Mr. een J. Klaasesz nam kijkje in Alphen Katwijk aan Zee rekent op druk badseizoen Volgend jaar actie in Engeland V.V.H.K. in Noordwij k heeft 562 leden Sint-BavoNoordwijkerhout viert vijftigjarig bestaan Diploma-uitreiking van Clir. Tuinbouwschool LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 28 APRIL 1965 Met echtgenote op werkbezoek In een stromende regen, maar om klokslag 10 uur arriveerde gistermorgen de commissaris der Koningin in de provincie Zuid- Holland, mr. J. Klaasesz en zijn echtgenote, mevrouw L. H. A. KlaaseszDe Bruyne, bij het gemeentehuis in Alphen aan den Rijn, vergezeld van de chef van het kabinet mr. Van Weele, voor het maken van een werkbe zoek aan de centrumgemeente in de Rijnstreek. Burgemeester en mevrouw Bruins Slot begroetten de gasten voor het bordes van het gemeen tehuis. In de hal van het raadhuis volgde de begroeting van de wethouders en de gemeentesecretaris, de heer A. Vcenhuysen. De dames gingen op weg naar het bejaardencentrum „Rynzate' en de heren hielden in de raadzaal een openhartig gesprek. Daarbij werden zaken ais de woningbouw, de indu strialisatie, de tuinbouw- en land- bouwaangelegenheden ter sprake ge bracht. alsmede de aanleg van we gen en de verdere ontwikkelingsmo gelijkheden voor Alphen aan den Rijn in de toekomst. Vervolgens werd een bezoek ge bracht aan het Alphense Industrie gebied in de nabijheid van de Ryn- haven, waarbij burgemeester Bruins Slot zijn gast wees op de uitbreiding van de industrie in Alphen. Op het bouwterrein van de NV Stokvis gaf de directeur van dit bedrijf, de heer R. Ii'usen, een uiteenzetting van de bouwplannen van dit bedrijf. In de Sociale Werkplaats werd het gezelschap begroet door de dir recteur van sociale zaken, de heer J. Hofland. Nadat de dames inmiddels even eens waren aangekomen volgde een rondgang door het bedrijf, waarbij de directeur en de diverse chefs een toelichting gaven bij da werkzaam heden. De lunch werd gebruikt in hotel 's-Molenaarsbrug waarna het mid dagprogramma opende met een be zoek aan de dakpannenfabrieken van v.h. D. van Oordt en Co. Direc teur W. S. van der Meent begroette het gezelschap en gaf een toelichting. Daarna ging men naar het in aan- toüw zijnde ziekenhuis aan de Ouds- hoornseweg van de Stichting Chris telijke Ziekenverpleging in Neder- land. Ziekenhuis De voorzitter van de stichting, ir. R. van den Bout, heette de dames en heren welkom en gaf een korte uiteenzetting van de mogelflkheden van dit streekziekenhuis voor Alphen aan den Rijn en omgeving\ Hy wees op het christeiyke karakter van het ziekenhuis, waardoor dit straks plaats zal bieden aan iedereen, van welke gezindte ook. Architect Van der Linden gaf een uiteenzetting van de indeling het ziekenhuis, dat plaats zal bieden 129 patiënten. Het zal in okto ber klaar zijn. In snel tempo ging het daarna naar de scheepsbouwwerf „De Voor uitgang" van D. en Joh. Boot aan de Steekterweg, waar mevrouw Klaasesz het in aanbouw zynde schip de „Breehees" te water liet. In het stuurhuis, dat voor deze gelegenheid nog op de wal voor de «.J boeg van het fraaie schip was opge- Eteld, werden de gasten door direc- teur ir. H. D. Boot welkom geheten. Je Mevrouw Klaasesz haalt een handel over, waarna het schip de Breehees'' het ruime sop kiest. (Foto Leldsch Dagblad) Mevrouw Klaasesz haalde een han del over, waarna de fles champagne tegen de boeg stuk sloeg en mevrouw Klaasesz de „Breehees" een behou den vaart toewenste. Direct daarop vielen de laatste beletselen weg en kwam het fraaie 1000 ton metende schip met een harde slag in het wa ter van de Oude Ryn. Vervolgens begaven de gasten zich naar het kantoor van de scheeps bouwwerf. Daar bood ir. Boot mevr. Klaasesz een herinneringsgeschenk aan in de vorm van een exclusief zil ver pepermuntdoosje. De directeur van de rederij heer P. A. van Es, dankte Klaasesz voor haar bereidheid deze doopplechtigheid voor haar rekening Vaarroute Ir. Boot brak tegenover mr. Klaa sesz nog een lans voor verbetering van de vaarroute van Alphen over de Gouwe naar Gouda, waardoor bredere schepen, tot 16 meter, kun- worden gebouwd. Meer tOllg Mr. J. v. d. Plas tijdens V. i.-vergadering Een en twintig vaartuigen zorg- j den dinsdag in IJmuiden voor een aanvoer van 7.845 kisten vis. Er wa ren 1.130 kisten schelvis, 350 kisten radio, 240 kisten wyting, 1.120 kisten gul en kabeljauw, 1.680 styve ka beljauwen, 25 kisten koolvis, 530 kis ten roodbaars, 800 kisten Zweedse haring, 2.920 kisten makreel, 420 kis ten schol, 15 kisten tarbot, 6.000 kilo tong en 175 kisten diversen. Voor de woensdagmarkt stonden o.a. genoteerd de Holland KW 123 met 1.500 kisten vis en 1.100 stuks stijve kabeljauwen, de Corn, den Duik KW 144 met 1.300 kisten vis en 435 stuks styve kabeljauwen, de Dirkje KW 205 met 505 kisten vis en 400 stuks stjjve kabeljauwen, de Gel- ria IJM 18 met 460 kisten vis en stuks stjjve kabeljauwen, de Dei- Via het oude dorp Aarlanderveen ning KW 8 met 700 kisten vis maakten het gemeentebestuur hoge gasten een rondrit naar het uitbreidingsplan Noord en De Bij len, waarna nog een kort be zoek werd gebracht aan het gemeen tehuis, waar de heer en mevrouw Klaasesz en mr. Van Weele afscheid namen van het Alphense gemeente bestuur en hun dames. Kleuterschool in Zwaiinnerdani geopend Na het bezoek aan het bejaarden centrum „Rijnzate" in Alphen heb ben de dames van het gezelschap een tocht naar Zwammerdam gemaakt, waar mevrouw Klaasesz de nieuwe openbare kleuterschool officieel opende. In de hal van de school werd zy toegesproken door de wethouder van onderwijs, de heer A. J. Dekker, die haar wees op de grote vreugde by de ouders in het voormalige Zwammer dam over de openstelling van deze mooie tweeklassige school. Vervol gens boden vyf kleuters mevrouw Klaasesz een geschenk aan. Mevrouw Klaasesz bood de kinde ren een blokkendoos aan voor hun school. De ingebruikneming ge schiedde in aanwezigheid van een groot aantal genodigden, onder wie de wijkraad van Zwammerdam en de heren Blok en Van Leeuwen, de voormalige wethouders van de ge- 125 stuks styve kabeljauwen en de Egmont IJM 99 met 1.065 kisten vis en 380 stuks stijve kabeljauwen. Terwyl in de noord op 59 graden noorderbreedte geen haring meer was te vangen, werd er goed makreel gevangen. Er kwamen verschillende meldingen van dagvangsten van 400 a 500 manden. Nog noordelijker, op 60 graden noorderbreedte, werden trekken gedaan van 60 tot 80 man den hoops, voornamelijk gul en klei ne schelvis. Tussen 52 en 53 graden vingeni i de loggers en kotters 20 tot 25 küo 9oed bezocht \tas tong per trek met daarby De verwachtingen voor het 11980 mew Engelsen hoopt aan te komende badseizoen zijn zeer trekken voor een bezoek aan t-\ j de vissers- en badplaats. Hy memo- gunstig. De bezoeken van de di- rferdc voorts df ^.ot€ acUviteit*n recteur. de heer