mm Caissières esident Johnson wil voor mars de nationale garde mobiliseren Astroloog zoekt een uitwijkmogelijkheid voor „ramp in 19669 Echtgenoot: grootste probleem gehuwde werkende vrouw Positie van c!e VN op mis: BOTERPRIJS OMHOOG Na ruzie overleden Mijnramp in Turkije: 28 doden GEBRUIKTE AUTO'S SIMON DE WIT ^ONDAG BEGINT MARS SELMA - MONTGOMERY «ident Johnson heeft gister- meegedeeld, dat hij bereid is mtionale garde van Alabama te üiseren als gouverneur Wallace voldoende manschappen heeft (schikbaar wil stellen voor hand de orde tijdens de pro- i de stryders voor gelijke lm, De mars begint zondag1. De md SelmaMontgomery (80 km) vijf dagen worden afgelegd, president zei dat Wallace hem telegram heeft meegedeeld dat aUar 300 marechaussees en 150 emannen beschikbaar heeft. - iqs een schatting van de gou- er veel meer personeel Alaibama heeft dit niet, aldus see ,noch de geldmiddelen om awaking te bekostigen. Hij schat asten op ruim een miljoen gul- Niet op straat jUace heeft de bevolking van ama verzocht niet op straat te als de betogers voorbijkomen, om „niet in de kaart te spelen vijanden van staat en land" arlement van Alabama heeft bij aatie het besluit genomen pré- Johnson te verzoeken een eind ken aan de betogingen voor ge rechten. sident Johnson zei, dat ook ruim 10.000 man van de aale garde van Alabama kan liseren, „maar als hij dat niet wil, zal ik het doen en alle no- verlenen". der had gouverneur Wallace bij lederale hof van appel in New beroep aangetekend tegen de taak die betogers voor gelijke rrechten het recht geeft de treffende mars te houden. Wal- m intrekking van het be- in distriotsgerechtshof in [omery gegeven. hof in New Orleans heeft la tten dat het niet bevoegd is eroep te behandelen en de gou- tnaar de federale rechter in n staat verwezen. Daarmee Met beroep dus in handen wor- esteld van rechter Johnson, de- die toestemming voor de mars gegeven derzoek gewenst lar verhouding irger - militair bond van ambtena- Snst een grondig sociologisch tPpoek naar de oorzaak van de en tussen burger- en mili oneel bij het ministerie van De N.V.V.-bond wordt in i herhaaldelijk met dez< Ingen geconfronteerd. Het mi- defensie dient het on- uit te voeren, zo wordt ge- in „De ambtenaar", het or- ...n de A.B.V.A. Het resultaat jüt onderzoek behoeft evenwel i worden afgewacht, wan reeds sprake is van e jkheden die ertoe zouden kun- en, dat de spanningen q verminderd. R.-K KERK EN DE üfOORTEREGELING Angliaanse aartsbisschop var dr. Michael Ramsey, is irdeel dat er een verandering en in het volledige verzet van kerk tegen geboorteregeling. irtsbisschop, die dit zei op een nferentie in de Australische tad Canberra, acht het gerec ;d als getrouwde mensen voor- fcmiddelen gebruiken. Hij deel- deze mening door zijn rordt gedeeld, moet echter met nadruk op i gewezen dat het voortbren- m kinderen één van de doelen it huwelijk is, aldus dr. Rai verkeerd noemde te trouwen ibedoeling het krijgen van kin- te voorkomen. DS. P. L. KIEHL OVERLEDEN Ireda is in de ouderdom van overleden ds. P.L. Kiehl, erne- redikant der Ned. Herv. Kerk Leonard Kiehl werd 11 oktober [Batavia, waar zijn vader as- ■resident was. geboren. Hij be- het stedelijk gymnasium te in en studeerde aan de R.U. Kht. In 1910 werd hij kandi- a N. Brabant-Limburg, op 19 1911 bevestigde ds. G. C.. J. r hem -te Ritthem in zijn eer- neente. Ds. Kiehl diende de aten van Joure, Hoorn (Evan- ie), Echteld, Hazerswoude, en Leur waar hij 23 oktober 1952 aeritaat ging, waarna hij zich la vestigde. Ds. Kiehl heeft tal incties vervuld. Hij maakte it van de classicale besturen Eerenveen en Leiden, was voor- van het college van kerkvisi- i in Z.Holland, lid van het kerkbestuur van Noord-Bra- bnburg. In Hazerswoude heeft ii