Reclame in Westduitse .v. niet weg te denken Strijdlustig Jong Oranje houdt Duitsland B op 1-1 SPRINGER WIL 2de NET KOPEN Georg Kessler bijzonder tevreden Ppgericht 1 maart 1860 Donderdag 11 maart 1965 Derde blad no. 31513 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. 5LEVISIE IN BUITENLAND (4) Dutch Swing College nu even thuis (Van onze correspondent in Bonn) r Reclame is niet meer weg te denken uit de televisie in de Bonds- jpubliek. Elke dag, gemiddeld 20 minuten, verspreid over de :ste avonduren tot het nieuws van acht uur, wordt de burger Igelicht over de nieuwste verworvenheden van de Duitse in- listrie. Wasmiddelen, die witter wassen dan ooit tevoren ,of sigaretten, ie de roker alle mogelijke soorten van genot verschaffen, alcohol honing, melk en doperwten in blik passeren in vlotte opeenvol- \g de revue. Ze worden meestal gepresenteerd door glimmend ge~ \etste manspersonen of j aio er smakende en gelukkige gezinnen, die meest zinloze voorwerpen met een stralend „ja" in de armen slui- Elk van de „Lander" waaruit de Bondsrepubliek is opgebouwd, uitzondering van de allerkleinste, is in het bezit van een eigen lio- en televisieapparaat, en van een eigen naamloze vennoot- ',p, die zich met de exploitatie van de reclame op de beeldbuis de radio bezighoudt. Openbaar recht Deze radio- en tv-instellingen zijn „lichamen van openbaar I cht". Dat houdt in, dat ze onaf- inkelijk zijn van regeringen en itieke partijen. Ze zouden „alge nutsbedrijven" kunnen worden ïoemd. Een ingewikkeld bestuur toezichtsapparaat, dat voor ieder in details verschilt, zorgt er- dat deze onafhankelijkheid niet lt aangetast. Ook het dagelijkse ■tuur ligt in handen van deze li- controlerende taak en van de „inten- de hoogste (en door de raad tóezicht benoemde) chef, zowel joor radio als televisie, p j De raad van toezicht, die zich over I Ie reclame in de televisie ontfermt, alle in de reclamestudio's ge- filmstrips ter controle, strips mogen niet in strijd zijn het Wetboek van Strafrecht, pooral ten aanzien van de ontucht ;taan strenge regels) en niet in ijd met de wetgeving ter bescher- ng van de jeugd. Tenslotte wordt op toegezien, dat men zich in de „Ips niet aan oneerlijke concurren ts te buiten gaat. Dit betekent, dat men bijvoorbeeld en van de concurrent niet met mag aanvallen. Terwijl men Keulen per jaar 4015 minuten de reclame-televisie te vepdelen :f\ belopen de aanvragen een to- 15.000 minuten. De maxi- i-tijd, die iedere adverteerder rezen krijgt, is dan ook niet dan één minuut. Deze kost 22.000 DM. TWEEDE NET 4 Een andere situatie treffen we aan zogenaamde „Zweites Deut- Fernsehen", dat in Mainz zijn heeft. Het programma door het gehele land te jien. Oorspronkelijk had de toenma- kanselier Adenauer bij de op- [ichting in 1961 deze zender voor de sring willen reserveren, maar de Raad" van de Bondsrepubliek Karlsruhe besloot toen dat het in zijn met de grondwet, staatsgezag zich met de berichtgeving ging bemoeien, organisatie in Mainz kreeg toen it taak een culturele tegenhanger te n van d'e „landelijke" program- In feite werd het een con- •rent met vele doublures. De fi- ;iële grondslag van het tweede echter veel minder /ig dan die van de andere „li- openbaar recht". Want de 5 Mark televisiebelasting, die edere kijker eens in de maand be- alen moet, gaat maar een klein ge- Jeelte naar Mainz en het restant kosten moet het Zweites Thelonious Monk in ons land De bekende Amerikaanse jazz pianist Thelonious Monk is gisteren net zijn kwartet op Schiphol uit .