F rans - Russische twist over nieuw akkoord Droomkeukens CONFLICT DREIGING 2kurm?%\:e1huid? Drukte in en om Soest dijk cjencla LETDSCH DAGBLAD ZATERDAG 1 MEI 1963 De spanning tussen India en Pa kistan over de „rann" (zout- woestyn) van Koetsj is militair moeilijk verklaarbaar. Want het gaat om een gebied, dat half zo groot is als Nederland en van mei tot novem ber overstroomd is door zeewater. In de loop van de zomer beginnen dan ook nog de rivieren van de Indiase staat Radjastan hun water reservoir to lozen totdat in de herfst langzamerhand de modderige bodem weer tevoorschijn begint te komen dan snel uitdroogt. Sinds de schei ding tussen India en Pakistan in 1947 is er nauwelijks over dit gebied rept, maar wel kwamen beide landen vyf jaar geleden tijdens een poging om de grenzen nauwkeurig af te ba- benen tot de conclusie, dat de ra van Koetsj een lastig probleem is dat het aanbeveling verdiende er ter nog eens een bespreking aan te wijden. Dat goede voornemen is dus ochterhaald door gevechtshande lingen, waarbij aan beide zijden reeds enige honderden manschappen ge dood en gewond moeten zijn. India stelt zich op het standpunt, dat de rann tot zijn grondgebied behoort, maar Pakistan houdt vol, dat de scheidingslijn halverwege is gelegen zoals ook het geval is met rivier De regering in Nieuw-Delhl plaatst daar de opvatting tegenover, dat de grenslijn van ouds bekend is, omdat zïj gelijk is aan die tussen Koetsj India en Sind in West-Pakistan. Er bestaan kaarten uit de tijd vóór de scheiding, waaruit duidelijk blijken zou dat India's opvatting de juiste In Karatsji denkt men er kennelijk anders over. Begin maart berichtte India, dat de Pakistanen 50 km2 be zet hadden, waar de regering in Ka ratsji tegenover stelt, dat India wai binnengedrongen in 'n gebied, dat ir feite steeds tot Pakistan werd gere kend. Het voornaamste strijdpunt is het fort van Kanjarkot, een deftige naam voor een ruïne op een legen stuk grond, een „bet", die tij dens de overstromingen boven water uitsteekt. Kanjarkot is in handen Pakistaanse soldaten. In de omgeving hebben Indiase militairen grenspos ten aangelegd, die daarop door de tegenpartij werden aangevallen. Een komische noot in deze tragische zaak is, dat er gevochten wordt om een terrein, dat half mei door het water overspoeld wordt. Wenst men toch vast te houden aan een militaire verklaring voor deze botsingen, dan kan gewezen worden op de nabijheid van Karatsji aan Pakistaanse zyde en op het centrum voor atoomenergie op het gebied van India. TA il men het geschil om de V V rann van Koetsj trachten te begrijpen, dan zal men moe ten afzien van zijn militaire futili teit en naar andere oorzaken moe ten zoeken. Het kan zijn, dat dit ge bied olie bevat, maar de berichten daaromtrent zijn zuiver speculatief. Een andere mogelijkheid zou men kunnen afleiden uit wat de Indiase premier Sjastri heeft gezegd: Peking wil de Indiase bemiddelingspogin gen in Vietnam doorkruisen en in het bijzonder president Radakrisj- nans voorstel om Afro-Aziatische troepen tussen Noord- en Zuid-Viet- nam te legeren. Deze verklaring klinkt niet onaannemelijk. Maar daar staat tegenover, dat men dan moet aannemen, dat de Pakistaanse leider, Ajoeb Chan, zich voor het Chinese karretje zou hebben laten spannen. Het mag dan waar zijn, dat deze bondgenoot van het Wes ten nog onlangs in Peking op be zoek is geweest, maar hij is er d< man niet naar klakkeloos „opdrach ten" van Rood-China uit te voeren Men blijft dus min of meer in he duister tasten. Eén facet is duide lijk: het psychologische, althans aai de zijde van India. Want daar is men, sinds de Chinese aanval drie jaar geleden, wel