alerijwoningen met centrale verwarming Nog dit jaar aan de Churchïllaan Ruby eind maart weer voor rechter Goede bloemeiiprijzen in Roelofarendsveeii ONDERLIJKE GEN VAN DE UISVESTING Tafeltennis Redders kregen beloning Benzinestation zonder bediening een gevaar Laatste berichten 'TWAS NIET W.I.K.'ers kregen prestatieprijzen Marijnen weer bij Schmelzer ZO ERG MET DE ANDIJVIE SCHALKS FLUIT IN ZWEDEN OPLEVING IN DE NOORD KALME MARKT: K.LM. f125 BEURS VAN AMSTERDAM BEDREIGING VAN DUITSE KAMERLEDEN Bridgeclub De Brug LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 9 MAART 1965 n aanbouw zijnde wo- Leiden wordt nog dit met enkele honderden uitge- dagen is namelijk de ryks- enring binnengekomen voor m 336 galerij woningen de Churchilllaan, op het liggende terrein tussen de het bejaardencentrum, rden de eerste woningwetwo ningen in Leiden met centrale ver warming. Vandaar de vry hoge huurprijs, die gemiddeld vijfender tig a zesendertig gulden per week zal bedragen. De (vier- en vijf kamer) flats worden verdeeld over twee grote blokken, die elk zes woonlagen zullen be vatten. Onder deze twee woonblok ken komen in totaal negenenze ventig garages. De galerijwoningen zullen naar een ontwerp van het architectenbu reau A. Verschoor en Teun Bier door Panagro worden gebouwd. Op dc foto de maquette van de twee blokken galerij-woningen met daar tussen in een royale groenvoorzie ning. (Foto L.D./Holvast) Jack Ruby, de man die in novem ber '63 Lee Oswald, de vermoedelijke moordenaar van president Kennedy, doodschoot zal op 29 maart voor de rechtbank verschijnen. Dan zal, op verzoek van zijn verdedigers, worden vastgesteld of Ruby al dan niet volledig in het bezit van zijn geeste lijke vermogens is. Waarnemers verwachten, dat het vaststellen van Ruby's geestestoe stand verscheidene weken zal duren. Zowel de verdediging als het open baar ministerie heeft getuigen-des- kundigen opgeroepen. Beslist de rechtbank dat Ruby niet volledig over zijn verstandelijke vermogens beschikt dan wordt hij in een staats- vecrpleeginrichting opgenomen, tot dat is vastgesteld dat hij genezen is. Aan het Amerikaanse congres werd gisteren een wetsontwerp voor gelegd, dat beoogt, de federale auto riteiten het recht te verlenen om een onderzoek in te stellen naar moord op en bedreiging of ontvoe ring van een president. Op het ogen blik vallen dergelijke misdrijven onder de Jurisdictie van de autori teiten in de staat waar zij worden gepleegd. De federale autoriteiten hebben niet het recht zich in het onderzoek te mengen. i bloemen, en in hoofdzaak wel van tulpen, is aan de bloemenveiling Roelofarendsveen op het ogenblik van grote betekenis. Da gelijks is het nu dan ook merkbaar dat de in aanbouw zijnde nieuwe vel ling beslist geen overdadige luxe is. Allereerst het parkeerprobleem, maar ook de aan- en afvoer van de bloe men geeft hier thans zijn moeilijk heden. De vraag naar bloemen is bij zonder goed. Veel belangstelling is er ook van j export-zijde, vooral naar Frankrijk, l maar ook Duitsland behoort tot de dagelijkse afnemers, al is voor deze 1 laatste de invoerheffing wel enigszins t remmend voor de export. Ook de bin nenlandse