jiicas geeft deelneming lan „selecties" nu toe Toon Hermans One Man Show J Met havenfraude in Rotterdam bedrag van één miljoen gemoeid KASTEN Vermogen Robeco nu Mariner halfweg Veertig kilo goud voor 200 Joden gericht 1 maart 1860 Vrijdag 12 maart 1965 Derde blad no. 31514 AUSCHWITZ-PROCES IN FRANKFORT Rijk Schipper (12) Verloofde paar ontving pers, radio en televisie van de Federatie van joodse vereni gingen In Rio de Janeiro verklaard. Cukurs zou om veiligheidsrede uit de weg zijn geruimd, omdat hij waarschijnlijk op de hoogte was van de verblijfplaats van andere oorlogs misdadigers, zoals Joseph Mengeie en Martin Bormann. Rajakowitsch Het is niet mogelijk geweest de oorlogsmisdadiger Rajakowitsch in Nederland te berechten. Zijn uitleve- he vroegere kamparts dr. Franz Lucas heeft gisteren in Frank- ttvoor de eerste keer toegegeven, dat hij slachtoffers heeft uit tocht voor de gaskamers van Auschwitz. Nadat hij ruim een jaar [g staande had gehouden dat hij niet actief bij de misdaden in Lchwitz betrokken is geweest, erkende hij gisteren een aandeel [hebben gehad in ,,drie of vier selecties", waarbij invalide ge- Lenen en verder hoofdzakelijk vrouwen en kinderen naar de Lkamers werden gestuurd, terwijl de anderen voor dwangarbeid fden uitgezocht. Bekentenis jucas was de enige van de twintig pachten die vrijwillig in december peis van een gerechtelijke com- kie naar de vroegere plaats van tamp in Polen heeft meege- Ut. Zijn plotselinge bekentenis U, nadat een Britse vrouw ten jste van hem had getuigd, ïrs. Johanna Dreyer had het hof [eld, dat Lucas haar leven gered Ji door in februari 1945 bevel te jen dat zij ontslagen moest wor- uit de quarantaine-barak van concentratiekamp Ravensbrück. zei, dat Lucas toen had geweigerd beslissing te nemen over dood of n van de gevangenen, iucas verklaarde toen, dat hij ook J geprobeerd in Auschwitz zich te trekken aan de selectie van de jaagenen. Hij gaf als voorwendsel I gezondheid, maar toen de kamp- pnandant hier achter was geko pt had hij Lucas bedreigd met ►statie, als hij niet zou meewer- a aan de selecties. Uit angst j ()r. Lucas zei dat by uit angst [r zijn leven tot medewerking had floten. Gedurende drie of vier pn in 1944 had hij Joodse gevan gen geselecteerd die pas uit Hon- pje waren aangekomen. Hü zei Iprobeerd te hebben veel invalide fangenen voor de gaskamers te jen" door hen geschikt voor ingarbeid te verklaren, br. Lucas verklaarde dat hij tot [toe elke medewerking geloochend i, omdat hij bang was dat hij ter ktse gevangen genomen zou wor- 1 Zijn advocaat zei dat uit tac- ihe overwegingen besloten was nu bekentenis te doen, nadat het hof kcheidene gunstige verklaringen r Lucas had gehoord, iaabe, de Duitse advocaat voor Eheidene slachtoffers, zei te be itelen of dr. Lucas slechts aan i of vier selecties had deelgeno- D. Hij stelde voor dat Lucas, die én borgtocht vrij ls, onmiddellijk arrest zou worden genomen. Het verwierp het voorstel met de op- ikmg dat er geen gevaar bestond dr. Lucas zou proberen te vluch- ïedeverdachte Baretzki zei dat las gedurende drie maanden se- bes had uitgevoerd. In die periode meer dan 400.000 Hongaarse n het kamp aangekomen, acas is de derde van de twintig dachten die bekend heeft, althans dele, een rol te hebben gespeeld de moorden in Auschwitz. De an- twee zijn Klehr en Stark. In functie en Westduitse rechter die in de log deelnam aan het vellen van idvonnissen door nazi-rechtban- is nog steeds in functie, zo heeft Westduitse minister van Justitie, Bucher, meegedeeld. Hij vertelde parlementaire commissie dat een dig onderzoek mogelijk soortge- feiten