keus uit twee Absurde situaties op charitatief gebied GOLD STAR» GOLD STAR Controle Iringende loodzaak CONCILIE: AAN OECUMENISCHE BEWEGING ACTIEF DEELNEMEN Recordbezoek aan Savannah Volleybalploeg is in uitstekende conditie Elf spelers voor centrale training SNOEK VERLIEST IN 2 MINUTEN Fignerola sterker dan Amerikanen Vinus van Baaien start als eerste COMPETITIESTANDEN KORFBAL UITSLAGEN AFD. LEIDEN LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 6 OKTOBER 1964 5astoor uit Hillegom en strijde getrokken \et is een absurde situatie, dat ia iedereen een inzamelings- lité voor liefdadige doeleinden 1 oprichten. Wie het handigst n wie de meeste relaties heeft kt het meeste succes. Het dt hoog tijd, dat er gecoördi- rd wordt en dat een onpar- ig comité enerzijds de nood- fc voor een inzameling beoor- \t, anderzijds de goedwillende %rs beschermt tegen onnodige plagen op hun portemonnee. temeer omdat vooral met huidige sociale wetgeving iraag rijst in hoeverre er voor iculiere charitatieve liefda- instellingen nog plaats is". |t verklaarde ons pastoor M. G. Rijn van de Sint-Josef parochie ïillegom, die de afgelopen week seling in het nieuws kwam door vooral in rooms-katholieke g, opzienbarend artikel in „Mis- Integraal", het blad van het Iraal missiecommissariaat in Ne- Lnd. i het artikel werd gesuggereerd, de gezamenlijke rooms-katho- charitatieve organisaties ver ens hebben gevormd van totaal ierden miljoenen of zelfs een ard gulden. Daar er nog maar lig zou behoeven te worden uit- ierd, is de taak van het bestuur niet zo zeer meer het bedrijven liefdadigheid, maar het behe- van kapitalen geworden. Kapita- Jie zijn gestoken in grond, effec- en onroerende goederen. Verkeerde indruk vriendelijke, zachtzinnige 65- |&jè pastoor Van Rijn vindt het her, diat de indruk is gewekt, hij het artikel heeft geschre- „Ik heb", zo zei hij ons „de pfcie van het blad alleen ut willen maken op een mijns ais onchristelijke en ongewenste tand". [et is mogelijk, zoals de directeur een charitatief centrum heeft laard, dat de rente van de gelden üj'lcs wordt verdeeld, maar welke jrole is daarop? Niemand weet groot de bezittingen zijn. Van- f mijn pleidooi voor een open irek met een onpartijdig comité toezicht. >oral als op 1 januari de bij- jdswet in werking treedt", aldus oor Van Rijn „is de kans groot, er weinig taken meer zijn voor iculiere liefdadigheidsfondsen, gevaar bestaat, dat deze dan gaan zoeken. Elk comité wil Ikzelf in 'Stand houden. Niemand u|«toegeven, dat hij overbodig is. ik socialist", zegt de katholieke priester. Pastoor Van Rijn verwijst naar Chili, waar de bevolking in zo slech te omstandigheden leeft, dat de ge middelde leeftijd niet hoger komt dan 32 jaar. „En dit ondanks het feit, dat dit land die grootste koper mijnen van de wereld bezit. Die wor den echter geëxploiteerd door de Verenigde Staten, die de afgewerkte prod/ukten weer duur terug verkopen in Ohili." Minder voor onszelf Pastoor Van Rijn meent, dat wij voor de arme landen veel kunnen doen. „Niemand heeft liet recht f. 1000 op een avond stuk te slaan, niemand hoeft in een auto van f. 30.00 te rijden als die van f. 10.000 ook goed is. j zouden veel minder voor 75 Onhoudbaar ifc is toch een niet houdbare toe- .-d, meent pastoor Van Rijn, dat jjjflrochianen ook de minder- •jgkrachtigen soms enige malen «week een collectebus onder hun ■M krijgen aan de deur, terwijl naast in de keik zondags ook eens eep beroep op him offer- !r*Wheid wordt gedaan. ?.jt allés wordt allerminst gezegd «een felle toon. Integendeel, de i/Oe priester praat eerder verlegen zachte stem. «stoor Van Rijn meent, dat de aart de Westerse wereld blind t gemaakt voor de onvoorstel- ellende in andere gebieden, k", zegt hij, „ieder comité denkt in aan zijn eigen gebied en zijn (i gemeente. Maar de wereld gjjït.