handel spreekt zijn woordje mee. De tulpen worden dan ook goed betaald, met enkele soorten soms tot boven f2 per bos. Vooral ook de Apeldoorn, waarvan thans een belangrijke aanvoer bestaat, is bijzon der in trek. Ook de gewone handels soorten als V. d. Eerden, Copland, Lustige Witwe, Edith Eddy etc.! wor den tegen zeer behoorlijke prijzen af gedrukt. Overigens is het assortiment WARMOND aagse politierechter kon het zekere zin wel indenken, dat oonster van Warmond, die moest staan wegens over- de Wet op de Woon- nlet helemaal het beleid in ingelegenlieid kon volgen. vas nu echt geen zaak justitie, zoals de officier ook id vastgesteld. Het is het be- het gemeentebestuur en al- strafbaarheid der overtre- ram ter beoordeling van de chte had omstreeks april niet het bevel van het ge- lestuur, woonruimte ter be- g te stellen. Er stond op het verdachte een huisje, dat k van *n politieman was vrij Hij wilde het huisje ver- aan iemand uit Warmond, !t gemeentebestuur wees het inwoner van Den Haag. het reeds enkele maan- [staande huisje bleef op slot. dag gaf de gemeente eni- rtdieden opdracht door het npje te klimmen, liet het slot voordeur vernielen en er een in zetten. De rekening de vrouw gestuurd. Zij ovendien een procesverbaal, ficier vond het alles wel erg temeer omdat de andere invalidie bleek te zijn. iet dat alles heeft de rechter maken; de verordening is n en daarvoor eiste de of- 100 boete. rdediger, mr. Heskes, consta- dat degene, die nu in het it, er eigenlijk ook liever uit o zit men als gevolg van de elkaar opgescheept. De rech- stateerde, dat de achtergrond alles zich aan het oog van itie onttrekt en volstond met f 50 boete. tslagen van de door de tafel- - sreniging „Steeds Vooruit" ie competitiewedstrijden wa- en 1ste klas: Steeds Vooruit 5 7-3. Heren 2e klas Steeds 2-DNB 1 5-5. Heren 4e klas; Vooruit 4-Sparkler 3 1-9, Vooruit 5-Play Fair 3 7-3. 3de klas: Steeds Vooruit 1- 9-1. Dames 4e klas: Steeds 2-TOV 1 4-6. Junioren meis- Steeds Vooruit 2-WSB 1 agvaardig 1-Steeds Vooruit 3 f.ERLIJKE STAND VAN LEIDEN Groot, Gerarda J. Jsselstein. Frans R. F, Baars van der Wal. Jacqueline, d en J. D. Bronsgeest. Thomas J. Koppers en J. M. W. Wen- trick, z.v. C. de Haas en C. Christine, d.v. C. de Haas en Tonia E., d.v. J. de Bruin i C. A. Noordermeer. Johan dijn Tjerk C. J., Versteeg Got- Delft. In-grld M., d.v. v.i E. J. M. O. Zamd- etronella, d.v. A. Ouwerkerk en Os. Robertus J., z.v. J. G. Voor- C. H. Baak. Therese A. E„ d.v. 'Oemans en K. E. Wlnnerl. Gijs- G. van der Plas en J. w. Bent. Jacob, z.v. G. van der J. W. van der Bent. GETROUWD: der Hoogt en E. J. du Prie. -Tay en H. t 'E. Sauermamn en H. S. B. t Waesberge. 78 Jr.. man. G. G.' B. Hof enk. ®2.n. s. H. Busscher, 80 jr., man. Slat, ïl jr., nwa. 8-2. Jongens N.C. Steeds Vooruit 1- PIT '54 3 6-4. De competitiewedstrijden voor de volgende week zijn: Heren le klas 20 maart Steeds Vooruit 1-De Tref fers 4. Heren 2de klas: 20 maart Steeds Vooruit 2-DDC 4. Heren 4e kl. 19 maart VVSB 4-Steeds Vooruit 3. 19 maart VVSB 5-Steeds Vooruit 4. 20 maart Steeds Vooruit 5-The Skip pers 1. Dames 3de klas 15 maart: meisjes 1ste klas 20 maart: Steeds Vooruit 1AVA 1945. 