feller gewor den. Regering en bevolking zijn gaan inzien, dat het lang niet altijd mogelijk is de kool en de geit te sparen Vandaar dat India veel sneller dan voorheen geneigd is de wederpartij van agressie te verden ken. Daarbij komt, dat Nieuw-Delhi zijn voornaamste vrienden nog altijd in de Verenigde Staten ziet, terwijl Pakistan nauwere contacten met Moskou heeft gelegd, al behoeft men dat dan niet al te zwaar op te vatten. En in de derde plaats is er dan het probleem-Kasjmir, dat de verstandhouding tussen India en Pakistan nog steeds ongunstig bein- vloedt. Aanvankelijk heeft Sjastri in het parlement blijk gegeven van een milde houding: hij toonde zich bereid met Pakistan te „praten", waarbij het fort Kanjarkot het eer ste onderwerp van gesprek diende te zijn. Maar later kwam hij, gedwon gen door de kritiek van de oppositie, veel feller uit de hoek door Pakistan te waarschuwen, dat het Indiase le ger „zijn eigen gevechtsterrein" zal kiezen, wanneer de Pakistanen hun aanvallen in de rann van Koetsj niet beëindigen. Daarmee zinspeelde hij op de mogelijkheid, dat India zijn buurland op de kwetsbaarste plaat sen zou kunnen aanvallen, byv. langs de grens met Pendsjaab bij Lahore of bij de gedemilitariseerde zone in Kasjmir, waar het Indiase leger een krachtige positie schijnt in te nemen. Dat waren dus dreigende woorden. Wel is er op het ogenblik een betrekkelijke stilstand in de ge vechtshandelingen, maar, zo zei Sjastri verder, „die gebruiken de Pa kistanen om zich voor te bereiden op een nieuw offensief". Het is te ho pen, dat de Indiase premier te pes simistisch is geweest, maar dat er zich dreigende wolken hebben sa mengepakt, kan moeilijk ontkend v/orden. (Van onze Parijse correspondent) Nauwelijks was de inkt, waar mee donderdag het slotcommu niqué inzake de Frans-Russische besprekingen van deze week Parijs getekend werd, opge droogd, of een eerste geschil van mening over de interpretatie openbaarde zich al. Op een persconferentie over de resul- advertentie Babyderm-zeep Bij Babyderm-zeep (dubbel s!uk).-poeder, -crème, -olie, -shampoo en -haarlotion, voor de kinderen tijdelijk sierlijk. wereld-delen speldjes. Kerkelijk Leven Russische reactie op de nieuwe encycliek Het Sowjetrussische persbureau Tass heeft vrijdag in commentaar op de nieuwe pauselijke encycliek gezegd, dat voor alles eer bewezen moet worden aan het standpunt van de opvolger van de „vredespaus". Het document zal de aandacht trekken van grote lagen van de in ternationale publieke opinie, want het handelt over oorlog en vrede. In de tekst vindt men een groot aan tal stellingen „die de belangstelling waard zijn" en bewfjzen, dat Paus Pauius zich ernstig bezorgd maakt over de huidige internationale toe stand, die tot een uitbarsting kan leiden. „Toch bevat het pauselyke docu- cument ook stellingen, die door de publieke opinie moeilijk begrepen zul len worden. Bij het uiteenzetten van zijn standpunt inzake de moge lijkheid van het verbeteren van de internationale toestand veroordeelt de Paus op dezelfde manier de daden van onderdrukking van ongewapen de volken als de operaties van par- tisanen. Hiermee plaatst hy, al of niet vrijwillig, degenen, die zich open lijk mengen in het leven van andere volken op hetzelfde voetstuk als degenen, die strijden voor het recht, zelf in vrijheid over hun eigen lot te beschikken." Encycliek van Paus Pauius VI In zijn gisteren gepubliceerde twee de encycliek, aanvangende met de oorden „in de maand mei", zegt Paus Pauius de zesde dat „het hui dige tijdstip zeer ernstig is voor de vrede in de wereld". Hij betreurt „guerrilla-terrorisme", het nemen v. gijzelaars en weerwraak