Tachtig buitenlanders in „arbeiderspakhuis" Utrechtse nozeniooiTo; werksters Schrijver ontevreden over draaiboek film „Rechercheur" haakle geldkist 185) leeg BEDRIJFSRUIMTE GEZINSKREDIET HERENHUIS JONGEMAN H. ENGLEBERT N.V. SCHOORSTEEN VEGE CHAUFFEUR en 3e BEDIENDE LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 29 MEI 1965 Het is meer dan schandalig (Van onze Utrechtse correspondent) „Ze hebben van het huis gewoon een schiettent gemaakt. Het is meer dan schandalig". Dat zegt mr. B. 'F. J. Simon, die gisteren voor de Utrechtse kantonrechter de ontruiming heeft geëist van het ongeveer 80 Turkse, Marokkaanse en andere buitenlandse arbei ders bewoonde pand Oude Gracht 2, 3, 4 in Utrecht. „Het is er een beestenbende", aldus de advocaat, die optreedt namens de eigenaresse van het huis, de Apeldoornse hotelhoudster mevr. P. M. Ruitenbeek^-Bonouvrie. „Een smerig stinkend arbeiderspak huis. Andere woorden heb ik er niet voor". modht het in behoorlijke staat van onderhoud verkerende pand, dat ge deeltelijk was gemeubileerd exploite ren als oafé en pensionbedrijf. Te vens was bepaald, dat mevr. Van Soolingen er zelf zou wonen. Lang zamerhand veranderde het uit elf kamers bestaande huis in wat een arbeiderspakhuis werd genoemd. Huurster verdient 6 mille per maand Mr. Simon heeft behalve de ont ruiming ook de onmiddellijke ontbin ding van de huurovereenkomst ge- eist. Tot 11 juni heeft de tegenpartij de t«d voor een schriftelijk verweer. Daarna worden de pleidooien gehou den. „Ik zie het de hele maand juni nog wel uitdiuren", aldus mr. Simon. De huurster van het huis is de ■wed. S. M. van Soolimgen-Verweij in Lopik. Zij laat het pand beheren door haar schoonzoon, de 24-jarige Harry van der Waal. Van toezicht is echter nauwelijks sprake. Harry woont elders in Utrecht. De buiten landse arbeiders habben volkomen vrij spel in het huis. Zy koken in hun kamers Chaos De bewoners gebruiken de dakgoten als overloop om buitenom van de ene kamer naar de andere te komen. zy hielden zich tijdens deze klauterpar- tijen vast, aan de dakpannen. De eigenaresse heeft al vele malen vele naar beneden gevallen dakpannen en vernielde goten moeten vervangen. Het huis was tot de nok toe met bui tenlanders gevuld. De benedenzaal, die oorspronkelijk als cafézaal was bestemd, werd een enorme slaapzaal met stapelbedden. In het huis werd de chaos hoe langer hoe groter. Op het laatst was de toestand onbeschrij felijk. Eén van de bepalingen was, dat de huurster» 3000 gulden boete moest betalen als zij het pand metterwoon verliet. Mr. Simon eist dit bedrag thans op. E.H.B.0.-DIPL0MA UITGEREIKT elektrische kookplaten en vergassers. De verzekeringsmaatschappij acht het gevaar voor brand dermate groot, dat zij de verzekering heeft opgezegd. De bewoners betalen f 17,50 per De grote zaal van het Antonius- Schneider—'1 clubhuis was gisteravond tot vrijwel de laatste plaats bezet met leden en genodigden van de Kon. Ned. Ver eniging voor E-H.B.O. die de jaarlijk se feestelijke bijeenkomst ter gele genheid van de diploma-uitreiking aan de geslaagde cursisten by woon - op de gangen op den. De afdelingsvoorzitter, de heer J. D. Slegtenhorst, richtte een bijzon-1 der welkomstwoord tot de docent van de vervolgcursus, dokter E. M. Vroom. persoon" per wiek." Bü~een b».