iï ij banen Lammenschansweg olledig in gebruik genomen Zoeterwoude wijzigt uitbreidingsplan „Sursum Corda*" zong in Irene in Oegstgeest Groots afscheid voor sir Stanley Matthews LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 15 APRIL 1965 TAFELTENNIS Nederland wint in eerste ronde In de eerste ronde van de 28ste wereldkampioenschappen tafeltennis heeft Nederland met 51 gewonnen van Bulgarije. Oostenrijk won met 50 van België. KW 73 binnengesleept De motorlogger KW 73 „Maria - Jacoba" van de NV Rederij A. den Duik uit Katwijk aan Zee had op de visgronden met motorpech te kampen. Men slaagde er niet in de motor te repareren. Daarom heeft de SCH 2 „Zuiderkruis", die op thuis reis ging, het Katwijkse schip naar IJmuiden gesleept, waar het gisteren werd binnengebracht. .De SCH 73 van de NV Verre Visserij heeft daar na de reis naar Scheveningen voort gezet. I ii4 Recreatieplan Zijlwetering Wassenaar ligt ter inzage fdrü banen van de gerecon- erde Lammenschansweg zijn tide in gebruik, (zie foto) rorig jaar de eerste rijbaan kwam, werd vandaag de Ie baan voor het verkeer vrij en. plaats waar nog niet zo lang i de roemruchte blauwe van en naar Den Haag tsukkelde", is zoals de foto lijk laat zien, een brede in VOORSCHOTEN iezellig jaarfeest ■*f bejaardenbond Cultureel Centrum werd het M rfeest gevierd van de Alge- y j 3nd van Bejaarden, afdeling Jen. De voorzitter, de heer Ise heette in zijn openings- hartelyk welkom de af- clen van de Bejaardenbond ihendam en Wassenaar. Hij dit samenzijn ook geden- ïen, die in het afgelopen afdeling waren ontvallen en aanwezigen werd staande H inblikken stilte in acht ge deelde de voorzitter mede, bestuurslid, de heer A. Smid, gemeente was aangewezen te nemen in de commissie Bijstandwet. „Wees niet be- d om eens hulp te vragen nodig is", verzocht de heer de leden, „U hebt allen op d al zoveel gegeven in het )dat men nu gerust eens mag Goede hulp is ook in Voor voorhanden trad op het muziekgezel- .Sempre-Avanti" (Jong en it Leiden, dat met een goed na de vele aanwezigen bij- amuseerde, vooral de top- it de beginperiode van deze erden graag meegezongen, pauze kwamen blijken van elling geven burgemeester L. en wethouder G. Schrama. Ivinders(sters) tagden voor [andweerman" veten, dat jullie dit insigne ma „Brandweerman" niet krijgen. Hier is echt wel Iets doen geweest. Het doet ons bijzonder veel genoegen, te te delen, dat jullie alle- slaagd zyn". Dat zei de ercommandant van Voor- heer J. Lekkerker- leravond in het Cultureel na het afnemen van de or het insigne jeugdbrand- aan 13 padvinders en pad vijf maanden hebben de en meisjes van de brandweer- J. v. d. Peet en D. P. Yper- •tructies ontvangen. Deze tengt de jeugd de meest ele- begrippen bij op het gebied ödbestrijding. Cultureel Centrum vuur- examinatoren hun vragen op euze jongelui af. Het prak- deelte van het examen werd fcen geleden op de terreinen voormalig MOC afgenomen, t theoretisch examen was 4 doorslaggevend, ter belangrijk feit was, dat vier gehandicapte pad- deelnamen en slaagden. De Merkerker deelde mee, dat tandicapte jongens zeer be tonnen zijn bij brandbe- zoals bij het bezetten van »sten e.d. Hij beschouwde Me verkenners zeker als de ^willige