Quick Boys verliest de titelrace Damesturnploeg glundert na strijd tegen Polen Waar zijn die voetballers! ZEILERS LIETEN HET AFWETEN.... ljsselmeervogels kampioen dankzij nederlaag van Katwijkers bij GSV LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 1® MEI 1963 ljsselmeervogels heeft zaterdagmiddag *11 week eerder dan in de lijn der verwachtingen lag het kampioenschap van de tweede klasse B veroverd. Het gelijke spel van de Spakenburgers tegen DOSK was voldoende, want Quick Boys liet het lelijk lig gen. In 's-Gravenzande kwamen de Katwijkers bij GSC niet tot winst: 2—1. j Ter Leede gelijk I met DOVO: 1-1 De overige wedstrijden had den geen al te grote betekenis meer. Noordwijk verloor met 5-1 van GVW en ook Rijnsburgse Boys bleef zonder puntenwinst. NDSM won met 2-5 in Rijns- burg. Ter Leede bracht het er nog het beste af. DOVO kwam in Sassenheim niet verder dan 1-1. Quick Boys Op een koud, naargeestig en slecht veld verspeelde Quick Boys zaterdag haar laatste kans op de titel tegen 's-Gravenzandse SV. Het zou echter bepaald onjuist zijn het accent van deze nederlaag op de minder gun stige weer- en terreinomstandighe den te leggen. De thuisclub was dit maal overtuigend de sterkste ploeg. Het liep bij Quick Boys niet en vooral aanvallend bleven de Katwij kers onder de maat. Het moet te veel van het binnentrio komen en hoe schotvaardig Leo Pluimgraaf ook Is, alleen kan hij het ook niet. Bovendien hadden de Westlanders ditmaal sterke troeven op het mid denveld en de beste daarvan was on getwijfeld rechtshalf Moritz. In de eerste helft was de wed strijd het aantrekkelijkst, omdat toen de thuisclub geen overwicht kon krijgen. Quick Boys verweerde zich uitstekend. De beide verdedigingen overheersten. Het was GSV die het eerst tot een treffer kwam. Dat ge beurde na 25 minuten toen Dijkhui zen en Lou Vos samen een aanval opzetten. De Katwijkers verzuimden in te grijpen en Dijkhuizen scoorde toen met een goed schot in de uiter st» hoek. Quick Boys kwam fel terug en de Westlanders moesten in de ver dediging. In die periode kwamen de Kalwijkse buitenspelers tot enkele goede aanvallen. Toch kwam het succes op andere manier tot stand. Een aanval van GSV werd afgesla gen. De 's-Gravenzandse stopper dook onder de bal door en Leo Pluimgraaf, die er als een sneltrein achteraan ging. had toen niet veel moeite de Westlandse doelman van dichtbij kansloos te passeren. Kort na de hervatting scoorde Lou Vos voor de thuisclub na een serie fouten in de Quick Boys defensie 21 en die voorsprong gaven de GSV'ers niet meer uit handen. En Piet Roozenburg (lamkampioen dat kon ook moeilijk, want Quick Boys legde zich gaandeweg bij de nederlaag neer en kwam zelfs niet eens meer tot georganiseerde tegen stand. Rijnsb. Boys Het heeft er in de wedstrijd tus sen Rijnsburgse Boys en het Am sterdamse NDSM lang naar uitge zien, dat de thuisclub weer eens een overwinning zou behalen. Het was al na de rust, dat de Rijnsburgers de 1voorsprong tot 20 verhoogden. Maar toen ging het ineens mis. Een paar foutjes in de achterhoe de en enkele vreemde beslissingen van de scheidsrechter deden de geel zwarten ineenstorten. NDSM greep haar kans: 25. Voor de rust had den de gastheren het Amsterdamse doel onder druk gezet, maar het grootste gevaar ontstond daaren tegen voor het doel van Paauw. Mid- voor Kaars was echter (nog) niet op schot. Het enige doelpunt dat de thuisclub voor de rust maakte was nog min of meer een misverstand. Bij een Rijnsburgse aanval greep de Amsterdamse verdediging 'bal in eens uitgeweest niet in. Jack den Heijer schoot toen toch