étUnK I tie afgevaardigden van de E.H.B.O.- betekent dit een huur opbrengst van ongeveer 6000 gulden per maand. Mevr. Van Soolingen moet aan de eigenaresse per maand 600 gulden en 30 cent huur betalen. „Het is wel het toppunt, dat mevr. Van Soolingen de euvele moed heeft gehad naar de huuradviescommissie te stappen, omdat zy de huur te hoog vond. En wat de huuradvies- commissie bezield heeft, weet ik niet, maar er kwam een geadviseerde huur van 300 gulden uit de bus. En dat terwijl mevr. Van Soolingen en haar schoonzoon per maand dus vangen," zegt mr. Simon. De huurovereenkomst tussen mevr. Van Soolingen werd op 1 maart 1963 voor vijf Jaar gesloten. De huurster VS keuren actie van Israël af Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft zich afkeu rend uitgelaten over de gewapende vergeldingsacties van Israël tegen Jordanië. In een verklaring wordt erop gewezen dat er een instantie van de Verenigde Naties bestaat voor de behandeling van geschillen langs de Arabische-Lsraëlische grenzen. „Wij betreuren daarom het over gaan tot geweld van welke partij dan ook", aldus het State Depart ment. De Israëlische afgevaardigde bij de V.N. Comay, protesteerde in een brief aan de voorzitter van de Veilig heidsraad tegen „nieuwe geweldda den en sabotage-acties, in Israël be gaan door uit Jordanië afkomstige gewapende groepen". Hy noemde drie gevaJlen, van 16, 25 en 27 mei, waar bij saboteurs explosieven hadden ge plaatst in een waterreservoir en in woonhuizen, als gevolg waarvan ver scheidene mensen onder wie vrou wen en kinderen, gewond waren ge raakt. Jordanië heeft de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties laten weten, dat de Jordaanse strydkrachten op dracht hebben gekregen met „de grootst mogeiyke hardheid" op te treden tegen „agressieve daden" van Israël. Een Jordaanse functonaris deelde mee, dat zun land niets af wist van gewelddaden die Jordanië de laatste tijd volgens Israël zou heb ben gepleegd. Raad Leiden, zusterverenigingen de directieleden van enkele Leidse bedryven. Spreker dankte de docent, dokter w. L. Cosijn die wegens uitstedigheid verhinderd het vele werk, dat hij belang van de Leidse afdeling had verricht en dat heeft geleid tot het slagen van 85% van de cursisten voor het eenheidsdiploma-EHBO. Ook dokter Vroom bracht spreker hulde voor diens leiding van de ver volgcursus in welke hulde hy me vrouw Vroom liet delen met een mille fraai boeket bloemen. Voorts memo reerde spreker, dat de afdeling veel dank verschuldigd is aan de heer A. Alberts, bestuurslid van de Kath. E.H.B.O.-vereniging ,,Peerke Don ders", die als repetitor had gefun geerd voor de cursisten, die in een continu-bedryf werkzaam waren en dus niet elke week de cursus kon den volgen. Als biyk van waardering ontving de heer Alberts een boekenbon. Alvorens tot de uitreiking van de diploma's over te gaan, wees dokter Vroom de geslaagden nog eens op het grote belang van het verworven diploma en spoorde hy hen aan re gelmatig de vervolgcursus in prak tische hulpverlening te bezoeken. Hierna traden de 51 geslaagden naar