TV-Noordzee bleef in de lucht Cubaanse vrouw wilde minister vermoorden In C.H.U. onvoldoende mening van jongeren en cjióteren Opgericht 1 maart 1860 Maandag 14 december 1964 Derde blad no. 31441 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. AMSTERDAMSE OFFICIER VAN JUSTITIE WIL GEEN MENSENLEVENS IN GEVAAR BRENGEN Helikopter REM-bestuurders gaan nu vrij uit Dankzij een hog, woelige zee, opgezweept door een zuidwester storm van windkracht acht, heb ben tienduizenden televisiekij kers dit weekeinde nog de pro gramma's kunnen volgen van de sinds zaterdag verboden T.V. Noordzee. Onder hen bevond zich ook de Amsterdamse officier van Justitie, mr. J. F. Hartsuiker, die is belast met het optreden tegen het t.v.- eiland. Nieuws jagers, die zijn huis deur aan het Valeriusterras m Am sterdam in de gaten hielden of zich in Scheveningen met gecharterde scheepjes gereed hielden om ge tuige te zijn van zijn activiteiten, hebben hun weekeinde vergeefs op geofferd. gevaar worden gébracht", aldus liet mr. Hartsuiker gistermiddag als motivering van zijn afwachtende houding weten. „Natuurlijk kan ik mij niet uitlaten over hetgeen er gaat gebeuren. Laat ik volstaan met te adviseren naar buiten te kijken hoe het weer is". Groot nieuws tuur bracht T.V.-Noordzee zelf door zaterdag vla de radio- en t.v.-zender aan te kondigen, dat de R.E.M. geen uitzendingen meer van het eiland af zal verzorgen. De zender zou zijn verhuurd aan een niet met name, genoemde, maar in het buitenland ge vestigde maatschappij, die de uitzen dingen zou voortzetten. Het program ma van zaterdagavond verliep geheel, zoals was aangekondigd. Gisteravond echter moesten de kijkers het zonder de REM - omroepster doen en had het programma een kleine wijziging on- De bedoeling hiervan is duidelijk: door zich terug te trekken hebben de R.E.M.-bestuurders zich in zoverre veilig gesteld, dat de Justitie tegen hen geen proces-verbaal kan opma ken wegens het illegaal zenden. Ook is hiermee voorkomen, dat er een inval zou worden gedaan in het R.E.M.-kantoor aan de Herengracht in Amsterdam. Niet veranderd De situatie is feitelijk niet veran derd. Voor de vervolgingsambtena- maakt het weinig uit, wie er van zendeiland gebruik maakt. De zender kan worden verzegeld en de technici die op het eiland hebben meegewerkt aan de uitzendingen kunnen op grond van de telefoon- en telegraafwet worden vervolgd. Er gaan geruchten, dat de nieuwe concessionaris van het R.E.M.-eiland een Panamese maatschappij zou zijn. De nauw bij de bouw van het t.v.- eiland betrokken ir. P. S. Heerema, KRO: 7.00 Nws., 7.10 Het levende Woord, 7.15 Ouvertureradio voor vroege mensen, met weglnformaties, Nws., 8.15 Voor J Schoolradio, 10.00 orkest: balletmuz., 11.00 Voor de vrouw, 11.30 lichte gr.muzlek, 11.50, Volaanvooruit, praatje,. 12.00 An gelus, 12.04 Volksliederen en dansen, 12.30 Med. t.b.v. land- en tuinbouw, 12.33 Voor de boeren, 12.45 10 Jaar nieuwe stijl: programma t.g.v. 10 jaar 4.00 V. d. plattelandsvrou- xprogramma (herh. 18.20 Uite. van de KVP. Kaarten op tafel, Een uitzending over politieke zaken, die de aandacht verdienen, 18.30 Muzl- kwaal portret, 18.50 progj- ws., 11 19.30 Metropole-orkest: 22.05 Gregoriaanse zangen keuze uit woord, zang en dans eldersen anders, 23.15 Lichte muz., 23.55 Licht instrumen taal kwartet en zangsollste, 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II 298 m AVRO: 7.00 Nws, Ochtendgym., 7.20 Lichte gr .muziek, VPRO: 7.50 Dagope ning. AVRO: 8.00 Nws., Lichte gram- Klassieke kamermuziek, 9.40 Morgen wijding, 10.00 Arbeidsvitaminen, 10.50 Voor de kleuters, 11.00 Nieuws, 11.02 Voor de zieken, 12.00 Licht ensemble en zangsoliste, 12.20 Regeringsuitzen ding: voor de