,Bij Tele vizier geen harde interviews' !ii Kritiek op omvang van de ontwikkelingshulp AVRO redt kerstshow van Rudi Carrell L.D- OVER T.V. PIM ELFFERICH: 2N TWEEDE-KAMERCOMMISSIE f-—-- Donderdag 10 december 1964 Derde blad no. 31438 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. PIM ELFFERICH (25 jaar) heeft voor A.V.R.O.'s ..Televi- |ier" de beschikking over vijf vaste mensen. Van wie er één re- jorter-representator is. Daarnaast werkt hij veel met medewerkers jan buiten zoals de heren Peereboom, Hilterman, Van Wage- N jingen en Hogendijk. Hijzelf blijft achter de schermen. ..Ik coör- lineer, stimuleer en bemoei me van a tot z met de produktie". Of lij zich nu te jong acht voor deze post? „Nee, daar heb ik nog looit last van gehad. Het heeft zelfs een voordeel om zo jong te )ijn. Je hebt veel ambitie en veel energie. Televisie en de gehele ournalistiek zijn trouwens door hun structuur jonge media". Overlapt hun actualiteitenpro- p-amma wel eens het N.T.S.-jour- jaal? „Nee, bepaald niet. Wij doen het lamelijk heel anders. De N.T.S. icrgt voor het naakte nieuws. Wij ijjn de bredere, tragere baanschui- -er achter dat nieuws. Hoewel we le primeur niet versmaden. We kun- len ook nieuws maken. Je kunt na tielij k zaken aanpakken op een zoda- ;omen. Onze taak is potentieel nieuws somen. Onze taak is potentieel nieu laar buiten te gooien. Om een voor meld te noemen: een reportage over le verkeersverstikking in randstad ïolland kan door een bepaalde aan- jak een nieuwselement in zich heb- ien. Trouwens, het journaal en wij rerwijzen over en weer vaak naar flkaar. En dat is een hele gezonde [erhouding. In het buitenland volop loegepast. Op het tweede net brengt Televizier" alleen een maandeditie ran 40 minuten". Goed, ik constateer wel e «n life uitzending de ik zeg er eerlijkheidshalve bij: ik heb de juiste vorm nog niet hele maal gevonden". Nadat wij dinsdag en gisteren a interviews plaatsten met Her- a man Wigbold en Richard Schoonhoven, resp. van de tv- a ictuliteitenrubrieken „Achter i het nieuws" en „Brandpunt", i publiceren wy thans een ge- sprek van onze r.t.v.-medewerk- p ster met Pim Elfferich, eind-re- i dacteur van AVRO's „Televi- zier". Morgen laten wy als i 4 laatste Dick Houwaart vertellen 4 »ver „zijn" rubriek „Attentie" 4 4 (NCRV). 4 Tijdlozer „Ik heb lang gepiekerd over die Jrequentie, maar ik geloof dat je le kijker er geen dienst mee bewijst >m hem nog meer actualiteit voor ;e zetten. Men stikt er bijna in. Ik jen trouwens ook niet van plan om lat volgend jaar anders te doen. Die uitzendingen op het tweéde net zijn sijdlozer, iets feature-achtiger. Maar Is „Televizier" tendentieus? „Dat is niet waar in zijn algemeenheid, soms niet uit de verf komen, maar dat vind ik geen bezwaar. Je kunt niet in 7 minuten tijd een rond beeld van iemand maken waar een ver slaggever, die bij een krant werkt een paar uur over kan doen". „Harde interviews komen bij Te levizier niet voor. Daar verzet ik mij met hand en tand tegen. Maar dat impliceert niet, dat een life inter view niet een zekere stootkracht moet hebben. Je moet echter fair play spelen. Mensen die zichzelf in de pan gehakt voelen, hebben dat aan zichzelf te danken. Dat ligt zelden aan de presentator". Geen criterium Over taalgebruik zegt hij: „Ik ver wacht bij mijn mensen een alge meen beschaafd Nederlands, spreek- gemak. een fatsoenlijk optreden en nette kleding. Dan pas kan de kijker in zo iemand geloven. Dat neemt niet weg, dat iedereen wel iets eigens mag hebben. Leeftijd is bij mij geen criterium, al is het wel