voren om het verworven diplo ma in ontvangst te nemen. Namens de cursisten dankte de heer J. A. Ammerlaan de docent en instructeurs voor de lessen, die zulk een succesvol resultaat hadden opge leverd. Spreker liet zyn dankwoord vergezeld gaan van een aantal boe- kenbonnen. Daar de dames M. Schneider—Van Heusden en S. H. M. Stafleu de beste cursisten van dit seizoen waren mochten zy uit handen van de voor zitter een zilveren bonbonschaaltje met EHBO-embleem in ontvangst Het ontspanningselement werd na de pauze verzorgd door Sempre Avanti's toneelgroep, die de aanwe zigen kostelyk heeft vermaakt .met de opvoering van Robert Smiley Peples blyspel in drie bedryven „Een partytje poker". Na de voorstelling volgde nog een gezellig samenzyn met medewerking van het dansorkest „The Musical Cosmospolitans". Het diploma werd uitgereikt aan de dames: S. CretierLadan, S. A. E. van Helm—Hogeling, R. v. d. Klip- Vos, G. D. C. Krynen—Splinter, M. Heusden, A. A. Se- gaar—Dekker, G. Blömer, E. v. d. Broeke, G. Broxterman, R. Damen, M. A. Deutekom, j. H. Droog, A. A. van Herwynen, A. Hoogeveen, J. Huyboom, M. J. Kardol, J. Kalverda, C. Kiel. D. Kuiper. A. van Leeuwen. E. C. Marbus, H. Mulder, J. F. Par- levliet, M. Pouw, J. N. W. Roosen, C. Ruwaard, S. J. Slootweg, S. H. M. Stafleu, C. v. d. Steen, M. J. J. van Styn, H. M. J. Teilegen, D. J. Ver- kaik, A. Vissers. N. Wasbeek, D. Weerheim en de heren: D. J. van Bemmelen, W. v. d. Broek, E. F. Bru- nekreef, A. van Duyl, F. van Duyi, N. de Goede, A. S. Hakkaart, C. Th. A. den Hollander, H. J. M. Koevoet, C. Linschoten, P. Schoo, J. Sëgyn, G. M. Verberg, F. Wagermans, J. H. C. Wouters en A. v. d. Wyngaard. Co Prins terug naar Ajax (Van onze correspondent) Co Prins, contraotspeler van het Duitse F. C. Kaiserslautern, zal per 1 juni weer gaan spelen voor de Am sterdamse eredivisieclub Ajax. De on derhandelingen, die gisteren in Duits land zyn gevoerd tussen bestuursle den van Kaiserslautern en Ajax, zyn gunstig verlopen. Omtrent het trans ferbedrag, dat voor de Amsterdam mer moest worden neergelegd, is niets bekend gemaakt. Waterpolonieuws AZC heeft zich gisteravond in „De Hoorn" door het Zwitserse Arbon la ten verrassen. De Alphenaren had den tot in de laatste speeltyd met 31 de leiding. De slagvaardige Zwitsers sloegen op de valreep nog toe en zagen kans de stand in even wicht te brengen: 33. Wim Verhagen gaf AZC met een doorslagbal de leiding (1—0). In de tweede speeltyd voerde Geeza Gal- tenecker de voorsprong tot 2—0 op. Daarna nam AZC het veel gemakke- lyker op. Nadat de Zwitserse mid- voor in bet derde gedeelte de achter stand tot 2—1 verkleinde, schoot Jim Koster voor AZC raak: 31. Op de valreep kwam Arbon door doelpun ten van Dirks en Tobler nog gelyk: 3-3 In Alphen haalde het damesteam van boskoop in de derde klasse D van de zomercompetitie de eerste punten binnen. Na een 01 voor sprong by de rust werd AZC met 1—3 verslagen. Mieke Hagen (2x) en Inge van Tol scoorden de doelpun ten, terwijl Dora Velis de Alphense eer redde. De AZC-reserves versloe gen de Heemsteedse hpc 2 na een 2-0 ruststand met 4—2. In De Zyl heeft het r< van de Sleutelstad een overwinning behaald op het Delftse