SLOM's Automobielbedrijven icliepen krijgen een nieuw jas je" Oplichters praatten van Wassenaar se weldoener 2 ton los DRUK OP PRIJZEN BLIJFT KON. SHELL HINDEREN Nog geen beslissing over gedelegeerde uit San Domingo RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN a. medewerksters b. een medewerkster c. een typiste LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 14 MEI 1965 e schepen varen 26 mei iveer voor de nieuwe haringteelt. IJmuiden, Scheveningen en ir ding en! Met dit nieuwe sei- i in het zicht zijn vele sche- die in de „noord" vissen naar thuishavens teruggekeerd. Na jaar van bijna niets anders varen en vissen onder vaak barre weersomstandigheden zijn de schepen hard aan een onder houdsbeurt toe. Daaraan wordt hard gewerkt. De treïlers en log gers krijgen een nieuw „jasje". Vroeger kon men dit tafereeltje ook in Katwijk aan Zee zien: in de Berghaven en aan het Prins Hendrikkanaal. Dat is de laatste jaren helaas) niet meer het ge val. Het is moeilijk voor de steeds groter ivordende en steeds meer diepgang krijgende schepen door het vaak ondiepe vaarwater Kat wijk te bereiken. Nu liggen ze in de IJmuidense Haringhaven. De foto brengt een moment in beeld uit die goede, oude tijd. (Foto L.D./J. v. Duin, Katwijk a. Zee) ,De Hoop" hielp issers en schepen it hospitaalkerkschip „De Hoop" thans aan de Handelskade in terdam aan het terrein van de inklijke Hollapdsche Lloyd. Tot isdag 19 mei zal het schip gastvrijheid genieten. Nadat lag in IJmuiden 4 patiënten n gedebarkeerd, stapte als be stellende gast de minister var lbouw en Visserij, mr. B. W. Bies- el, aan boord om de reis tol terdam mee te maken. Geduren- le periode van 19 maart tot 11 werden de volgende diensten end. medische dienst (scheepsarts tijdens de 11de reis dokter N. J. ïr en tijdens de 12de reis dokter v. Bazel) verleende aan 40 pa- en medische hulp, t.w.: 36 Ne- tnders, 3 Duitsers en 1 Griek, af- stig van een Duits vissersschip. patiënten moesten worden op men in het scheepshospi- Het totaal aantal verpleegdagen oeg 41. Vijftig maal werd via de tpsradio een medisch advies rekt. or de geestelijke verziorging (de ikanten waren achtereenvolgens J. M. v. d. Brink en ds. H. J. Keerden) werden gedurende de open 2 reizen 13 kerkdiensten veneens 13 dagsluitingen gehou- waarvan er resp. 13 en 6 door cheepszender werden uitgezon- Het aantal rapporten van goede angst bedroeg 268. Beide predi- en hadden gelegenheid om op >ezoeken te brengen aan de vis- chepen. Er werden 15 bezoeken acht. radio-technische dienst (chef i-telegrafist H. L. J. Distel) voer_ 1 reparaties uit aan defecte ra- nders, ontvangers, echoloden en r radio-navigatie apparatuur, naai werd op dit gebied via de een advies gegeven. Het aantal litgezonden weersverwachtingen >eg 85. 302 maal werd een aan i van „De Hoop" opgemaakt rapport naar het KNMI te De verzonden. or de technische dienst (hoofd- tuigkundige J. J. van der Wilk) acht maal tijdens de afgelopen de een noodreparatie op zee uit- srd. Een schip werd van cwater voorzien (8 ton). In izaak bestonden de reparaties laswerkzaamheden. Eenmaal hulp gevraagd voor een geval, bij ernstige trillingen optraden, bleek, dat een stuk net in de )ef was vastgeraakt, zodat dit i door „De Hoop" naar de tstbijzijnde haven (Aberdeen) it worden gesleept. KEUKENHOF" SLUIT 23 MEI (rouw aan de traditie zal ook aar de Keukenhof in Lisse ge il worden, voordat alle tulpen uitgebloeid, zodat het park ten van deze sluiting nog een alles- fraaie aanblik biedt. Onverhoop- izonder slechte weersomstandig- n voorbehouden is de sluiting aid op zondag 23 mei, 's avonds imenteel is er bijzonder veel te bewonderen. Niet alleen en ontelbare tulpen in volle ht, doch ook zeer wie bloeiende ters zijn een bezoek ten volle Twee