tegen onge- wapenden en roep op te bidden voor de vrede. De Paus zegt in zijn encycliek, dat de bloedige oorlogen van de eerste helft van deze eeuw het mens dom niets geleerd schijnen te heb ben en uit de vrees dat huidige ge schillen zich opnieuw tot bloedige conflicten zullen verscherpen. „Wy bezweren al degenen, die ver antwoordelijk zijn voor het openba- 'elzijn niet doof te blijven voor de eensgezinde aandrang v an de mensheid die de vrede wil. Zij moe ten alles doen wat in hun vermogen ligt om de bedreigde vrede te red den en onderhandelingen op elk vlak en elk moment mogelijk te maken om het gebruik van wapengeweld met al zijn betreurenswaardige gevolgen op materieel, geestelijk en moreel ge bied te verhinderen. Moge men de door het recht aangegeven wegen volgend, tegemoet komen aan elk eerlijk verlangen naar rechtvaardig heid en vrede en met vertrouwen elk gebaar van goede wil steunen om orde boven wanorde en verwoes ting te doen gelden", aldus Paus Pauius in zijn encycliek. taten der onderhandelingen maakte de Sowjet-russische nister van Buitenlandse Zaken Gromiko gisteren de opmerking, dat ook ten aanzien van de Duitse kwestie en de toekomst van Europa beide partijen op merkelijke vorderingen in el kanders richting hadden ge maakt. Als bewys van die stelling voerde Gromiko aan, dat ook Frankrijk nu het bestaan van twee Duitse staten erkent, een erkenning die, zo klopte hjj generaal De Gaulle op de schou ders, getuigde van politiek realisme. De afwezigheid van een formele er kenning door Frankrijk, zo merkte hij tenslotte op, verandert niets aan die fundementele feiten. De Russische minister had die volzin ternauwernood uitgesproken, of de Franse regering kwam al met een correctie om die voorstelling van zaken recht te zetten. Frankrijk er kent, zo luidde die verklaring, alleen dat Duitsland nog altijd verdeeld is en die constatering houdt geen en kele vorm van erkenning in van de Oostduitse republiek. Achter dit diplomatieke woorden spel verbergt zich uiteraard een voor lopig nog tamelijk wijde kloof die, zoals wel te verwachten was, binnen een week ook moeilijk te overbruggen was, maar die de Russen, in tegen stelling tot de Fransen, wel pogen te camoufleren. De generaal is van mening, dat hij nu wel lang genoeg op de tenen van kanselier Erhard heeft gestaan en hij is niet van plan de socialisten leider Willy Brandt bij .de komende verkiezingen in de Westduijse bonds republiek aan een overwinning te helpen. Het moment voor verdere Initiatieven ten aanzien van het Duitse probleem is in zijn ogen dus nog niet rijp. Een andere vraag is of hij op den duur ook in beginsel de erkenning van het bestaan van Oost- Duitsland van de hand zal blijven wijzen. De gang van zaken, die leid de tot Frankrijks erkenning van Peking-China ligt nog te vers in het geheugen om die mogelijkheid, wan- neer die in groot verband in De Gaulle's staatkundige veldtocht- I plannen past, zonder meer var hand te wijzen. Doch nu is, als zegd, dat moment nog kennelijk niet gekomen al geeft Gromiko zich dan ook wel alle moeite dat ogenblik zoveel mogelijk te verhaasten! Advertentie Telef. 