Amusementaire met Luns, Lenstra en Cals op 5 mei BLIJSPEL VAN STAF KNOP: „MIJN GEWETEN EN IK" a GOUACHES EN TEKENINGEN VAN HENRI PLAAT Toon Hermans vierde Opgericht 1 maart 1860 Zaterdag 3 april 1965 Derde blad no. 31535 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Spectaculair festijn in R.A.I. via radio en televisie (Van onze Hilversumse correspondent) Het spreekt haast vanzelf, dat radio en televisie tijdens het dit jaar extra grote feest van de vijfde mei weer met iets komen, dat bekend staat als nationaal programma. De gehele dag door zullen de verschillende omroepen zorgen voor amusante zaken als muziek en cabaret en bovendien natuurlijk reportages van allerlei festivi teiten. Het hoogtepunt van alle nationa- dankstond le programma's op die dag moet de den", uitzending (over t.v. en radio) uit de nieuwe R.A.I. in Amsterdam wor den. Daar speelt zich in de avond uren een spectaculair opgezet fes tijn af, waaraan op het ogenblik door een groot aantal instanties hard wordt gewerkt. Het thema van het ïogramma, dat een „amusementaire" wordt genoemd is: twintig jaar be vrijd Nederland, wat is er in die jaren gebeurd, wat is er tot stand gebracht, wie waren de grote figu ren? Vrolijk programma Fen zeer uiteenlopend gezelschap van bekende Nederlanders zal ir 80 minuten durende programma de camera's en de microfoon ko men- mr. Cals, mr. Luns, dr. Drees, ir. Mansholt, ir. Maris, mr. Van Wal- sum, Fanny Blankers Koen, Wim van Est, Abe Lenstra en Ada Kok. Aan de hand van wat zy zeggen en aan de hand van filmopnamen, waai op deze nationale figuren voor komen, zal in vogelvlucht de ge schiedenis van het na-oorlogse Ne derland worden behandeld. Voor de afwisseling zorgen artiesten en or kesten, die in die twintig jaar en wellicht nu nog op de voorgrond traden en treden. Daar zal o.a. Cor- ry Brokken by zyn met haar song festivallied „Net als toen". De directeur van het bureau van het „Comité 5 mei", de heer Han Mulder (29 jaar), zegt: „Het moet vooral een vrolyk programma wor den. Op de morgen van de vyfde mei beginnen we iets ernstiger: een de Pieterskerk Carmiggelt in kerk De bijeenkomst in de Pieterskerk wordt eveneens uitgezonden door ra dio en t.v. De actrice Ingeborg El sevier leest een verhaal voor van Si mon Carmiggelt (dat zal nog niet vaak gebeurd zyn in een kerk) en gedichten van Bloem en Achterberg en professor De Gaay Fortman houdt een toespraak. Voorts werken mee het Geldria meisjeskoor uit Den Haag, de „national brass band" der leiding van Meindert Boekei Blindenprijs voor Joan v. d. Keuken Het bestuur van de „Nederlandse blindenbond", heeft ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan een twee jaarlijkse prijs ingesteld. Deze prijs, die de naam „Wietze Adrianus Ja- cobsprijs" kreeg, zal worden toege kend aan diegenen, die met gebruik making van de publiciteitsmedia een belangrijke bydrage heeft geleverd in juiste voorlichting aan het publiek omtrent de blinden. De „Wietze Adrianus Jacobsprijs" (duizend gulden), zal voor de eerste maal worden uitgereikt aan de ci neast Joan van der Keuken uit Am sterdam voor zyn film „Blind kind" en het naar aanleiding daarvan door hemzelf geschreven persartikel. Karei Prior producer- regisseur By de AVRO Ls er weer een vaca ture: die van hoofd van de afdeling amusement by de televisie. Want met ingang van heden berust de lei ding hiervan niet langer by Karei Prior. Uit eigen beweging heeft de heer Prior om ontheffing uit zyn functie gevraagd. De directie van de AVRO