Beetsjoeanaland moet tactvol te werk gaan Getuige Sijes: „Straf Rajakowitsch te licht" Achter het nieuws kijkt vanavond naar t.vin andere landen Opgericht 1 maart 1860 Donderdag 4 maart 1965 Derde blad no. 31507 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii JiujiiUiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiininiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiirm Corrz'e Brokken verschijnt zondagavond via Nederland 1 weer op de beeldschermen in haar nieuwe show ..Een avondje uit met Corrie". De regie is in handen van Theo Ordeman. Corrie heeft zich ook ditmaal weer verzekerd van de vocale steun van de „Zingmannen" on der leiding van Terry Wienicke. Dat merkwaardige, maar wellui dende ensemble van acht zang solisten gaat op deze foto voor een groot deed schuil onder ver vaarlijke Zuidamerikaanse hoe den. Intussen gaat Corrie on verstoorbaar door met het uitzin gen van het hoogste lied. Men kan het zondagavond om half negen zien. 55 In Scheveningen IN NOVEMBER CIRCUSGEBOUW SCHOUWBURG (Van onze Haagse correspondent) Een akoestisch plafond, een ver stelbare orkestbak en twee foyers. Het zijn maar een paar van de ve le ingrijpende veranderingen, die het Scheveningse Circusgebouw zal on dergaan, voordat het dienst zal kun nen doen als schouwburg. Als de verbouwing nu spoedig kan beginnen het wachten is nog op de levering van materialen zal zij in november van dit jaar zijn voltooid. De plannen van de architect R. Fledderus behelzen het volgende: een toneelhuis van 14 meter diep en 21 meter breed, een achtertoneel van 12 Vi bij 11 meter en een toneelope ning van 13 meter. De maximum capaciteit van de orkestbak wordt 110 man. Zij zal kunnen worden teruggebracht tot ruimten voor 40 en 22 man. De koepel van het circus zal aan de buitenkant blijven be staan, maar aan de binnenlant van binnen aan het gezicht worden ont trokken door een akoestisch plafond, dat dc galmende echo van het ge bouw zal moeten onderdrukken. Het nieuwe theater krijgt twee foyers. Tot zover de buitenkant. Er be staan verder vage plannen voor de bebouwing rondom, mede om het aangezicht van die kant van Sche- veningen te verbeteren. In eerste in stantie wordt gedacht aan een kan toor, flats, een winkelgalerij en even tueel een restaurant. De E.M.S. kon dienaangaande nog niets concreets mededelen. „Dat is een zaak van nauw overleg tussen de gemeente en de E.M.S. Eerst de verbouwing en la ter misschien nog eens bebouwing", aldus een woordvoerder. Nassau-ulo uit Voorschoten wint radio-quiz De Nassau-ulo-school in Voorscho ten heeft gistermiddag wederom de radio-NCRV-quiz „Wie,-- wat, waar en hoe" gewonnen. Leerlingen uit alle klassen van de school n.l. Ria van Vreedendaal, Govert Eggink, Jaap Smit en Jan Oosterom versloe gen met 78 tegen 72 punten een Ulo school uit Kampen. Dit in tegenstel ling met de vorige uitzending waar aan de Nassau Ulo deelnam en waar in zij met miniem verschil (106105) van een Ulo uit Hairdenberg wonnen. Binnenkort zullen de Nassa-u- scholieren aan de finale deelnemen, maar eerst zullen ze nog in een van de voorfinales uitkomen. VVV-meisjes uit Katwijk voor de radio De stemmen van de Katwykse VVV-informatrices Loes van Oever en Edith van Dük (die Wassenaar woont) zijn vanmiddag tussen 5 en 6 uur te horen in AVRO-radioprogramma „Op jonge golf". Edith is, zoals wij langs meldden, zondagavond terug gekeerd van een reis langs enkele grote steden in Duitsland, waai de aandacht moest vestigen op de toeristische attracties van Neder land. Zij vertelt haar ervaringen aan verslaggever Joop Mulder, lid van de Leidse Minjon-afdeling. Loes gaat vandaag weg. Zy