Dubbele Duitse triomf in Jumping Amsterdam Ronde van Nederland in MEI LUGDUNUM vecht voor laatste kans AEG KAMSTEEG'S Terrier" Reehorst klopt Ceulemans ZONDAG 2.30 UUR U.V.S-UNITAS SHUTTELIERS buigt voor sterk NIVO Sportsplinters LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 28 NOVEMBER 1964 0 ANTON EBBEN KON HET NIET REDDEN Jumping Amsterdam staat dit jaar in het teken van de revanches. De revanches van de Olympische Spelen van Tokio en van Brussel, waar onze landgenoot Toon Ebben de elite van de inter- nationale ruitersport zo verrassend versloeg. Duizenden waren gisteren op de eerste avond van Nederlands grootste indoor con cours hippique reeds de weg naar de RAI ingeslagen en zijn daar inderdaad getuige geweest van een revanche. De Ronde van Nederland voor professionals, de enige Nederlandse meerdaagse wedstrijd voor beroeps- ;rs en in het verleden altyd een lorgenkind, wordt in 1965 van 12 tot ra met 16 mei gehouden. De ronde zal overigens wel con currentie ondervinden van twee grote buitenlandse etappe-wedstrijden. Tijdens de vergadering van de kalender-commissie van de UCI, de Internationale wieier unie, die gis- teren in ZUrlch is gehouden, werd dezelfde data ook de grote prys Midi Llbre vastgesteld, terwijl op 15 mei de Ronde van Italië begint. Olympia's toer door Nederland, de fonde van Nederland voor amateurs, jordt in 1965 van 26 mei tot 1 juni jehouden. De wereldkampioenschappen wor- len op de volgende data gehouden: sept. ploegentijdrit 'amateurs); I sept. wereldkampioenschap op de ireg (amateurs); 5 sept. wereldkam- lioenschap op de weg (prof.); 612 baankampioenschappen. Deze wereldkampioenschappen worden in t Sebastian gehouden. Beroepsrenners in moeilijkheden Het ziet er naar uit, dat de nlging van beroepswielrenners bln- niet al te lange tyd zal worden utbonden. De vereniging heeft sinds et ontstaan nu drie jaar gele Initiatief van Wim vai [00 een groot aantal interne moel- jkheden gekend. Bestuursleden volg- rHet bedanken van de voorzitter, de I Ice-voorzltter en de penningmeester ormt daarvan de laatste ontwikke- ng. De heer Stroop, een accountant lil t Roosendaal, die korte tijd de H^^rarzittershamer hanteerde, heeft lankt om persoonlijke redenen, «-voorzitter Toon Visschers ge tijd geleden In het nieuws door hardhandig treffen met Pelle- wijt de voor de beroepsbond i gang van zaken aan de wei medewerking van de KNWTJ en tegenwerking van de Televizier- EA |De leden van de vereniging «psrenners in casu de rem t zullen in de gelegenheid v t gesteld zich uit te spreken al of niet voortbestaan van reniging. REVANCHES Het eerste grote internationale springconcours eindigde namelijk in een dubbele Duitse overwinning met Kurt Jarasinsky met Alm Musik op de eerste en Ahvin Schockemoehle met Dascha op de tweede plaats. Van de 22 combinaties in dit jacht-spring- concours kwamen zij als een der eer ste aan de start, gingen foutloos rond en dat in een dergelijke scherpe tijd (respectievelijk 60.9 en 61.0 secon den), dat deze onder alle aanvallen staande bleef. Ook Ebben, hoe snel hij Prins Ayax ook door het parcours joeg met uiterst korte wendingen, kon het niet halen. Weliswaar bleef hij zonder fouten, maar met zijn tijd van 62.7 bleef hy toch ver van de overwinning verwij derd. Ook Brennnan en Navet had hy niet kunnen troeven. Wel gelukte het hem de Jonge Wassenaarse ruiter Lance Huet met Medrano een plaats terug te wijzen, van de vijfde naar de zesde, al was het verschil ook uiterst gering: een halve seconde. Huet leidde zijn klasse paard op keu rige wyze over de hindernissen en schroomde daarby niet een hoog tempo aan te houden. Het geluk had