brandweer van aten. ort zal een officiële uit ban dit diploma volgen. De m zijn: Theo Metz, Rens Molenaar, J. Achthoven, fters, Cora Reitsma, Rudi fenk van Kooperen, Theo v. ftinus de Groot, Cor Holt en de Jong en Suze Vrij- valsweg tot stand gekomen, die getwijfeld zal voldoen aan de eisen van het moderne snelverkeer. De officiële ingebruikneming van deze kilometers lange verkeersader, die de Voorschoterweg met de Ko- revaarstraat Verbindt, heeft ver moedelijk pas in september plaats, omdat eerst nog de twee „ventwe- gen" moeten worden verbeterd. Tomatenstraat Bovendien zal op dinsdag 20 april een begin worden gemaakt met de reconstructie van de Tomaten- straat, tussen de Lammenschans weg en de Zoeterwoudseweg. In plaats van de twee rijbanen met een groenstrook in het midden, Tijdens de werkzaamheden, die verwachting enkele maanden in beslag zullen nemen, zal de Toma tenstraat zijn afgesloten voor alle verkeer. (Foto L.D./Holvast) De raad van Zoeterwoude kwam gisteravond in vergadering bjjeen- onder voorzitterschap van de loco- burgemeester, wethouder P. van Hof wegen. Afwezig met kennisgeving de heren J. H. van der Ploeg en A. H. J. Paardekooper beiden wegens ziek te en de heer J. W. Vink. Het uit breidingsplan in hoofdzaak werd door Ged. Staten in 1961 slechts ge deeltelijk goedgekeurd. De Kroon heeft op het door de raad ingestelde beroep afwijzend beschikt, zodat nu, ingevolge artikel 38, 2e lid, van de woningwet een nieuw plan moet wor den vastgesteld, waarbij met de be slissing van de Kroon moet worden rekening gehouden. In dit plan is rekening gehouden met de aanleg van de nieuwe rijks weg 11 Hiervoor zijn gronden ge reserveerd, zowel ten zuiden als ten noorden van de woonkern „Zuid- buurt". Hiertegen zijn verschillende bezwaarschriften ingediend door de eigenaren en/of gebruikers van gron den. Zij hebben bezwaren tegen het reserveren van gronden voor de aan leg van de rijksweg, omdat zy hier door in hun bedrijfsvoering worden belemmerd. Hoewel deze bezwaren zyn te bea-, men, kan hieraan toch niet worden tegemoetgekomen, omdat volgens het hiervoor genoemde K.B. deze gron den in elk geval voor het gestelde doel gereserveerd moeten blyven. Het verzoek van het Staatsbosbeheer om het plassengebied in de Noord-Aa met de oeverstroken de bestemming „natuurgebied zonder bebouwing" te geven, is op zich wel voor inwilliging vatbaar, terwyï de voorgestelde af ronding van het geheel door de be stemming agrarisch zonder bebou wing inderdaad het overwegen waard is. wyziging van het plan, ter te gemoetkoming aan dit verzoek, zou echter gepaard moeten gaan met een hernieuwde ter visielegging in ont werp, hetgeen in verband met het feit, dat de termyn van artikel 38, WASSENAAR KERKDIENSTEN GOEDE VRIJDAG Hervormde Gemeente Dorpskerk: 10.30 uur byzondere passiedienst ds. J. T. Wiersma en ds. J. A. G. van Zanten; 7.30 uur dr. Th. C. Frederik- se (H.A.); Kievietkerk: 7.30 uur ds. J. T. Wiersma (H.A.); Deylerhuis: 7 uur ds. J. A. G. van Zanten (H.A.); Geref. Kerk (Bloemcamplaan)7.30 uur ds. E. Pylman (H.A.)Zijllaan 8 uur ds. A. Vos in Baarn. (H.A.)Ned. Prot. Bond (Lange Kerkdam)7.30 u. D. A. Werner (H.A.)Johanna- huis: 7.30 uur dr. P. D. Tjalsma in Den