pinkster dagen DREEF 22.75 6.7 27. 32. 9.75 9.7 E L T A X „RANDSTAD" STENO-TYPISTES R.K. KOSTHUIS o KAMER Plubo: f 358.— v Turbonex: 189. Combo: v.a. f 638.— Wat verlangt de Nederlandse huisvrouw van een wasmachine? Gewoon, dat hij het „doet" - net als een koffiemolen, jaren- en jarenlang. Was erin, draaien, schoon! En bij een centrifuge: was erin, draalen, droogl Honderden, duizenden malen. Wel, de Erres Plubo is al 10 jaar de meest gevraagde wasmachine. Dat zegt genoegl En over centrifuges gesproken: Erres biedt u keus uit de Turbo: een „dijk" van een centrifuge met alies-erop-en-eraan, de Turbonex: de laatste nieuwe in het centrifugeassortiment, of de Turbonette, die met 2800-toeren meteen uw hart steelt. Ruime keuze is één van de Erres-troevenl En het uiterlijk. Kijkt u maar: niet alleen de was, maar ook de apparaten zélf zijn bij Erres een „schone" zaak. Werk van één van de beste vormgevers. Van zijn tekentafel kwam ook de Combo: Plubo en Turbo in één. Ook 'n Erres apparaat, dat iedere handelaar graag verkoopt. Hij ziet nu eenmaal het liefst tevreden klanten! Daarbij Is het een extra veilig gevoel, dat bij een onverhoopte storing de Erres Technische Dienst steeds voor u klaar staat. Want met Erres koopt u méér dan een betrouwbare machine. U koopt een maximum aan zekerheid voor jarenl „Het is mogelijk, om een heleboel mensen korte tijd voor de gek te houden. Het is ook mogelijk, om sommige mensen een hele tijd voor de gek te houden. Maar het is niet mogelijk, om een héleboei mensen een héle tijd voor de gek te houden."(Abraham Lincoln, 29 mei 1856). Erres staat met zijn wasmachines al 10 jaar lang vooraan. Dat zegt genoeg over kwaliteit, assortiment, vormgeving en service! /era badpak et alle wasmiddelen te wassen n in een ommezien droog. /larlne broekje met witte top en toordgarnerlng. Top met beha- vorm in de nieuwste modelijn en diep uitgesneden rug, et malen 38-44 24. modieuze badmuts 10 verschillende dessins In diverse kleuren, v.a. 1.- t/m (zie afbeelding) - 75 Helanca damesbadpak 100% Helanca, marine broekje met embleem, horizontale strepen, uitgewerkte behavorm en nieuwe modelijn met diep uitgesneden rug, maten 38-42 Nieuw! Zories-strandslippers rubber slippers met kruis- of teenband. Keuze uit vele kleuren trrv a 75 dameszomerpullover katoen, St. Tropez met zakje, kontrast-stiksel, korte mouwtjes en ronde hals A 75 damesshort krimpvrlj, kleurechte poplin, in wit, beige, zalm, bleu, koren, rood, geel en turquoise. Maten 36-48 Roland weekend-shirt 100% katoen, zelfstrijkend, was- en kleurecht, met borstzak. In verschillende kleuren. C\ 75 herensportpantalon 100 katoen, krimpvrij, was- en kleurecht. Met heksluitingen 2 opgestikte achterzakken. In zandkleur en khakl kampeer- en logeerbed 190 x 70 cm. Hoogglanzend verzinkt frame en verstelbaar hoofdeinde. Extra zwaar canvas overtrek in uni 50 extra lange slaapzakken poplin in diverse dessins of effen rode of blauwe nylon, 200 x 75 cm., 1100 gram Rhovyl van 35.- 50 Reuze badlaken vele dessins en fraaie dus was- en zonbestendig sporttassen o.a. in vrolijke ruitdessins, leuke modellen, van 1.50 tot 4.50. O 50 De afgebeelde tas O herenpullpolo 100% Rhodla-zijde, in mais, bordeaux, marine, bord/blauw of groen/marine gestreept herenshort 100% katoen, krimpvrij, was- en kleurecht. Elastische band in taille en 2 achterzakken met klep en knoopje. In wit, grijs, khakl, beige/bruin E 75 werphengel-set 4-delig. In houten doos. Split-cane, 2 topelnden, totale lengte 2.25 meter. Verwlselbare greep en accesoires: snoer,dobber, haspel en haakjes 11 75 ijzersterke molen zoutwater-proof, dus in zee bruikbaar. vraagt voor directe uitzending NederL en/of mod. talen. TYPISTES en ander KANTOORPERSONEEL Premievrije doorbetaling b| ziekte en ongeval. Aanmeldingen dagelijks behalve zaterdags. N.V. RANDSTAD UITZENDBUREAU HOFLAAN 129, TEL. 3429 bij Vijf Meiplein, Leiden. woning inrichting TOONKAMERS BURGSTEEG 3-5-12 NIEUWSTRAAT 1 Toonkamers met enorme sortering van eigen fabrikaat en de meest vooraanstaande fabrieken. blijvende service. SPOED Jongeman 19 jaar, admin) straüief werkzaam zoekt met volledig pension den of omgeving. Hoge pen sionprjjs geen bezwaar. Aanbiedingen onder no. 37CX aan het bureau van dit blai

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 4