{Duitsland aangekomen om in Den en Amsterdam concerten te [even. Morgen zal hij optreden ii al in Soheveningen en niddemacht in hetAmsterdamse Concertgebouw. Voor de pauze speelt Dp beide concerten Hoy's Big Band'' onder leiding van Boy Edgar. De jazz-pianist maakt met zijn kwartet, bestaande uit Charlie Rouse (tenorsaxofoon), Larry Gales (bas) en Ben Riley (drums), een wereld tournee. Voordat het kwartet naar Nederland kwam trad het op Frankrijk en Duitsland. Zaterdag vertrekt het gezelschap naar Londen en zal de concertreis voortgezet wor- ïaar Australië, Nieuw-Zeeland, Manilla, Hong-Kong en Honoloeloe. Op 23 april keert Thelonious Monk naar Amerika terug. ANGST Een ander aspect in de reclame de televisie is de groeiende angst bij de pers, waardoor het adverten tie-volume „dat men de kranten ten gunste van de beeldbuis zou afnemen, de ondergang van talloze dagbladen en tijdschriften onvermijdelijk is". Hierbij spelen de activiteiten van de Hamburgse krantenmagnaat Axel Springer een rol. De oplage van zijn kranten beloopt 12 miljoen exempla ren per dag. Tot het concern beho ren het sensatieblad Bildzeitung en de gerenommeerde Die Welt. Springer beheerst al met 89 pro cent van de dagblad- en 30 procent van de weekbladpers in de bondsre publiek. Hij is van mening dat het tweede net, omdat het gedeeltelijk moet besltaan van de opbrengsten van de reclametelevisieeen regel rechte concurrent van de pers is, en dat daarom het eigendom van het station in handen van de Duitse pers moet overgaan. Voor de Duitse pers leze men dan natuurlijk: „Het Sprin ger-concern". Springer poogt aan te tonen,, dat het advertentie-volume van de kranten van 59 procent in 1956 is teruggelopen tot 46 procent CONSORTIUM Zijn tegenstanders stellen, dat deze teruggang ten voordele is gekomen van de geïllustreerde pers en niet van de televisie. Springer wil nu een kranten-consortium vormen, dat het net van Mainz met schulden en al opkoopt. Die schulden bedroegen eind vorig jaar 120 miljoen DM. Van de verkiezingssfeer zal Springer in de komende maanden gebruik ma ken om partijen en parlementariërs voor zijn plan om te kopen. Deze zouden kunnen zwichten uit angst, dat de Springer-pers zich in de ver kiezingsstrijd openlijk tegen hen zou keren. Maar voorlopig vecht men in Mainz nog als leeuwen om de vesti ging van de vrije meningsuiting te redden- Men wordt daarbij gesteund door weekbladen als Der Spiegel en Die Zeit. Want juist in de televisie programma's wordt het politieke standpunt hoofdzakelijk bepaald door jonge, meestal links-georiën teerde intellectuelen, die Duitsland voor een afglijden in oude gewoon ten en voorbije nationalisme probe ren te behoeden. De Dutch Swing College Band, die gistermiddag van een tournee door I Maleisië, Australië en Nieuw-Zeeland I op Schiphol is teruggekeerd, zal slechts kort in Nederland blijven. Over een paar weken zal Peter Schilperoort met zijn band opnieuw op Schiphol staan om met het vlieg tuig naar Johannesburg te vertrek ken voor een trip van drie weken door Zuid-Afrika. Het jazzorkest, dat eind januari uit Nederland vertrok, heeft eerst een twintigtal voorstellingen ver zorgd in theaters en hotels in Malei sië, waarna de musici Australië be zochten. In dit voor hen nog onbe kende land het was de eerste keer, dat zij daar optraden oogst ten zij veel succes. Dit bleek wel uit het feit, dat de concertzalen waarvan er een zelfs meer dan 7000 plaatsen biedt totaal uitverkocht waren. Ook In Nieuw-Zeeland was het succes niet minder. „Het opvallende was", aldus Peter Schilperoort. „Dat er betrekkelijk weinig tieners onder het publiek zaten. De gemiddelde leeftijd van de toehoorders was over het algemeen hoger dan in Nederland". Op 4 april vertrekt het gezelschap naar Zuid-Afrika, welk land wegens het succes, dat de band daar vorig jaar had voor de tweede maal zal worden bezocht. Wegens hun vele verplichtingen in Nederland zullen de musici hun voorgenomen bezoek aan enkele landen in Oost-Afrika moeten laten vervallen. 