maar op doel en door een onverwachte windvlaag verdween de bal binnen de palen over de doellijn. Kcrt na de rust zette Kees Heems kerk op links goed door en uit diens voorzet schoot. Van der Kwaak hard en zuiver de bal langs doelman Fagh. Dat was 2—0 en de Rijnsbur gers hadden de winst voor het grij pen. Maar het liep echter anders. Na tien minuten zag de zwak leiden de scheidsrechter een buitenspelge- val van Kaars over het hoofd en het was 21. Vanaf dat ogenblik ging het snel naar een niet ver wachte grote nederlaag. Kaars was de grote man in de Amsterdamse voorhoede. Voordat de tweede helft een half uur oud was had deze spe ler NDSM een 42 voorsprong ge geven. Ook de thuisclub had nog wat kansen gekregen, maar de anders zo schotvaardige Van der Kwaak miste nu zelfs voor open doel. Dat het vlak voor het einde nog 52 voor NDSM werd heeft een groot gedeelte van het toch al schaarse publiek niet eens meer gezien. Zij was de naar geestig neervallende regen ont vlucht en zat reeds lang voor het einde van de wedstrijd achter de wanne kachel Noordwijk Het mag allemaal waar zijn, dat er niets meer op het spel stond en het weer bijzonder slecht was, dat neemt toch niet weg, dat Noordwijks topteam een bijzonder slechte beurt heeft gemaakt in de uitwedstrijd tegen GVW. De Veenendalers, die helemaal geen uitmuntende ploeg hebben, verdienen tenminste nog het predicaat verdienstelijk, omdat ze geprobeerd hebben er nog iets van te maken. Het begon al vry snel met de treffers. Er was namelijk zeven mi nuten gespeeld, toen de doorgebro ken midvoor Van Manen vrijwel op de doellijn kwam te staan en uit een „onmogelijke" hoek toch maar een schot waagde. Over de verbaasd kij kende Van der Niet heen woei de bal in de uiterste bovenhoek. De Veenendalers, gesterkt door dit succes, kwamen terug en omdat Noordwijk echt niet van plan scheen in de clinch te gaan, verbaasde het niemand, dat het na een kwartier al 2-0 was door rechtsbinnen Van Limburg. Even leek het er daarna op, dat Noordwyk tot betere prestaties zou komen en GVW's doelman kreeg het wat drukker. Maar al gauw was het strovuurtje opgebrandDaar bleef het bij tot de rust. De roodwitten werden na de wis seling sterker en het verbaasde nie mand, dat Heemskerk, nog één der actlefsten, na zeven minuten voor 21 zorgde. Dit had hef sein kun nen zijn voor een herstel, maar het was het niet. Want de GVW-ers sloten hun doelgebied goed af en toen Van der Lippe c.s. zagen, dat het veel te veel inspanning zou kos ten omdat doelgebied open te bre ken, geloofden ze het wel. Geruime tijd viel er toen niets te beleven, totdat 20 minuten voor tijd de geest weer vaardig werd over de thuisclub. Kort achter elkaar speelde Van Ma nen met twee doelpunten Noordwijk naar een definitieve nederlaag, die nog wat groter uitviel, dan 41 waarmee leder zich reeds verzoend had. Vlak voor tijd kwam de rechts buiten alleen voor v. d. Niet. om speelde deze en schoof toen de bal ru6tig naar het 51 einde. Ter Leede Het succes voor Ter Leede zit wel in de staart van de competitie. Nadat de Sassenheimers zich vorige week veilig stelden door de winst op SDCP werd zaterdag in de thuiswedstrijd tegen het als no. 4 op de ranglijst staande DOVO een zeer verdienste lijk 11 gelijkspel geboekt. Het is een bijzonder leuke wed strijd geworden, waarin DOVO tech nisch ongetwijfeld de beste ploeg was. Maar de Veenendalers zagen toch geen kans die technische meer derheid in doelpunten uit te druk ken. Ter Leede begon al dadelijk de zaken flink aan te pakken. Met Van Zuiiïen op de rechtsbinnenplaats en Verbeek op de vleugel, leek