is hierop ingegaan. Reden tot dit besluit van de heer Prior is, dat hy direct bij de produk- n de uitvoering van de program- betrokken wil zyn. Iets dat door het vele organisatorische werk, dat zijn functie vast zat, hoe langer hoe minder mogelyk werd. Twee jaar geleden al deed de heer Prior een dergeiyk verzoek. Toen echter kon de AVRO er niet op ingaan. De heer Prior blyft in dienst van de AVRO zy het nu dan als produ cer-regisseur. De leiding en de super visie van de afdeling amusement wordt als ad-interim waargenomen door Ger Lugtenburg. Wie de heer Prior definitief gaat opvolgen is nog onbekend. Hoger dividend Scheepvaart Unie Aan de op 27 april 1965 te houden jaarlykse algemene vergadering van aandeelhouders der NV Nederland- sche Scheepvaart Unie zal worden voorgesteld over 1964 op de gewone aandelen een dividend van 8.7 (v.j. 7.8%) in contanten uit te keren. i de organist van de Pieterskerk, Adri- aan Blakenstein. Rudolf Keers (NCRV) is de man die het gigantische programma in de nieuwe R.A.I. gaat regisseren. De presentator van „Twintig jaar be vrijd Nederlad" is Nico van Vliet, die zyn sporen reeds beeft verdiend in ingewikkelde zeer „drukke" pro gramma's. Het idee voor „het amu sante geschiedenisoverzicht" is van ar. L. de Jong. Aan het nationale programma uit de R.A.I.gaat een film van Van Hil- lo vooraf. Deze is getiteld „oogst van het verleden". Van Hillo is op zoek gegaan naai- wrakken van bommen werpers, o.a. in het IJsselmeer en heeft daarna nagegaan welke be manning er in deze toestellen vloog. Zo is het ■95 Het bestuur van de vereniging „Vrienden van zo is het" zal, indien in de toekomst uitzending van dit programma in reëel gevaar zou ko men, zich aanmelden als gegadigde voor een televisie-zendmachtiging. Het bestuur meent, dat dit program ma op de één of andere manier, in welk kykbestel ook, een plaats dient te hebben. Het bestuur is ervan over tuigd te kunnen voldoen aan de voor gegadigden voor een zend machtiging, zoals die geformuleerd zyn door kabinetsformateur Cals. N.DJ\ verontrust over reelame-t.v. Het bestuur van de vereniging de „Nederlandse Dagbladpers" meent dat een aantal elementen uit het radio- en televisie-akkoord van mr. Cals (vooral de hoeveelheid reclame- zendtyd en het feit dat reclame plot seling op alle netten zou worden toe gelaten) voor de dagbladpers veront rustend is. Het bestuur hoopt zo spoedig mogeiyk nadere gegevens te kunnen verkrijgen omtrent de verdere uitwerking van de wyze waarop deze reclame zal worden ingevoerd en de manier waarop daarbij met de be langen van de dagbladpers zal wor den rekening gehouden. Verzetsboeken voor Rotterdam Ds. J. J. Buskes heeft gistermiddag de loco-burgemeester van Rotterdam, mej. mr. J. Zeelenberg, de eerste exemplaren aangeboden van drie nieuwe verzetsboeken: „Ik neem het niet hoogtepunten uit het verzet 1940/1945", een keuze van Evert Werkman, „V in vers", verzen byeen- gebracht door Anthonie Donker en „Nee en nog eens nee", een fotoboek van Han G. Hoekstra en Evert Werkman. Première in Brussel Onwaarschijnlijk geval werd niet waarschijnlijk gemaakt NEDERLAND 1 NCRVt 2.40 uu r reportage roeien uit Engeland S.20 uu r Sluiting 4.00 uu r Onder de loep, postzegelrubriek 4.20 uu r Achter het stuur, autorubriek 4.55 uu r Kinderprogramma 5.30 uu ir Sluiting 7.00 uu ir Nieuws in het kort NTS 7.01 uu r Barend de Beer, voor de kleuters 7.06 uu ir Ivor het locomotiefje, voor de jeugd 7.25 uu r Lassie, film 7.50 uu ir In gemeenschap, reportage Karei