Bijna een miljoen voor tien minuten film /iiiïl Lichaam van Delgado bijna zeker gevonden Opstand neergeslagen in Santo Domingo Drie koren zongen in Lisse's Ger. Kerk LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 28 APRIL 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. LD. OVER RADIO EN T.V. Noordivijkse brandweer spoot straat nat (Van één onzer redacteuren) Een dag filmen kost Para mount 25 duizend dollar. Voor Spion aan de muur" wordt on geveer tien dagen in ons land ge filmd. dat maakt 250.000 dollars. Bijna een miljoen gulden voor circa tien minuten film, want dat is de Hollandse" bij drage. „Huis aan zee' op de Astrid Boule vard in Noordwyk is de plaats waar de Britse spion, alias Richard Bur ton .wordt heengebracht voor een scherpe ondervraging door de Rus sische agent (Sam Wanamaker i Gisteren een winderige ochtend, kil en grauw, één uit de vele duizenden: typisch spionagesfeer. Maar dat was voor regisseur-producer Martin Ritt I niet voldoende. De straat was droog I en daarom moest de Noordwijker1 brandweer eraan te pas komen om j de stenen te besprenkelen voor hetl glibberige en glanzende effect. .Knappe man" De brandweerauto bleef de gehele >rdere dag vlakby het bewuste huis I staan, maar nodig was het niet, want 's middags viel er af en toe een flinke bui. Tot onbehagen van de enkele tientallen toeschouwers die af en toe een glimp opvingen van Richard Burton (..Wat een knappe man") en héél even van Liz Taylor („Niet zo knap meer. maar wel op gemaakt hè"). Liz, die niet in de film meespeelt, kwam 's middags maar een krap kwartiertje in haar grote glanzende Cadillac haar opwachting maken. Ze spoedde zich linea recta naar een kamertje op de eerste verdieping van het naast het spionagehuis gelegen hotel „De schulp", waar de hele Pa- ramount-ploeg (circa 50 man) over dag bivakkeert en waar aan de gok tafels Engelsen en Amsterdammers om het hardste de balletjes weg schieten. Een groot deel van gisteren is men bezig geweest met het opstellen van het decorum en het afstellen van de enorme lampen, waarvoor enige (Franse) vrachtwagens met aggrega- ten stroom leverden. De beide spion- nenspelers hielden zich voornamelijk bezig met het instuderen van hun rollen. Slechts een paar keer ging de roodachtige lap aan de vlaggestok omhoog ten teken dat er ook werke lijk werd gefilmd. Eind deze week hoopt men met de opnamen, onder het wakend „oog" van het stille REM-eiland, gereed te zijn. Daarna gaat de filmploeg weer terug naar Londen voor de afwer king in de Shepperton-studio's. In het voorjaar van 1966 hoopt men de film in Europa in roulatie te bren gen. Ciska Peters heeft zoon (Van onze Enschedese correspondent) ÏDe zangeres Ciska Peters heeft gisternacht in het r.-k. ziekenhuis in Enschede het leven geschonken aan een 7-pond wegende zoon Mark Ro bert. Volgens vader Pim Terlinden, werkzaam bij een grammofoonpla tenmaatschappij, maken moeder en ^feoon het uitstekend. Jazzfestival in Moskou i; In Moskou is een jazzfestival be- innen, georganiseerd door de com munistische jeugdliga. Het festival, lat vermoedelijk het eerste is, dat lit in de Sowjet-Unie wordt geho"u- in, is strikt geheim gehouden, ken- lelljk om een toestroming vanv jon gelui te voorkomen. In het verleden stond de commu- listische partij in de Sowjet-Unie ifwijzend tegenover jazzmuzier, imdat deze als een symptoom van „kapitalistische ontaarding" werd be bouwd. De laatste tijd echter