Haag; Herv. Geref. Evangelisa tie (Dorpshuis)8 uur ds. J. J. Tim- in Woerden. Burgerlijke Stand T. A. T. van den Berg en H. L. E. Zwanenburg; Arie J., zn van W. v. d. Marei en A. van Egmond; Maria J., van J. Wassenaar en A. Prins. Ondertrouwd: P. J. K. Louwman en H. M. A. van Luijn; L. A. J. van Dobben en C. Schellingerhout; J. T. G. Ruijgrok en M. van Doorn; E. J. Wijers en E. A. Ruiter; R. Breedljk en G. Zuijderduijn. Getrouwd: J. B. Schotting en J. C. Krijnenburg; W. H. C. Ruigrok van de Werve en W. C. M. Borsboom; M. Dubbeldeman en E. van Kuijen; H Mallle en W. J. Wesselo; C. C. M. de Nooijer en M. Bakker Schut; P. B. Westerhuis en N. F. Klynstra. Overleden: A. van der Linde, 80 Jr; van der Klelj-de Bririjn. 74 jr; P. Alting, 43 Jr; Wed. S. Nijholt-de Kos ter, 80 Jr; J. Boon, 87 Jr. In verband hiermede stelden B. en W. voor de bezwaarschrift ongegrond te verklaren en het plan in hoofd zaak 1965 vast te stellen. Dit voor stel word met algemene stemmen aangenomen. Ter voorziening in de vacature van hoofd der o.l school hebben B. en W., in overeenstemming met inspecteur van het lager onderwüs, de volgende voordracht opgemaakt. 1. M. A. Wesdorp, Waarde <Z), 2. T. de Jong, Zoetermeer en 3. J. W. Leeg water, Comjum (Fr.) Met algemene stemmen word de heer Wesdorp be noemd. De -directeur van het landbouwon- derwys achtte het noodzakelijk, dat de lagere landbouwschool aan de Ho ge Ründyk wordt uitgebreid met een melklokaal. De kosten hiervan wor den geraamd op f 9.000, waarvoor B. en W een krediet aan de raad vra gen. Met algemene stemmen wordt dit krediet verleend. De heer van Vliet merkte by de rondvraag op, dat op de volkstui nen aan de Vlietweg steeds meer bouwsels verrijzen. Hy vroeg of B. en W. dit niet kunnen voorkomen. De voorzitter deelde in dit verband mede, dat B. en W. vorige week een onderhoud hebben gehad met B. en W. van Leiden. De Leidse Bond van volks tuinders hééft toegezegd deze bouwsels te zullen opruimen. De heer Van der Geest informeer de of het bedoeling is de Zuidbuurt weg voor alle verkeer af te sluiten, wanneer deze herstraat zal worden. De vooi*zitter antwoordde, dat hier over nog niet in de vergadering van B. en W. is gesproken. Dit komt pas aan de orde wanneer het kre diet door Ged. Staten is goedgekeurd. Ter gemeentesecretarie van Wasse naar ligt op het ogenblik (tot en met 29 april) een uitbreidingsplan „Re creatieplan Zylwatering" ter inzage. Dit plan heeft betrekking op het ge bied dat aan de noordwestzyde de afsluiting vormt van het uitbrei dingsplan Zylwatering. In dit plan was een strook grond, in breedte va riërend van 250 tot 400 meter, gro tendeels bestemd voor openbaar na tuurschoon- en recreatiegebied. By de meer gedetailleerde uitwerking van dit gedeelte van het plan zyn de oorspronkeiyke begrenzingen hier en daar enigszins gewüzigd. Achter de voormalige remise die zoals be kend bestemd is te zyner tijd te wor den omgebouwd tot sporthal, is nu een gebied van ongeveer 7 hectare bestemd voor sportterreinen. Dit ter rein, dat zich ongeveer tot aan de Zyiwetering uitsterkt, zal bereik baar worden gemaakt door een weg over de vroegere trambaan. By de zylwatering is 'n waterpartij geprojecteerd, die aan de watersport dienstbaar