-toch niet, op bij het Westen?" Niet universeel PU noemen", aldus de pastoor e kerk katholiek. Maar zijn wij celijk universeel? In Azië, Afrika Euid-Amerika is de nood onder "Hiiensen groot. Waarom besteden 3 onze gelden daar niet, als wil ■Charitatief willen werken! Wat zin heeft het hier rijkdommen liefdadigheidsorganisaties te plen, terwijl daar zo veel kan in gedaan? Christus kan nooit pid hebben, dat we ons bezit in eigen omgeving moeten Hij heeft ons dat bezit in en gegeven. Het is een on- ««leid, dat iedereen die iets ver- *;:d. heeft, daarmee kan doen wat fcoeddunkt. In dat opzicht ben 1 NED. HERV. KERK ...iroepen te Noordwijk aan Zee (toe- „„ing) A. L. Lapré te Uitwierda- '"Tljl te Koudekerk a/d Rijn J. W. Quak te Mijnsheerenland. Be- Jt, voor Delft (vac. C. A. v. Har- ||5 L. J. Bloemsma te Ommen, jj, GEREF. KERKEN Njuigenomen naar Culemborg T. L. iujjn?leterse, kand. te Voorschoten, die 1 mkte voor Anna Jacobapolder, iburg-Westkapelle. Casselternljveen, 1 Haastrecht, Heusden-Meeuwen, an£tfrecht, Numansdorp, Oostburg, "ntwedde, Vleuten-De Meern en VJjf- fllBiien. Bedankt voor Almelo (vac. dr, Vind) G. Rang te Haarlem-Zuid. ^-GRREF. GEM. IN NEDERLAND Jdankt voor Rijssen M. A. Mieras te bpen a/d IJssel. REM. BROEDERSCHAP Söoemd tot hulpprediker te A'dam 3. J. de Gram, idem te Devei onszelf moeten eisen", aldus Van Rijn. „Maar de weelde heeft ons afgewend van de soberheid, die Christus ons leerde". Tot besluit vertelde hij ons de ge schiedenis van de abt van de Franse plaats Acey. Deze zou f. 600.000 krij gen voor de restauratie van zijn kerk, zo was hem beloofd door een comité. Terug vain het concilie in Rome, waar hy met de nood in de wereld in arme landen was gecon fronteerd, weigerde de abt deze gift. Hij vond het onverantwoord nog een dergelijk bedrag te besteden voor een gebouw, terwijl er zoveel betere dingen mee konden worden gedaan. „Zo zie ik het ook", aildus de grijze Hillegom. „Nee het spijt maar myn portret wil ik liever niet in de kranten hebben. De men sen zouden denken dat het om mij gaat, maar het gaat om de lijdende (Van onze correspondent) De concilievaders hebben gisteren gestemd over het voorwoord en de eerste drie paragrafen van het schema over de oecumene. Het gaat hier om de definitieve tekst. Het voorwoord van deze tekst luidt als volgt: een der eerste doelstellingen van het tweede Vaticaanse concilie is het herstel der eenheid onder alle christe nen. De kerk is door Christus gegrondvest als één en ondeelbaar. volheid der middelen, die tot de za ligmaking voeren, uitsluitend gevon den kunnen worden in de R.K.-Kerk Deze tekst werd goedgekeurd met 2051 stemmen voor en 57 tegen. De laatste tekst, waarover gisteren werd gestemd, was deze: „Het con cilie moedigt alles aan wat men doet, om de ware eenheid te hervin den en wekt de r. katholieken op actief deel te nemen nische beweging. Deze tekst werd goedgekeurd met 2056 stemmen en 50 tegen. Aan de concilievaders wordt In het schema over het lekenapostolaat, dat deze week in bespreking komt, het voorstel gedaan een secretariaat voor het lekenapostolaat in te stellen. Het niet om dit secretariaat ver ordende bevoegdheden te geven. Het moet een informatie centrum worden. Verdeeldheid in strijd met Christus' wil De huidige verdeeldheid is strijdig met de wil van Christus. Het nieuwe verlangen om tot eenheid te gera ken is een gave Gods en de kerk wil alle r. katholieken hulp verschaf fen en hen de weg wijzen die het best geschikt is om de gratie des Heren te bereiken, die hen uitnodigt te werken voor de eenheid. Deze tekst werd aangenomen met 2094 stemmen voor en 16 stemmen tegen. De tweede stemming ging om de volgende tekst: „Christus werd door de Vader gezonden om alle men sen zalig te maken