwe haring wilden consumeren tot tweemaal toe aangetroffen. By een haringhandelaar vervoegde zich iemand met een flesje water, waarin een ongeveer 3 cm lang aaltje zwom, dat hy had ontdekt in de ha ring, die hy wilde nuttigen. Gister avond overkwam een bewoner uit de Bleekstraat hetzelfde thuis met een haring, die hy aan een stalletje had gekocht. Maar zyn vrouw had reeds het grootste deel van de haring ver orberd, toen hy een 2 cm lang aaltje in het resterende deel ontdekte, waarna het diertje zich, als een mol zo snel, in het haringvlees boorde. Bevreesd dat ook in het opgegeten gedeelte een aaltje had gezeten, reed hy met zyn vrouw direct naar het Holyziekenhuis, waai- haar maag werd leeggepompt en haar een laxe rend middel werd verstrekt. Uit deze twee gevallen moet worden afgeleid, dat de keuring op het vol doende gezouten zyn van de aange voerde maatjes hier en daar te wen sen heeft overgelaten. Eerste doctor T.H.T. is een vrouw De eerste, die aan de Technische Hogeschool Twente promoveert, zal een vrouw zyn. Het is de 35-jarige mevrouw M. A. van Damme-van Weele die in 1953 met lof het di ploma voor scheikundig ingenieur aan de Technische Hogeschool in Delft behaalde. Katholieke middenstand Nietsnut Verdachte zag men als een niets nut, die zyn ouders meer verdriet dan plezier bezorgde. Tot zo'n daad had men hem echter niet in staat geacht. De jongeman kon zich aar dig voordoen en kleedde zich goed. Hij had 3 jaar h.bs. afgelopen en was zeer praatvaardig. Met zyn uiterlyk vertoon slaagde hy er steeds opnieuw in slachtoffers te maken. Maar de verduistering van 35.000 Bel gische franken by een Belgische on derneming, waarvoor hy bij de po litierechter moest komen, wezen er op. dat hij de laatste maanden aan het afzakken was. De automobielhandelaar, die hem in de val liet lopen, moet kort gele- redelyke winst (Van onze Utrechtse correspondent) ,,Naar onze mening blijkt uit het onlangs uitgebrachte SER- rapport duidelijk, dat er geen ruimte is voor een uitkering-in eens". De Nederlandse katholieke mid denstandsbond zal dan ook in de Stichting van de Arbeid dit stand punt innemen. Een uitkering-ineens zcu de liquiditeitspositie van de mid denstanders nog maar moeilijker maken en bovendien de achterstand in de inkomens-ontwikkeling voor de ondernemers vergroten". Dit zei gisteravond de voorzitter van de Nederlandse rooms-katho lieke middenstandsbond, de heer J. B. A. Hurkmans, op een regionale bijeenkomst van de NRKM in Alk maar. De heer Hurkmans meende, dat er in de houding van overheid, vakbeweging en publiek ten opzichte van het bedrijfsleven een verande ring nodig is. „Het streven naar een de ondernemersactiviteit mag niet meer worden beschouwd als een soort om wraak roepende zonde, maai- moet worden gezien als een van de motoren van de Westerse wel vaart", zo merkte hy op. beloning - Koning Boudewijn van België heeft gistermiddag de Kongolese premier Moise Tsjombe in audiën tie ontvangen. Voorts besprak Tsjombe met de voorzitter van de uitvoerende commissie van de Eu ropese Economische Gemeenschap, prof. W. Hallstein. de vraagstukken van de associatie van zyn land met de „zes". Met de Belgische minister van Buitenlandse Zaken, Spaak, wis selde hy van gedachten over de uit voering van het onlangs gesloten fi nanciële akkoord tussen beide lan den en de technische bystand, die België aan Kongo verleent. BINNENLAND Dr. A. van Praag o\erle<len In de ouderdom van ruim 61 Jaar is gisteren in het gemeenteziekenhuis er van Zweden zal van 10 een officieel bezoek