01710—26101 en 26841 Verbouwing van ambtswoning burgemeester kost 1,6 ton Ten einde te voorzien in de be hoefte aan een ambtswoning voor de Burgemeester heeft de Leidse ge meenteraad bij besluit van 22 maart j.L, no. 96, het pand aan de Witte Singel no. 41 aangekocht. Zoals B. en W. in hun desbetreffende voorstel hebben meegedeeld, zal het pand heden vrij worden opgeleverd. Aan het architectenbureau Van OerleSchramaBos, alhier is thans opdracht verleend een plan met ge detailleerde kostenbegroting op te stellen voor de voorzieningen, welke noodzakelijk zijn om het pand aan zijn bestemming te kunnen doen be antwoorden. De kostenraming sluit op een bedrag van in totaal f. 161.000 hetwelk kan worden gesplitst in kos ten van onderhoud, diverse verbete ringen, aanleg centrale verwarming, architectenhonoraium en toezicht, enkele stelposten en een post onvoor- Aangezlen door de uitvoering van het onderhavige plan zij het dat daarmee een hoog bedrag is gemoeid en goede representatieve ambts woning zal worden verkregen, komt de bedoelde uitgaaf voor dit doel B. en W. verantwoord voor. Zij stellen de raad voor, aldus te besluiten. GA ER NIET OP ZITTEN! Laat dat met een gerust hart aan de N.M.B. over. Daar zitten ze er bovenop. Om uw belangen zo goed mogelijk voor u te behartigen. Om uw geld zoveel mogelijk voor u te laten verdienen. Door een goede spaarrente. Door een gunstige effecten-belegging. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! Leiden: Breestraat 61-63. Sassenheim: Postw^kkade 1 THANS IEDERE AVOND Koningin Juliana neemt stralend I defilerende Nederlanders in ont- van vreugde de hulde van de vangst. MET EEN ENKEL WOORD BUITEN LAM gebracht aan de bloemen tentoonstelling „Floralies" in Gent. De president werd vergezeld door zijn /rouw. Gisteravond gebruikten de biola ln het palels Laeken bij Brussel, Zij keerden gisteren nog naar Duits land terug. Met het oog Atlantische Oceaan Oostduitse spionnen gepakt De Zwitserse regering heeft gisteren mee- edeeld, dat een Oostduitser en een ;witserse taxi bestuurd er ln november 964 ln Bern zijn gearresteerd op be- bepalen spiönagebedrijvigheid terecht ceremonieel Het traditio nele dagelijkse ceremonieel van het af- de bereden plannen nog nader 1 lossen van de wacht i derzoeklngen in geslaaj kweken ,die sappiger ls bij het inblikken minder verloren BINNENLAND Uitreiking vaandel De Koningin zal op dinsdag 18 mei op de vliegbasis Soesterberg het aan de Koninklijke aan de bevelhebber de: krachten, chef van de luchtmachtstaf, -generaal A. B. Wolff. Stadsgewest Den gewest Den Boscl lljkheid. Tegen de verwachting hebben slechts veertien van de zestU gemeenten uit het stadsgewest De aanvaarden. De gemeenteraad i Bosch uit hoofde van Den functie, dsgewestraad wordt, en de raad van Hel voir, een beslissing over de voorgestelde re geling uit, omdat hij meende onvol- Man dood gevonden Bij bagger- werkzaamheden ln het Twente-Rijp.- kanaal bij Lochem, ls gisteren bekneld tussen de bakken van pen bagger molen, het stoffelijk overschot opge- melo. Men tast nog volkomen ln het misdrijf, een onge- psdaad betreft. De 6lnds vorige week vrijdag meer thuis geweest. Zijn echtge- had geen aangifte gedaan van nyn. De heer M. overleed kort daarna. "Het slachtoffer wa6 gehuwd en vader van vijf kinderen. Omgekomen by orlëntatierit Gis termiddag ls op de Meijelseweg in Asten onder de parochie Heusden de 14-Jarlge G. van der Pasch tijdens een orlëntatierit ter gelegenheid van het Konlnginnefeef HU opkomende i op slag dood. De auto kwamen met de schrik vrij, doch de wagen werd flink beschadigd. Dreggen gestaakt Een week na de moordaanslag op een 47-Jarlge Hage naar, ls het dreggen en duiken naar de revolver, waarmee de aanslag ls ge pleegd gestaakt. De van de aanslag verdachte 28-Jarige Amerikaan ver klaarde bU verhoor het wapen ln het water langs de Pletterijkade te hebben weggegooid. Haringverkoper B. Buys verklaarde ln zijn kraam de plons te hebben gehoord. Het bewuste wapen ls tot nu toe nog niet gevonden, wel werden drie Japanse erwtenpistolen en een alarmpistool uit het water opge haald. Ook zou nog een cilinderrevol ver zijn gevonden, maar dan niet dé SS Vervolg van pag. 