„Laksheid ergert mij zo" Première musical „No No Nanette" Dubbele rol voor Joan Haanappel personenauto's VARA toont vanavond deel van hartoperatie ,Niet te gebruiken P.T.T.: K.E.M.-zender te sterk voor het vasteland r r r ur r r Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 26 februari 1965 Derde blad no. 31502 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. LIEN DREESE heeft met Arie Snoek al 2000 radiolessen gymnastiek verzorgd (Van onze rtv-medewerkster) „De juffrouw van de „hup twee", zoals ze hier en daar wel eens genoemd wordt, heeft vandaag feest gevierd. Lien Dreese, de juf frouw van de ochtendgymnastiek, heeft dan samen met haar jaren lange begeleider Arie Snoek 2000 radiolessen verzorgd. Zij altijd met opgewekte stem, hij met zijn nauwelijks opvallend, maar niet weg te denken pianospel. „Het is altijd heel fijn geweest", zegt Lien Dreese. „Eén ding héb ik ervaren, ons werk is niet tever geefs geweest. Met gymnastiek help je niet alleen lichamelijk, maar ook geestelijk zoveel mensen". Grote luisterdichtheid Lien Dreese leest een aantal frag menten voor uit de brieven, die haar in de loop der jaren zijn opgestuurd. Biye briefjes van vrouwen, die na langdurig ziek zijn zich dank zij de ochtendgymnastiek weer rede lijk kunnen bewegen. En van vrou wen, die na een voetoperatie door enkel en alleen wat meer beweging te nemen weer kunnen lopen. Er zijn ook vreemde brieven bij. Bijvoorbeeld van een vrouw, die schreef: „Ik vind heit zo moeilijk om aan zo'n les mee te doen, want de katten lopen steeds over mij heen". In de griep-greep bent U lusteloos maar beslist niet machteloos! Neem direct Rheumin. Rheumin - tabletten helpen snel, zeker en bovendien veilig! Ook door de gevoelige maag uitstekend te verdragen. 20 tabletten 68 ct. Een Brocades - product, dus: vertrouw er op! „Vele mensen hebben baat bij mijn radiolessen", zegt Lien Dreese. „De luisterdichtheid van mijn program ma is enorm. Ik vind het alleen zo jammer, dat veel vrouwen een beetje doorzettingsvermogen missen. Na tuurlijk, het begin is moeilijk. Een huisvrouw heeft wel veel beweging, maar die is eenzijdig. Lang niet alle spieren komen aan bod. En die gym nastiek van mij is er nu juist voor om te zorgen dat alles gebruikt wordt Spierpijn is natuurlijk niet zo plezie rig, maar die ben je met twee dagen kwijt. Oh, die laksheid, daar kan ik mij zo aan ergeren. Die vrouwen willen wel een mooi jurkje hebben, nette haren, verzorgde handen en noem maar op. Maar ze willen zich uitsluitend mooi laten maken. Er iets zelf aan doen, door bijvoorbeeld gymnastiek te nemen, is er niet bij. Eenmaal in de week op een club is best, maar iedere dag tien minuten is toch beter". De stem van Lien Dreese wordt overal en onder de vreemdste omstan digheden herkend. In winkels, bij bloemenkarretjes, zo maar op straat. Soms is het wel eens lastig en verve lend. Zoals die keer, toen zij, zittend in een stemmig etablissement, door een rumoerige „Ome Piet", luidkeels werd getrakteerd op „een borrel". Nog nerveus Nog steeds, al staat zij dan nu ook al bijna 12 jaar lang (vanaf 3 juni 1953) in de V.A.R.A.