4sj0e en brezjnew bij DE Viering van de revolutie adminton ompetitie Padviiiclersmarkt in Oegstgeest door de burgemeester geopend Krachtig pleidooi voor de eenheid LLlU^ttl UAUULAi) ^AltttÜAb Nd Bedrijfsleven wenst vakantiespreiding „„^geplaatste leiders van de com- ,jstische wereld hebben zich van- het Rode Plein verzameld i grootse viering van de 47ste lag van de bolsjewistische re latie. De feestelijkheden stonden r het eerst onder presidium van "^nieuwe leider van de communis- partfj. Leonid Brezjnew, om- _j door de hooggeplaatste leden L de nieuwe Russische „collectieve ezjnew stond op de roodmarme- E graftombe van Lenin naast de a communistisch-China, En-lai, wiens bezoek de bete- an een gemeenschappe- Russisch-Chinese poging hun i verband met de strijd e leiding in de communistische ging te verminderen. C de beide vertegenwoordigers T de grote communistische mo- Jheden stonden leiders uit de rest |het communistische kamp. Om aan Westerse waarne- niet duidelijk waren, was een ereplaats ingeruimd voor de Jnunistische leider van Polen, oelka, de eliten haar zitplaat- op het mausoleum had ingeno- verzamelden zich in de vrolijk lerde straten van de hoofdstad militairen voor de tra di lle parade op het Rode Plein, ezjnew, eerste secretaris van de jsche communistische party, gisteren, terwyl recht achter premier Tsjoe En-lai was ge- krachtig aangedrongen op èld van alle communistische m. De opvolger van Nikita lesjtsjow als eerste secretaris van ,y zei. dat de party en de re- „het als hun heilige plicht be uwen hun uiterste best te doen enheid van de communistische te versterken". „Laat de idschap en de samenhang onder anden van het socialisme ver- n", aldus Brezjnew. „Alle :tieve voorwaarden voor ver- ;te eenheid bestaan nu". eersteklassers Veglo 2. Racke- en Shutteliers dolven deze week het onderspit. De tweedeklassers n het beter. Smash 2 behaalde gelijkspel en een overwinning, tegen Excelsior 2 (44) en li 1 (80). Eveneens met 80 (laste Smash 4 DVJ 2. De wed- IVEDO 2—LUSV I werd bijeen voorsprong voor de Leidenaars iroken. In de Inmiddels begon- herencompetitie speelden LUSV Racketeers 2 gelyk (33). icketeers 1 kreeg tegen een machtig NIVO 1 geen schijn van De Hagenaars horen eigenlyk n de districtscompetitie thuis, s in het damesdubbel kwamen Peeters en mej. Oudshoorn tot ijke tegenstand '08). in dezelfde afdeling ook Drop een geduchte tegenstander is, rvonden de Shutteliers. kracht van de Leidenaars ligt al bij de dames, maar ook zij len zich nauwelijks handhaven. ;n mej. Kret kwam tegen mej. v. iekom met 811, 118. 1210 de hielen over de sloot. Einduit- 1-7. lo 2 had een beter resultaat DES 2 verdiend dan een 53 laag. Met hun winstpartijen D.E., 2e G.D. en D.D.) hadden jeidenaars n.l. niet veel moeite, ijl daarentegen DES vier van de overige partijen in drie games vlnst moest brengen.' de wedstrijd tegen Excelsior 2 m de prestaties van Smash 2 onder de maat. Tegen het tie Icarus herstelden de Leide- 5 zich echter. Vooral het goede van mej. v. d. Broek en mej. er droeg hiertoe bij. ogramma: Smash 1Stoka 1; Veglo lacketeers. Zondag: Veglo 1 riem 2; Veglo 2Drop Shot 3. MoerwijkSmash 2: DEK nash 4. DinsdagLUSVPanache ag: VEDO 1—Veglo 3; L. Ittelier 2—Drop Short 6; Racke- B 2—Kortenaer 8. Donderdag: L. itteliers 1—Racketeers 1. Vrijdag: lp Shot 7—LUSV 2. Bevrijdingskerk tegenstelling tot hetgeen in krvormd Leiden" is gemeld, zal fgenochtend in de Bevrijdingskerk ds. H. J. van Achterberg, doch H. Aalbers van „Oud-Poelgeest" •orgaan. •l'RGERLIJKE STAND VAN LEIDEN Anneke Yvonne, dr. van H. Hoen- J. van Laar; Daniel Wil- D. H. van den Berg en M. H. Heemskerk Nathalia Maria, dr. van A. J. «lenaere en N. S. van Gelder; Patrl- i H. Solleveld en G. N. H. GETROUWD. Hoek en D. Favler; N. J. Lange- D. L. SJardln. OVERLEDEN. 67 j. Inard. 