jaar geëist tegen zigeuner ECHTGENOOT VAN IRENE HEET THANS CAREL HUGO (Van onze Haagse correspondent) In de nieuwe staatsalmanak zal de naam prins Charles, de echtgeno te van prinses Irene, worden ver nederlandst tot Car el Hugo Hier toe had de vorige regering reeds besloten en dit werd door het hui dige kabinet overgenomen. Prinses Irene staat vermeld onder het hoofdstuk „dochters van H. M. de Koningin". Hierbij staat in de nieuwe uitgave van de Staatsal manak: „gdhuwd op 29 april 1964 zonder de in artikel 17 van ae grondwet bedoelde toestemming (wat dus erftroonopvolging uitsluit) met zijne koninklijke hoogheid prins Carel Hugo van Bourbon van Parma." In een toelichting zegt de Rijksvoorlichtingsdienst, dat aan de vermelding van de namen geen enkele politieke of principiële be tekenis dient te worden gehecht, maar, zo werd gezegd, het streven is altijd naai- de vermelding van zoveel mogelijk Nederlandse namen. Men kan de echtgenote van prinses Irene dus zowel bij de Spaanse als de Nederlandse versie blijven noe men. Het vorige kabinet had inder tijd gevolg gegeven aan het ver zoek van de prinses haar echtge note Don Carlos te noemen, doch dit hield niet lang stand. Toen mr. Marijnen in de offioiële stukken ging spreken over Charles Hugues werd besloten deze naam ver nederlandst aan te houden. De Staatsalmanak, een uitgave van het ministerie van Binnenlandse Za ken, zal op korte termijn verschil- Ontwikkeling (Van onze correspondent) Het afgelopen jaar was voor de Koninklijke/Shell groep niet helemaal bevredigend, maar er staan belangrijke ontwikkelingen tegenover, die in de toekomst tot de resultaten zullen bijdragen. Efficiency zal de kosten druk ken. De olieprijzen bleven dalen, wat in de resultaten van het eer ste kwartaal tot uiting is ge komen. De prijsdaling was niet meer zo omvangrijk als in het tweede deel van 1964. Toch is de verkoopopbrengst maar 3.5 hoger geweest, ondanks het feit dat er qua hoeveelheid 6.6% meer is verkocht. De nettowinst heeft pond 53 min (f530 min) bedragen, wat maar iets hoger is dan in de overeenkomstige perio de van verleden jaar. Het zou optimistisch zijn in de naaste toekomst een verbetering te verwachten in de ontwikkeling der prijzen voor olieprodukten. In de re sultaten van het eerste kwartaal van de Koninklijke/Shell-groep komt tot uiting dat de prijsdaling zich heeft voortgezet, doordat de ver kochte hoeveelheid olie meer is ge stegen dan de verkoopopbrengst. De kosten per eenheid bleven evenwel dalen Veiligheidsraad bijeen (Van onze Haagse correspondent) Ietwat verlegen, met zijn eigen fi guur vertelde een 50-jarige inw van Wassenaar gistermiddag de Haagse rechtbank hoe hij zich 1962 bjjna twee ton uit de zak heeft laten praten door drie welbespraak te oplichters. Voor het verdachten- hekje stond een 24-jarige zigeuner, een goedgeklede en beleefde jonge man, het hele verhaal van zijn ex- weldoener glashard te ontkennen. Een kleinere oplichting, ten koste van een dame uit Leiden, gaf hij toe, evenals het feit dat hij bij zijn WIELRENNEN HERRIE MET POLITIE IN RONDE (Van onze speciale De ronde-diirecteur Kurt Vybh heeft gisteravond in allerijl een mis sie ondernomen naar het kleine dorpje Zeddam bij Doetinchem, waar de ploegleiders van de buitenlandse equipes huisden. De reden: Maurice Demuer, diecteuir sportif van Pel- forfch, dreigde naar huis te gaan en alle buitenlanders waren net als hij zeer ontevreden over de wijze waarop zij tijdens de etappes door jury en politie worden behandeld. Demuer heeft het gisteren met een van de begeleidende agenten wel heel ernstig aan de stok gehad. Zo ernstig, dat, volgens de verhalen, die agent een dreigend gebaar met zijn revolver zou hebben gemaakt. De oorzaak van de moeilijkheden ligt het feit, dat