„Hoofdstad - Operette'" kostelijk amusement Buurman grijpt inbreker Soekarno gelast sluiting van VS-bibliotheken Slechte beurt van Geesink in Parijs Opgericht 1 maart 1860 Derde blad no. 31504 An der schonen blauen Donau met duidelijk Weens cachet Leiden beleefde gisteravond weer de traditionele voorstelling van de „Hoofdstad Operette" de voorzetting van de vroegerewel haast legendarische, Fritz Hirsch Operette in de Schouwburg. Dit jaar stond An der schonen blauen Donau" op het program ma, een operette in drie bedrijven van Julius Brammer en Alfred Grünwald, muziek van Edmund Eysler met gebruikmaking van melodieën van Johann Strauss. Brammer en Grünwald hebben het zich niet moeilijk gemaakt. Het hu moristische pad van twee edellieden, ridder Fridolin von Gumpendorf en gTaaf Jaromir von Greifenstein, is even platgetreden als him beurs al leen maar plat is. In de goudsmederij van Margarete, een rijke weduwe, lijken zij echter met hun neus in de boter te zullen vallen. Fridolin, een gezellige Fal- staff-figuur, laat de huishoudster met „Ik wou het beter dan die Duitsers op de Heiligenweg", zo reageerde in de nacht van zaterdag op zon dag een 63-jarige Amsterdammer, toen hij kort na een inbraak in een juwelierszaak aan de Kalver- straat werd gearresteerd. De man die geen beroep uitoefent en onder invloed van alcohol ver keerde, sloeg met een stuk trot toirtegel de ruit van de deur van de juwelierszaak in. Hij stapte door het gat naar binnen en sloeg daar de ruit, die de etalage van de winkelruimte scheidt, stuk. Hij deed een greep en wilde zich met acht horloges ter waarde van f 13.000,-- uit de voeten maken. De heer D. Visser, die naast de ju welierszaak woont, had intussen echter gehoord hoe de alarmin stallatie in werking trad. Terwijl zijn echtgenote de politie waar schuwde, was hij naar de winkel gelopen. Hij zag kans de inbre ker vast te houden tot de politie arriveerde. Verdachte, een oude bekende van de politie, was op 29 januari voor waardelijk in vrijheid gesteld. KOSIGIN NIET NAAR BONN EN PARIJS Premier Kosigin van de Sowjet- Unie is zaterdag in Leipzig aange komen ter bijwoning van de 800 ste jubileum-jaarbeurs aldaar. Kosi gin arriveerde per trein uit Erfurt, naar welke plaats zijn vliegtuig was uitgeweken wegens zware sneeuw stormen boven Leipzig en Oost-Ber- lijn. Hij bereikte de jaarbeurs nog juist voor de officiële opening. Kosigin verklaarde gisteren dat hü nief van plan is naar Bonn te gaan. Journalisten hadden hem ge vraagd naar zijn reactie op de uit nodiging van de Westduitse regering voor een bezoek aan Bonn. Op de vraag of hij misschien van plan was andere landen te bezoeken, ant woordde Kosigin, dat hij niet voor nemens was naar Parijs te gaan. Het was volgens hem De Gaulles beurt naar Moskou te komen. Een gesprek van twintig minuten tussen een Westduitse groot-indus trieel en de Russische premier Ko sigin heeft gisteravond sterk de aan dacht getrokken op een receptie die de Oostduitse premier Stoph had ge geven ter gelegenheid van de opening van de jaarbeurs in Leipzig. Deze Westduitse industrieel vas directeur Momsen van de „Phoenix Rhein Ruhr", die indertijd geweigerd heeft de Sowjet-Unie stalen buizen van zeer grote doorsnee te leveren (de ze buizen worden nu door de Sowjet- Unie zelf vervaardigd en zijn ten toongesteld op de jaarbeurs). Een scène uit „An der schonen blauen Donau" haar vertroetelneigdngen bereidwillig tegen zich aanleunen, terwijl Jaromir, een ontstellend dunne, domme en gerd in al zijn onnozelheid van de rijke Margarete tracht meester te maken. Het dreigend welslagen van dit plan vindt zijn enige reden in het feit, dat Margarete rijk en bekoor lijk als zij is een ziekelijke hang heeft om in de kringen van de adel binnen te dringen. Daarbij ervarend. dat gé- noemde Margarete aanbeden wordt door Christiaan een