aan het licht zal bren- met betrekking tot nog een an- rechter en twee tot zes open- aanklagers. Nog meer belastend teriaal zou mogelijk uit Oosteuro landen kunnen komen. Sen woordvoerder van het mini- in Justitie zei later, dat de wiens naam hij niet wilde zich bezighoudt met ci- le zaken en niet is geschorst. Men nagaan of de vonnissen waarbij betrokken was onder de toen irsende omstandigheden wettelijk echtvaardigd waren. Cukurs verantwoordelijke personen Dr de moord op oorlogsmisdadiger rbert Cukurs, wiens lichaam vorige lek in een buiten wyk van Monte- leo werd gevonden, moeten wor gezocht onder de leden van d< o-nazistische groeperingen in La> s-Amerika. Dit heeft de voorzitter ring kon niet worden gevraagd. Ten aanzien van Oostenrijk kon dit me de niet, omdat betrokkene de Oos tenrijkse nationaliteit bezit. Onder de gegeven omstandigheden verdien de berechting in Oostenrijk uiteraard verre de voorkeur boven berechting bij verstek in Nederrland omdat met de mogelijkheid van tenuitvoerleg ging van een verstekvonnis nauwe lijks rekening kan worden gehouden. Dit deelt minister Scholten (Justitie) mede in antwoord op schriftelijke vragen van het tweede-kamerlid Koekoek (Boerenpartij). Advertentie GERO CASSETTES in Zilvium - Zildura - Zilmeta uitvoering. JUWELIER - HORLOGER F. W. FLESSEN Bevrijdingsplein 12 - Leiden Z.-W. Telefoon 26670. Luifelbaanzegels ontving schelpen van Japanse keizer (Van onze Hilversumse correspondent) Rijk Schipper (12 jaar) heeft de Japanse keizer Hirohito in het hart geraakt. In een tijdschrift trof hij een foto aan van een in korte broek gestoken vorst op zoek naar schelpen en zeedieren. Omdat de toen nog U-jarige Rijk eveneens een groot liefhebber is van alles wat aan de vloedlijn langs de zee te vinden is, schreef hij, op aandringen van zijn vader, een brief naar de majesteitelijke bewoner van het keizerlijk paleis in Tokio. Het duurde lang. Ruim een jaar na het verzenden van het in het Nederlands gestelde briefje vroeg de P.T.T. 12-jarige Rijk in het Hilversumse hoofd postkantoor te komen. Er was een pakje gekomen uit Tokio. Het pakje bleek een behoorlijke kist te zijn boordevol schelpen. De prachtigste exemplaren had de Keizer gestuurd. Van alle twee om bij breken een reserve exem plaar te hebben. Op het kistje stond als afzender vermeld „Zijne keizerlijke majesteit, de keizer van Japan, keizerlijk paleis Tokio Japan." Prinses Margriet en haar verloofde Pi eter van Vollenhoven, hebben gis termiddag in paleis Soestdijk delega ties van de besturen van het pu- bliciteitswezen voor een kennisma king ontvangen. Uitgenodigd waren bestuursleden van de Federatie van Nederlandse Journalisten, het genootschap hoofdredacteuren, de buitenlandse persvereniging, de N.R.U., de N.T.S., de Wereldomroep, de Nederlandse Bioscoopbond en de Nederlandse Vereniging van fotojournalisten. „Mede namens het verplegend per soneel van ons ziekenhuis wij uwe koninklijke hoogheid harte geluk met uw verloving. Voor toekomstige leerling-verpleegsters staan de deuren van het Juliana- ziekenhuis in Apeldoorn altijd wijd open", aldus heeft de directie het Apeldoornse Juliana-ziekenhuis prinses Margriet getelegrafeerd. De gedachte om een dergelijk tele gram te zenden kwam bij de directie op door de opmerking van prinses Margriet, dat zij voornemens l' beëindiging van haar studie tijdje in de verpleging te gaan. Vader en zoon in put verdronken in onze Bredase correspondent) n een leemput op het terrein i de steenfabriek Lodewijk in Os- ndrecht zijn gisteren een vader en in 5-jarig zoontje verdronken. Ree kinderen van vijf jaar J. van delen