ploegleiders (in de wagens met het reservemateriaal) in de grote buitenlandse wedstrijden veel meer vrijheid hebben dan in de Rondte van Nederland, die op dat punt (te) streng is gereglementeerd. „Ik moet tijdiens de rit toch de vrijheid hebben om mijn renners aanwijzingen te geven", klaagde De- r gisteren, „maar ik mag niets. Ik moet maar braaf achter het pelo- aan hobbelen". Dezelfde gelui den kwamen ook van Kees Pelle- s, die zei: „Het zijn hier alle maal amateurs. In een grote inter nationale wedstrijd als deze moeten internationale bepalingen gelden. Je moet bij de renners kunnen komen, moet contact met je collega's kunnen hebben. Maar als je even met de wagens naast elkaar rijdt, beginnen ze te gillen als gekken. Voor de amateurs van Olympia's tour moet je dat misschien doen, r hier koersen beroepsrenners. Ik vind de wedstrijdleiding zeer on voldoende. Vyth en de Rijkspolitie hebben vanmorgen een bijeenkomst gehad, waarop de Fransman de zaak met de politie heeft „uitgepraat" en waarbij hem dan tevens is beloofd dat de ploegleiders wat minder streng aan banden zullen worden arrestatie, 2 januari op de Nieuw Haven, hevig verzet tegen de politie gepleegd had. Aan het slot van d< urenlange terechtzitting eiste de of ficier van Justitie een gevangenis straf van twee jaar met aftrek. Officer mr. Lulofs achtte het be wezen, dat de verdachte samen met zijn twee mededaders, van wit hoofdfiguur al in november vorig jaar tot een fikse straf veroordeeld is, in de loop van 1962 hun Wasse- naarse weldoener bewogen hebben tot afgifte van telkens vele tiendui zenden guldens, door hem wijs te maken dat zij grote zaken konden doen met een partij zeemleren lap pen. „Ik ben een zigeunerjongen en ik heb in verband met mijn rad allerlei moeilijkheden doorgemaakt. Maar ik ben nu weg uit de woonwagen, ik heb definitief gekozen voor het mi lieu van mijn vrouw, met wie ik tenslotte de rest van mijn leven moet delen. Ik heb nu een gewoon huis, ik zal vast werk zoeken en me maat schappelijk aanpassen. Met hulp van de reclassering kom ik er zeker", zei de verdachte. Zijn verdediger, mr. Fijn van Draat, achtte de oplichting van de Wassenaarder al met al onvoldoen de bewezen. Inzake het verzet tegen de politie, waarbij de verdachte een hoofdagent bijna zou hebben ge wurgd, voerde pleiter aan, dat ver- dachtes aanval tegen deze politie man geen deel meer uitmaakte van het verzet, dat hij tegen de over macht van vijf man al had opgege ven, doch slechts een reactie was op de hevige pijn, hem door zogenaam de knevelkettingen aangedaan, en door de schrik over het feit, dat zijn moeder zich in de rel plotseling in de open politie-auto wierp. Pleiter vroeg in het belang van verdachtes toekomst een gedeeltelijk voorwaar delijke gevangenisstraf met reclasse- ringshulp. Uitspraak 25 mei. Weer levenslang geëist in Auseliwitz-proees De openbare aanklager in het Auschwitzproces dat in Frankfort wordt gevoerd heeft gisteren levens lange gevangenisstraffen geëist tegen 4 voormalige SS-artsen, Willy Frank, Willy Schatz, Franz Lucas en Victor Capetius. Zij worden ervan beschuldigd slachtoffers voor de gas- dood te hebben geselecteerd en zich in gevangenen te hebben bediend tor experimenten. Eerder op de dag nad de officier levenslang geëist tegen Wilhelm Bo- ger, bijgenaamd „de duivel van Auschwitz", die gevangenen destijds dusdanig had gefolterd dat zij stier- onzer zyn handen. Hij ontsnap- a de oorlog uit een Amerikaans krijgsgevangenenkamp en leefde tot zijn arrestatie onder zijn eigen naam Stuttgart. in toekomst Maar niet in voldoende mate om de lagere prijzen te compenseren. De vooruitzichting voor de rest van het jaar worden bepaald door de ver dere prijsontwikkeling. Het is op het ogenblik onmogelijk om met enige