kan worden gemaakt, maar ook ligplaats zal bieden aan woonschepen. De toegang tot dit wa tersportcentrum wordt gevormd door een weg in het verlengde van de Ter Weerlaan. Naby deze weg zyn drie ruime parkeergelegenheden ge projecteerd. Aan de andere kant van de Zylwatering komt een algemene begraafplaats van ruim 6 ha, omge ven door parkstroken met een breedte die varieert van 30 tot ruim 100 me ter. De aanleg van de algemene be graafplaats is een vrij urgente kwes tie omdat op de begraafplaats van de hervormde gemeente achter de Dorpskerk, die tot nu t.ie dienst deed als algemene begraafplaats, de be 30500 30500 30500 schikbare plaatsruimte nog slechts voor enkele jaren toereikend is. In het noordwesteiyke gedeelte van de recreatiestrook is tenslotte een op pervlakte van 3,5 hectare gereser veerd voor de aanleg van volkstui nen. De in dit gebied, in de omge ving van de Oostdorperweg, gelegen twee boerderijen zyn bestemd voor speelterreinen. Begraafplaats en volkstuinen zul len onder meer bereikt kunnen wor den door twee wegen die aansluiten op het plan Zylwatering en door een aansluiting naar de Oostdorperweg. Het aantal verbindingen met de zyl watering is met opzet zoveel mogehjk beperkt omdat het ongewest wordt geacht de noordehjke randweg langs het uitbreidingsplan, die een verbin ding zal vormen tussen Ryksstraat- weg en Katwykseweg (via de Koks- hornlaan) van al te veel kruisingen te voorzien. Zoals onlangs in een vergadering van de raad is meegedeeld, zal de waterparty, aansluitend aan de zyl watering, waarin onder meer ook de in de gemeente aanwezige woonsche pen een ligplaats zullen vinden, te- gelykertyd met de algemene be graafplaats worden aangelegd. Het is namelyk de bedoeling het zand, dat by het graven van de woonsche penhaven en het watersportcentrum vrijkomt, te benutten voor het op hogen van 't terrein waarop de alge mene begraafplaats zal worden aan- WISSELKOERSEN Amsterdam, 15 april. Londen 10.05%—10.06%; New York 3.593/4—3.60; Montreal 3.33%—3.33%; Parijs 73.4073.45; Brussel 7.25 7.25%; Frankfort 90.46%—90.51% Stockholm 69.86%—69.91%Zürich 82.86%—82.91%; Milaan 57.58%— 57.63%; Kopenhagen 52.05—52.10; Oslo 50.30—50.35; Wenen 13.93— 13.94; Lissabon 12.53%—12.55%. BEURSOVERZICHT j Vaste stemming voor scheepvaart Amsterdam, 15 april Met een paassluiting van vier dagen» voor de boeg viel het niet te ver wonderen dat de beurshandel van middag van geringe afmetingen bleef. Het koersverloop was min of meer onregelmatig, hetgeen niet weg nam dat enkele fondsen met een flinke stijging de aandacht trokken. In de loop van de middag namelijk kwamen Scheepvaartaandelen steeds meer in de belangstelling en wer den tegen oplopende koersen verhan deld. In de scheepvaarthoek was het KPM die hier van min of meer de aanleiding was en wel ingevolge de in de jaarvergadering gedane sug gestie om van de maatschappij een beleggingsfonds te maken. Nadat gisteren reeds een styging tot 161 had plaatsgevonden, ging KPM van middag verder omhoog naar 168. De andere scheepvaartfondsen werden hier door meegesleurd en zo zag men koerswinsten voor KNSM, Nie- velt-Goudriaan, Rott. Lloyd, Scheep vaart-Unie en HAL. In de grote concerns was de stemming verdeeld en de