Katwijk verliest opnieuw Eerste Quick nederlaag van Boys een feit Scylla verslaat AMY, IJSSELMEERVOCELS STRAFTE FOUTEN IN DEFENSIE KUNDIG AF. r VISITEKAARTJE ARC VERSLAAT GR00TE LINDT Ria Prins werd tweede in Parijs Nederlaag tegen Zuidvogels Trage start speelde NOORD WIJK parten Ter Leede schotloos Overtuigende ze\ van Pigh Life l Zaterdagvoetbal LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 16 NOVEMBER 1964 (Van één onzer verslaggevers) De eerste nederlaag van Quick Boys is een feit! Op de grasmat van het Katwijkse Nieuw Zuid hebben de Katwijkers met 5-3 hun meerdere moeten erkennen in IJsselmeervogels. Het is een wedstrijd geworden niet alleen met vele sensationele momenten, maar ook met vele (vooral aan Katwijkse zijde) kostbare verde- digingsfouten. Vijf doelpunten tegen in deze zo belangrijke wed strijd. Dat is lange tijd niet gebeurd. En zo heel bijzonder was de Spakenburgse aanval toch ook weer niet, al al liepen er in deze linie wel een paar spelers die elke fout genadeloos konden af straffen. Quick Boys had het eerst de straffe wind in de rug en lanceerde een paar openingsaanvallen, maar het duurde geen vijf minuten of IJsselmeervo gels had haar visitekaartje al afge geven. Het was een vrij ongevaar lijke Spakenburgse aanval, maar toen er door de Katwijkse verdedi ging niet direct werd ingegrepen, strafte Koelewijn dit aarzelen maar af door met een effectvol schot kee per Verdoes voor de eerste maal te passeren. 0—1. Een achterstand is Quick Boys wel gewend, dus ging j Derdeklassers zaterdagvoetbal ARC heeft zaterdag voor een daverende verrassing gezorgd. De Alphense Racing slaagde erin om in Zwftndrecht koploper Groote Lindt met 31 te verslaan. ARC heeft door deze zege de afstand met hek- keslulter MFB weer iets vergroot. De wedstrijden van RCL en SVOW werden afgelast. Het zag er in de eerste helft overigens niet naar uit, dat ARC twee punten uit dat duel zou slepen. De thuisclub startte met de wind mee bijzonder sterk en de Alphense achterhoede kreeg het zwaar te ver duren. Slechts met de grootste moei te slaagden de roodzwarten erin zich staande te houden. Na een half uur moest doelman Bloot echter capitu leren. Rechtsbinnen De Jong schoot via de handen van de ARC-doelman in10. In de tweede helft waren de rollen omgedraaid. ARC kreeg wind en regen in de rug. Groote Lindrt. kwam toen onder zware druk te staan en een regen van hoekschoppen daalde voor het Zwijndrechtse doel. Uit één van die hoekschoppen kwam de ge lijkmaker. ARC drukte door. Toen Bosveld de Alphenaien een 1—2 voorsprong bezorgde, raakte de thuisclub van streek. De stemming in het veld werd er bepaald niet vriendelijker op. Vooral met toen Hogenboom de ARC-voorsprong tot 1—3 had vergroot. Tot tweemaal toe dreigde de schedsrechter daarna het duel te staken. Het gebeurde nog juist niet, In de slotfase leverde een handsbal van Roggeveen de thuis club een strafschop op. Doelman Bloot had met het te zachte schot niet de minste moeite. Doelman Heinen van IJssel meervogels onderschept een Quick-Boys-aanval. (Foto Leldsch Dagblad) men niet ontmoedigd verder. En de wedstrijd was nog geen vijf minu ten ouder of de gelijkmaker ver scheen al op het scorebord- Uit een vrije trap kwam de bal hoog voor het Spakenburgse doel. Hoogopspringend kopte Leo Pluim graaf f het leer over de handen van keeper Heinen in de uiterste boven hoek: 1—1. De Spakenburgers dien den in dezelfde minuut nog van re pliek. Van de aftrap af werd de bal voor het Quick Boys-doel gebracht. Opnieuw werd er geaarzeld met weg werken, omdat men veronderstelde dat de Graaf buitenspel stond, waardoor deze speler bijna ongehin derd kon inschieten. 