VULTINK grote man van eerste uur in Groningen Een onverwoestbare optimist Rallye Monte Carlo Nationaal kampioenschap 71/2 EDERLANDSE IEISJES IN ALVE FINALES ZWARTE DAG VIC BUCKINGHAM WEG BIJ AJAX Verrassingen in LDV-toernooi Langeweg bedwingt leider Portisch DENIS NEVILEE Met wat slagroom doet u wonderen! Lezers schrijven Schaakconflict (3) Schaakconflict (4) Ingericht 1 maart i860 Vrijdag 22 januari 1965 Vijfde blad no. 31472 De Rotterdamse Elly Krocké heeft Wen voor een verrassing op het (ernationale tennistoernooi in. timi gezorgd door de als tweede lasseerde Amerikaanse Alice Tym •6, 6-3 te verslaan, ïiihe Groningse Trudy Groenman, die eerste is geklasseerd, ondervond chtige tegenstand van de Ameri- inse Denise Wall (6-3, 6-4). )e Rotterdamse Betty Stöve gunde ria Guzmann uit Ecuador geen tele game (6-0, 6-0). De vierde elster, die de halve eindstrijd be was de Amerikaanse Carol Zij versloeg de Zweede Ingrid met 3-6, 6-0 en 8-10. De Olympische kampioen Anton Kink is door de Nederlandse Ju- ond benoemd tot trainer-coach het Nederlandse jeugdteam dat de Europesek ampioenschappen junioren op zaterdag 13 maart de Kurzaal in Scheveningen deel- „mt Hans Vultink was (le grote man van het eerste uur van het toernooi om het Nederlands biljart- kampioenschap anker kader 71/2, dat donderdag in de Harmonie in Groningen is begonnen. De Aal- tenaar, nationaal kampioen in het kader 47/1, versloeg op imponerende wijze titelhouder Tini Wijnen. Binnen het uur had Vultink de 300 pun ten bijeen en aan de horizon stond eenzaam, zich nog niet volledig bewust van hetgeen hem over komen was, de grote kaderspecialist Wijnen, de vorige maand in Leeuwarden nog gekroond tot Nederlands kampioen 47/2 in de ereklasse. Zowel in Julianadorp (47/1) als in Leeuwarden (47/2) had Vultink van Wijnen een nederlaag moeten incas seren, hy heeft in Groningen op een overweldigende wijze revanche geno men. Zo glorieus als de entree van Vultink in dit toernooi was, zo zwart was deze dag in het biljartleven van de Ossenaar. Slechts 41 punten had Wijnen in zijn 6 beurten bij elkaar kunnen halen, met zijn gemiddelde van 683 was hij de laagste van het achttal en daarmee stond voor de avonduren de partij vast, die de fi nale voor zondagmiddag had moeten zijn: ScholteWijnen. Henk Scholte, die de avond tevoren nog een partij libre en een partij kader 38/2 in één ijl Trainer Vic Buckingham gaat f'ix op korte termyn verlaten. Na- reeds diverse malen zijn naam de Engelse pers was jenoemd als 91 moedelijka «manager van de eerste arisieclaö Fulham is hü thans dezer f jen officieel dovr de Londense club t wferó. Uvorens te kunnen accepteren est Buckingham eerst het Ajax- tuur vragen hem van zijn contrac- verpliöhtingen te ontslaan. Zijn ijarig contract met de hoofdstede- olub eindigt pas op 15 juli van jaar. Daar Buckingham zich al- meer manager dan trainer heeft jeld en hij zich door het aanbod Fulham f/nancieel kon venbete- heeft het Ajax-bestuur gemeend terwille te moeten zijn hem vrij te laten. Een rol bij dit luit heeft ook gespeeld het feit, ILackinghavn's gezin nog steeds Engeland woont. Door de beslis- van het Ajax-bestuur is het mo- a ijk dat Buckingham nog deze a and zyn werk als manager van 1 Ibam zal aanvangen. General-ma- W Osbomê en team-manager aid hebben kortgeleden Fulham iaten, zodat de in degradatiege- verkerende Londenaren zonder iger kwamen te zitten. Voorzitter Fulham is de bekende Engelse miek Tommy Trinder, die een per- 1 olijke vriend van Buckingham is. rder was Buckingham manager West Brormvich Albion en Afield