uiterst charman te, jonge en veelbelovende werknemer uit haar goudzaakje, dan schudden wij niet begrijpend het hoofd. Als bo vendien duidelijk blijkt, dat Marga- rete's hartje de liefde van haar aan trekkelijke werknemer duidelijk beantwoord, rijzen ons de ha ren teb erge, wanneer wij zien, hoe de schonkerige stakker van een Jaromir toch snel en gemakkelijk terrein wint. Het zou echter geen Weense operette zijn, wanneer deze hele toestand niet langs banen van dolle pret werd op gelost. Uiteindelijk wordt door een list van de brave aanbidder Christiaan de slungel Jaromir als gehuwd man en vader van zeven kinderen aan de kaak gesteld. Maar dan moet er eerst nóg een „Turkse stoel" aan te pas ko men die in datgene van het dito „bad" verschilt, dat niet het over tollige vet, maar de waarheid eruit gestoomd wordt om Margarete van haar Jaromir af te brengen en genoe gen te doen nemen met de, meer een voudige armen van Christiaan. Rid der Fridolin dient tenslotte in de meest letterlijke zin de huishoudster voor lief te nemen. Nogmaals, geen groot gegeven, maar juist door de dwaze tegenstrij digheid een avond van veel plezier. Het geheel ontrolde zich in een uiterst geroutineerde voorstelling, waarin charge tot het uiterste niet was geschuwd, vooral door de beide edellieden. Herman Valsner als rid der Fridolin, en Harold Horsten als graaf Jaromir. Margarete, gespeeld door Lizzy Schöffmann, was een zeer apetijtelijke weduwe en Walter Hoff mann een charmante Christiaan. Bijzonder fraaie kostuums verleen den een duidelijk Weens cachet aan deze voorstelling, hoewel in vergelij king hiermede vooral het décor van het tweede bedrijf weinig smaakvol Het orkestje, dat op enkele vier kante meters tussen toeschouwers en voetlicht was geklemd, kweet zich desondanks naar behoren van zijn taak. Een vrolijk en dankbaar publiek maakte er aan het slot van de voor stelling geen geheim van, dat het zich kostelijk had vermaakt. B. H. jr. Indonesië heeft bibliotheken van de Amerikaanse voorlichtingsdienst (USIS) in het land te sluiten. President Soekarno heeft deze beslissing zaterdagavond in het presidentiële paleis üi Bogor ambassadeur Howard Jones. Voorts zijn alle grote Amerikaanse rubber- plantages (waarde ongeveer 300 miljoen gulden) onder overheidsbe- heer geplaatst, aldus het persbureau Antara. Jones heef geprotesteerd te gen de maatregelen, die volgens Soekarno van tijdelijke aard zijn. Sinds augustus hebben de com munisten campagnes geleid tegen Amerikaanse bibliotheken in Djokja karta en Soerabaja. Het Amerikaans cultureel centrum werd door beto gers in beslag genomen en later onder regeringstoezicht geplaatst. De overneming van de Amerikaan- rubberplantages had plaats, nadat plaatselijke arbeiders, vermoedelijk ook onder leiding van communisten hadden gedreigd deze in beslag te nemen, uit solidariteit met het Viet namese volk. In het besluit betreffende de over neming van de rubberplantages wordt gezegd, dat deze onder beheer van de Indonesische regering zouden worden geplaatst, zonder daarmee iets af te doen aan het eigendoms recht van de Amerikaanse maat schappijen. De minister van Buiten landse Zaken zei, dat de regering de plantages zal beheren voor de eige naars. Ongeveer 500 Indonesiërs zijn gis teren doorgedrongen tot het terrein van de ambtswoning van de Ameri kaanse ambassadeur in Djakarta en hebben daar een uur lang zingend betoogd. Dertig betogers mochten de woning binnenkomen om ambassadeur Jones een petitie te overhandigen. Hierin werd Jones dringend verzocht naar Amerika terug te keren en voorts gevraagd om de leden van het Vre- deskorps het land te laten verlaten. Witboek De Maleisisohe regering heeft in een witboek bijzonderheden gepubli ceerd over een Indonesische samen zwering, die ten doel had in haar land een opstand te doen uitbreken. De samenzwering