Doormar 8.00 uu r NTS-journaal 8.20 uu r Ene nachtegaal, tv-spel 8.55 uu T Attentie, actualiteiten 9.10 uu r Nou jij weer, amusementsprogramma 9.50 uu r Melodie van een stad, muziek programma 10.45 uu r NTS-journaal 10.50 uu r Sluiting. (Van onze Brusselse correspondent) De Kon. Ned. Schouwburg in Antwerpen en de Kon. Vlaamse schouwburg in Brusselhebben eigenlijk weinig gelegenheid stuk- ken van levende Vlaamse auteurs te spelen Er wordt misschien door de jongeren wel veel geschreven, maar er is nog niet veel dat boven het experiment uitkomt. Men heeft trouwens soms de indruk, dat vooral de kleinere gezelschappen met name de zogeheten kelder- theatersvaak zulke stukken van eigen bodem brengen uit een soort solidariteitsgevoel met de schrijvers zodat ze van tevoren weten dat de praktijk van de opvoering zal bewijzen dat het stuk niet al te zwaar weegt. i wier werken hy heeft zien »pe- i Ik", Het biyft echter ;n. Ook de KNS zich niet onbetuigd de mogelykheid is een Vlaamse auteur zyn kans te geven. De Brus selse KVS heeft zo reeds enige stuk ken van Staf Knop gespeeld, met name „Myn geweten en ik" heeft succes gehad al is het in Parijs in sen Franse bewerking helaas geval len als de traditionele baksteen. Invloed van anderen Knop is journalist en toneelcriti cus en men kan merken dat hij als auteur wel eens denkt aan de schrij kunst In Academiegebouw: len. „Myn geweten en Ik", dat de KVS voor een zaal vol welwillendheid ten doop heeft gehouden, vertoonde zo trekken van Blithe Spirit van Noel Coward en Nana, en zal wel een beetje geïnspireerd zyn op „Chérie noire", het Franse blijspel dat jaar en dag te Parys met Marpessa Dawn in de titelrol volle zalen heeft ge trokken. Knop is zeker als auteur van to neelstukken zeker geen veelschrijver, het is duidelyk te bemerken dat hy ook aan Nana veel heeft geveild en geciseleerd. Voor een blyspel dat zo als Nana van onwaarschynlykheden aan elkander hangt, is echter een vuurwerk van dialogen en terzyde's nodig, die de toeschouwer onder een overrompelend vuur van woorden en woordspelingen en aforismen nemen. Zo niet, dan gaat zo'n stuk al gauw slepen en verslapt de aandacht van het publiek. Aardige opzet De opzet van Nana is zeker niet onaardig: een Belgische dokter komt schynlijker dan het al was. met de TEE naar een congres in Amsterdam, ontmoet in de trein jonge vrouw van Polynesischen-hui- ze Nana, die hem uitnodigt by haar te logeren. Twee andere jongeman nen blykt zy vroeger op deze wyze ook al eens in huis te hebben ge haald. Omdat deze bang zyn dat de nieuwe man hen zal verdringen be denken zy een verhaal over gangsterbende waarvan Nana de leidster is. De dokter komt echter achter het bedrog en hy overbluft het tweetal en Nana met een „echte" overval, welke hij zou hebben ge pleegd. Ontdekken de anderen dat, dan bekent hij plotseling dat hy helemaal geen medicus is maar bankrover. Totdat aan het slot alles toch weer op zyn pootjes terecht komt. Zoals gezegd, een byzonder onwaarschijnlyke intrige die noch door het spel van de acteurs noch door de dialogen waarschynlyk werdt gemaakt. En ir. zo'n geval blijft er niet veel dan een klucht met aardige momenten maar in het geheel toch een zwak en weinig boeiend geval. Alles eruit gehaald Knop heeft in zoverre geluk ge had dat de KVS hem zijn beste re gisseur Anton Peters, zijn beste biy- spelactrice Denise Deweerdt en drie bijzonder goede acteurs met name Demedts, Werner Kopers en Nand Buyl ter beschikking heeft ge steld om Nana ten doop te houden. Zy hebben dan ook wel alles uit het stuk gehaald wat er uit te halen viel gemaakt dat de klucht af en toe nog even aan een blijspel kon den- en. Het décor, een flat met uitzicht op Amsterdamse Westertoren, was in voorbeeld van smakeloosheid en het maakte het stuk nog Toon Hermans is er volgens het jongste opinieonderzoek Amerikaanse t.v.