1. Junioren Vooruit 1-Doe os 1. Jongens N.C. 20 maart VVSB 2-Steeds Vooruit 1. Ds. Boonstra beroepen Ds. H. L. Boonstra, hervormd pre dikant in Warmond, ontving een beroep van de kerkeraad van de hervormde gemeente in Haarlem in de vacature ds. W. M. van Asperen. WASSENAAR Burgemeester mr. W. J. Geertsema heeft gisteren in het raadhuis van Wassenaar beloningen uitgereikt, die door de Maatschappij tot Red ding van Drenkelingen zyn toege kend aan twee jeugdige ingezete nen, die verleden jaar zomer ieder een 2-jarig kind van de verdrin kingsdood hebben gered door het toepassen van mond- op mond be ademing: mejuffrouw S. J. Onos en de heer Gerard A. A. de Jong. De geredde kinderen, Bernard Kühne en Astrid Remmerswaal en hun ouders, mevrouw Geertsema Schoonenberg en de commissaris van politie, de heer W. H. van Ballegojjen de Jong waren daarbty aanwezig. De aanwezigheid van deze twee kin deren, zo zei de burgemeester in een toespraak tot de beide redders, illus treert duidelijker dan welke toespraak ook de betekenis van het doortas tende optreden van mejuffrouw Onos en de heer De Jong. Astrid Remmerswaal, die op 24 juli aan de Dr. Mansveltkade te water raakte en Bernard Kühne, die twee weken later in een sloot aan de Schout bij Nacht Doormanlaan dreigde te verdrinken, hebben hun leven te danken aan het snelle op treden van resp. de heer De Jong en mej. Onos, die beiden nooit eerder de mondbeademingsmethode hadden toe gepast, maar begrepen, dat er snel gehandeld moest worden. De burgemeester dankte hen bel den voor hun kordate optreden en reikte vervolgens de door de Maat- schappy tot Redding van Drenkelin gen toegekende beloningen uit. De heer De Jong ontving een gratifica tie, de zilveren draagmedaille en een getuigschrift, mejuffrouw Onos dee zilveren legpenning, de zilveren draagmedaille en het by behorende getuigschrift. De Shell Nederland heeft een procedure aangespannen tegen B. en W. van Wassenaar, die geweigerd hebben een nieuwe, de gehele inrioh- ting omvattende vergunning te ver lenen voor een pompinstallatie voor benzine en gasolie, bestaande uit vjjf ondergrondse tanks aan de Rijksstraatweg 773. De Raad van Sta/ten, die hier aan de Kroon heeft te adviseren, nam deze zaak in behandeling. Het is de bedoeling van de Shell, het afleveren van benzine mogeiyk te maken ge durende de uren, waarop geen per soneel ter bediening van de inrich ting aanwezig is. B. en W. achten het echter uit een oogpunt van brandgevaar niet ver antwoord, dat uit een automaat, welke deel uitmaakt van een op korte afstand van een dichte bebou wing gelegen benzinepompinstallatie, door een ieder benzine kan worden Postzakken gestolen By de Leidse politie is aangifte ge daan van de diefstal van twee post zakken met afval van grondkabel. De zakken werden ontvreemd van het terrein van de technische dienst van de PTT in de Koningstraat in Lei den. De zakken bevatten dertig kilo lood. koper en ander materiaal. thans wel zo omvangrijk dat men voor alle kleuren terecht kan. By de narcissen gaat nu ook de aanvoer van de rolkassen van belang worden. Voor export is er een grote vraag, al worden er dageiyks