Verkiezing slechts scherts Veldslag in Moordrecht GEEN ZORGEN OVER TBC SPIKE JONES overleden Voetbalwedstrijden op de televisie YvesMontand-shoiv niet best ontvangen LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 3 MEI 1965 DERDE BLAD L.O. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Miss Holland An ja Schuit: „Ik heb ivat publiciteit nodig (Van onze Amsterdamse correspondent) Anja Schuit, 21 jaar en grijs blond is zaterdag tot tweemaal toe uitgeroepen tot Miss Hol land 1965: in de Rudi Carrell- show waardoor haar verkiezing op alle tv-schermen kwam en in de Amsterdamse nachtclub Ca sino, de traditionele plaats waar elk jaar de schoonste van het land wordt uitgeroepen.- Achttien jaar achtereen heelt de inmiddels tot diep in de zestig gevorderde nachtclub-exploitant G. J. van Meeuwen zijn missen uitgekozen. Wat aanvankelijk een nachtclub-feest je was, waarvoor fatsoenlijk-Nederland de neus optrokis nu uitgegroeid tot een festijndat als een doodnormale zaak via de televisie in de huis kamers wordt gébracht. Zaterdagnacht spraken we de nieu we schoonheidskoningin in de kleed kamer van Casino. Nog getooid met de kroon, die de studente Elly Koot Miss Holland en zelfs Miss Eu ropa van het vorig jaar haar op het hoofd had gedrukt, ontpopte An ja Schuit zich als een geheel ander type meisje dan misschien menig een had verwacht. Anja is niet alleen maar mooi. Ze blijkt ook intelligent, zakelijk en wilskrachtig te zijn. Drie jaar ge leden behaalde ze in haar woon plaats Arnhem het h.b.s. A-diploma en werkte daarna enige tijd als re ceptioniste bij de onderwijsinstelling P.B.N.A. „Ik poseerde toen wel eens voor een bevriend fotograaf en ik bleef nogal fotogeniek te zijn. Toen besloot ik fotomodel en mannequin te worden, vooral omdat ik hoopte in dat beroep zelfstandig en onaf hankelijk te kunnen zijn. Het is een beroep, waarvoor Arnhem weinig mo gelijkheden biedt". Anja heeft daar om inmiddels haar ouderlijke wo ning geruild voor een huurkamer in Amsterdam en over werk hoeft zij niet te klagen. In Nigeria Waarom deed ze mee -an de Miss Holland-verkiezing? „Ik ben net drie maanden naar een Franse vriend in Nigeria geweest en ik heb van daar een brief naar de heer Van Meeu wen geschreven. Ik vond, dat ik eens wat voor mijn publiciteit moest doen. Maar op de terugreis bleef ik nog een maand in Rome hangen, waar ik wat fotowerk kon krijgen en daardoor liep ik de verkiezingen hier haast mis. Ach, de prijzen trok ken mij natuurlijk ook wel aan". Het mooiste cadeau dat Anja za terdag won, was natuurlijk de auto. „Ik reis veel en kan die wagen goed gebruiken. Ja, ik kan autorijden maar ik heb nog geen rijexamen gedaan. Dat moet nu maar gauw ge beuren". Anja Schuit heeft nog geen vast omlijnde toekomstplannen. Ondanks haar vriendschap in Nigeria zijn er nog geen trouwplannen. Voorlopig heeft zij het druk ge noeg: eind mei gaat ze met andere Europese schoonheden naar Nice, voor de Miss-Europa verkiezing. In juni vertrekt ze voor een lange reis, die begint in het 400-jarig Rio de Janeiro en via Los Angeles en New York naar Miami Beach voert, voor de verkiezing van Miss Universe. Grapje Anja Schuit, die iets weg heeft van de blonde Miss Europa van het vorig jaar, Elly Koot, heeft goede inter nationale papieren. De heer Van Meeuwen die haar persoonlijk als ben. Daarna hebben hier Nederlands mooiste heeft aange wezen, zei ons: „Ik weet uit ervaring, welk type meisjes in die grote in ternationale verkiezingen de beste kans maakt. Daarom kies ik zelf en wil geen jury. De jurering in de Rudi Carrell-show was natuurlijk nep. Ik heb Carrell gezegd, dat