Uitbundig welkom in de residentie H^dahpo Ovationele hulde van grote menigte bij zonnige rijtoer Hulde in Soestdijk Samengaan van de Zes en Zeven? Onrust in Alabama Kabinets crisis y Öc eidóe CfQcfencla J LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 11 MAART 1963 Overweldigend was de belangstelling hedenmiddag in Den Haag tijdens de rijtoer van Prinses Margriet en haar verloofde door het zonnige, vlaggende en jubelende Den Haag. Na de ont vangst in het Catshuis, de ambtswoning van de minister-president, reden de verloofden in een open auto naar het Binnenhof, waar bij hen een ovationele hulde ten deel viel, een huldiging die deed denken aan de stormachtige dagen van september 1936 toen Prin ses Juliana met haar verloofde het enthousiasme van de residentie moest „doorstaan". Driemaal is scheepsrecht Peter Paul Marijnen, vijf jaar oud, heeft Prinses Margriet en haar ver loofde drie maal zijn gelukwensen aangeboden. Waarmee hedenmiddag de ontvangst van het verloofde paar op het „Catshuis", ambtswoning van de minister-president, iets gezelligs ongedwongens kreeg. Er werd harte lijk gelachen. De Koninklijke gasten waren pre cies om halftwaalf bij het Catshuis aan de Adriaan Goekooplaan in Den Haag aangekomen. Vóór het gazon had zich de kleuterklas van de jong ste zoon van de minister-president, de vijfjarige Peter Paul, opgesteld met rood-wit-blauwe vlaggetjes in de hand en oranje bandjes in het haar. In de hal werden de Koninklijke gasten verwelkomd door de minister president en mevrouw Marijnen. Hun dochter Anne Els bood Prinses Mar griet een boeket orchideeën aan. Na dat fotografen en cineasten in de hal gelegenheid hadden gekregen tot het maken van opnamen begaf het gezel schap zich naar de tuinzaal. Daar stelde minister Marijnen de leden van het kabinet met de staatssecretarissen en him echtgenoten aan het verloofde paar voor. Prinses Margriet was gekleed in een zalmkleurig pakje met een toque van zwarte tule. Haar verloofde droeg een grijs kostuum. De Koningin was gekleed in een groen ensemble met een donkergroene hoed. Prins Bern- hard tenslotte droeg een lichtgrijs kostuum. Toen de kinderen van de minister president hun gelukwensen mochten aanbieden, herhaalde de kleine Peter Paul de zijne tot drie maal toe. De heer Van Vollenhovc zei iets grappigs terug tegen de kleuter, wat de kleine ln een schaterlach deed uitbarsten. Inzet mooie tijd De minister-president bracht vervol gens een toost uit op het jonge paar. „Gisteren, zo zei hij, „heb ik voor ra dio en televisie U en uw verloofde en U Koningin en Prins mijn gelukwen sen aangeboden namens het kabinet en het Nederlandse volk". „Nu, nog maar weinige uren later kan ik na mens het gehele land, dat spontaan feest heeft gevierd nogmaals onze hartelijke gelukwensen aanbieden. Wij wensen U veel geluk en U weet zich gedragen door de liefde van het gehele volk dat hartelijk en spontaan feest heeft gevierd gisteren. Moge deze feestelijke vreugde de inzet zijn van een vreugdevolle en zonnige ver lovingstijd". Na de toost van de genodigden op het Catshuis en de speech van de minister-president, onderhield het jonge paar zich geruime tijd met de gasten. Ringen Aan een verslaggeefster toonde Prinses Margriet vol trots het sieraad, dat als symbool van haar geluk aan de ringvinger van haar linkerhand prijkt: een platina ring met in het midden een grote parel, aan beide zijden geflankeerd door twee bril janten. „Ik heb hem gisteren de hele