met name voor het chr. on- beijverd. Ds. Kiehl, die als ^-veldprediker werkzaam is ge in Indonesië en op Walcheren, in mei 1940 krijgsgevangene kt. Hij was drager van het kruis met de gesp voor bij- krijgsverrichtingen en rid- de orde van Oranje-Nassau. offelijk overschot zal zaterdag 'begraven op de prot. begraaf- .De Bieberg" te Breda na af- een herdenkingsdienst die f uur aanvangt in de herv. Ginneken. Een voorstander van de rassen- oud-burgemeester Hanes Montgomery, heeft bekendge maakt dat hij een „tenenmars" van Montgomery naar Selma, dus in om gekeerde richting, zal organiseren, die eveneens op zondag begint. Kritiek De leider van het r.-k. diocees Mo bile-Birmingham (Alabama) heeft kritiek geleverd op nonnen en pries ters, die naar Selma waren gegaan deel te nemen aan de demon straties. „Wat weten zij van de toe standen in het zuiden?" zo zei hij. „Ik vrees dat zij alleen maar ij ver - aarsters zijn die in de mening ver keren dat het hier een heilige zaak betreft". Hij voegde er aan toe, dat hij de priesters en nonnen in Selma opdracht heeft gegeven niet deel te nemen aan de demonstraties. De senaat in Washington heeft de zuidelijke protesten gisteren van de hand gewezen en de juridische com missie opdracht gegeven voor 9 april de wet op de burgerrechten af te handelen. De stemming was 76-13. Een inwoner van Ermelo, die aan astrologie doet, de heer M. den Outer, is dezer dagen in de publici teit gekomen door het lanceren van advertentie in een weekblad, waarin hij gegadigden aanbiedt voor een uitwijkmogelijkheid te or ganiseren met het oog op in 1966 voor Nederland te verwachten ipspoed" (oorlog, revolutie of wat ook). Hjj noemt zich oprichter van het „Centraal instituut voor nieuwe astrologie", dat van 1966 ken nelijk weinig prettige gebeurtenissen verwacht. Uitvinder De heer Den Outer, Rotterdammer in geboorte, opgeleid voor tuinar chitect, zegt betrokken te zijn bij enkele modehuizen ln Rotterdam, uitvinder te zijn van een snelschrijf- machine en van een nieuw soort „steno", dat hij „mondiaal" noemt. Israël en Bonn zijn het eens Israël heeft zich akkoord ver klaard met de voorstellen voor eco nomische en financiële hulp van de Duitse Bondsrepubliek, aldus is gis teren van hooggeplaatste zegslieden Een basisakkoord is gisteren be reikt tijdens de besprekingen tussen Bondskanselier Erhards buitengewo ne afgezant, dr. Birrenbach, en een delegatie van de Israëlische regering onder leiding van premier Esjkol. Het betreft hier fox-meel een ver vanging van de hulp, die Israël ki-achtens het thans aflopende her stelbetalingsakkoord ontvangt. De kwestie van eventuele Duitse mili taire hulp is nog niet opgelost en zal later wellicht besproken worden. De voorzitter van de Bondsdag- commissie voor ontwikkelingshulp, Werner, heeft een bezoek van dag gebi-acht aan Cairo met de of ficieuze opdracht te trachten de be trekkingen met de Arabische landen in betere banen te leiden. Volgens een woordvoerder van de CDU ging Werner naar Cairo op verzoek de Egyptische autoriteiten. Na terug komst in Bonn ging hij onmiddellijk in conferentie met de minister Buitenlandse Zaken, Schroder. De verslaggevers weigerde hij te woord te staan. De premier van Irak, Jehia, heeft een beroep op de studenten gedaan, een einde te maken aan de demon straties tegen het besluit van West- Duitsland om diplomatieke betrek kingen met Israël aan te knopen. Volgens in Bonn ontvangen be richten zijn bij de betogingen deze week twee verdiepingen van het Westduitse ambassadegebouw uitge brand. Boven Venlo LUCHTRECLAME IN HET DUITS Boven Venlo circuleerden gis termiddag twee vliegtuigen, die een reclamesleep voorttrokken waarop tot veler verbazing en voor sommigen tot hun ergernis een Duitse tekst te