toch wel enkele duizenden bossen verzonden. Nu er ook narcissen zonder blad uit de rolkas te koop zyn voor een rede- lyke prijs, heeft de binnenlandse handel hiervoor begrypelyk belang stelling. De irissen, in hoofdzaak Wedgewood, komen thans in flinke party en voor de klok met de varia bele prijs van f 2,40 tot f 2.80 per bos, waarbij de export de belangrijkste af nemer is. Ook by de fresia's en ane monen heeft men een toenemende aanvoer met een behoorlyke prys. Voor de Am. anjers blyft de stem ming over het algemeen aan de lauwe kant. Langzaam begint er enige verbetering te komen in de kwaliteit zodat ook hier weer wat meer leven mag worden verwacht. MARKTBERICHTEN BODEGRAVEN, 9 kaas. Prys: f 3,0 betrokken, In het byzonder niet tijdens de nachteiyke uren, geduren de welke op de bediening van het apparaat geen toezicht wordt uitge oefend. Op grond van art. 13 dei- Hinderwet hebben B. en W. deze vergunning geweigerd. De Shell heeft by de Raad van State aangevoerd, dat de constructie van de automaat en de gekozen plaats van opstelling op meer dan 13 meter afstand van het dichtst bijzynde gebouw zodanig veilig zyn, dat bediening door personen, die niet gewend zyn aan het omgaan met benzinepompen, geen ernstig gevaar zal opleveren. De automaat is veilig gecon strueerd en eenvoudig te bedienen, aldius de appellante, die meent, dat het belang van het wegverkeer ermee wordt gediend, indien gedu rende de nachtelijke uren hier en diaar geringe hoeveelheden brandstof uit automaten kan werden betrok ken. De appellante meent ook, dat op deze manier aan een sterk gevoelde behoefte kan worden tegemoet ge komen. Verzocht werd het besluit van B. en W. te vernietigen. De Kroon zal hierover binnenkort be slissen. Dc sportvereniging WIK heeft gis teravond in de foyer van het Vere nigingsgebouw de jaarvergadering gehouden, voor het eerst onder voor zitterschap van de heer A. Bloem, die verleden Jaar juni de heer A. Sluimers opvolgde. De voorzitter wees er in zyn openingswoord op, dat de zaken in de vereniging die ruim 800 leden telt alleen maar goed kunnen draaien, dank zij het feit, dat zovelen ook buiten het bestuur bereid zijn, leiding te geven. De voorzitter reikte traditiege trouw een aantal prestatiepryzen uit. De Hofmanzuil, een prestatieprys voor gymnastiek werd toegekend aan mej. Nel Verzaal. De Van der Kley- zwemprestatiebeker werd uitgereikt aan Dick Rekkers, die in het afgelo pen jaar de meeste clubrecords ver beterde. De Zilveren Polobal kwam in het liezit van de heer R H. Kerk hoven in wie het eerste poloteam gehuldigd werd, dat het vorig jaar een kringkampioenschap behaalde. De WIK-bokaal voor het meest ver- dienstelyke lid werd onder grote by- val uitgereikt aan de algemeen pen- ntngmeesteresse, mevrouw J. Hub- scher v. d. Tang. Een groot aantal vrywillige medewerksters en mede werkers ontving vervolgens een at tentie uit handen van de voorzitter. Het jaarverslag van de algemeen penn:ngmeesteresse sloot met een be scheiden batig saldo. De begroting voor 1965 werd vastgesteld met een totaal aan inkomsten en uitgaven van f 11.200,- De nieuwe algemeen secretaris, de heer B. v. d. Laan, bracht