Chr. Verplancke van de heer Verplancke tydens zün aan de Scandinavische landen en I bezoek aan Duitsland en toonde zich aan Duitsland leveren zeker ren- "ok erkentelijk jegen» het pemoneel, dat niet nagelaten heeft zich voUe- te op. want dagelijks komen gro- dlg ln zetten> te aantallen aanvragen voor het reserveren van logiesruimten binnen. Dat zei de voorzitter van de V.V.V. Katwijk aan Zee, mr. J. van der Plas .tijdens de gister avond in hotel „Noordzee" ge houden jaarvergadering, die zeer Mr. Van der Plas erop, dat manden andere vis, in hoofdzaak 1 op het programma ook een actie in kleine schol. Engeland staat, waardoor men in Tijdens de gisteravond gehouden algemene ledenvergadering van de Vereniging van Villa-, Huizen- en Kamerverhuurders in hotel „De Zee leeuw" kwamen verschillende belang rijke punten aan de orde. Daar de de heer P. J. H. M met ontbyt, terwijl ln Noordwyk- Binnen bijna alle leden logies-met- ontbyt-verstrekkers waren. In het seizoen 1964 bedroeg het aantal overnachtingen by de leden van de V.V.H.K., bemiddeld via het informatiebureau van de V.V.V Verder attendeerde mr. Van der Plas de leden erop, dat een goede samenwerking met het kantoor noodzakelyk is. Sommige leden heb ben na de Pasen geklaagd, dat zy geen gasten hadden gekregen door bemiddeling van de VVV. Dat is ech ter niet juist, want cU hebben de fout gemaakt niet op te geven, dat zij voor deze dagen logiesruimte be schikbaar hadden. Hadden zy dat wel gedaan, dan zouden zy zeker gasten ontvangen hebben. Er is geen sprake van bevoordeling, want de VVV behartigt de belangen van alle aangeslotenen zonder aanziens des persoons. Jaarverslagen meente Zwammerdam. De schooi d,r staak, om gezondheidsredenen tl,]mier dan 52,ooo. tegen 36.000 werd tot slot overgedragen hoofd, mevrouw J. G. Ordas, die zeer verheugd was over deze aanwinst voor Zwammerdam. VISSERIJ-VARIA In Hongkong wordt de moder nisering van de zeevisserij voorbe reid. Nieuwe typen visserij vaartui gen en nieuwe vangmethoden wor den ontworpen. Momenteel beschikt Hongkong over 9400 vissersboten, waarvan ruim 6000 zyn gemotori seerd. Er zyn 75.000 vissers die jaar- lijks 55.000 ton vis aanvoeren voor een waarde van 60 a 70 miljoen HK dollar. plaats. Links burgemeester van de leiders, de heer H. Dirk- Bruins Slot, vervolgens wethou- zwager en mr. J. Klaasesz. (Foto Leldsch Dagblad) zyn functie neerleggen, werd 25,000 in voorgaande jaren. Dit 99 (Van één redacteuren) De psychiatrische inrichting St. Bavo in Noordwijkerhout bestaat 50 Jaar, donderdag wordt het feest offi cieel gevierd. Dan draagt de bisschop Rotterdam, mgr. M. A. Jansen, de pontificale hoogmis op. De ge denkboeken zullen worden uitgereikt sr wordt een fototentoonstelling geopend. De afgelopen dagen is er in de St.-Bavo ook al het één en ander gebeurd. Er zijn diners ge houden en er komen nog een taptoe, cabaretprogramma, puzzeltocht, voet baltoernooi, concerten, revue, volks spelen, kermis enz. De feestelijkhe den worden op 29 mei besloten met een groot vuurwerk. St. Bavo heeft reeds een rijke his torie achter zich. Het prachtig uit gevoerde gedenkboek „Rond de koe pel van St. Bavo" maakt hier uit gebreid melding van. Vooral de eva cuatie van patiënten tydens de oor log naar Boekei, Venray en Oostrum wordt uitvoerig vermeld. Het is ver bazingwekkend in het gedenkboek te lezen hoe daarna met de patiënten 1s rondgereisd. St.