ai wijk aan Zee mist eetgelegenheid voor •ngeveer 1000 gasten 1 B. M. P. Kornet: Ik werk niet mee aan overdracht Musica f „Leidse" inhuldiging van een nieuwe Surinaamse gouverneur Baron Van Tuyll in Raad van State K.L.M. willig BEURS VAN AMSTERDAM LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 19 FEBRUARI 1965 (Van een onzer redacteuren) ten heeft het in het verslag over de dinsdag gehouden be- Etingsvergadering van de Katwijkse gemeenteraad kunnen lezen: der discussie en hoofdelijke stemming werd op voorstel van B. W. besloten gebouw „Musica", Emmaplein hoek Freek van zonstraat, aan te kopen van de heer B M. P. Kornet. Dit ge- D.I w-restaurant, vergadergelegenheid en bioscoop-, toneel- en ivol certzaal met woonhuis werd 21 augustus van het vorig jaar 'Ellr brand getroffen. Het nam een bijzondere plaats in het bad- EBJtrum in, want gedurende het zomerseizoen werden er per dag tr dan 1000 maaltijden in de populaire klasse aan de meest tcnlandse gasten verstrekt. H aaraan zal nu indien de definitief doorgaat, want de Kornet is het niet eens met voorstel van B. en W. en het uit van de raad een einde ien. De gemeente heeft dit ge- i, evenals vele andere vanden eze omgeving, nodig om aan saneringsplannen van het centrum gestalte te geven, et staat dus wel vast, dat het \eentebestuur niet zal toe- i op dit terrein, wanneer tica" is afgebroken, een tij- \e gelegenheid te creëren om de restaurantbehoefte in de plaats te voorzien. lusica" is namelijk niet de enige jenheid, die uitvalt, want ook acara" aan de Havenstraat zal, n groot aantal Turken erin is gebracht, geheel of voor een deel uitvallen. Of het zou zo en zijn, dat deze in Leiden werk- buitenlandse arbeiders geduren- let badseizoen elders worden on- ?ebracht. Dat is zeer onwaar- olijk! Ook Savoy PPLÏ wendien is het vrijwel zeker, dat „Savoy" aan de Noord-Boule- hoek Rijnmond zijn deuren dit ten niet zal openen. Het hotel, dat srs het gehele jaar door geopend L. 0 wd begin oktober 1964 gesloten, hen, die ten nauwste bij mdelingenverkeer zijn betrokken, iets bekend of dit bedrijf half Kbegin mei weer heropend zal n. Men acht dit bijna zeker uit eten 2e verwikkelingen zullen voor de {/Katwijk bepaald niet opwekkend Men is in de vissers- en toch al niet overladen met mte en gelegenheden, waar ook voor de smalle beurs lunchen of dineren. En nu vallen maar enige zaken weg, waar ^Ip' dagelijks in totaal zo'n 1100 en maaltijden kon dodrgeven Logies met ontbijt 0 Jnneer men de hotel- en pen- |ids van de VVV Katwijk raad- ft kan men constateren, dat de ing Is en pensions beschikken over 111000 bedden. Het merendeel van Sasten voornamelijk Duitse it gelegenheid van de aanbiedin- Jogies met ontbijt". De lunch |jg toer nuttigen zij dan elders. Be wijze van verhuren heeft de &te jaren in Katwijk grote opgang aakt en schijnt heel goed te be ft, want de verhuurders hebben i;; "iet de moeilijkheid, dat zij even- de maaltijden voor hun gasten ten verzorgen. Voor velen zou dat te grote bezwaren opleveren, gjglfctuurlijk worden er ook woningen fteeiten daarvan met gebruik van ten verhuurd. Maar deze vallen 'en de 30.000 bedden, die de VW ^schikking van de gasten kan Strop voor reisbureaus Nu een bedrijf als „Musica" dreigt uit te vallen zal het voor de buiten landse reisbureaus, die wekelijks met grote gezelschappen naar Katwijk aan Zee komen, heel erg moeilijk zijn om in deze badplaats een passende gelegenheid te vinden, waar de maal tijden gebruikt kunnen worden. Want zij zijn in het bijzonder op bedrijven als deze aangewezen, omdat zij hun reizigers steeds bij particulieren on derbrengen onder de voorwaarde: lo gies met ontbijt. Het lijkt ons niet prettig voor het bestuur van de VVV Katwijk, dat al les in het werk stelt om