-studio voor Haagse première van de Weense IJsrevue Centraal Theater in Amsterdam mag worden gesloopt B. en W. van Amsterdam zullen de Amsterdamse Bank N.V. vergunning verlenen tot sloop van het Centraal Theater. Dit zeggen zij in him ant woord op vragen, die het gemeen teraadslid J. ten Brink (PSP) over de mogelijke sloop van dit theater gesteld heeft. Het college merkt hier bij cp, dat er geen wettelijke moge lijkheden zijn om de reeds gevraagde vergunning te weigeren. Het is overigens van mening, dat met het verdwijnen van het theater niet van aantasting van effectief gebruikte toneelruimte kan worden gesproken, gezien het geringe gebruik, dat er in de afgelopen jaren van gemaakt is. Origineel ribtrlcot Perfecte pasvorm. Alle maten. m Tijdelijk slechts /Jjc Haarlemmerstraat 172 - 174 - 179 Herenstraat 9 MIDZA (Van onzer redacteuren) van Joan De vader en moed Haanappel gunderde Hun dochter was gisteravond in de Haagse Houtrusthallen het stralende middelpunt van een show, waarmee de Weener Ijs- revue reeds geruime tijd triom fen viert. Na een reeks voorstellingen, o.m. in Amsterdam en Brussel, heeft dit Oostenrijkse gezel schap zijn tenten voor enkele weken om precies te zijn van 25 februari tot 14 maart in Joan's oude woonplaats opgesla gen. Het is dus logisch, dat Joan tijdens de Haagse première van „Glückstraume" extra haar best deed om haar „eigen" publiek niet teleur te stellen. Onze charmante ijsprinses behaal de een dubbel groot succes, omdat zy juist op deze avond de rol moest overnemen van de Tsjechische Mile- na (Kladrubska). De afwezigheid van deze in letterlijke en figuurlijke zin knappe ijsdanseres was oorzaak dat Joan Haanappel anderhalf uur lang in het licht van de schijnwerpers stond. In het eerste deel van deze door Will Petter geregisseerde revue zag het Haagse premièrepubliek Joan in haar eigen romantische (hoofd) rol later op de avond keek 't ietwat ver rast op, toen hetzelfde meisje als Lola, de sensuele panter kat, op de gladde vloer verscheen. Daarmee de monstreerde Joan wel heel duidelijk haar veelzijdigheid als ijsartieste. Het kostte haar niet de minste moeite om van de ene rol in de andere te stap pen. Joan werd er trouwens met een luid en veelvuldig applaus voor be loond. Overigens is het niet alleen Joan, die de aandacht op zich weet te trekken, want aan de show wer ken ook sterren als Nor bert Felsinger en Nicole Ardent mee Bovendien mag het ijsdanspaar Catrin en Fred Emauel niet ongenoemd blijven, want wat dit tweetal op de schaats pres teert is in één woord fantastisch. Speciaal voor degenen die van lachen, gieren en brullen houden zijn er dan nog enkele ijskomieken in de revue opgenomen. De show is het behoeft nauwe lijks nog gezegd rijk aangekleed en van het ogenblik dat de lichtjes aanfloepen af een streling voor het oog. Deze dure aankleding gepaard aan de individuele prestaties van de ijsartiesten ook het corps de bal- beste beentje kleurrijk spek takel. Het is het aankijken en een ritje van Leiden naar Den Haag zeker waard! de microfoon is zij zenuwachtig elke uitzending. .Daardoor wordt het voor mij geen sleur". Is het moeilijk lesgeven die je niet kunt zien?" „Ja, verschrikkelijk. Het lastige is om in een paar woorden precies uit te leggen, wat je-bedoelt, en dan ook nog variaties te bedenken. Ik heb natuurlijk wel een paar grondthema's de buik-, rug- en beenspieroefeningen. Ik maak de oefeningen nooit te moei lijk of te zwaar. Mijn publiek loopt in leeftijd namelijk uiteen van kleu ters van 4 tot grootmoeders van 78 jaar. Vooral onder de ouderen zijn er nogal wat bij, die nooit iets aan gym nastiek gedaan hebben. Schanda lig, en dat in deze tyd, trouwens, er wordt nog te weinig voor de sport gedaan van overheidswege. We heb ben nog te weinig lokalen, terreinen en zwembaden. Het komt nog steeds voor, dat er nieuwe scholen gebouwd worden, zonder een gymnastieklokaal erbij. Maar het lijkt wel of de men sen gymnastiek niet belangrijk vin den. Voor ons is er geen ruimte in de televisie. Voor ons ook geen extra minuutjes in de avonduren voor de werkende vrouw ingeruimd. En dat terwyl er, getuige de vele brieven toch wel degelijk behoefte aan is". Trouwe begeleider Arie