hij best een jury mocht laten werken, maar dat ik het vetorecht zou heb- Bij arbeiders Er is geen reden tot bezorgdheid over de omvang van het voorkomen van tuberculose bij buitenlandse arbeidskrachten, zo hebben de staatssecretarissen van Sociale Za ken en Volksgezondheid, dr. A. J. H. Bartels en dr. J. F. de Meijer mee gedeeld naar aanleiding van recente perspubli'katies. In de berichten wordt de indruk gevestigd, dat er grote bezorgdheid zou bestaan over de invloed hiervan op de volksgezondheid in Nederland. De gepubliceerde cijfers hebben be trekking op de besmettingsdichtheid (tuberculine-index) bij groepen werknemers van verschillende natio naliteiten. Het is juist, dat deze besmettingsdichtheid aanmerkelij k hoger is dan bij overeenkomstige groepen Nederlandse werknemers het geval is. De besmettingsdichtheid geeft ech ter niet het percentage lijders aan tuberculose aan en evenmin dat van hen, die aan tuberculose hebben ge leden, maar geeft alleen het bevol kingspercentage aan, dat te eniger tijd met de tuberkelbacil in aanra king is geweest. Dit percentage is uit de aard der zaak veel hoger dan dat in de lijders aan tuberculose ook i ons eigen land. Tussen de besmettingsdichtheid en het aantal tuberculose-patinten be staat geen rechtstreeks verband. Wel besmettingsdichtheid een goede maat voor het effect van de tuber - culose-bestrijdlng. Uit het lage cijfer in Nederland mag worden afgeleid, dat deze bestrijding in ons land ver is voortgeschreden dan in de be trokken andere landen en dit dwingt tot waakzaamheid bij bin nenkomende vreemdelingen. Protest tegen Sophia Loten in heiligenrol Moeder Ursula, president van rooms-katholieke faculteit Cabrini in Philadelphia, heeft schriftelijk scherp geprotesteerd bij de filmmaatschap pij Metro-Goldwyn-Mayer tegen het kiezen van Sophia Loren voor hef vertolken van de persoon van de hei. lige Frangoise Xavier Cabrini, sticht ster van de orde van de missionaris sen van het Heilig Hart, in een film die de maatschappij over deze eerste Amerikaanse heilige gaat vervaardi gen. de Moeder Ursula herinnert beschuldiging van bigamie door de Italiaanse Justitie tegen de filmma ker Carlo Ponti, echtgenoot phia Loren. „Zij (Loren) is misschien stekende actrice, maar zij heeft niet het type en het uiterlijk voorkomen (van de heilige). Dit is de slechtst mogelijke keuze voor het vertolken van een heilige vrouw", aldus de brief. ti Ca- jury at was een grapje". Een Miss Holland, zo hebben wij door de jaren neen wel begrepen, moet blond zijn. Donkere meisjes doen het niet op internationale wed strijden. Anders hadden wij zater dagavond beslist de donkere Fem- uit Lei den tot de mooiste willen uitroepen, of misschien wel Marijke van de Pol uit Haarlem, die nu vijfde werd. Trouwens Helene Bollen, 18 jaar donker, bleek ook heel lief. Zij kreeg de tweede plaats en dat be tekent in elk geval een reisje naar Long Beach, voor de miss interna tional-verkiezing. Heleentje is pas dame in Amsterdam en was op het laatste ogenblik ingevallen voor haar zusje. Naar bed Van de 26 meisjes die hebben deel genomen aan de voorronde van de Miss Holland-verkiezing hebben er 12 de finale gehaald. Alle twaalf verschenen in de Rudi Carrell-show. In Casino zagen wij er slechts 11. Het meisje, dat ontbrak was de 17- jarige dochter van V.A.R.A.