handel zeer kalm. Hier trad AKU op de voorgrond met een koersstyging van tien punten ingevolge de heden ge publiceerde gunstige kwartaalcyfers met een nettowinst van f 12 miljoen tegen f 9,6 miljoen in het eerste kwartaal van 1964. Het goede Jaar verslag van Hoogovens was nog niet tot de beurs doorgedrongen zodat een onveranderde advieskoers werd ver nomen van 527. Jhilips was gevraagd en trok aan tot f 143,80. Daaren tegen werden Unilever opnieuw van Amerikaanse zyde aangeboden zodat het fonds tot beneden f 130 terug liep. Ook Olies lagen zwak in de markt en werden extra gedrukt van uit Londen ingevolge de berichten over het feit dat de oliemaatschap- pyen zwaar getroffen kunn enwor- den door een „corporation tax". In de cultures waren Amsterdam Rubbers twee punten hoger, doch konden HVA zich slechts met moei te handhaven. Op de staatsfondsen- markt wisten de koersen zich over het algemeen vry goed te hand haven. Ter beurze neemt men met belangstelling kennis van de biyvend gunstige stemming in Wall Street voor de toonaangevende industrie- fondsen waardoor het Dow Jones- gemiddelde verder boven de 900 kon uitlopen. Van enige rechtstreekse stimulans hierdoor voor het beurs plein valt echter weinig te bespeu ren. De beurs blijft tot dinsdag na pasen gesloten. BEURS VAN AMSTERDAM Het Geref. kinderkoor Sursum Corda, gevestigd in Rijnsburg gaf gisteren in Irene een uitvoering. Dit vindt zyn oorzaak in het feit, dat het koor samengesteld is uit leerlingen van de dr. K. Schilderschool in Oegstgeest, die bezocht wordt door kinderen van Geref. huize (Vrijgemaakt) uit de ge hele omgeving van Leiden. Het koor wordt geleid door de heer Klaas Sny der, onderwyzer aan genoemde school. Met medewerking van Corrie Glas bergen, piano, liet het koor zich horen voor een volle zaal van belangstel lenden. De bezoekers hadden geen pro gramma ter beschikking, maar hierin werd op een originele wyze voorzien door een Imitatie televisietoestel, voor welks beeldbuis telkens een meisje uit het koor verscheen, dat de num mers aankondigde, zy het zonder de componisten van de liedjes te ver melden. Het programma bestond, als ge bruikelijk, uit een aantal geestelijke liederen aan het begin en het eind, waartussenin een groep vrolyke lied jes uit het repertoire voor kinder koor. De zang van deze kinderen wordt in de eerste plaats gekenmerkt door een opvallende zuiverheid. Er is ner gens ook maar de minste sprake van enige onzuiverheid door tegen de toon te zingen, ook niet in de hoogste noten. Dit mag bij dergelyke uitvoe ringen een unicum genoemd worden, al wordt het euvel dan ook vriende- lyk geaccepteerd, wanneer het zich doet kennen. Een tweede pluspunt is, dat het koor zonder dialekt de tek sten goed articuleert, wat eveneens een uniek feit is. By de eerste groep geestelijke lie deren viel op, dat tussen de regels een rustpauze werd gemaakt, wat in liedjes met by gecomponeerde bege leidingen natuurlyk niet kan. We ge ven de muzikale dirigent Snijder in overweging dit te herzien. Afwisselend werd door het koor of door kleine groepjes en zelfs solistjes gezongen op een manier, die veel waardering verdient. Daar we van alle liedjes de componistennaam niet weten, laten we deze ook