een goed verzorgd Jaarverslag uit Ket ledental van de vereniging steeg van 748 tot 821. Deze groei is te danken aan een toeneming van het ledental van de zwemafdeling. Het ledental van de gymnastiek- afdeling bleef constant. De heer L. van Hoek en H. Langerak brachten verslagen uit van resp. de zwem- en de gymnastiekafdeling. De bestuursverkiezing had tot re sultaat, dat mevrouw A. Tybyn werd benoemd in de plaats van mevrouw J. Kruger- Mol. Niet herkiesbaar was de heer A. Slot, herkozen werden de heer L. van Hoek en de heren E. van der Laan en H. Langerak. De scheldende bestuurslden werden werden door de voorzitter bedankt voor hun werkzaamheden ten dien ste van de vereniging. Nadat de agends was afgewerkt volgde het jaarfeest, waarby clubpianist Dick van Leeuwen voor muziek zorgde. 30500 30500 30500 (Van i i parlementaire redactie) Informatieur drs. Schmelzer heeft vanmorgen zyn consultaties van de fractieleiders afgesloten en daarna het overleg met de demissionaire mi nister-president mi-. Marijnen voort gezet. De laatste fractieleider, die hij in het kabinet van de minister-pre sident aan het Plein 1813 ontving, voordat mr. Marijnen arriveerde, was de christelijk 11 r orische fractielei der mr. H. K. J. Beernink. By het vertrek De blauwe stof, die het afgelopen weekeinde in Leerdam op Italiaanse andijvie werd gevonden en die voor de politie in deze plaats aanleiding was de bevolking te waarschuwen, blijkt achteraf nogal onschuldig te zyn. Wat het precies is, heeft men by onderzoek bij het Ryksinstituut voor de volksgezondheid in Utrecht en de plantenziektekundige dienst in Wage- ningen nog niet kunnen vaststellen, maar wel is het zeker, dat, er geen vergiftige stoffen inzitten. Het enige tot nu toe herkenbare bestanddeel was zwavel, in geringe hoeveelheid aanwezig. Het gezin, dat in het Leerdamse Beernink de verschil-1 ziekenhuis terecht is gekomen lende vraagpunten van het kabinet met drs. Schmelzer te hebben door genomen, die 'hij morgen in zyn frac tie aan de orde hoopt te stellen. Mr. Beernink was niet pessimistisch over de afloop van de zaak. Uit het feit, dat de informateur nog steeds aan de arbeid is, mag vólgens hem wor den afgeleid, dat de toestand niet uitzichtloos is. Over het eindresultaat valt echter eerst wat te zeggen als de fracties hebben vergaderd en de bepaling van hun standpunt moge- ïyk is geworden. Enkele Nederlandse scheidsrech ters en grensrechters zyn uitgeno digd om wedstryden in het buiten land te leiden. gezin was niet. zoals eerder gemeld, uit Leerdam zelf afkomstig, maar uit Acquoy - red.) is volgens de deskun digen eerder het slachtoffer gewor den van zelfsuggestie dan van de blauwe stof. Toen die stof in Leerdam op andyvie was aangetroffen ging de politie daar per geluidswagen waar schuwend rond. Een kind van het Acquoyse gezin, dat in Leerdam was en de waarschuwing hoorde, ging naar huis terug en vertelde het nieuws. Pas toen begon het gezin, dat die dag andyvie genuttigd had, buik- pyn te voelen. Volgens de artsen in het ziekenhuis is er geen verband tussen de buikklachten en de andyvie. Wij verzoeken onze abon nees in Leiden, die een keer de krant niet ontvangen. »óór 7 uur n.m. (zaterdags tussen 4 en 6 uur) no. 30500 te bellen, waarna ons blad alsnog wordt bezorgd. Voor de buitengemeenten wordt voorzover de agent schappen telefonisch bereik baar zijn. elke klacht onmid dellijk doorgegeven. Bel vooral niet onze in de telefoongids vermelde kan toornummers voor Admin. of Red., want deze kunnen U niet helpen. 