dag gedragen", zo vertelde zU lachend. Ook haar verloofde, de 25-jarige Pie- ter van Vollenhoven, stak trots zijn linkerhand naar voren, waar een „ALLES IS EVEN FIJN" Voor hij het Catshuis ver- liet verklaarde de heer Van Vollenhoven nog: Tot nu toe hebben wij l niets dan prettige dingen j' over ons gelezen. Wij hopen j dat het zo blijft. „Ja, alleen Si maar leuke dingen", voegde j 2 de Prinses hieraan toe". „Ook j 'v onze vrienden, vooral die in Leiden, zijn nu kennelijk be- J P langrijk geworden. Wat wij !i niet vertellen, dat zeggen zij 5 wel. Maar het is niet erg. Al- 5 2 les is even fijn', zo besloot de jong verloofde Prinses, lachend naar haar aan- 2 staande man opkijkend. smalle gouden ring aan zat. „Simpe ler dan die van mUn verloofde, toch erg belangrijk hoor", zo zei hij la- Overweldigende belangstelling By het Catshuis had de politie de grootste moeite oan het verkeer op de brede weg gaande te houden. Dui zenden belangstellendengrotendeels scholieren, drongen van de voetpa den en bermen de rUweg op. Tiental len fietsers strandden. Ook probeerde de jeugd de muren rond de tuin van het Catshuis te beklimmen, maar dit wist de koninkiyke marechaussee te very delen. De stoet die het verloofde paar en haar ouders na het bezoek aan het Catshuis door Den Haag voerde, bestond uit zes auto's. Van het Cats huis ging het via de Johan de Witt- laan, de Tobias Asserlaan, de Car- negielaan en de Laan van Meerder- voort naar de Javastraat. De vele ryen dikke menigte toe schouwers op de Javastraat drong op tot de helft van de rijweg was bezet. Velen hadden op hekken, in kozynen en op abris een uitkykpost ingeno men. De politie te paard moest eraan te pas komen om de rest van de'ry- weg vry te houden voor de stoet. By de raadszaal van de gemeente stopte men. Burgemeester mr. H. A. M. T. Kolfschoten en zyn echtgenote en de wethouders begroetten de ver loofden en het Koninkiyk Paar. Me vrouw Kolfschoten bood een bloem stuk aan. De menigte jubelde en de politie moest 'n kordon vormen om te voor komen, dat burgemeester Kolfschoten en zyn echtgenote onder de voet zou worden gelopen en de open auto, waarin het verloofde paar zat, zou worden bestormd. Onder luid gejuich en onder het zingen van „Oranje boven" vertrok het met confetti bestrooide paar via de Alexanderstraat - Plein 1813 - Parkstraat - Kneuterdyk - Plaats en Buitenhof naar het Binnenhof. Binnenhof Om acht minuten voor een kwam de stoet op het Binnenhof aan. Ook op de Kneuterdyk en op het Buiten hof kon de politie slechts met grote moeite het enthousiast opdringende publiek in bedwang houden. Be sneeuwd met confetti stapte het ver- Prinses Margriet en haar ver loofde in het Catshuiswaar zij hedenmiddag de gast was van minister-president Marijnen. Op de foto voorts de premier en diens zoontje. tocht langs verschillende café' Apeldoorn vermoedelijk van een bedrag van circa f2200 beroofd. De zeeman, die ln Apeldoorn een flinke som op de spaarbank had staan, kwam na een zij ner reizen in zijn voormalige woonstad en nam daar een bedrag van f 11.000 op bij een spaarbank. Met dit bedrag op zak ls hij dinsdagmiddag aan de zwier gegaan. Hij deelde links en rechts rond jes uit en moet toen hij 's avonds laat zyn tocht beëindigd had, circa f 300 hebben verteerd. Toen hij zijn geld na telde. miste hij bovendien nog een be drag van f 2200. Het vermoeden bestaat, dat de zeeman ln een van de café's van dit bedrag ls beroofd. loofde paar uit. zy werden by