zal vertellen wat zij in Duitsland hoopt te gaan doen. VARA's actualiteitenrubriek „Achter het nieuws" wil vanavond iets laten zien van de televisie in andere landen, van wat daar ge beurt en van de problemen waarmee men kampt. ONDERGRONDSE EXPLOSIE IN RUSLAND ENV.S. Het seismologisch instituut van Uppsala in Zweden heeft gisteroch tend een ondergrondse ontploffing geregistreerd, afkomstig uit het ge bied van Semipalatinsk in Kazach- stan. Deze Russische explosie was iets minder in kracht dan die van soortgelijke ontploffingen in dit ge bied in de loop van het vorig jaar, maar wel met een kracht van meer dan 100 kiloton. Ook in Amerika is gisteren een ondergrondse kernproef genomen, op de proefterreinen in Nevada. Het was de vijfde proef voor militaire doeleinden, welke dit jaar door het Amerikaanse Bureau voor atoome nergie (AEC) is bekendgemaakt. De Engelse minister van Defensie Gealy deelde gisteravond in het La gerhuis mede, dat Rood-China dezer dagen zijn tweede kernproef zal ne men. Hij voegde eraan toe, dat het Chinese kernwapen sombere conse- barc gezondheid, landbouw, onder- quenties voor de vrede in Azië en in wijs en zaken die in het bijzonder j de wereld inhoudt. Healy riep op tot het zuiden betreffen tc behandelen nieuwe maatregelen voor de collec- z« u krijgen, terwijl het centrale par- tieven veiligheid, die tenslotte moe- lemeni belast blijft met zaken die ten leiden naar een akkoord Oost van gemeenschappelijk belang zijn. West over toezicht en inkrimping i. van de bewapening. Het is voor ae eerste maal dat de partijen van het noorden zonder voorbehoud het recht van huh land genoten in het zuiden op een eigen Zelfbeschikking voor zuid-Soedan De politieke partijen in het noor den van Soedan hebben als discus siegrondslag voor een ronde-tafel conferentie, die over enkele dagen in Kharloem zal beginnen, een plan voorgesteld dat autonomie voor het zuiden van Soedan inhoudt. Het plan, dat de goedkeuring van alle noordelijke politieke partijen kan wegdragen, gaat uit van de nationale eenheid van het land, doch het er kent het bestaan van grote verschil len tussen de twee delen van Soedan. In het noorden leven meer dan achtmiljocn Arabieren. In het zui den, bij de bronnen van de Nyl, wonen negers, bijna viermiljoen. Tussen deze bevolkingsgroepen be staat een diep geworteld wantrou wen, ontsproten uit de jaren toen de negers de slaven van de Arabieren Uit België, Frankrijk, Italië, Enge land en Duitsland zullen verslagge- de Nederlandse t.v.-kijkers iets vertellen over het bestel daar en iets laten zien van de programma's, er op dat tijdstip worden uitge zonden. Zij hebben voorts korte in terviews met deskundigen op televi siegebied. In Engeland met Kenneth Harris, redacteur van „The Obser ver", en later van t.v.-program- tna's zowel voor de B.B.C. als voor de commerciële televisie, in Frank rijk met Marchel Leclerc, directeur Tele-magazine, het grootste programmablad, in België met An dre Craeijnest, chef van de redac- van de Gazette van Antwerpen in Duitsland met prof. Eugon Kogon, die een jaar lang hoofdre dacteur was van het t.v.-program- Panorama en de schrijver is van het boek „Der S.S. Stat". Over Italië ïen nog in onderhandeling. Meer tijd Tussen de reportages door zullen )k informaties worden verstrekt 'er de t.v. in andere Europese lan den. Deze uitzending neemt aanmer kelijk meer tijd in beslag dan de normale „achter het nieuws"- uit zending. Het programma zal duren van 20.20 uur tot 21.20 uur. In verband hiermee zal het voor deze avond geprogrammeerde t.v.