is de partij wat verdraagzamer en wordt uziek geregeld in restaurants café's gespeeld. Aan het festival nemen vijftien izzgroepen deel. De winnende ploeg .1 worden uitgezonden naar een de- zomer in Algiers te houden jeugd- sstival. Israëlisch cabaret in hoofdstad Op 1 mei begint het nieuwe Israe lite cabaret „De kibboets" met zijn 'oorstellingen in het geheel verbouw- pand Thorbeckeplein 5 in Amster- Het cabaret is gevestigd onder :t cabaret „Moulin rouge" en zal jelijks van 22 tot 4 uur voor hingen geven. De conference zal irden verzorgd door Alex de Haas Hans Aarom Mulders. Als gaste eedt Rika Jansen in haar jid- :he repertoire op. De officiële openingsvoorstelling fordt op maandagavond 3 mei ge- leven. Sophia Loren in Chaplin-film? De Italiaanse actrice Sophia Loren zegt, dat zij als ster zal optreden in een film geregisseerd door Charlie Chaplin. De grote acteur zal er mis schien ook een hoofdrol in spelen. Sophia, die Chaplin bezocht in zyn villa in Vevey, Zwitserland, vertelde van de nieuwe film in een vraagge sprek. dat afgedrukt werd door het Italiaanse dagblad „Corriere della Londen „Wat onmiddellijk indruk op mij maakte was de grote bedeesdheid van Chaplin", zei Sophia. „Hij heeft de gevoeligheid en bescheidenheid van een zeer knap man. Daarom bloosde hy van ontroering toen hij mij ver telde dat hij „gisteren, vandaag en morgen" zag (gespeeld door Sophia onder regie van Vittori di Sica) en besloot mij de rol aan te bieden Zij verklaarde te hopen maar wist het nog niet zeker dat Chap lin zelf ook een hoofdrol in de film zal spelen. Zij vertelde dat Chaplin gezinspeeld had op de mogelijkheid de Amerikaanse acteur Marlon Bran do een rol aan te bieden.: De nieuwe film van Chaplin gaat over het verhaal van een Italiaans meisje en een Sow jet diplomaat in Hong Kong. De film zal een komische zijn, typisch voor Chaplin. ,Ik ben zeer vereerd, dat Chaplin pér'Taar. Dat salaris Edward Murrow (57) overleden Edward Murrow, de bekende Ame rikaanse radiospreker en journalist, is dinsdag in Pawling in de staat New York overleden. Zondag was hij 57 jaar geworden. Vorig jaar had hij zijn functie van hoofd van de Ame rikaanse voorlichtingsdienst neerge legd. wegens zijn slechte gezondheid. Murrow kreeg bekendheid door zijn uitzendingen „Dit is Londen" tij dens de Duitse luchtaanvallen in de tweede wereldoorlog. Zyn ervaringen i mij heeft gedacht Geen speldjes bij sterke drank De voorzitter van het Produktschap voor gedistilleerde dranken, mr. dr. P. J. Witteman, heeft er in de gis teren gehouden openbare vergade ring van het bestuur van dit schap de aandacht op gevestigd, dat de slijters onder ogen is gebracht dat het verstrekken van speldjes bij ge distilleerd in hoge mate ongewenst lica i die tijd vatte hy 1941 samen in een boek onder dezelf de titel. Nadien was h'j tot het eind van de tweede wereldoorlog hoofd van een Amerikaans radiostation in Europa. Als zodanig was hij een van de bekendste en populairste Ameri kaanse journalisten die de oorlog in Europa versloegen. Hij was o.a. Rid der in het Legion van Eer en Offi cier in de Orde van Leopold van België. Enkele weken geleden ver leende Koningin Elizabeth hem een adellijke titel. Op het hoogtepunt van zyn loop baan, toen hij in de jaren vijftig vaak voor de televisie verscheen, ver diende hy ruim een miljoen gulden •minderde tot 70.000 gulden per jaar, toen hy op verzoek van president Kennedy de leiding op zich