-feuilleton van de vierde plaats in de waardering van de Vlaamse kijkers te verdrijven. Dit biykt uit de resultaten, die het Belgische radio- en t.v.-blad „Humo" deze week publiceert over het jongste twee-maandelijkse onderzoek. Tot dusverre hebben de Vlaamse t.v.-kykers de eerste vijf plaatsen toe gekend aan Amerikaanse produkties zoals Bonanza, Flintstones, de Dick- Powell-show, dokter Ben Casey en de Danny Kaye Show. Bonanza en de Flintstones hebben zich op de eerste twee plaatsen kunnen handhaven, maar de derde plaats wordt nu ingenomen door een Vlaamse jeugdfeuilleton, „Kapitein Zeppos" en de vierde plaats door de show van Toon Hermans, die op 26 februari door de Vlaamse t.v. werd uitgezonden. NEDERLAND 2 VARA: 8.00 uur Nieuws in het kort 8.01 uur De schavuiten, film 8.50 uur Sportprogramma 9.30 uur Trio Frans van Bergen 9.45 uur Achter het nieuws, actualiteiten 10.10 uur Sluiting. 11.00 i 12.00 7.00 i NEDERLAND 1 VPRO: Mis Sluiting Woord voor woord, kerkelyk programma Kentucky Jones, kinderfilm dies (IKOR/CVK) NTS-journaal Sport in beeld De Appel-iep, reportage Wim Ibo's cabaretkroniek Beppie, film I Musici in Felix, concert NTS-journaal Sluiting 7.30 uur 10.05 10.30 i 10.35 i NEDERLAND 2 NTS: 7.30 i 8.00 i 9.30 1 10.00 i 10.15 1 Robinson Crusoë, voor de jeugd NTS-journaal Het huweiyk ABC, Duitse film De weldoener, film Tekenfilm 't Is maar een woord, quiz Sport in beeld - Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM lt 8.45 uur Fragmenten uit opera's van 9.30 uur RR door de nacht, hoorspel HILVERSUM 2t 8.40 uur De laatkomer, hoorspel 9.30 uur Trio's van Mozart 9.55 uur Divertimento van Mozart. en cjióteren Brandpunt KR O's actualiteitenrubriek .Brandpunt" maakte gister avond via Nederland 1 met de Dutch Swing College Band, die morgen vertrekt naar Zuid- Afrika en daar niet zal concer teren in zalen, waar negers en blanken bijeen zyn, korte met ten. Presentator Aad van den Heuvel zei om. plotseling te be grijpen, waarom het orkest en kele jaren geleden zonder piano verder ging. „Zo'n instrument heeft zowel witte als zwarte toet sen, dat zal het zijn". De tweede door Piet Kaart ge filmde reportage over de mars naar Selma was van belangrijk betere kwaliteit dan de eerste. De interviews met blanken o.a. een leider van de Ku Klux Klan en negers waren veel in teressanter dan in de vorige af levering. Drs. F. A. Hoogendljk zei in zijn „Parlementaire spiegel" via Nederland 2 Cals meer dan 51% kans van slagen te geven. Hy liet voorts prof. Oud iets vertellen over de rol van de Koningin in de kabinetsformatie, die niet iedereen helemaal duidelijk is. Ook kwamen achtereenvolgens de heren Beemink (CHU), Rool- vink (AR) en Aalberse (KVP) aan bod om het een en ander uit de doeken te doen over de aan vaarding van het plan Cals. Tenslotte zei een gezellig kou tende meneer Van Riel (WD) iets over suiker en liberalisme, zout en socialisme, opgewarmde koffie met rode suiker en het bederven door de socialisten van dingen, die door de liberalen zo fijn voor elkaar waren gemaakt. iiuniiiiiiibniiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiniuinuiiiminiinnnnininimjnisiiiriiinnniniiïïiiniiciininifnnminii'nr'jiiiüiïüniiiinTniiiifflnnmDmKnuüi