zoveel moge lijk Nederlandse en buitenlandse gas ten naax de familiebadplaats te trek ken, nu te moeten constateren, dat niet voldoende restaurantgelegenheid kan worden geboden. Wanneer men de gasten uitnodigt is het een plicht, dat er voldoende mogelijkheden zijn om hen van maaltijden en dan voor elke beurs te voorzien. Geen medewerking Overigens ziet het er nog niet naar uit, dat de heer B. M. P. Kornet het door de raad aangenomen voorstel tot koop van „Musica" zonder meer zal accepteren. Reeds eerder hebben wij gemeld, dat hij in staat is het gebouw binnen twee maanden na ontvangen goedkeuring van de gemeente te laten herstellen, zodat restaurant en bio scoop normaal dienst kunnen doen. tjjdens het komende seizoen. De heer Kornet betwist de stelling van het college van B en W, dat de gebouwen voor meer dan vijftig pro cent verwoest zijn. Hij wijst erop, dat de deskundige van de gemeente afge lopen maandag nog met een onder zoek daarnaar bezig was en meent, dat de bedoeling van het in 1960 ge sloten contract is geweest, dat over dracht eerst zou geschieden als ver vangende bouwgrond aanwezig is. De heer Kornet zal onder deze omstan digheden dan ook zeker niet aan de overdracht medewerken. Standpunt B. en W. Een van de, aan de in 1960 gesloten, verbonden bepalingen hadden B en W in het voorstel tot aankoop aan de raad meegedeeld houdt in, dat in het geval de eigendommen door brand geheel of voor meer dan de helft Medische diensten Leiderdorp: dokter Hennink, Mau- ritssingel 166, Leaderdorp, tel. 01710- Voorschoten: dokter Swen, Veurse- weg 20, tel. 2356. Tandarts Manschot, Pauwenstraat 1, 9.30 uur. Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 2525. Warmond: dokter Bots, Voorhout, tel. 02532-7393. Zr. Meijssen, Jac. v. Beijerenweg 1, Voorhout, tel. 02532- 7796. Het door brand getroffen ge bouw Musicaop het Emma plein in Katwijk aan Zee. (Foto L.D./J. van Duljn, Katwijk a/Z.) mochten worden verwoest, de levering van de grond en alle resterende op stellen binnen zes maanden na de verwoesting moet plaatsvinden, waar bij de ontvangen verzekeringspennin gen op de koopsom (f 75.000) in min dering worden gebracht. Aan de hand van door deskundige zijnde gegeven verzekeringen, dat de opstallen voor meer dan de helft zijn verwoest kwamen B en W met het voorstel, dat toepassing behoort te worden gegeven aan de in de overeen komst opgenomen bepaling en dat de heer Kornet gehouden is tot levering. ACAD. EXAMENS Voor het kandidaatsexamen Wes terse sociologie is aan de Leidse Uni versiteit geslaagd mej. E. G. A. Sloep (Rotterdam). WASSENAAR Directeur van „Oud-Wassenaar" viert jubileum In de loop van 1951 gelukte het de eigenaren van het Kasteel Oud- Wassenaar een bedrag uit het ECA- fonds z.g. Marshall-hulp ter beschikking te krijgen om mede daardoor de vele beschadigingen, ontstaan sedert 1940, te herstellen en tevens te bewerkstelligen dat het interieur aan de eisen des tijds zou gaan voldoen. Tot het nader uitwerken in een gedetailleerd plan en 't leiding geven aan de uitvoering daarvan, werd de heer G. de Graaf aangezocht. Daar een en ander vrij ingrijpende maat regelen met zich bracht- werd hem gelijktijdig de leiding van het be drijf opgedragen. Op die manier deed de heer G. de Graaf op 2 september 1952 zijn in trede in het kasteel. Een grote eer vindt directeur De Graaf het, dat hij met zijn staf in de afgelopen jaren niet minder dan acht Staatshoofden mocht dienen. H.M. Koningin Juliana bezocht het Kasteel enige malen, zowel officieel als niet-officieel. Z.M. Koning Bou- dewijn van België gaf er tijdens zijn Staatsiebezoek aan ons land een groot tuinfeest. Groothertogin Char lotte van Luxemburg logeerde in het Kasteel. De Koning van BoeroendT, Z.M. Mwamboetsa