landbouw, 12.30 Med- t.b.v. land- en tuinbouw,, 12.33 Stereof. uitzending: Metropole-c mofoonmuziek, 13.25 Beursberichten, 13.30 Instrumentaal ensemble: amuse- Het enige vaartuig, dat zater dag, de dag waarop men zou proberen de zender te verzege len, bij de REM kon komen, was de vleugelboot. waarmee de films aan boord van het eiland werden gebracht, welke zater dagavond werden uitgezonden De operatie van het overbreng gen van de films. die de afgelopen dagen ook woord voerder van de R.E.M. is geweest, is mening dat de nieuwe zend- maatschappij zich spoedig bekend zal maken. „De adverteerders moe ten toch weten bij wie zij zendtijd kunnen huren". Geheim krijgsplan Hoewel de zee vanochtend nog bar onrustig was, is het weer vandaag bijzonder kalm, zodat de mogelijk heid bestaat, dat men vandaag nog zonder levensgevaar het eiland kan naderen. Mr. Hartsuiker is vanmor gen tegen halftien, zoals elke mor gen, in het paleis van Justitie aan Prinsengracht in Amsterdam aan gekomen. Hij houdt zijn krijgsplan geheim. Zelfs zijn naaste mede- werkers schijnen niet te weten, wat hij van zins is. Volgens deskundigen zijn er niet veel mogelijkheden om het eiland te „nemen". De normale communicatie met het t.v.-eiland heeft voor namelijk plaats met de draagvleu gelboot „Speednik". Omdat het niet mogelijk is via de hoge palen, waarop het platform rust, het eiland te be treden worden personen, filmma teriaal en levensmiddelen in een door een lier bediende kooi opgehesen. Volgens bepalingen in het verze- leringscontract met Lloyd dient het eilandpersoneel passief te blijven .en mag de Justitie niet in de kaart wor den gespeeld. Dat betekent, dat de vervolgingsambtenaar niet via de kooi op het eiland kan komen. 15.40 Boekbesj Sopraan i.O Nws., 16.02 en mod. lie deren. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 New York Calling, 17.35 Lichte gr.muz. voor d- jeugd, actueel, 18.20 Muzik Antyano: Muziek 8.00 Nieuws, 18.15 Eventueel Ik Antyano: Muziek Tien jaar Statuut i parle: gesproken brief 19.00 Voor de kindei en. literatuur, 21.50 Inleiding 1 liteiten, 23.00 Gesproken brief, 23.05 Mod. kamermuziek, 23.55-24.0 Nieuws, Televisieprogramma's - Nederland I NTS: 19.00 Journaal voor gehoorge- de Nederlandse mijn industrie. NrlS: 21.25 Recht en vrijheid, eenakter, KRO: 22.00 Reportage uit de Rotterdamse haven. NTS: 22.25-22.30 Journaal. Televisieprogramma's - Nederland II NTS: 20.00 Nieuws. AVRO: 20.01 De Schone heks, TV-spel, 20.25 Artiestieke ontmoeitingen, NTS: 21.05 De Vijfde Colonne: Er is geen weg terug, film (minder geschikt voor jeugdige kijkers) de apostel Paulus. Op 21 december in De Rank Noordwijk Milly Scott zingt met Noordzeekoor Het mede door de televisie beken de zangeresje Milly Scott zal op 21 december in het jeugdcentrum „De Rank" aan de Golfbaan een kerst programma verzorgen, samen met bet Noordzeekoor „The Seaside Sin gers" en het trio Louis van Dijk. Milly Scott zal onder meer enkele gospels zingen. Het Noordzeekoor is tot stand ge komen door een reorganisatie van jongens- en mannenkoor van Noord- wijk aan Zee, dat zich meer ging specialiseren op profane muziek. In de periode, dat dit koor nog optrad in de kleine parochiekerk trok het door uitvoeringen in het buitenland reeds de aandacht. Velen zeiden dat het koor meer naar buiten moest optreden. De leiding van het zestig man tellende koor vroeg advies aan mensen uit de pubiiciteitswereld. Als gevolg daarvan werden op korte ter mijn arrangementen gemaakt, waar door nog op 21 december a.s. een optreden kan plaats hebben met Milly Scott als soliste en het trio Louis van Dijk als begeleiding. Een andere mogelijkheid is het landen per helikopter. Op het ogen blik zouden extra tuidraden- die de t.v.