Gesublimeerde gevoelswereld met een bittere achtergrond De gevoelswereld, waarin de 29-jarige Amsterdamse kunstenaar Henri Plaat, wiens gouaches en tekeningen onder auspiciën van het L.A.K. thans in het Academiegebouw aan het Rapenburg de wanden sieren, beweegt zich tussen het abstracte en het figura tieve. Zijn strikt persoonlijke, eigenaardige „afdrukken van indruk ken". veelvuldig opgedaan tijdens zijn talrijke reizen, doen. door de tere, ijle en transparante kleuren op het eerste gezicht wellicht weldadig aan. doch wie scherper toeziet, onderkent daarin ook dik wijls „gesublimeerde drama's". Menselijke figuren en planten, meermalen nauwelijks herkenbaar, spelen er een voorname rol in, evenals de wereld van het sprookje. De fynzinnige gedachtensfeer, waarin Plaat ontegenzeggelyk blykt te vertoeven, zal zeker niet onmiddel lijk tot iedereen spreken. Maar dat hier sprake is van een voorname, beschaafde en wat de keuze der kleuren betreft, harmoni sche kunst, zal niemand kunnen ont kennen. Zoals Plaat de dingen ziet, ziet de „gewone" mens ze zeker niet; het „ongewone" spreekt een eigen taal, waarvoor wellicht een extra-dimensie van node is, om deze volkomen te doorgronden. Dit is in hoge mate sensitief en bo vendien lyrisch werk, veelvuldig ech ter met een bittere achtergrond. Daarin zijn zoals Theo Blom, die deze expositie gistermiddag opende, ook symbolen van een „fataal levens besef" te onderkennen. „Verzonken schip" De gedachten van Plaat, zyn inner- lyke spanningen, vinden in deze col lectie, een uitlaat, welke tot naden ken stemmen kan. Tenminste voor hen, die de moeite nemen, zich daar in te verdiepen en trachten tot de diepere zin ervan door te dringen.. Er is hier meermalen sprake van een schier onwezenlijke, mysterieuze schoonheid met een droevige weer klank, welke openbaart, dat het ziele- leven van Plaat oneindig verder reikt, dan de bekorende, uiterlijke schyn zou doen vermoeden. Enkele fascinerende tekeningen, waarvan wy willen noemen „De ge dachte" en „Verzonken schip" tonen aan, dat Plaat door middel van kronkelende, dan weer vloeiende lynen zich een „eigen" wereld schept, gelyk dat ook in zijn pastel achtige gouaches het geval is. „Originaliteit" is ongetwijfeld het kernwoord, dat voor hem past. Deze expositie duurt tot 22 april. VARA: 18.00 Nws. Aansluitendcom mentaar. 18.20 Tijd voor teenagen 19.20 Nieuwe gr.pl. 20.00 Nws. 20.0 Trammelant in Loeren a.d. Hor: amu sementsprogr. 21.00 Soc. reportage-afd. 22.3 2.4 Tango- i zangsoltsten. 21.10 Even progr. 23.55-24.00 KRO: 18.00 Dansork. 18.20 Pop. nuz. 18.50 Lichtbaken, lez. 19.00 L D.30 Omroeporkest - naald,* hoorspt i uit Vlaanderen Nederland. 22.25 Boekbespr. 2280 j. 22 H| Gesprek wereld v gr.pl. 23.55- Nws. 22.40 Epiloog. 22.45 Kruispunt Gesprek over Christen-zijn ln Kerk en wereld van vandaag. 23.15 Nieuwe klas. -24.00 Nws. ZONDAG 4 APRIL Hilversum 1, 402 m. VARA: 8.00 Nws.. sportmeded. en soc. strijdlied. 8.18 Weer of geen weer, gev. progr. 9.45 Geestelijk leven, toe spraak. IKOR: 10.00 Klnderdienst. 10.30 Oud-Katholieke Hoogmis. 11.45 i Grmuz. LI.50 Vraag en antwoord. 12.00 Resonans opgevangen en terugge kaatst uit het hedendaags doen en I denken. AVRO: 12.30 Lichte orkmuz. of gr muz. 13.20 Carrousel, progr. dat alle kanten opgaat. 14.10 intern. pianistenconcours Frédértc Chopin in Warschau. 14.35 De bete kenis van Teilhard de Chardln, twee lezingen. 14 55 Intern, pianistencon cours Prédéric Ohopin in Warschau. 