de in gang van de Eerste Kamer begroet door de voorzitter, mr. J. A. Jonkman, de voorzitter van de Tweede Kamer, mr. F. J. F. M. van Thiel, de vice- president van de Raad van State, dr. L. J. M. Beel en de voorzitter van de Algemene Rekenkamer, mr. C. J. M. Hens. Het gezelschap werd vervolgens binnengeleid, Koningin Juliana door mr. Jonkman, Prins Bernhard door mr. Van Thiel, Prinses Margriet door dr. Beel en de heer Van Vollenhoven door mr. Hens. Achtereenvolgens werden aan het Jonge paar voorgesteld de fractie voorzitters van de Eerste Kamer, de fractie-voorzitters van de Tweede Kamer, de leden van de Raad van State en een delegatie van de Alge mene Rekenkamer. Daarna bracht de voorzitter van de Eerste Kamer een heildronk uit op het jonge paar. „wy verheugen ons, met het Huis van Oranje, over wat er dezer dagen is gebeurd. Heil!", zei voorzitter Jonk man. Na de heildronk van mr. Jonkman volgde er een zeer plezierig en geani meerd samenzyn. Vervolg van pag. 1 Omstreeks kwart over tien ver schenen Prinses Margriet en haar verloofde op het bordes van het pa leis om getuige te zyn van de hulde die de deputatie uit Oirschot kwam brengen. Deze hulde bestond uit vendelzwaaien door de heren A. Smetsers en A. Scheffers van het vendelgilde Onze Lieve Vrouw Broederschap uit Oirschot, die aan gemoedigd door een veertigtal leden de Jaarclubs van de verloofden die op het bordes een plaatsje hadden gevonden, kun kunsten vertoonden. Prinses Margriet had de confetti van het verlovingsdiner nog in de haren en haar verloofde droeg deze sporen in de sok die zyn in het gips gehulde voet voorlopig siert. De Oirschotse delegatie bood voorts bloemen aan en had ook nog een geschenk: twee houten stoel tjes, die versierd met bloemen aan het verloofde paar werden aange boden door soldaat A. Wlngens uit Heesch van het zestiende pantser in fanterie bataljon, dat in Oirschot is gelegerd. Zilvervloot M'dden tussen de studenten op het bordes stonden ook Prinses Chris tina en Prinses Irene cn haar echt genoot, Prins Charles Hugues. Nadat de Oirschotteis, die bege leid door rykspolitie naar Soestdyk waren gereden, hun opdracht hadden vervuld, en daarvoor een harteUjk dankbetuiging van de verloofden in ontvangst hadden genomen, speelde zich voor het bordes een studenti koos slotspel af. Daarvoor zorgden de studenten die „hun" Pieter toe zongen „hy heeft gewonnen de zil vervloot" en terwyi een aantal van de Leidse vrienden en vriendinnen scheld nam van hun jaargenoten, stormde een ander deel naar het ga- Nu Amerika zo'n financiële kolos is kunnen Engeland en andere „kleine landen" op de wereldmarkt alleen concurreren wanneer zij hun krach ten büeenvoegen. De Britten moeten de landen van de EEG (de Zes) en de EVA (de Zeven, onder Britse lei ding) samensmelten in één enorm blok". Dit verklaarde Sir Alec Dou glas-Home, de voormalige conserva tive premier, gisteren in Londen ene lunch van de Amerikaanse Ka mer van Koophandel. Home legde er overigens de nadruk op, dat zyn denkbeelden een zuiver economisch idee is en niet moet ingrijpen in de Atlantische alliantie, als een politieke eenheid. Afgevaardigden van de Westeuro- pese landen hebben zich gisteren uit gesproken voor contact met de com munistische landen van Oost-Europa. De Italiaanse minister van Buiten landse Zaken, A min tore Fanfani, maakte dit bekend in een slotcommu niqué van de conferentie in Rome van de Westeuropese Unie (de Zes en Engeland). Fanfani zei, dat de afge vaardigden „de mogelijkheid bestu deerd hebben van een gesprek met Oosteuropese landen". Hij zei, dat de algemene opvatting was dat contacten tussen de Oost- en Westeuropese landen nuttig zouden zyn maer niet de vastgestelde politiek van de WEU moeten overschrijden. Advertentie HAAGSE AGENDA (Van do. 11 maart t/m woe. 17 maart) DONDERDAG 11 MAART Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag- sche Comedle. Galante Listen. Dillgentia. 