zo, dat ou deren soms een andere, betere kijk op de dingen hebben en een stuitend brokje agressie kwijt zijn. Ze hoeven niets meer te bewijzen. En wat de provincie betreft: we schuwen de buitengewesten niet, waar nieuws is komen wij, maar ja, de randstad levert nu eenmaal meer nieuws op.". EERSTE NET VARA Glynis: „Weg met Aguero" Playback NTS-journaal Achter het nieuws, actualiteiten UIT, met Ellen Blazer en Berend Boudewijn De opgaande zon, spel van Heijermans NTS-journaal. TWEEDE NET VPRO NTS Nieuws in het kort Het orgel, documentaire Hollywood and the Stars: „Paul Newman" Concert voor jonge s Extra, actualiteiten. TV NOORDZEE Toch met Walter en Conny (Van onze Hilversumse correspondent) Rudi Carrell kan gerust zijn. Zijn kerstshow - voor het eerst zon- der De Mounties, maar met het Britse echtpaar Walter en Conny - gaat door. Er waren namelijk moeilijkheden gerezen tussen AVRO en VARA over een optreden van dit bekende Britse duo. De AVRO bij monde van Karei Prior beriep zich gisteren tijdens een speciaal wegens dit geschil bij eengeroepen programmacommissie vergadering, waarin vertegenwoordi gers van alle omroepverenigingen zit ting hebben, en die werd voorgezeten door NTS-voorzitter Schiittenhelm, op een bij de omroepen gebruikelijke „claim" op dit paai-. Kort nadat de eerste Engelse lessen waren begon nen, „claimde" Prior een optreden van dit t.v.-echtpaar voor de AVRO- televisie wat inhoudt dat geen van de andere omroepen hen mocht con tracteren. De VARA bleek zich van dit AVRÓ-recht niets te hebben aan- GERO CASSETTES JUWELIER - HORLOGER F. W. PLESSEN Bevrtfdingsplein 12 - Leiden Z.-W. Telefoon 26670. Luifelbaanzegels. VOOR VRIJDAG 11 DECEMBER talf Hilversum I, 402 m. NCRV: 7.00 Nws. en herh. SOS-ber. pet 7.10 Dagopening. 7.20 Klass. kamermuz. pil 7.45 Radiokrant. 8.00 Nws. 8.15 Lichte iziqgram. 8.40 Amus.muz. 9.00 V. d. zie- ;raifcen. 9.35 Waterstanden. 9.40 Moderne ?ai amus.muz. 10.30 Morgendienst. 11.00 Klass. kamermuz. 11.15 In 't zilver: at1 progr. voor de oudere luisteraars. 12.00 Lichte gram. 12.30 Meded. t.b.v. land en tuinbouw. 12.33 Meisjeskoor met J instr. sextet. 12.53 Gram., event, act. ,CË 13.00 Nieuws. 13.15 Metropole-ork. en a zangsolisteamus.muz. 13.55 Lichte ie'J muz. 14.05 Schoolradio. 14.25 Licht instr. kwartet. 14.45 Declamatie. 15.05 Oude en moderne klavecimbelmuziek. ir* 15.30 V. d. vrouw. 16.00 Muz. herinne- ringen. 16.30 Duizendschoon: Enkele Kegeldrager, lezing. 16.45 Moderne or- kestmuz. 17.00 Verzoekplatenprogr. v. I d. middelbare school. 1 NCRV: 18.00 Halte: progr. v. d. Jeugd. 18.30 Fanfare-ork. 18.50 Regeringsuitz.: t f De Politie nu. 19.00 Nws. en weer ad praatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Van horen zeggen en zingen. 19.35 Ned. fol kloristische muz. 19.50 Viool en klave- aa' cimbel: klass. muz. 20.05 Prisma: ge- progr 20.50 Geestelijke liederen. nkamer: vc™ t in klank, theoloog en Küng. 22.30 Nws. 22.4 zending deren. 23.35 Lichte ctl Nws. iet 23.55-24.00 VARA: II, 298 m. .0 Nws. 7.10 Ochtendgym. Soc. strijdlied. 7.23 Lichte gram. hl 8.00 Nws. en soc. strijdlied. 8.18 Lichte gram. 8.50 Gym. v. d. vrouw. 9.00 Te land en te water: informatief progr. voor weg- en water weggebruikers. VPRO: 9.40 Morgenwijding. VARA: 10.00 Schoolradio. 10.20 Lichte gram. 11.00 Nws. 11.02 V. d. kleuters. 11.15 Ji V d vrouw. 11.55 Sopraan en piano: iJ,- klass. liederen. 12.20 Regeringsuitz.: f. V. d. landbouw. 12.30 Meded. t.b.v. J land- en tuinbouw. 12.33 Act. 12.38 Najaarsnvuziekfeest van de Alg. NedJ bnio Tent' Nws. 13.15 Meded verenigingen. 