5 maanden, dochter. Met Tsjoe luisterden alle topcom- munisten van alle communistische landen toe, met uitzondering van Al banië. Brezjnew vervolgde met te verkla ren, dat de communistische eenheid gegrondvest moet zijn op volledige gelijkheid van de landen, onafhan kelijkheid en een Juiste verhouding tussen de belangen van elk land en de belangen van de gehele commu nistische gemeenschap. Brezjnew haalde Lenin wiens enorme portret achter hem hing) aan. die in 1920 verklaard had dat in de betrekkingen tussen de commu nisten de nadruk gelegd moet wor den op eenheid. „Het is noodzakelijk er voor te zorgen dat deze niet be dorven wordt, geen wantrouwen te zaaien", aldus Brezjnew. „Elk volk moet in staat zijn zijn eigen weg te kiezen bij de opbouw van het communisme", aldus Brezj new, die hiermee klaarblijkelijk zin speelde op de Chinese kritiek op sommige huidige praktijken die zij niet marxistische noemen. „De stand punten moeten aan de hand van de resultaten gecontroleerd worden". Brezjnew maakte zijn opmerkin gen over eenheid na een program uiteengezet te hebben voor meer en betere consumptiegoederen en dien sten voor het Russische volk. Hij zei, dat er nog een aantal problemen be staan in de Russische economie. Hij noemde de slechte kwaliteit van de consumptiegoederen, de achterstand met de bouw van nieuwe huizen en de onbevredigende landbouw. Roofoverval op taxichauffeur Negen maanden voor scholier (Van onze Haagse correspondent) Het Haagse Gerechtshof heeft gis teren een 18-jarige Haagse scholier, die op 7 maart van dit jaar een taxi chauffeur trachtte te beroven, door hem van achteren met een ijzeren hamer op het hoofd te slaan, een gevangenisstraf van negen maanden met aftrek van het voorarrest en terbeschikkingstelling opgelegd. De Jongen, die zijn jeugd voorna melijk heeft doorgebracht in gestich ten en jeugdgevangenissen, werd eer der door de Haagse rechtbank tot eenzelfde straf veroordeeld. De eis van de procureur-generaal bij het Hof was veel zwaarder: drie jaar met aftrek en terbeschikkingstelling van de regering. Aanleiding tot de roofoverval: het bemachtigen van enkele honderden guldens voor een motor. Arbeidsreserve steeg iets In oktober is de geregistreerde ar beidsreserve van mannen gestegen van 197778 tot 21504. De bezetting op aanvullende werken nam met 104 toe. Het aantal werkloze mannen steeg met 1622 tot 20487. Het aantal openstaande aanvragen om mannelijk personeel verminderde met byna 5000 tot 90081. De stijging van de geregistreerde arbeidsreserve met bijna 1700, kan met name teruggevonden worden bij de horeca en de bouw, in welke be roepsgroepen de arbeidsreserve res pectievelijk met ongeveer 800 en 600 toenam als gevolg van seizoensinvloe den. Anti-REM aanbeveling in Raad van Europa Een aantal Nederlandse en andere parlementsleden heeft gisteren in de Raad van Europa gezegd, dat de Europese conventie tegen piraten zenders, waaraan wordt gewerkt, ook voorzieningen moet bieden tegen zenders, die buiten de territoriale wateren vast met de zeebodem ver bonden zijn. Het huidige ontwerp noemt alleen drijvende en vliegende zenders. Het voorstel ging uit van de Nederlandse afgevaardigden W. E. Siegman (K.V.P.), N. G. Geelkerken (A.R.P.)C. Bos (C.H.U.) en C. L. Patijn (P.v.d.A.), tezamen met acht collega's uit andere europese landen. f 140.000 voor gehandicapten Radio Veronica heeft de stichting „Geestelijk en lichamelijk gehandi capten" voor de tweede maal een bedrag van f 100.000,toegezegd, waarvan elke maand een deel zal worden uitgekeerd. De stichting „Vrienden van Veronica" heeft de stichting G.L.G. daarbij nog f 40.000 aangeboden. Mede dankzij deze steun kan de stichting „Geestelijk en li chamelijk gehandicapten" binnen kort opnieuw extra-uitkeringen doen onder de zes by haar aangesloten verenigingen, om. ten behoeve van de bouw en inrichting van observa tieklinieken, vacantietehuizen en te huizen voor alleenstaande zwakzin nigen. Sportsplinters De Nederlandse halfzwaarge- wicht Bas van Duivenbode heeft gis teravond in de Ernst Merckhalle in Hamburg een overtuigende k.o.