20.15 uur. Nieuwe Kome die. Onze Stad. eche Comedle. De methode Ribadler. DINSDAG 16 MAART Kurzaal. 20 uur. Jazzpianist Thelo- nlus Monk. Dillgentia. 20.15 uur. Nieuwe Kome die. Onze Stad. ZATERDAG 13 MAART Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag- ®che Comedle, Candida. Paradijs. 3 uur. Werkgroep Haagsohe Comedle. cabaret. Dillgentia. 20.15 uur. Nieuwe Kome die. Onze Stad. Op Gouden Wieken. 20 uur. Haags Collegium Muslcum. ZONDAG 14 MAART Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag- sche Comedle. Candida. Dillgentia. 14.30 uur. Rugglero Rlod, viool. Dillgentia. 20.15 uur. Nieuwe Kome die, Onze Stad. MAANDAG 15 MAART Dillgentia. 20.15 uur. Nieuwe Kome die, Onze Stad. Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Ned. Dans Theater. Kurzaal. 20 uur. Ned. Opera. Dillgentia. 20.15 uur. Nieuwe Kome die, Onze Stad. WOENSDAG 17 MAART Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Ned Comedie „Wie ls bang voor V. Woolf?" BIOSCOPEN Apollo. Het huweiyksbed. 18 Jr. Asta. My fair lady. Al. Byou. Allez France. A.l. Camera. Beckét. 14 Jr. Capitol. De maagden van Solldor. 18 Jr. Cineac. Actualiteiten uit binnen- en buitenland. Corso. Een boodschap voor de Maffia. 18 jr. Du Midi. Veell lefs uit Moskou. 18 Ir. Euro Cinema. Terug uit de hel. 14 jr. Flora. De dood loert tussen Khasba en Khartoem. 14 Jr. Hollywood. Maclste ln het stenen tyd- perk. 14 Jr. Krlterion. Murder Ahoy. 14 Jr. Metropole. Irma la Douce. 18 Jr. Odeon. Oog6t der begeerte. 18 Jr. Olympia. De man met de wassen beel den. 18 Jr. Passage. De trein. 18 Jr. Rembrandt. De gebroeders Karama- zow. 18 jr. Rex. Sex and the single girls. 18 Jr. Roxy. De rode lampjes. 18 Jr. Seinpost, McLlntock, de geweldige. Studio. De smokkelpoorten van Azië. 18 Jaar. zon van het paleis, waar ten slotte een „zeuvensprong" werd gedanst. Prinses Margriet maakte daaraan ten slotte zelf een einde door lachend en zwaaiend het paleis weer binnen te gaan. De buitenlandse pers, zowel in als buiten Europa, heeft over het al gemeen grote belangstelling aan den dag gelegd voor de verloving, die al gemeen wordt toegejuicht. Er is door vele bladen op gewezen, dat na an dere Koningshuizen nu ook het Ne derlandse Vorstenhuis heeft getoond, een huwelyk van een der leden met een niet adelyke landgenoot goed te keuren, zoals dat bv. in de Scan dinavische landen en Japan reeds het geval was. Fractieleiders verheugd Vreugde over de verloving werd voorts uitgesproken door de voor zitters van de grote fracties van de Tweede Kamer, waarbij zy lieten doorschemeren, gaarne hun stem te willen geven aan het in de Staten Generaal te verwachten voorstel goedkeuring aan het huweiyk te verlenen. Een dergeiyke goedkeuring door de Staten Generaal is wettelyk vereist wanneer Prinses Margriet (als tweede) haar rechten op de Troon wil behouden. Prinses Irene heeft haar rechten indertyd verlo ren toen zy in het huwelyk trad zonder deze toestemming gevraagd te hebben. 