hy op zijn hand in de laatste dub- belsprong. dit in tegenstelling met Josje Ernst, die hierop met Blacky haar enige fout maakte. Geselecteerd V oetbalprognoses heeft zich door de overwinning In Gouda op ONA iets van de fatale laatste plaatsen weten te werken. Erg groot is het verschil net SVW en TSC echter niet ge wórden. Slechts één puntje Toch zal deze zege de blauwwitten weer iets van hun zelfvertrouwen lebben teruggegeven. Misschien, at dit het treffen van morgen iet het hooggeklasseerde Unitas Mi betekenis is. Want alleen ü|!,^/l!fanneer UVS de volle negentig Vai minuten durft te spelen, bestaat er i pn kansje op een winstpunt. Hil- egom, nog steeds koploper van de erste klasse A, gaat by VVB geen iakkeiyke wedstrijd tegemoet, kleine overwinning voor de tillegommers zit er echter wel in. de tweede klasse A is LFC ver- naar de derde plaats ge- De kans, dat dit na lorgen de tweede positie zal zyn, zeker niet alleen maar denk- ildig. De kanaries hebben In geval de beste papieren tegen v Zwart in Wassenaar. Lug- inum vecht in en tegen Gouda haar laatste kans. Alleen een »ege op de koplopers houdt voor kikkers de mogelijkehid op de 1 open. Roodenburg moet in [staat worden geacht de uitwed- tegen hekkesluiter DCL te faholte komt morgen in Rotter- flam tegen VOC binnen de lünen. Wanneer de Voorhouters erin sla gen de roodzwarten te verslaan, dan ziet de toekomst er minder somber uit. Ook DOSR kan haar positie weer iets verbeteren, Wes terkwartier is voor de Veners be slist geen onverslaanbare tegen stander. In 3 A heeft Alphia thuis- spelend tegen Oranjeplein weinig kans, terwijl Alphen in 3D by LMO geen gemakkelijke wedstrijd tegemoet gaat. In de vierde klasse A duurt de nek- aan-nek race tussen Altior en VVSB onverminderd voort. Ook na morgen zal hier geen verandering in komen. SJZ noch Lisse zal het Altior respectievelijk VVSB erg lastig maken. De winnaar van het duel tussen SJC en ZLC zal de toekomst met wat meer optimisme tegemoet kunnen zien. Wie dat echter wordtBy Boskoop Archipel en Concordia HVEP zal er weinig krachtsverschil zyn. Hetzelfde geldt In 4B waar DO COS bij Schevenlngen op bezoek gaat. Misschien dat het terrein- voordeel van doorslaggevende be tekenis is. LDWS zal met een ge lukspel by Delfia byzonder tevre den kunnen zijn. In 4 C moet Wassenaar by RKWIK kunnen winnen, terwijl Oranje Groen en ASC misschien een puntje aan hun thuiswedstrijden tegen resp. GSC en koploper Tonegido houden. De Duitse combinatie Alwin Schockemöhle met Dascha. die in het springconcours internatio naal als tweede eindigde, gaat hier goed over een van de 12 hindernissen. springconcours, dat de geselecteerde combinaties voor niet zo byster grote moeilykheden plaatste. Lange tyd leidde de veelbelovende 20-jarige Overijsselse amazone Tan ja de Con- met Chantel. Zy zou echter ten slotte toch nog van de eerste plaats worden verdrongen door haar streek genoot Jan Maathuis met de gerou tineerde Troongraaf. Grote spanning bracht de barrage tn het tweede internationale spring- •ncours, waarvoor zich negen com binaties hadden geplaatst. Er zouden echter slechts acht in de ring komen. Nelson Passoa trok zich na melijk terug. In deze barrage op tJjd zes hindemissen, waarby twee dubbelsprongen, scheen de Ier Sea- Hayes veruit de beste kansen op de overwinning te hebben, toen hy zyn foutloze parcours beëindigde in slechts 37.3 seconden. Als een schicht hij door het parcours geflitst, zonder enige weifeling. En toch Safety-first Opnieuw Nederlands verlies in Malmo Na de nederlagen in de enkelspe len zyn de drie Nederlandse verte genwoordigers by de Europese tafel tenniskampioenschappen in Malmö ook uitgeschakeld in de dubbelspe len. Frans Schoofs, die samen met Hel- muth Mörth uit Oostenrijk een dub bel vormde, werd in vyf sets (1721, 15—21, 21—17. 