er meer vaart in de aanval te zitten. Doel man Van Hardeveid kreeg dan ook maar weinig tijd om aan de regen te denken en menigmaal had de Veenendaler zijn waarlijk niet ge ringe talenten nodig om doelpunten te voorkomen. Ook de DOVO-aanval zat niet stil, maar hun acties vroegen toch teveel tijd om Ter Leede al te zeer te ver ontrusten. Er was 25 minuten ge speeld. toen Verbeek op de rechter vleugel de bal in zijn bezit kreeg. Knap speelde de Sassenheimer zich vrii, een maatvoorzet volgde en daaruit scoorde Van Zuijlen fraai. Ter Leede, gesterkt dpor dit succes, bleef in het offensief, hetgeen 10 minuten voor rust leidde tot een tweede treffer, ditmaal van Kees Mclema. Tot ieders verbazing keurde de scheidsrechter dit doelpunt af en gaf een corner! Na de rust heeft Ter Leede nog enkele goede scoringskansen gehad, maar weer openbaarde zich de oude kwaal: sdhotloosheid. DOVO werd nu toch duidelijk sterker en halver wege de tweede helft bracht dit of fensief de zeker verdiende gelijkma ker op het scorebord. Een snelle open aanval bracht de bal bij mid voor Slotboom, die geen mo ment aarzelde en onhoudbaar in- knalde. Ter Leede moest daarna haar laatste reserves aanspreken om stand te houden. Ik ben 24 Jaar en speel sedert enige jaren in het eerste élïtal van een voetbalvereniging in de omtrek van Leiden. We hebben een fijne vereniging die werkelyk alles doet voor haar spelers. Onze speelvelden zyn werkelijk mag nifiek te noemen. Verder hebben we goed kunstlicht, verwarmde kleedkamer en douches, een prima trainer en vooral een goede sportieve geest. Deze zomer gaan we zelfs een buitenlandse trip maken. Toch ontbreekt ons iets. We zouden n.l. zo graag eens wat hoger op klimmen. Wat ons daarvoor ontbreekt zyn slechts enkele goede ook sympathieke» spelers. Misschien ben jij die wil weiken 30431 of kom eens bij i P.S. Indien je al in een vereniging speelt waar je het naar je zin hebt, of indien je regelmatig overhoop ligt met je bestuur, blijf dan liever weg. Onderlinge wedstrijden van De Kaag met handjevol boten Nederlaag met maar 2.4 pnt achterstand Ria Rietveld verdient reis naar Bulgarije (Van een onzer redacteuren) Een glunderende lach brak door op de gezichten van alle leden van de Nederlandse damesturnploegtoen KNGV-official De Jong gister middag in Utrecht de einduitslag van de turninterland Nederland- Polen bekendmaakte. Zoals verwacht, legde de Poolse ploeg opnieuw beslag op de zege, maar het verschil, dat bij vorige gelegenheden zeven a acht punten had bedragen, werd dit keer tot eenderde terug gebracht: 2.4 punten (185.85—188.25). Het resultaat markeert de on miskenbaar grote vooruitgang, die het laatste jaar aan Nederlandse zijde is gemaakt. Wat de individuele klasseringen betreft, werd de strijd een grote triomf voor de Bodegraaf se Ria Rietveld, de oud-kampioene van Ne derland. Zij eindigde op de vierde plaats, achter drie Poolse meisjes en zal daardoor met de als vijfde aan komende Willy Gielen worden uitge zonden naar de Europese kampioen schappen, die op 22 en 23 mei in Sofia worden gehouden. De natio nale kampioene, Jannie Vierstra, die in deze interland wat onfortuinlijk turnde (gedeeld achtste) is dus ge passeerd. Een niet geheel bevredigen de gang van zaken. Teruggang PIET ROOZENBURG Piet Roozenburg heeft zijn Neder lands damkampioenschap geprolon geerd. Zaterdag schoof hij met Van Dyk remise in de derde partij van de na het toernooi om het Nederlandse kampioenschap noodzakelijk gewor den nakamp. De stand werd daar mee 42 in het voordeel van Roozen burg. De eerste party was eveneens in remise