-functio- Rudi Carrell heeft in zijn show de primeur van de Miss Holland-„verkiezing" gehad. De gelukkige was An ja Schuit, die een lintje, een kroon en een auto ten ge schenke kreeg. Op de foto van links naar rechts: Marijke v. d. Pol, kersverse Miss Holland, He lene Bollen en de Leidse Femke van den Bosch. Daar- a J achter de Miss Holland van i vorig jaar, Elly Koot en Rudi j Carrell. a if Femke van den Bosch be- a haalde tijdens de „verkie- i zing" de vierde plaats. Daar i er van de dames nummer i drie, vier en vijf één naar i Londen gaat voor de Miss J Worldv er kiezing, bestaat er dus voor Femke nog alle kans dat ze er een tripje naar En geland aan overhoudt. naris Jan de Troye, die van pa ken nelijk wel toestemming had in het (V.A.R.A)-t.v.-programma op te tre den, maar daarna meteen naar bed moest. Spike Jones, leider van het orkest, dat bekend werd om de komische geluidseffecten, welke het produ ceerde, is zaterdag overleden in zijn woning in Los Angeles. Spieke Jo nes is 53 jaar geworden. Jones, wiens ware naam Lindley Armstrong Jones is, werd drie we ken geleden uit het ziekenhuis in Los Angeles ontslagen na behan deld te zijn voor chronische astma. Jones vormde zijn bekende „City Slicker"-band in het begin van de jaren veertig. De doldwaze arran gementen, de schreeuwende uitrus ting van de orkestleiden en de wilde geluiden maakten zijn band tot een unicum. Jones heeft eens gezegd, dat hij op de gedachte kwam voor zijn spe ciale muziek, toen hij een klassiek concert bijwoonde en de schoenen van de dirigent maar bleven kra ken. De eerste grammofoonplaat van het orkest van Spike Jones was geti teld: „Het gezicht van de Führer (Hitler)". Van deze plaat werden binnen enkele weken een miljoen exemplaren verkocht. Bekende pla ten van Jones zijn verder onder andere Cocktails for two, Black Magic en 't klassieke Liebestraum. Deze en andere pflaten zijn door spekt met pistoolknallen, gillen fluiten, afschuwelijke dissonanten en andere invallen van Jones. Ruim 20 jaar heeft zijn band met succes in Amerikaanse nachtclubs gespeeld. In 1962 werd de groep ontbonden, omdat de smaak ver anderde. Vorig jaar echter vormde hij een nieuwe band. Jones trouwde in 1948 met de rood harige zangeres Helen Grayco. Ze hadden drie kinderen. (Van onze Haagse correspondent) Het bestuur van de KNVB heeft toestemming verleend voor de tele visie-uitzending van de volgende wedstrijden: Finale Europese beker voor bekerwinnaars in Londen op woensdag 19 mei, aanvang 19.30 uur en finale Europese beker voor lands kampioenen in Milaan op donderdag 27 mei, aanvang 21.30 uur. Jeugdige dorpelingen raken slaags niet jongeren uit de Ambonese ivijk (Van onze R'damse correspondent) De anders zo rustige Dorpsstraat in Moordrecht was zaterdagmiddag voor de tweede maal in korte tijd het toneel van een gevecht geweest tus sen Moordrechtse jongelui en Ambo nese jongeren. Met alle mogelijke attributen gewapend, opende een groep Moordrechtenaren de aanval op een aantal in de buurt van het raadhuis staande Ambonezen. Deze vluchtten het raadhuis binnen, waar juist een onderzoek gaande was naar hetgeen op Koninginnedag was ge beurd, toen bij een vechtpartij in het café „Het posthuis" zeven personen licht werden gewond. In de hal van het raadhuis ontstond een veldslag tussen Ambonese en Moordrechtse IN MONTREUX (Van onze rtv-medewerkster) De Fransen zijn een beetje boos. Hun Yves Montand-show, waaraan veel geld, tijd en moeite is besteed, heeft niet zo'n warm onthaal gevonden, dat er nu al duidelijk sprake zou zijn van een in het verschiet liggen van een prijs. Dat zou dan de vijfde keer zijn dat de Fransen buiten de prijzen vallen. Yves Montand is buiten kijf een voortreffelijk filmer, en Dirk San ders, onze in Parijs wonende landge noot, is een voortreffelijk choreo graaf, maar in zijn grote ijver om alles zo mooi mogelijk te maken, heeft regisseur Jean-Christophe