21—18 en 22—20) door het Belgische duo Norbert Van- dewalle—Pierre Juiiens uitgescha keld. De Scylla-spelers Gerard Bak ker en Bert van der Helm moesten in drie sets (21—13, 21—13 en 2110) hun meerdere erkennen in de sterke Zweden Johan Bernhardt Christer Johansson. Hun rijden was slechts gericht op ,safety-first" en zy bereikten beiden hun doel. Schridde wilde met zyn schimmel Kamerad echter meer dan sn plaats in het klassement. De innaar van het zilver in Tokio streed op het scherp van het zwaard, waarby hy zijn trouwe viervoeter op joeg naar een steeds hoger tempo. Schridde toonde zyn meesterschap met zyn 37,- seconden had hy de eerste plaats bereikt. Hij zou hierop echter aan zyn zyde nog een tweede ;r krygen, namelyk de Brit Har vey Smith, die slechts één doel voor ogen had: nog sneller Ook hij bleef foutloos, maar Schridde kon hy toch niet van zyn ereplaats afstoten. eveneens 37 seconden bleef de klok staan en daarmee kwamen en Schridde en Smith op het erepodium. Hayes moest zich met de derde prijs tevreden stellen en Ebben met de vyfde. Het was een emotioneel van een lange eerste avond van goede ruitersport. AUTOMATIC TOASTER f 69.50^ Cassius Clay uit ziekenhuis Wereldkampioen alle categorieën, de Amerikaanse negerbokser Cassius Clay, heeft gisteren het ziekenhuis van Boi'on mogen verlaten. Zoals bekend werd Clay, enkele dagen voor hy zyn titel op 16 november tegen uitdager Sonny Liston zou verdedi gen, plotseling geopereerd. Clay toonde zich by het verlaten van het ziekenhuis minder spraak zaam dan anders. Hij noemde zelfs niet eens de ronde waarin hy Liston knock out zou slaan, wanneer beide pugilisten elkaar weer zullen ontmoe ten. Insiders menen dat het duel tusen 's werelds beste zwaargewicht- boksers over ongeveer zes maanden weer in Boston zal plaats heb ben. Clay reist naar Chicago waar hy weer volledig op krachten hoop te komen, voor hij zich gaat voorbe reiden op het titelgevecht. Koning Gustaaf-beker Zweden bereikt de eindstrijd Zweden heeft zich gisteren in Stockholm geplaatst voer de finale van het tennistoernooi om de Koning Gustaaf-beker overdekte banen). In die Royal Tennis Hall bleef Zwe den na de beide enkelspelen met 20 de baas over Finland, zodat het nog te spelen dubbel niet meer belang rijk is. Jan Erik Lundquist versloeg Reine Nysonen (64 6—2) en Ken neth Andersson was te sterk voor Fetoka Saeilae (119 97). In de andere halve finale even eens in de Royal Albert Hall komen België en Engeland tegen elkaar uit. De winnaar speelt tegen Zweden. originele y onderdelen AUTOMOBIELBEDRIJF N.V Centraal-Magazijn Geversstraat 21. ,9? GERRIT HEESE-TOERNOOI Biljarttovenaar Raymond Ceule mans is evenals het vorige jaar in het Gerrit Heesetoernooi niet onge slagen gebleven. Toen moest de Bel gische driebandengeweldenaar In de finale verrassend het hoofd buigen voor routinier Jan Sweering. Nuleed hy al op de tweede dag een nog on verwachter nederlaag tegen terrier Reehorst. In het begin van de party kon de Amsterdammer al reëel de leiding nemen, welke hy tot en met de 35ste beurt behield (2520). Ceulemans kwam terug maar zyn tussenspurt was niet sterk genoeg en na 60 beur ten was de taai vechtende Reehorst hem weer voor: 44-^13. Er volgde weliswaar een indrukwekkende eind spurt van de Vlaming maar zijn 15 caramboles in acht beurten schoten net te kort om de met een winst van tien handicap-caramboles gestarte Reehorst van de zege af te houden (50—58). Een paar uur later nam Ceulemans