-zege behaald op de Duitse prof Horst Be- nedens. De Duitser werd in de vierde ronde uitgeteld. Voor de centrale training van Jong Oranje, die volgende week dinsdag in Zeist wordt gehouden, zyn de volgende 15 spelers uitgenodigd: Thie (ADO), Stuy (Telstar). De Groot iSparta), Eijkenbroek (Spar ta), Pylman (DWSi, v. d. Bogert (DOS), Van Dorp (NAC), De Vries (Spel. Enschede), Burgers (DWS), Adelaar (Sparta), Nuninga (Ajax), Koens (PSV), Kleinjan (DFC), v. d. Kuilen (DFC) en Lenz (DWS). De leden van de Judokwai—Ne derland hebben op een dezer dagen gehouden buitengewone algemene vergadering besloten de samenwer king in het verband van de Federatie van Nederlandse Jiu-Jitsu en Judo Bonden voort te zetten. Forse geldboetes voor mishandeling van journalist De politierechter in Arnhem heeft gisteren een 48-jarige regisseur in Mook veroordeeld tot 3 weken voor- waardeiyke gevangenisstraf. een proeftyd van drie jaar en drie hon derd gulden boete wegens mishande ling van een Nymeegse journalist op 7 januari van dit jaar. De politierechter veroordeelde de serij heeft besloten, de voorschotuit- zoon van de hoofdverdachte, een 18- kering op de melkprijstoeslag 1964- jarige scholier, tot tweehonderd gul- 1965 met vijftig cent per honderd kg. den boete. De officier had nog veer- melk te verhogen. Deze voorschotuit- tien dagen voorwaardelijke gevange- kering bedraagt thans f 5,— per nisstraf geëist, maar de politierechter honderd kg. melk. Hieraan vooraf - I>c gezamenlijke Kamers van Koophandel in Nederland bereiden een adres voor over de vakantiesprei ding, dat binnenkort zal worden toe gezonden aan de staatssecretarissen var. Economische Zaken en Volks gezondheid. De Kamers van Koop handel zien als oplossing van het probleem een verschuiving van het hele Nederlandse vakantiepatroon naar een vroeger tijdstip. Dit zou moeten gebeuren door de zomervakanties van de scholen vroe ger te laten beginnen, waarna ook het bedrijfsleven, aansluitend hier op, toe een vervroeging van het va kantiepatroon zou moeten komen. Militaire oefeningen op particulier terrein Nog dit najaar zullen by wyze van proef militaire oefeningen worden gehouden op terrein van par ticulieren. Die terreinen liggen in Drenthe, ten oosten van Wijster (400 ha) en in Steenwykerwold (200), in Gelderland het landgoed Deelerwoud van 185 ha) en in Noord-Brabant onder Bergeyk (450) en naby Kneg- sel (350). Met uitzondering van het laatstgenoemde, zyn het bezittingen die steeds aan één familie behoren. In een concept-contract staat, dat Defensie bereid is om de volgende vergoedingen voor het oefenrecht te betalen f 50 voor de verpachter en f 175 voor de eigenaar/gebruiker per hectare. V oorschotuitkering melkprijstoeslag 50 procent hoger meende zich ten aanzien tot een boete te mogen beperken. Vader en zoon waren niet versche nen. De regisseur had een brief ge zonden aan de officier, waarin hy te kennen gaf het verstandiger te oor delen gezien zyn emotionaliteit niet te verschijnen. Hij schreef voorts het te betreuren de journalist pilnlijk te hebben beieeend. Het slachtoffer had ook een brief geschreven. Daarin schreef hy geen behoefte meer te hebben aan bestraffing van het twee tal. De Journalist was op 7 januari da nig door het tweetal toegetakeld, eerst in de hal van zijn flatwoning en later na een achtervolging op het Maria- plein in Nymegen. Daar had de zoon de journalist vastgebonden en de vader had erop losgeslagen. Drie ge tuigen bevestigden de ranselpartij. De aanleiding hiertoe was een her innering aan het door de hoofdver dachte geregisseerde „Waterloospel" in Nymegen ln een door de journa list geschreven nieuwjaarswens. gaand heeft het Produktschap voor Zuivel