1—2. Sterk kwam Quick Boys daarna opzetten. Tweemaal De Spakenburgse keeper moest tweemaal achter elkaar languit naar de benedenhoek voor schoten van Cor van Duyvenbode en Leo Pluim gr aaff. Voor 'n schot van Cor van Duyven bode moest Heinen zich tenslotte ge wonnen geven, maar in een laatste, vertwijfelde poging gelukte het een Spakenburgse verdediger de bal nog weg te trappen, maar ver achter de doellijn! Wat vrijwel iedereen had gezien, zag de scheidsrechter echter niet. Hij liet rustig doorspelen! Pech. De gelijkmaker kwam toch en hoe! Bij een van de talrijke Katwijkse aanvallen kopte Pluimgraaff de bal voor de voeten van Cor van Duyven bode. Deze stond zeker nog 26 meter van het doel af en de Spakenburgse verdediging duchtte geen gevaar. Maar zij had de schutterscapacitei- ten van de Katwijker onderschat, want als een meteoor sloeg de bal ln het IJsselmeerdoel: 22. Na rust Na de rust probeerde IJsselmeer vogels het windvoordeel uit te buiten. Met lange halen werd de bal in het Katwijkse doelgebied gebracht. Het was geen mooi voetbal maar wel ef fectief, vooral tegen een van de kook zijnde achterhoede. Toch nam Quick Boys na tien minuten spelen de lei ding. Jan van den Oever trok de bal voor de voeten van Cor van Duyvenbode. Het schot van dichtbij was te hard om gestopt te worden: 32. De vreugde was opnieuw van korte duur, want van de aftrap af nam IJsselmeervogels andermaal de bal mee en deze kwam pas tot rust in het Katwijkse doel: 33. Hoewel Quick Boys het beste voetbal liet zien werd 't toch 4-3 voor IJsselmeer vogels. Weer werd er te veel gegoocheld met de bal ln de Kat wijkse verdediging waar bovendien de dekking beslist onvoldoende was. Toen de gevaarlijke Vedder vrij kwam wierp De Mooij zich nog wel in de baan van het schot. Maar dit had slechts tot gevolg dat de bal Het damesteam van de Katholieke Nederlandse Gymnastiekbond heeft zaterdag in Parijs met 177,45- 175,75 verloren van de Franse dames. De Nederlandse vertegenwoordigsters be haalden een dubbele zege bU het paardspringen. Ria Prins (Leiden) zegevierde met 9,25 pnt voor Annie Pulkmans met 9.15 pnt. De andere onderdelen, evenwichts- balk, brug ongelijk en vrije oefening, leverden Franse overwinningen op. In het persoonlijk klassement legde de Frangaise Christine Portia met 37,45 pnt. beslag op de eerste plaats. Ria Prins werd met 36,50 pnt. tweede. Het persoonlijk klassement luidt ver der: 3. L. van Dorselaar (F.) 36.15 pnt.. 4. A. Pulkmans (N.) 36.H J. Aarts (N.) 35.60. van richting werd veranderd en toen was er voor Verdoes helemaal geen houden meer aan. Op aanval Terecht ging Quick Boys alles op de aanval zetten. En toen kreeg men „kermisvoetbal" te zien. Het interes seerde de in het nauw gebrachte Spakenburgse verdediging niet meer waar de bal terecht kwam. Vuurpij len waren aan de orde van de dag. Heinen had geluk dat hij een inge schoten bal, die hij niet bereiken kon, tegen de paal zag belanden, een ander ingeschoten schot werd zodanig veranderd dat hij tevergeefs uitviel, maar opnieuw had hij geluk, want de bal ging via de staander naast. Een kwartier voor het einde zou het dan toch gebeuren. Pluim graaff kwam er fantastisch door en keeper Heinen zag zich al gepasseerd, maar helaas de Katwijker schoot naast Hoewel elk ogenblik de gelijkma ker verwacht kon worden, (want het bleef maar een heel paniekerig par tijtje