hier achter wege. Bijzonder geslaagd waren ech ter het Wandelliedje, Ik zoek een vriendje, het Regenliedje met de pa- rapluies, De krokodil in de pierebak e.a. Voorts was er een meisje, dat heel viymoedig een liedje declameer de en een ander, dat met klare stem een solo bracht. Het omroepstertje kondigde heel leuk aan en verwekte soms een har- telyke lach uit de zaal. De pianiste, Corrie Glasbergen, be geleidde betrouwbaar en speelde als afwisseling verdienstelyk 'n nocturne van Chopin. 5 Het was by elkaar een gezellige kinderzangavond, die zich zoals gezegd van byna alle andere van dit soort onderscheidde. De heer Snijder heeft het bewijs geleverd, dat het niet nodig is naar kinderzang al tijd met clementie te luisteren. Dit was gezonde en zuivere kinderzang! Ad. Int. Wij verzoeken onze abon nees in Leiden, die een keer de krant niet ontvangen, vóór 7 uur tun. (zaterdags lussen 4 en 6 uur) no. 30500 te bellen, waarna ons blad alsnog wordt bezorgd. Voor de buitengemeenten wordt voorzover de agent schappen telefonisch bereik baar zijn, elke klacht onmid dellijk doorgegeven. Bel vooral niet onze in de telefoongids vermelde kan- toomummers voor Admin. of RecL, want deze kunnen U niet helpen. Donderdag, 15 april 1965 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000.- 30500 30500 30500 Twee wedstrijden in Stoke on Trent Stanley Matthews, de Engelse voetballer, die op vyftigjarige leef tijd nog steed actief is en aan het begin van dit jaar door Koningin Elisabeth in de adelstand werd ver heven, krygt op -28 april in Stoke on Trent een spectaculair afscheidsfeest aangeboden. De hoogtepunten van het pro gramma vormen twee voetbalwed strijden. Een tussen twee elftallen van bekende na-oorlogse Engelse profs en een ontmoeting tussen een Engels elftal, dat door Stanley Matthews is samengesteld en waarin „The Lizzard" zelf als rechtsbuiten zal opereren tegen een Europese selectie. Voor de eerste wedstryd zijn de elftallen als volgt samengesteld: Elftal Ha.rry Johnston: doel: Bert Trautmann; achter: Tim Ward en George Hardwich; midden: Jim Hill, Neil Franklin en Harry Johnston: voor: Stan Mortensen, Nat Lof th ou - se, Jimmy Hagan, Tom Finney en Frayk Bowyer. Elftal Wally Barnes: doel: Jimmy O'Neil: achter: Jim Scoular en Wally Barnes; midden: Danny Blanchflo- wer, Hugh Kelly en Jimmy Dickson: voor: Bill McGarry. Jacky Muddle, Jacky Milbum, Jack Dodds en Arthur Rowley. Sir Stanley Matthews heeft „zyn" elftal nog niet samengesteld, maar men verwacht algemeen dat in ieder geval Jimmy Greaves en Alan Gil- zean hem zullen seconderen in de voorhoede. De Europese selectie is ook nog niet bekend, maar bekende spelers als Lev Yashin (Rusl.), Schnellinger (Dldi, Juskal, Popluhar en Masopust (Tsj.