revanche tegen Sweering, die in 45 beurten een lesje kreeg (60—36). Nog sneller echter finishte Ceesvan Oosterhout toen tegen Reehorst, die in 44 beurten door de Amsterdam mer via 32 aan de kant werd gezet. Van Oosterhout had tevoren na een spannend slot ook Lorist geklopt en voert na twee dagen ongeslagen het klassement aan met een uitstekende algemeen gemiddelde van 0.948. Johan Scherz herstelde zich na de twee verliespartijen op de eerste dag. won eerst van Schmidt in 56 beurten en daarna van de zich zwak verwerende en daardoor ook niet in spirerende Hooglander in 65 beurten. Advertentie JAN HAJER uitgeschakeld Jan Hajer, die was doorgedron gen tot de halve finales van het kampioenschap van Nieuw-Zuid- Wales (voor spelers onder de 23 jaar) heeft daarin gisteren een nederlaag geleden tegen de Austra liër John Cottrill. Hajer verloor met 3—6 6—3 3" 6. Wimbledonfinalist Fred Stolle be reikte de finale van de kampioen schappen van Nieuw-Zuid-Wales. Hy versloeg zyn landgenoot John Newcambe niet 62 64 64. In de finale komt Stolle uit tegen Roy Emerson of Bill Bowrey. Ook bij de dames werd finaliste bekend. Het is de gere Wimbledonkampioene Margaret Smith. Zy won met 63 46 64 van haar landgenote Judy Tegart. De andere halve finale tussen Billie Jean Moffitt (V.S.) en Lesley Tur- I C. Pennenburg, Verkuylen, Van Bel- ■- I ner (Aus.) moet nog worden ge- kum, Dubbeldeman, Harmsen, W. 1 speeld. Rysdam, De Boer, A. Rysdam. Uitslagen Hooglander Sweering Reehorst Ceulemans Van Oosterhout Lorist Schmidt Lorist Ceulemans Sweering Van Oosterhout Reehorst 0.342 0.657 0.735 0.852 0.539 0.793 1.333 0.800 Hooglander 19 65 3 Scherz 60 65 7 De stand na twee dagen is: 1. Van Oosterhout 8 punten - 0.948 alg.gem.; 2. Ceulemans 6—1.030 3. Sweering 60.718; 4. Scherz 40.899; 5. Ree horst 40.648; 6. Lorist 20.60: Schmidt 2—0.597; 8. Hooglander 0—0.405. Intertoto- competitie FEIJENOORD IN TREK De belangstelling voor die in ter- totocompetitie is in Nederland het grootst. Dat blykt uit de cyfers over 1964. waarin het toernooi overigens MORSE EIST ONTSLAG VAN TAYLOR De Democratische senator van de staat Oregon, Wayne Morse, heeft gisteren een verklaring uitgegeven, waarin hij aandringt op het ontslag van ambassadeur Maxwell Taylor en diens plaatsvervanger Alexis John son in Saigon. Baaim iwJ PPL De Amerikaanse ambassadeur in slechts tot de kwartfinales vorderde, i Zuid-Viet nam is op hst ogenblik De wedstrijden in ens land trokken dan honderdduizend bezoekers. Om precies te rijn 123.100. Het leeuwedeel daarvan trok Feyenoord 80.523. Eder Jofre slaat zevende aanval op zijn titel af De wereldkampioenbokser der ban- tamgewichten, de Braziliaan Eder Jofre, heeft gisteravond zijn titel be houden door een k.o. zege op de Colombiaan Bernardo Caraballo, die in de zevende ronde van het gevecht werd uitgeteld. Het gevecht, dat 15 ronden zou du ren. werd in het openluchtstadion „Campin" gadegeslagen door 32.000 boksliefhebbers. Caraballo was de 35ste bokser die door Jofre in een serie van 49 prof- gevechten k.o. werd gesiagen. De Co lombiaanse kampioen werd voor de eerste maal uitgeteld, „ofre heeft zijn titel sinds 1961 voor de zevende maal met succes verdedigd. De in Berlijn woonachtige Arn hemse zwaargewicht Pauli Kraus leed in de hoofdparty van de bokswed strijden in Kiel een zware neder laag tegen de in Californië levende Duitser Norbert Grupe. die zich in de States Wilhelm von Homburg laat noemen. Reeds in de derde ronde moest de helper van de als „Der Bomber" aangekondigde Kraus zyn pupil van een zekere knock out red den door ten teken van opgave de handdoek in de ring te werpen. BADMINTON COMPETITIE