30500 30500 30500 BEURSO VERZICHT AMSTERDAM, 9 maart. Het Damrak heeft zich vanmiddag gekenmerkt door een kalme markt voor de internationale waarden. De koersen gaven weinig verandering te zien vergeleken met het voorgaande slotniveau. De fluctuaties bleven bin nen zeer nauwe grenzen. Er waren dan ook geen motieven die van in vloed konden zyn op het koersver loop van de hoofdfondsen. Morgen nabeurs worden de cyfers en mogelyk ook het dividend over 1964 van de Kon. Shellgroep bekend gemaakt. De verwachtingen ter beurze zijn niet hoog gespannen, het geen de laatste dagen aan de koers van het aandeel Kon. Olie te mer ken is. Hierbij komen dan de vraag stukken voor de olie-maatschappyen in Syrië, die de markt voor de olie aandelen ongunstig beïnvloeden. Kon. Olie werd vanmiddag vrijwel on- I veranderd verhandeld op 155,20. Uni lever opende 30 cent lager doch kon dit verlies later weer inhalen tot 135.50. Philips lag goed pryshoudend met een notering op 156,80. Aku en Hoogovens een kleinigheid lager op resp. 530M. en 545. Ook de handel in K.L.M. droeg een kalm karakter. Hier was de koersfluctuatie iets ruimer. Gedaan werd dalend van f. 127,50 tot f. 123. De stukken ver lieten de markt op ca f. 125, tegen gisteren als gemiddelde slotprys van de laatste tape f. 127.50. Aanvanke lijk steeg KLM gisteren in Wall Street ruim 2 dollar, waardoor de prys 's avonds in Amsterdam opliep tot f. 130,50. Later op de dag ging het koersavance in Wall Street weer geheel verloren, waardoor ook de prijs in Amsterdam daalde. Ook in de scheepvaartsector waren de orders dun gezaaid. De stemming was er nauwelyks prijshoudend. De leidende cultures, alsmede de Staats fondsen gaven geen veranderingen van enige betekenis te zien met wei nig zaken. in de lokale afdelingen werd Wal visvaart opnieuw iets hoger geadvi seerd op 90. Gisteren ging in dit fonds voor nominaal f. 82.000 om. Aan aandelen van Exploitatie Maat schappij Soheveningen wordt ge trokken. De stukken werden iets hoger geadviseerd. Ook Bols ligt goed ge disponeerd. Gisteren verbeterde dit fonds f. 5. WISSELKOERSEN Londen 10.04%10.05%; New York 3.59%—3.60%; Montreal 3.33—3.33%; Parijs 73.43—73.48; Brussel 7.24%— 7.25%; Frankfort 90.5090.55; Stock holm 70.0370.08 Zürich 82.91— 82.96; Milaan 57.58%—57.63%; Ko penhagen 52.02%—5207%; Oslo 50.29%—50.34%; Wenen 13.93H— 13.94%; Lissabon 12.53%—12.54% Dinsdag, 9 maart 1965 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000.- Ned. '64 5% Ned. '64 5 negentig vaartuigen zorg- j ^ed .