Wednesday. Niet zonder Ijax, dat juist bezig is aan een ne back na een uitgesproken slecht [in van het seizoen, komt door ckmgham's vertrek niet zonder iner te zitten. De Amsterdamse ib heeft zich namelijk ogenblikke- verzekerd van de diensten van ir oud-midvoor en oud-interna- nal Rinus Michels, die met uit- De wedstrijden om de Van der -beker zijn gisteravond voortge in dit toernooi waaraan alleen V-leden meedoen, wordt volgens afval-systeem gespeeld. De hoger Plaatste speler kan alleen een ron- verder komen, door van zijn lager Plaatste tegenstander te-winnen. Door dit (interessante) systeem de nodige verrassingen niet uit bleven. Zo werd vorige week Wim «mskerk uitgeschakeld door tegen mmeraat niet verder dan remise komen. Nico Blansjaar uit het tóe tiental van LDV bereikte de ier door remise tegen Teleng. Dees Varkevisser is sterk favoriet, ewel de stugge Slechtenhorst mis- en voor een verrassing zou kun- zorgen. 'itslagen tweede ronde: M. Brinks Slechtenhorst 02; N. Blansjaar Prins 20; A. KammeraatW. emskerk 11 (Kammeraat gaat Si. C. ChangI. Teleng 02 *1.)C. v. d. Hoeve—W. Klein sr. •1; B. P. M. LammersC. Varke- ser 02; A. SladekS. Mandi ■2; P. PijlA. Huisman 1—1 (Pyl at over). Derde ronde: A. KammeraatS. todi 2—0; W. Klein sr.—C. Varke- sser 02; I. TelengN. Blansjaar •1 (Blansjaar gaat over); B. Slech- ihorst—P. Pyl 2—0. VIC BUCKINGHAM stekende cijfers kort geleden het gro te trainers'-diploma heeft behaald. Daarnaast heeft Ajax Jannie van der Veen als oefenmeester in vaste dienst, terwijl voorts Piet Koekenbak ker enige avonden per week zal as sisteren. beurt in Winschoten als demonstratie had uitgespeeld, mocht dan niet zijn grootste vorm bereiken tegen Van Leur, toch stapte hij met het hoogste algemeen gemiddelde van het toer- nooiveld op één na (Vultink) en daarmee stond het vast dat Wynen en Scholte al zo vroeg in het toernooi moesten duelleren. Revanche Deze „papieren finale" tussen Wij nen en Scholte heeft de overwinning gebracht aan Wijnen, die zich daar mee revancheerde voor zyn slechte beurt tegen Vultink. Het zag er overi gens in het begin niet naar uit, dat Wijnen zich zou herstellen. Scholte begon goed met series van 46 en 55 (tegen Wijnen 8) in de eerste twee beurten, maar in de vijfde beurt kwam de titelverdediger terug. Met een reeks van 60 korttte hij zijn ach terstand in tot 40- punten en in dë volgende beurt kwam Wijnen met een serie van 34 op de hielen van de Eindhovenaar: 128—134. Scholte kampte met een inzinking en slaagde er niet in zich te herstellen. Wijnen daarentegen had zyn cadans gevon den, noodde enkele malen de toe schouwers tot een donderend applaus met een gewaagde massé, waarvan hij het patent heeft, en met series van o.a. 23, 10, 16, 75 en 43 tot slot maakte hij de 300 vol. Slechts in een serie van 29 kwam Scholte nog enigszins terug, maar hij had niet meer de morele Niet representatief (Van onze correspondent) Voor het eerst in een lange reeks m jaren zal Nederland niet verte genwoordigd zyn by de Europese- en wereldkampioenschappen kunst rijden op de schaats. De Kon. Ned. Schaatsenrijders Bond acht het peil van de huidige schaatsenrijdsters en- rijders niet representatief genoeg om te kunnen inschrijven voor de Eu ropese kampioenschappen in Moskou en de strijd om de wereldtitel in Colorado Springs. Er zullen wel na tionale kampioenschappen worden gehouden: op 17 maart in de 'Hoky in Den Haag. In Parijs is de definitieve sa menstelling van de Belgische ploeg Margnat-Paloma-Inuri bekend ge maakt. De Beverwijker Ab Geldermans maakt deel uit van deze