Droomwoning 1965 Fit! Dankzij een zorgzame moeder en een Corn Flakes groei-ontbijt. Sparen? Het AMRO-Bankplan Voor Het Gezin biedt u drie goede mogelijkheden (plus nog zeventien andere Nuttige Diensten) AMSTERDAM - ROTTERDAM BANK n Com Flakes groei-ontbijt houdt ze de hele morgen fit! Internationale meubelexpositie AMRO óók voor sparen, termijn-sparen en deposito Sparen bij de AMRO-Bank? U heeft er een aantal goede redenen voor. Natuurlijk* de Amsterdam-Rotterdam Bank biedt u een aantrekkelijke rente. Maar ook dit is belangrijk: als u een maal cliënt bent van de bank ontdekt u op hoeveel andere manieren de bank u van dienst kan zijn. En hoe veel gemak u daarvan kunt hebben. Wat is Het AMRO-Bankplan Voor Het Gezin? In het AMRO-Bankplan Voor Het Gezin zijn de 20 Nuttige Diensten op genomen. Voor u: twintig manieren om gebruik te maken van de kennis, de ervaring, de service en de adviezen van de Amsterdam-Rotterdam Bank. Welke zijn de 3 Spaardiensten van bet Bankplan? U kunt sparen op een renteboekje of op een rentespaarrekening (3 rente) - de meest voorkomende vorm. U kunt uw spaargeld ook voor 6 maanden vastzetten op een termijnspaarreke ning (4% rente). En u kunt spaargeld op z.g. deposito plaatsen voor een periode en tegen een rente die n met de bank overeenkomt. Welke zijn de andere Nuttige Diensten? Om enkele te noemen: bankrekening (met alle giromogelijkheden), buiten lands geld (alle geldsoorten), reis- cheques (veiliger dan contanten), safeloket (voor veilig opbergen van kostbaarheden), alle verzekeringen (brand, studie, WA., leven enz.)... Wilt u alles weten over het AMRO- Bankplan? Stapt u eens binnen bij een AMRO- kantoor. Men zal u daar graag alle inlichtingen verstrekken over het AMRO-Bankplan Voor Het Gezin en over de 20 Nuttige Diensten. De Amsterdam-Rotterdam Bank heeft ongeveer 600 vestigingen in ons land. Er is dus altijd wel een kantoor in uw buurt. Elk AMRO-kantoor biedt u alle mogelijkheden van de grote bank in de attente en persoonlijke stijl van de kleine. TJij kan wat aan, zo'n jongen. Draven, lachen, spelen, leren. Dat kost energie. Daar moet goede voeding tegenover staan. Lekkere, knap-pen-de Corn Flakes met suiker mi melk, daarmee blijft hij de hele morgen fit. Want Corn Flakes is van mais gemaakt en i daarom zo vitaminerijk. i Geef hem dus iedere morgen zo'n groei-ontbijt van Corn Flakes. Dan kan hij ertegen. i Wat een gemak! 1. Zo uit het pak op het bord. 2. Wat melk (onverwarmd) erbij. 3. Suiker naar smaak erover. KLAAR! Niet koken Niet roeren. Direct opdienen gratis speelgoed Als u nu een pak Corn Flakes haalt, zit er een leuk stuk speel goed in. Auto's en treinen naar ouderwets model. Daar speelt uw zoon graag mee. Doe hem dat plezier, 't Is gratis. v°n 10 tof 17 TOEGANG V Het ede Ie materiaa I von deze geloogd eiken eetkamer komt door beheerste vormgeving j voortreffelijk tot zijn recht. De robuuste uit— voering verleent het [geheel de glans von feodale kastelen. Een ongekende verscheidenheid uit de toonaangeven de landen op het gebied van meubelarchitectuur Prachtige modelkamers in klassieke en moderne stijlen. Een grandioze presentatie bijeengebracht op 20.000 m2 showroom. 1085- .t "Queen Anne "-salonmeubel. Een uniek fraaie kast met hoge gebruikswaarde Ruime vitrine voor Uw mooiste glas, porcelein, kristal etc. Extra handig: vier ruime laden. U itvoering in prachtig getekend notehout. Sfeervolle salon in Franse stijl. Eenweergaloos fraai ameublement van vorstelijke ollure. Schitterend gedessineerde velours d'Utrecht en bijzonder verfijnd snij- v/erk vormen een harmonieus samenspel. Constructie en afwerking getuigen van hoogstaond vakmanschap. WAALWIJK GROTESTRAAT 299 TEL. (04160) 3355 MAASTRICHT St.-Jacobstraat 4 b/h Vrijthof tel. 044 OO10944 Spreiding betaling mogelijk Franco thuisbezorging Toonzalen ook op maandagen en zaterdagen geopend Twee dagretours vergoed bij minimaal 350gld, aankoop "Windsor", een uit Engeland afkomstige stijl. Slavonisch edel- eiken werd voor deze gedistingeerde eetka mer verwerkt tot een constructief en artis tiek feilloze creatie. De "broodkast", roy aal van afmetingen en weloverdacht van inde ling, is gedecoreerd met prachtig gesneden panelen. Klassieke, noten. "Queen Anne "-huiska mer, voor de liefhebbers van het stijlmeubel een rijk bezit. Sierlijk ge lijnd, het edele mate riaal subliem verwerkt. Prachtig dressoir met o. a. drie laden, tafel met tuimelblad en vier elegante stoelen met moquette-bekleding: 1145.- Weldadige, comforto- bele rust spreekt uit de ze zitkamer in eigen tijdse stijl. Chique en smaakvol door mees- terlij k samengaan von kleur envorm. De vor stelijke vierzitsbank is prachtig gebogen. Los se schuimrubberkussens, brede armleggers: een toppunt van zitcomfort. 1495.- Moderne teak eetka mer. Een uitzonderlij ke klasse.' Straklijnig, functioneel o. a. door de met skaileder be klede heerlijk zittende stoelen. In het rianfe wandmeubel vindt U te, ingedeeld naarge-, bruiksbestemming. 1225.- Bijpassende barkast: 345.-

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 16