9 Vervolg van pag1 In alle delen van de Verenigde Staten hebben tienduizenden negers en blanken protestbetogingen gehou den over de gebeurtenissen in Ala bama. Van Boston tot Los Angeles zyn betogers in de weer geweest om federale bescherming te eisen voor de negers. In Washington. New York, Chicago en Detroit moesten politieversterkin- gen worden aangevoerd om by de demonstraties op te treden. In Cleve land, New Haven, Connectie cut en Los Angeles werden federale gebou wen omsingeld. Voor het Witte Huis hielden meer dan 1000 personen een betoging. De grootste betoging had plaats in Detroit, waar de republi keinse gouverneur Romney en bur gemeester Cavanagh aan het hoofd van een stoet van 10.000 personen door het centrum van de stad en vyf keer om het gebouw van de fe derale autoriteiten liepen. De 64-jarige negermusicus Louis Armstrong, die zich meestal zeer rus tig uitlaat over rassenkwesties, kwam byzonder vertoornd aan op het vlieg veld van Kopenhagen. Hij zei „dood ziek" te zyn van het kyken naar een tv-uitzending van de rassenin- cidenten in Selma. Armstrong, die per vliegtuig uit New York aankwam, twyfelde er aan of hy zyn passivi teit in de rassenstrijd, die hy tot nu toe had betoond, nog verder zou kunnen handhaven. „Ik steun de be weging met giften, maar het ogen blik is gekomen dat dat niet t genoeg is". De wereldberoemde trom pettist heeft zich nog nimmer zo fel over de rassenkwestie uitgelaten. De Amerikaanse pers schijnt ervan overtuigd te zijn, dat er dinsdag in het geval van de nieuwe poging tot een mars van Selma naar Mont gomery sprake is geweest van „akkoord" tussen de negerleiders en de autoriteiten van de staat Ala bama. „Aan beide zyden wist men dat de deelnemers aan de mars na een gebed rechtsomkeert zouden ma ken en dat de politie vermoedelijk geen gebruik zou maken van gum miknuppels of traangas. Dit akkoord maakte het beide partyen mogeljjk, het gezicht te redden", zo schrijft de „New York Times". Dr. ir. W. Hupkes (84) overleden In Amsterdam is vandaag plotse' ling overleden dr. ir. W. Hupkes, van 1938 tot 1945 directeur van de Neder- landsche Spoorwegen, van 1945 tot en met 1946 president-directeur. Hij werd onwel toen hy een aandeelhouders vergadering van de Kas-Associatie presideerde en overleed in een zieken huis. Dr. ir. Hupkes bereikte de leef tijd van 84 jaar. Vervolg van pag. 1 Mr. Geertsema is gisteren nogal i de mist gebleven. Hy zei het radio- en t.v.-beleid als een totali teit te beschouwen. Over details en bepaalde breekpunten wilde hij anders dan zyn katholieke en anti revolutionaire collega niet spre ken. „Ik zou het prettiger gevonden hebben als die verklaringen niet waren afgelegd", zei hy. „Er zyn nog vele wegen voor oplossingen moge- ïyk. Je kunt steeds weer nieuwe wegen vinden om er uit te komen", aldus de heer Geertsema. Mr. Beernink verklaarde gisteren iets minder opgewekt dan zyn libe rale collega, dat de mogelijkheid voor een oplossing zeer zeker aan- moet worden geacht. Evenals mr. Geertsema had ook hy de in formateur nog iets nieuws te vertel len: nieuwe gedachten. Waar die gedachten uit bestonden wilde de heer Beernink verder niet zeggen. De heren Beernink en Geertsema hadden gisteren samen nog even overleg gepleegd. In antwoord op de vraag of de nieuwe wegen van mr. Geertsema misschien dezelfde waren als de nieuwe gedachten van de CHU antwoordde mr. Beernink: „De liberale gedachten ken ik niet". „Verlakkerij" Het gematigd optimisme van de CHU en de WD was gisteravond ook ineens terug te