bren- Sowjet-Unle. Premier Ger- Noorwegen brengt op het de Haagse gemeente- r A. var *'-* 6 Juni 1955 Wijthoff. Praag. Me o erd hij be noemd tot gemeentesecretaris, als op volger Brand in mulo Bij een uitslaande brand in een mulo-school aan de Kerk straat ln Den Haag is vannacht voor naar schatting f50.000 schade aange richt De kamer van het hoofd der school op de eerste verdieping met de inventaris, waaronder de administratie, is verwoest, terwijl 2 lokalen schade opliepen. De oorzaak is nog onbekend Zomerzegels De plaatsvervangend directeur-generaal PTT. Nederlandse gemeenten, die typisch- Nederlandse toeristensteden zijn: Me- demblik. Staveren. Dordrecht. Thorn en Veere. Theo Kurpershoek heeft de vf)f zomerzegels ontworpen. zal dan het uiterlijk krijgen bekende bladen Time. Newsweek. Der Spiegel presse. internationaal de Inhoud deelt de w .eranderen: artikelen en beschouwingen zullen kort, compact. Karei Petrus drukke werkzaamhedei schap van de Slnt-Radboutstichtin J| neergelegd. Prof. dr. J.JE. de Quay ls brengen. President Kekkonen opvolger benoemd. Kleuter verdronken Gisteren is ln Utrecht de 3-jarige Anton TJalllnks verdronken in de Leidse Rijn De kleu ter was een buurmeisje, dat ln de buurt boodschappen i HÉÉM 'apen. Toei gekomen. gedaald d ventje ls academisch zieken- ?rleden. HIJ werd is gisteren huls ln Ut ernstig gewond. Gasunie bezig daarbij onder de bulzen, die plotseling BI ITENLAND eredoctoraat in c 1 Groot-Brlttannlë in Washing- President Tlto Tito van Joego-Sl speciaal vliegtuig ken voor zijn ofl Tsjecho-Slowaklje ip reis President elzen." Later deze maand brengt i bezoek aan de Sowjet-Unie. officieel bezoek. De Nederlandse gedelegeerde bij de Veiligheidsraad J G - HIJ zal dit de gehele i de Maleisische ge- OPMERKELIJKE REDE V) „Hoe kunnen wij Palestina bevrijden als wij 50.000 soldaten in Jemen hebben? Wij moeten hen eerst terug laten komen voordat wij kunnen spreken over een aanval op Israël", aldus heeft presi dent Nasser van Egypte maandag gezegd toen hij in Cairo het congres opende van de „Palestijnse Bevrijdingsorganisatie waar aan Palestijnse afgevaardigden uit verscheidene Arabische landen deelnemen. Nasser vroeg ook: „Moeten wy ons nu in de aanval op Israël werpen di rect nadat een Syrische trekker is aangevallen en zodoende aan Israël het initiatief laten het ogenblik van de slag te bepalen? Wy moeten be dachtzamer zijn. wy moeten het ogenblik en de plaats van de slag be palen." President Nasser merkte op, dat de terugweg in Palestina niet met bloe men is bedekt maar met bloed is aangegeven. De Arabische landen dienden zich voor te bereiden op een toekomstig treffen met Israël. President Bourguiba probeert vol gens Nasser defaitisme te zaaien on der de Arabische landen ten van de Palestynse kwestie, „op het zelfde ogenblik, dat de Palestynen zich voor de stryd „gereedmaken." De Egyptische president is van me ning, dat ook de Arabische topconfe renties niet kunnen leiden tot de be- vryding van Palestina. Hy merkte op, dat er talrijke tegenstellingen zyn tussen de Arabische landen: tussen Syrië en Irak, tussen Syrië en Egyp te. tussen Saoedi-Arabië en Egypte. „Libanon wil geen Arabische troepen op zyn gebied. Er is zelfs oorlog tus sen Egypte en Jemen enerzyds en Saoedi-Arabië en de Britten ander- zyds." Wel hadden de topconferenties hun nut in zoverre, dat zy de tegenstel lingen tussen de Arabieren geleideiyk minder scherp maakten, aldus het Egyptische staatshoofd. TWEE BATALJONS VERNIETIGD De grote slag in het gebied van Quang Ngai is op een