besloten, het voorschot op de uitkering uit het saldo van het zui- velfonds XV met een gelyk bedrag te verhogen. De uit deze verhogingen voortvloeiende bedragen zullen aan het eind van deze maand aan de veehouders worden uitgekeerd. Huis ingestort: vijftien doden In Piracicaba, in de Braziliaanse staat Sao Paulo, gisteren een in aanbouw zijnd gebouw van zestien verdiepingen ingestort. Volgens voor- Ir.pige gegevens zyn daarbij vijftien mensen omgekomen en twintig ge wond. Op het ogenblik van de ca tastrofe bevonden zich vele arbei ders in het gebouw. De aangrenzen de wohingen en een bioscoop werden onder het puin bedolven. De Plaatselyke Commissie Cerst- geest van het Nederlandse Padvinders Gilde en de Nederlandse Padvinders heeft het initiatief genomen om een padvindersmarkt in te richten in het Patronaatsgebouw. Deze „Pavima" werd gisteravond in aanwezigheid van de beide wethouders en de ge meentesecretaris officieel geopend door burgemeeester H. L. du Bccuff. De voorzitter van de Commissie, de heer G. H. W. Lignac sprak er zijn voldoening over uit dat de burge meester zich bereid verklaard had deze markt te openen. Hij wees erop dat de opbrengst voornamelijk meet dienen voor de aanschaffing van Nu opmars naai Stanleystad Kongolese regeringstroepen, be staande uit enkele honderden Euro pese vrijwilligers en duizend man Kongolezen hebben (zoals gisteren reeds kort gemeld) de belangrijke stad Kindoo op de opstandelingen heroverd en 84 Belgen en ongeveer 140 andere buitenlanders bevryd. De rebellen zouden de stad zonder meer hebben prijsgegeven, wat verwonde ring heeft gewekt, daar de weg naar het door de opstandelingen bezette gebied in het oosten en de rebellen- hoofdstad Stanleystad nu open ligt. Voordat de eigenlijke aanval op Kin- doe was begonnen hadden door Cu baanse ballingen gevlogen bommen werpers het vliegveld met raketten en machinegeweervuur bestookt. materialen en voor de inrichting van troep- en clubhuizen. De burgemeester merkte op dat ontspanning steeds meer een passieve bezigheid gaat worden. Daarom kon hij het te meer waarderen dat de jeugd wordt aangespoord tot het ne men van initiatieven om uitbreiding te kunnen geven aan het padvinders- werk. Men wil niet afhankelijk zyn van de subsidiërende overheid, doch zelf de handen aan de pleeg slaan. De bescheiden gemeentesubsidie wil niet mesr zyn dan een aanmoedi ging. Om het benodig-de geld byeen te brengen is een injectie hard no dig en hij sprak dan ook de hoop uit dat velen deze lofwaardgie actie zullen ondersteunen door in groten Burgemeester Du Boeuff bezig met schieten tijdens de padvin dersmarkt in Oegstgeest. 0 (Foto L.D./Holvast) getale deze Pavima te bezoeken. Als herinnering werd hem door de voor zitter een fraai bewerkte boekomslag aangeboden. De zaa.1 is gezellig ingericht, smaakvol verlicht en versierd en men kan zich vermaken met velerl 1 attracties. Vandaag, gedurende de middag en avond, kan men van zyn belang stelling voor dit jeugdwerk doen blij- Wie niet horen wil, moet voelen Amerika wil zich niet vastleggen op een bydrage voor het „speciale fonds" van de Verenigde Naties of voor het programma van technische bystand van de Ver. Naties. Amerikaanse zegslieden weigerden een reden op te geven voor dit Ame rikaanse besluit maar het schynt wel dutdeiyk dat het Amerikaanse optre den verband houdt met het stand punt van de regering van de VS, dat de Sowjet-Unie en andere landen, die reeds twee jaar geweigerd heb ben hun bydragen aan de kosten van de strijdmacht van de Verenig de Naties voor het handhaven van de vrede te voldoen, hun stem dient te worden ontnomen in de Algeme ne vergadering van de VN waarvan de byeenkomst op 1 december zal worden geopend. Het vorig jaar heeft de regering van de VS een bedrag van 59 mil joen dollar toegezegd voor het „spe ciale fonds" van de VN en een be drag van 22.5 