verdedigen dat IJsselmeervo gels weggaf) viel tegen de verhouding in de klap aan de andere kant. Een paar minuten voor het einde be reikte een lange haal de enige spe ler in de IJsselmeerploeg die nog op de Quick Boys-helft stond. Hij werd niet aangevallen, zodat hij volop tijd kreeg om aan te leggen. Met een boogbal verdween de bal over de voor zijn doel staande Verdoes, Quick Boys was verslagen. (Van een onzer verslaggevers). Het altijd nogal traag startende Noordwijk heeft ditmaal duidelijk last gehad van die trage start. Want het pittige Zuidvogels, dat bij de roodwitten op bezoek was, heeft daarvan goed kunnen profiteren. De Huizenaren hadden het ontegenzeg- lfjke voordeel, dat ze konden be ginnen in een „wat kan ons gebeu ren" stemming, doordat ze al een aantal weken achtereen ongeslagen bleven en dus nu al zonder zorgen kunnen spelen. Het was aan Noordwijk te merken, dat de gestaag neervallende regen een handicap was voor het anders zo gladde aanvalsspel, want al had den de roodwitten doorgaans een- lichte meerderheid, gevaarlijk wer den de aanvallen doorgaans niet zo danig, dat de Huizenaren er diep van onder de indruk behoefden te komen. Bovendien vormden stopper Bigot en doelman Vlaanderen twee vrijwel onneembare barrières. Nadat Noordwijk enkele malen vergeefse pogingen had gedaan om de score te openen, lukte dat aan Zuidvogels beter. Na 17 minuten bouwde Van Galen een prachtige aanval op, op het juiste moment ging de bal naar Mulder, die via de binnenkant van de paal goalie v. d. Niet kans loos klopte. Feller Feller nog ging Noordwijk de za ken aanpakken en v. d. Lippe speel de op de linksbuitenplaats een fraaie partij. Maar van zijn goede werk werd helaas niet geprofiteerd. Een maal, verin de eerste helft, leek Noordwijk toch naast de bezoekers te komen, maar op miraculeuze wij ze stopte doelman Vlaanderen de harde kopbal van Marijt op het nip pertje. In de tweede helft leek het er op, dat Noordwijk haar draai zou vin den, en 't doel van Zuidvogels kwam nu onder zware druk te staan. Maar steeds weer was er een speler van de zich volledig gevende Zuidvogels- defensie die het gevaar kon keren. En hoe het gehele roodwitte aan- valskwintet ook zwoegde, de bal wil de er niet in, al hadden Marijt en wat later nog Heemskerk bijna suc ces. Het was tenslotte Zuidvogels, dat opnieuwe toesloeg. Tekenend Het was tekenend voor de situatie van de strijd, dat de veel minder talrijke aanvallen van de bezoekers doorgaans gevaarlijker waren. En toen uit een van die aanvallen links buiten Visser een goede kans kreeg, schoot hij onhoudbaar via de bin nenkant van de paal raak. Terecht trok daarop Zuidvogels haar binnen- spelers terug in de verdediging en er was geen doorkomen meer aan. Toch lukte het Marijt om 12 minu ten voor het einde uit een onmoge lijke hoek raak te schieten. Noord- LEIDENAARS STAAN NOG TWEE PUNTEN ACHTER OP NEDLLOYD ScylLa heeft zich tegen landskam pioen AMVJ hersteld van de neder laag van de vorige week. De Leide- naars versloegen de Amsterdammers 73, waardoor Scjjlla met twee pun ten achterstand op Nedlloyd, de twee de plaats bezet. De Leidse formatie krjjgt in de laatste twee wedstrij den van de eerste competitiehelft echter alle kans om deze achterstand goed te maken. Nedlloyd moet dan nog tegen Scijlla en AMVJ aantre- (Van een onzer verslaggevers) Zoals de traditie wil, heeft Ter I.cede in de uitwedstrijd tegen Hui zen bijzonder goed partij geboden, zo goed zelfs, dat het geen verbazing had behoeven te wekken, als de Sas- semers