vinden in een bericht van het ANP, waarin gesug gereerd werd, dat alle vier fracties optimistisch waren. De heer Smal- lenbroek wond zich daarover nogal op. „Dat bericht is volksverlakkerij" zei hij. „Men mag het Nederlandse volk niet verlakken. We blijven ge matigd pessimistisch". Wat er nu nog te gebeuren staat as vanmorgen niet precies bekend. Door het bezoek van Prinses Mar griet en haar verloofde aan Den Haag ligt het informatiewerk hier zo'n beetje stil. Toch bestaat vrij algemeen het gevoel, dat het beslis sende stadium nu wei is bereikt. Drs. Schmelzer zal nu of snel de lijmpot moeten pakken en de brokken tegen elkaar zetten of het kabinet als verloren goed op de politieke rom melzolder moeten bijzetten. DONDERDAG Bevrydingskerk (hal)Bevolkings onderzoek t.b.c. 9-12 uur vm. er 2-4.30 uur n.m. Den Burcht: Feestavond Bejaarden- socletelt „Ons Centrum". 7.30 uur n.m Hogewoerd 175: Dienstvergaderlng van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nm. Prytaneum: Pollteia. Spr. prof. dr. A. Vondeling „Na Marijnen, wat nu?" 8 uur n.m. Rapenburg 8: Vlro. Spr. drs. H. J. Nannen over „Verleden en toekomst van de VN". 8 uur n.m. Stadsgehoorzaal: K. en O.-meester- serle R'dams Philharm. Orkest o.l.v. Franz Paul Decker. Soliste Johanna Martzy. 8 uur n.m. Stadsgehoorzaal: Ledenverg. Coöp. Ralffeisenbank LeidenOegstgeest. Wassenaar (Verenigingsgebouw) Filmavond ANWB. 8 uur nm. VRIJDAG Niet verder vertellen! Leuk idee om de Edgar ontdekking even voor je zelf te houden. Laat ande ren zélf maar uitvinden dat het een aparte sigaar is. Edgar Iaat je tenminste weer merken dat je róókt I een prachtige sigaar 14 soorten vaf, tot 42 ct. Ook Uw Edgar is erbij. Concentratie van Billiton - Sikkens De directie van de N.V. Billiton Maatschappy, als houdster van vrij wel het gehele aandelenkapitaal van N.V. Chemische Fabriek v/h dr. A. Haagen in Roermond, en de directie van de Sikkens Groep N.V. (dochter- maatschappy van KZK) als enige aandeelhoudster van Remmert Hol land N.V., delen mede, dat zij na ampel overleg tot de overtuiging zjjn gekomen, dat een concentratie van de activiteiten van beide fabrieken van anorganische en organische pig menten uit het oogpunt van efficien cy zeer gewenst is. Gebleken ls, dat het de voorkeur verdient de activiteiten van beide maatschappyen te concentreren by de N.V. Billiton Maatschappy. Beide directies zyn er van overtuigd, dat hiermede tevens de belangen van de betrokken werknemers zyn gediend. De Sikkens Groep zal haar volle dig belang in Remmert Holland over dragen aan Billiton. In ruil geeft Billiton aan Sikkens Groep 700 aan delen 2de rubriek van nominaal f 1.000,— in het kapitaal van Billi ton, voor het eerst delende in de Winst van Billiton over het jaar 1965. Deze 700 aandelen zullen het ge plaatste kapitaal van Billiton van f 31.5 miljoen tot f 32,2 miljoen ver hogen. Hooglandse Kerkgracht 28 Smalfilm Liga. Vertoning films heer C A. den Oudsten uit Ler 8 uur n.m. Klein Minerva: Verg. Volksonc Drs. Vis. Tweede Kamerlid, over Mammoetwet. 8 uur nm. Oude Vest 13: Evangelisatie tengem. „Ecclesia". 8 uur nm. Snouck Hurgronjehuls (Rape 61): Receptie dr. C. Hovens Gi 4-5 uur nm. Stadsgehoorzaal: Uitvoering! Muzlekver. „Concordia". 8 uur ;j Stadsgehoorzaal (foyer)NRri avond, o.a. Majorca, Londen en Oegstgeest (Gebouw Irei^ en O. Optreden Henk van Ulsen. ZATERDAG Doopsgezinde Kerk: Adventkeii i Stolk. 4 uur ZONDAG Dr. Van Voorthuyzenachool Pinkstergemeente. 