geëindigd. Aangezien Roozenburg, wegens drukke werkzaamheden, niet kan deelnemen aan het toernooi om de Coupe d'Europa, dat van 20 juni tot en met 2 juli in Bolzano wordt gehouden, zal Nederland in dit toer nooi worden vertegenwoordigd door h\ Van Dijk 'Bennekom) en Okro- gelnik (Heerlen). Tegenover de vorderingen van de Nederlandse ploeg staat een kleine teruggang aan Poolse zyde. Dat is niet alleen een gevoelskweste, men kan het ook met de feiten in de hand aantonen. Bij de Ol. Spelen van 1956 eindigde Polen als vierde, in 1960 zakte het naar de vijfde en in 1964 naar de zevende plaats. By de De Spartaan won gewichthefduel De LAC „de Spartaan" organiseer de zaterdag een wedstrijd tegen SSS uit Alkmaar. De Spartaan werd win naar met een verschil van 72,5 kg. De seniorenploeg was goed op dreef in het bijzonder de comlngman A. Hillebrand en de Engelse gast Don Rouce. De uitslagen waren: Junioren: S. Bavelaar 170 kg: F. Marijt 172,5; S. Willemse 207,5; Senioren: J. Teegelaar 232,5; A. Hillebrand 290; S. Holswilder 295; D. Rouce 300; H. Zirkzee 321,5; D. van 't Riet 325 kg. Na afloop werden de jaarprijzen uitgereikt. De prestatiezuil ging naar J. Gout die In één seizoen zijn prestatie op voerde van 122,5 kg tot 185 kg. De Van Kampenhoutbeker (technische vaardigheid) werd dit jaar gewonnen door P. Segaar. De individuele klassering bij NederlandPolen was ais volgt: J 1. Gerda Brylka (Polen) f 38.00 pnt. jt 2. Malgorzata Wilczek (Polen) (1 37.65 pnt. 3. Barbara Eustachiewicz (Po- (1 len) 37.60 pnt. 4. Ria Rietveld 37.30 pnt. f 5. Willy Gielen 37.25 pnt. j f 6. Thea Belmer 37.20 pnt. 8. Jannie Vierstra 37.10 (ge- jt deeld». t 10. Grietje van Essen 36.60 pnt 4 t 12. Nel van Bekkum 36.50 pnt. 13. Margo Klees 35.50 pnt. f Spelen van Melbourne kwam de eer ste Poolse (Rakoczy) op de achtste plaats, in Rome (Natalia Kot) op de twaalfde en in Tokio Gerda Bryl ka) op de achtentwintigste plaats(l). Dit zijn feiten, waaraan eenvoudig niet te tomen valt. Het maakt de Nederlandse prestatie niet minder eervol, maar het is wel goed het even voor ogen te houden. Vooral bij het paardspringen en aan de brug was hun werk minder dan een paar jaar geleden in Rotterdam. Het begin van de onderlinge wed strijden van De Kaag, die zoals ge bruikelijk in de maand mei worden gehouden, beloofde niet veel goeds. Het weer van de zondagmorgen was zodanig, dat de eerste wedstryd van de serie van zes zelfs niet doorging. Er waren zeer veel wegblijvers, zo dat in enkele klassen slechts enkele scheepjes over de plassen gingen. De meeste deelnemers telde deze keer de Sternklasse. Dit kleine scheepje paste zich wonderwel aan de zwaar-weer omstandigheden aan, bijna alle star ters brachten het tot de eindstreep. Boven allen uit plaatste zich R. Steensma. Tweemaal ging hij als eerste door de finishlijn. J. M. de Bruijne en J. W. Hoekstra klasseer den zich achter Steensma. Ook de deelname in de 16 M2 Streepklasse viel in de tweede wed strijd bepaald niet tegen. Nadat P. J. Kempeneers en J. P. J. Verbeme zich in de eerste race de snelsten hadden getoond, won J. van der Kooy de tweede race met Kempeneers op de tweede plaats, mej. Ph. Kreukniet werd derde. In de Valkenklasse behaalde Rolf v. d. Baumen tweemaal de overwin ning. De eerste maal vóór ir. A. R. Kolff van Oostenrijk en L. van Kleef en in de tweede race was de situatie juist andersom. Drie deelnemers Ook in de Regenboogklasse kwa men slechts drie deelnemers aan de start. In de eerste wedstrijd was de volgorde: 1. D. Postema, 2. W. A. Bakker, 3. ir. G. A. Bakker. In de tweede race won W. A. Bakker, voor