met een eervoller resultaat dan de 30 nederlaag waren terug gekomen. Maar weer beeft het ge brek aan produktiviteit de roodge len parten gespeeld. Het is eigenlijk een trieste zaak; de Sassemse aanval bestaat uit vijf voetballers, die heus wel weten wat ze met een bal moeten doen en ook wel in staat zijn een schot te los sen. Maar als linie voldoet zij niet en nogmaals zal het dus nodig zijn een waarschuwende vinger op te hef fen tegen de Sassemers. Vooral nu zaterdag j.l. Genemuiden ook weer won er alleen SDCP uit de toon blijft vallen, komt de laatste plaats weer angstig dicht in de buurt. In de eerste helft van de aan trekkelijke wedstrijd begon Ter Lee de uitstekend. Goed gesteund dooi de sterke wind kwam de roodgele aanval tot aardige aanvallen ,die de Huizer-defensie voor heel wat pro blemen stelden. Maar ondanks en kele goede schoten van v. Biezen en v. Zuylen, slaagde doelman Horst erin zijn doel schoon te houden. Dat was jammer niet het geval bij een plot selinge tegenaanval van Huizen, die de bal in schietpositie voor de voe ten van Baas bracht. Doelman Heil was kansloos. Ter Leede zat niet by de pakken neer en veroverde gaande weg het middenveld, waarbij vooral Henk Thyssen zich bijzonder goed weerde. Maar al bracht dat offensief tal van spannende en angstige momenten voor het Huizer-doel en al moest zelfs Honing eenmaal vrijwel op de doel lijn redding brengen, de zo fel be geerde doelpunten kwamen niet. Een maal nog dachten we Molenaar te zien scoren, maar de vroeger zo fel schietende Sassemse aanvalsleider faalde jammerlijk. Onmogelijk In de 2de helft werd het weer voort durend slechter. Een striemende re gen, gesteund door de harde wind, maakte het Ter Leede onmogelijk het offensief van de 1ste helft te hand haven. De Sassemers hadden meer last met de elementen dan met Huizen dat weliswaar gaandeweg sterker werd, maar niet zo'n geweldige indruk maakte. In één opzicht was de thuis club positief beter en dat was in het maken van doelpunten .Want toen de tweede helft een kwartier oud was maakte v. Wieferen gebruik van een zwak moment van de Ter Leede-de- fensie en 5 min. later liet Bout nog eens zien, dat hy nog altijd een gevaarlijk speler is. Hij liet zijn be waker de hielen zien en scoorde toen een fraai doelpunt, onhoudbaar voor Heil. Van de rest valt niet zoveel meer te vertellen. Ter Leede streed een verloren strijd en verlangde al leen nog maar naar het einde. den. De treffers kon het overigens niet tegen Nedlloyd redden. Met 64 verloren de Veners. Scylla bouwde in Amsterdam te gen AMVJ een snelle 15 voorsprong op. Bert van der Helm versloeg Paul Gimbel in een langdurige prikpartij, waarna Mauri Colthof door een zege op Dick Springer de ploegen op ge lijke hoogte bracht. Gerard Bakker won van Van der Berg en samen met Bert van der Helm schreef hij ook het dubbel op zijn naam:l3. Bij Van der HelmColthof moest in de tweede en derde game de tyd- regel worden toegepast. De Scylla- speler sleepte de winst uit dit drie kwartier durende duel. Gimbel had geen schijn van kans tegen Bakker, waarna AMVJ nog even terug kwam Springer leed zijn tweede nederlaag (tegen Van der Berg). Scylla liet de winst echter niet glippen en dank zij de overwinningen van Bakker op Colthof en Van der Helm op Van der Berg kwamen de Leidenaars met 7-2 voor. Dick Springer verloq zijn derde partij tegen Paul o 3—7 Bijna had De Treffers ioj grote verrassing gezorgd. De|( die na de zwakke start betera zijn gekomen, namen tegen ïi zelfs een 20 voorsprong, echter