nam van de Ameri kaanse voorlichtingsdienst met zijn vestigingen in 98 landen. Tegen het einde van 1963 moest zyn linkerlong worden weggenomen. Begin 1964 trad hy af als hoofd van de voorlich tingsdienst. Hy was een verwoed ro ker, die 60 tot 70 sigaretten per dag rookte. moet worden geacht. Die mededelin gen zijn gedaan mede op grond van de wens van de regering, dat op de jeugd gerichte reclame voor alcoho- worden vermeden. Spaanse autoriteiten bewaren nog stilzwijgen Hoewel de Spaanse autoriteiten Een herder had de onder stenen zich nog onthouden van elke mede- bedolven lichamen gevonden by Vil- deling over de twee lichamen die lanueva del Fresno, dicht bij de zaterdag in de nabijheid van de Por- Spaans-Portugese grens. Van door- tugese grens zijn gevonden, bestaat gaans betrouwbare zyde werd gezegd er nauwelijks meer enige twyfel dat dat nog een derde stoffelyk over- het hier de stoffelijke resten betreft j schot is gevonden, de leider van de illegale Portu- Het schijnt nu wel zeker te zyn, dat de dit weekeinde in de Domini caanse Republiek begonnen revolutie die de terugkeer beoogde van de in ballingschap levende oud-president Bosch, nu definitief is neergeslagen. Het heeft er enkele dagen naar uitgezien, dat de rebellerende jonge officieren er in zouden slagen de in 2963 langs democratische weg ge kozen Bosch weer in het zadel te helpen, maar tenslotte bleken zij niet opgewassen te zyn tegen de stryd- macht van de contra-revolutionaire generaal Wessin. die gisteren de steun verkreeg van de marine, het geen van beslissende betekenis bleek. De marineschepen, die voor de kust lagen, begonnen gisteren plot seling een heftig bombardement op de vyandelyke, revolutionaire mili taire doelen. Het radiostation in Santo Domingo verdween daarop on. middellyk en onaangekondigd uit de lucht. Een tijdlang waren alle ver bindingen met de stad verbroken. Een troepenmacht van tienduizend man onder leiding van generaal Wes- sin trok enkele uren la,ter de hoofd stad binnen en maakte via de radio bekend, dat de revolutie definitief de kop was ingedrukt. Het aantal slachtoffers, dat als gevolg van de onlusten te betreuren is, zou zeer aanzienlyk zyn. De drie kolonels, die de leiding hadden van de opstand pro-Bosch, begaven zich gisteren naar de Amerikaanse am bassade en verzochten om een rege ling. Een Amerikaanse diplomaat be gaf zich vervolgens naar het zwaar gehavende presidentiële paleis, dat geheel verlaten was op een kamer na, waar de voorlopige president, dr. Uiena, met enige adviseurs om een „Hello Dolly'* ook in Nederland? (Van onze A'damse correspondent) De Nederlandse producers, mr. P. Meerburg en drs. W. Holman hébben de rechten aangekocht van de Amerikaanse musical "Hello Dolly", die reeds geruime tijd veel succes op de Newyorkse Broadway heeft. In feite betekent dit niet meer, dan dat de beide producers die onder meer "My fair lady" en "Oliver" in ons land hebben uit gebracht, een optie hébben op "Hello Dolly". Of de musical zal worden opgevoerd, moet nog wor den afgewacht. tafel zat. Hy weigerde aanvankelyk zijn nederlaag te erkennen, maar be sloot na enig aandringen dit toch te doen. Urena kreeg asiel in de Colum- biaanse ambassade. De zondag afge zette president, Cabral, schynt zich in de Israëlische ambassade te be vinden. Oud-president Bosch heeft uit Portorico laten weten, dat hy, gezien de ontwikkelingen, niet naar zijn land zal terugkeren. Op het ogenblik