Snoek is zonder enige onder breking nu al 2000 keren haar bege leider geweest. „Ik zou niet weten," zegt Lien Dreese, „Wat ik zonder hem zou moeten beginnen. Hij is enorm volgzaam, speelt alle muziek uit zijn hoofd, gebruikt zelden eenzelfde wijs je en fantaseert steeds weer iets nieuws. Nooit weet hij welke oefe ningen ik zal geven. Hij kijkt alleen maar naar me en speelt meteen mee. Zonder zijn steun en toewijding had ik het nooit al die jaren uitgehou den". Advertentie 18 t/m28 FEBRUARI Openingstijden: 10-17 uur en van 19-22 u Zondagen van 10-17. Toegang: f2,75 Joep Doderer brengt ook in "No no Nanette" zijn beken de grollen en grappen. De musical ;,No No Nanette" werd dit jaar precies veertig jaar geleden geschreven door Otto Harbach, Frank Mandel en Irving Caesar. Een luchtig niemendalletje, gegarneerd met wat vrolijke liedjes van Vincent Youmans. Liedjes als „No No Nanet te" en "Tea for two", die de jaren gemakkelijk overleefd hebben en ook nu nog acceptabel zijn. Moeilij ker wordt het met het pretentieloze verhaaltje. Het heeft voor onze tijd een toch wel opvallend gebrek aan tempo. Desondanks heeft Bob Peters (algehele leiding en produktie) ge meend deze muzikale komedie op de Nederlandse planken te moeten zet'ten. Gisteravond ging in het Ams- damsc Carré de première. Grote zorg Er was zichtbaar grote zorg aan besteed. Toch werd het geen onver deeld succes. Zelfs oude rotten in het vak als Johan Kaart, Joop Do derer en Sylvain Poons tevens regisseur) hadden moeite er wat vaar,, in te houden. Ze dreven daarbij voor een groot deel op hun routine. Vooral de overbekende clownerie van Dode- ner doet het dan altyd wel weer. maar ook dat kon het gemis aan spiritualiteit niet afdoende compen- n. Daarenboven bleek ook nu overduidelijk, dat niet iedere ui of actrice ook in een musical op zijn of haar plaats is. Tegenover de in alle opzichten zwakke jeune pre mier René Frank stond Marijke Mor- lev als een leuke, pittige Nanette. Maar haar stem schoot tekort om de charmante liedjes van Youmans de toekomende eer te geven. Rosy Par- rish beschikt over een welluidende, krachtige stem, maar zij is onver staanbaar. Een euvel, waarmee ook een zingende Johan Kaart nogal eens te kampen heeft. (Van onze r.t.v.-medewerkster) loen de V.A.R.A.-t.v. vorig jaar oktober begon met het uitzenden van de serie „In vertrouwde handen", was het onderwerp van het eerste programma: „De hoornvliestrans plantatie". Aan deze programma's was de medewerking van Nederland se specialisten noodzakelijk. Geen Nederlands oogarts was echter be reid in beeld aan dit eerste pro gramma mee te werken, omdat het Nederlandse oogarts was echter be- schap, waarvan bijna alle oog artsen lid zijn, haar leden had gead viseerd niet meer aan televisie-pro gramma's mee te werken. Een standpunt, dat na de uitzending overigens werd herzien. Ook anderen niet Men heeft toen besloten de on dertitelde en nagesynchroniseerde E.B.C.-versie te gebruiken. De ma kers hoopten toen nog, dat de kort sluiting tussen medische etiek en voorlichting zich tot de oogartsen zou beperken. Maar al spoedig bleek, dat ook in andere sectoren van de med'sche wetenschap, de zo noodza kelijke adviseurs en specialisten moei lijk, of in het geheel niet, tot mede werking te bewegen waren. In deze houding schijnt nu een wijziging ten goede gekomen te zijn. Aan de uitzending „Hartoperatie" van van avond (Nederland 2 om 20.20 uur) zal onder andere in beeld een hart specialist meewerken, zij het dan anoniem. Hart-long-iiiachine De mogelijkheden op het gebied van de hartoperaties zijn in de af- geiopen 20 jaar enorm toegenomen. Het is nauwelijks 20 jaar geleden, dat een