niet voldoende. Met 6-( ken de Amsterdammers au langste eind. Scylla 2 haandhaafde zich overgangsklasse G door een 9 ge op Gispen uit Culemborj eerste plaats. Scylla 3 mo« 73 haar meerdere erkennen! uit Noordwijk. Uitslagen: ereklasse: AMVJ la 37; MaasbreeAMVJ j SYÈWIBO 7—3; De Treffers, lloyd 46; VVGASmash 4~{ Hoofdklasse B: Never Da JCV 5—0; Olympia—JCV Smash 2DOCOS 82; Yictoij Vriendenschaar 73; W:bo 2. dracht 19. KOERSEN IN HILVERSUM (Van onze medewerker) Dat Pigh Life II een der beste imports is, bewees de Franse hengst (i in de door 15 deelnemers betwiste internationale dravery. De jonge naar stelde zich met William Axkit na een snelle start aan het hoofd, naar sr. volgde het goede voorbeeld en nam met Yardley W de positie in voor Vincent Hollandia. Ruim een ronde kon dit trio zich eerste plan handhaven, doch bij het ingaan van het laatste rechte eii Vergay, die met Pigh. Life II 40 meter aan de kop had moeten gen een felle tussensprint het commando over en deze triomfeerde overt ui 1.24.1 km tijd. Winston Kanover verraste door William Axkit kort streep voor de tweede plaats te kloppen. wijk vocht in de resterende tijd om tenminste een gelijkspel uit het vuur te slepen, maar het lukte niet. Zelfs kreeg aan de andere kant v. d. Toor- ren nog een drcomkans, maar alleen voor v. d. Niet gekomen, verzuimde hij te schieten. En zo ging een mooie roodwitte illusie verloren. Vierde klasse zaterdagvoetbal In de vierde klasse A verloor Oegst geest in een rommelige wedstrijd met 20 van TSB. Hazerswoudse Boys moest tegen De Lier beide punten in het Westland achter laten. Met 42 werd verloren. Bodegraven werd ein delijk weer een puntje rijker door een 22 spel tegen Rouwkoop. In 4B verloor Katwijk verrassend met 42 van Melissant. Het belang rijke treffen tussen Lisser Boys en Loosduinen eindigde in een 22 spel. Koudekerk deed het zeer verdienste lijk en behaalde eveneens een 2—2 score tegen het hoger geplaatste Piershil. CegstgeestTSB 02 In een zeer rommelige wedstrijd dolf Oegst- geest het onderspit tegen TSB. Mede door de zwakke leiding van arbiter Hilgers was het bepaald geen verhef fende vertoning. TSB deelde in het eerste kwartier de lakens uit. Binnen vijf minuten bracht midvoor Van Berkel de stand op 0—1. Een misser van Verhoeks stelde wederom Van Berkel in staat de stand tot 0—2 op te voeren. Oegstgeest ontworstelde Na rust was Oegstgeest stukken sterker. Met medewerking van de harde wind werd de TSB-verdediging onder zware druk gezet. Deze moest herhaaldelijk flink aan de noodrem trekken. Dit gebeurde nogal eens op te harde wyze, waartegen de arbiter onvoldoende optrad. Ondanks het grote overwicht van Oegstgeest ble ven dientengevolge treffers uit. De LierHazerswoudse Boys 42 Op een zwaar en slecht veld deed H3. het ln de beginfase niet slecht. Na een half uur spelen werd zelfs door De Gelder een 1—0 voorsprong genomen. Na rust echter bracht Ha- zebroek van de aftrap af de stand op 1—1. In de 20ste minuut maakte W. Solleveld er 2—1 van. Direct sloeg H.B. terug en in de 21ste minuut was het weer gelijk. In de 31ste en 40ste minuut stelden Schot en Zoon de overwinning voor De Lier veilig (4—2). Na afloop BodegravenRouwkoop zich daarna aan de grote druk en er Binnen de zes minuten nam Bode- ontwikkelde zich een gelykopgaande graven door Sterk en Hoogenbruggen verkleinde P. van Ommen uit een hoekschop de achterstand tot 2—1. Na rust was Bodegraven iets sterker maar Rouwkoop scoorde. Door een blunder van doelman IJsselstijn kon Bottema