mate van zekerheid te voorspellen hoe zij zich in de komenden maan den zullen ontwikkelen. De president-directeur van de Kon Shell-groep jhr. mr J. H. Lou don wees op dit alles in de gisteren gehouden aandeelhoudersvergade ring, waarin meer dan 390 aandeel houders aanwezig waren, die teza men 68.500 stemmen vertegenwoor digen. De Veiligheidsraad heeft gisteren zijn debat over de gebeurtenissen in de Dominicaanse republiek hervat. De Rus Fedorenko eiste toelating van een vertegenwoordiger van de opstandelingenleider kolonel Caama- no. Hij kreeg hierbij steun van de vertegenwoordiger van Frankrijk. De Britse afgevaardigde bestreed het Russisch-Franse standpunt. Secreta ris-generaal Oe Thant zette uiteen dat hij zowel van de „Imbertisten" als de „Caamanoisten" bericht had gekregen dat zij een vertegenwoor diger bij de volkerenorganisatie had benoemd. Gegeven de onoverzichte lijke situatie achtte Oe Thant het niet mogelijk thans de status van deze vertegenwoordigers vast te stel len. Nederlandse steun voor Wiesenthal In Amsterdam is gisteravond be sloten een fonds op te richten tot steun van het werk van ir. Simon Wiesenthal, hoofd van het documen tatiecentrum voor de opsporing van oorlogsmisdadigers in Wenen. De heer Wiesenthal, die op het ogen blik in ons land verblijft, sprak gis teravond 'n inleidend woord voor de aanvang van de reprise van de film dagboek van Anne Frank" in het Amsterdamse studententheater Kriterion. Hierbij zei hij onder meer, dat zijn werk ernstig wordt ge hinderd door tekort aan geldmidde len. Namens de Algemene Studen ten Vereniging Amsterdam, kreeg ir. Wiesenthal direct daarop te horen, in kringen van de ASVA en de vereniging van ex-politieke gevange- is besloten een fonds te vormen voortzetting van het werk van zijn documentatiecentrum mogelijk te maken. Tom Rot, voorzitter van de Am sterdamse afdeling van de Neder landse vereniging van ex-politieke gevangenen zal zich met de admi nistratie van het fonds belasten. Op voorstel van de Franse gedele geerde, die hierin werd bijgevallen door de vertegenwoordigers van En geland en Rusland, besloot de raad dit onderwerp uit te stellen tot het volgende debat. De Amerikaanse af gevaardigde verklaarde zich nog tegen welke uitnodiging dan ook van een afgezant van de regering-Caa- Een vliegtuig heeft gisteren het radio-station van de „grondwettige president" Caamano in San Domin go aangevallen en buiten werking gesteld. Een woordvoerder van Caa- mano's regering zei dat het toestel tot de strijdkrachten van generaal Wessin behoorde. Sluipschutters hebben een sportsta dion bestookt, waar de transport-af deling van de strijdkrachten van de militaire junta is De buitenlandse diplomatieke ver tegenwoordigers in San Domingo hebber in de residentie van de pau selijke nuntius vergaderd over de te volgen politiek om een inachtneming van het staakt het vuren te bewerk stelligen. Gesprek over Cyprus via Ver. Naties Griekenland stelt voor de bespre kingen met Turkije over een defi- nitievé oplossing van de kwestie-Cy- prus voort te zetten onder auspiciën van dc Verenigde Naties. Dit heeft de Griekse minister, Kostopoulo6 gis teren verklaard voordat hij ten twee de male in Londen met zijn Turkse ambtgenoot, Isik, over dit onderwerp ging praten. Griekenland zou graag sien dat president Makarios of een andere vertegenwoordiger van Cy prus aan besprekingen met Turkije deelneemt. Het zou volgens Kosto- poulos naief zijn te veronderstel len dat een oplossing van de kwes- n het naaste verschiet ligt. Tulpen-zesling in Blerick (Van onze Venlose correspondent) In de tuin van de familie J. Dries- sen in Blerich is iets zeer bijzonders te zien. Daar staat namelijk een tul pen-zesling. Dit wil zeggen: 6 tulpen op 1 stengel. Nederlands voorstel