miljoen dollar voor het programma van technische bijstand. Men gelooft in diplomatieke krin gen, dat de regering van de V.S. deze wijze de ernst van de situatie wil duidelyk maken aan de overige leden van de VN. Engeland kreeg wind van voren Engeland heeft van de meeste in dustriële landen op beleefde wyze te horen gekregen, dat het byzonder ongelukkig zou zyn als de nieuwe in voerheffing van 15 procent door de Britse regering een slepende aange legenheid zou worden. De landen hebben de vertegen woordigers van de Britse Labour- regering op de feiten gewezen tydens een normale driemaandelyk- se bijeenkomot van de commis sie voor de economische politiek van de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OESO» die donderdag en gisteren in Parys ls gehouden. De zegslieden verklaarden echter, dat de Britse delegatie, die onder leiding stond van Dennis Rickett, heftig heeft gereageerd en „in aan- zienlyke mate" de kennelijk wyd verbreide vrees heeft weggeno men dat de heffing lange tyd van kracht zal blijven. Op de tydelijke aard van de be perkende maatregelen werd zoveel na druk gelegd dat de landen van de ÖESO niets hebben gezegd over eventuele represailles. Maar er werd by Engeland wel sterk op aangedrongen de voorwar r- den nader te omschrijven waaronder de heffing zou worden afgeschaft. Deze voorwaarden zouden zyn een In Enschede woedde in een textielbedrijf een zware brand. Vijf hallen brandden geheel uit, waarbij verscheidene kostbare machines verloren gingen. Vol gens de directie bedraagt de schade tussen de zes- en acht miljoen gulden. WARMOND Subsidie voor park bij Huys te Warniont De Stichting Het Zuid-Hollands Landschap heeft Provinciale Staten van Zuid-Holland een subsidie van 50 procent gevraagd in de kosten, die gemoeid zyn met het aanbrengen van enkele recreatieve voorzieningen in het park van het kasteel „Huys te Warmont" in Warmond. Het gaat om een verbetering van de oprijlaan en de aanleg van twee bruggetjes en van enige parkeerruimte. Ged. Staten ad viseren Prov. Staten deze subsidie, in totaal f 15.740,-, toe te kennen. verbetering van d< en een beoordeling van de vraag in welke mate het probleem van de handelsbalans een tydelyk karakter draagt en hoeveel er te wyten is aan blyvende oorzaken die ingrijpende structurele veranderingen in do Brit se economie zouden Drie executies in Zuitl-Afrika Drie Zuidafrikaanse negers zijn gisteren in de gevangenis van Pre toria terechtgesteld. De secretaris- Generaal van de verenigde naties Oe Thant en anderen (o.a. de Rus sische regering) hadden by de Zuid afrikaanse regering gepleit voor hun leven. Zij waren in maart in Port Alfred ter dood veroordeeld wegens moord en sabotage, nadat zij schuldig wa ren bevonden aan de moord op een man, die als getuige wilde optreden voor de openbare aanklager. Op deze manier wilden zij verhinderen dat de man leden van de geheime orga nisaties zou verraden die tot doel heeft de regering van Zuid-Afrika met geweld omver te werpen. De 27-jarige blanke onderwyzer, John Harris, gewezen voorzitter van het Zuidafrikaanse niet-raciale Olympische Comité (Sanroc) is gis teren schuldig bevonden aan moord en ter dood veroordeeld, door een bomontploffing op het spoorwegsta tion van Johannesburg in juli J.l. Een 77-jarige blanke vrouw, mevr. Ethel Rhys, werd bij deze ontplof fing van een benzine- en dynamiet- bom, dodelyk gewond. Twintig men sen werden gewond. Harris werd beschuldigd van moord op mevr. Rhys en twee pun ten van sabotage: het eerste voort vloeiende uit de bomontploffing en het tweede wegens beweerd bezit van grote hoeveelheden explosieven, waaronder dynamiet. Prijsbeheersing in Portugal In Portugal zullen strenge maat regelen genomen worden om de stij ging van de kosten van levens onderhoud te beteugelen, aldus ver klaarde de minister van Economische Zaken, Pinto, gisteren. Een stelsel