Averty alle leven eruit gehaald. Dat de play-back niet klopt, is trouwens ook onvergeeflijk. Een goede gooi naar een roos doet Engeland met de „Mainly Millicent- show" ,3enny Hill-show". Millicent Martin is een ras-artieste: ze kan zingen, dansen, heerlijk mal doen zonder 'n spier van haar gezicht te vertrekken. En ze kan acteren. Haar show had een paar verrassende nieu we, technische grapjes, die een da verend applaus opleverden. En wat de inhoud van de show betreft: met haar gast Roy Castle, die twee jaar geleden ook in ons land optrad en van dat optreden een treurige ver gissing maakte, die daarna naar Amerika ging en een hoop leerde, voert Millicent een ouderwets stukje slap-stick op, waarin zelfs niet het op beheerste wijze smijten met puree en het kliederen met slagroom ont breekt. Hoe een all-round artieste Millicent Martin is, bewijst ze wel met het lied „Chicago", dat ze zingt en danst in de stijl van rond 1900, 1920 en van nu. De „Benny Hill-show' 'is in Enge land een vertrouwd en geliefd pro gramma, met een haast ongel oofelijke kijkdichtheid. Het is een zeer geestig en technisch volmaakt stuk zater dagavondvermaak rond de figuur van Benny Hill, een verrukkelijke gek met typisch Engelse humor, die alles kan en ook alles doet. jongeren, die door de plaatselijke po litie werd beëindigd. De politie heeft een aantal waarschuwingsschoten moeten lossen. Onenigheid De kiem van het conflict lag in hetgeen de vorige dag was gebeurd. In de middag van Koninginnedag was er al onenigheid geweest tussen Moordrechtenaren en Ambonezen, 's Avonds drongen 40 tot 50 Ambo nezen voor een wraakoefening café „Het posthuis" binnen en vernielden een deel van de café-inventaris. Bij de vechtpartij, die het gevolg daar van was, kregen zeven personen lich te verwondingen, die door de plaat selijke arts moesten worden behan deld. Later op de avond keerden de Ambonezen terug. Toen werden enige ruiten van het café vernield. Zaterdag waren de gemoederen nog zó verhit, dat er maar een kleine vonk nodig was om de strijd opnieuw te doen oplaaien. Een enkele opmer king lokte een aanval uit op de by het raadhuis staande Ambonezen. Om de orde te kunnen handhaven heeft Moordrechts burgemeester H. C. Vermaat toen de hulp ingeroepen van een mobiele eenheid van de Rijkspolitie, die zaterdag door het dorp heeft gepatrouilleerd. Geen voetbal Ook heeft de burgemeester samen scholingen van meer dar. twee per- nen verboden en de drie plaatselijke- BOB PETERS OVERLEDEN De impresario en direcfeur van de Nationale Revue NV, Bob Peters, die onlangs nog de musical „No no Na nette" uitbracht, is vannacht in het Binnengasthuis in Amsterdam over leden. De heer Peters was zaterdag in het ziekenhuis opgenomen. Hij is 66 jaar geworden. café's tijdelijk gesloten. Ook gisteren is er door de plaatselijke politie, ver sterkt met politiemensen uit omlig gende gemeenten, gepatrouilleerd, in het bijzonder bij de toegangen van het dorp. Het bleef rustig. Als gevolg van het verbod tot samenscholingen kon er in Moordrecht gisteren niet worden gevoetbald. Het bericht in het televisiejournaal zaterdagavond, heeft gisteren vele nieuwsgierigen in Moordrecht gebracht. Het was er drukker dan op een normale zon dag. In Moordrecht, dat ruim 5.000 inwoners heeft, bewonen 1000 Ambo nezen sinds 1961 een eigen wijk. Er zijn nooit eerder moeilijkheden van belang geweest tussen Moordrechte naren en Ambonezen. NEDERLAND 1 NTS: 7.00 uur Nieuws in het kort NTS 7.01 uur Barend de Beer, voor de kleuters 7.06 uur Op naar Hollywood, Comedy Capers 7.20 uur Openbaar kunstbezit 7.35 uur Huckleberry hound 