DZV 3 (4—3). Het dames-zevental van de Leidenaars gaf SNA (Over- veen) geen kans: 2—0 EEN STIJFKOP Henry Drescher, een 59-jarlge Amerikaanse pelsjager, is gisteren in een ziekenhuis in Valialla, in de staat New York, overleden na een hongerstaking van drieentwintig da gen tegen een boete van achtttien gulden. Hy meende ten onrechte be keurd te zyn voor een defect aan de remlichten van zyn vrachtauto, weigerde te betalen, wilde aan eind van zyn straftyd zyn cel niet verlaten, wees vervolgens alle voedsel af, weigerde een huis in de omge ving van de gevangenis te verlaten, werd opnieuw gearresteerd ditmaal wegens verstoring van de openbare orde, weigerde nog steeds te eten, werd naar een ziekenhuis gebracht waar h!l tenslotte stierf. Nieuw aas voor hengelaars Minister Biesheuvel heeft aan de aassoorten, die hij voor de gewone hengel krachtens de visserywet heeft aangewezen brood, aardappel, deeg, kaas, al dan niet gekiemde za den, fruit, zeepier, zager, mossel, af geknotte gaper (en putsohelp)steur- krab en garnaal toegevoegd al dan niet gekiemde granen en peulvruch ten en slachtprodukten. Verder heeft hy nabootsingen of kunstvormen van al deze aassoorten toegelaten. Behalve insecten en in sectenlarven, mogen ook nabootsingen daarvan worden gebruikt, mits de grootste afmeting niet meer don 2% centimeter bedraagt. Tenslotte is aan het stukje vis als aas de beperking gesteld, dat de grootste afmeting niet meer dan drie centimeter mag zyn. Leo Derksen trekt zich terug Leo Derksen, 38 jaar uit Bergen waarin de bedoelingen van de schry- (Noord Holland) auteur van het I ver op grove wyze worden veronacht- r een film van de Ame- i zaamd. okto- rikaan Arthur Dreifus, die her in primiére zal gaan, en waar voor de opnamen maandag begin nen, heeft zich van de film terug getrokken, omdat hy het niet eens is met „de oubollige wyze" waarop zyn scenario tot een draaiboek is ver werkt. Niet zo zeer om persooniyke dan toch wel om artistieke redenen wil hy op deze wyze beklemtonen, dat hy als auteur liever niet zyn naam ziet op een titelrol van de film, waarvan volgens hem het draaiboek is gemaakt door niet deskundigen en (Van onze Haagse correspondent) In 1963 heeft de heer Derksen de opdracht ontvangen tot het schrij- scénario van de film (nog zonder titel)die met voorname lijk Nederlandse acteurs (hoofdrollen Eric Schneider en de Engelse Lindia Christian) wordt opgenomen en di rect in de Engelse taal wordt na gesynchroniseerd. Na het rypen van het idee is de auteur in november met het schrijven begonnen. Het eerste scenario kwam in januari ge reed, en is nadien nog enkele ma len herschreven. Gistermiddag besloot hy zich te rug te trekken. De heer Derksen vindt, dat het draaiboek „Ame rikaans onechte taal" bevat vooral het slot acht hy zeer onbevredigend. Hy vindt de gehele gang van zaken blyk van gebrek van waardering het vak van de schrijver in het algemeen. Linda Christian komt morgenmid dag op Schiphol aan. SCHAKEN. Rijnmondtoernooi De uitslagen van de derde ronde van het Rynmond-schaaktoernooi in de reserve-afdelingen luiden: Groep B: H. Soesilo—J. J. Bizot 10, Van der PlasVan den Berg 1—0. Stand: H. Soesilo 3 p.. G. Haas