- spel „De bouwers van het Rjjk of de Schmurz" komen te vervallen. Na de uitzending van „Achter het nieuws" zal de V.A.R.A. de rubriek „Uit" op het scherm brengen (van 21.20 u. tot 21.45 u.>, die zal worden gevolgd door een film uit de Dick Powell-serie getiteld „De appel valt niet ver van de stam". Deze film duurt van 21.45 u. tot 22.35 u. Hier na volgt het tweede journaal van de N.T.S. Veertien studenten gedood door sneeuwlawine Het ongeluk met de bus, Zweedse studenten op reis waren door Oostenrijk, heeft volgens de laatste berichten het leven gekost aan veertien personen. Tien werden ernstig gewond, dertien passagiers hepen geen letsel op. 'Het ongeluk gebeurde in de buurt van Salzburg. Een geweldige sneeuwlawine stortte zich op de bus en sleurde hem een ravijn in. Men vermoedt dat de slachtoffers zijn gestikt door de sneeuw, die door de ruiten naar binnen sloeg. De bus ligt nog op de plaats, waar hij door de lawine is terechtgekomen, in af wachting van een justitieeel onder zoek. De politie heeft bevestigd, dat de weg open was toen het ongeluk plaats had, terwijl bekend was dat er hier lawines dreigden. Procureur-generaal: „Saturnespel is hazardspel" „Het saturnespel is hazard- en geen behendigheidsspel", aldus heeft de procureur-generaal bij het Am sterdamse gerechtshof bepaald. Hij eiste daarom gisteren tegen de di recteur van een badhotel in Zand- voort, die gelegenheid tot uitoefening van het saturnespel had gegeven, een boet van vijfentwintig gulden. Dezelfde boete .was door de officier van Justitie bij de rechtbank in Haarlem geëist, die het eveneens een hazardspel vond. De rechtbank in Haarlem had de Zandvoortse direc teur in eerste instantie vrijgesproken, waarna de officier in appèl ging. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen) Geboren: Wouter Patrick, z.v. De RidderVan Assett, Amsterdam; Gu- staaf Willem Herman Istvan, z.v. WeberSzéll de Duka et Szent Györ- gy, Badhoevedorp. Overleden: J. v. MesdagHarders, 71 jr. Den Haag; H. W. H. Herberts, 73 jr, Eist; A. de Jong 69 jr, Amster dam T. E. Heering, 87 jr. Colmschate; A. Avoocaat, 70 jr, Bilthoven. NEDERLAND 1 VARA 7.00 uur Internationaal agrarisch nieuws 7.30 uur Snubs mud slinger, slapstick 7.40 uur Van gewest tot gewest, regionaal programma 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Achter het nieuws, actualiteiten 9.20 uur „Uit", met Ellen Blazer en Berend Boudewijn 9.45 uur Dick Powell show, film 10.35 uur NTS-journaal 10.40 uur Sluiting. NEDERLAND 2 NCRV 8.00 uur Nieuws in het kort NTS 8.01 uur De Lucy show 8.25 uur Let's sing out, volksliedjes 9.45 uur Langdurig zieken, documentaire 9.10 uur Sprookjes van Moeder de Gans, Franse film 9.35 uur Kerkelijk programma 9.45 uur Attentie, actualiteiten 10.10 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1 Populaire Khama eerste premier (Van onze correspondent in Londen Overeenkomstig de verwach ting heeft Seretse Khama's De mocratische partij de verkiezin. gen i kaartje) gewonnen Dit betekent voor de kleine blanke bevolking van 4.000 per- fel hebben uitgelaten sonen, grotendeels Zuid-Afri kanen zonder stemrecht, een ze kere voldoening. De democratische party is tame lijk conservatief in tegenstelling met de beide andere, meer links gerich te partijen nl. de volkspartij en de onafhankeiyke partij, die beide een Panafrikaanse lijn volgen en zich Zuid-Afri- NEDERLANDER TERUG VAN PROCES (Van onze Weense correspondent) „Naar ons Nederlands rechtsgevoel heeft Rajakowitsch een veel te geringe straf gekregen", dat is de mening van de heer B. A. Sijes van het Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie, toen hij gistermiddag terugkeerde van het proces-Rajakowitsch, dat in Wenen is gevoerd. „Ik