voor meer macht Europees parlement Nederland heeft gisteren voorge steld het Europese parlement een vetorecht te verlenen op het gebied van alle wetgevende arbeid, die in de Europese Economische Gemeen schap wordt verricht. Het voorstel werd door de staatssecretaris Buitenlandse Zaken, mr. L. de Block, gedaan tijdens een bespreking in de EEG-ministerraad in Brussel. Vijf EEG-landen zijn voorts stander van een grotere macht het Europese parlement om dit in staat te stellen controle op de finan ciële handelingen van de gemeen schapsorganen uit te oefenen. Frank rijk verzet zich ertegen. Behalve het vetorecht bepleitte Ne derland het houden van directe 1 kiezingen voor dit college in de EEG-landen en de verlening van het recht de samenstelling van het Euro pese uitvoerende orgaan te beoorde len. Directe steun van de vier EEG- partners buiten Frankrijk kreeg Ne derland daarbij niet. Wel werd nog eens duidelijk, dat ook voor deze landen een gemeenschap met eigen financiële middelen zonder controle van een met bevoegdheden bekleed parlement in Straatsburg een onaan vaardbare zaak is. Meer belasting dan ooit tevoren Het Rijk heeft in maart 1965 f929 miljoen aan niet-kohierbelastingen ontvangen. Dat is de hoogste belas ting-opbrengst, die ooit is bereikt en f220 miljoen meer dan in maart De gestegen belastingopbrengst zit vooral in de loon- en omzetbelas ting. De toelichting van het ministe- Financiën op de cijfers over de belastingopbrengsten van maart 1965 merkt hierbij op, dat de krach tige groei van de opbrengst van de loonbelasting zowel door de belang rijke stijging van de belastbare in komens als door het progressie-ele ment in de tarieven is veroorzaakt. Hierbij moet niet over het hoofd worden gezien, dat de ontvang sten in het eerste kwartaal 1964 voor vrjj groot deel betrekking had den op de verdiende lonen van het laatste kwartaal van 1963, dus van x>r de „loonexplosie". De toeneming van de nationale be stedingen wordt weerspiegeld door accres van de omzetbelasting, accres t.o.v. het eerste kwartaal 1964 is geringer dan bij de loonbelasting (14 procent tegen 35 procent). Dit verschil is voor een belangrijk deel toe te schrijven aan het progressie-effect bij de loonbe lasting. In de stijging t.o.v. het laat ste kwartaal van 1964 manifesteer den zich de grote consumptieve be stedingen in november en december, waardoor de ontvangsten in het eer ste kwartaal steeds relatief hoog zijn. Over de exploitatie van het Gro ningse aardgas werd medegedeeld dat voorlopige overeenkomsten zijn afgesloten voor de export naar Bel gië en Duitsland. Onderhandelingen voor verdere exportcontracten met Duitsland en andere landen zijn gaande. De besprekingen met Engeland bevinden zich in het technisch stadium, waarbij wcrdt nagegaan of vervoer per tan ker of pijpleiding moet geschieden, een belangrijk vraagstuk is het op welke wijze gebruik kan worden ge maakt van de energie die vrijkomt bij het omzetten van vloeibaar gas tot het gas dat in de huisleidingen wordt gestopt. Ook wordt nagegaan of het lonend is elektriciteit op te- wekken met de energie die bespaard wordt bij het transport van het Gro ningse aardgas. Het gas komt onder druk van ca. 200 atm. uit de grond en gaat onder druk van 70 atmosfeer in de pijpleiding. Het verschil kan worden aangewend voor elektriciteitsopwekking. De daartoe benodigde installaties zijn echter zo kostbaar dat het nog niet lonend is. De aandeelhouders gingen akkoord mei het dividendvoorstel van f6,25 per aandeel van f20,- nominaal. De heer Loudon zal met ingang van 1 juli zijn functie als president-direc teur neerleggen. Hij «al worden op gevolgd door ir. L. E. J. Brouwer. De heer Loundon werd benoemd tot commissaris der vennootschap. Hij zal als voorzitter de raad