de gelijkmaker inschieten. Na afloop konden enkele spelers en supporters van Bodegraven zich moeilijk met de uitslag verenigen. De ernstig bedreigde arbiter Sjaardema, die een zwakke indruk maakte, kwam er door krachtig optreden van het Bodegraafse bestuur zonder kleer scheuren af. Lisser BoysLoosduinen 22 In de eerste helft maakte Lisser Boys dankbaar gebruik van het windvoor deel en kon door A. Biemensen en G. Haage een verdiende 20 voor sprong nemen. Na rust was het de beurt aan Loosduinen. In de 50ste min. bracht Van Daalen de stand op 21. Loosduinen zetten daarna al les op de aanval. Een tiental minuten voor tyd scoorde Wijsveld de gelijk maker. Hoe beide ploegen nadien hun best ook deden, gescoord werd er niet meer. KoudekerkPiershil 22 Kou- i oen 20 voorsprong. Even voor rust I dekerk begon zeer goed. Reeds na 15 minuten zorgde A. Paling voor 1—0. Hierna ontspon zich een gelijkop- gaande stryd. Na rust ging Koude kerk onmiddellijk in de aanval. Bij een overrompelende tegenstoot van Piershil maakte K. Snijder er 11 van. Twintig minuten voor het einde scoorde T. v. d. Meyde 21. Een goed doorgaand Piershil kon door het be nutten van een strafschop nog maar juist naar Koudekerk komen. MelissantKatwijk 42 Weder om heeft Katwijk het niet tot een overwinning kunnen brengen. Het zich goed werende Melissant was wat schotvaardiger en maakte defensief minder fouten. Na 10 minuten was het reeds raak. Back Pronk treuzelde met het wegwerken van de bal rechtsbuiten Hameete ontfutselde hem het leer en knalde keihard in. Tien minuten voor het rustsignaal scoorde Van Duyvenbode tegen. Na rust was Melissant meer in de aanval. Hameete bracht vrij vlot de stand op 21. In de 26ste minuut maakte Keizer er 31 van. Katwijk kwam nog- even terug door linksbuit- Genemuiden 11 ten Guyt (3—2). Enkele minuten VVOG 10 voor tijd zorgde Breen uit een vrije I Ter Leede 11 schop voor de 4—2 eindstand. SDCP 11 In de openingsdraverij nam Chun- go Beroona zulk een grote voor sprong dat hij niet te benaderen leek. Caroline (Wagenaar jr.) liep echter gaandeweg haar achterstand in, overmeesterde halverwege de rechte lijn de leidster en triomfeerde in 1.29.5 km.-tyd. Chungo Beroona sloeg met miniem verschil de aanval van Carmania op de tweede plaats af. Bij de tweejarigen werden De Hovi Boy en Dutch Light A, die in goede positie lagen, uitgeschakeld. Bosveld nam daarna met Diogen de kop en deze had weinig moeite om in 1.32.8 te triomferen voor Dave Narciso en Double's Dochter. De amateurs gaven elkaar goed partij. De koppaarden, van wie Art Erebus het veld lang aanvoerde, moesten in de laatste fase van de stryd echter het hoofd buigen. De verrassende Yec (Tuzee), bleef de favoriet Adios K juist de baas. Za- topeka B werd derde. De vierde koers gaf een bijzon der spannende eindstrijd. Boarnster (Kooyman) bracht hier de surprise door op de streep de door Maring gestuurde Coryphee RH te kloppen. Columbus werd derde. Wagenaar jr. nam in de eerste af deling van de Eolusprijs met Chima Chima S vrij spoedig de kop en nam zo'n veilige voorsprong, dat de mer rie nimmer werd bedreigd. Bastogne, die van het begin af niet wilde aan pakken, werd uitgeschakeld, evenals Baltimore. Zigane pareerde met ge ring verschil de aanval van Y van Hollandia op de tweede plaats. In de tweede afdeling hield Carlos Pluto zijn afkomst hoog. Sietze Side- rius nestelde zich direct op de ere plaats. Zodra hij benaderd werd gaf hij zijn paard iets meer speed en de Olga Pluto-dochter ging naar een onbedreigde 