schynt de Domi nicaanse Republiek geen bestuur te hebben. De militaire junta is nog niet gevormd en niemand weet wie het paleis bezet houdt. De zege van Wessin kan het begin betekenen van een zuive militair bewnna. gese oppositie, generaal Humberto Delgado, en zijn Braziliaanse secre- j laresse, Ahaima Campos. I Aan een vinger van de linker hand van de dode man zat een ring met de initialen H. D. Verder komt vol gens kringen van de Spaanse politie de geschatte leeftyd van het slacht offer. ongeveer zestig jaar, overeen met die van de generaal en is op het lichaam een vliegeniersinsigne ge vonden. dat Delgado als voormalig Portugees luchtmachtofficier moet hebben bezeten. De stoffelijke resten zyn dinsdagavond na de lijkschou wing begraven op het kerkhof van Villanueva del Fresno. Dit kerkho! en de plaats waar de stoffelyke res ten zyn gevonden, op enkele kilome ters afstand, worden streng door de politie bewaakt. Naar uit goede bron wordt ver nomen vertoonde het als dat van Delgado veronderstelde lichaam een diepe wond aan het achterhoofd, die onmiddellyk de dood ten gevolge moet hebben gehad. De vrouw zou enkele malen met een hard voorwerp op het hoofd zyn geslagen, maar sporen rond de keel wijzen erop, dat zy is gewurgd. Klucht De 59-jarige Delgado was tot 1958 directeur-generaal van de Portugese burgerluchtvaart. Bij de presidentië le verkiezingen in juni 1958 verloor hy als kandidaat van de oppositie. Kort daarna werd hy uit al zyn functies ontheven. In januari 1959 vluchtte hy naar de Braziliaanse ambassade in Lissabon en kreeg la ter een vrijgeleide naar Rio de Ja neiro. Op 23 februari maakte een woord voerder van de generaal in Casa blanca bekend dat hy in Spanje bij de Portugese grens was gearresteerd. Enige dagen later verklaarden Vene zolaanse parlementariërs dat Delga do door de Spaanse burgerwacht was gearresteerd en was uitgeleverd aan de Portugese politie, die hem „zonder vorm van proces" zou hebben terecht- j gesteld. Het nieuws van de ontdekking van het lichaam van Delgado verbreidde zich mondeling in Lissabon, maar de censuur verbood de publikatie van het nieuws. Een Portugese woord voerder ontkende opnieuw elk ver- j band van de zijde van Portugal j bij de verdwijning van Delgado. „U kunt er zeker van zijn dat als wij het gedaan hebben hij niet on- j der een stapel stenen begraven zou zijn", zei hij. NEDERLAND 1 KRO: 6.15 uur Debatten regeringsverklaring 6.50 uur Nieuws In het kort NTS 6.51 uur Barend de Beer, voor de kleuters 6.56 uur Teleac, tv-cursus 7.25 uur voetbal Stoke City Rest van de 8.15 uur NTS-journaal 8.25 uur tweede helft voetbalwedstrijd 9.10 uur Danny Kaye show 10.00 uur Met water kwam de vrijheid, documentaire 10.45 uur NTS-journaal 10.50 uur Pauze 11.00 uur Teleac.tv-cursus 11.30 uur debatten regeringsverklaringen 11.50 uur Sluiting. NEDERLAND 2 KRO: 8.00 uur NTS-nleuws in het kort 8.01 uur Kijk op de kunst 8.20 uur Onze man in Keulen 9.45 uur Nachttrein, Poolse film 10.15 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM ls 8.50 uur De schaduw, hoorspel Boston Promenade Orkest HILVERSUM 2: 1 Regeringsverklaring H Vanzelfsprekend stonden de t.v.