noot en M. v .d. Plas m p., W. B. Swets en Th. v .d. Berg 1 p., J. J. Bizot 0 p. Groep C: Schwartz—Noort Vermeer—Bavelaar 0—1, Van der Meer—Barnhoorn afgebr. Stand: Schwartz 2V& p., Barnhoorn 1 p. plus 1 afg., Vermeer en Bavelaar 1 p., Noort p., Van der Meer 0 p. plus 1 afg. Groep D: De Mol—Riemans afg., Houwaart—Van Rooyen 0—1, Kwa- kernaakVan Mal 01. Stand: De Mol 2 p. plus 1 afg., Van Rooyen 2 p., Houwaart, Riemens, Kwakernaak en Van Mal 1 p. Groep E: Kuyt—Hartevelt 0—1, Van der PlasHazebroek 01, Har teveltVan der Weert 01. Stand: Van der Weert 2 p., Hazebroek, Kuyt Hartevelt en Van der Plas 1 p. Een 81-jarige man uit de Pieter Bothstraat in Den Haag is het slachtoffer geworden van een gemene oplichting. De man, die alleen woont en geregeld mensen ontvangt om wat aanspraak te hebben, werd door een onbekende opgebeld. Deze vertelde hem ,dat de re cherche het huis onder toezicht hield en er graag binnen een onder- i-team zoek wilde instellen. Het was, aldus de onbekende, beter dat de be jaarde man daar niet bij zou zijn. Hij adviseerde hem elders een kopje koffie te gaan drinken. Hij moest wel de deur van zijn huis op een kier laten staan. De oude baas deed wat hem gevraagd was. Toen hij enige tijd in een naburig café had gezeten werd hij opnieuw opgebeld. Dezelfde man wilde weten, waar hij zijn geld had, daar dat voor het „onder zoek" noodzakelijk was. Niet het minst wantrouwig, lichtte hij de onbekende daar over in. Een paar uur later ging de bejaarde man naar huis. Zijn geldkistje was leeg. Er had 185 gulden ingezeten Sportsplinters O Aan het internationale dam- toernooi, dat van 2 t/m 12 juni i: Hoogezand/Sappemeer wordt gehou den, zal worden deelgenomen door Baba Sy (Senegal), Deslauriers (Ca nada), Hisard (Frankrijk)Tsjego- lew (Rusland), Kaplan (Rusland), Germain (Haiti), Cazemir (Zwitser land), Fanelli (Italië), Okrogelnik (Nederland), Scotanus (Nederland) en Sybrands (Nederland). Per 1 juli zal de heer W. L. Blokland (Zaandam) als trainer in dienst treden van de Zwolse tweede- divisieclub PEC. Hy is de opvolger vain Chris Sluyk, die by PEC al een half jaar op non-actief was gesteld. Blokland is een oud-speler van KFC. Dit seizoen trainde hy EDO. Tussen sjorsklanten en vetkuiven (Van onze Utrechtse correspondent). Een kleine oorlog tussen twee nozem- groepen is gisteravond in Utrecht uitgevochten. Strijdtoneel was de anders zo rustige wyk „Oog in al". Het ging tussen de Sjorsklanten meisjes en jongens van 16 tot 22 jaar, die of op middelbare scholen zitten, of op kantoren of in winkels werken en de Vetkuivers. Beide groeien zyn kenbaar aan hun haren, De eersten dragen het lang, vaak tot op de schouders. Ze kleden zich modieus, zoals ze zelf zeggen. Hot liefst met zogenaamde Adamo- capes. De Vetkuivers daarentegen kammen hun haar naar voren, en leggen er met behulp van veel bril lantine een ferme slag in. Beide groepen zyn verder herkenbaar aan hun brommers, die zy, het Uitgedaagd Twee avonden is het in Utrecht on rustig geweest. De Vetkuivers had den namelyk de Sjorsklanten uit gedaagd. Woensdagavond vonden de eersten echter zo'n grote over macht tegenover zich, dat zy zyn weggegaan. Donderdagavond kwa