1 NEDERLAND 1 AVRO 10.40 1 10.45 i 11.15 1 Teleac-uitzending Blazen geblazen, filmpje Van gewest tot gewest, regionaal NTS-journaal AVRO's Televizier, actualiteiten Bolsjoi ballet Romeo en Jeanette, tv-spel NTS-journaal IJshockey, reportage Sluiting. I NEDERLAND 2 KRO 9.45 10.10 i 10.45 1 Nieuws in het kort NTS Bert Brugmans marionettentheater Au pied de l'arbre. film Het grote avontuur, documentaire Onze man in Londen IJshockey, reportage Sluiting. Ad vi Rustig roken? Ö§ÏS|j§j| menthol dropjes! Bij uw sigarenwinkelier 50 en 25 cent per doosje UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 2: 10.00 uur Orgelwerken v 11.00 uur Platennieuws. Verloving Ook „Een tegen allen", het NCRV-programma dat van na ture al een soort broederschap onder de bevolking oproept, was gisteravond in het nationale programma ingepast. De wagen aan Oirschot, voor het eerst door Joosten uit Hoorn) waren in al lerijl een beetje aangepast aan de verloving, en er was een der de sohakelpost bijgekomen: pa leis Soestdijk. De NCRV moet zich langzamerhand wel als uit verkoren gaan voelen, want dit was nu al de tweede keer binnen korte tijd dat juist binnen een grootscheeps schakelprogramma een nationale gebeurtenis plaats greep eerst de kabinetscrisis, nu de verloving van Margriet. Er werd onmiddellijk een gepast ge bruik van gemaakt, waardoor we via deze NCRV-uitzending b.v. te weten kwamen dat ook prin ses Irene en haar man in het paleis waren gearriveerd. We kregen hen zelfs nog' even te zien ,toen het cadeau van de bevolking van Oirschot aan het verloofde paar werd aangebo den. Bij het begin van de uit zending was een klein gezel schap in een snelle auto, voor afgegaan door een porche van de Rijkspolitie op weg gegaan, om nog bijtijds voor het einde van de uitzending in Soestdijk MODDERPOEL (Van onze speciale verslaggever) Tevreden met het 1-1 resul taat dat zijn onherkenbaar be- modderde jongens in het Nie- dersachsen-moeras van Han nover had bevochten op de West duitse B ploeg? Bijzonder tevre den zelfs, zei Georg Kessler, de oefenmeester van Jong Oranje, toen hij geruime tijd na afloop als eerste de Nederlandse kleed kamer uitstapte, tot op dat mo ment een zwaar vergrendelde ruimte met bondarts dr. Panne- koek als ongenaakbare bewaker. Kijk eens, ik verwachtte eer. zoals gebruikelijk sterk aanvallend Duits elftal. Als antwoord was onze instel ling evenwel niet alleen verdedigen, maar daarnaast ook offensief. Iedere speler van Jong Oranje had de op dracht zowel aanvallend als verdedi gend te spelen. En ik vind dat het voortreffelijk is gegaan. Drie weken, nadat het bestuur van DHC zich terugtrok, omdat een voorstel tot splitsing van de amateur semi-prof afdeling niet het ge wenste resultaat opleverde en het be stuur geen vertrouwen van de meer derheid der leden kreeg, is het tenig- gekeerd. Ereleden en leden van ver diensten zorgden ervoor dat het be stuur van DHC de zetels weer bezette. Voetbalstrijd om Europese bekers Juventus (Turijn) en Locomotiv, (Bulgarije) hebben gisteren 11 ge lijk gespeeld in de returnwedstrijd van de Europa cup voor bekerwin naars. Er is nu een derde wedstrijd noodzakelijk, omdat de eerste in Tu rijn eveneens met 11 eindigde. De eerste wedstrijd in de kwart finale van het toernooi om de Euro pese beker voor bekerwinnaars tus sen Lausanne Sport en West Ham United, die gisteren in Lausanne zou worden gespeeld, is wegens de slech te gesteldheid van het terrein uitge steld. De wedstrijden zijn nu ver schoven naar dinsdag 16 maart vooi de ontmoeting in Lausanne en dins dag 23 maart voor de wedstrijd ir Londen. Ferencvaros (Boedapest) heeft gis