en H. Kloots beiden uit Os- ®drecht waren op het terrein van steenfabriek aan het spelen. Ze in daarbü in de buurt van een der emputten gekomen. Het jongetje J. Oefelen is van de drieëneenhalve eter hoge talud gevallen en kwam i het vier meter diepe water in de nt terecht. Zijn vriendje heeft daar- de vader van het jongetje, de heer van Oefelen (37) gewaarschuwd, ie op de steenfabriek werkt. Toen vader by de put kwam zag hy is in het water liggen. Hoewel hij Hg iet kon zwemmen sprong hy in de i zijn zoontje te zoeken. Met het vriendje als getuige toen ook de vader verdronken, wütie heeft later beide lichamen ge borgen. Volgens de officier van Justitie bij de rechtbank in Rotterdam, mr. W. D. Meeter, hebben de 23 Rotterdam- i, die tot op heden in de zaak de Rotterdamse havenfraude ook bekend als de Osto-affaire zijn gearresteerd, verschillende bin- i- en buitenlandse scheepvaart expeditiebedrijven benadeeld voor i bedrag van ongeveer één mil joen gulden, door zogenaamde in- ladingsmanifesten te vervalsen. Mr. Meeter noemde dit bedrag er gens in zijn requisitoirs tegen acht verdachten in de havenfraude, die gisteren voor de Rotterdamse recht bank terecht moesten staan. Volgens de officier hadden vier van hen hun werkgever, een Rotterdams scheep vaartbedrijf, voor ongeveer een ton benadeeld, door te lage maten in te vullen op de inladingsmanifesten Van werknemers van hei bedrijf, dat tot de malversaties aanzette het scheepvaart - en expeditiebedrijf Osto uit Rotterdam ontving het viertal in ruil voor de aangebrachte vervalsingen een bedrag van in to taal ongeveer f 4.500.-. Na aftrek van wat de officier het „verradersgeld" noemde, resteerde voor Osto dus een bedrag van ongeveer f95.000.-, dat door Osto-employés in eigen zak werd gestoken. Onbegrijpelijk De officier zei voorts in zijn alge mene requisitoir het onbegrijpelijk te vinden dat al wat oudere mensen met een blanco strafregister bij- aile verdachten in de zaak van de havenfraude waren niet eerder met de strafrechter in aanraking geko- zich hadden laten inpalmen door wat hij noemde „leden van Os- to's vijfde colonne, die overal in de Rotterdamse haven spioneerden en infiltreerden". Mr. Meeter citeerde in dit verband het antwoord van der verdachten op een vraag rechtbankpresident mr R. J. Brenner: „Ik ging aan het knoeien omdat ik op die manier gemakke lijk aan geld kon komen". De offi cier eiste straffen variërend van vijf tot vijftien maanden gevangenis straf. Naar verluidt zullen de hoofdver dachten in dit monsterproces, de Osto directeuren, volgende week dinsdag voor de rechtbank moeten verschijnen. Al eerder dit jaar wer den vier Rotterdammers, die in de zaak van de havenfraude een on dergeschikte rol hadden gespeeld door de rechtbank tot vrijheids straffen veroordeeld. Varkenspest onder wilde varkens Het is gebleken dat er op de Ve- luwe ter hoogte van Ugchelen en Deelen varkenspest is uitgebroken onder de wilde varkens. Het hoofd bestuur van de Geldersche Maat schappij voor Landbouw heeft in een verklaring zijn verontrusting over deze situatie uitgesproken, temeer daar het blijkt, dat deze wilde var kens zich niet binnen het raster be vinden, maar in open verbinding staan met de buitenwereld. Hierdoor zijn er volgens deskundigen reële gevaren voor besmetting van norma le varkensbedrijven. Het gevaar van verspreiding van de besmetting maakt het naar de mening van het hoofdbestuur van de Geldersche maatschappij voor landbouw drin gend nodig dat de bestrijding van de varkenspest onder de wilde var kens met alle kracht en alle midde len ter hand wordt genomen. Weerraketten in