lr. G. Bakker en D. Pos tema. Tacomis won ln de Vrij heidsklasse de laatste race, nadat D. J. Wiersma, als enige gestart in de eerste wedstryd overboord was ge slagen en door de bemanning van een passerende 16 M2 uit het water was gehaald. In de Valken B won F. Walenkamp de eerste wedstrijd vóór J. Zitman, maar in de tweede wedstrijd werd hij derde achter F. Schepers en J. Zit- mej. M. van Wijk. Bergmeijer werd j de tweede race tweede en P. I stenbroek presteerde dit in de eer wedstryd. De best geplaatsten van de ti wedstrijden in de Pampusklasse v den H. J. Duchateau en R. van i ten, die beiden eenmaal wonnen in de andere wedstrijden derde m den. Zij behaalden beiden 2 pnt va sprong op L. J. A. de Wit, die be keren als tweede over de eindstn kwam. In de Solo-klasse nam F. H. Beek ook nu weer gedecideerd leiding van het klassement <j beide wedstrijden als eerste te eindigen, terwijl Ph. van der Zand tweemaal tweede werd. In de B-klj se plaatste zich H. J. Gosses kop door een eerste en een twei plaats. R. J. Kühne werd tweede n de plaatsen 2 en 3. M. den Hart zette de tweede wedstrijd in een om. De Vauriens hadden alleen tekenis in de tweede wedstrijd ui vier deelnemers, die als volgt bina kwamen: 1. F. W. Lodders, 2. Meijer. 3. A. Rooyakkers. 4. O. Craj winckel. G. J. v. d. Elshout had 1 niet moeilijk met twee overwinnj gen in de 12 Voetsjollenklasse. ws hij ging alleen over de baan. Vi meer waarde echter waren de to overwinningen van G. J. Krediet de Jeugdklasse A, want daarin h hij meer stryd. Gelijk Op het eerste onderdeel, de paard- sprong, mondden beide ploegen uit op 46.40, hetgeen de Nederlandse gemoe deren al met enige trots vervulde. Thea Belmer deelde hier de eerste plaats met de Poolsen Brylka en Pietruszek (allen 9.45). Nederland had zelfs het betere algemene ge middelde: geen sprong beneden de 9.05. Op de brug nam Polen een voorsprong, maar dat gebeurde lang niet met dat overwicht, dat men had voorzien (0.6 pnt). Schitterend werk verrichtte Barbara Eustachie wicz, een „veterane" die al op twee Olympische Spelen is uitgekomen. Zij bespeelde de leggers uitzonderlijk fraai en kreeg van de deze middag zeer eensgezinde jury 9.50 uitge deeld. Hoogste aan Nederlandse zy de was de energieke Ria Rietveld met 9.40. Duidelijker deUjker tot uiting. De Poolse dames toonden een veel grotere zekerheid (al vielen er dan twee af, maar die telden niet voor het klassement) en konden daardoor ook overgaan tot aanzieniyk zwaardere onderdelen. De manier waarop Gerda Brylska zich op de smalle lat bewoog met schitterend uitgevoerde radslagen en een vrije overslag met kwartdraai, deed even denken of z)j op de be gane grond stond (9.65). Hier ver speelde Jannie Vierstra haar reis naar Sofia. Haar balans was op som mige ogenblikken zoek en enkele on derdelen kwamen er niet helemaal uit Met 9.10 raakte zij 0.15 en 0.20 achter op resp. Ria Rietveld en Willy Gielen. Het verschil tussen Neder land en Polen op de balk bedroeg 1.2 pnt, dus bijna 0X per turnster. Nieuwe vloer Het atfcraotiefste onderdeel, de vrije oefeningen, werdi afgewerkt op een nieuwe rubbervloer met hou ten laag. die in Tokio voor het eerst in gebruik werd genomen. Het bleek Een afsprong van Ria Riet veld (Bodegraven) die in de wedstrijd tegen Polen de beste Nederlandse was. de springkracht in niet geringe mate ten goede te komen. Ook hier was Polen superieur, maar lang niet in die mate als in het verleden. Po len won dit onderdeel met 0.6 en daarmee mocht Nederland de han den dichtknijpen, want in werkeiyk- heiid zat er wel iets meer „lióht" tus sen de ploegen. Hoe