teren gewonnen van het Italiaanse Roma met 2—1 (1—0) in de eerste wedstrijd van de kwartfinale van de Europese beker voor Jaarbeurssteden, Olympische film te artistiek Ichiro Kono, de Japanse minister, die belast was met de organisatie van de Olympische Spelen, heeft woensdag na een voorvertoning kri tiek geuit op de Olympische film. De minister noemde de drie uur durende rolprent een onvoldoende weergave van de Spelen uit sportief oogpunt gezien. Minister Kono verklaarde verder dat de film te veel nadruk legt op de artistieke elementen. Hij gaf het organisatiecomité dan ook de raad een tweede film, méér gericht op het sportieve element te laten vervaar'digen. Voldoening Was er dus in het Nederlandse kamp een reden tot voldoening over de uitslag,de inzet en vechtlust van de spelers, de 15.000 toeschouwers, die op deze zonnige woensdagmiddag naar het Niedersachsenstadion aan de boorden van de Machsee waren ge komen, hebben bepaald geen mooie wedstrijd gezien. Vanaf de immens hoge tribunes, tien jaar geleden opge trokken op het puin dat hier na de tweede wereldoorlog was bijeenge bracht, keken zij neer op een veld dat vorige week zaterdag nog bedekt was met een dikke sneeuwlaag, maar nu als gevolg van de ingevallen dooi een grote modderpoel was. Dat het daarin uiterst moeilijk was de bal, die vaak niet wilde stuiten, te beheersen spreekt voor zichzelf. De Duitse aanvalslinie had in zijn binnenspelers Ulsass (Einkracht Braunschweig) en Rodekamp (Han- >r '96) twee bijzonder sterke figu- Zij waren het ook, die vrijwel meteen na het begin een reeks acties in de richting van het Nederlandse doel op touw zetten. Doelman Thie die naarmate de wedstrijd vorderde, naar een steeds grootser vorm groeide moest een kopbal van Ulsass en een uitstekend schot van Rodekamp ver- •ken, alsmede een inzet van heel dichtbij van rechtsbuiten Nafziger onder in de linker hoek. Kees van Langeraad, opgesteld bij het paleis, meende dat het programma „Allen voor Wee" kon heten i.p.v. „Een tegen al len". Dat Oirschot won, is al leen maar belangrijk voor de statistiek, en voor het carillon natuurlijk dat met het gewon nen geld zal worden gerestau reerd. Eddy Pieters Graafland rerloor. Binnen een half uur vol brachten een stel plaatselijke juniortjes de opdracht om hem 35 maal vanaf de „penalty-stip" te passeren. Hij leek er minder onder gebukt te gaan dan Jong bloed 's middags onder dat éne doelpunt Voetbal i De dag telde namelijk twee hoofdpunten: ETO VasasDWS Amsterdam, en de verloving. Om met het beste te beginnen: om kwart over een 's middags maak te de Koningin, in een onge dwongen familiekransje de ver loving officieel bekend. Het avondprogramma was „natio naal" gemaakt, d.w.z. dat we een herhaling zagen van het middag-programma, dat „atten tie" verviel (de opzienbarende naar Nederland gesmokkelde filmpjes over de Spaanse stu dentenbetogingen komen van avond tussen half acht en acht uur op Nederland 1), en dat „Een tegen allen" vanwege het feestelijke gebeuren vijf minuten extra kreeg. Op Nederland 2 werd de sombere probleem-film „De tijd der heidenen" (over Hirosjima) vervangen door „The Maggie". Het was dus, voor zo ver de NTS en de Omroepver enigingen het in de hand had den, een vrolijk en opgewekt programma. De voetbalwedstrijd hadden zij - echter niet in de hand, en deze zette twee keer (want hij werd heriiaald, wat een weelde!), vier maal drie kwartier slecht voetbal op één dag) een domper op de feest vreugde. Het opmerkelijkste aan de hele wedstrijd was nog, dat DWS een thuiswedstrijd leek te spelen, want dat gedeelte van het veld dat door de laagstaan de televisie-camera bestreken werd, was omzoomd door Neder landse reclameborden. Wellicht was het nuttig geweest