Japan Japanse geleerden hebben op ge slaagde wijze twee raketten gelan ceerd waaruit apparaten voor weer- waarnemingen te voorschijn kwa men die aan parachutes hingen op een hoogte van 65 km. De politie moest gisteren Den Haag verscheidene veldsla gen leveren om de enthousiaste menigten in bedwang te houden tijdens het bezoek van Prinses Margriet en haar verloofde. Hier een beeld van de „strijd" tegen scholieren bij een van de toegangen tot het Catshuis. Advertentie iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu Hogewoerd 99 - Telef. 22536 iiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii NEDERLAND 1 VARA E 7.30 uur Sportcommentaar 8.00 uur NTS-journaal H 8.20 uur Achter het nieuws M 8.45 uur Rudi Carrell show 9.25 uur De zaak Wycliff, film 10.15 uur Samen naar de film, documentaire 1 10.40 uur NTS-journaal 1 10.45 uur Sluiting. i NEDERLAND 2 E 8.00 uur NTS, nieuws in het kort H 8.01 uur TM, tienerprogramma H 8.45 uur Halle Selassie contra Mussolini g 9.10 uur Concerto da camera E 9.30 uur De Mariazusters, documentaire M 9.50 uur Attentie, actualiteiten g 10.10 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM I g 8.20 uur Chansons, refrains et ritournelles §f 9.00 uur Zorro, tienerprogramma HILVERSUM 2 8.15 uur Promenade Orkest H 8.55 uur Fluitduetten. Advertentie -■ f Romeo en Jeanette Romeo en Jeanette liet ge mengde indrukken achter. Waar het precies aan lag weet ik, om de waarheid te zeggen, niet. We kregen de indruk dat regisseur Ton Lensink het geheel minder in de hand had dan we van hem gewend zijn. Van een speel-een- heid leek weinig sprake, iedereen probeerde maar zo goed mogeüjk zichzelf te zijn, wat aan de ene kant natuurlijk niet afkeurens waardig is (in het werkelijke le ven gedragen de mensen die met elkaar te maken hebben zich ook niet naar een, door een re gisseur of schrijver opgedrongen, stijl-eenheid), maar aan de an dere kant wel leidde tot een ze kere rommeligheid. Bovendien had Ton Lensink (afgezien van een paar vergeeflijke slippertjes bij het camerawerk) het inzicht moeten hebben dat Else Valk voor de rol van Julia nog niet rijp was, en dat zijn oplossing voor de slotscène, zeker voor te levisie, een ongelukkige was. Het leek nu, met een groot-ogige Jo- han Kaart in close-up op het scherm, meer op een verdwaalde Grand Guignol-scène dan op het verslag van een dramatisch hoogtepunt. Bovendien was de camera-instelling hier psycholo gisch fout. Wij kijkers moesten hier, samen met de vader en broer van Jeanette, de biuten- wereld zijn die toekeek hoe het liefdespaar zichzelf aan de gol ven prijsgaf, maar doordat we vader en broer recht in het ge zicht keken waren we tot de „andere party" uitgeroepen, stonden we bij wijze van spre ken tot de enkels in het zee water, aangestaard door die bui tenwereld. Lensink, die niet de gewoonte heeft gedachtenloos te reigsseren heeft blijkbaar wel bewust gekozen voor deze ca mera-instelling, en ons expres niet over de schouders van Kaart en Cor van Rijn heen in de verte willen laten meekijken. Een punt van ondergeschikt be lang was misschien ook nog dat de vertaling van de hand van de hoofdrolspeelster was, zoals lang zamerhand te doen gebruikelijk is bij de televisie. Jean Anouilh lijkt echter te belangrijk en te groot als schrijver, om hem niet aan een van onze beste vertalers toe te vertrouwen, bijv. aan Adriaan Morien, die al veel stuk. kne van Anouilh vertaald heeft. Morrien, is echter nooit ge vraagd voor deze vertaling te zorgen. Waarom eigenlijk niet? Te duur? Wat héét te duur als er 3 miljoen iiiiiiiiiiniiunmiiiin:uuiiü!ii!uiiii:inLiiRnniiiiniiiin!!iiiniiiiniiiiiuiiiinu<(nDii] stuk