men ze in groter aantal en gewa pend met fietskettingen terug. De Vetkuiven wonnen toen. Gisteravond wachtte men elkaar op nieuw op. Naar schatting 600 jon gelui waren ervoor naar „Oog in al" gekomen. Er waren zelfs jon gens uit Amsterdam en Hilversum by. Men heeft er toen enkele uren behagen ingeschept elkaar achter na te zitten en slagen uit te delen met stangen en fietskettingen. Of daar gewonden by zyn gevallen is niet bekend. Rustig houden De politie, die met 12 man aanwezig was, heeft niet van de gummistok gebruik gemaakt. Men had het consigne gekregen zich zo rustig mogeiyk te houden. „De meisjes en jongens krijgen zelf wel gauw genoeg van dit soort uit spattingen. Er zou nog meer kwaad geschieden als wy ons er ook nog in mengden. Verder kan ieder, die zich mishandeld acht, zich alsnog tot ons wenden, voor het doen van aangifte. Dan kunnen wy achteraf alsnog optreden", aldus de politie. SVL (honkbal) derde in het ODIZ-toernooi Het honkbalteam van SVL heeft tydens het ODIZ-toernooi in Zaan dam nog eens duideiyk aangetoond, hoe wisselvallig de ploeg wel is. De Leidse roodwitten wisselden zeer goe de met ronduit slechte resultaten af. Het begon voor de Leidenaars Ijy- zonder hoopvol. De Spartaan, ii competitie één klasse hoger spelend dan de Leidenaars, werd met 51 verslagen. Peter Danz (homerun) en Rob Richardson (tweehonkslag) had den in deze vyf minuten een groot aandeel. De tweede wedstryd verliep voor SVL heel wat minder gunstig. Me teoor bleef juist iets voor de Leide naars: 10. Tot kort voor het einde waren de ploegen aan elkaar ge waagd, maar .een goed geplaatste honkslag vormde de inleiding tot de nederlaag van SVL. Homeruns Tegen ODIZ moest SVL een zware nederlaag incasseren: 123. Evenals in de tweede wedstryd waren de slag prestaties van de roodwitten slecht. De organiserende vereniging deed het beter. Van der Poll (die de Knup- pelprys kreeg voor zyn homeruns en lionkslagen) nam ook tegen SVL twee homeruns en een tweehonkslag voor zyn rekening, terwtyl Landman de derde homerun liet aantekenen. Eindstand: 1. ODIZ 5 pnt; 2. Mete- )r 4 pnt; 3. SVL 2 pnt; 4. De Spar taan 1 pnt. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Roewinkel (toez.) J. V Zimmerman te Usquert te Nunspeet pred.pl.) ,(t< Vergunst) (toez.) J. Hulzen (N.-H.) voor GEREF. KERKEN Beroepen te Joure (2e pred.pl.) roede te Aal ten te Amsterdam Wolphaartsdijk laatstelijk i dankt voor uormcnem (vac. w. tj. Scheer es) R. Stryker te Dieren voor C. P. den Boer te Lelden (vac. wyien svang. êvang. pred. te Arnhem D. W. v. d. Laan aldaar, die deze benoeming heeft aangenomen. CHR. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Rotterdam-Z. Breevaart, Oud-Geref. pred. H.I. kand. te Gouda. BAPTISTEN GEMEENTEN Beroepen te Amsterdam-N.Zaan dam (byz. opdracht) J. Broertjes te In Brusselse studio Tv-kijker schiet op omroepster De Belgische tv-omroepster Do minique Krob is donderdagavond byna het slachtoffer geworden van een schietparty. Een 28-jarige tv- kyker André Messiaen, drong de studio van de Franstalige televisie binnen en loste een revolverschot op haar, omdat „haar hoofd hem niet beviel". De man raakte haar echter niet. Hij werd na