werd verijdeld door de arrestatie, in januari j.l., van zeven leiders van het komplot. De arrestanten zijn vijf leiders van oppositiepartijen, onder wie een voormalige minister van Landbouw, een verslaggever en een gewezen vakbondsbestuurder. De samenzweerders poogden in verbinding te komen met ontevre den en Soekarno-gezinde Maleisische politici, die zij wilden overhalen om zitting te nemen in een „Maleisische regering in ballingschap". Het op te richten „nationale front" moest besloten alle daarentegen de voorgenomen opstand in Maleisië zelf leiden. Achter het geheel stond een hoge ambtenaar van de Indonesische ge heime dienst, Soenita. Deze was tot september 1963, toen de diplomatieke betrekkingen tussen Maleisië en Indonesië werden verbroken, in een administratieve funotië aan de In donesische ambassade in Koeala Loempoer verbonden. Prinses Beatrix naar Suriname Prinses Beatrix is vandaag van Sint Maarten naar Suriname gevlo gen. Zaterdag heeft zij tochten naar St. Eustatius en Saba gebracht. Eerst was St. Eustatius aan de beurt. Vroe ger een handelscentrum van de West- Indische Compagnie. Talrijke ruïnes herinneren nu nog aan dit verleden. In het Fort Oranje werd een open bare receptie gehouden. Na een vaartocht van ongeveer an derhalf uur met het fregat „Van Am- stel kwam de prinses op Saba aan. Daar houdt men niet van uitbundig gejuich. De tocht over het eüand kenmerkte zich dan ook over het al gemeen door een zekere rust. Maar de kinderhulde in het plaatsje „The Bottom" was er niet minder harte lijk om. Met de „Van Amstel" keerde de prinses later op de dag terug naar Sint Maarten, waar de zondag in alle rust werd doorgebracht. Gisteroch tend woonde de prinses 'n dienst bij in Methodistenkerk. De verdere dag vond zij ontspanning in de water sport. Nu ook medische faculteit in Madrid gesloten Het rectoraat van de Universiteit van Madrid heeft gisteren de Me dische faculteit gesloten wegens wat het noemde „tumultueuze bijeenkom sten" van de laatste twee dagen. Twee dagen geleden werd de fa culteit van wijsbegeerte en letteren gesloten, nadat de studenten hadden geprotesteerd tegen het politie-op- treden tijdens een demonstratie op woensdag. Daarna werden in de medische opleidingsafdeling demonstraties, sta kingen en andere protestuitingen ge houden. De studenten willen zelf de voornaamste functionarissen in hun vereniging kiezen, in plaats van dat deze door de autoriteiten worden aangewezen. Het carillon voor de Amster- damse Oude Kerk is bij een klokkengieterij in Asten geheel j gerestaureerd. Zaterdag was het beiaardiers het vernieuwde klok kenspel kon „testen". Hierboven I de bekende Amsterdamse rechts kundige-musicus mr. Romke de Waard met kritisch oor luis terend naar een van de klokken. Dat hij daarvoor languit op de grond moest liggen, deerde hem niet. Samson ontloopt de pers (Van onze Parijse correspondent) De Franse fotografen zijn niet zo goed te spreken over Anton Geesink. Zaterdag arriveerde hij met de Nederlandse judo ploeg op het Parijse vliegveld Orly, op doorreis naar Marseil le, waar de Nederlanders tegen de Franse ploeg moesten uit komen. Natuurlijk was ook Geesinks nieuwe glorie als toekomstige film-Samson hem al vooruitge sneld en dus stond het gebrui kelijke legertje fotografen hem op Orly dan ook vol ongeduld op te wachten, in de hoop hem onder alle gezichtshoeken en in alle standen onder vuur te kun nen nemen. Maar Samson Geesink had van die operatie niet terug. Hij stormde met zijn judogevolg van de vliegtuigtrap en holde meteen naar de wachtkamer. Er kon geen plaatje af. Even- Besprekingen in Tel Aviv nog zonder resultaat Het overleg tussen de reizende Amerikaanse ambassadeur, Harri- man, en de leiders van Israël, dat op het ogenblik in Tel Aviv wordt gepleegd, heeft nog steeds geen con crete resultaten opgeleverd. De Ame