vind het echter van principieel belang, dat de kwestie van de deportatie strafbaar is gesteld". die trotse, zelfverzekerde Rajako witsch van zijn platform stoten. Ik ben tenslotte onderworpen aan een kruisverhoor van 3% uur, waarin de verdediger en Rajakowitsch een frontale aanval op mij deden, zy slaagden niet in hun opzet, tenslotte waren zy helemaal leeg. De Neder landers in de zaal waren fc'y, dat het zo was afgelopen." Geen vechter Over de officier van Justitie zei de heer Sijes, dat deze in intelligen tie ver boven Rajakowitsch uitstak, maar als vechter niet tegen de ver dachte was opgewassen. Het requisi toir noemde hij soms „heerlijk fel" maar vooral in het begin van het proces kregen Rajakowitsch en zijn verdediger te veel kans de jury te misleiden. De heer Sijes gelooft niet dat hy opnieuw een rol in het proces zal spelen als Rajakowitsch even tueel in hoger beroep gaat tegen het vonnis van 2% jaar gevangenisstraf. „Ik heb alle wetenschap, waarover ik beschikte, al gespuit". Ook dr. L. de Jong, directeur van het Instituut voor Oorlogs-documen- tatie, gaf zyn visie over het proces: „Het begin van het proces was een aanslag op het rechtsgevoel van ons Waarnemer De heer Sijes was naar Wenen gereisd om het proces als waarne mer bij te wonen en weigerde aan- vankeiyk te getuigen in het proces. 'Hij stelde als eis, als getuige-dekun- dige te worden gehoord, waardoor hij de mogeiykheid zou hebben de door hem vergaarde documenten uit te spelen. Over zyn aandeel in het proces vertelde hy: „In een betoog van drie uur heb ik de jury de zaak op een zo eenvoudig mogelyke wyze uiteengezet. De verdediger stelde daarna vragen, die buiten myn be toog vielen. Hy deed dit op grond van een document en omdat ik uit ervaring weet dat zo'n document op zichzelf weinig zegt, heb ik gewei gerd te antwoorden. Tenslotte heb ik toegestemd op voorwaarde, dat de verdediging alle documenten zou overhandigen. Van rnyn kant zou ik dan eveneens alle documenten af staan die ik had. Dit werd door de verdediger geweigerd. De zitting werd toen geschorst. Toen de verdediger later wel en kele documenten wilde inleveren, was ik bereid tot een compromis. Ik had me goed voorbereid. Ik wilde gehele volk door de manier waarop Rajakowitsch zich als een gladde aal probeerde schoon te praten. Ik wil niets ten nadele van de Oostenrykse Justitie zeggen, maar ik meen dat het de heer Syes is geweest, die het proces heeft gebracht op het niveau, waarop het zich verder heeft afge speeld". Gerust geweten ka. Onder de blanken is een stroming die zich by Zuid-Afrika of Rhodesië wenst aan te sluiten. Dit streven zal Khama's overwinning misschien zwakker worden. Beetsjoeanaland is sinds tachtig jaar, evenals Swaziland en Basoeto- land, een Brits hogecommissariaats- gebied geweest. Deze drie gebieden grenzen aan, of vormen een encla- in de republiek van Zuid-Afrika. Londense typiste De 42-jarige uiterst populaire Khama deed in 1948 van zich spre ken, toen hy met de Londense ty piste Ruth Williams trouwde en om dat zyn stam en familie er aan vankelijk tegen waren. Als opper hoofd moest hy aftreden en in ver banning gaan, waarby hy Gordon Walker, als minister van Gemene bestzaken in de 1ste naoorlogse La- bourregering, tegenover zich vond. Hij is een hoogst intelligent, evenwich tig en modern man. Khama is voor stander van samengaan der rassen, geleideiyke vooruitgang zonder revo lutie en van handhaving van de eco nomische betrekkingen met de repu bliek van Zuid-Afrika. Omdat het woord „democraat" geen indruk maakt, gebruikte de de mocratische party als symbool voor deze verkiezingen het beeld van een wrik (in