nederlaag van de Zuidvietnamese troepen uitge lopen. De bevelhebber in het be trokken gebied, generaal Thi, ver klaarde gisteren dat twee bataljons elite-troepen zijn vernietigd. Het aantal doden, gewonden en vermisten aan Zuidvietnamese zyde wordt voorlopig geschat op minstens man. De mededeling van gene raal Thi dat aan de kant van de Vietcong 500 man zou zyn gesneu veld, kon door Amerikaanse militai- functionarissen niet worden be vestigd. In totaal hebben de Amerikanen gisteren vier luchtaanvallen op Noord-Vietnam uitgevoerd. Twee bruggen werden vernield en een aan voer tuigen werden gebom bardeerd en beschoten. De Noordvietnamese luchtafweer was byzonder hevig. Twee vliegtui gen werden neergehaald. President Johnson acht de militai re situatie in Vietnam, als gevolg van het recente Vietcong-offensief, ernstig. De president sprak op een gisteren in Washington gehouden persconferentie en kondigde daar dat hy het congres om een ex tra toewyzing van 89 miljoen dollar zal verzoeken om zyn program- /oor de economische opbouw van zuidoost-Azië op gang te helpen. hoofdstad Bangkok tot verslaggevers gezegd, dat „enkele Chinese militai- eenheden" Loas zyn binnengeko- en om de communistische Pathet- ^o-troepen te helpen. Volgens de generaal houden zich verder Noordvietnamese eenheden op Laotiaans grondgebied op ,die zich gereedmaken Zuid-Vietnam binnen te trekken. Campagne De roomskatholieken in Zuid-Viet nam versterken hun campagne tegen het bewind van premier Phan Hoei Qoeat. In de in hoofdzaak door r ooms-katholieken bewoonde voor steden van Saigon en in dorpen in de omgeving hingen gisteren span doeken waarin het aftreden van het kabinet wordt geëist. Ook begaf zich voor de derde maal met hetzelfde doel een r.-k. delegatie naar president Soe, die met de premier van mening verschilt over diens bevoegdheid om ministers te benoemen en te ontslaan. Chinezen in Laos De opperbevelhebber van de Lao- tiaanse strydkrachten, generaal Ra- thikone, heeft ln de Thailandse Topprljzcn voor horloges Een col lectie van twintig horloges, die ver vaardigd werden door de 19de eeuwse Franse horlogemaker Abraham Louis Breguet. bracht gisteren op de veiling van Christie in Londen 230.000 gulden op. Ze maakten deel uit van een ver zameling die werd aangelegd door wil len Sir David Salomons De hoogste prijs. 40 000 gulden werd betaald voor een gouden horloge met. zUveren wij zers dat ook de dagen van de week en de maanstand aangeeft. Konlngln-i het Britse Rijn- leger bezoeken en van 12-15 juli ln Weet-Duitsland blijven. Niespoeder voor „vrachtgoed" Ar beiders in Sydney, die zich bezighou den met vrachtgoed dat per vliegtuig naar het buitenland gebracht moet worden, worden uitgerust met nies poeder om verstekelingen aan het licht te brengen. Deze maatregel wordt ge- Men zal vo< geboorteland elke verdachte kist Waddinxvener - onder invloed - rijdt kind aan Een 6-jarig Rotterdammertje is op het trottoir van de Herman Coster- straat aangereden door een personen auto, waarvan de bestuurder onder invloed van alcohol verkeerde en niet in het bezit was van een rybewys. Het jongetje liep een hersenschud ding en ernstige buikwonden op. Operatief ingrijpen was noodzakelyk. Rotterdammers, die het ongeluk zagen gebeuren, hebben aanvankeiyk getracht de bestuurder, een 28-jarige kelner uit Waddinxveen, vast te hou den. De man wist echter te ontvluch ten. De politie hield hem later aan ir een café. Een arts paste de bloed proef toe en concludeerde daaruit, dat de kelner niet in staat moest worden geacht een auto