IV, eveneens. President Frondizi van Argentinië bracht in 1960 ons land een officieel bezoek en verbleef in het Kasteel. Dit had ook President Figueres van Costa Rica tevoren gedaan. Een ga la-diner werd er gegeven door Pre sident López Mateos van Mexico. Tenslotte verdient vermelding dat President William V. S. Tubman van Liberia reeds viermaal in dit hotel verbleef. Tussen het laatstgenoemde Staats hoofd en directeur De Graaf ont stond een nauwe relatie, waaruit in 1961 voortkwam een bezoek van het echtpaar De Graaf aan Liberia, als [jasten van de president en mevrouw Tubman, terwijl eind 1964 een nieuw bezoek volgde in verband met het eervolle verzoek van de president aan de heer De Graaf om te advi seren en te assisteren bij de orga nisatie van de huishoudelijke dienst in het prachtige nieuwe woon- en werkpaleis the Executieve Man sion in Monrovia. Naast het directeurschap over het hotel bekleedt de heer G. de Graaf nog een aantal functies. Zo is hij gedelegeerd commissaris in enkele vennootschappen industriële on dernemingen, beheers- en exploita tiemaatschappijen. Hij was een aan tal jaren bestuurslid van de WV te Wassenaar, is mede-oprichter en be stuurslid van de historische vereni ging „Oud-Wassenaer", lid van de beheerscommissie van een vakschool, OEGSTCEEST Herv ormd-katholieke gespreksavond De wijkgemeente Rhijngeest orga niseerde gisteren namens de Centrale Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente de laatste centrale gemeente-avond van dit seizoen. Voor deze avond, ge leid door ds. W. E. Verdonk in het gebouw Irene, bestond goede belang stelling, ook van r.-k.-zijde. De R.-K. Parochie, officieel ver tegenwoordigd door pastoor Com mandeur en kapelaan Kloosterman, had aan deze gespreksavond mede werking verleend. Onderwerp was: Rome en de Reformatie. Prof. dr. J. C. Groot gaf een inleiding tot het gesprek. HIJ ging in op het meest essentiële van het rooms-katholiek geloof, op verschillen tussen de r.-k. kerk en de hervormde kerk en op wat, naar zijn mening, voornamelijk de eenheid tussen rooms-katholiek en hervormd in de weg staat in de Hervormde Kerk. Professor J. C. Groot wees op varianten en op het leggen van accenten. Hij was evenwel van me ning, dat deze niet kerk-scheurend behoeven te werken. Ook de Herv. Kerk zal zich steeds opnieuw moeten hervormen. Prof. Groot waarschuwde er ook voor om niet van iedere kleinigheid een hoge „zuil" te maken. Prof. Groot ging ten slotte in op niet-theologische factoren. In gespreksgroepen werden vragen geformuleerd waar prof. Groot uit voerig op inging. Interruptie en discussie waren toegestaan en zo doende kwam naar voren wat van protestantse zijde de bezwaren wi tegen Rome, o.a. de onfeilbaarheid van de Kerk en van de Paus, de Maria-devotie, wat wel en niet in strijd is met de Heilige Schrift. Dui delijk kwam vast te staan, dat men met allerlei uitspraken erg voorzich tig moet zijn, dat geloofsbeslissingen van beide zijden niet ongedaan ge maakt kunnen worden, maar dat het gesprek moet doorgaan. Ds. Verdonk recapituleerde het gesprokene en hoopte op een uitnodiging van r.-k.- zijde om door te gaan met het over leg in de Oegstgeester gemeenschap. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 19 febr. andijvie 73-99, kroten gekookt 40, boerenkool 16-37, rodekool 8-17, prei 43-60, rabarber 50- 72, spinazie 170-172, stoofsla 35-54, spruiten 40-117, komkommers 88-109, uien 22-34, witlof 40-84 per 100 kg, komkommers 23-77, sla A 8-28 per 100 stuks, raapstelen 10-13 per 100 bos. en lid van bedrijfs- toeristische De heer G. de Graaf, een geboren Zaandammer, thans 48 jaar, werkte vele jaren in verschillende functies bij een grote levensmiddelenindus trie, en leidde na de oorlog de ves tiging van dat concern