uit negen tien renners bestaande ploeg, waarin onder meer de Spanjaard Bahamon- tes, de Duitsers Rudi en Willy Altig en Junkermann en de Fransen Dar- rigade, Bellone en Manzano zijn ge contracteerd. HANS VULTINK Vultink was op de andere tafel ver uit superieur aan de tweede Osser vertegenwoordiger, Lambert van Leur, die evenals in de middagpartij zeer matig speelde. Reeds in zijn eerste beurt met een serie van 53 liep Vultink ruim van zijn tegenstander weg. In de zesde beurt, met een se rie van 79, kwam hij op 173 en Van Leur keek toen nog slechts tegen een totaal van 37 op. Vultink speelde een gewonnen partij en zonder vrees wan delde hij in de elfde beurt met een mooie kaderserie van 60 naar de overwinning. Beekman Jacobs 103 300 Uitslagen 14 26 7.35 14 73 21.42 Buys Roodenburg 233 300 15 15 56 81 15.53 20.— Scholte •Van Leur 300 80 13 13 87 34 23.07 6.15 Wijnen Vultink 41 300 6 6 17 127 6.83 50.— Beekman Roodenburg 267 300 15 15 54 89 17.80 20.00 Jacobs Buys 300 170 25 25 51 41 12.00 6.80 Wynen Scholte 300 186 12 12 75 55 25.00 15.50 Vultink Van Leur 300 49 11 11 79 18 27.27 4.45 De stand na de eerste d pnt. h. ig: gem. Vultink Roodenburg Jacobs Scholte Wynen Beekman Buys Van Leur 20.00 15.38 19.44 18.94 12.75 10.07 De dertiende ronde heeft in het Hoogoventoernooi de spanning sterk opgevoerd. Met nog twee ronden te spelen heeft leider Portisch slechts een half punt voorsprong op Bobot- sow en Geiler. Dat was vooral te danken aan de Nederlander Langeweg, die Portisch in bedwang hield en dlaardoor de achtervolgers gelegenheid bood tot „bijtrekken". BobotsowLehmann werd remise, min of meer risico-vrij. Het verbaas de licht, omdat de eerste bij winst gebaat zou zijn geweest en de West- Berlijner nu iy2 punt uit 2 moet scoren, om tot een grootmeester- resultaat te kunnen komen (dat staat op 9 punt). Onderlinge angst kon wel eens de drijfveer zijn ge weest. GeilerSmederevac is formeel af gebroken; over de uitslag bestond echter noch bij de spelers noch bij het publiek twijfel. De Joegoslaaf kon geen zinnige kant meer uit (10). Het gevecht om de leiding in de meestergroep gaat onverminderd voort. Weliswaar won Van Geet de aanvankelijk slechte hang tegen De Rooi, maai- gisteren brak hy in troosteloze positie tegen Balasjow af. Uitslag' en Grootmeestergroep. dertiende ron de: Langeweg (Nederl.)— portisch (Hong.) y>V2Pachman (Tsj.- Slov.)-Matanovic (Joego-Sl.) y2y> Lengyel (Hong.)—Van den Berg (Ned.) 10; Bobotsow (Buig.)Leh mann (W.-Dld) y2Vs.; Bagirow (Rusl.)Van Scheltinga (Nederl.) 10; Ivkow (Joego-Sl.)Medina (Sp.) 10; Donner (Ned.)Johan- nessen (Noorw.) afg.; Gelier (Rusl.) —Smederevac (Joego-Sl.) 1—0. Stand: 1. Portisch 9 pnt; 2. en 3. Geiler en Bobotsow 8%; 4. Lehmann iy2\ 5. Donner 7 pl. 1 afg.; 6. Ivkow 77. t.m. 9. Bagirow, Langeweg, Pachman 6%10. Johannessen 6 pl. 1; 11. en 12. Matanovic en Smedere vac 6: 13. Van Scheltinga 5%; 14. Lengyel 5; 15. Medina 4y2; 16. Van den Berg 3 pnt. Meestergroep, negende ronde: Kieninger (W.-Dld)—Piket (Ned.) afg.; Crabbendam (Ned.)—Karaklaic (Joego-Sl.) 0—1; Kramer (Ned.)— Gereben (Zwits.) afg.; Müller (Did) Giustulusi (It.) afg.; Van Geet (Ned.)Balasjow (Rusl.) afg.; De Rooi (Ned!.)Fleseh (Hong.) 01. Afgebroken partijen: 7de ronde: Van GeetDe Rooi 10; 8ste ronde: GiustulusiKramer 10. Stand: 1. Karaklaic 6% pnt; 2. Van Geet 6 pl. 2 afg.; 3. Flesch 6 pl. 1 afg.; 4. Gereben 5ti pl. 1 afg.; 5. Balasjow 416 pl. 1 afg. Damesgroep, negende ronde: Tim mer (Ned.)R. Jovanovic (Joego- Sl.) 01; Nicolau (Roem.)K. Jovanovic (Joego-Sl.) Rood- zant (Ned.)Heemskerk (Ned.) afg.; Litmanowicz (Polen)Ivanova (Bul garije) Vreeken (Ned.) Bruse (G.