en ze te vereni gen in een schaapskooi. Daarom bad hij alvorens te sterven: „Ut Ommes Unum Sint" (dat allen één mogen zijn). De Heilige Geest is de ziel van Iedere gemeenschap en van elke eenheid. De kerk is gebouwd op de enige grondslag, die Petrus is. Het heilig mysterie der eenheid van de kerk berust op de enige Christus en manifesteert zich in de verscheiden heid der gaven van de Heilige Geest". Deze tweede tekst werd eveneens met grote meerderheid van stemmen goedgekeurd. Daarna werd gestemd over het vol gende: „Er zijn vanaf het eerste be gin scheidingen in de kerk geweest die door de heilige Paulus streng werden veroordeeld. Maar alleen veel later Is het tot diepe scheuringen gekomen, die nog steeds voortduren. Met dat al biyft het waar, dat de Gebedsweek over thema: Ik zend U Elk jaar schrijven de wereldbonden van YMCA's en YWCA's in novem ber een week van gebed en wereld gemeenschap uit, die tilt jaar valt op 814 november. Het thema van deze gebedsweek is „Ik zend uen op de verschillende dagen wordt dat dan uitgewerkt: „Ik zend u.. in de we reld, om te spreken, om lief te hebben, om te bevrijden, om te bidden, om te verzoenen, allen tezamen, opdat de wereld zal geloven". Voor elke dag is er een meditatie, gereed gemaakt door leden van de bonden in verscheidene lan den, terwijl er ook een aantal gebe den zijn opgenomen. OPVOLGER VAN DR. VISSER 'T HOOFT Binnen de kring van de Wereld raad van Kerken is verzet gerezen tegen de nominatie van rev. Patrick D. Rodger door het Uitvoerend Co mité. Een zestiental vooraanstaande personen, ruim de helft uit de Ver. Staten, hebben een verklaring uitge geven, die in The Christian Century" werd gepubliceerd, waarin zij protes teren tegen de publikatie van de no minatie door het Uitvoerend Comité, omdat dit de indruk wekt, dat de eigenlijke beslissing door het Centrale Comité op zijn vergadering in Enugu (Oost-Nigeria) in januari 1965 een kwestie van een voldongen feit wordt. Het gaat dus niet om de persoon van rev. Rodger, maar om de manier waarop gehandeld werd. Overigens wordt betreurd, dat door deze gang van zaken rev. Rodger zelf In een weinig benijdenswaardige positie is gemanoeuvreerd. De functie van secretaris-generaal van de Wereld raad van Kerken zal in de komende .moeilijke en beslissende" jaren zeer zeker geen kleinigheid zijn. Daarom is er reeds enige tijd een stroming binnen de leiding van de Wereldraad, die er voor pleit na het aftreden van dr. Visser 't Hooft niet meer één man met deze taak te belasten, maar die in handen van een driemanschap te leggen. In elk geval hoopt men, dat de dagelijkse leiding van het oecume nische werk straks even krachtig zal zijn als tot nu toe. Het gemengde huwelijk De aartsbisschop van Canterbury, dr. Michael Ramsey, heeft gisteren tegenover de buitenlandse persver eniging in Londen verklaard, dat de houding van de R.-K. Kerk ten aan zien van het gemengde huwelijk drin gend dient te worden gewijzigd, ten einde de betrekkingen tussen de twee kerken te verbeteren. Volgens dr. Ramsey veroorzaakt de zware druk op het geweten van niet-katholiek om een verklaring te tekenen, dat de kinderen uit het hu welijk als roomskabhoheken zullen worden opgevoed „zeer grote smart' „Wij verwachten van het concilie geen radicale wijziging van de r.-k.- 1 eerstellingen, maar we hopen wel op een wijziging in de verhoudingen van de leerstellingen, opdat de R.