in België. De jubilaris is Officier in de „Or der of the Star of Africa" en Ridder in de „Orde van Leopold II". Creatief spel besloot werkweek in Volkenkunde Een week lang hebben dertig leer lingen van een kweekschool in Apel doorn in het Rijksmuseum voor Vol kenkunde te Leiden allerlei wetens- waarwaardigs over Suriname gezien en gehoord, en vanochtend eindigde deze week met een „creatief spel" waarin het geleerde vorm werd ge geven. Deze „.werkweek" was een nieuw experiment van de educatieve afde ling van het museum onder leiding van de conservator dr. G. D. van Wengen. In het verleden zijn her haaldelijk werkbezoeken gebracht aan het museum, tijdens welke men trachtte een groep in contact te brengen met vreemde volken en cul turen. Maar deze werkbezoeken zijn van kort duur, zoals een dag, kun nen toch nooit geheel bevredigende resultaten opleveren: de kennisma king is van te vluchtig karakter, wat er „blijft hangen" heeft een te inci dentele betekenis, zonder verband met de werkelijke wereld waarin een ons vreemd volk leeft. De leerlingen van de Apeldoornse school hebben reeds eerder een be zoek aan het museum gebracht, en hebben toen zo grote gastvrijheid ge noten, dat zij met graagte zich on derwierpen aan dit nieuwe experi ment. Zij zijn gedurende deze week gelogeerd geweest in Kasteel Oud- Poelgeest, een ideaal onderkomen voor dergelijke groepen. 'Het onderwerp Suriname is geko zen om een complex van redenen. In de eerste plaats bezit het muse um veel materiaal over dit deel van ons Koninkrijk, in de tweede plaats zijn er wetenschappelijke medewer kers aan verbonden die verschillen de aspecten van het land kennen als gevolg van studiereizen en lang durig verblijf, bovendien geeft de bij zondere gemêleerde bevolkingssa menstelling veel mogelijkheden tot variatie, terwijl het museum over een paar belangwekkende films over dit gebied beschikt. Dan was een der motieven nog. dat Suriname nu een maal nauw met ons verbonden is, en dat juist grotere kennis bij kwe kelingen de mogelijkheid biedt, de ze kennis mettertijd over te dragen aan volgende generaties. Vier docenten hebben de afgelo pen dagen van allerlei verteld over dit boeiende, mooie land-in-opkomst over de bevolking en de vraagstuk ken van maatschappij en economie, over de aspecten van het samenle ven van uiteenlopende bevolkings groepen en zo meer. Zoals gezegd werden ook films vertoond. Een deel van de spelers fun gerend als publiek tijdens de in stallatieplechtigheid van de nieu we gouverneur. (Foto L.D./Holvast) Van het begin af heeft men voorts in groepjes gewerkt als voorberei ding voor het „creatieve spel" dat de werkweek vandaag afsloot, in de ochtenduren het spel zelf, in de mid daguren een forum met dit spel als een van de belangrijkste onderwer pen. Die groepjes bereidden zich voor op hun taak in het spel: musice ren op Surinaamse muziekinstrumen ten, inleven in de levenssfeer van de verschillende groepen, voorberei ding van toespraken „vanuit" een bepaalde bevolkingsgroep etc. Het spel bracht namelijk de installatie en begroeting van een nieuwe gou verneur in Suriname in beeld, welke gebeurtenis gelegenheid bood om als wervelwind door allerlei problemen en aspecten van dit gebied te trek ken. Het ging niet om een echt toneel spel, maar meer als een zekere vorm geving aan wat theoretisch was voorgelicht. De „spelers" hadden zich gestoken in Surinaamse klederdrach ten. waarover het Leidse museum in rijke mate kan beschikken. In het radioprogramma „Rijksde len overzee" zal dr. Van Wengen op ndag 22 maart over dit experi ment en het spel spreken. Met ingang van 16 april is be noemd tot lid van de Raad van State mr. S. J. baron van Tuyll van Se- rooskerken (Den Haag). Met ingang van bovengenoemde datum