-toren tegen rukwinden moeten beschermen- en kabels van de ra diozender zo ver over het platform zijn gespannen, dat hefschroefvlieg- tuigen niet kunnen dalen. Wel moet het mogelijk zijn bij rustig weer een helikopter in stilstand boven het plat form te laten hangen en een Justi tiële ambtenaar via een touwladder te laten afdalen. Men mag aannemen, dat de „ver overing" van het eiland goed is voor bereid. Hierbij is gebruik gemaakt van verkenningen, die de afgelopen weken vanaf marineschepen en mili taire vliegtuigen zijn gedaan. Programma's van „Veronica" ook in AVRO-bode De voorzitter van de AVRO, mr. dr L. M. Slotemaker, heeft op de zater dag gehouden buitengewone alge mene vergadering van de AVRO in de studio in Hilversum meegedeeld, dat de AVRO-bode met ingang 1 1 februari zal worden vernieuwd uitgebreid. Met ingang van 20 decem ber zullen reeds de programma's Radio Veronica in de AVRO-bode worden opgenomen. Voorts werd op deze vergadering het besluit genomen een lening aan te gaan van f700.000 ten behoeve van de AVRO-bode. In zijn openingswoord herinnerde mr. Slotemaker er aan, dat een werk groep zich bezig houdt met de pu blic relations van de omroeporganisa tie en het verstevigen van de binding met de leden. Na afloop van de bijeenkomst werd in de hal van de studio door dr. A. Klapwijk een plaquette van de kun stenaar Fritz Jaritz onthuld, die her innert aan de actie voor „Het Dorp" van november 1962. Bezorgdheid bij leiding De secretaris van de Christelijk-Historische Unie, mr. J. W. van Gelder, heeft zaterdag op een algemene vergadering van de fede ratie van Christelijk-Historische Jongerengroepen in Utrecht een zekere bezorgdheid uitgesproken over de verhouding tussen de C.H. Jongeren en de Unie. Zo schort er volgens hem nogal wat aan de doorstroming van leden van de F.CJLJ. naar de C.H.U. Ook de meningen van de jongeren drin gen volgens hem onvoldoende door de Unie. In dit verband merkte hij op, dat hij begrijpt dat de jongeren onder ling graag over politieke zaken dis- BOM ontploft Een bom, die was aangebracht aan een vrachtauto, is gisteren ontploft voor een negerkerk in Montgomery in de Amerikaanse staat Alabama. Onder de bezoekers van de kerk ont stond bijna een paniek. Niemand werd gewond en de kerk werd nie beschadigd. Een agent in burger, die getuige was van het incident, arre steerde de drie blanken in de auto. De commissaris van politie in Montgomery zei, dat de ontploffing werd veroorzaakt door met gas ge vulde plastic-ballons, die waren gemaakt aan het einde van een metalen pijp aan de vrachtauto, die de kerk stond geparkeerd. De ballons waren met draden verbon den met de accu. Men kon ze van en uit de auto laten ontploffen. In de vrachtwagen had de politie flessen met zuurstof en acetyleen gevonden. Als de ontploffing deze stoffen had kunnen doen ontbran den had de explosie grote verwoes tingen kunnen aanrichten, aldus de politie. Voorzitter K.L.T.B.: Bundelingaanbod van agrarische produkten In zijn openingsrede op de vanmor gen in Haarlem gehouden vergade ring van de Katholieke Land- en Tuinbouwbond heeft de voorzitter, de heer E. J. M. Kolfschoten uit Roe- lofsarendsveen, onder meer aandacht gevraagd voor de bundeling van het aanbod van de agrarische produkten in verband met de afzetmogelijkhe den en voor de moeilijke financiële positie van de beginnende boer en tuinder. Volgens de heer Kolfschoten moet men gaan denken aan een stevige uitbouw van een fcopcoöperatie op het gebied der granen, evenals voor an dere akkerbouwproducten. De jonge boer staat voor moeilijk heden en daarbij dacht de voorzitter aan de vraag hoe hij de enorme ten bij overnemen van een bedrijf op