te besturen. De man werd in het bureau Nassau- kade in bewaring gesteld. Nasser besloot met de opmerkii dat alleen door revolutionaire Aral sche actie het Palestynse vraagst kan worden opgelost, ,.en Egypte de basis van deze actie". Wapei Amerika heeft Saoedi-Arabië vo 360 miljoen gulden wapens te ko aangeboden, zo wordt uit Washingt< vernomen. Het land zou het aanb nog overwegen. Saoedi-Arabië is een van de w< nige landen in het Midden-Oost waaraan Amerika wapens wil levert ter handhaving van het machtsevei wicht. (Van onze Venlose correspondent! De Venrayse politie heeft in t loop van gisteravond uit vrijwel al delen van ons land telefonische ti) gekregen van mensen, die opgave wie er allemaal in een blauw g kleurde Volkswagen rondryden. NU dat men deze mensen allemaal wen aan te merken als kinderlokker. „Maar je kunt nooit weten", zeggt de meeste tipgevers. Opmerkelt noemt de politie het, zoals de bevo king in deze kwestie meeleeft en b hulpzaam is. Gisteravond laat hi men echter nog geen spoor kunnt ontdekken van de man (met ee blauwe Volkswagen), die maandaj middag twee kleine kinderen mei nam en zich aan hen vergreep. ,eidóe "VOENSDAG Ant. Clubhuls. Toneelgroep „Eurl- pldus". Opv. van ..Een geboren leuge- 8 uur nm. llem de Zwijgerlaan 105: Bahaï- gespreksavond. 8 uur nm. DONDERDAG Gem. Bedrljfstechn. school (Medusa raat 24): Tentoonstelling werkstuk- Jehovah's Getuigen, 7.25 Marekerk: Evangelisatie-avond Molen wijk. Spr. ds. Toornvliet over „Het zal ophouden". 8 uur Gem. Bedrljfstechn. school Medusa- traat 24)Tentoonstelling werkstuk- en van leerlingen. 2-5 en 7-9.30 uur Lodewljkskerk: Oecumenische byeen- omst. Sprekers ds. H. van BUderbeek gem „Ecclesia". 8 ZATERDAG Doopsgezinde Kerk: Adventkerk. 10- cfencla Zond. 2.30, 4.45, 7.15 t 7 en 9.15 uur „Cartouche". 14 Jr. Avond- en nachtdienst der opotheke Geopend voor spoedeisende gevalle: Centraal Apotheek, Breestraat 74. te 20552. Apotheek R. van Breest Smalle! burg te Leiderdorp ls geopend. BU geen gehoor van an halsarts i specialist (of diens waarnemers), b op dokterstelefoon 22222. bijbelstudie; 11-12 i Openbare lezing. 2.45 uur nm. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. 10.30 uur vm. DINSDAG Rehoboth. Feestavond kerkbouwactle Ver. Vrljz. Herv. 8 uur nam. Stadhuis, (wachtkamer trouwzaal). Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten 7-8 HAAGSE AGENDA sche Oomedie. „Candida". VRIJDAG 4 JUNI Kon. Schouwburg: 20.15 uur sche Comedle „Ardéle". ZATERDAG 5 JUNI Kon. Schouwburg: Eindexam Legermuseum Pesthuislaan) uitzondering van zaterdag vaD 1 (zondag 1-4 uur) Rijksmuseum voor Volkenkunde: «Steenstra* aags 13-17 Rijksmuseum toonstelling ..O. grond Werkd 10-5 Dag 10-17 i Met 1-5 i der natuurwetenschappen: Dag. 10-4 geschiedenis u-wetenschappen zond BIOSCOPEN Camera: Van vrijdag af „Beschuldigd en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. Studio: ..For love or money". 14 Jaar Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag dag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur Luxor: „Allez France". Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Lldo: „De lefschopper". AJ. Dag. 2.30, 7 en 9 15 uur. Zondag 2.30. 4.45 7 WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 nor) Amsterdam licht bew. Den Helder t onbewolkt 19 Eindhoven onbewolkt 18 15 10 0 Zuld-Llmb geh Stockholm Oslo Kopenhagei 1 onbewolkt 16 Beriyn onbewolkt 13 8 7 Frankfort qeh bew 13 9 7 MUnchen onbewolkt 12 4 1 nbewolkt 28 Lissabon half bew.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 2