chirurg voor het eerst zijn linger door een klein gaatje in de hartwand stak, om een vernauwde hartklep te verwijderen. Om meer te kunnen doen, moest de chirurg in het hart kunnen werken. Daarom moest er een machine uitgevonden worden, die tijdens de operatie de taak van het hart en de longen kon overnemen. In de afgelopen jaren is een dergelijk apparaat ontwikkeld. De operatie, waarvan een deel wordt uitgezonden, is het sluiten van een gaatje in de wand tussen de twee hartkamers, met gebruik van de hart-long-machine. De operatie werd uitgevoerd en opgenomen in het Hammersmith ziekenhuis in Londen, liet programma wordt gepresenteerd door G. C. Soeters. arts in Heem stede. Oude sfeer Het kleine orkestje onder leiding van Co van der Heide Wijma voeg de zich soepel naar aller wensen. Maar voor het benaderen van de muzikale sfeer uit de jaren twin tig was de bezetting toch te gering. In dat opzicht was men beter ge slaagd bij de kostelijke kostuums en de montering. Bovendien waren en kele in die jaren populaire dansen, als de Black Bottom en de Charleston ingelast, die in een fleurige entou rage aardig effect sorteerden. Bob Peter heeft een „Nanette" in haar originele vorm op de plan ken willen zetten. Hij is daar goed deels in geslaagd. Maar tussen toen en nu liggen veertig jaar. Tijden veranderen. En ook de waardering. GERO CASSETTES in Zilvium - Zildura - Zilmeta uitvoering. JUWELIER - HORLOGER F. W. FLESSEN Bevrijdingsplein 12 - Leiden Z.-W. Telefoon 26670. Luifelbaanzegels. NEDERLAND 1 NCRV 7.30 uu Barend de Beer, voor de jeugd 7.35 uu De Beverly Hillbillies, film 8.00 uu r NTS-journaal 8.20 uu Memorandum van een dokter, televisiespel 9.25 uu r Documentaire over kranten in Europa 10.40 u Mahalia Jackson zingt 10.45 uu r NTS-joumaal 10.50 uu r Sluiting. NEDERLAND 2 VARA 8.00 uu r NTS nieuws in het kort 8.01 uu r Shirley In swing en sweet 8.20 uu r In vertrouwde handen, medische documentaire 8.55 uu Het Bacchusfeest, spel 9.45 uu Achter het nieuws, actualiteiten 10.10 uu r Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1 8.05 uur Radio Kamerorkest 9.00 uur Promenade orkest HILVERSUM 2 8.20 uur Sonate van Schubert 10.45 uur Per huurkoets, luisterspel. De opvolger Het gezelschap „Ensemble" heeft vorig seizoen veel succes geboekt met „De opvolger" van de Oostenrijkse schrijver Rein- hard Raffalt. Waarom eigen lijk? Een artistiek succes kan het niet geweest zijn. Daarvoor is het stuk te statisch, zijn de zinnen te spaghetti-achtig uit gerekt om nog tot de „spreek taal" te worden gerekend, en is er toch eerder reden van een „lekenspel" te spreken dan van ;en voldragen toneelstuk, hoe ingepast het woord lekenspel ook mag lijken waar het een conclaaf van kardinalen betrof die moeite hadden met de paus keuze. Was er dan misschien sprake van een publiek succes? Misschien wel. „De opvolger" is in de eerste plaats een dodelijk- ernstig stuk, waarin de humor nagenoeg ontbreekt, wat vooral een gemis is als men weet dat „De opvolger" gespeeld door Ko van Dijk, duidelijk geïnspireerd is op Johannes XXIII, die be halve een gewetensvol man, ook een vriendelijkheid en wijsheid uitstralende figuur was, voor wie de humor een levensbehoefte was. Raffalt heeft wel gezegd iat zijn kardinaal van Bologna slechts toevallig op Johannes xxni lijkt, en dat het stuk on afhankelijk van de bestaande historie is ontstaan, maar te recht heeft de toneelcriticus Da niël de Lange naar aanleiding daarvan geschreven: „Wij willen dit graag geloven, maar dienen In dat geval de auteur een be paalde profetische gave toe te kennen, want de gelijkenis is frappant". Een sterke gelijkenis dus, maar desondanks een heel