1.27.7 zege. Baron Har vester G, die „leeg" was, moest de Uitslagen en standen TWEEDE KLASSE A Zwart Wit '28—ND SM 2—0 Spakenburg— -Rijnsburgse Boys afg. EICSCZwaluwen 2—1 CSCAKozakken Boys 0—4 SSC '55—ZCFC 3—1 VoordwijkZuidvogels 1—2 GVVV—Hoogvliet 2—1 Spakenburg 10 0 0 0 20 34—12 Rijnsb. Boys 9 7 1 1 15 27—13 Zwart Wit 9 6 2 1 14 26— 9 Noordwijk 10 6 2 2 14 31—14 Zuidvogels 11 6 1 4 13 27—19 Kozakken B 10 6 0 4 12 25—13 NDSM 10 5 0 5 10 23—23 Zwaluwen 9 3 2 4 8 15—16 CSCA 11 2 4 5 8 21—24 HCSC 12 3 2 7 8 24—40 Hoogvliet 11 3 1 7 7 13—29 ZCFC 11 3 0 8 6 21—36 SSC '55 9 1 2 6 4 12—30 GVVV 10 1 1 8 3 12—33 TWEEDE KLASSE B SDCP—DOVO 0-11 HuizenTer Leede 30 SSS—VVOG afg. DOSKApeldoorn 10 GenemuidenSHO 52 Quick Boys—IJsselmeervogels 35 i-Gravenzande SVPelikaan 54 IJsselmeerv. Quick Boys DOSK Huizen DOVO GSV Apeldoorn SHO Pelikaan 1 1 17 28—13 3 1 17 30—19 1 2 15 2823 1 4 13 23—19 2 3 12 32—17 0 4 12 25—24 0 5 12 21—22 3 3 11 23—16 3 5 9 29—24 1 5 7 22—25 1 7 7 15—21 17 5 15—25 3 7 5 13—27 0 9 4 12—41 tweede plaats -nog prijsgeve Ycnker Hanover. Ver voor de overige 13 de< duelleerden de Noordelingen en Anton B in de zevende steeds om de voorrang. Kort laatste bocht kwamen de ac: gers nader, van wie de buik denschappen lopende Bruno zegevierde. De ontwikkeling foto moest worden afgewaï voor de toto de winnaar aan zen, hier bleek Zilver Kid de kige voor Anton B en Beachi Piet Smit won met Camingo de tweede afdeling van de Tj prijs. Chris Hanover P, die had geleid, verdedigde met zijn tweede plaats tegen de i van van Benjo Kinley. De laatste draverij werd een voor Zoon van Kievit (Verga r"j Bravour S met klein verschil zich hield. Aleid Williams, die het commando had gevoerd, met de derde plaats genoegen Uitsl (1.29.5); 2. Chui roona; 3. Carmania. Tot.: wi. 1.70, 3.40. 2, koppel 9." Tornadoprljs: 1. Diogen (F. veld) (1.32.8); 2. Dave Nan Double's Dochter. Tot.: wl. f" 1.50, 3.10, koppel 5.50, cov. - Yec (H. K; 3. Zatop Tot.: f i8.4Ö, pl. 4.10, 1.80, 3.70, 80, cov. 5.80, trio 556.80. Orkaanprljs: 1. Boarnster Kooyman) (1.29.4); 2. Coryph 3. Columbus. Tot.; wl. f37.90,; 2. 2.10, koppel 38.90, cov. 7.10. Eolusprijs, le afd.: 1. Chima S (J. Wagenaar Jr.) (1.27.9); 2. 3. Y van Hollandia. Tot.: wl. fl 1.90, 3.60, 3.50, koppel 13.10, a 2e afd.: 1. Carlos Pluto (S. derlus) (1.27.7); 2. Yonker Han Baron Harvester G. Tot.: wi. f 1.80, 5.20, 3.20, koppel 4, cov, J. H. A. M. Kltselaarprljs: (bulten weddensch.) (J. Wagem (1.27.4); 2. Zilver Kid; 3. Ai 4. Beachcomber. Tot.: wl. f! 1.70, 2.10, 2, koppel 6.50, cov. 237.50. Wodanprljs: 1. Pigh Life H gay) (1.24.1); 2. Winston Has William Axkit. Tot.: wi. f 1.70, 4.40, 2, koppel 6.90, cov. 16.60 Typhoonprijs. 2e afd.: 1. 1 :otch (P. M. Smit) (1.33.5); Hanover P; 3. Benjo Kinlev. f5.80, pl. 2.40, 3.20, 3.10.'kof cov. 13.40. Zoon wnfè DERDE KLASSE A Groote LindtARC IIBSSZuid land Overige wedstrijden afgelast Gr Lindt 9—14 SVOW Excelsior M 9—13 CSVD HBSS 10—12 Barendr Die Haghe 8—11 ARC Zul dl and 98 MFB DERDE KLASSE B AmeideNSW Overige wedstrijden afgelast. VIERDE KLASSE A De LierHazerswoudse Boys BodegravenRouwkoop OegstgeestTSB Overige wedstrijden afgelast De Lier 1015 Sch'ninges JAC 14 Oegstgeefl TSB 813 Hazersw PPSC 7—11 Rouwkoop 's-Gravenz 8— 7 Bodegr VIERDE KLASSE B OrnasExcelsior P Melissant—Katwijk RAS—DEVJO KoudekerkPiershil Lisser Boys—Loosduinen Excelsior P 014 Piershil Katwijk 1012 Ornas Loosduinen 811 DEVJO Lisser B 9—11 RAS Melissant 1011 Koudekert

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 8