-Bavo wordt geëxploiteerd door de Broeders van Liefde. Zy kwamen in 1914 op verzoek van de provincie naar Zuid-Holland. Er is uiteraard veel verschil in de verplegingsmetho- den van vijftig Jaar geleden en nu. Vroeger moesten veel patiënten wor den gedwongen zich te laten opne men, tegenwoordig komen de mees te vry willig. Er wordt geappelleerd aan het eigen verantwoordelijkheids gevoel. Arbeidstherapie Na de eerste wereldoorlog werd de arbeidstherapie toegepast en deze heeft een geweldige vlucht genomen. Het karakter van de verpleging anderde en er gaan tegenwoordig veel meer patiënten naax huls dan zieken op bed verpleegd. Dit is commando gewisseld. Met grote bracht ook Hink wat in het laatje van de Stichting V.V.V., want deze ontving daardoor f 26.000 aan be- middelingskosten en ruim f 13.000 als bydrage van de V.V.H.K., zodat in totaal ruim f 39.000 voor het werk van de V.V.V. beschikbaar werd gesteld. De heer Crama vond. dat de handeldrijvende middenstand in Noordwyk de grootte van dit bedrag wel eens ter harte mocht nemen. De penningmeester, de heer J. Koemans, bracht de balans en de verlies- en winstrekening ter tafel en legde de begroting voor 1964-1965 aan de vergadering voor. Daarin werd een totaal genoemd van f 18.300. Voor evenementen is in deze begro ting f 1000 uitgetrokken, mede met 't oog op de viering van de 100e ver jaardag van de badplaats. Voor de vaststelling ran de begro ting werd bepaald, dat de contributie ongewijzigd zal blijven. De Stich ting V.V.V., die in deze vergadering vertegenwoordigd was door haar di recteur, de heer R. Dekker, kan reke nen op een bijdrage van minstens f 10.000, alsmede op de inkomsten uit de bemiddeling. De 5%-regeling over de gemeubileerde verhuur, werd voor een Jaar gecontinueerd. Eveneens ging men akkoord met een bestuursvoorstel om de batige saldi van 1963-1964 en 1964-1965 be schikbaar te stellen ter dekking van een tekort van de Stichting. Het be stuur bleek bezwaar te hebben tegen het aanspreken van de reserve's. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende heren J. Koemans en Jac. van der Niet herbenoemd. De heer Van der Staak blijft bestuurs lid. In deze vergadering bracht de vertegenwoordiger van de V.V.H.K. in de Stichting V.V.V. Noordwijk ver slag uit van de activiteiten, welke deze stichting ontwikkelt. Daaruit bleek, dat de V.V.V. heel wat meer doet dan men vaak denkt. Vervol gens gaf de heer W. van Sprang, gemeentesecretaris, een uiteenzetting over het doel van de gastenstatistiek. meerderheid van stemmen ver trouwde men de leiding toe aan de heer G. C. Crama, De heer Van der Staak, die de V.V.H.K. als secretaris en voorzitter door een zeer moeilijke periode heeft geleid, kreeg een stevige handdruk en een warm applsus voor zyn baan brekend werk. Uit een dieptepunt, waarin de vereniging nog maar even 100 leden overhield, voerde zijn krachtig, vertrouwen wekkend be leid het ledental weer tot 562 op en is de V.V.H.K. ook in financieel op- zicht een der krachtigste pylers van de V.V.V. Noordwijk geworden. De heer Van der Staak wees er in zyn jaarrede o.m. op, dat steeds meer naar nieuwe recreatiemogelyk- heden wordt gezocht. Daarom is het van belang er voor te zorgen, dat geen verschuiving zal optreden en dat iedere gelegenheid wordt aange grepen om Noordwyk als eerste bad plaats onder de aandacht ran de rustzoekende vakantieganger te brengen. Belangrijke gegevens verstrekte de secretaris, de heer G. C. Crama, in zyn jaaroverzicht. Het ledental was gestegen van 512 in 1963 tot 562 in 1964. Van hen woonden er 421 in Noordwyk aan Zee en 141 in Noord- wyk-Binnen. In Noordwyk aan Zee verhuurden 297 leden hun huis ge meubileerd en 124 verschaften logies ROELOFARENDS VEEN Veel tulpen van buiten aangevoerd vroeger. Het aantal dat „blyft han- ïn" wordt steeds klemer. St.