onvolledige gelijkenis. En juist de dimensie die ontbreekt maak te van Johannes zo'n aange name persoonlijkheid en mense lijke figuur. Het leek of het pu bliek dit gemis aan humor wil de compenseren door op alle momenten die even de schijn te gen zich hadden dat er om ge lachen kon worden ook inder daad gelach uit de zaal te doen op klateren, hoewel daar meestal geen enkele reden toe was. Er is nog een andere reden waarom het niet begrijpelijk is dat een sventueel publiek succes de waarde van het stuk zelf betrof. Hele flarden van gesprekken of monologen waren door de on heldere schrijftrant immers moeilijk te volgen. In schrille tegenstelling daar mee stjond dat de kardinalen, die (of ze nu oud of jong zijn, rechts of links-georiënteerd) al len geleerde mannen zyn, die tot de élite van de katholieke kerk behoren, vaak met stomheid en verwondering geslagen bleken als de kardinaal uit China, Afri ka of Zuid-Amerika een van zyn problemen voorlegde, terwijl dat toch dingen zyn die alle kardi nalen, mogen we aannemen, in grote trekken bekend zyn. We zagen, kortom, wel een heleboel kardinalen, maar „mensen" za gen we niet, en dat kwam niet doordat we hen niet met hun zwakheden kregen uitgetekend, in tegendeel, de twijfelaar, de overloper, de intrigant, de kwaaddenker en de hoogmoe dige, zij waren allemaal present, maar zo ongenuanceerd gepor tretteerd, dat het bijzonder moeilijk viel in hen te geloven. De regie van Karl Guttmann droeg ook nog tot die negatieve indruk bij. Waarom moesten al die geestelijken in vredesnaam zo tegen elkaar staan te schreeuwen, waarom zeiden ze de dingen die ze te zeggen had den niet „gewoon", als ze toch in een clubje by elkaar stonden? Misschien wreekte zich hier het feit dat het een theatervoorstel ling betrof waarbij de tekst in de eerste plaats over het voetlicht diende te komen. Daarbij was een ander bezwaar, nu tegen de televisieregie van Wim Bary, die in zoverre uitstekend was dat men de toneelreportage er nau welijks aan afzag, maar die van de foutieve gedachte was uitge gaan, dat het altijd een goed idee is het publiek in de pauzes in beeld te brengen. In dit geval was het echter uit den boze. By volkstoneel is het aardig die wis selwerking tussen zaal en toneel te laten voelen, omdat de men sen in de zaal werkeiyk kunnen meeleven omdat zy het idee heb ben dat op het toneel mensen van hun „eigen soort" bezig zyn. By „De opvolger" is daar mis schien alleen by de première even sprake van geweest, toen de bisschoppen van Breda en Den Bosch in de zaal zaten, maar normaal gesproken is het bij dit stuk juist gewenst de illusie dat men naar een stuk „werkelyk- heid" zit te kyken, zoveel moge- lyk te handhaven. En die illusie verstoort men. als men tussen de bedrijven door steeds het wat kleurloze, in confectiecostuums geklede publiek liet zien. Ko van Dyk had enkele mooie mo menten, maar de heksentoer om zyn tekst geloofwaardig en men- selyk te maken, kon toch ook hy niet verrichten. VPRO: 18.00 (Van Haagse correspondent) De P.T.T. heeft advies uitgebracht aan de regering over de mogelijk heid om de zendapparatuur van het R.E.M.-eiland over te brengen naar de vaste wal. De P.T.T. heeft dit plan afkomstig van het liberale Kamerlid mevr. Haya van Someren- DMvner, die de bedoeling had om op die manier goedkoop een grotere tv.-keuzemogelijkheid t* verwezen lijken afgekeurd „omdat gebleken is. dat de R.E.M.-zender te sterk zou zijn". In het rapport doelde de P.T.T. op een klacht, die afkomstig zou zijn van de Duits station in het Teutenburger Woud, dat evenals de R.E.M.