zich moet nemen. Het is nauwe lijks meer aan te nemen, dat dit kan worden opgebracht langs de weg van het normale markt- en prijsbeleid. Weliswaar bestaan er financierings mogelijkheden, maar een bijkomstige knellende omstandigheid kan nog zijn, dat de jonge boer verouderde gebouwen moet overnemen. Het is daarom, volgens de heer Kolfschoten, verantwoord, wanneer de georgani seerde landbouw zich inspant om het subsidie-beleid voor individuele be drijven te leiden via het vraagstuk van de overneming van bedrijven door boerenzoons. De heer Kolfschoten pleitte voor concentratie van de vele poldertjes en watersöhapjes en beval schaalver groting aan. In Noord-Holland be staan 260 gereglementeerde water schappen en in Zuid-Holland ruim 500, waarbij nog vele ongereglemen teerde poldertjes komen. De voorzitter herinnerde er aan dat de secretaris van het Nederlands Katholiek Vakverbond, drs. Th. Cop- pes, gesproken heeft over benoeming van een aparte minister voor ruim telijk beleid en over socialisatie van alle grond. Vooralsnog is het beter de zaak in handen te laten van de bewindsman van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid en die van de pro vinciale en lokale besturen. Gaat het over landbouwgronden dan is er nog een ministerie van Landbouw en Vis serij", aldus de heer Kolfschoten. Hij meent echter, dat zij zich niet voldoende realiseren, dat hun uitspraken onverbindend zijn en dat zy niet genoeg gelegenheid heb ben om datgene wat zij stellen te toetsen aan de mogelijkheden in de praktijk. In de politiek moet je nu eenmaal met compi-omissen werken, aldus mr. Van Gelder, die meent, dat er een onnodige verwijdering ont staat tussen de jongeren en b.v. de C.H.-Kamerleden, als dit besef ont breekt. Voorts is hij van oordeel, dat de F.C.H.J. een te sterke neiging heeft om haar kritiek vooral op de unie te richten. Voor een verbetering van de me ningsvorming in de verschillende or ganen van de unie is volgens hem de medewerking van de jeugd nodig. Hij heeft echter de indruk, dat de jonge renorganisatie zich niet aan een ze kere „apartheidspolitiek" kan ont trekken. Anderzijds gaf hij toe, dat men zich in de unie lange tijd be droevend weinig om de Jeugd heeft bekommerd. Noodweer in Engeland Het water stroomde gisteren in Noordwest-Engeland door huizen, sneed wegen af en veroorzaakte grondverschuivingen. Dit geschiedde twee nachten storm en zware re gens. Deskundigen schatten de regen- zal in het gebied van Glasgow alleen op viermiljoen ton, 2centimeter over het gehele gebied. Huizen in twaalf graafschappen m Wales, in zes Engelse en acht Schotse, evenals spoorwegen worden bedreigd of zijn versperd door het water, door sneeuw of ijs. In de straten van Kendal stond het water 60 centimeter hoog, in het dis trict van Westmoreland Lake moes ten de mensen uit hun huizen geëva cueerd worden. Manchester veranderde in een Ve netië en bootjes en legervoertuigen doorploegden het water om mensen in veiligheid te brengen. In de stad viel 5 centimeter regen in 24 uur. EERSTE NET NTS §f 7.00 uur Engelse les 7.30 uur De Baron, Comedy Caper 7.45 uur Openbaar kunstbeztt 8.00 uur NTS-journaal EE 8.20 uur Politieke uitzending |j 8.30 uur Dol op lange mannen, film 9.55 uur Zijne excellentie is uw gastheer, 10 jaar koninklijk EE 10.20 uur A.B.C., 10 jaar koninkrijk 10.45 uur NTS-journaal. TWEEDE NET NCRV 8.00 uur Nieuws in het kort NTS 8.01 uur Rendez vous a Paris 8.35 uur Micro: „De levende cel" Oudejaarsnacht, eenakter Gesprek met dr. Robert van Gulik M ah alia Jackson zingt Attentie, actualiteiten. 8.55 uur 9.20 uur Geen R.E.M.