-uitzendingen, zowel via Ne- g der land I als II, gisteravond in g het teken van de 's middags jjf door Cals afgelegde regerings- verklaring. Om half zeven al §j zorgde Gerard v. d. Berg voor commentaar bij een half uur durende samenvatting. Het moet voor de N.T.S. een gigantische taak zijn geweest uit het bijna twee uur durende relaas van de minister-president de meest in het oog springende details te lichten. Over die details liet NCRV's actualiteitenrubriek „Attentie" even later nog eens haar licht schijnen. Dick Houwaart vond bijv. dat CHU's fractievoorzitter Beernink op niet mis te verstane wyze ..gevloerd" was, hoewel hij zich afvroeg of deze persoonlyke aanval wel paste en tactvol was in een regeringsverklaring. Ver der vond hij de rede van Cals een „fris en kloek stuk werk", waarin vooral de socialistische invloed heel duidelijk viel aan te wijzen. De drie andere „Attentie"- onderdelen waren van goede kwaliteit. Hans Hoefnagels was er vlug by om commentaar te leveren cp een toespraak van De Gaulle via. de t.v. tot het Franse volk, die nog maar nau welijks begonnen was en volgens Hoefnagels het meest aanspraak maakte op een verkiezingsrede. Het leek by na een reactie op de rede van Cals. die 's middags zo de nadruk had gelegd op de Europese samenwerking, om te horen hoe De Gaulle had ver klaard dat Frankrijk zyn onaf- handelijke positie wenst te be houden. Henk van den Berg had voorts een gesprek met iemand van de Marine, die de groet- plichtvoorschriften graag ziet aangepast aan de huidige ver keerssituatie. „Wandelend of te paard" ging dat vroeger makke lijk. in de drukte van vandaag kan het gevaarlyk zijn om altijd „heer te blijven in het leger". De Marineleiding gaat het ver zoek bekijken. Nozems Vorige week liet de VARA een filmpje van het „Dodgers Syndicate" zien over de jeugd in Leeuwarden. Naar aanleiding van een artikel als zouden in Den Haag meer dan 20 georga niseerde jeugdbendes een com plete straatcorlog voeren, ver toonde „Attentie" nogmaals zo'n film van de ..Dodgers". Het bleek opnieuw een redelijk werkje vel brommers en lange haren. Ongetwyfeld zullen zich op dit ogenblik elders in den lande stelletjes deugnieten zich gereedmaken om de Amster damse filmers te ontvangen, want wie wil er niet op de buis? „Hoe meer aandacht voor ons hoe leuker", zullen ze zeggen. Na „De Groene Amsterdam mer" en „Trouw" heeft ook Dick Houwaart zich aangesloten Pressers ,J)e ondergang" moet in een voor iedereen betaalbare volksuitgave verschynen en daarmee een „bestseller" wor den. ..I)c bloedband" Het spel over de apartheid in Afrika van Athol Fugard, „De bloedband", kwam te laat op gang. De acteurs Clive Fa rel (Zacharias) en Willy van Hees- velde (Morris) hadden ook niet steeds evenveel houvast aan de tekst. Pas tegen het eind (de „gespeelde" scènes met de ver trapte neger en de heersende blanke) was veel van de kunst matigheid verdwenen en kwam vooral Willy van Heesvelde tot werkelijk boeiend spel. Het gloednieuwe jazzprogram ma „Improvisatie", dat de VARA via Nederland II uitzond, had niet helemaal het verwach te improvisatie-karakter. Michel de Ruyter mag dan beweren dat de musicus zich niet gebon den hoeft te voelen aan een tijdsduur van een nummer, „improvisatie" was toch een tamelijk normale en geijkte t.v.