-Bavo biedt op 't ogenblik plaats an 850 manlyke patiënten van 16 jaar en ouder. Zondags krijgen on geveer 150 patiëten bezoek. Tijdens de feestdagen gaan er zo'n 200 naar huis voor verlof. Door de nieuwe me dicamenten zyn er tegenwoordig vrij wel geen patiënten meer, die zich „onrustig" gedragen. Alles wordt ge daan om de mens beter te leren kennen en naar meer begrip te stre- Ruimteproblemen niet meer het geval men „leefruimte" te kort. Er plannen voor de bouw van een opnamepaviljoen en een gebouw voor bewegingstherapie. De toestemming voor de bouw hiervan wordt binnen kort verwacht. De fotograaf W. D. Fokkema uit Loosduinen heeft ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan een foto tentoonstelling ingericht, die een beeld geeft van het werk in de in richting. Veelal zyn oude foto's naast nieuwe geplaatst, zodat de tegen stelling en vooral de vooruitgang dui- delyk tot uitdrukking wordt gebracht. Na 29 april, de officiële dag, zullen ook patiënten en bezoekers in de gelegenheid worden gesteld, deze ex positie te bezoeken. i tulpen onder glas begint langzamerhand in haar laat ste stadium te komen. Zeer grote partyen worden thans van buiten aangevoerd. De prys stond de kweker blykbaar wel aan, want er waren veel partyen by die zo rauw waren getrokken dat de harde groe ne kleur de koper nog ln twyfel liet I of hy nu met rode tulpen of een andere kleur huiswaarts ging. Lang- jstelige tulpen, mits echter enigszins op kleur, werden best betaald. Ook de late narcissen zoals Cheerfulness en Actea werden goed betaald, daarom komt cheerfulness noteerde tot 0.40 en Actea tot 0.27 per bos. Anemonen werden veel gevraagd voor export, zodat de prijs aan de hoge kant was. Maandagmorgen werd nog tot f 1,27 per bosje betaald. Ook de fresia ge niet dezelfde belangstelling. Vele partyen gaan nu weer boven de gul den per bos. Lathyrus wordt nu Iets ruimer aangevoerd en al Is er geen sprake van zware kwaliteit, toch bracht dit tere bloemetje het tot f 1.35 per bosje. De aanvoer van Am anjers begint nu dagelyks weer toe te nemen. Er zyn veel gescheurde anjers, maar verwerkt met het plak- kertje behouden zy toch hun han delswaarde. Het pryspell trok by een iets levendigere belangstelling voor export iets aan. Uit het jaarverslag van de pen ningmeester. de heer P. C. Bloot, bleek, dat er een kassaldo was van f 7451,75 en de secretaris, de heer J. C. Tieleman, gaf een uitvoerig overzicht van alles wat in het afge lopen jaar gedaan is om Katwyk grotere bekendheid te geven. Hy wees op de geslaagde acties in het buitenland en was de leden dankbaar voor wat voor de weduwen van de omgekomen mynwerkers en de geredden uit Lengede is gedaan. Het was een onvergetelyke vakantie week. Ook bracht hij de talrijke eve nementen in herinnering. Aan het einde van zyn Jaarverslag sprak de heer Tieleman de hoop uit. dat de welvaart de blik van de Katwykers niet zal verduisteren, maar dat zy gezameniyk en met inspanning van alle krachten er naar zullen streven de grondslagen te behouden, die