12.55 illingsagenda. AVRO: 13.00 Meded event, act. of gram. 13.25 Beursber. 13.30 Omroepdubbel- 16.15 Klass. gram. 16.30 V. d. jeugd. Kiosk:'act. artikelen. 19.10 Nwe gram. 19.35 Verder dan je neus..., progr. voor Jonge mensen. 19.55 Eerste kolom, praatje. 20.00 Nws. 20.05 Der Tod des Ned. poëzie. 20.50 Boekbespr. VARA: deren, klankb. 22.15 Liedjes. 22.30 Nws. 22.40 Weerklank: muziekrevue. 23.10 Lichte gram. 23.45 Soc. nws. in Espe ranto. 23.55-24.00 Nws. GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP (Over de 4e lijn van 18-20 uur) Modest Moussorgsky. „Boris Godou- Anna Alexie1 Ouzounov, Kirii Dulguerov, Miïen Paounov. Vasil Ben- chev. John Lanigan, tenor; Nationale Opera DirigentAndré ia (o.l.v. Lu ben Kondov)Orkest van_ het Conserva torium var Cluytens. TELEVISIEPROGRAMMA'! Nederland I: NOT/NTS: 14.05-14.30 Schooltelevisie. KRO/NCRV: Barend de "KNVB. 22.25 Epiloog. NTS 22.30 Journaal. 22.35-22.50 Socutera. Nederland n: NTS: 20.00 Nieuws lr het kort. 20.01 Zonder formules: popu lair wetenschappelijk progr. AVRO: 20.30 Danny Kaye Show. 21.20 Vlucht KL-145. reportage uit Schiphol. 21.50 -22.10 Parlementaire Spiegel. getrokken en had het nietsvermoe dende Britse duo voor de Rudi Car- rellshow gecontracteerd. De AVRO had de Walter en Conny-primeur in haar Corry-Brokkenshow opgenomen. Gezwicht Hoewel de vergadering besloot de AVRO gelijk te geven, kon Rudi Car rell gisteren toch verlicht ademhalen zijn hele om dit paar opgebouwde show viel niet in het water. De hoof den van de VARA verzochten de AVRO na de uitspraak hun recht hen af te staan: als Rudi hen niet krijgen, zou zijn kerstshow mogelijk kunnen doorgaan. Voor dit klemmende argument is de AVRO toen gezwicht. „We wilden Rudi dit geval helpen. We gunnen de kij kers een zo goed mogelijke kerstshow" lichtte Ger Lugtenburg dit besluit toe. Draadomroep lijdt grote verliezen Van 1957 af verkeert de draadom roep in een situatie, die jaarlijks tot verliezen leidt. Dit verlies waj 1957, 3.6 miljoen en wordt voor 1965 begroot op 8.2 miljoen gulden. Dit staat in een brief van minis ter Van Aartsen (Verkeer en Water staat) aan de Tweede Kamer. Hierin wordt, naast een overzicht van de financiële verliezen, een overzicht ge geven van de ontwikkeling van het aantal aansluitingen. Uit deze tabel len blijkt een sterke terugloop van 't aantal hoofdaansluitingen. De mi nister wijst er o.m. op, dat de matige tariefsverhoging per 1 juli van dit jaar het aantal opzeggingen sterk heeft doen stijgen en de teruggang van het bestand heeft versneld. Bij voortzetting van de- exploitatie zou (by behoud van het aantal abonnees) een ongeveer tweemaal zo hoog tarief nodig zijn om tot een sluitende exploitatie te komen. De ervaring met de relatief geringe ta riefsverhoging in 1964 toont aan, dat langs deze weg geen uitkomst te zien is", aldus de minister. Mr. Ed, voor de jeugd Mr. Magoo, tekenfilm Wist u dat, informatief Victory at sea, oorlogsdocumentaire The New Breed: „Kinderroof". Kerkelijk Leven Klarenbeek te Haamstede H. Post- GEREF. KERKEN Beroepen te Oostburg J. Paksl. kand. te Kampen. Bedankt voor Middelburg (4e pred.pl." (W.-Dld.) „Gemengd" huwelijk in R.