-programma's meer In verband met het gewijzigde karakter van de R.E.M., die sedert vrijdagnacht op grond van een beslissing van regering en parle ment heeft opgehouden een legale zender te zyn, staken wij om principiële redenen vanaf dat tijdstip de publikatie van de pro gramma's. HHj ■II Vrolijkheid Nederland 1 bracht zowel op zaterdagavond als op zondag avond een populair vrolykheids- programma, te weten een „ty pisch Engelse musical uit de jaren dertig" (NCRV) en een revueprogramma met Walden en Muyselaar (AVRO). De musical mag gekarakteriseerd worden als fris, fleurig en vrolijk en onschuldig, de Sleeswij'krevue als koddig, „lollig", moppig en florissant met de onvermijdelijke aantekening dat het vakman schap er weer met bakken vol vanaf te scheppen viel. Series Dit weekeinde werd verder gekenmerkt door wat men in bfljartkringen een „Serie Ame- ricaine" pleegt te noemen, d.wjz. een serie korte stoten en stootjes langs de (bekende) rand. „Alles draait om moeder". „Swieber- tje", Barend de beer", „Lassie", „Sbiefbeen en zoon", Pa Pinkel man", „De Bailey's", „Kunst grepen", „De Tom Ewel'lshow". Het leek de Rem wel. Al deze programma's hieven zichzelf, ons daarmee in deze onzekere wereld althans dat kleine beetje I biedend. Ko van Dijk Heb spel „Kofll" van de Duitser Hermann Moors verloochende zijn Duitse afkomst niet. De bedoeling was ongetwjjfeld t« tanen hoe dictatorschap en fas cisme in het algemeen in staat waren door intimidatie en bunrtgeweld, afgewisseld door een bepaalde vorm van tege moetkoming en vleierij de ge wone mensen te dwingen hun zijde te kiezen. Moers slaagde tiaar wonderwel m, maar kon door gebrek aan voldoende talent niet verhinderen dat zijn stuk zelf ook tot de intimidatie- pogingen ging behoren, inplaats dat die intimidatie alleen bin nen de omraming van zijn spel een plaats zou krijgen. De vorm geving deed zo nu en dan den ken aan Ionesco, Pinter, Beckett en dat soort toneelvemieuwers, maar omdat Moers de Franse esprit ten enenmale mist en ook de harde menselijkheid van Pintor (om nog maar te zwijgen van hun aller talent) werd zijn „Kol" een loodzwaar en zeer Duits verzinsel, niet dom be dacht maar ook geen moment tot leven komend, ondanks de dappere pogingen daartoe van Ko van Dijk, die nog wel wat menselijke ruimte om zich heen wist te scheppen. Kol zelf was bij Peter Oosthoek in verkeerde handen gevallen. Hij is het type niet voor zo'n rol, integendeel, en omdat hij daardoor de nuan ces niet zelf wist aan te bren gen verzandde zijn rol in opge blazen „Deutsohtuin". Feest Op Nederland 2 verzorgde de VARA via regisseur Nico Knap per een klein kleinkunstpro- gramma dat aangenaam ver raste dooi- goed vertaalde teksten die door Liesbeth List wier kwaliteiten we al kenden maar ook dooa* de uitstekend uit de hoek komende Dick Rienstra (vooral „De nubtelo- zen van de nacht") en de be trouwbare Ferenc Schneider heel plezierig ten gehore wer den gebracht. Hans Andreas had gezorgd' voor de verbindende teksten die als poëtisch gezoem de liedjes bijna geruisloos aan elkaar lasten. Bob Spaak Een aangename verrassing tenslotte was op Nederland 2 het sportprogramma van Bob Spaak. In drie kwartier behan delde hy verrassend veel. Het Jubileumboek van de KNVB, een foruimpje over verruwing in de voetbalsport rondom Kreljer- maat te bed en met Tony v. d. Linden, de scheidsrechters Van Leeuwen en Bogaard en de sportjournalisten Geudeker en Rien Bal, een reportage uit het dorp bij Nijmegen waar de be volking zeer verontwaardigd bleek over de schorsing van SDOO, de Jaap Eden baan met gesprekjes met Liebrechts, Ver kerk en Ad Schenk, Dik Bruy- nesteyn met sportcartoons, Syl via de Leur met een liedje dat blijkbaar de spanning moest breken en vooraf aan het forum over die spelverruwing een film-ode aan de free-kick, be geleid door toepasselijke muziek van Grieg (Morgenstimmung) hoewel de „Dance macabre" van Saint-Saens ook niet mis staan zou hebben. Een pittig, snel programma, dat een aan winst is voor de bezitters van het tweede net. llll!MMI!!l!IMIlfll!IIUill!I!!llll!niM!!ll!!nilllll!!l!ini!l!ll!i:inini!lll!!in ONTPLOFFING BIJ V.N.