het nogeiyk maken te leven op het ni veau en de omstandigheden als waarin zy zich thans bevinden. De aftredende bestuursleden, mr. J. van der Plas en T. den Duik, wer den herkozen. Uniek jubileum By het punt beschouwingen bracht een van de leden naar voren, dat een Duitse familie de afgelopen zo mer 40 jaar als gast in Katwijk is ge-.veest. Het bestuur zal aan dit unieke jubileum aandacht schenken. Op de vraag om in de winter maanden de kamers te controleren of er vaste wastafels zyn antwoord de het bestuurslid, de heer J. G. Schoneveld, dat dit steeds wordt ge daan. Hy wees erop, dat er helaas kamers zyn, die niet aan de eisen voldoen. Er zal ook in de toekomst byzondere aandacht aan dit pro bleem worden geschonken. Ook werden de leden opgewekt de vervuiling van het strand en sommi ge straten tegen te gaan. De sugges tie werd gedaan meer papierbakken te plaatsen. Ten aanzien van het tekort aan toiletgelegenheden op de Boulevard werd opgemerkt, dat dit punt reeds meermalen onder de aan dacht van het gemeentebestuur is ge bracht. Tenslotte bepleitten enige leden lankmoediger optreden van de poli tie tydens het badseizoen, want het komt voor dat wanneer een wiel van een auto op een trottoir staat er di- recl proces-verbaal wordt opgemaakt. Het zou, zo meenden zy, beter zyn indien een kaartje op de voorruit werd bevestigd met de woorden „Wy begroeten u als gast in Katwijk en hopen, dat dit in het vervolg niet meer voorkomt". Van de zijde van het bestuur werd medegedeeld, dat deze kwestie reeds eerder onder de aandacht van de politie is gebracht. In de Jeugdhaven in Rijnsburg In de Jeugdhaven in Rijnsburg den vergezeld gaan werden gisteren de diploma's uitge reikt aan de geslaagden voor het eindexamen van de Chr. Tuinbouw school. De bijeenkomst stond onder- leiding van de heer T. Kralt, voor zitter van de commissie van toezicht. Zoals altijd, werd het onder zyn pret tige leiding een gezellige middag. On der de aanwezigen bevonden zich de rijkstuinbouwconsulent ir. S. van de gemeente-secretaris, de heer J. Geelhoed en bijna alle ou ders. De heer Kralt sprak in zyn ope ningswoord met jeugdig enthousias- de leerlingen toe, hoewel hy met zyn 76 jaren een voorsprong op de Jongens had van ongeveer 60 Jaar. op, dat ontwikkeling zeer belangrijk is. In zyn jeugd had hy in zyn vrije tyd enkele avondcur- gevolgd en hy plukte er nog dagelyks de vruchten van. Wel had hy nog telkens het gevoel, dat hy nog veel meer had moeten studeren. Dat wil niet zeggen, dat de prak- (jk van de tuinbouw niet belangryk is. Er bestaat juist by de leidingge vende figuren gebrek aan praktisch inzicht. Dat brengen de fydsomstan- digheden met zich mee. nu de prak tische tuinder of bloemist zyn be drijf niet ln de steek kan en mag laten, om een leidinggevende functie op zich te nemen. De heer Kralt dankte tenslotte de ouders voor het offer, dat ze gebracht hadden door hun zonen te laten studeren. Enkele leerlingen hebben daar- i een onderwerp ingeleid: Dik Breedyk behandelde de tulp. Jan Noppe de peenteelt, Theo Westra de ziektebestrijding in anjers, Leo van Vliet de slateelt en Bart Minnee de natuur in het leven van de agrari sche sector en enkele economische aspecten. Kennis gebruiken Daarna sprak de rykstuinbouw- cnnsulent, ir. S. van Veen. Naar aan leiding van 'n Chinees sprookje over de visser, gaf hij de leerlingen de raad de verworven kennis te gebrui ken, te