als de NTS via een reclamebord op het veld er aan herinnerd had, dat deze wedstrijd dankzij haar, en niet dankzij enige concurrenten in spé op het scherm kwam miiiiiiiiiiiiimmiiiiiiuiijiiiiiiiiiii iiiiiimiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiuiiDiiii'iuDiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiüiiniii IIIIIIUIIII!!ll[|||[|ll!lllll|[|||||||||Oni[!l!!iUli| Achterstand Het duurde even voordat de jonge oranjes hun antwoord klaar hadden. Fenneker kwam bij een solorush fraai langs linkshalf Smidt maar strandde op keeper Manglitz. Juist toen zich openbaarde, dat het steeds even attenter zijn van de Nederlan ders tot gevaarlijke situaties leidde, namen de Duitsers de leiding. Zware straf voor Hans Sundquest (Van onze correspondent) De jonge Haagse biljarter Hans Sundquest, die onlangs nog heeft deelgenomen aan het nationale kam pioenschap libre ereklas in Geldrop, is door het Haagse district van de KNBB voor de tyd van een jaar ge schorst. De reden van deze schorsing is, dat Sundquest enige tijd geleden niet op tijd voor een partij driebanden in het Haagse kampioenschap aanwezig was. Dat kwam omdat de eigenaar van de biljartzalen Odeon op zater dag geen nachtvergunning had, waardoor de partij van Sundquest werd afgebroken. De organisatoren bepaalden toen, dat de partij zon dagmiddag zou worden voortgezet. Sundquest moest toen evenwel voetballen voor het vierde elftal van VUC, zodat hij te laat in Odeon ver scheen. De schorsing is hem opgelegd^ zonder dat hij door het district- bestuur hs gehoord. Spil Eijkenbroek (Sparta) bracht op het laatste moment Ulsass ten val en rechtshalf Luttrup prikte de bal uit de toegekende vrije trap langs het „muurtje" in de verste juist onbe schermde hoek zonder dat doelman Thie ook maai- zag wat er gebeurde. Aan de andere kant bleven midvoor Nuninga, die zich overigens maar weinig aantrok van de reputatie van FC Kölns stopper Wilden (15 keer in ternational) en linksbinnen Haak eigenlijk de enige die wat tegenviel in de Nederlandse voorhoede het voorlppig nog met afstandswerk pro beren. En dat had even later zowaar Gelijk Eerst weerde De Vries (SC Ensche de) nog met het hoofd een hard schot Nafziger af, maar toen Nuninga ten verre uittrap van Thie de bal handig meenam gaf hij van de rand van het strafschopgebied de iets te ver voor het doel staande Manglitz geen kans: 11. De Ajaxsspeler kreeg na goed voor bereidend werk van Verdonk (PSV) nog voor de pauze een tweede kans, maar nu gleed hij uit. In de tweede helft groeide Jong Oranje samen tot een brok onverzet telijkheid. Vooral het middentrio, La- zeroms Eijkenbroek De Vries,er daarachter doelman Thie als een zeer betrouwbaar sluitstuk brachten de Duitsers, die beslist wel kansen schie pen maar door hun onnauwkeurig heid er nog meer lieten lopen dik wijls tot wanhoop. Deze strijdlust, Doelman Thie slaat voordat de Duitse aanval gevaarlijk kan worden de bal weg. Achter- speler De Vries kijkt toe. deze tomeloze werklust voor een goed resultaat in het moeras van het Nie dersachsenstadion deed weldadig aan. Daarbij werd de opdracht ook of fensief te spelen niet vergeten. Zelfs linksback Kemper (PSV) kwam ver scheidene keren tot in het Duitse strafschopgebied. Een kwartier voor het einde, terwijl Thie de ene fraaie redding op de andere liet volgens, kwam War nas (Go Ahead) nog als vervanger van Fenneker binnen de lijnen. Elly Crocké en Trudy Groenman zegevieren Elly Crocké zegevierde in de ope ningspartij van het internationale tennistoernooi in Willemstad met 75, 64 over Betty Stöve. Trudy Groenman won gemakkelijk met 61, 62 van Alice Thym (Ned. Antillen). In het herenenkelspel versloeg de Amerikaan Ralston de Venezolaan Alvarez met 63, 60 en Frank Fröhling (VS) kwam tot een 75, 1012, 63 overwinning op Ivo Pi- mentel. DONDERDAG 11 MAART Hilversum 1, 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18,15 Evt act 18.20 Uitz. v. d. ARP. Spr.: mr. W R v. d. Sliuis, seer. v. d. A.R.P. 18.30 Rit misch ensemble en zangsollsten. 