-GEBOUW Dc Newyorkse politie heeft zaterdag op ongeveer een kilometer afstand van het gebouw der Verenigde Naties drie staven dyna miet, voorzien van twee slaghoedjes, gevonden. Voor ontploffing was alleen nog elektrische stroom nodig. Men tracht verband te leggen tussen deze vondst en het afvuren door Cubaanse ballin gen van een bazooka-granaat op het gebouw van de V.N., welke vrijdag plaats had. Mes in de hand Toen de granaat vrijdag werd af geschoten, stormde een 27-jarige Cu baanse vrouw met een mes in de hand naar voren uit een groep de monstranten anti-Castro bij het ge bouw van de V.N. Zij klom over een hek en rende op een muur af. Vol gens de politie wilde zy met alle veld Ernesto Guevara, de Cubaan- minister van Industrie, vermoor den. Guevara deed op dat ogenblik i een rede een aanval op de V.S. De politie arresteerde de Cubaanse ballinge voor zy haar plan ten uit voer kon brengen. Tydens de behan deling van haar zaak poogde zij de hand aan zichzelf te slaan, hetgeen eens door de politie kon worden verydeld. De vrouw vertelde, dat haar man was vermoord door de strijdkrachten van Fidel Castro en i dat zyzelf in de Cubaanse gevangenis op vreselyke wyze was mishandeld. Zy kwam twee jaar geleden naar de V.S. en heeft geen geld om de door de rechter bepaalde borgsom van (7000 gulden te kunnen Tapijtspijkers De politie vertelde later nog, dat de vrouw in het bezit was van een mes van 12.5 cm lengte, van een bus met bleekmiddel en van ongeveer 500 tapytspykers. Zy heeft geen verkla ring gegeven van het bleekmiddel en de spy kers. Overigens had de politie de grootste moeite de vrouw te arre steren. Zy vocht als een razende, drukte een politieman zo hard tegen een betonnen muur, dat hy een been brak en krabde het gezicht van een ander tot bloedens toe open. Terwyi de politie zich bezig hield met het in bedwang houden van de vrouw, klommen twee Cubaanse de monstranten over een byna twee me ter hoog hek om de Russische vlag by het V.N.-gebouw neer te halen. Toen het hoofd van de Russische de legatie naar de V.N., Fedorenko' dat hoorde, zei hij: „Wy bevinden ons hier onder rovers. Hoe kunnen wij werken". Arrestatie De Newyorkse politie arresteerde zaterdag voorts een 17-jarige neger, die uit een winkel naar het V.N.-ge bouw belde met de waarschuwing, dat er een nieuwe aanslag zou wor den gepleegd. „U komt er niet zo goed af als de vorige keer", zei de jongen, die waarschynlyk op de be schieting van vrijdag doelde. De po litie heeft hem na zyn verhoor door gestuurd naar een ziekenhuis voor een onderzoek van zyn geestvermo gens. De Cubaanse minister Guevara heeft gisteren in een vraaggesprek voor de televisie verklaard, dat Cuba prys zou stellen op normalisering van de betrekkingen met de V.S., zy het niet op door de V.S. gestelde voorwaarden. Cuba heeft gebrek aan talrijke industriële onderdelen. „De omstandigheden zijn nu veranderd" aldus Guevara. „Cuba wil zyn pri maire landbouwprodukten nu wel weer aan de V.S. verkopen". Vrijgesproken De omstreden Weat- dultse kankerspecialist dr. Josef Issels is in hoger beroep vrijgesproken. Hij werd beschuldigd van het veroorzaken nalatig' Jaar gevangenisstraf deeld, maar het federale gerechts- rnietigde dit vonnis en beval een behandeling van de zaak. Daar bij liet de openbare aanklager twee be schuldigingen vallen.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 5