sparen, om later te kunnen investeren en te blyven studeren door de vakpers te lezen, de gege vens van proeftuin en tuinbouw- voorlichtingsdienst te gebruiken en door veel te kijken bij vakgenoten. Het moet niet alleen hard werken zUn, maar ook werken met overleg en verstand. Teslotte reikte hy dc prijzen uit. De voorzitter schonk, namens de vereniging de Nederlandse Bloemis terij het gedenkboek van deze eniging aan de drie leerlingen met het hoogst aantal punten. Het ren Henk Slootweg (54 punten), Wim Kralt en Wil van der Zon (53 pun ten*. Namens de leerlingen van klas 5A sprak Henk van der Mey dankw den tot de leraren. Hy herdacht daarby ook de leraren L. H. Stephan en G. T. Donker, die in het voorbye jaar zo ploseling overleden waren. Voor klas 5B sprak Kees Ryiaars- dam. Belden deden hun dankwoor- nen, platenbonnen en andere ca deaus. Tolk van de ouders was de heer B. van Vliet, voorzitter van de groen teveiling Leiden. Hy dankte direc teur en leraren* voor hun geleverde prestaties. Tot slot werd het woord gevoerd door de directeur van de school, de heer G. Doe ter. Hy wees erop. dat deze klassen de laatste af levering van het oude leerplan wa ren. Voor de Jongens van deze klas- Is het aantal lessen en examen vakken aanmerkehjk minder geweest dan voor de leerlingen van het nieu- leerplan, die donderdag voor het eerst gediplomeerd worden. Hy was overtuigd, dat meer dan de helft van de geslaagden zeer geschikt zyn voor middelbaar tuinbouw- onderwys, omdat hun belangstelling gericht is op alles wat met tuin bouw te maken heeft. Geslaagden De namen van de 66 geslaagden zyn: Klas 5A: Kees Bamhoom, Valken burg. Gerard Binnendyk. Rynsburg. Teun Brussee, Rynsburg. Wim van Delft, Rynsburg. Wim van Egmond, Rynsburg. Hans Freke, Katwyk. Jaap Freke, Katwyk. Leen Freke, Katwyk. Kees Glasbergen, Ryns burg. Kees Hogewoning. Rynsburg. Kees Imthom, Valkenburg. Hans Klaveren, Rynsburg. Jan van Klaveren, Rynsburg. Kas de Koning, Rynsburg, Plet de Koning, Ryns burg. Wim Kralt. Rynsburg. Jan Kromhout, Rynsburg. Gilles Lind- hout, Rynsburg. Henk van der Mey, Rynsburg. Cor de Mooy, Katwyk. Kees de Mooy, Rynsburg. Johan de Mooy, Rynsburg. Henk van der Na gel, Valkenburg, Jac. Paauw, Ryns burg, Henk Ravensbergen, Rynsburg. Wim Schaap, Valkenburg. Leo Schra- ma. Oegstgeest. Henk Slootweg. Val kenburg. Kees v. Starkenburg. Ryns burg. Kees de Vries. Valkenburg. Theo Westra. Rynsburg. Piet v. Zullen, Katwyk. Klas 5B: Bas Albrink, Lisse. Rudy Berdee, Lisse. Addy Bos, Sassenheim. Dick Breedyk, Warmond. Arie v. d. Deyl, Noordwyk. Niek v. Egmond, Rynsburg. Kees de Haas. Noordwyk. Henrlcus Hooymans, Valkenburg. Wim v. Kempen, Marknesse. -Dik Kralt, Wassenaar. Kees Leske, Was senaar. Kees Leske. Koudekerk. Theo Lubbe. Oegstgeest. Jaap v. d. Meu- len, Noordwyk. Bart Minnee. Kat wyk. Kees v. d. Niet, Noordwyk. Jo han Noppe, Noordwyk. Ton Noppe, Noordwyk. Kees v. d. Plas. Katwyk. Jan v. d. Plas, Katwyk. Gerard Post, Rynsburg. Jaap Ravensbergen, Ryns burg. Adrie van Rhoon, Wasse naar. Kees Ryiaarsdam, Zoeterwou- de. Jac. v. d. Schrier. Oegstgeest, Bert Stok, Wassenaar. Jan Stolze. Berg- schen Hoek. Adrie Verboon, Oegst geest. Hendrik Jan Visscher. Lisse. Hans v. Vliet, Zoeterwoude. Kees v. Vliet, Voorschoten. Leo v. Vlier, Voor schoten. Petrus v. d. Zalm, Noord wyk. Jan Zandbergen, Sassenheim. Wil v. d. Zon, Lisse.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 11