lezen viel. Voorwaar een merkwaardig uni cum. Het was een stunt van twee Venlose zakenlieden, die gisteren een derde groot winkelbedrijf in Venlo openden. Deze twee zaken lieden, tot voor enkele jaren te rug nog gewone straatventers met paard en kar, hebben zich volkomen ingesteld op het bezoek van Duitse kopers in Venlo. Zij waren de eersten, die begonnen met lawaaierige Duitse teksten op hun winkelramen, iets wat meer dan wrevel opwekte bij de meeste Venlonaars. Zelfs burge meester dr. L. de Gou sprak daar tegen een vermanend woord. Doch het had nauwelijks resul taat. De twee Venlose zakenlieden adverteren vrijwel uitsluitend in Duitse dagbladen en hebben een enquête gehouden omtrent de koopgewoonten van de Duitsers in de grensstreek. Daaruit bleek ondermeer, dat niet minder dan bijna 70 procent over de grens wipt om in ons land hun weke lijkse inkopen te komen doen. Zijn echtgenote beheert in Ei-mek) het vakantie-oord „Horloo". Het is, aldus de heer Den Outer, de bedoeling van de groep vluchte lingen, onder wie zich volgens hem veel vooraanstaande Nederlanders, doktoren, advocaten en dominees be vinden, naar Portugal te reizen, ca ns mee te neven en zich voor lopig te vestigen op een plaats bijna 50 km ten zuiden van Lissabon. Men zal „fall out voedsel" bij zich heb- en ook enkele meteorologen zul len de tocht meemaken. Als het ook Portugal gevaarlijk wordt, dan zal :n zich op een tanker verder weg n de plaats des onheils spoeden misschien zal dan Ghana wel het reisdoel worden. AI 50 brieven Maar dit is allemaal nog maai toekomstmuziek. Dinsdag waren oj de advertentie al 50 brieven binnen' gekomen, van mensen die het ooi iet vertrouwen en graag mee wil len. Sommigen van hen tekenen met „astrale groeten". „En als de ramp niet doorgaat?' „Wel, dan komen we gewoon terug", zegt de heer Den Outer. „En de men- die wel graag mee zouden willen, ir die geen cai-avan en auto heb ben, of die hun reis niet kunnen be talen?" a", zegt. de heer Den Outer, „da ?n probleem, waar ik de laatste tijd diep over nadenk. Daar moeten straks op onze bijeenkomst op buitengoed in Putten eens praten". Tietjerksteradeel (Fr.) Wegenbouwbedrijf licht gemeente op (Van onze Groningse correspondent) De gemeente Tietjerksteradeel (Friesland) is door een wegenbouw bedrijf uit Leeuwarden voor meer daai 8000 gulden opgelicht. Een amb tenaar van de dienst gemeentewer ken profiteerde mee van deze prak tijken. verd meegedeeld door de bur- Tietjerksteradeel tij dens de gisteravond gehouden raads vergadering. Al geruime tijd circu leerde in de gemeente geruchten over fraude bij de dienst gemeentewerken. onderzoek van de district verificatie en de Rijksrecherche is gebleken, dat door een bij de we genbouw in de gemeente betrokken firma uit Leeuwarden voor onder houdswerk te hoge rekeningen bij de gemeente zijn ingediend. Het be drijf kon dit doen door een ambte- 'an de dienst gemeentewerken, 43-jarige hoofdopzichter uit Noordbergem geld te geven en zijn autokosten te betalen en die bij de gemeente in rekening te brengen in zogenaamd geleverde materialen. Voorts was er een leve rantie dubbel in rekening gebracht vas er een nota ingediend voor te grote oppervlakte slijplaag op de wegen. Het totaal bedrag, waar voor de gemeente werd benadeeld bedraagt 8167 gulden. Burgemeester W. M. Obbedijk van Veen deelde verder mee, dat de toezichthoudende ambtenaar had gefaald en het toe zicht op die ambtenaar onvoldoende geweest. De betrokken ambte- is „nog" niet geschorst of met ziekteverlof gezonden. Het college van B. en W. zal haar houding be palen, wanneer de officier van Jus titie in Leeuwarden zijn oordeel over deze zaak zal hebben uitgesproken. De rapporten van de Rijksrecherche en de districsverificatie