Hoe komt mijn club uit UVS Vermeer, Balkhoven, Van der Kaay, Witteman. Lardé, Koren, Kantebeèn. Zuma, Teske, Van der Starp, Van Schooten. Lugdunum Kerkvliet, Van Mey- gaarden, Crama, Bavelaar, Teeuwen, Leget, De Cler, Collé, Bekkering, Redel, Pet. Roodenburg Keereweer, B. de Jonge, Wiggers, Van Rooyen, Hen- sen, Van Weerlee, Klinkhamer, Den Os. De Klerk, Van Leeuwen, E. de Jonge. LFC De Hoeds De Bolster. H. Sira, Van der Heyden, D. Sira, Van dier Zeeuw, Nieuweniburg, A. Hey- mans, De Wit, De Jong, H. Heymans. ASC Wurzer, Van Zegveld, Van der Broek, Bekkering, Van der Waals, Hoope, Raaphorst, De Goey, Staal, G. Spiering, Zwanenburg. Het is de Leldse Shutteliers niet gelukt het sterke NIVO 2 een neder laag toe te brengen. De Hagenaars trokken met 7—1 aan het langste eind. De reserves van de Shutteliers bleven met 62 de mindere van NIB. Smash 2 en Smash 4 wisten door zeges op Excelsior 4 en VEDO 3 krijgt daardoor de prestatie I. Koolstra die met 11-8 5-11 11-4 voor het enige winstpunt van de Shutteliers zorgde. Voor de beide tegenpunten van het tweede team van de Shutteliers in de wedstryd tegen NIB zorgden W. Regeer in het tweede H.E. ZLC De Koning, De Groot, De Jong, La Lau, De Koning, Van der Reyden, Siere, Bremmer, Planjer, Abrahams, De Ridder. LDWS Binnendijk, Bey, Van Rossum, Sira, Prins, Keyzer, J. van Tongeren, C. van Tongeren, De la Rie, Hoek, Wesselman. DOCOS G. Dubbeldeman, Bras- ker. Vink, Stuifzand, J. M. van Marwyk, Van Polanen, P. Dubbelde man, Krom, Van Dinten, Van der Broek, J. van Marwyk. Altior Van Zoest, Van Tol, B. Ouwerkerk, B. Sassen, Van der Jagt, Touw, Zevenhoven, A. Ouwerkerk, Bos, Lek, P. Sassen. Oranje Groen Sloos, Meyer, Koet, hun positie aan de top van hun af- speier tezamen met mej. M dehngen te verstevigen LUSV kreeg WassenaaT to de tweede 5—3 nederlaag te i Het Haagse NIVO 2 is in zyn af deling bijna niet te verstaan. De Shutteliers hebben hun best gedaan het tegendeel te bewijzen, maar daar niet in geslaagd. Zelfs mej. Kret, die de afgelopen vyf jaar in de competitie nog geen party had verloren, moest in haar enkel snel het hoofd buigen. Des te meer relief ZAALSPORTEN RESERVE BIJ VOETBALTOTO? K. de nationale sporttotalLsator contact op te nemen over de suggestie bij het afgelasten van voetbalwedstrijden de uitslagen van eaalsporten voor de voetbaltoto te gebruiken. Het Initiatief hiervoor moet echter van de vergunninghouder komen, zo merkte hy op. Hij is het met de des betreffende kamerleden eens, dat de Olympische Spelen in Tokio hebben aangetoond, dat ook andere sporten dan voetbal in brede kring belang stelling genieten. De staatssecretaris deelt dit mede in de memorie van antwoord op het eindverslag van de commissie van rapporteurs uit de Eerste Kamer voor het wetsontwerp op de kansspelen. Smash 2 had weinig moeite met Ex celsior 4, dat ditmaal in volledige opstelling uitkwam. Moeiiyker zul len de Leidenaars, bij wie vooral mej. Anker goed in vorm was, het kry gen tegen het tweede team van Ex celsior. dat met Smash de eerste plaats deelt. Nog gemakkeUjker ging het Smash 4 af. dat nu VEDO 3 weer geen punt toestond (8—0). De Leidenaars dienen echter op te passen, dat zy niet in nonchalance vervallen. Ontvangst voor Tokio-gangers kunnen geven aan hun waardering voor hetgeen de Nederlandse afvaar diging naar de tweede Paralympische Spelen 1964 (Olympische Spelen lichamelijk gehandicapten) te Tokio heeft verricht en mede voor het vele goede werk van de Nederlandse In validen Sportbond, zullen de staats- secrtaris van O., K. en W„ drs. J. L. M. van de Laar en de staatssecretaris van Volksgezondheid, dr. Bartels, op vrijdag 11 december 