het Zuid-Afrikaans „dom krag", in het Nederlands „domme kracht") voor een ossewagen, een aanduiding dat zy het land econo misch en in andere opzichten wilde opheffen. Vooral de vrouwen onder de by- na 200.000 kiezers waren op zyn hand. Hij zal nu de eerste premier worden onder de grondwet die uit gaat van zelfbestuur. Alle drie par- tyen eisen spoedige onafhankelyk- heid. De grote problemen voor een on afhankelyk Beetsjoeanaland liggen vooral op economisch terrein. Zal de nieuwe regering de produktie van vee- en maïsboeren regelen en muieren, luidt de vraag waar nu een antwoord op verwacht. Tydens het proces In Munchen tegen 14 voormalige verpleegsters, die worden beschuldigd van mede plichtigheid aan het doden van gees teszieken onder het nazi-bewind, heeft een van de verdedigers ge vraagd de vele juristen te horen, die in april 1941 door de nazi's over het zogeheten euthanasie-programma werden ingelicht. Deze mannen, onder wie de voor malige minister van Justitie Schle- gelberger, de vroegere advocaat-ge neraal Lautz en talryke rechters, zouden volgens de verdediger kun nen bevestigen dat zy de plannen om geesteszieken en invaliden te doden met een gerust geweten aan- vaardden en ermee hadden ingestemd. 1 In de laatste tien jaar heeft de De verdediger betoogde dat de ver- Britse regering ernaar gestreefd de- pleegsters, die thans terecht- Laatste étappe staan, omdat zy geesteszieken dode lijke injecties of tabletten gaven, niet verantwoordeiyk kunnen wor den gesteld wanneer toentertijd zelfs de belangrykste rechters en juristen het doden van „voor het leven waar deloze" mensen niet met het recht strydig acl tten. De zitting werd woensdag enkele uren geschorst, om dat een van de beklaagden, een 67- jarige, een hartaanval kreeg. gebieden naar zelfbestuur te lei den als laatste tappe voor algehe le onafhankelykheid. Dit wordt door Zuid-Afrika. dat graag zelf de ge bieden zou inlyven, als uitdaging var de apartheidspolitiek opgevat. D< nieuwe regering zal daarom tact vol te werk moeten gaan in de be trekkingen met de republiek, vooral omdat zy, naar verwacht mag den, onder druk zal worden gezet door de andere Afrikaanse staten 1 HILVERSUM 2 Geen voetbal Sportpanorama van de AVRO ging gisteravond niet door om dat de tweede helft van de wed strijd LiverpoolKöln zou wor den uitgezonden en deze voet balwedstrijd ging weer niet door omdat de sneeuw in Engeland spelbreker was. Dit bericht kwam na de Danny Kay e-show als een slag by niet al te hel dere hemel, want de wedstrijd werd pas afgelast op het mo ment dat de spelers al op het veld waren en 50.000 toeschou wers reeds tijden op de tribunes zaten te vernikkelen. Hoe on aangenaam de verrassing ook was, de gedachte aan de tien duizenden die in dat Pool-hon- denweer in de sneeuw zaten en van heinde (Duitsland) en ver (Liverpool en omstreken) naar het stadion hadden moeten komen, vergoedde veel. De AVRO ving deze gaping in haar programma niet byzonder gevat op. Als verzachtende omstandig heid mag gelden, dat we van te voren Dick van Dyke en Danny Kaye hadden gezien en onze portie amusement dus al had den gehad, maar er had 'n origineler vervangingsmiddel voor zo'n populair onderdeel als voetbal gevonden kunnen wor den, dan „De Vagebond" van Chaplin waarmee de drie kwar tier speling bij lange na niet kon worden opgevuld. Waarom niet eens de „Saint" op het eerste net geworpen, dan had den ook de REM-aanhangers buiten de kust-provincies het paradepaardje van T.V.