-K. Kerk voltrokken (Van onze correspondent» In Nijmegen werd gisteren in de r.k. studentenkapel ter inzegening van een „gemengd" huwelijks een dienst gehouden, die in gelijke mate protestants als r./katholiek van op- De 21-jarige student in de medi cijnen Herman A, M. Hebinck uit Enschede en de 20-jarige apothekers dochter, mej. H. C. Tenhoopen uit Wageningen, beiden in Nijmegen stu derend, vormden het eerste „oecu menische" bruidspaar in Nederland. De bruidegom is roomskatholiek en de bruid hervormd. Toch hoefden zy niet via een zijdeur de kapel te be treden voor een huwelijksinzegening in de sacristie. De uitleg, die aan het concilie kon worden gegeven, maakte het voor het eerst mogelijk, dat de bruidegom zijn in een wolk van witte tule gehulde, gelukkig lachende bruid voor het hoofdaltaar van de kapel voerde. Zij werden daar behalve door de studentenmode rator pater dr. H. P. J. M.. van Waes- berghe, begroet door de voorzitter van het convent van Nijmeegse pre dikanten, ds. N. R. Hefbing: de pa ter in een wit kleed gehuld, de pre dikant een zwarte toga dragend. Het votum en de groet, die de protestant se eredienst inleiden, werden uitge sproken door ds. Hefbing, waarna gezamenlijk het „Wilt heden nu tre den" werd gezongen. Na de bijbel lezing door pater Van Waesberghe werd de preek gehouden door ds. Hefbing. Na het gezamenlijk zingen van Psalm 100 leidde pater Van Waes berghe de huwelijksinzegening en hu- welijksdienst. Hij zegende ook de door de predikant aangereikte ringen van het bruidspaar en gin£ voor in ge bed. Nadat ds. Hefbing de bijbel had overhandigd en de bijbellezing had verzorgd, zongen de velen, die de dienst in het oude studentenkerkje bijwoonden gezamenlijk Psalm 118 De studentenmoderator sprak de slotzegen uit. „Volken der aarde beter leren kennen" Tijdens zijn eerste algemene au diëntie sinds zyn terugkeer uit In dia heeft Paus Paulus VI gisteren gezegd, dat het de plicht van de opperpriester is „de volken der aar de beter te leren kennen". De opmerking scheen een nieuwe aanwijzing, dat de Paus verdere rei zen overweegt. Op de audiëntie in de grote zaal der zegeningen in het apostolisch paleis zei de Paus: „Wij moeten al len onze opvatting verbreden hoe wij het beeld van het katholicisme van de kerk in de wereld zo goed mo gelijk kunnen verspreiden. Wij moe ten allen een nog grote verlan gen naar menselijke en universele broederschap hebben. Wij moeten allen met grotere moed de kwesties en problemen over de aanwezigheid van de kerk in de wereld onder ogen Ter gelegenheid Heijermans-jaar schrijver 100 jaar geleden werd j herdacht dat deze grote toneel-1 E geboren en 40 jaar geleden over- E leedzendt de televisie vanavond I Êf op Nederland 1 Heijermans' §j ..spel van de middenstand ge- J |i heten ..De opgaande zon uit. j j§ De foto toont Elsje Scherjon E en Frans van der Lingen in een scène uit dit toneelstuk. Examen-fraude in Utrecht? De rector magnificus van de Rijks universiteit in Utrecht, prof. mr. L. I. Hymans van den Bergh, onderzoekt op het ogenblik een klacht over een fraude die vorige week door een of meer studenten zou zijn gepleegd by het, doctoraal examen in de facul teit der diergeneeskunde. Prof. Hymans van den Bergh wilde zich niet uitlaten over de aard van de klacht. Evenmin kon hij toezeg gen dat er van de zyde van de universiteit nadere mededelingen zul len worden gedaan als het onderzoek is afgesloten, aangezien publikatie van een eventueel vonnis een ver zwaring van de straf betekent. De daden van het Nederlandse voetbalelftal in de jubileum- wedstrijd tegen Engeland bleven de televisiekijkers verbor gen tot na het tweede nieuws- journaal, toen de nieuwslezer al had verteld van het voortreffe lijke resultaat van de oranje- Jammer voor de talloze voet balliefhebbers onder die kijkers dat zij dit evenement hebben moeten missen. Dubbel jammer voor de vele duizenden KNVB- leden, die zeer waarschijnlijk de recepties in hun afdeling graag