19 00 Voor de kinderen19.05 Sportparade. 19.30 Johaai Willem Friso Kapel. 19.55 Omroep Ork., groot omroepkoor en so- i,iRt.pn- ip o.ni-.a ,,,n- de 0pera L6 coq '.50 2e aote uit de .„vj 21.39 Nieuwe waar heden over werknemers, klankb. 22 00 uit de oper- T - - meded. 22.. .55-24.00 Nws ium 2, 298 m. oNORV 18.10 Licht inistr. kwintet. oe ui'K UC up era r,e coq a or. 22.30 Nws. en meded. 22.40 Act. 23.05 Nieuwe n AX iu-iL' rjiuu'O ilisyur. Kwintet. 18.30 Soc. perspectief, Iez. 18.40 Lichte gr.muz. 19.00 Nws. en weerpr. 19.10 Radaokrant. 19.30 Geestelijke liederen. 19.45 Op de man af, praatje. 19.50 Lichte gr.muz. 20.10 Boeren en burgers 22.00 Platehnieuws. 23^55-24.00 Nws. SCHAATSEN SCHENK VALT IN B0D0E Ard Schenks zegetocht door het noorden van Noorwegen is gisteren tijdens schaatswedstrijden in Bodoe, door een val op de 500 meter wreed afgebroken. Evenals dinsdag werden in Bodoe twee afstanden 500 en 3000 meter) gereden. De weersomstandigheden waren heel wat minder gunstig dan daags te voren en daarom waren de tjjden gisteren ook aanmerkelijk slechter. Nils Aan ess was met 44,3 sec de snelste op de 500 meter, Schenk die zoals gezegd viel, kwam tot 66,6 sec. De 3000 meter leverde met 4.46.9 een zege op voor Fred A Maier. Ard Schenk deelde met Aaness de vijfde en zesde plaats (4.57.9). In het to taalklassement zegevierde Ivar Erik- sen (Noorw) met 93.617 punten voor Aaness en Thomassen. Het wereldkampioenschap ijs hockey 1967 zal in Wenen worden ge houden. Dit is besloten tijdens het congres van de Ligh (internationale ijshockey federatie) in Tampere. De strijd om de wereldtitel 1966 zal van 3 tot 13 maart in Joego-Slavië plaats vinden. VRIJDAG 12 MAART Hilversum 1, 402 m. VARA: 7.00 Nws. AansluitendOch- tendgymn. en soc. strijdlied. 7.20 Lich- grjnaiz. (7.25 Van de 8.00 Nws. 8.50 Gymn. strijdlied. form, progr. voor weg- en waterwegge- bmilkerls. 9.35 Waterst. VPRO: 9.40 Morgenwijd. VARA: 10.00 Schoolradio. 10.20 Lichte gr.muz. 14.00 Nws. 14.02 Voor de kleuters. 14.15 Voor de vrouw. 14.55 Viool en piano: mod. muz. 12.17 Overheidisvoorl.Voor de landb. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Tentoonstellingsagenda12.35 ensemble uit Noord-Ierland, no. 12.55 Act. AVRO: 1? Meded., evt. actueel of Beursber. 13.30 Bariton liederen. 13.55 Bij de tijd" en bij da thee: gev. progr. 15.30 Lichte ork.muz. 2.35 Vocaal eigen persoon..., interview. 16.15 Lich te gr.muz. 16.30 Nieuws v. ïOlfBHHHÜBHpBH mÊÊÊfÊÊM conc. met commentaar. 17.30 Voor de rijpere jeugd. Hilversum 2, 298 m. KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.05 Lichte grmuz., reportages en comm. 8.30 Nws. 8.40 Voor de huisvr. 9.40 Kinderkoor. 12.0 Angelus. 12.03 Nieuwe gr. 12.27 Meded t.b.v. land- 13,10 Lichte vrouw. 13.45 gr. 15.00 Schoolradio. 13.55 Voor de 15.30 Voor*5 de jeugd. GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP (Over de 4e lijn van 18-20 uur) I. Aram Khatchaturian. Spartacus. Philharmonlsch Orkest van Wenen o.l.v da); Nicolai Gedda (Bogdane Sobin- Nederland 1: VARA: 19.30 20.20 Achter het nieuws. 20.45 De Rudl Oarrell Show. 21.25 De zaak Wycllff, TV-fl'lm (niet geschikt1 voor Jeugdige kijkers). 22.15 Samen naar de film... een progr over de problemen In het Ned. Bioscoopbedrijf. NTS. 22.40-22.45 Journaal. ederland 2: NTS 20.00 Nws. NCRV: 21.30 De Maria zusters, document! progr. 21.50-22.10 Aotuallteiten.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5