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Politieke uitzending 8.30 uur De gouden roos van Montreux 8.50 uur Lippizaner paarden, documentaire 9.00 uur Aan de justitie ontkomen, speelfilm 10.25 uur NTS-journaal 10.30 uur Sluiting. NEDERLAND 2 VARA: 8.00 uur Nieuws in het kort NTS 8.01 uur Andy Griffith, film 8.25 uur Recital, muziekprogramma 8.55 uur East side, west side, film 9.45 uur Achter het nieuws, actualiteiten 10.10 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: HILVERSUM 2: 9.55 uur Het Vlijmens gemengd koor 10.15 uur Inleiding tot muziekbegrip. en gióteren Rudi Carrell 1 Het afscheid van Rudi Carrell I (hoe lang voorlopig?) en de 1 opvoering ,JDe 12 gezworenen" 1 waren zaterdagavond de grote i trekpleisters van het VARA- programma. Rudi Carrell had I zijn hele show opgebouwd rond- 1 om de verkiezing van Miss Hol- land. Anja Schuit won. Een be- vredigende keus, al mochten de I rugnummers 1 en 11 er ook zijn! De rest van het programma was gevuld met liedjes van Rudi en het z.g. „herkenningsspelletje": 1 „In de Tweede Kamer zat een keur van bekende Nederlandse i wijfjes", zoals Teddy Schol ten, Tante Leen, Hetty Blok, Hein- li tje Davids, Netty Rosenfeld, Mies H Bouwman, Yoka Berretty, Maud 1 van Praag, Annie de Reuver, =e Ida de LeeuwVan Rees, Lien Dreese, Margriet de Groot, Eva Smit, Fertie Dixon, Maya Bou- 1 ma, Marjan Berk, Mieke Bos en Fiet Koster, (hoe krijg je ze zo bij elkaar!). H De gebruikelijke surprise was H dit keer niet gering. We kregen een rechtstreekse verbinding met 1 het nieuwe De la Mar Theater in H Amsterdam, we zagen Wim zelf nog even op het scherm, maar 1 daarna trok hij zich haastig i= terug om Corry Vonk de gele lf genheid te geven het Wim Kan- liedje „Ik vertollek, ik vertollek g de gevoelens van het volk, met 1 mijn vlaggetje, mijn hoedje en 1 mijn toeter", te zingen. Nu maar H hopen dat het niet als beledi- j§ gend voor het Koninklijk Huis gj zal worden beschouwd, maar dat s zal wel niet, Wim en Corry zijn g „heilig". Rudi Carrell kwam g ook nog even met een droevig g bericht: De aap Vrijdag (Plato) H die in zijn eiland-show excel- M leerde, is overleden „De 12 gezworenen" g Een bijzondere gebeurtenis H was verder de opvoering van g „De 12 gezworenen" van Regi- g nald Rose. Rose schreef dit stuk g als televisiespel van 1 uur, be- m werkte het na het daverende g succes (een kleine 10 jaar gele- g den) tot een filmscript, in die g zin dat hij de kans kreeg de ka li rakters wat meer uit te diepen, g Aan de hand van die filmbewer- 1 king werd toen het toneelstuk gemaakt, welke een jaar of 6 g geleden in ons land met veel H succes door de „Nederlandse Co- g medie" werd ingevoerd. (In die g voorstelling zaten ook toevallig g Han Bentz van den Bergh, Philippe La Chapelle en Louis Borel). Het televisiespel dat we g zaterdag te zien kregen, was niet g het oorspronkelijke tv-spel van de uitgebreide film- het toneel. Regisseur John .van de Rest, heeft met de realisatie van dit stuk een zeer goede beurt ge maakt. Hij had niet de gemak kelijkste weg gekozen, maar sa men met Fokke Duetz een in genieus decor ontworpen, dat hem, ondanks de besloten ruim te met vier wanden rondom, de •bewegingsvrijheid bood met zijn 4 camera's voldoende te manoeu vreren. Daartoe waren liefst 9 mogelijkheden geschapen om met de camera's het decor in te komen, via deuren, ramen enz. Met grote kundigheid bleek van de rest deze technische romp slomp te hebben verwerkt. Daar naast was nog ruimte voldoende aandacht besteed aan de spel- regie, zodat we boeiend spel te zien kregen, van Bob de Lange, Pim Dikkers, Bentz van