1580 Om en Om, licht progr. met plaatjes en praatjes. 16.30 Sportrevue. Licht ensemble VARA: 17.30 Voor de J< sportuitslagen. 18.0 Sportjournaal. 18.30 Walsork. 19.00 Bij nader Inzien, forum. 19.35 Vrij .00 Nws. 20.05 Licht voetbal. 23.00 mod. muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m. mis. 10.05 vroegdienst. 9.00 Ned. st. 9.45 Nws. en water- 10.00 Inleiding hoog- Tals. L1.15 Brunch: 10 Boekbespr. 12.20 progr. 13.10 Kinderkoren str. ensemble. 1380 Voor de kinderen. 14.00 Seml-klas. pianospel. 14.10 De hand a. d. ploeg, lezing. 14.15 Concert- gebouwork. en solist: klas. en mod. muz. 16.15 Totouitslagen. 16.30 Wij roemen ln het Kruis, progr. rond ge zangen voor een nieuwe Goede Week- llturgie. Convent van Kerken: 17.00 Gerei, kerkdienst. NCRV: 18.00 Gees telijke liederen. 18.20 Geestelijke huls- muz. 18.40 Gesprek in de pastorie. 19.00 Orgelconc. met viool en fluit: klas. en mod. muz. 19.15 De vooruit gang der mensheid, lezing. 1980 Sa menzang: geestelijke liederen. 20.00 Nws. 20.07 Reflex: een wekelijkse be- klas. kestmuz. 21.30 1.55 Klas. 22.05 Wissewassen. .25 Boekbespreking. 2' 12.50 Lichte licht Nws. *22.40 Epiloog, muz. 23,10 Lichte gT.muz. 23.55-2T.00 Nieuws. Radio Bloemendnnl 9.30 uur ds. J. A. van Arkel te Haarlem; 11 uur ds. F. H. Veenhuizen te Overveen, uitzen ding van de dienst voor belangstellen den. gehouden op zondag 28 maart 1965; 3 uur Klnderdienst; 3.30 uur ds. F. H. Veenhuizen te Overveen. MAANDAG 5 APRIL Hilve 402 AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7.20 KlokkiJken. kinderprogr. 8.00 Nws. 8.10 Klas. en mod. grmuz. 8.50 Ochtendgymn. 9.00 De groenteman. 9.05 Mod. strijkkwartet. 985 Waterst. 9.40 Morgenwijd. 10.00 Arbeidsvitami nen. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Voor de vrouw. 12.00 Lichte ork - muz. uit Parijs. 12127 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Voor het platteland. 12.37 Lichte orkmuz. 13.00 Nws. 13.10 Meded., evt. act. of gxjnuz. 13.25 Beursber. 1380 Licht 14.40 BRT-Symfonie-orkest: 15.30 Pokken, nog steeds een gevaar! praatje tg.v. wereldgezondheidsdag. 15 .45 Lichte ork .muz. 16 .00 Nws. 16 02 Viool en orgel: klas. en mod. muz. 16.30 Country and Western Music. 17.00 Voor de padvinders. 17.05 Jazzmuz. 17.50 Militair commentaar. 2, 298 m. dag. 7.30 Nws. en herh. SOS-ber. 7.40 .10 Klas. gr .muz. 10.20 fwnaom t woord: theologische ether leergang. LI.05 Lichte grmuz. 12.00 12.22 Voor boer denking. 16.30 Vocaal ensemble: gees telijke Liederen. 16.50 Seml-klas. plano- muz. 17DO Voor de kleuters. 17.15 Voor de Jeugd. 1780 Lichte grmuz. 17.50 Overheldsvoorllch- aspecten v. d. vrljetijds- d. Jeugd ln Suriname. Spr.: J. A. Hummelen. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1: NTS: 19.00 Nws. in het kort. 19.01 Barend de Beer. 19.03 Twee soorten ijs (Thin Ice), film Comedy Caper. 19.20 Openbaar Kunstbezit. 1985 Huckleberry Hound, tekenfilm. 20.00 Journaal en weeroverz. 20.20 Po litieke Partij: A.R.P. 2080 Bloembol- lelfllm (belde keurln0__. Jaar). 22.45 De Eerste Wereldoorlo (The Great War), documentaire: 4. 2 augustus - 4 september 1914. 23.IC 23.15 Journaal. Nederland II: NTS: 20.00 Nws. i het ■'CTinwmi li. ZU.UU IN WS kort. NCRV: 20.01 Rendez-vous a m- rls. gevar. progr. 20.40 Micro: De groei "tn kristallen, wetenschappelijk pro- amma. NTS: 21 00 Drie maal negen >lltle-TV-fllm. NCRV: 2185 De Gau:- de toekomst van Europa, forum gramma. NTS 21.55-22,lo'Xttëntle

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5