MAAK DROMEN WAAR OP Zwitserland SINTERKLAAS Wilmaaaa genieters trilogie uit Parijs voor echte JOTTER voor VADERS DECEMBER V. D. wil U gaarne hierbij behulpzaam zijn. Op de vraag „HOE kunnen dromen waar gemaakt worden"? geeft V. D. het juiste antwoord. Uw warenhuis is een huis, vol practisohe, amusante, originele en aantrekkelijke geschenken uit alle wind streken bij elkaar gebracht. 1000 en 1 geschenken, welke de stoutste verwachtingen overtreft. Besluit Uw „dagje uit bij V. D." met een kopje koffie of een heerlijk etentje in de lunchroom. U koopt rustiger en prettiger in de ochtenduren. Terwijl U in Uw warenhuis speurt naar cadeautjes zullen een aantal mannequins Uw speurtocht leiden naar de damesconfectie afdeling. 1e etage. LEIDEN. Daar tonen zij U 1, 2 en 3 December dagelijks ge durende de koopavonden, vanaf 7 uur met korte onderbreking, de meest modieuze feest-, ski- en sportkleding op internationaal niveau. Paktafel van Sint Nicolaasl Een originele Sint Nicolaasverpakking (klaar terwijl U wacht) a 0.25, 0.50, 0.75 en 1.-. Parterre naast afd. Inlichtingen. Alleen Leiden. Onze magazijnen zijn geopend te Leiden van Zaterdag 28 Nov. t/m Vrijdag 4 Dec. van 9 uur 's ochtends tot 9 uur 's avonds. Maandag 30 Nov. van 1 uur 'smiddags tot 9 uur 'savonds. Te Alphen: Vrijdag 27 Nov. van 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds, Zaterdag 28 Nov. van 9 uur tot 6 uur, Maandag 30 Nov. van 1.30 uur tot 9 uur, van Dinsdag 1 Dec. t/m Vrijdag 4 Dec. van 9 uur 's ochtends tot 9 uur 's avonds. Handmixer „Conex" met zware motor en regelbaar in 3 stan den. Het zwaarste deeg in een ommezien klaar. Met garden en deeghaken. 1 jaar schrifte lijke garantie. 220 Volt. In ge schenkverpakking. 29.— 1e Etage Aan verwende mannen heeft Sint speciaal gedacht. Uit Zwitserland importeerde Sint deze pocket-cognacfles, welke met soepel zwart of bruin leder overtrokken is en de drankjes heerlijk koel houdt. 12.90 Een strak model met 2 bij passende drinkbekertjes. 19.75 Het grootste model heeft 3 aparte flacons in één etui met 4 bekertjes. Prijs 49.75 Set van 3 bekertjes. In le deren etuitje. 9.90 Partarra Orlon vestje voor de jonge meisjes. Wij kozen het klassieke model in de favoriete Shetland steek. Keuze uit 7 kleuren o.a. bleu, geel, rood, en grijs. 2-14 jaar. KI. st. p. m. 2 jaar 9.95 la Etage kweekte luxe batisten roosjes als fantasie dames-zakdoekjes, verpakt in fraaie plastic doos. 2 stuks 5.50 1 exemplaar 2.90 Parterre Breestraat de kindervriend, reserveerde de ideale pantoffels voor Uw kleuters. In 7 kleuren en leuke modelletjes. Doorlopend anti slip zooltje. 1 jaar 5.75 1-2 jaar 6.25 Parterre Sinterklaascadeau in de vorm van originele sleutelhangers. Diverse afbeeldingen van „Old Timers" met aan de keerzijde •en inscriptie van het bouw jaar. Kies uit 2 modellen en 9 merken. 1.95 het stoere en modieuze ma teriaal voor een herenjas om over het colbert te dragen. Een sportief model voor „man nen" met een sportieve smaak. 1* El.se 139"~ Fantasie broches voor jonge dames met fantasie. Enkele voorbeelden uit de grote col lectie voor de Teeners, n.l. muisjes, vosjes, zeehond, nerts- jes, allemaal uitgevoerd in echt bont 1.95 2.95 3.95 Parterre Maak zelf een wandkleed van applicaties met „The Flintsto- nes", vrienden van jong en oud. Compleet met materiaal, in plastic tasje. 8.90 van cognac het ideale cog nacglas „Napoleon" met em pire krans en „N" gedeco reerd. Per stuk 1.95 3e Etage Details, die belangrijk zijn. Voor heren, die gesteld zijn op mode en comfort is deze shawl een belangrijk en niet te verwaarlozen detail. Exclu sieve dessinering in zwart, blauw, bordeau, goud en grijs. De wol met zijde gecombi neerde shawl is voorzien van een zwarte wollen franje. 1e Etage 8.90 de nieuwe Parker ballpoint, nu in 5 kleuren verkrijgbaar. Slechts 8.75 Partarra Maarsmanssteag 0 Geen vuile autoruiten meer met zo'n voortreffelijke sproei- installatie. Voortaan Uw voor ruit glashelder voor 8.95 2a Etage Vilten Sinterklaas surprise I Verkeersbord met 1 zijde, „verbod naaldhakjes" andere zijde „verboden te roken". Partarra Franse charme voor Uw kle ding in de vorm van een sierlijke - staande - witgelakte - metalen - kapstok met inge bouwde parapluiebak en 12 haken. Hier en daar gedeco reerd met een gouden toets. 1a Etage 79.— Bent U een van de vele en handige „doe het zelvers"? Hier de electrische verfspuit, waar U op wachtte. Al Uw verfwerk wordt vakwerk. Com pleet met 3 sproeiers en korf- zeefje. 5550 2a Etaga die er graag gesoigneerd uit willen zien een practische ka merjas'in de moderne tinne roy uitvoering. Kies uit bor deaux met zwarte garnering en uni zwart. 39.75 la Etaga Uit Zweden importeerde Sint dit houten, geperste presen teerblad in berken-of mahonie hout. 28''2 cm x 36'/2 3a Etaga 4.90 Een sportief cadeau uit Noor wegen. „Tour Noren" een fan tastische schaats met vetlede- ren schoen. Gehard loopvlak. Sporshop Breestraat 73 45— „Dom - keramiek" nest-tafel schalen, een decoratief en practisch geschenk. U kunt kiezen uit 12 verschillende uitvoeringen. Per nest van 4 schalen. In doos 4.95 3a Etaga LEIDEN ALPHEN Gun U zelf na een drukke dagtaak de welverdiende rust I Haardbankje met mooie stof fen gestoffeerd. 12.90 1a Etage Engeland - vaarders (onder gronds verzet). Varen en Vechten (marine en koopvaar dij). Vliegers in het vuur (luchtmdcht-marineluchtvaart). Samen slechts 19.75 Per deel 7.75 Paiterra Maarsmanssteeg Alleen Leiden Een Schots-getint geschenk in de vorm van een sierkus- sen (met ritssluiting) en place- mat. Met kleurige originele motieven bedrukt. Sierkussen (ongevuld) 6.90 Placemat 2.50 Partarra Partarra Braastraat

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 16