werden gis teren toegezonden. VS en EEG Na afloop van een ontmoeting tus sen president Johnson en de voor zitter van de commissie van de Euro pese Economische Gemeenschap, dr. Walter Hallstein, is gisteren een ge zamenlijk communiqué uitgegeven. Men was het eens over de grote be tekenis van de nauwe betrekkingen tussen de Verenigde Staten en de EEG en ook over het feit, dat de voortgezette eenwording van Europa de vrije wereld sterker zou maken terwijl het bondgenootschap ran Europa met de V.S. hechter zou wor den. De president verzekerde dr. Hall stein van de voordurende krachtige steun van de V.S. voor het doel van de Europese eenheid. De president sprak zijn gelukwensen uit over de eenmaking van de drie uitvoerende organen van de Europese gemeen schappen, die hij een verdere be langrijke stap vooi-waarts noemde in de Europese eenwording. (Van onze Haagse correspondent) Het grootste probleem voor de ge huwde vrouw, die graag vil werken, is in feite de echtgenoot. Om in of meer egoistische redenen is hij er tegen. Het kan niet vanwege zijn status. Hij is de kostwinner. En misschien wel het belangrijkste ar gument: in het leven van zijn vrouw is hij niet meer de hoofdpersoon. De man zal dan bovendien in het huishouden moeten bijspringen. De sympathieke, jonge voorvecht- ster voor de gehuwde werkende vrouw, mevrouw J. C. de Bruin- Scheepens, soc. psych. dra, besprak dit probleem voor de leden van het Nederlands Instituut voor Efficiency, gistermiddag tijdens een lunchverga dering in het Kurhaus. Andere instelling In het buitenland is dit helemaal geen probleem. De gehuwde vrouw werkt daar of niet. De vrouw in Nederland is ook heel andei-s inge steld. Als zij trouwt, dan hoort ze in het gezin te blijven. Maar als later de kinderen groot zijn of het huwe lijk blijft kinderloos dan gaat ze er i anders over denken. De toren flats, die heden ten dage ln alle ste den worden gebouwd, zijn vaak ge- isoleerde cellen voor de vrouw. So ciaal contact heeft ze bijna niet. Als er samenwerking onderling is valt het mee. Maar hoe vaak heeft ze niet net ruzie met de boven-buur- Als de Veiligheidsraad, naar ver wacht wordt, het desbetreffende voorstel zal aannemen gaat de V.N. zijn tweede levensjaar in. i de spanning op het eiland weer toeneemt ziet het er naar uit dat deze troepen er ook dit jaar weer enige toeristen zullen blijven. Maar het ziet er tevens naar uit dat zij het deze lente minder toe- istisch zullen hebben dan verleden jaar. De V.N. kan niet anders dan blij- ïn, te meer omdat de Cyprische regering zelf om de di-iemaandelijk- verlenging heeft vei'zocht. De troepenmacht van de volkerenorga nisatie komt daardoor in een posi tie die met de dag onbehaaglijker wordt, omdat de beroepsvechters van beide zijden wel weer eens willen laten zien, wat zij tijdens de winter - wapenstilstand zoal aan plannen hebben uitgebroed. „De enosis (aan sluiting bij Griekenland) komt er" heeft de Griekse generaal Gri- onlangs nog in een rede uitge roepen, „of de internationale diplo matie het wil of niet". Zenuwenoorlog Tegen 29 maart als weer een der der van het Turkse contingent op Cyprus moet worden afgelost, kan men een ouderwetse zenuwoorlog verwachten en dat Grivas zich niet alleen naar Athene maar ook naar noord-Griekenland begeeft om daar aan een grootscheeps militair beraad deel te nemen is iets nieuws. Waar schijnlijk is Grivas in deze fase van de Cypmskwestie de enige die pre cies weet wat hij wil, namelijk bij het minsten teken van werkelijke Turkse agressie zijn levenswerk met kracht voltooien. Maar zelfs hij is, zoals uit het bovenstaande blijkt, afhankelijk van een voorafgaande Turkse zet op dit schaakbord. Veel zal ervan afhangen hoeveel rekke lijkheid president Makarios en pre