-Noord zee eens kunnen bewonderen! Lering :Wat verder te zeggen over het programma? Er was een krappe scheiding tussen de kie zers van de lach „Kaye, Van Dyke en Chaplin" en de diena ren van de „lering". De twee Teleac-programma's, stapje voor stapje in kwaliteit vooruitgaand kregen gezelschap van een gort droog betoog over de E.E.G. en een reportage over nieuwe plannen met Schiphol in AVRO's Tele vizier. Op het 2de net hadden de liefhebbers en geïnteresseerden kunnen luiste ren naar een belangwekkend gesprek met de Engelsman Sean Kenny, een décorontwer per wiens belangstelling voor de toneelkunst zich niet tot de décors alleen bleek te beperken. Om kwart voor negen begon op Nederland 2 de heel acceptabele hoofdfilm „39 stappen" Waar- schynlijk zouden veel kykers van Nederland 1 tydig naar Nederland 2 zijn overgeschakeld als ze om kwart voor negen al geweten hadden dat de voetbal wedstrijd niet zou doorgaan. Dat hoorden ze nu pas toen de film al ruim een half uur aan de gang was. Toch moet het omstreeks half negen toen de wedstrijd had moeten beginnen, al bekend zyn geweest dat hy niet zou doorgaan. Een korte mededeling ervan, desnoods dwars door Danny Kaye heen, zou voor vele kykers een grief zijn geweest, en ook een bewijs van bloedige wil tot samenwer king tussen de verschillende omroeporganisatie's in Bussum. iiiimiiiiiiiiii!!! iiiiuimiuiTiiuiiüiniiiiiniiiiiiiiüiiüiiininiinnniniiiiiüiiniiininiiiiiiiiii'uiiinniiiiiniinuiiiiiiniiiimniiiiiiiuiuuinniiiiiiij de VVD. 18.30 Me- 22.20 Weens Filh. ork.: po- ded. 22.40 A Nieuwe gr.pl. 23.55-24.00 Nws" Hilversum 2, 298 i Lichte orkmuz. 19.00 Nws. praatje^ 19.10 Radiokrant. 19.30 Gew. - - - praatje. 19.50 Wij poetsen de plaat: i Buitenveen, hoor- klnd: pedagogische etherleergang. 22.30 om verzet te bieden tegen de poli tiek van Zuid-Afrika en Rhodesië. De moeilykheid daarby is dat Beets joeanaland voor economische en technische bystand byna geheel is aangewezen op Zuid-Afrika en dat zyn economie volkomen r.iet die van de republiek is verweven. Beetsjoeanaland wordt de eerste onafhankeiyke negerstaat aan de grens van de republiek van Zuid- Afrika. Nws. 22.40 Avond overdenking. 22.53 Boekbespr. 23.00 Oude en mod. muz. 23.35 Oude kamermuz. 23.55-24-00 Nws. gr muz. (7.25 Va .aftje)8.00 Nws. 8.13 Lichte .50 Gymnastiek radio. 10.20 Lichte grmuz. 10.45 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Opening Congres P.v.d.A. 12.00 Lichte orkmuz. 12,17 Overheldsvoorllhcting: Voor de 12.35 Elektr. orgelspel. 12.55 R.O: 13.00 Nws. 13.10 Meded., evt. grmuz. 13.25 Beursber. 13.30 deren. 16.34 Voor de Jeugd. 17.0 Mu- Jeugd. Hilversum 2, 298 m. NORV: 7.00 Dagopening, 7.10 Klas. 8.30 Nws. 8.40 Meisles- koor met lnstr. begeleiding. 9.00 Voor de zieken. 9 35 Klas. en seml-klas. or- kestmuz. 10.30 Morgendienst. 11 00 Klas. gr.muz. 11.15 Voor de oudere luisteraars. 12.00 Populair orgelconcert. 12 27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 1230 Nws. 12 40 Lichte muz. en re portages. 13.30 Adamse Politlekapel. 14 .05 Schoolradio. 14.25 Amusements- muz. 14.45 Voordracht. 15.05 Mod. muz. 15.30 Voor de vrouw. 16 00 Musicians: muz. herinneringen. 16.30 Duizend schoon: progT. over bloemen en nlan- ten. 16.45 Muz. uit de twintiger en dertiger jaren. 17.00 Verzoekprogr. voor de middelbare school. Mcw kunstrijden op de schaat (paren) in Colorado Sprlnvs. KRO NCRV 19 30 Barend de Beer. KRO: 19.35 De Flint- stones. tekenfilm, NTS: 20 00 Journaal £?ei?t£.royerz' KRO: 30-20 Brandpunt. 20.50 Duel. wedstrildprotrr 3n van de Kon. Luchtmacht. 22.00 De ro de Madonna. Duitse documentaire over de verhouding tussen Kerk en Staat in Polen. NTS: 22.35 Journaal. 22 40-22 55 Socutera. ederla kort, Ue Harskamp. 21.50-22.10 Parle mentaire Spiegel.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5