zyn daad overmeesterd door studiopersoneel en na een psy chiatrisch onderzoek in hechtenis ge- Dominique Krob herstelde zich vlug van haar schrik. Enkele minu- na de aanslag kondigde zy het volgende programma aan, een film, getiteld: „Tueur a gages", de be roepsmoordenaar. Belty Stöve in finale Het Nederlandse tennismeisje Betty Stöve is er gisteren in geslaagde de finale van het dames-enkelspel in het internationale toernooi om de kampioenschappen van Worcesterhire Malvern te bereiken. In de halve finale versloeg zy Trudy Groenman met 60 64. In de finale komt zy tegenover de sterke Engelse speelster Elizabeth Starkie te staan, die in de andere halve finale zegevierde over de Zuid- afrikaanse speelster Vera Wiggill (9—7 6—1). TENTENSHOW /EURSESTRAATWEG 137 - LEIDSCHENDAM Ook 's zondags geopend. Wy verkopen nu onze demonstratiemodellen. ZEER HOGE KORTING. Dealer Cabanon, Governor, Safari, Rinco. B. G. VAN GENT .ui Krugerlaan 153 Den Haag - Telefoon 320078 N.V. OPTISCHE INDUSTRIE „DE OUDE DELFT" Te huur gevraagd met licht-, gas- en waterleiding. Oppervlakte 500 m2. Brieven met prijsopgave aan de afdeling InkoopPostbus 72, Delft. Telef. aanbie dingen tel.01730-24044 (toestel 40 of 41). Ie koop in Katwyk prima renderend groente- en fruitbeclrijf n zeer goede winkelwyk, omg. nieuwbouw. Omzet gemiddeld 12500,- p.w., alleen nering. Pand met mooie woning te koop e£ te huur. Prys en financ. in overleg. Makelaarskantoor Hengeveld Kok, Brucknerlaan 2, R'dam-13. Tel. 010 '60246—187657 n.o.z. rjjjJMKQNTANT G ELD zondor borg. Oirekt beschikbaar voor ambt®. IN.V. P. Ipaar draagkracht. Wett. voorw. Geen behandelingskosten voor- sinds 18 29 af. Restant vervalt bij overlijden. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. NATIONALE VOLKSBANK OEN HAAG, RIV1ERVISUARKT *,Tel. 639686.TEVENS TE ROTTERDAM EN AU8TERDAM TEXTIELVERZENDHUIS Prima salaris. 5-daagse werkweek van 41% uur. Zaterdags vry. 15 werkdagen vakantie met i 4vakantietoeslag. j Met vakantie-afspraken wordt rekening ge- hmiHpn LEIDSE TEXTIEL CENTRALE Noordeinde 46 - Leiden Telef. 01710-33641 t Dagbladreclame doet klanten behouden, verloren klanten terug winnen, nieuwe klanten maken, goodwill kweken. ADVERTEER regelmatig in het' LEIDSCH DAGBLAD Vanaf 85.- Valkenburg GRAND HOTEL MONOPOLE 7-, 8- en 9-daagse geheel verzorgde vakantiereis. Inclusief heen- en terugreis en 2 buitenlandse trips. Tel. 04406—3545 (2 ïynen). Postbus 30. verhiilzingei veilig betrouwbaar en onbeschadigd QtDSGO- DOBBEWEG 2—3 VOORSCHOTEN vraagt voor zo spoedig mogeiyk: voor het schoonhouden van kantoorlokali teiten. Werktyden nader overeen te komen. Sollicitaties mondeling of telefonisch (01717-2010) aan bovenstaand adres. en onderhouden van oliehaarden, kachels en centraid verwarmingsketels. Firma BODIJN WAARDKERKPLEIN IA - LEIDEN - TELEFOON TE KOOP Gunstig gelegen 6 KAMERHOEKFLAT (maisonnette) vry uitzicht voor- en achter, voorzien van v.c. oliestook, grote tuin op het zuiden, gelegen aan de Raadhuislaai Voorschoten. Direct leeg te aanvaarden. Vrye vestiging. Koopprys f. 65.000.— k.k. LEIDEN 0UDESINGEL188 TEL. 01710121772 5-DAAGSE WERKWEEK.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 4