3 uur nm. Hogewoerd 175: Wachttoren» van Jehovah's Getuigen 4 en 6.S; n.m. Openbare lezing. 2.45 uur q Ons Centrum (Hooigracht 84) zlnningsbijeenkomst Hum. Verb!» 10.15 uur v.m. Oude Vest 45: Ned. Kath. Km patroonsbond. Sociale avond nj avondmis. 5.30 uur nm. Steenschuur 6: Kerk van Christus van de heiligen der dagen. 10.30 uur v.m. Steenschuur 6: Geüneerde Loe Theosophen. 11 uur vm. Volksuhls: Poppentheater „H« mlskonyn". 2.30 uur nm. MAANDAG Rapenburg 33: K. en O.-oursuj parasieten. 8 uur n.m. Wassenaar (Kantine cm Dulnrell)Jaar verg. VW. 8.30 uü? DINSDAG Doelenkazerne: Cabaretavond militairen. 8 uur n.m. Rijksmuseum van Oudheden: dr. J. W. Salomonson over „Het met de renpaarden. Onbekende zaïeken uit Karthago". 8 uur n. Stadhuis (wachtkamer trouw Zitting Bouwfonds Ned. Gemeen 7-8 uur n.m. Universiteit (filmzaal): K. fllmkring „Gy zult niet doden". nm. WOENSDAG Boshuis: Socletelt herv. Boeflw T wyk. 7.30-10 uur n.m. L Camera-theater: K. en O.-fllitfise de maand „Julue en Jlm". 7 erj uur nm. Ie1 Jeugdhuis (Breestraat 19)KonHa My. voor Tuinbouw en PlantkL, Spr. dhr. J. A. Quint over h«T„ R luit* r» tv* E Willem de Zwygerlaan 105: B, gespreksavond. 8 uur n.m. .011 TENTOONSTELLINGEN Jn< De Lakenhal: Postzegel ten toe ling. Dag. 10-4 uur. zond. 1- (t/m 15 maart). Lakenhal: Tentoonstelling 4UJ ritjeden Ver. van belangstellend! Lakenhal. Dag. 10-4 uur, zond. 14 ham. (tot 29 maart). Rijksmuseum voor Volkenka (Steenstraat 1): Dag 10-17 u: dags 13-17 uur. Legermuseum (Pesthulslaan) uitzondering van zaterdag van 10 H (zondag 1-4 uur). JL Rijksmuseum van Oudheden: 1 ïyks 10-5 uur; eon*. 1-6 uur. Ryksmuseum voor de geschle der natuurwetenschappen: Dag. uur; zond. 1-4 uur BIOSCOPEN Luxor: „The Carpetbaggers". 181 Dag. 2 en 8 uur. f Studio: „Limonade Joe". 18 Ir. F 2.30, 7.15 en 9.15 uur: zond. F 4.45, 7.15 en 9.15 uur. Lldo: .JCool der liefde". 18 Jr. Dagl 7 en 9.15 uur; zond. 2.30. 4.46.' 9.15 uur. Camera: „James Bond contra dr.lm 14 Jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur; i1 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Joo: Trianon: „Gejaagd door de wlnd".|wl Dag. 2 en 7.30 uur. pn- Rex: „De zonen der Musketiers" tni Dag. 2.30, 7.15 en 9.15 uur; 2.30, 4.45. 7.15 en 9.15 uur. 7™ AstTa-theater - Wassenaar: vX? 8 uur. zaterdag 7 en 9.15 uur.r dag- en woensdagmiddag 2.30f® „North to Alaska". 14 Jr. Zondjan en 9.15 uur „Er helpt geen Tir vader aan" (Take here she is mf" 14 Jaar. pil Avond- en nachtdienst der apotbj^' Geopend voor spoedeisende geval?* P°e,zr,a Apotheek, Doezastraat 3lTr Li"12 I^ve" Apotheek. Haven ek tel, 20085. De dienst van apotheeLj van Breest Smallenburg te Lelderl wordt waargenomen door de Hfn Apotheek. «b geen gehoor van on ooisart specialist (ot diens waarnemers), op dok terstelefoon 22222. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam Den Helder Ypenburg Vllsslngen Gelde De Bilt rwente Eindhoven Zuld-Llmb. Helsinki Stockholm Dslo Kopenhagei Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parlj 9 Bordeaux Grenoble Nice Beriyn ''Yankfort München '.ilrlcb Jenéve .ocarno Innsbruck Belgrado Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt geh bew. half bew. zwaar bew zwaar bew onbevolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt ewaar bew onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt mist onbewolkt -waar bew mist onbewolkt onbewolkt onbewolkt geh. bew. zwaar bew. regenbui

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 2