is hem tevens eervol ontslag verleend als secretaris-generaal van het ministe rie van Buitenlandse Zaken, een functie die hij sinds 1952 bekleedde. Baron Van Tuyll werd in 1905 ln Arnhem geboren. Na zijn rechten studie aan de Rijksuniversiteit in Utrecht was hij van 1932 tot 1935 advocaat in Nijmegen. Daarna werd hij ambtenaar op het ministerie van Economische Zaken. In 1946 kwam hij in dienst van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Van 1947 tot 1949 was hij chef van de directie economische zaken van dat ministerie. Vervolgens was hü, totdat hij secretaris-generaal werd, hoofd van de permanente missie van Nederland bij de toenmalige organi satie voor Europese economische sa menwerking in Parijs met de per soonlijke titel gevolmachtigd minis ter. VOORSCHOTEN NCVB vierde verjaardag Berau in Rome aangekomen Aartsbisschop Josef Be ran uit Praag is vanmiddag in Rome aange komen, na in Tsjechoslowakije 16 jaar gevangen gezeten te hebben. De persoonlijke secretaris van de Paus, mgr. Pasquaie Macchi, was op het vliegveld aanwezig om Beran te verwelkomen. BEURSOVERZICHT AMSTERDAM. 19 februari. Aandelen KLM hebben vanmiddag „willig" in de markt gelegen als ge volg van de eveneens „willige" stem ming voor dit fonds gisteren In Wall Street. Aldaar steeg KLM büna vier dollar. Vanmorgen werd in Amster dam voor de stukken f. 87 tot f. 88 betaald, tegen gisteren als officiële koers f. 80. Gisteren werd voor nomi naal f. 525.000 in Amsterdam omge zet. De arbitrage heeft de laatste dagen grote belangstelling voor het aandeel KLM aan de dag gelegd. De koers werd vanmiddag geadviseerd op f. 86. De stemming voor de overige hoofdfondsen was verdeeld. Philips steeg op de publikatie over kleuren televisie f. 1 tot f. 154.60. Unilever was goed prijshoudend op 136,40. Kon. Olie daarentegen moest een kleinigheid prijsgeven bij een note ring op 160. Hoogovens lag zwak op 546 (552). Aku prijshoudend op 5281/4. De handel in alle hoofdfond sen was kalm, met uitzondering van KLM. Wall Street was gisteren aan de In het Cultureel Centrum in Voor schoten werd het 28e jaarfeest ge vierd van de afdeling Voorschoten van de Ned. Christen Vrouwenbond. vas':'e speciaal voor de spoor- Bijna alle leden waren aanwezig enwegwaarden. Veel invloed had ds zij hadden hun echtgenoten en ken- ï™stige stemming van de Newyorkso nissen meegebracht, zodat de zaal beurs voor de markt in Amsterdam vol was. I echter niet. De overige Europeso beurzen waren weinig veranderd. v„nTUiURl^nïder' Pantel In de scheepvaartsector werd do van de bond, sprak een welkomst- woord. Daarna volgde schriftlezing en gezang, afgewisseld door declama- I J*® tie van mevrouw G. A. van Seters- koersstijpng voor dit fonds v. Gerven. De presidente hield hier na een meditatie over het succes in het leven en de hierbij verschuldigde dankbaarheid jegens God. Het toneelstuk, dat ter gelegenheid van dit jaarfeest gegeven werd, was „Strijd aan het witte front", spel in drie bedrijven door Will van den Berg. Het verhaal speelde zich af in een hospitaal. Dat dit niert altijd van een leien dakje ging, bleek onder meer toen er een verpleegster, Gre- tha, werd weggestuurd uit het hos pitaal door middel van een sluwe list van verpleegster Bets. In het laatste bedrijf kwam echter voor allen een goede oplossing! Er werd goed gespeeld door ieder een en mocht er al iets aan haperen, dan nam niemand in de zaal dit kwalijk, want de speelsters waren al len eigen leden. van 5 punten tot 141. Ook Scheep vaart-Unie lag goed gedisponeerd op 137% (135). Van Nievelt opende flauw op 103% doch kon zich later ruimschoots herstellen tot 106 (1051/4). Kon. Boot moest een punt prijsgeven tot 140%. De handel ln de Scheepvaartsector was actief. Van de leidende cultures verloor HVA een punt tot 1481/4. De Staatsfondsen- markt onderging een lichte reactie op de vaste stemming in deze sector gedurende de voorgaande beurs- dagen. In de lokale afdelingen zette Van Nelle de koersstijging verder voort. Texoprint werd iets hoger gewaar deerd. Dit concern neemt de Boeke- losche Stoombleekerlj over. Dit be tekent om. een versterking van da positie voor Texoprint op de Euro- markt. i Vrijdag, 19 februari 1965 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000.