mier Urgüplü in de kwestie aflossing kunnen opbrengen. Het blussingswerk in de vleu gel van het Instituut voor de Tropen in Amsterdam waar gis teren door brand een groot ge deelte van het kostbare foto- en negatief-archief verloren ging. Verkiezingen Drempelvrees Geeft de echtgenoot toestemming om te gaan werken, dan is er een drempelvrees. De vrouw weet niets van het bedrijf af. Ze is alles ver leerd. De bedrijven zouden hier zelf iets aan kunnen doen door bijvoor beeld de bedrijfskrant naar ex-werk- nemers te sturen. Ze staan dan niet zo vreemd tegenover het bedrijf. De werkgever, die gehuwde wer kende vrouwen in dienst wil nemen, zal via een selectiegesprek met die vrouwen er uit moeten halen, die werkelijk geschikt voor zijn bedrijf zijn. Hij moet tal van sociale proble men bespreken, zoals ziekte van de kinderen, vakanties en dergelijke. Voor veel bedrijven ligt hier een groot werkteiTein open, dat nu wordt begunstigd door de krappe arbeids markt en het grote verantwoorde lijkheidsbesef van de gehuwde In 21/2 jaar Amsterdam ook over naar aardgas (Van onze A'damse con-espondent) Amsterdam maakt zich gereed om als eerste hoofdstad van Europa over te schakelen van kolengas op aard gas. Te beginnen met oktober a.s. ien ploeg van 200 man gedurende jaar een half miljoen kookappa- raten, geisers en gaskachels met in totaal 1 miljoen branders ombou wen. De kosten worden geraamd op 50 a 60 miljoen gulden. Bij de voorbereiding van de gas- actie is thans reeds een honderd tal ambtenaren en werklieden druk bezig. Zij enquetteren de bewoners om een inzicht te krijgen in de aan tallen gastoestellen, die moeten wor den omgebouwd en controleren door de gehele stad het gasleidingnet. In de huizen zelf moeten de binnenlei dingen totale lengte 3000 kilo meter worden gecontroleerd. De ervaringen bij de controlewerk zaamheden hebben tot dusver ge leerd, dat niet minder dan tachtig procent van de gaskranen in de Am sterdamse woningen ontoelaatbare lekkages vertonen. Deze kranen zul len door de huiseigenaren door nieu we moeten worden vervangen. Bo vendien zal er naar worden gestreefd oude gasslangen doen vervangen door veiligheidsslangen. Makarios moet rekening houden met de verkiezingen, waaraan zijn positie deze zomer wordt onderwor pen, verkiezingen die Grivas overi gens waarschijnlijk in het geheel niet maar waarin hij zich eventueel ook als tegenkandidaat zou kunnen plaatsen. Op het ogenblik is er geen openlijke tegenstelling tussen hem en Makarios maar hij komt toch meer meer bovendrijven als niet alleen militair maar ook politiek sym bool. In Griekenland leeft waar schijnlijk de hoop op een vastbera den weigering van elke verdere Turkse aflossing met de gedachte dat uit de dan volgende Turkse acties de uitroep van de „aansluiting" door de beide parlementen voortvloeit als fait accompli zowel voor de Turkse voor Makarios. Opmerkelijk blijft bij dit alles totnutoe de passie houding van Athene. De coöperatieve en de particuliere boterhandel hebben hun verkoopprij zen met elf cent per kilogram ver- de hoogd. In de gisteren vastgestelde officiële wekelijkse notering is dit I reeds tot uiting gekomen. Deze verhoging houdt verband met ac verhoging van de inleveringsprijs voor boter, die op 4 april zal ingaan, en die inleveringprijs hangt op zijn beurt weer samen met de nieuwe richtprijs voor melk. Minister Biesheuvel heeft vandaag, op voorstel van het produktschap voor zuivel, besloten de nieuwe in- leveringsprijs 39 cent per kilogram boven de oude te stellen. De ver koopprijs gaat met een kleiner be drag omhoog, omdat deze al boven de oude inleveringsprijs lag. Na een heftige burenruzie is woens dagavond de 68-jarige D. Masaut, gewoond hebbende aan de Archipel- weg in Leeuwarden