goed en verrassend Jannie Vierstra (9.45), Willie Gielen (9.45)n en in iets mindere mate Ria Riet veld (9.40) ook tevoorschijn kwamen, de Poolsen waren beslist ritmischer, soepeler, beter vergroeid met de mu ziek. Haar tempo was hoger, haar presentatie expressiever en rijper. Het meeste applaus ging terecht naar Barbaramet-de-onuitspreke- lijke-naam, die in haar oefening een waarlijk vorstelijke indruk maakte (als men haar afschuwelyk geverf de haar dan even vergat 9.60 Hockeyteam tegen West-Duitsland Het Nederlands heren hockeyteam, dat zaterdag 15 mei in Mühlheim het interlandseizoen afsluit met een wed strijd tegen West-Duitsland, is als I volgt samengesteld: doel: Boks (Am- i sterdam); achter: Leemhuis (SCHC) en Terlingen (Amsterdam): midden: Fokker (Laren), Fiolet (HDM> en Elffers (HGC); voor: Hylkema j (SCHC), Nico Spits (Amsterdam), Frans Spits (Amsterdam), Westdijk (Kampong) en De Keyzer (Breda). Toch sanering in Tilburg? Na de promotie van Willem II naar de eredivisie zijn de fusiebesprekin gen tussen de drie betalende voetbal clubs in Tilburg heropend. Vandaag zal een voorstel aan B. en W. worden aangeboden. Er werden geen byzon- derheden bekendgemaakt. De clubs gaven zondagavond slechts het vol gende communiqué uit: „de besturen van Willem H, Noad en Longa zijn heden in een slotby eenkomst tot overeenkomst gekomen over de in diening aan het gemeentebestuur van Tilburg van een saneringsvoorstel voor het betaalde voetbal in Tilburg. Over de Inhoud van dit voorstel kun nen in dit stadium nog geen bij zonderheden worden verstrekt". Vittorio Adomi (It) wint in Romandië De vierdaagse Ronde van Roman dië voor professionals Is gisteren ge ëindigd in een overwinning voor de Italiaan Vittorio Adomi, die in de daags tevoren gereden individuele tydnt de leiding had overgenomen van zyn landgenoot Felice Gimondi. Het eindklassement luidt als volgt: 1. Vittorio Adomi (It) 23.47.00; 2. Rolf Maurer (Zwits) 23.47.06 3. Ro bert Hagmann (Zwits) 23.47.34; 4. Felice Gimondi (It) 24.47.49 6. Ray- I mond Dellsle (Fr) 23.48.28. Uitslagen - standi Zaterdagvoetbal TWEEDE KLASSE A Rijnsburgse Boys-—NDSM 2 ZwaluwenZwart Wit1 Kozakken Boys—Spakenburg J ZCFC—HCSC J (HCSC degrade! Zuidvogels—CSCA 2 HoogvlietSSC '55 GVWNoordwijk S Zwart Wit 26 18 6 2 42 71- Spakenburg 26 16 6 4 38 57- Kozakken B 26 14 6 6 34 65- Zuidvogels 26 14 4 8 3 2 58- Noordwijk 25 12 6 7 30 65- Zwaluwen 23 10 6 7 26 37- NDSM 25 10 4 11 24 56- Rynsb Boys 26 9 5 12 23 46- CSCA 26 6 10 10 22 44- ZCFC 26 11 0 15 22 50- GVW 26 7 5 14 19 43- Hoog vliet 26 7 4 15 18 35- SSC '55 26 7 3 16 17 31- HCSC 25 3 5 17 11 33- TWEEDE KLASSE B Ter Leede—DOVO VVOG—SDCP ApeldoornHuizen I SHO—SSS ljsselmeervogelsDOSK I (IJsselmeerv. kampi< PelikaanGenemuiden 's-Gravenz. SV—Quick Boys IJsselmeerv 24 17 5 2 39 70 Quick Boys 24 14 6 4 34 59 GSV 25 15 2 8 32 51 DOVO 25 13 4 8 30 64 Huizen 25 14 2 9 30 60 DOSK 25 11 6 8 28 49 Apeldoorn 26 13 1 12 27 50 SHO 25 10 5 10 25 62 Pelikaan 25 9 4 12 22 54 Genemuiden 25 8 6 11 22 40 VVOG 26 9 3 14 21 41 SSS 24 9 2 13 20 49 Ter Leede 25 4 4 17 12 29 SDCP 26 4 0 22 8 32 DERDE KLASSE B DUNO—HVO Promotie naar derde klasse LoosduinenJAC ASWH—Oranje Wit TOLWEGBEKER Groote LindtIFC PPSC—HBSS WieldrechtHeerjansdam RCLSchoonhoven MelissantPiershil De ZwerverSliedrecht Lisser Boys—Katwijk ZATERDAGVOETBAL RES. DERDE KLASSE D Beslissingswedstrijd NSCV 2— cum 3 10 (Unicum degradeert) BRONZEN ZWALUW ARC 2Noordwijk 3 SIZO 2—Katwijk 2 Rijnsb. Boys 2—'s-Grav. SV 2 Quick Boys 4CSVD 2 DUNO 2—Rijnsb. Boys 3

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 10