hadden gegeven voor een direct meebeleven van dit hoogtepunt in de feestviering van hun bond. Praten, praten Wat kregen zij ervoor in de plaats, zo zij niet aan de radio reportage de voorkeur hadden gegeven? Een overmaat aan woorden van de AVRO op het eerste net. Op het tweede net de befaam de film van Carol Reed „De derde man" (niet jong meer, maar nog steeds boeiend), nadat Hans Keller in Theater '64 zijn visie had gegeven op het reeds veelbesproken toneelstuk „Na de zondeval" van Arthur Miller. We zeiden het reeds: een stortvloed van woorden op het eerste net Eerst veel geschreeuw in de 28e Dick van Dycke-show. Overigens niet een van de beste afleveringen. Na het nieuws praten over sport. Praten over een sporthal, over een indoor- over GVAV. Praten over de voorbereidingen van de Olympische Spelen in Mexico, waarbij natuurlijk nog niet veel kon worden gezegd, dat we al niet wisten. Verder dan plannen maken is men eigenlijk nog niet. Geen nieuws Veel gepraat en weinig ge toond werd er ook in AVRO's Televizier, waarin de heer E. Peereboom over de lonen kwam vertellen, dat hij eigenlijk niets te zeggen had. De Verdedigers deden ditmaal tegen hun ge woonte in ook weinig meer dan praten. waarna Pierre Janssen op zyn bekende altijd wat gezwollen manier enige typische karaktertrekken van de Nederlandse schilderkunst trachtte aan te tonen. In het filmpje werd veel moois ver toond, maar het was toch te kort om erg diep te kunnen gra ven. In een door zijn onbehol penheid toch charmant pro grammaatje kwam Max Woiski jr. de boel wat opvrolijken met warmbloedige klanken, waarna we het laatste praatonderdeel het tweede nieuws journaal opgediend kregen. En toen mochten we eindelijk iets zien van die bijzonder eer volle voetbalwedstrijd tegen En geland. Veel te weining. En veel te laat. Het bekende strijdlied, dat van de tribunes rolde, had een nare bijsmaak. Voor televi siekijkend Nederland was het gisteren net andersom: „Geen daden, maar woordenEen slechte beurt van de KNVB. iiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiitiiiiiiiiiinniiiiiiiiiiiniiuiuiRH^ Van socialistische en katholieke zijde is gisteren in de Tweede- Kamercommissie van Butenlandse Zaken ernstige kritiek gele verd op de omvang van de Nederlandse ontwikkelingshulp. Ook staatssecretaris Diepenhorst (Buitenlandse Zaken) was van me ning, dat de verhoging van de ont wikkelingshulp belangrijk is. Maar een plotselinge verhoging met enkele honderden miljoenen achtte hij voorshands uitgesloten. Hij be schouwde de verhoging voor 1965 (elf miljoen méér) als een bevredi gend uitgangspunt voor gestadige op bouw van de Nederlandse ontwikke lingshulp. Rood-China "Woordvoerder van de vijf grote fracties hebben in de commissie ge pleit voor Nederlandse steun aan voorstellen tot toelating van Rood- China in de Verenigde Naties. Mi nister Luns deelde echter mee, dat de Nederlandse delegatie naar de Al gemene Vergadering zich van stem ming zal onthouden als een toela- tingsvoorstel in stemming komt. De grete fracties bleken van mening, dat het niet reëel is dit China uit de VN te houden, vooral niet nu dit land tot de atoomclub behoort. Mr. Luns meende, dat de toelating van Rood- China nog maar een kwestie van tijd is. Maar hij waarschuwde ertegen de Chinese A-bom als een soort aan beveling voor het lidmaatschap van de VN te zien. Frankrijk wilde men destijds om dezelfde reden uit de volkerenorganisatie stoten. Met Bel gië en Italië onthoudt Nederland zich van stemming. Geen plan-Luns Er bestaan geen Nederlandse plan nen voor structuurverbetering