van Com missarissen gaan optreden. Rotterdam krees O geen geld los Mejuffrouw mr. J. Zeelenberg, wet houder van Financiën van Rotter dam. heeft gistermiddag in de ge meenteraad medegedeeld, dat zij „ge deprimeerd" is teruggekeerd van een gesprek met de minister van Bin nenlandse Zaken en Financiën, de heren Smallenbroek en Vondeling. Er is voorlopig nog geen kans op, dat „Den Haag" Rotterdam uitkomst kan bieden in het tekort van vijftig mil joen voor de uitvoering dit jaar van noodzakelijk geachte openbare wer ken Rotterdam, zo heeft mejuffrouw Zee lenberg in Den Haag gezegd, leeft met een kasgelschuld van 200 a 250 miljoen gulden op een vulkaan. Zeker nu de geldmarkt de laatste tijd „zo raar doet". Minister over „roet-dood" van student Groentijden blijven een tot dusver niet bevredigend opgeloste problema tiek bieden, zo heeft minister Die penhorst (Onderwijs en Wetenschap pen) verklaard in zijn antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid Tans (PvdA) in verband met de dood van de student jhr. D. L. L. Rutgers van Rozenburg bij het inauguratieritueel van het Utrechtse gelzelschap „Tres Faciunt collegium" op 11 april van dit jaar. Over de te nemen preventieve maatregelen verwijst de minister naar de verklaring van de sen at us contractus van de Rijksuniversiteit te Utrecht, die zegt zich genoopt te voelen in het openbaar kenbaar te maken, dat naar zijn oordeel „in stallatiemethoden, welke gepaard gaan met aantasting van het lichaam van de installandus, in de universitaire gemeenschap onduld baar zijn". Nadat zal -djr beslist, of in dit geval tuchtmaatregelen moe ten worden genomen en, zo ja, welke, zal deze verklaring, naar de minister verwacht, worden aangevuld door een nadere verklaring op dit punt van de rector magnificus of van de senatus contractus. De minister merkt ten slotte op, dat installatie van een altijd gering aantal studenten in een gezelschap of vereniging onderscheiden moet wor den van de groentijden en novitia- ten. Voor de laatste activiteiten zijn sedert enige jaren bij de universitei ten en hogescholen regelingen getrof fen, welke tot strekking hebben de ree tores magnifici volledig van de gang van zaken en van mogelijke incidenten op de hoogte te houden. In de praktijk hebben deze rege lingen tot dusver een gunstige uit werking gehad. iet BUREAU der UNIVERSITEIT kunnen op korte termijn worden geplaatst voor afwisselende administratieve werkzaamhede w.o. typewerk (vacaturenummer 6526) voor de centrale typekamer (vacatureno. 6528) In deze functies wordt geboden: prettig werk in een goede sfeer een 5-daagse werkweek een salariëring volgens de Ryksrceling goede sociale voorzieningen Leeftijd: tenminste 18 jaar. Typediploma vereist. Het bezit van een mulo-diploma strekt tot aan beveling. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, op leiding en ervaring kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 1/6 in Leiden. Vacaturenummer op de enveloppe vermelden. winkelpand TELEFOON 01717—4523 motorrijwiel BMW., Puch, Jawa, Hercules, e.a. Bromfiets: Puch, D.K.W., Mobylette, Sparta, e.a. Rij wiel: Empo, B.S.A., Erpo, Triumph. Ga met uw eigen auto op vakantie Met een eigen auto kunt u gaan en staan waar u wilt. Vooral met vakantie is dit een genot. U bent er dan echt uit! Wij hebben enkele bijzondere aanbiedingen: CHEVROLET 2-deurs 1956 VAUXHALL Victor 1957 PEUGEOT 403 1957 RENAULT Dauphine 1960 DKW 1000 1961 OPEL Rekord 1500 1962 OPEL Rekord Caravan 1962 DAF 750 1962 RENAULT Gordini1962 Ook zaterdag is onze afdeling verkoop geopend van 1 tot 18 uur. Telefoon afd. Verkoop: 20361, 22826 of 24777. RIJNSBURG - LEIDEN - ALPHEN A. D. RIJN Hofstraat 17 - Zijlsingel 36 - Fred. Hendrikstr. 2

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 9