-Sl.), Kopa (Fr.), Di Stefano en Puskas (Sp.) hebben een uitno diging om te speten aanvaard. De wedstrijd wordt door de Eurovisie uitgezonden. Het afscheidsfeest van Stanley Matthews wordt besloten met een groot bal in het stadhuis van Stoke on Trent. Ted. '64 5% 9911 100ft Ted. '64 5 98ft 98% Ted '58 4% 94%* 94ft Ted. '59 4% 93% 93% Ned. '60-1 4% 94 94% Ned. '60-11 4% 92% 92% Ned '59 4% 92% 92% Ned '60 4% 90% 90% Ned '61 4% 90% 90% Ned '63 4% 90 90 Ned. '47 3% 82 81H Ned. '53 1—II 3% 88 ft 87% Ned. *48 3% 80% 85% Ned '50 I-n 3% 80% 80 Ned. '54 I-n 3% 82 81% Ned '55 I 3% 81% 81% Ned. '55 n 3% 85 85 x Ned. '37 3 86%* 86% Ned. Gb obi '46-3 85% 85% Ned. dol in. '47 3 89% 90 Ned. Inv cert. 3 90 Indiè *37 A 3 90% 90% Ned wonbl '57 6 103% 102% N. wonbl '58-'59 ?2ft 92% Ned. wonbl. '60 4% 92% 92% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 114%* 116% Ver. HVA-mij. 153% 153% V.K.U. 488% 495% Jeli My cert. 116.50 116.10 loogovens cert. 527 529 Miilips gem bez 143.40 143.80 Jnllever cert. 130,40 129.60 Dordtse petr 637% 632% Kon P (50 f 20) 140.90 140.70 Holl Amer. Lyn 132% 133% Java China Pak 171 170 KiJd 128.50 128.— Kon Ned Stboot 126% 129% 169 Kon Paket My 161 Stoomv My Nea 129% 129% Tiev Goudr cert 118% 122% f Ommeren cert. 247 247 Kon. Rott. Lloyd 137 d 140% N. Scheepv Unle 140% 142% OEGSTGEEST Burgerlijke Stand Geboren: Robert G. J., zn van P. M. F, Bunschoten en I. M. Smit; Max K D.. zn van H. S. Tjoa en I. N. Tan; Franciscus H., zn van H. F. M. Busch en E. Walter; Johanna S„ dr van J. H. Bromelow en S. van Makkelenberg. Ondertrouwd: W. Versteeg en H Bo- gaards; J. E. Vos en J. M. E. Niël. Getrouwd: W. A. K. van der Voort en T E. C. de Jong; G. F. Baron van Till en A. F. Gelderman; W. Lubbers en J. Muijlwijk. Overleden: J. C. Groot, w.v. A. van der Kwast. NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov. en Gem. leningen A'dam '47 3% 100% 89 Vdam '48 3% 89% 89 R'dam '52-1 4% 91% 91 Bankwezen tSunk N G 85 5% Idem '64 5% idem '58 5 Idem '64 5 a cm WB 52 4% 8VG Rspbr. '52 3VG Rspbr. f500 (ndustr. Obligaties Philips DoJ '51 Premieleningen Alkmaar *58 2% 80% A'dam 753 3 118 A'dam *51 I 2% 85% 86% A'dam '56 I 2% 79 79% A'dam *56 2% 91 91% A'dam '56 m 2% 90 90 A'dam *59 2% 81% 81% Breda *54 2% 78% 79% Dordrecht '56 2% 78% 78% Eindhoven *54 2% 80% 80% Enschede *54 2% 81% Den Haag I '52 2% 89% 88% idem O 2% 92% 94% ft'dam -52 I 2% 90 90% Cdem 0 2% 89% 90 x Edem '57 2% 86% 86% Utrecht "52 2% 100 100% 2.-HOU. 1957 2% 85% 85% 5uid-HolL *59 2% 86 85% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interlinie f50 190 190 Nefo f50,- 103 103 Robeco 223 223 Unltas f50,- Ver Bez 94 f 50 Europa I 10 pb. Alg Bank Ned. Amro Cultuur bank aoll Bank O eert led Mid. bank i.VJ3. eert 492 x 306% 65.10 18% 232% 111.— 755 Industrie Ondernemingen Albert HeUn 632 Berkel'e Pat 238 Borsumy Wehry 68 Calvê Delft eert 905 EL Pap v GeJder 146 Ned. Grofsm De Gruyter prei b 3oll Constructie Eng Our v. Bjiyv Cnteraatio Kemp en Beg Kon Zout Ketjen ueidse Wolsj-y vlüllei eD Co NB Ted Kabelfabr. hilip6 pret Rott Droogd My 110% 150% 448 x 99 97ft 97 V4 91% VERKLARING ULU TEKENS .tedaan en lateD Jedaan en bieden Bieden .,.,,,00, Ver MachJabr. 175 Ver Touwfabr. 464 Vihamy 180 b Walvisvaart 86 tVemlnk'6 Betmy 220 «VUton Pyenoord 185% t. Wyk Heringa 136 daalberg 105 Mynbouw en petroleum Bill ton 2de r. 422% Kon. Petr (f20) 143.— Amer. fondsen JaxntQ Pacific tt intern NickeJ Anaconda deun en em steel Cities Service General Motors Kennecott 102% Republic steel snel" OU Onion Pacific On States Steel ea dividend Exclaim Lftten 66% 92% 63% 38% 75% 107% 94% 64% 38% 75% 107% 102% 44% 59% 41

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 15