rikanen zouden het niet eens zijn met de Israëlische regering over de lijst, waarop de wapenleveranties van Rusland en verscheidene Weste lijke naties aan de Arabische lan den gedetailleerd stonden omschre ven. Die lijst was door de regering in Tel Aviv aan Harriman voorge legd. De Amerikanen zijn van mening, dat de lijst overdreven is en dat het militaire evenwicht tussen Israël en de Arabische landen nog niet ten gunste van de laatste verbroken is. De Amerikanen geloven verder, dat het met het Arabisch dreigement in zake de omleiding van het Jordaan- water niet zo'n vaart zal lopen. Vol gens hen gaat het hier meer om een symbolisch gevaar om het gezicht te redden. Mocht het dreigement ech ter worden uitgevoerd, dan zou er, volgens de Amerikanen, maar zo weinig water verloren gaan, dat Is raël niet behoeft in te grijpen. Tanzania weigert Westduitse hulp President Nyerere van Tanzania (Oost-Afrika) heeft gisteravond aan de Westduitse ambassadeur meege deeld, dat zijn land alle vormen van Westduitse hulp beëindigd wenst te zien, in verband met het besluit van de bondsregering van vorige week om de militaire hulp te sta ken. Tanzania kan niet akkoord gaan met de voorwaarden, welke bij de verlening van buitenlandse hulp gesteld worden. Het besluit van de Westduitse regering de militaire hulp aan Tanzania te staken was een ge volg van de opening van een Oost duits consulaat-generaal in Dar-es- Salaam. min was hij bereid ook maar het geringste los te laten over de film, die hij in Rome met baard en lange haren gaat maken. Pas aan de bartoen Anton met zyn zwarte bril en gekleed in grijs kostuum, zijn stevige tan den lit een sandwich plantte, zagen de fotografen eindelijk hun kans schoon om een plaat je van hem te schieten. Hun commentaar luidde: Sam son, die met zijn 110 kilo's zelfs de Japanners heeft ingemaakt, moet van zijn nieuwe beroep van filmster echter nog wel al les leren. Een filmcarrière bouw je nu eenmaal niet op als je met alle geweld de pers van het lijf wilt blijven houden. Drieëndertig landen in VNrCommissie De Verenigde Naties hebben za terdag de samenstelling bekendge maakt van een commissie die in op dracht van de Algemene Vergadering een uitgebreid overzicht moet opstel len van alle vredesoperaties van de wereldorganisatie en de middelen ter financiering. Het doel is een oplos sing te vinden voor de financiële en constitutionele crisis waarin de VN zich thans bevinden. Van de commissie maken 33 lan den deel uit, onder voorzitterschap van Alex Quaison-Sackey van Gha na, voorzitter van de Algemene Ver gadering. Zij moet voor 15 juni ver slag uitbrengen. Tot de vertegen woordigde landen behoren Neder land Frankrijk, de Sowjet-Unie, En geland en de VS. Nationalistisch China maakt geen deel uit van de commissie, ondanks zijn pogingen als lid te worden aan genomen. Volgens berichten uit be trouwbare bron zou de Sowjet-Unie zich tegen het lidmaatschap van Pe king hebben verzet. Qaison- Sackey zou daarom Thailand heb ben aangewezen als het land, dat het standpunt van communistisch China zou kunnen vertegenwoordigen. Men verwacht, dat de commissie binnen een paar weken haar werk zaamheden zal beginnen. NEDERLAND 1 NTS 7.30 uur Woord 8.00 uur 8.20 8.30 i 8.40 i 9.00 10.35 1 10.40 i oord, kerkelijk programma Kenmerk, kerkelijke actualiteiten NTS-journaal Politieke uitzending Proviand voor een zeekasteel, speelfilm Metro, documentaire uit Rotterdam Titanenstrijd, speelfilm NTS-journaal Sluiting. NEDERLAND 2 AVRO 8.00 Nieuws in het kort NTS 8.01 uur Het gesprek van de dag, gesprek 8.40 uur AVRO's t.v.-magazine 9.25 uur Jazz in beeld 9.50 uurSterren kijken, wetenschappelijk progr. 