-B.) 10; Konarkovska (Polen)Mulder (Ned.) 10. Afg. party 8ste ronde: K. Jovanovic Timmer Vi. Stand: 1. Nicolau 7 pnt; 2. K. Jovanovic 6; 3. Vreeken 5%; 4. R. Jovanovic 5 pnt. Bij de samenstelling van het Neder lands elftal, dat dinsdag a.s. een officiële landenwedstryd tegen Israël speelt, is Denis Neville uit gegaan van de aloude Engelse stelregel „verander nooit een winnend team". Denis is conservatief, hetgeen wel blykt uit zyn rotsvast vertrouwen in een speler als Mick Clavan. De H.S.'er mag dan niet zijn opge steld, hij maakt de reis naar Is raël toch weer mee als reserve. Sterker nog: als zondagavond mocht blijken dat een Bouwmees ter of een Bergholtz de toets der kritiek niet hebben doorstaan of om wat voor reden het veld voor tijdig moesten verlaten, dan is de kans groot dat Mick Clavan tegen Israël meespeelt. Want zo is Denis Neville. Een onverwoestbare opti- Dit geldt ook voor een speler als Henny van Nee. Neville weet en wij weten dat de keuze van de Heraclied hier en daar met ge fronste wenkbrauwen wordt be keken. Voor Van Nee geldt het zelfde als voor Heracles: het is er niet meer helemaal Energiek Maar Denis zegt het hetzelfde on verwoestbare optimisme: „Van Nee mag dan geen grote techni sche capaciteiten hebben, hy is DENIS NEVILLE energiek, hy is een doorzette;- en die hebben we ook nodig in het Nederlands elftal. Wie kan het hem tegenspreken Never change a winning team En al heeft het Nederlands elftal dan ook niet gewonnen van Enge land, een gelijk spel tegen het eens zo machtige Albion was toch een ovenvinning En het zou toch van ondankbaarheid getuigen om de spelers, die toen het Olympisch Stadion in vervoering brachten, nu letterlyk in hun hemd te laten staand Geen kind Sn als dan in Tel Aviv eens zou blyken dat de tijden nu alweer aan voetbalreputaties heeft ge knaagd Wel dan is er immers nog geen kind overboord. De wed strijd tegen de Israëli's is zomaar een interlandwedstrijd. Grote be langen staan niet op het spel. Gedurende de wedstrijd mogen zelfs veldspelers worden vervangen. Het ergste wat het oranjeteam kan overkomen is een nederlaag. Niet dat Neville het wil. Hij zegt niet voor niets: 'We winnen de volgen de week dinsdag maar mocht 't anders aflopen, mochten enkele sterren hun flonkering verloren hebben, wel dan kan Neville voor de wedstrijd tegen de Ieren voorronde wereldbeker immers zyn maatregelen treffen Mor: 2en Kijk eens: dat de senioren woensdag middag in Zeist met 2-0 klop heb ben gehad van Jong Oranje zegt niets. Dat is katjesspel en dat heb ben de vaste bewoners van Zeist meer aanschouwd. Wat wel wat zegt is de uitlating van Neville: „de jeugd van vandaag is het Nederlands elftal van morgen' En „morgen" betekent mis schien al volgend jaar. Gesteld dat het Nederlands elftal de reis naar Engeland haalt, dan is het heel wel mogelijk dat in dit elftal Jong Oranje al sterk verte genwoordigd is. Zo conservatief is Neville dus ook weer niet. Denis Neville kent Israël. Twintig jaar geleden heeft hij er als militair zelf gevoetbald en een extra centje opgestreken. Toen al moest men de Israëli's beslist niet onderschatten, zegt Neville. In twintig jaar is wel iets veranderd. Dat weet Neville ook. Hij heeft z'n licht opgestoken bij Sparta, Volen- dam en Sportclub Enschede die er geweest zyn. Wat Neville ons niet vertelde maar wat wij van andere zyde hebben gehoord, is dat de Israëli's vol gende week dinsdag een jong elf tal in het veld brengen, waarvan de oudste speler 28 jaar