keken? Niet dat de verta ling bij het kijken en luisteren in de weg heeft gezeten (al geloof den wij af en toe niet erg in de woordkeus) maar in sommige gevallen, en Anouilh behoort daartoe, is alleen het beste goed genoeg. Tot zover de bezwaren, Wat resteert is dankbaarheid voor een interessant stuk met gebre ken, waarin Shireen Strooker volkomen overtuigend en soms ontroerend de hoofdrol van het „slechte" maar in wezen zo pure (en voor Anouilh zo typerende) meisje Jeanette speelde. Haar tegenspeler Wies Andersen be wees in deze rol dat hy ook los van de Maigret-reeks 'n boeiend acteur is, en Johan Kaart, Cor van Rijn en Enny Meunier zet ten ieder op hun eigen wijze de wat schematische figuren die zij moesten uitbeelden bekwaam neer. Spanje Het regionale NTS-program- ma „Van gewest tot gewest" had ootmoedig plaats ingeruimd voor een verre van regionale kwestie, t.w. de studentenbetogingen in Madrid. Henk Mochel en Chris van Buuren van de NCRV had den niet alleen kans gezien een en ander stiekum te filmen, maar waren er ondanks him ar restatie ook nog in geslaagd de filmpjes over de grens te bren gen. Gisteren werd Mochel door een Nederlandse correspondent in Madrid, Joost de Ruiter, op gebeld die hem vertelde dat de Spaanse autoriteiten die dag pas ontdekt hadden dat er films over de grens gesmokkeld waren, wat het er voor het VARA-team en het KRO-team die thans in Spanje schijnen te verblijven, niet gemakkelijker op zal maken. Mochel heeft overigens wel om toestemming gevraagd om te fil men. Hy had dan 5 dagen later moeten terugkomen met een specificatie van alle onderwer pen die hy filmen wilde. Behalve een Spaanse hoogleraar en een student, die bepaald van moed blijk gaven door voor de camera te verschijnen, zagen we ook nog een politiek hoogst onbenullige Nederlandse student en een Nederlandse studente, die de in druk hielpen bevestigen dat het democratisch bewustzijn in Spanje begint te groeien, behal ve bij de autoriteiten. Een uit stekende reportage! Even boei end was trouwens In AVROTs televizier de reportage die over de Vietcong werd uitgezonden. iiiiiitiniiiimni :!!iUHj!ii!in!!!rn!i!inin:!i!!ninifii!miiiiuff!iiiiim!Ha opgenomen in Carré in Amsterdam, thans leverbaar op de grammofoonplaat f 18,50. Muziek- en grammofoonplatenhandel GÉ HOFENK - Haarlemmerstraat 66 Leiden De Mariner IV, die nu 103 dagen onderweg is, is ruim halverwege Mars gevorderd, zo heeft het Amerikaan se bureau voor de ruimtevaart Nasa meegedeeld. Sinds de lancering op 28 november heeft de Mariner ruim 270 miljoen van de 520 miljoen km Gisteren was het ruimtevaartuig 48.608.600 km van de aarde verwy- derd. Het had een snelheid van 40.400 km per uur. Berekend is dat de Mariner op 14 juli langs Mars zal schieten. Enrico Giuliani, die 35 jaar een hoge functie heeft bekleed by het bureau in Vaticaanstad voor het beheer van de eigendommen van het Vaticaan en die thans met pensioen is gegaan, heeft onthuld, dat Paus Pius XII indertyd, op voorspraak van mgr. Montini, thans Paus Paulus VI, toestem ming heeft gegeven voor het be- schikbaarstellen van 40 kg Vati caans goud, om de levens van 200 Romeinse joden te redden. De grootrabbyn van Rome, Eugenio Zolli, bezocht Giuliani op 26 sep tember 1943. Hij deelde mee, dat de SS in Rome 40 kg goud van de joodse gemeenschap had ge sist. Kwam het goud er niet, dan zouden 200 Romeinse joden wor den weggevoerd. Giuliani lichtte terstond zyn meer dere, Nogara, in, die zich daarop met mgr. Montini, toen plaatsver vangend staatssecretais, in ver binding stelde. Deze begaf zich naar Paus Pius