10.10 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1: 6.50 uur Reportage uit de West 9.40 uur Concertgebouworkest HILVERSUM 2: 8.05 uur Frank Pourcel en zijn orkest 8.20 uur Bezoek op woensdag, hoorspel 9.40 uur Sonate van Leonardi da Vinei. Toon Hermans Het geheim van Toon Her mans sohuilt in zijn schijnbare improvisatie. Hij babbelt wat over een verpleegster en een bruidspaar die in de zaal zitten, hij merkt een pluisje op aat omlaag dwarrelt, en hij borduurt voort op opmerkingen uit de zaal over tikkende spechten en roodborstjes. De mensen in de zaal raken in bekoring van zijn improvisatietalent, het geeft hun het idee dat ze „meespelen" dat Toon een van hen is, die door het lot is uitverkoren om op het toneel te gaan staan. Toon Hermans grootste kracht is zijn contact met het publiek, hij legt dat contact ook voort durend, dooi- zo'n pluisje, en door spontaan te reageren op opmerkingen uit die zaal. Ook als hij een nummer opvoert, be waart hij dat contact. Als hij over het toneel loopt als voor bijganger, draait hij halverwege zijn hoofd om naar het publiek, en het contact is weer gelegd. Als hij zogenaamd met de lift omlaag zakt, wendt hij halver wege zijn hoofd weer naar de zaal, en men weet: „die meneer hoort bij ons. hij is ..one of the boys!" Die zogenaamde spon taniteit en improvisatie zijn echter „gespeeld". Het bruids paar en het pluisje, de verpleeg ster, en de tikkende specht, zij waren er al gedurende al die honderden zaalvoorstellingen die Hermans van zijn „one man show" gaif. Niet dat dit iets geeft, integendeel, het is onder deel van zijn tactiek, het is dat stempel van „vrij en blij en losjes, denkend aan geen enkel nuttig ding" dat hij aan zijn optreden geeft. In zeker opzicht is het zelfs tets bewonderens waardigs, want daardoor maakt hij zijn kracht wat in werkelijk heid zijn zwakte is. Toons zwak te is immers zijn gebrek aan goede teksten en goede grapjes. In diepste wezen zijn al zijn nummers aanloopjes die hij halverwege smoort in zijn eigen gelach, en ook zijn „voltooide" liedjes hebben eigenlijk iets on afs doordat zij een anekdote of een pointe missen, alleen maar de stopwaardjes „blij, vogel, zon, etc." van Hermans bevat ten en verder eigenlijk niest te betekenen hebben. Deze zwakte nu vangt hij voortreffelijk op in die hangmat van onbezorgde improvisatie, waarin hetgeen een doodzonde is als een liedje weinig inhoudt, een aanloopje onserieus wordt beëindigd, of een tekst weinig- origineels be vat. Het hoort er zelfs bij, dat zijn conferences de uitgekiende strakheid van een Wim Kan missen, dat hij grapjes die in slaan herhaalt en grapjes waar om al gelachen is nog eens „uit legt". Voorbeeld daarvan: „Ik houd niet van kabouters. Zij hebben geen vrouwen. Toch zijn er miljoen kabouters! (beteke nisvolle stilte, gelach in de zaal). Ik zou wel eens willen weten waar ol die kabouters vandaan komen!". Zo'n laatste zin zou Wim Kan nooit meer uitspreken, de pointe was im mers al begrepen. Heimans neemt ook altijd „gas terug" als hij denkt „te ver" te gaan. Daarom voert hij koldergesprek- ken nooit tot het eind toe door, en voegt hij aan zijn medede lingen dat de leeuw zijn kop in de (grote) mond van de temster stak, haastig toe, dat dit natuur lijk lichtelijk overdreven is Al deze dingen, en vooral die tactiek van contact zoeken met de zaal, maken dat men zich levendig kan voorstellen dat Toon Hermans eigenlijk een gloeiende hekel aan televisie heeft. Wellicht is hij inmiddels over die hekel heengestapt, maar misschien herinnert hij zich nog dat hij een aantal jaren geleden bezwoer nooit meer voor de televisie op te treden. Hij heeft zelfs eens een interview over de Vlaamse radio gegeven waarin hij zich in uiterst krasse bewoordingen over het medium televisie uitliet. Dat is wel begrijpelijk. Het contact dat hij met een zaal tot stand kan brengen, kan hij met de kijkers thuis immers niet leggen. Zittende in de zaal, dan is de verpleegster een van ons, diezelfde verpleegster is voor de kijkers thuis