&g 4,^ De ont moetingJVest Ham Unitedj dm maandag in IJmuiden 10.460 kisten vis. Er Lausanne Sports, maart in Londen in de kwartfinale van het toernooi om de Europese be ker voor bekerwinnaars, wordt door scheidsrechter A. Boogaerts uit Dor drecht, samen met de Schiedamse grensrechters L. van Ravens en H. v.d. Veer, geleid. Boogaerts leidt eveneens de vriendschappelyke wed- stryd Ierse Vrijstaat-België in Du blin een week later. Grensrechters zyn J. M. Godding uit Zwolle en G. van Oostrom uit Den Haag. De Leidse scheidsrechter W. J. M. Schalks zal, geassisteerd door twee Zweedse grensrechters, de wedstrijd F. C. MalmöCS. Leipzig voor de kwartfinale van de intertotocompeti- tie in Malmö. eveneens op woensdag 24 maart, leiden. De leden van het Westduitse par lement zijn vandaag met de dood be dreigd als zij hun stem zullen uit brengen voor het voortzetten van de jaoht op nazi-oorlogsmisdadigers. De bedreiging stond in een schryven, dat vandaag niet de ochtendpost werd ontvangen op het bureau van het Amerikaanse persbureau Associated Press in Bonn. De brief had de vorm van een fotokopie met een getekend hakenkruis bovenaan het blad. ren 1.520 kisten schelvis, 880 kisten radio, 620 kisten wijting. 520 kisten gul en kabeljauw, 3.020 stuks styve kabeljauwen, 270 kisten kool vis, 950 kisten haring, 2.380 kisten makreel, 2.400 kisten schol, 30 kisten tarbot, 14.000 kilo tong en 510 kisten diver- Voor de dmsdagmarkt stonden o.a. genoteerd de Elisabeth Christina KW 41 met 1.800 kisten vis, de Wilhelmi- na Johanna KW 39 met 1.575 kisten vis, de Maria Elisabeth IJM 5 met 960 kisten vis, de Jan Maria KW 171 met 1.400 kisten vis. de Nicolaas sr. KW 42 met 1.025 kisten vis, de 's -Gravenhage IJM 26 met 1.110 kisten vis, de Rynmond III KW 44 met 1000 kisten vis, 150 kl. kistjes ha ring en 2.600 stuks styve kabeljau wen, de Onderneming IV SCH 153 met 1.030 kisten vis, de ADA VL 7 met 86: kisten vis, terwyi er maan dag ook al 26 loggers en kotters la gen met in hoofdzaak platvis. Uit de aanvoercyfers biykt al, dat de visserij in de Noord weer een opleving te zien heeft gegeven. Er werden nu trekken gemeld van 40 tot 60 manden, meest koolvis, haring en makreel en ook een beetje schelvis De pryzen waren wat aan de voor zichtige kant. KATWIIK AAN DEN RUN 95A 5 95% 94 H Ned. '59 4% Ned '60-1 4% Ned. '60-11 4% Ned. '59 4% Ned '60 4% Ned '61 4% Ned '63 4% Ned. *47 3% Ned '53 3% Ned. '48 3% Ned. '50 I-II 3% Ned. '54 I-II 3% Ned '55 13% Ned. '55 II 3% Ned *37 3 Ned. Gb obi '46-3 Ned. dol. In. '47 3 Ned. Inv cert 3 Indië '37 A 3 Ned. wonbl. '57 6 N. wonbl. '58-'59 Ned. wonbl. '60 4% ACTIEVE AANDELEN De uitslag van de in hotel „De Ros- i. kam" gespeelde onderlinge drive van De tekst luidde. j de bridgeclub „De Brug" luidt als Leden van de Bundestag (Tweede I volet: groep A1. S. Visser—C. Duin- Kamer), dam 88 m.p., 2. P. van Paridon—J. P. Wie gehoorzaam is aan Tel Aviv van Kempen 84 m.p., 3. C. den Duik en New York en op 8 mei tegen de j ~D; Parlevliet verjaring van de zogenaamde Amst. Rubber 109% 110 Ver. HVA-my. 149 148% V.K.U. 532 528 i Deli My cert. 117.-» 118 loogovens cert. 546% 546% 3hUips gem. bez 156.65 156.85 Jnilever eert. 135.55 135.30 Dordtse petr. 701 701 Kon P (50 A f 20) 155.30 155.10 Holl Amer. Lyn 115 Va 115% lava China Pak. 166 164% KJjJyi. 