den Bergh, La Chapelle, eigenlijk iedereen. Er was nauwelijks sprake van zwakkere rollen, maar alleen van kleinere. „Misverstand- mannetjes" Gisteravond kregen we eerst beelden te zien via „Early Bird", een technisch bijzonder belang wekkend fenomeen, dat letterlijk wijde perspectieven opent, maar dat deze eerste keer alleen nog maar gebruikt werd voor het tonen van de technische foefjes. De AVRO kwam overigens ook weer met 'n klucht. „Een situa tieklucht", zei Ko van Dijk in zijn inleiding, waarin voor het eerst in de geschiedenis van het toneel de twee onafscheidelijke „misverstand - mannetjes" ten tonele werden gevoerd. Slaap verwekkend was het wel. Regis seur Walter van der Kamp had bovendien nog de ongelukkige gedachte gehad, de zogenaamde, „innerlijke gedachte" niet zoals vroeger en nog steeds op het to neel gebruikelijk is, hardop te laten uitspreken, maar via een band te laten afdraaien, terwijl de spelers ondertussen het hoofd schudden zonder echter hun lip pen te bewegen. Bij zo'n onbete kenend kluchtje is deze methode dodelijk, omdat er dan helemaal geen leven meer in zit. Overigens hadden we al eerder op de avond twee „misverstand-man- netjes" gezien, t.w. Piet Muyse- laar en Willy Walden, in een programma dat nu niets ver schilde van alle voorgaande en alle nog komende. Pierre Jans sen had in zijn „Kunstgrepen" die zeer de moeite waard waren, aanknopingspunten met de 5de mei gezocht en gevonden. IDülimiimüIIQ VOOR MAANDAG 3 MEI Hilversum I. 402 m. NCRV: 18.00 Kerkorgelconc.: klass. moderne muz. 18.20 Ultz van de CHU. Politiek comm. door mr. H. K. J. Beernink. voorzitter van de CHU-frac- praatje. 20.00 Lichte gram. 20.15 in Esperanto. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 m. AVRO: 18.00 Nieuws. 18.15 Eve 18.50 Openbaar Kunstbezit. 19.00 Oude, 20.40 Opinies over ons door buiten landse persvertegenwoordigers. 21.10 Licht instr. ens. 21.25 Gehoord, gezien, gelezen: veertiendaagse gedachtenwis- meded. 22.40 Act. 23.00 1 Beierse Omroep o.l.v. Leopold Ludwig. 2. Siegfried Idylle. Philharmonlsch Or kest van Berlijn o.l.v. Igor Markevitch. H. Johannes Brahms. Rhapsodie voor or kest op. 53. Finale. Bewegt i VOOR DINSDAG 4 MEI i lichte gram. (7.30- 9.40 Schoolradio. 10.10 Lon- Symfonle Orkest: praatje. 12.00 Angelus. 12.03 Piano recital: klass. en mod. muz. 12.20 V. d. boeren. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Act of gram. 12.50 Lichte gram. met comm 13.35 Verzoekprogr. 14.00 V. d. platte landsvrouwen. 14.10 Muslëstagevar progr. 14.50 Lichtbaken, lezing. opening. AVRO: 8.00 Nws. kleuters. ll.C Voor de landbouw. 12.40 Licht ens. en solisten. 13.00 Nws. 13.10 Me dedelingen, event, act. of gram. 13.25 Beursber. 13.30 Zang- en pianospel. 14.00 V. d. vrouw. 14.40 Schoolradio. 15.00 Pianorecital: klass. muz. 15.45 Van mens tot mens, lezing. 16.00 Nws. 16.02 Lichte gram. v. d. tieners. 16.30 V. d. jeugd. 17.30 New York calling. 17.35 Moderne TELEVISIEPROGRAMMA'S I: NTS: 9.30-plm. 10.15 Nationale Bevrijdingsdag r de Haagse Schooljeugd. 12.00-plm. 12.30 Kranslegging op de Dam te "Am sterdam door H.M. Koningin Juliana en Z.K.H. Prins Bernhard. 15.15-plm. 16.30 Herdenkingsbijeenkomst in de Ridderzaal te Den Haag. 19.00 Nieuws. 19.01 V. d. 1eugd. 19.30 Reportage van de Dodenherking op de erebegraaf plaats te Over een. 20.05 Pauze. 20.10 Journaal. 20.30 De Bezetting, documen tair progr. spel. 23 S" Journaal. graafplaats te Ove onmacht, documentaire. CVK/IKOR /RKK: 21.05 Vergeven en vergeten, ge- sprek.__NTS: 21.30 Muzlekprogr. 21.40- I plm. 22.30 War Requiem.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5