ovei'leden. Een arts, die direct werd gewaarschuwd, vermoedt dat de man is gestorven aan een hartverlamming. Tijdens of na een felle woordenwisseling zijn er enkele harde klappen uitgedeeld door een 46-jarige buurtbewoner, die in het Leeuwarder politiebureau is opgesloten. De anatoom-patholoog dit Zelden- rust heeft sectie op het stoffelijk overschot verricht. Gouden VNF in bloemencorso Het bloemencorso, dat jaarlijks in de Bollenstreek wordt gehouden, zal dit jaar ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan van de Vereniging Ne derlands Fabrikaat ook praalwagens tonen, gewijd aan de Nederlandse industrie. Onder auspiciën van VNF zal een groep bedrijven, het middengedeelte vormen van het komend bloemen corso, dat zaterdag 24 april langs de route Sassenheim, Lisse, Hillegom, Bennebroek v.v. zal trekken. Behalve „industriële" praalwagens zullen van de VNF-groep ook deel uitmaken een aantal bedrijfsmuziek- korpsen. Achtentwintig Turkse mijnwerkers zijn vandaag gedood ten gevolge van een gasontploffing op 300 meter diepte in een staatsmijn aan de Zwarte Zee, 320 km ten oosten van Istanboel. .Tenminste 40 anderen, (Volgens sommige bronnen 67) zijn bedolven onder puin. Er ls wenig kans hen te redden. De minister van Arbeid, Caglangll, Is onmiddellijk uit Ankara naar de plaats van de ramp vertrokken. In de ploeg werkten 125 man, van wie er zich volgens de politie 54 on middellijk in veiligheid wisten te stellen maar volgens andere bron nen waren dit er slechts 15. MARKTBERICHTEN >-3, C2 80-2.70, spruiten 90, gelekool tien per kist LISSE, 19 rr jladlolenDe sgint nu te verminderen. prijzen ie tage kant. Gladiolen 6/8 per 100: Atlantic 40, Bloemfontein 50, Dr. Fleming 50, Flr- 50, Gen. Elsenhower 1.20, Gold 35, Mansoer J ning Klss 2.5 and Span i, Memorial Day 60, Mor- Sans Souci 1.70, Splo Sneeuwprinses 35, Gla- End 14. Life Flame 14, Spie and Span loO. Hollands Glorie 200-210, Ola-f 140- 100, Iris 220-230 per 1 FORD-CONSUL, donkergrijs, 1956 f 575,— C.Z. MOTOR, zwart, 1963 f 750,— DAF-600, wit, 1960 f1350,— RENAULT-DAUPHINE, lichtblauw, 1959 f1450,— CITROEN 2 CV, grijs, 1962 f 2250,— OPEL-CARAVAN, grijs, 1960 f2550,— SKODA-OCTAVIA, grijs, 1962 f 2600,— VOLKSWAGEN-1200, zwart (open dak) 1961 f2650,— RENAULT R8, havana-bruin, 1963 f 3650, FIAT-2100, donkerblauw (open dak) 1961 f 3500, NSU-PRINZ 4, wit (open dak) 1963 f3500,— KOMT NOG BINNEN: NSU, donkerblauw, 1959 f 1850, FIAT-600 (4900 km), donkerblauw, 1964 (5 mnd) f3500, NSU, lichtblauw, 1961 f2150,— RENAULT R-8, grijs, 1962 f 3250,— INRUIL - FINANCIERING - VERZEKERING STATIONSWEG 36 - TEL. 01710—34689 - LEIDEN Showroom ook zaterdags tot 18.00 uur geopend. Denkt u ook al aan kamperen? Niet al leen kamperen ls een prettige bezig heid, maar ook werken op zo'n gezellige camping Voor de door ons te exploiteren kamp winkel in het recreatiecentrum „Duin- rell" in Wassenaar, vragen wij in het Enige ervaring als caissière ls nood zakelijk. Goed loon, gratis bedrijfskle ding. Aanstelling daarna in een van onze filialen is niet uitgesloten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 2 in Zaandam. TENTENSHOW VEURSESTRAATWEG 137 - LEID SCHEND AM Ook 's zondags geopend. Wij verkopen nu onze demonstratiemodellen. ZEER HOGE KORTING. Dealer Cabanon, Governor, Safari, Rinco. B. G. VAN GENT Paul Krugerlaan 153 - Den Haag - Telefoon 320078 Centrale Verwarming gestookt met gas (klaar voor aardgas met de nieuwste gaswand apparaten en andere ketels. Laat nu kosteloos offerte maken, dan heeft U op tijd een heerlijk verwarmde woning In onze toonkamer BESCHUITSTEEG 12 in LEIDEN is een door de Gasstichting goedgekeurde 1 te zien. Fa. J. DE VRIND ZIN Beschuitsteeg 12

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 7