127% 126 Kon Ned. St.boot 138% 138% Kon. Paket My. 164 164 Stoomv My Ned. 138% 137% Niev Goudr eert. 103% 103%* Ommeren eert. 249 246% Kon. Rott. Lloyd 142 140 N. Scheepv Unie 138% 137% tionaal-socialistische misdaden" stem men, zyn door hun steun wetteiyk „ter dood veroordeeld". Achter deze laatste woorden, die met grotere letters waren gedrukt, stond een uitroepteken. Er is op 8 mei as. geen stemming in het parlement belegd over deze kwestie, maar op 10 maart zal een parlementair debat worden gehou den. De ondertekening luidde (ook in drukletters) verantwoordeiyk voor executie! de Oberbanführer. De mededeling stond op een enkel vel papier met watermerk en werd verzonden in een gewone blauwe en veloppe. die als drukwerk was afge stempeld. Het poststempel kwam uit Düren, naby Aken.. ParlevlietP. van Duy venbode m.p.; 5. mevrouw Den DuikJ. Par levliet 56 m.p.; 6. en 7. W. A. Agema —O. E. A. Saey en mejuffrouw M. FluimgraaffJ. Pluimgraaf f 54 m.p.; 8. W. KlosM. D. Hage 40 m.p. Groep B: 1. J. de JongD. van der Plas 62 m.p.; 2. C. Ouwehand P. van der Plas 55 m.p.; 3. mevrouw GroeneveldB. de Bruin 53 m.p.; 4. en 5. mevrouw Van Paridon—W. C. van Beelen en mejuffr. J. de Jong— H. de Bqoh 44 m.p.; 6. L. de Wit— D L. Pattinama 42 m.p. Groep C: 1. de heer en mevrouw D. Parlevliet 67 m.p.; 2. de heer en mevrouw J. de Lange 55 m.p.; 3. me vrouw Van der Valkmevr. Saey 54 m.p.; 4. de heer en mevrouw A. de Lange 43 m.p.; 5. A. de Ruiter—E. J. van Leeuwen 41 m.p.; 6. M. van den Anker—P. Langhout 40 m.p. NIET -ACTIEVE OBLIGATIES A'dam '47 3% A'dam '48 3% R'dam '52-1 4% Bankwezen Bank N.G 85 6% Idem '58 5 Idem '64 5 d. NWJB. '52 4% BVG Rspbr '52 BVQ Rspbr f500 (ndustr. Obligaties 100^ 100% VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten GedaaD en bieden Bieden b 100% b 101b 67.60 Premieleningen Alkmaar '58 2% A'dam '53 3 A'dam '51 I 2% A'dam '56 I 2% A'dam '56 II 2% A'dam '56 m 2% A'dam '59 2% Breda '54 2% Dordrecht '56 2% Eindhoven '54 2% Enschede '54 2% Oen Haag '5212% Idem H 2% R'dam '52 12% [dem n 2% Idem '57 2% Utrecht *52 2% a.-Holl. 1957 2% Suld-Holl. '59 2% 86% 86% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interunie f 50 212 212 Nefo f50,- 108.50 108.5< Robeco 236 236 ünitas f50,- 500 500 Ver Bez v. 94 f 50 153 133 Europa I 10 pb 530 530 Alg Bank Ned. Amro Cultuurbank Holl Bank O eert. 242% Ved. Mid bank 116.— l.V.S eert. 803 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 700 x Berkei's Pat. 242% Borsumy Wehry 70 Calvé Delft eert 968 K Pap v Gelder 145 K. Ned Grofsm 114 De Gruyter pref b 150% Holl Constructie 490 tng bur. v B.nyv 162 b (nteruatio 317 Kemp en Beg 148% Kon Zout Ketjen 999 Leidse Woisj-y 385 Müller en Co NB 346 'Jed Kabelfabr. 362 Philips pref. Rott Droogd My EMS Ver MachJabr. Ver Touwfabr. Vihamy Walvisvaart Wernink's Betjny Wilton Fyenoord Wyk - Heringa Saalberg 56.70 196% 107% petroleum 107 Mijnbouw en Billton 2de r. 447 446 Kon. Petr (f20) 155.20 154.20 Amer. fondsen Canad Pacific R. 67 67% Intern NickeJ 86% 87 Anaconda 61% 63% BethJehem Steel 35% 36% Cities Service 7934 78% General Motors 98% 98,*, Kennecott 103% 103% Republic Stee] 42% 43% Sheii OU 60% 60% Union Pacific 41 411; On States Steel 52 53 Ex dividend <j Exclaim e Laten z

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 9