echter „een ander". Dat neemt natuurlijk niet weg, dat er nog genoeg overblijft. Zijn kolderconferences en zijn typeringen winnen voor de tele visie eerder dan zij verliezen, doordat wij er nu bovenop zit ten. De ruim drie uur welke de show duurde, was echter te lang om aan het eind niet de indruk van een „teveel" te wekken. Het pleit voor de AVRO (regisseur was Ger Lugtenburg, die al jaren lang geen regie meer had gedaan, maar met wie Hermans vroeger al plezierig had samen gewerkt) dat zij ons zoveel mo gelijk Toon Hermans wilde laten zien. Verstandig was dat echter niet. Had men de zwakkere gedeelten uit de beiden opna men (vandaar de verschillende meisjes!) geschrapt „Kain en Abel, het Amerikaanse liedje, en nog zo het een en ander) dan was zowel aan Toon Hermans als aan de kijkers meer recht gedaan. Kijken naar televisie Is Immers vermoeiender dan kijken naar het toneel in een zaal! Kabinetscrisis Zaterdagavond besteedde de AVRO om half acht aandacht aan de kabinetscrisis met een forum, waaruit bleek dat drs. Hoogendjjk kennelijk meer wist dan enkele Kamerleden als jonkvrouw Wittwaall en die heer Suurhoff. Op Nederland 2 bleek „Brandpunt" de gangen van de VVD te hebben gevolgd. Voordat de WD-ers ter vergadering togen, wilde hun mening hoffe lijks over de lippen komen op antwoord op een beleefde vraag. Een vraaggesprek met Geertse- ma, Van Riel en Van der Pol vergoedden echter veel. Zondag avond besteedde dr. L. de Jong verhelderend aandacht aan de crisis in de V.N. In „Tel uit Je winst" bleek Joop van Tijn zijn vorm als quizleider nu definitief gevonden te hebben. Van de vier kandidaten struikelde alleen het meisje met Israël als onderwerp, maar zij hield er toch een reisje naar Israël aan over. .Maigret- op kamers" gedramatiseerd door de Engelsman Roger East maar nog geducht bewerkt en meer op de Simenon-sfeer afgestemd door VARA-dramaturg Ad Odijk (wat niet vermeld werd), was weer heel sfeervol geregisseerd door Eimert Kruidhof. Kees Brusse zorgde voor een perfecte persiflage op Jan Blokker. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO 8.00 Nwb., 8.10 Lichte gr.muz.. 8 50 Ochtendgym., 9.00 De groenteman, 9.50 Klass. gr.muz., 9.35 Waterstanden, 9.40 Morgenwijding. 9.55 Boekbespre king, 10.00 Arbeidsvitaminen, 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws., 11.02 Radio-Volks-Universiteit: Het conflict mens-natuur spitst zich toe, door dr. VI. J. Adrianl, 11.32 Voor de zieken. 12.00 Vocaal ensemble, 12.17 Over heidsvoorlichting: voor de landbouw, 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw, 12.30 Stereo: Lichte orkestmuz., 13.00 Nws., 13.10 Med., event, act. of gram- mofoonmuzlek, 13.25 Beursber., 13.30 Licht instrumentaal solisten, 14.00 Voor de vrouw, 14.40 Schoolradio, 15.00 Lichte gr.muziek, 15.30 Van mens tot mens. lezing. 16.45 Licht instrumentaal sextet, 16.00 Nws. i: Viool en piano: klassieke Hilversum 2, 298 m. KRO: 7.00 Het B.00-8 05 Meditatie), 8.3 Nieuws ws.. 8.40 Voor de vrouw. 9.40 Selec tie uit de musical My Fair Lady), '0.00 Mod. en klass. gr.muz.. n.no Voor de vro" 11.50 Volaan Angelus, 12.03 Volksliederen sen uit Basklë en Spanje, 12.20 Voor 16.40 Onderweg: programma voor oudere luisteraars. 17.00 Voor de Jeugd, 17.35 Voor de padvinders, 17.50 Over heidsvoorlichting. Een huwelijksfeest op Curasao. Spreker: Wilko A. G. M. Bergmans. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1. NTS 19.00 Weekjour naal voor Gehoorgestoorden, 19.30 En gelse les, 20.00 Journaal, 20.20 Pa trouillewagen 54. TV-politiefilm. VPRO: 20.45 Helpende handen, repor tage over het werk van de CCSA. 21.20 Muzikaal programma, 21.40 Ziek zijn - beter worden, medische rubriek Twee in één. tv-film. 21.1 ster. 21 45 Achter het nieuws. RKK: 22.10-22.35 Paulus achterna, religieus,

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5