van prysbeheersing wordt bestudeerd en zal tegen het einde van het jaar gereed zijn. De kosten van levensonderhoud zyn, mede door de hoge defensie-uitga ven, gestegen, hoewel de produktie in verschillende takken van nijver heid toegenomen is. De baten uit het vreemdelingen verkeer waren in 1963 80 procent hoger. De activiteit in de bouwnijver heid nam met 13 procent toe, die van de elektriciteitsproduktie met 10 procent, terwijl de export 14 pro cent steeg. Tot de minder succesvolle takken van nyverheid behoort de automo bielassemblage. waar de kosten met 10 procent zyn toegenomen. Een groep buitenlandse deskundige maakt een studie van de toestanden in deze bedryfstak. Het conservatieve blad Diario Popu lar heeft gisteren zyn lezers ver baasd met een hoofdartikel waarin werd aangedrongen op een ver jonging op het Portugese schip van staat. Dit artikel werd in bepaalde kringen uitgelegd als een beroep op de regering van premier Antonio Salazar om over zyn opvolgers te gaan denken. Het blad merkte op, dat het schip van staat alleen bestuurd kan wor den door een bemanning die voor zyn taak berekend is. Dit kan nooit het geval zyn als de bemanning niet eerst een opleiding heeft gehad. Daarna drong het blad er op aan. dat de oudere generatie de jongeren de plaatsen moet aanbieden welke zy verdienen. Premier Salazar, 74, is reeds pre bier sinds het begin van de jaren '30. MARKTBERICHTEN ian 4 kop per tak 150- Idem 2~kop 100—120, Legray 4 kop •t Irissen 250—650, Snijgroen 50- 125. Euphorbia per tak 60—100, per stuk: rood 35 48. roze 25-36, Tangerine 25-37, Aaismeer 18 30. Geh. Dulsberg 30 49. Baccarat 45—86. Carol 18—31, Garnet 15 28. Pink Sensation 35 50. Super Star 45 70, Nymph per tak 60—75. BOSKOOP. 6 november. Coöp. Ver. „De Boskoopse Veiling" G.A. White Butterfly 900. Butterfly 400-540, New- yorker 940—820—520. Duisburg 260 360-320. Vlerlanden 720-380-180, Hedera ln pot 21 22, Troschrvsanten 140, geplozen chrysanten bruin 34. brons 31 40, wit 35, geel 20, ma 23, Else Poulsen 120 75, Sweetheart 280-95, Nymph 260-110, Valeta 250 -180, Fire King 240-150. Ilex Verti- cllata vertakt 160 p. tak. Ilex Vertlcl- lata 100-140-75 per tak, Idem 410- 260 per bos, Pernettla 130-190-380 per bos. Idem 290 170 per stuk. Ge- nerlumplulmen 75 p. stuk, Celastrus 270-160 per tak. RIJNSBURG. 6 november. Bloemen veiling Flora. Chrysanten: Bornholm 115 130, Popscorn 90 100. Superform dian Polis 135 140. Caroline 130 140, Fresia: White Swan 200-245, Gol den Yellow 165—205 alles per bos. Ge plozen Chrysanten: Bornholm 2600 2900, Mlgolle 1800. Clingedaals Ellt® 2800-3400, Shocking Pink 3800—4500. Gerbera 4500-4700 per 100 Groenteveiling. Andijvie 800 1900, waspeen 1400—2200, Idem B 2450 2650, breekpeen 1000-1700. prei 1700 per 100 kg., peterselie 1300 1700 per 10 12, kassnijbonen 1.98, andijvie 10 18, groenekool 12 13, rode kool 14, gele savoyekool 5, boerenkool 18, 13 16 alles per kg., tomaten Ax 1.50—3.55, idem Bx 1.50-3.75, idem Cx 1.50-2.10. idem bonken 2.15 3.30 alles per bakje van kilo, spruiten 1 56. Idem B 22-31. idem D (klein) 39 per kilo. sla B 18-19. Idem C 4-8, bloemkool B 59, Idem C 37—41, idem 17 19 alles per kilo. Exportveilin 30500 30500 30500 Wij verzoeken onze abon nees in Leiden, die een keer de krant niet ontvangen, vóór 7 uur n.m. (zaterdags tussen 4 en 6 uur) no. 30500 te bellen, waarna ons blad alsnog wordt bezorgd. Voor de buitengemeenten wordt voorzover de agent schappen telefonisch bereik baar zijn, elke klacht onmid dellijk doorgegeven. Bel vooral niet onze in de telefoongids vermelde kan- toomummers voor Admin. of Red., want deze kunnen U niet helpen. 30500 30500 30500 WASSENAAR Aan de R.-Katholieke Universi teit in Nymegen is voor het kandi daats examen 2de gedeelte medicy- nen geslaagd mej. Y. M. G. Smulders te Wassenaar.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 13