1 Bij de Baarnse gemeentepolitie werd het aantal mensen, dat zich giste ren rond paleis Soestdijk had ver zameld, hetzij om aan het bloe- mendefilé voor de jarige Koningin deel te nemen, hetzij ais toeschou wer, geschat op 30.000. Dit aantal overtreft dat van vorig jaar, toen er ook al records werden gebroken. Degenen, die het laatst per auto arriveerden, moesten hun wagens op een afstand van 5 en meer kilo meter van het p-Jeis parkeren. Ook toen de koninklijke familie zich in het paleis had teruggetrokken om het verjaardagsfeest in huise lijke kring verder te vieren, duur de de drukte voort. Pas tegen de avond werd het rustig. Het voltallige Baarnse politiekorps plus nog 25 man van de reserve- politie en 30 man rijkspolitie onder wie 10 ruiters, probeerden het ver keer onder meer met behulp van zes mobilofoontafels in goede ba nen te leiden. Stagnaties deden zich haast niet voor, maar wel vormden auto's en met name die uit de richting Hilversum en Am sterdam, tegen het eind van de middag nog steeds files van 5 kilo meter lang. Festiviteiten In alle delen van ons land is gis teren de verjaardag van de lands vrouwe gevierd met min of meer uitbundige festiviteiten. Optochten, parades, kinderspelen, film- en cabaretvoorstellingen, sportwed strijden, wielerrondes, lunaparken, ruiterfeesten, taptoes, vuurwerken en wat niet al meer. Maar niet alleen in Nederland werd Koninginnedag gevierd. In Suri name begon het feest met een tap toe. Daarna volgden een militaire parade, jeugdspelen en een receptie van de gouverneur. Op de Neder landse Antillen was het schema van de officiële viering ongeveer hetzelfde. Daarnaast waren er overal op de eilanden volksspelen en oranjebals. In New York was de Nederlandse kolonie de gast van consul-generaal J. Welsing en diens echtgenote. Ook wat feest in Leiden-Zuidwest In Leiden-Zuidwest zorgde de speeltuinvereniging voor wat feeste lijk vertoon. Het begon 's ochtends om tien uur met de traditionele op tocht met versierde steppen, wagen tjes, fietsjes en wat verder maar rollen wilde door de wyk. Voorop ging het als altijd tot in de puntjes verzorgde K. en G„ dat voor het be jaardencentrum „RUn en Vliet" voor enig op de diverse balkonnetjes hoog gewaardeerd spectaculair muzikaal vertoon zorgde. Voor de stoet van het speeltuinterrein was vertrokken, had een driehoofdige ju ry prijzen voor de Versieringen moe ten toekennen. Zy kwam tot het vol gens resultaat de eerste prys voor Jeugdige Inge Raar, 2. Lenne- ke Tielmick, 3. Jaap v. d. Heuvel en de erepryzen voor de groepjes Diest man. In de middag konden de kinderen genieten van twee film voorstellingen in het Boshuis. Lie- had men de jeugd van de speel tuin dezelfde dag nog een cabaret voorstelling aangeboden, maar he- s gisteren de veilinghal niet beschikbaar. Maar dat betekende slechts uitstel, want voor vanmiddag worden er zo'n duizend kinderen van vier tot veertien jaar verwacht. J. Zij 1st ra (HA). u uur v.m. Hogewoerd 175: Wachttorenstudie Voljcenkunde: Vertoning ken in het Zuidzee-geb! door dr. S. Kooijman. 3 u Steenschui Christus vai dagen, 10.30 v MAANDAG Hotel Centraal: Jaarverg. Leidse Bui tenschool. 8 uur n.m. Middelstegracht 91: Bevolkingsonder zoek t.b.c. 9.00-12.00 en 14.00-16.30 u. Rest. Van der Heijden: Jaarvergade ring KNMB. 8 uur n.m. Schouwburg: R.-K. Gastspelera. Opv. van „Haar andere man". 8 uur n.m. Stadhuis: Gemeenteraad. 2 uur nm. Stadsgehoorzaal (kleine zaal)Ned. DINSDAG Hogewoerd 175Dlenstvergaderlng van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nm. Janvossensteeg 17: Volle Evangelie- zending. Spr. dhr, J. Zeegers. 8 uur Marekerk: Dodenherdenking. 