-zender kanaal 11 gebruikt. Afgezien van het feit of de Duitse klacht gegrond zou zyn geweest do R.E.M. werd alleen in het westen van ons land goed ontvangen kan nog worden opgemerkt, dat de sterkte van een zender vrij eenvou dig kan worden beïnvloed door het wyzigen van de hoogte en de con structie van de antenne. Alleen al indien de gerichte antenne van het REM-eiland (stralingshoek 158 gra den) zou worden vervangen door een zg. rondstraler, zou de veldsterkte rondom de zender tot minder dan de helft van het oorspronkeiyke be drag afnemen Verder biedt het type zender van T.V.-Noordzee de mogelykheid om de frequentie een kanaal op te schui ven. zodat byvoorbeeld kanaal 10 zou kunnen worden benut. Dit ka naal is trouwens al aan Ned. toege wezen by de conventie van Stock holm, die is ondertekend door de leden van de European Broadcasting Union. Deze frequentie is op het ogenblik in gebruik by de steunzender Huis duinen, terwyl verder de Zuldbel- gische zender Waveren het dichtst- byzynde station buiten Nederland is. Voor interventie hoeft dan ook niet te worden gevreesd. 18.15 Instr. kwar- __._J Bèta: Nws. uit de wereld v. natuurwetenschappen18.40 Jazz article!! uit de Kamermuz. 19.30 ork. en wll-t: klas. niu/,. 20.50 De der de zitting v. h. Concilie in Rome, (HI) radiokoor 21.00 Promenade orkest, solist. 21.46 Tegenvoeter, satorlsch program 22.15 Lichte orkjnuz. 22225 Report, kenniamakjngbijeenkomst v. d. Indo nesische ambassadeur met de Ned. pers. 2250 Nws. 22.40 Spontane reac- ^6^-24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m. KRO: 17.30 Liohte gr.muz. Jeugd. 19.00 19.30 Verzoefcprogr. v. d. militairen. 20.20 Pianorecital: kla6. muz. 21.00 ai„ „2L20Aot. 22.00 22225 Boekbesp: 2220 Nws. 23.40 Epiloog. 22.45 Huurkoets, hoorspel. 23.56-24.00 Nws. C.RAMMOFOONPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP (Over de 4e iyn van 18-20 uur) I. Richard Wagner ..Lohengrin" (3e bedryf). Romantische opera in 3 be drijven. Otto von Rohr (Helnrlch der Vogler): Lorenz Fehenberger (Lohen grin); Annelies Kupper (Elsa von Bra bant); Helena Braun (Ortrud); Franz Karl Krelle. Helnz-Maria ian Eibl (Edelen)Koor en Beierse Omroep. Dirigent: lochum. Werner Egk. Scenes i Holm; Paul Kuhn; Marcel Cordes; Emil Graf; Josef Knapp; Gottlob Prick; Max Proebetl; Walter Bracht; Koor en Orkest van de Beierse Staats - opera oJ.v. Werner Egk. ZATERDAG 27 FEBRUARI 1965 Hilversum 1, 402 ni. (7.25 Van s en soc. st (8.20-8.30 trips 9-35^ Watêret. n Buitenlan» zicht. 10.15 Z.O. 135. gev. 11.00 Nws.). 12.27 Meded. en tuinb. 12.30 Actueel s 12.55 VARiA-Varla. 13.00 16.00 Nws. Amusements - tn zangBOhste. 17.05 Lichte orkestmuz. 1720 Week- Joumaal. Hilversum 2. 298 m. KRO; 7.00 Het levende Woord, me ditatie. 7.06 Plamoreoltal: Idas. muz. 720 Nws. 7.40 Gew. muz. 7.56 Over weging. 8.00 Dllnngev. proer. (Om 11.00 Nws.). 12.00 Angelus. Instr. ensemble en zangsol Marktber. 12.27 Meded. t.b.v. land- tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Rellgleua nws. 12.45 Overheidsvoorlichting: De Promenade-ork. tunstkro TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1 NTS: 10.00 Teleac: i de woning, tele- 11.00 Teleac: Mod. Hn didactiek, tele visie-academie. 15.00 Week journaal. AVRO: 15.25 Tekenfilm. 15.30 Zang. 15.40 Robin Hood, TV-film. 16.05 Lul- t. 16.30 - rirre:J ht. AVRO/BRT: 20.20 Toon Hermans One Man Show. NTS: 23.10-23.15 Journaal. Nederland NTS: 20.00 Nws. In het kort. KRO: 20.01 Rendez-vous met Europa: Bellna, amusementsprogr. uit Saarland. 2020 Vrouwenlevens - Soc. Geweten, monoloog voor vrouwen. 20.50 Een Fries in Cameroen. filmreporta^e i 21.10 Hongkong: Avonturen van een ilist in het Verre Oosten, TV- 22.00-22.05 Epiloog.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5