- Ned.'64 5% lOlfft 101% Ned. '64 5 99% 99A Ned. '58 4% 96 96 Ned '59 4% 95% 95% Ned. '60-1 4% 95% 95% Ned '60-n 4% 94% 943'4 Ned. '59 4% 93 H 93% Ned '60 4% 92V< 92% Ned. '61 4% 92% 92% Ned '63 4% 92 92% Ned '47 3% 83% 83 A Ned. *53 3% 88H 88% Ned '48 3% 82 82iV Ned. '50 I-n 3% 82 Va 82% Ned. *54 I-n 3% 82 H 82% 82% Ned '55 13% 82% Ned. '55 H 3% 86 85% Ned. *37 3 87 b 87 Ned Gb obi '46-3 86% 87 Ned doL in. '47 3 90A 90,'. Ned. Inv, cert. 3 97f»s 97% Indie *37 A 3 91f* 92 5 Ned. wonbl. '57 6 103% 103 B N. wonbl. '58-'59 94y4 94% Ned. wonbl. '60 4% 95 95 ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 110 110 Ver. HVA-mij. 149 148% A.K.U. 5283/4 528% Deli Mij cert. 115.60 115.50 Hoogovens cert. 552 5 546 Philips gem. bez. 153.60 154.80 Unilever cert. 136.40 136.40 Dordtse petr. 719 Va 721% Kon. P (50 f 20) 160.25 160.20 Holl. Amer. Lijn 108% 108% lava China Pak. 161 161 K.L.M. 80.— 87.— Kon. Ned. St.boot 141% 139 Kon. Paket Mij 16574 167% Stoomv Mij. Ned. 136 141 Nlev Goudr cert 105% 105% t. Ommeren cert. 250 251% Kon. Rott. Lloyd 139% 139% N. Scheepv. Unie 135 137% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov. en Gem. leningen A'dam '47 3% 92% 93 A'dam '48 3% 93 93 R'dair '52-1 4% 92% Idem "37 I-m 3% 89% Bankwezen Bank N.G 85 5% U0B 100% idem '58 6 98% 98% ,dem '64 6 99 99 d. N.W.B *52 4% 94 94 BVG Rspbr. '52 162% 162% BVG Rspbr. f500 143% 143% Indostr. Obligaties hllips Dol '51 87% 87% b VERKLARING DL.TEKENS Premieleningen Alkmaar '58 2% 80% A'dam '53 3 114% A'dam SI 12% 85% 85% A'dam '56 I 2% 81% A'dam *56 n 2% 86% 86% A'dam '56 m 2% 86 85% A'dam '59 2% 82% 82% Breda *54 2% 78% 79% Dordrecht '56 2% 77% 77 b Eindhoven '54 2% 78% 78% Enschede *54 2% 79% 79% Den Haag-5212% 91% 91 Idem O 2% 92 R'dam '52 I 2% 91 91% Idem n 2% 91% b 92 Idem '57 2% 87% 89% Utrecht '52 2% 98% Z.-Holl. 1957 2% 91 90% Zuid-Holl *59 2% 86% 86% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interlinie f50 211 211.— Nefo f50,- 115 115 Robeco 234 234 Unitas f50,- 493 494 Ver Bez. v. 94 f50 134 134 Europa I 10 pb. 530 530 Alg Bank Ned. 314 314 Amro 70.90 69.80 Cultuurbank 18 17% Holl Bank O eert. 245 245% Ned. Mid.bank 114.50 114.50 R.VJ3. eert. 824 820 Industrie Ondernemingen Albert Heijn 700 709 Berkei's Pat. 228% 227% BorsumiJ.Wehry 68% 68% Calvé Delft eert. 971 972% K. Pap. v. Gelder 140% 141 SL Ned. Grof8m. 115% 113 DeGruyter prei b 151% 151% 1 3oll Constructie 480 480 fng bur. v. BmJjv. 167 b 169 tnternatio 307% 308% t. Kemp en Beg. 149 148% Kon Zout Ketjen 978% 989% jeidse WolsxiJ 402 VïUUer en Co NB 334 334 Ned Kabeifabr. 359 360 Philips prei. 56.80 57.20 Rott. Droogd Mi) 263% 263 SMS 210 211 7er Mach Ja br. 180% 169 Ver Touwfabr. 460 460 /ihamy 182% 183 Walvisvaart 83% 83% Wernlnk's Betmij 217 219% Wilton FUenoord 195% 191 r. WUk - Heringa 125 127 Zaalberg 105 107% Mijnbouw en petroleum Biliton 2de r. 446 446% Kon. Petr (f20) 160.10 159.— Amer. fondsen Dana O. Pacific R- 67% 68 Intern Nickel 84% 85 Anaconda 58% 60 Bethienem Steel 35% 35% lities Service 79 79% Generaj Motors 98% 97% Kennecott lOOf J 100% Republic Steel 42 A 42% Shell OU 58% 59 Union Pacific 40% States Steel 51% 51% Bieden 0 ES dividend a Exclaim e Laten 0

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 15