is. Wat we ook hebben gehoord is: dat de Israëli's in eigen land niet te ver geleken zijn met de Hapoel-elf- tallen, die we in Nederland wel eens aan het werk hebben gezien: dat het publiek net als de spe lers byzonder fanatiek is. Vla-flip, pudding, koffie, cake, vruchtenalles wordt nóg lekkerder en nóg gezelliger met slagroom. (Tomatensoep ook, met een wolkje ongeklopte slagroom.). Vraag morgen zo'n „huiselijk" flesje slagroom aan uw melkman! Mynheer de Redacteur, Gaarne vraag ik opnieuw plaats ruimte in uw blad om te reageren op het ingezonden stuk van de heer Jack ter Haar van gisteravond. In een viertal alinea's zet de heer Ter Haar. wedstrijdleider van Phili- dor, zijn bezwaren uiteen tegen mijn sonrijven van 20 dezer. De opmerk zame lezer heeft wellicht in zijn schrijven ontdekt, dat het de heer Ter Haar is. van wie beweerd is, dat hy een LSG-er geld aanbood en hem trachtte te bewegen lid van Philidor te worden. Op elk van de door de heer Ter Haar geschreven alinea's moge ik het volgende ant woorden. a. In februari 1963 heeft volgens de LSG-er H. P. A. J. van der Spek de heer Ter Haar als bovenaangege- ven benaderd. Een jaar later heeft de LSG-er dit losgelaten in een kring van zijn vrienden, die leden zijn van Philidor. Toen de heer Ter Haar dit via zijn clubgenoten ter ore kwam, wendde hij zich persoonlijk in maart 1964 tot de voorzitter van het Leidsch Schaakgenootschap, die na onder zoek schriftelijk moest berichten, dat hem de Salomo's wijsheid ont brak om uit te maken, of de heer Ter Haar, die de beschuldiging loochent, al of niet gelijk heeft. Dit Timo Makinen en Paul Easter zijn officieel winnaar geworden van de 34ste Monte Carlo Rallye. De Finse- Engelse BMCequipe heeft de over winning meer dan verdiend. Niet al leen bereikten Makinen en Easter als enigen strafpuntloos Monte Carlo, ook bleek het Coopertje in de elf klassementsproeven vrywel steeds su perieur. Alleen al in de vijf proeven van woensdagnacht was Makinen bijna 5% minuut sneller dan Erik Carlsson, de tweevoudige winnaar van de rallye die in het nachtelijk duister tot de op een na beste prestatie kwam. Zwaarder dan ooit is de sterrit naar Monaco geweest. Van de 237 equipes, die vorige week zaterdag aan de ruim 4000 km lange tocht naar Monte Carlo begonnen, haalden er slechts welgeteld 35 het vriendelijke prins dom aan de Middellandse Zee. In de klassementsproef die woensdagnacht moest worden afgelegd bereikten 13 combinaties d'e finish nüet, zodat maar 22 equipes de opdracht van het rallyecomité volledig volbrachten. Rob Slotemaker kwam in deze zwaarste Monte Carlo Sterrit van de na-oorlogse periode tot een uiterst eervolle 14de plaats. Indien de Neder lander in het traject voor Chambery naar Monaco had nagelaten hulp te bieden aan een in moeilijkheden ver kerende dames-equipe, was een plaats bij de eerste tien stellig bereikbaar geweest- Uiterst eervol ook was de prestatie van Pat CarlssonMoss, enkele ja ren geleden tot veler verbazing win nares van de Tulpenrallye. Met grote voorsprong zy werd derde in de al gemene eindrangschikking voert zij het klassement van de Coupe des Dames aan. Eindklassement 1. Timo Makinen—Paul Easter (Firü) BMC 5118,4138 pnt; 2. Eugen Boehninger—Rolf Wutherich (Did) Porsche 5613.0240: 3. Pat Carlsson— Moss—Elizabeth Nystroem (Zweden) SAAB 5871.1170; 4. Peter HarperIan Hall (GB) Sunbeam 6193.6200; 5. Herbert Linge—Peter Falk (Did) Porsche 6655.8664; 14. Rob Slotemaker —Alan Taylor (Ned) Triumph 7732.7317. moet de brief zyn, waarop de heer Ter Haar doelt, wanneer hij schrijft, „dat het