1964 een ontvangst geven in het gebouw van het ministerie van O., K. Voor deze ontvangst zyn de Neder landse afvaardiging naar de tweede Paralympische spelen te Tokio besprekingen met Amerikaanse regeringsleiders in Washington. Se nator Morse, een lid van de Senaats commissie voor buitenlandse betrek kingen, zei dat Taylor in de VS moest worden gehouden en dat Johnson uit Saigon moest worden teruggeroepen. Morse noemde de beide diplomaten „volkomen mislukkingen" doordat ze een nog grotere interne labiliteit hadden teweeg gebracht in Zuld- Vietnam. „Taylors laatste verschyning voor de Senaatscommissie voor buiten landse betrekkingen heeft my ervan overtuigd dat hy een van de voor naamste leiders is van de Ameri kaanse oorlogsstokers in het militaire apparaat die trachten de oorlog in Zuidoost-Azië uit te breiden zonder een oorlogsverklaring", zei Morse. Het bombarderen van doelen ln Laos of Noord-Vietnam zonder een oorlogsverklaring van het Ameri kaanse Huis van Afgevaardigden zou daad van agressie zyn door de VS, zei Morse. Bureau Studiehulp In Utrecht is gistermiddag het Bureau Studiehulp van de Stichting Het Nederlands Studenten Sanato- geopend door burgemeester r. C. J. A. de Ranitz, die de kantoorruimten namens het curato- de Ryksuniversitèit in Utrecht ten gebruike gaf aan het stichtingsbestuur. De voorzitter van de stichting, prof. ir. G. C. Heringa, schetste in het kort de bestemming van het bureau. Zoals bekend wordt het Studenten - sanatorium in Laren op 31 december gesloten. Het bedrag waarvoor de ge bouwen zyn verkocht, vier miljoen gulden, vormt mede de basis voor een uitbreiding en een decentralisatie de werkzaamheden der stichting, zy verleent voortaan niet alleen hulp aan tbc-patiënten (deze studenten worden nu ondergebracht op een af zonderlijke afdeling van het sanato rium „Zonnegloren"), maar zet ook haar werk ten behoeve van andere lichameiyk of geesteiyk gehandicap te studenten voort en wel op lande- lyk niveau. Hoge boete voor Lisse exporteur van bloembollen De Economische Rechtbank in Den Haag heeft vrydagmorgen de directeur van een N.V. in Lisse tot een geldboete van f 10.000 ln totaal wegens overtreding der ln- en uit- voervoorschoten veroordeeld. Verdachte had 6500 gladiolenbollen naar Noorwegen geëxporteerd, maar op de certificaten waren andere bloembollensoorten vermeld. De of ficier van Justitie had twee weken geleden tegen verdachte f 15.000 boete geëist. R.K. nachtmissen in geref. kerk te Amsterdam Pastoor K. Autenschiitz van de Maria Magdalena Parochie in Am sterdam heeft voor de viering van de kerstnachtmissen op zijn verzoek de beschikking gekregen over de ge reformeerde Haarlemmerpoortkerk in de Planciusstraat, In deze kerk zyn ca 1000 zitplaatsen. Zoals bekend is de Maria Mag- dalena-kerk zondagmiddag 8 novem- een byzondere dienst wegens verregaande bouwvalligheid geslo ten. Binnenkort zal met de sloop het gebouw worden begonnen. Thans kerken de parochianen ln twee kapellen waarin 's zondags zes resp. drie diensten worden gehouden. By het. ingaan van de tweede nacht van de zesdaagse van Zurich had het favoriete koppel Post/Pfen- ninger nog steeds de leiding. De Belgen Bracke/Lelangue had den hun ronde achterstand ingelo pen en hadden zich voor de Denen Lykke/Eugen op de tweede plaats ge nesteld. De gisteren ln Moskou gespeelde yshockeywedstryd tussen Rusland en Tsjecho-Slowakye is door de Russen met 20 gewonnen. De tussenstan den waren 10, 0—0, 10. De Nederlandse beroepsbokser Curley Ko beter bekend als de honkbalintemational Ruben Leyssner heeft gisteravond in Kiel op pun-

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 17