- jazzuitzending. Ook „Achter het nieuws" ver gat de regeringsverklaring niet. Geertsema had Cals nogal lang dradig gevonden en was verder van mening dat vele socialisti sche wensen waren ingewilligd. Bovendien zei hij zeker geen politieke ..flirtation" te willen beginnen met zyn collega-oppo- sitie-partij, de CHU en van oordeel te zijn dat Radio-Vero- nica een kans als legale zender moet krygen als de regering de uitzendingen zou verbieden. Nederhorst, de splinternieuwe Pvd A-fractievoorzitter, zei het enerzijds griezelig, aan de andere kant aantrekkelyk te vinden dat er „dynamiet van twee jaar regeren" onder de stoelen van de verse ministers ligt. vjiiiiiiiniiinniiijnnKüi.'mnirunnnnnijmiiiiininiiiinnirnniiiniiniiiinirnniiJiiniiinmniiniiiiiDiiimiiniiiii:;:!! In het kerkgebouw (Tulpenstraat) van de ..Geref. Gemeente" in Lisse zongen achtereenvolgens drie koren, die onder de leiding van L. Manneke zijn gekomen. Te weten de plaatselijke ..Lofstem" ..Ju bilate Deo" uit Leiden, en het Chr. Mannenkoor van Katwijk, datvoor woensdag is we houden voor een hergroepering van het ..Jubilate" aldaar. Hun j programma's lagen goeddeels in de koraalsfeer of daar niet te ver vandaan. Maar een enkel lied. als ..Middernacht" van Welmers spectrum, door" over de grijze klokketoren met De opzet bedoelt geenszins om het gezongene onder te brengen in het begrip „concert". De kerkelijke mens zingt voor de kerkelijke mens en in samenzang wordt ook de luisteraar mede-betrokkene. De artistieke wil ls niet de eerste drijfveer. Het woord blyft onderhorig aan de muziek, ter wijl muziek als kunst juist de natuur heeft om het woord aan zich te onderwerpen. De taak der religieuze muziek is niet om letterlyk het woord in klank te vertalen, maar geest en ziel der teksten in klank om te zet ten. De programma keuze laten we rusten. Persoonlijk zouden we som mige liederen of koraalharmonisaties onherroepelijk door andere vervan gen hebben, waar minder romantiek en meer contrapunt vanouds een religieuze expressievorm in aan te treffen is. De wyze van zingen, die in al de drie koorgevallen tot een welbestudeerde, correcte, beschaafde en zelfs verfijnde verklanking leidde, geeft wel tot een enkele opmerking aanleiding. Of liever: de opvatting van de heer Manneke, die door een over vloed van pianissimo's of driedubbel piano, waar contrasten tegenover -Bam, stond daarbuiten. V Posthuma. 19.00 Voor de kind. 19.10 Meisjeskoor planobegeleiding. 19.30 Artistieke staalkaart. 20.00 Nws. 20.05 Dansork staan van luider benadrukking de l en zangsolisten. 20.50 De schaduw, zang vermooit zonder dat de muziek hoorspel. 21.35 Boston Promenade ork daarom vraagt. Zo ontstaat effect £°Rui- 22A1o5^Y^1rkslle,dJes1en ar. *i* balladen. 22.30 Nws. 22.40 Vocaal kwln- (in dit getal stellig een argeloos tet; oude en moderne liederen. 23.10 effect) en effect strookt niet met de Jazzmagazine. 23.55-24.00 Nws. intenties van religieuze componisten Nws. 13.10 Meded event, act. c 13.25 Beursber. 13.30 Dansork. e solisten. 1400 Moderne en kit 14.30 Omroeporkest muziek. 15.30 Omroeporkest semi-klass. muz. 16.00 Nws. 16.0Z voo dracht. 16.20 Flitsen van het amateu 1.45 Lichte gram. 17.1 IIII vei II, 298 m. KRO: 7.00 Het levende Woord 7.05 )uverturereportages en. wegeninformatie In het aanbrengen van zoveel centrasterend pianissimo lag o.i. wel willekeur, d.w.z. geen logica ten op zichte van de bouw der tekstgedach ten. Accenten op eind tonen, die deze laatste a.h.w. van een driehoekskapje voorzien zonder uit te vloeien, zijn uiteraard niet aanbevelenswaardig, daar ze monotonie teweeg brengen. Men moet natuurlijk ook niet zin gen van „dé-èn dood", maar gewoon van „den dood". „Jubilate" Leiden had het voordeel op de „Lofstem" (met haar twee tenoren en sopranen-overwicht) om een betere registerverhouding te be zitten, waardoor een verzadigder klank ontstaat. De Katwijkse man nen (bijna 50) waren in register- verhouding misschien nog gelukkiger en gaven blijk van een oude routine in het laten versmelten van de vier groeps temmen. Ouderling De Jongh droeg zorg voor de pastorale omiysting. 