van de NAVO. Dergelijke plannen zouden Advertentie tJubbel gefermenteerde pijptabak de man. die Lincoln rookt... gezien de situatie binnen het bond genootschap geen zin hebben, zo meende minister Luns. Het maken van plannen is niet het moeilijkste, het gaat erom of deze plannen te verwezenlijken zyn. En dat zyn ze nu niet. De commissie voor Buiten landse Zaken heeft de minister gis teravond heel wat suggesties aan de hand gedaan, maar met deze bezwa ren veegde mr. Luns ze allemaal van tafel. M.L.F. Ook de multilaterale kernmacht is uitvoerig ter MLF gekomen. Opval lend daarbij was, dat de socialistische fractie heel wat positiever houding aannam dan in het verleden. Haar woordvoerder mr. Van der Stoel som de een aantal voorwaarden op, waar aan een Atlantische kernvloot in ieder geval zou moeten voldoen. Mr. Luns onderschreef ze stuk voor stuk. Nogal merkwaardig, gezien de kloof Lincoln brandt in de pijp - niet op de tongl 1.23 N.V. vrijgesproken van overtreding afbetalingswet De Economische Kamer van de Haagse rechtbank heeft een n.v. in Delft vrijgesproken van de ten laste gelegde overtreding van de afbeta lingswet door verhuur van televisie toestellen op een contract van 6 maanden. De betrokken N.V. had de huurders van een t.v.-toestel een huurbedrag van f34,— per maand laten betalen, voor een termijn van zes maanden, waarna opnieuw een overeenkomst voor zes maanden kan worden aan gegaan. De rechtbank overwoog dat de huurder weliswaar mondeling werd meegedeeld, dat hij de huur na zes maanden kan verlengen, doch dat dit geen verplichtingen voor hem medebrengt. Na twee jaar huur kan hy het toestel kopen, waartoe hij ech ter niet verplicht is. Dit feit levert volgens de rechtbank geen strafbaar heid op volgens de huidige wet op de afbetaling. Bovendien bedraagt de afbetaling bij contract minder dan f250,- in zes maanden, zodat onk io deze niet in opvattingen tussen de minister en de oppositie. Maar de bewindsman zei met nadruk, dat hij hier een persoonlijke visie gaf. Hy wilde zich daarmee niet uitspreken over de al of niet wenselijkheid van een MLF. Dat was dus helemaal in overeen stemming met het kabinetsbeleid, dat nog niet tot een of andere beslissing in deze ingewikkelde zaak heeft ge leid. Luns verloor tand (Vant parlementaire redacteur) Het slot van het langdurige debat in de Tweede-Kamercommissie voor Buitenlandse Zaken bleek voor mi nister Luns gisteravond zeer moei lijk te zijn. Toen hij het woord nam kwamen de woorden nogal moeilijk uit zijn mond. De bewindsman ver ontschuldigde zich en zei: „Mijn heer de voorzitter, ik spreek een beetje wonderlijk, want een van mijn tanden is net uitgevallen." Toen de kamerleden een beetje verwon derd keken, zei minister Luns: „Ja, heus, het is echt waar. Alleen is het niet bedoeld voor de handelingen" het officiële verslag van gesprek ken in de Tweede Kamer). Ondanks dit mankement wist de minister het debat overigens tot een goed einde te brengen. Vandaag zal hij weder om de Tweede-Kamercommissie voor Buitenlandse Zakaen te woord moeten staan. Of hij voordien nog ev tandarts zal gaan weet i de i niet. Engelse dalen nu grote meren wet wordt gehandeld. Onafgebroken regenval gedurende drie etmalen heeft de grootste over stromingen sinds jaren veroorzaakt in noordoost-Engeland en het noor- n Wales. Sommige dalen In Cumberland en Westmoreland zijn reusachtige meren herschapen. Tal van wegen zijn onbegaanbaar, strijd met de afbetalings- i somm'gc plaatsen staan huizen I in het water.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 5