XII, keerde na enkele ogenblikken terug en zei: „U kunt dat goud ter beschikking stellen". Opperrabijn Zolli, die was weg ge gaan, kwam kort daarna op het Vaticaan terug. Voordat Giuliani iets had kunnen zeggen, verklaar de hy: „Ik ben u hoogst dank baar voor hetgeen u hebt willen doen, maar ik heb het goud, dat wij nodig hebben, al kunnen krij gen". Daarna schudde Zolli, met tranen in de ogen, Giuliani bewo gen de hand. Onveranderd dividend en agiobonus van 2 1/2 Het vermogen van het Rotterdams Beleggingsconsortium Robeco is in 1964 gegroeid met ruim 23 procent tot f 1618 (v.j. f 1313) miljoen. De in trinsieke waarde van het aandeel steeg, wanneer rekening wordt ge houden met de uitgekeerde bonus van 2Vt%, van f 221 tot f 229. De inkom sten zyn gestegen van 58,4 tot 70,9 miljoen. De kosten van beheer ver tonen mede door de groei een voort durende daling. Voorgesteld wordt een onveranderd dividend van f 9.25 per aandeel plus een agiobonus van 2V2% in aandelen. Bijna de helft van de aankopen van Robeco werden in de Ver. Sta ten gedaan. Daar werden de belan gen in de openbare nutsbedrijven uit gebreid. Het belang bij IBM. is voorts aanzienlijk toegenomen. De heer L. W. Rauwenhoff, die de oprichting van Robeco af, 27 jaar directeur is geweest en daarna nog vyf jaar vooratter van de raad commissarissen zal aftreden. Verder zullen als commissaris aftreden jhr. J. A. G. Sandberg, dr. J. R. M. van den Brink en H. W. A. van de Wal Bake, beide laatsten op grond van de bankfusies. ZATERDAG 13 MAART 21.1'5 Metropole-ork. en solisten: o., T,- ijrek door nec Eén van die door de re- 25 Euopees kampioen - ankerkader 47/1 in ■H l Lichte ork muz. 23 ;u Even naplaiten: licht muz. progr. 23.55- 24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m. KRO: 18.00 Licht ensemble. Jazzmuz., met 18.50 20.30 Rieleksen, gev. progr. vrijmoedige klas. 21.35 Man kijk op act. zaken. 21.45 Roulette. spelletje met gr.pl. 22.00 Licht ensem ble met zangsolisten: liedjes uit Vlaanderen en Nederland. 22.25 Boek- bespr. 2220 Nws. 22.40 Epiloog. 22.45 Kruispunt: gespr. over Chrlsten-ziJ: in kerk en were!J Nieuwe klas. gr.; 23.55-24.00 Nws. ZONDAG 14 MAART 10.00 Instr. Ad rem ,quiz. 10.50 Klas. grjnuz. 11.25 Boeketje romantiek, liedjes en proza. AVRO: 12.00 Liche muz. kaleldoscoop. 13.00 Nws. 13.07 De toestand in de wereld, laz. 13.17 Meded. of gr.muz 13.20 Knipperlicht, progr. voor alle weggebruikers. 14.00 Klankomrankte levens, muz. biografie. 15.00 Strijk kwartet: klas. muz. 16.00 Koste(.)liJk i. cabaret. 16.30 Sport revue i beschouwingen van sportevenemen ten. VPRO: 18.30 Na verloop van tijd. lez. (VI - slot). 18.45 Parlando. 19.30 Korte Doopsgez. kerkdienst. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Promenade ork. en solist. 20.45 Weet ik veel, wedstr. in kennis. 21.00 Licht ensemble met so listen. 21.30 De wereld van Barend i Franse chansons. 2320 8.25 Inl. Hoogmis. 8.30 Hoogmis. EJas. gr muz. 9 45 Nws. Concent bespr. 12.20 Musette ensemble. 12.30 Jeugd. 14.00 Radio Pllh. ork. ploeg, lezing. 15.05 Marathon: lichte gr.muz. en sportreport. (16.25-1620 Toto-uitslagen). 16.30 Gew. muz. IKOR: 17.00 Ned. Herv. Kerkdienst. 18.00 Oecumenisch Nieuws. 18.10 Zingt het voorbedachte lied: bespr. van kerk- muz. 18.30 Kerk in stedelijk perspec tief, klankbeeld. 18.45 Gr.muz. 1820 Act. v. h. kerkelijk erf. 19.00 De Open Deur, veertiendaagse rubriek. NCRV: 1920 Veel gevr. gew. muz. 20.00 Nws. 20.07 Reflex, meditatie. KRO: 20.15 Intern, volksliederen. 20.40 Staatsge- bespr. 22.30 Nws. 22 40 Epiloog. 22.50 23.35-24.00 Nws.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5