18.00 Lichte gram. 18.10 Moderne muz. 18.30 Het Spektrum: nieuws uit de prot. chr. organisaties. 18.45 Nieuwe gram. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Leger des Hellskwar- tler. 19.45 Op de man af. praatje. 19.50 Licht ork. en zangsollste. 20.10 Om- roepork. en soliste: moderne muziek. 21.05 15 Jaar B.P.K., klankbeeld over de Badan Penerblt Kristen In Djakarta. 23.10 Evangelieverkondiging 1 perspectief, lezi 23.55-24.00 Nws perspectief, lezing. 23.25 Lichte gram VOOR DONDERDAG 29 AI'RIL 40 Nws. Pim. 8.00 Overwi ging). 8.30 Nws. 8.40 V. d. hulsvrouv 9.40 Klass. gram. 10.10 Klass. gram. 11.00 V. d. zieken. VP"~ **-— gram. 12.10 Leven o sprek. 12.27 Meded. ileidlng: geestelijke liederen. 16.50 Gitaarspel. 17.00 V. d. jeugd. 17.30 Knapenkoor, 17.45 Zang met gi taarbegeleiding volksmuz. GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP n,ng. AVRO; 8.00 Nws. 8.10 Lichte'gr. I sprak low (Weill-Williams)Orkest 8.50 Ochtendgym. 9.00 De groenteman.' 9.05 Oude gewijde koorzang. 9.35 Wa- -------- 9.40 Morgenwijding. 9.55 Klass. gram. 10.00 Arbeidsvitaminen .11.40 Lichte gram. 12.27 Meded. t.b.v tar (Klessllng). Ladl Geisler ten; Guitar tango (Liferman-Maine) id.; Lover man (Davis-Willlams)Ork Jackie Gleason; Too close for comfort (Bock-Williams), ld.; Swing guitar Relnhardt-Grapelly ILadl Geisler en _JB| solisten; Zwel Gitarren (Geisler), ld.; sprek'. 21.55-22J0*Attentie! right down and writemyself "a "letter Ahlert-Willlams)ld.; Festival swing (Sandmann). Orkest Max Greger SI J'etais rol (Adam). Orkest Bert Kaemp- fert; Mon coeur qui battalt (Asso), Ca therine Sauvage; I've hitched my wa gon to a star (Whiting). Jackie Davis- Poor butterfly (Hubbell). Erroll Garner Trio: Ich bin eln Mann (Pomusi, Ted. Herold; Je chcrche après Titlne (Dani- derffi. Orkest Kurt Edelhagen. Pretend Douglas). Orkest Ray Anthony: Tell ne about yourself (Leven). Nat King -ole; You stepped out of a dream ijf hT" Geor8e Shearing Quintet; wee Lie gave io me .Swanstone). Orkest Pee Wee Hunt Alibama (->. Orkest Horst Wende- Una marcia in fa (Panzerli. Willy Albertl. King Porter Stomp (Morton). Orkest Steve Allen; Moonlight and shadows (Robin). Orkest Werner Mtiller; Doce cascabeles iFreire). Los Espafloles; Ma- whoopee (Donaldson). Orkest Hel- Zacharias; Mr. Greger's blues ..,a„er), Orkest Max Greeer- Benin Street blues (Handy). Orkest Pee Wee u.U»t: Pfarest love i Coward). Orkest Victor Silvester; I fell in love (Davis) Orkest Ray Anthony: Darn that dream (v. Heusen). ld.; Muziek uit de film nr|fig |g live" (Mandei). Art Far- SIEPROGR VMM A I: VARA: 15.00-15.45 V. d. vrouw. NTS: 19.00 Nieuws In het kort kl1kirBarien»d de,Bter- 19 06 De Verre kijker - internat, jeugdjournaal. 19.15 Van Gewest tot Gewest reg week- journaal. 19.35 De Lucy Show Lucy als Cleopatra. TV-film.'20.00 Journaal. VARA: 20.20 Achter het nieuws NTS: 21.10-22.40 De thee partij. TV-spel 22.40-22.45 Journaal. H J P Nederland II: NTS: 20 00 Nieuws ln het kort. NCRV: 20.01 Station Petti coat - De overwinning van Bettv Jo TV-film. 20.25 Documentaire berië 20.45 Ball des Lachelns, progr. 21.45 Geloven op I. operel andag.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5