eerste initiatief wel de- gelyk van Philidor-zyde is uitge gaan". By mijn weten was er op dit moment nog geen sprake van een conflict tussen LSG en Philidor. Dit conflict ontstond eerst, toen het bestuui van Philidor in augustus 1964 in de zaak wel geen uitspraak wilde doen, maar het betreffende LSG-lid toch liet weten, dat hy het clublokaal van Philidor niet meer mocht betreden, behalve wanneer hü daar voor een officiële wedstrijd moest zyn. b. Ik \yil gaarne verklaren, dat ik niet wist, dat de heer Ter Haar, zoals hij meedeelt, bij geheime schrifte lijke stemming als bestuurslid her kozen is. Wanneer hij echter meent deze stemming te mogen uitleggen als een bewijs, dat zich in Philidor geen twee stromingen begonnen te openbaren, dan moge ik hem slechts verzoeken daarover contact op te ne men met zijn voorzitter en secretaris. Ik weet, dat zij hem uit de droom kunnen helpen. c. De stap van de voorzitter van de Leidse Schaakbond. Inderdaad heeft de heer Venema een poging on dernomen de beide heren tot elkan der te brengen. In eerste instantie sprak hij met de heer Ter Haar, die de zaak als afgedaan wilde be schouwen, wanneer de LSG-er schriftelyk zou verklaren, dat het geheel «p een misverstand berustte. In tegenstelling tot wat de heer Ter Haar schryft, was de heer Van der Spek hier wel toe bereid, mits de heer Ter Haar van zijn kant een soortgelijke schriftelijke verklaring wilde afleggen. De heer Ter Haar was hier niet toe bereid en ver scheen niet voor een gesprek met de LSG-er in het bijzijn van de voorzitter van de Leidse Schaak bond. d. Ik moet de heer Ter Haar toe geven, dat het bestuur van Philidor officieel zich niet heeft uitgelaten over de opmerking van de LSG-er, gemaakt in een kring van vrienden. Ock het bestuur van Fhilidor ont breekt de Salomo's wijsheid om uit te kunnen maken, wie gelijk heeft. Mondeling is dit door het bestuur van Philidor meerdere malen gezegd. Des te meer spyt het ons, dat het bestuur niet bereid bleek in te gaan op het verzoek van LSG om de zaak verder maar blauw-blauw te laten en de bewuste brief van augustus 1964 wel niet terug te nemen, maar r.a 1 februari a.s. als niet meer ter zake te verklaren en verder als goede schaakvrienden met elkander om te gaan. hoogachtend, de secretaris van het Leidsch Schaakgenootschap Dr. J. B. Wilterdink Nassaulaan 51, Oegstgeest. Mijnheer de redacteur, Is het niet verschrikkelijk, dat de twee grootste schaakclubs uit Leiden, Philidor en het L.S.G., een conflict aan de openbaarheid prijsgeven, waar alle L.S.B.-ers en K.N.S.B.-ers kennis van hebben genomen? (Want ook in de grote steden is dit dispuut ai doorgedrongen!). Voor de oningewijde lezer wil ik hier verklaren en ik spreek uit on dervinding dat de verstandhouding tussen Philidor en het Leidsch Schaakgenootschap nooit al te best is geweest. De reden? Ach, laten we het chauvinisme noe men; misschien weten de actieve le den van beide clubs het zelf niet En wie moet zich tot het bestuur van de Leidse Schaakbond wenden, wanneer dit bestuur uitsluitend uit leden van bovengenoemde verenigin gen bestaat! Laat men elkaar begrypen. Nog nooit is er in ons land een schaker voor „geld" omgekocht en ik hoop dat dit ook NOOIT zal gebeuren! Een goede verstandhouding geeft onze (studie)stad niet alleen 'n beter „aangezicht" maar in 't byzonder is ons Koninklijk spel te mooi en te edel om het door een onverkwikkelijke ruzie te bezoedelen Met dank voor de plaatsruimte, JERRY BEY. Oud-kampioen L.S.B. Surinamestraat 16 Leiden.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 9