7.30 u. Middelstegracht 91: Bevolkingsonder zoek t.b.c. 14.00-16.30 en 19.00-21.30 u. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. Alg. Ned. Bond J aarvergadering Gepensioneerden WOENSDAG Dagtocht naai ion 7 uur vm. Schouwburg: Litterls Sacrum. Opv. an Harten twee - Harten drie. 8 uur Willem de ZwUgerlaan 105: Bahaï- gespreksavond. 8 uur nm. DONDERDAG 6 MEI Middelstegracht 91. Bevolkingsonder zoek t.b.c. 9.00-12.00 en 14.00-16.30 u. Zaal Maria Gijzensteeg. Jaarverga- (rlntr T.Pirfca leerlinge VRIJDAG Middelstegracht 91: Bevolkingsonder zoek t.b.c. 14.00-16.30 en 19.00-21.30 u. RADIO BLOEMENDAAL ZONDAG 2 MEI 9.30 uur ds. A. v. d. Weg te Bussum. Voorbereiding H.A. 11 u ds. G. Toorn vliet, uitzending van de dienst voor belangstellenden gehouden op zondag Kerkelijk Leven GEREF. KERKEN Berkel Rodenrys l v. d. Helden Almelo (vac. J. Goumare) Jac. Boon stra te Middelburg, die bedankte voor Apeldoorn (8e pred.pl.). Bedankt voor Zwijndrecht (vac H J. van Duinen) J. D. te Winkel te Vorden voor Amstelveen-Noord- Buitenveldert C. Klapwyk te Apel doorn. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Katwyk aan Zee J. Keuning te Veenendaal. Bedankt voor Vlaardingen W. de Joode te Zwaagwesteinde. Legermuseum (Pesthulslaan) j Met ïltzondering van zaterdag van 10- 4 a zondag 1-4 uur). -Uk (Steei dags 13-17 RUk6museum van Oudheden: Ten toonstelling „Opgravingen in bybelse grond. Werkd. 10-5 uur; zon- en feest dagen 1-5 uur (t/m 20 september). Rijksmuseum van Oudheden: Dage lijks 10-5 uur; zond. 1-5 uur. Rijksmuseum voor de geschiedenis der natuurwetenschappen: Dag. 10-4 uur; zond. 1-4 uur. BIOSCOPEN Lldo: De gele Rolls-Royce. 14 Jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; zond. 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Camera: „Fanfare". A.l. Dag. 2.30, 7 en bevrijdingsdag 2.30, 4.45, 7 en 9.1» .Koningin Christina". 18 Jaar. 2.30, Dag. 2.30, 4.45, 7 - 9.15 .uxor: John Goldfarb, kom terug". 14 Jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zond. 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. tex: „Robin Hood der Wilde Zeeën*. Jr. Dag 2.30,7.15 en 9.15 uurj 2.30, L 9.15 1 hond". A.l. AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN Geopend voor spoedeisende gevalleni Doeza Apotheek, Doezastraat 31, telef, 21313 en Haven Apotheek, Haven 18, specialist (of diens waarnemers), HAAGSE AGENDA sche Comedle, Candida. Pier Scheveningen 23.30 uur Drie uur pierplezler. ZONDAG 2 MEI Kon. Schouwburg. 14 uur. Haagsche Comedle Na de zondeval. Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag sche Comedle, Ardêle. Kurzaal. 20.15 uur. Sowjetrusslsch insensemble. Dlllgentia. 14.30 uur. Amsterdams Kamerorkest. MAANDAG 3 MEI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Neder- uur. Sowjetrusslsch DINSDAG 4 MEI Geen voorstellingen. WOENSDAG 5 MEI Kon. Schouwburg. 20.15 uur Haag- ci.e Comedle, Ardêle. ^Drle Stoepen. 20 uur. Bevrydings- Apotheek Voorschoten morgen» Apotheek. De dienst wordt op zondag 2 mei 8 uur tot 's avonds i nomen door de Doeza Apotheek. De Oegstgeestse Apotheek is geopend. Op 5 mei zyn de Leidse apotheken gesloten. Voor spoedeisende gevallen zullen geopend zijn: Doeza Apotheek, Doezastraat 31, tel. 21313 en Haven Apotheek, Haven 18, tel. 20085. ZONDAGSDIENST LEIDSE HUISARTSEN De zondagsdienst van de Leidse huisartsen wordt van zaterdagmiddag 2 uur tot maandagochtend 8 u. waar genomen door de doktoren Meel. Thor- 22522, Jansen, 20412 en Van Glabbeek, Bachstraat 39, tel. 22956. Te Oegstgeest door dokter Van Walcheren, Oranjelaan 29, telefoon 52130. BM geen gehoor eclallst (of dlei op dokterstelefoon

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 2