-K. Kerk relatief meer nadruk legt op de grote leerstellingen, die zij met alle andere christenen gemeen heeft minder nadruk legt op de moderne doctrines die haar eigen zijn", aldus Hy zei voorts te hopen, dat het concilie deze vraagstukken, die veel pijn en nood veroorzaken, op praktische wijze ter hand zal nea Naast dat van het gemengde huwelijk acht de aartsbisschop ook de gods dienstvrijheid een belangrijk vraag stuk. Zendingscollecte na priesterwijding Een roomskatholieke parochie in Zwitserland nodigde de voorzitter de predikant van een hervormde ge meente uit om aanwezig te zijn bij de feestelijke plechtigheden van de wij ding van drie priesters en het voor het eerst opdragen van een mis door een hunner, die bestemd was als mis sionaris uit te gaan naar Thailand. Na afloop van het feestmaal, dat er op volgde werd op voorstel van d< nieuwe missionaris een collecte ge houden ten bate van de zending der hervormde kerken in franssprekend Zwitserland, welke collecte een zienlijk bedrag opleverde. In vier dagen hebben 60.823 bezoe kers een kijkje genomen aan boord van het Amerikaanse atoomschip Savannah, dat lag afgemeerd aan de Rotterdamse Parkkade. Dat is voor deze Europese trip tot dusver een re cord. In Hamburg waren er 49.919 be langstellenden. De Savannah vertrok vanochtend vroeg uit Rotterdam. Na een zesdaags bezoek aan Antwerpen en Le Havre zal het schip weer naar de Verenigde Staten terugkeren. KERKELIJK TROUWEN IN DE AVOND Uit verschillende gemeenten ver- amen wij suggesties inzake de ker kelijke huwelijksinzegening. Om een enkel voorbeeld te noemen: in Helle doorn schreef ds. E. J. N. Kronen burg erover in het gemeenteblad en pleitte ervoor, dat men de inzege ning niet 's middags direct na de vol trekking in het gemeentehuis, maar pas in de avond: zou stellen, opdat veel meer mensen in de gelegenheid zouden zijn naar de kerk te komen. Wat vindt het bruidspaar belangrij ker: de kerkdienst op him trouwdag of de bruiloft? vraagt de schrijver. Daarnaast past 'dan een berichtje uit Biervliet, waar blijkbaar ook over deze gedachte gepraat is en waar een bruidspaar bereid was de proef te nemen met een trouwdienst om 6 uur en met het beoogde resultaat: veel meer belangstellenden, zodat het hu welijk inderdaad in het midden tier gemeente werd ingezegend. Ds. W. S. Evenhuis zet onder dit bericht dan ook: ter navolging. PATER JANSSENS OVERLEDEN De algemeen overste van de je- zuiten, pater J. B. Janssens, is maandag in Rome overleden. De 75- Jarige pater Janssens, in Mechelen geboren, was op dertig september door een beroerte getroffen. Pater Janssens heeft de sociëteit van Jezus bestuurd sedert septem ber 1946. Hij behaalde twee doctors titels op het gebied van het burger lijk recht (Leuven) en kerkelijk recht (Rome). In 1923 begon hij een professorale loopbaan aan het theo logisch college te Leuven waarvan hij later rector werd. Talrijke func ties heeft pater Janssens in zijn orde bekleed. De leiding over de jezuiten zal nu worden waargenomen door de 56- Jarige pater Jean Swaine, die reeds sinds april 1960 optrad als plaats vervanger van pater Janssens, met het oog op diens zwakke gezondheid. GOLD STAR 25 'n klasse apart 25 PITTIGE SIGARETTEN VOOR f 1,25 GOLD STAR King Size 20 KING SIZE SIGARETTEN SLECHTS f 1,15 Onze volleyballers hebben voor het eerst getraind in de prachtige hal van het Komaza- wa-sportcomplex, dat gisteren vrij werd gegeven voor de sport lieden. Op het moment dat onze landgenoten, goed herkenbaar door hun opvallende Oranje- trainingspak, aankwamen, richt ten vele in kimono gestoken Ja panse meisjes en vrouwen hun fototoestel op hen. De eerste van de centrale trainin gen van het Nederlands elftal voor de op 25 oktober te spelen wedstrijd te gen Albanië wordt donderdag 8 ok tober in het KNVB-sportcentrum in Zeist gehouden. Elf spelers zijn uit genodigd, te weten Eddy Pieters Graafland, Cor Veldhoen, Pummey Bergholtz, Piet Kruivt. (allen Feijenoord), Tonny van Leeuwen (GVAV), Peter Kemper, Fons van Wissen, Bert Theunissen allen PSV), Bennie'Muller (Ajax), Harry Heijnen (ADO) en Henny van Nee (Heracles). Willy Quadackers ontbreekt op deze lijst omdat hy daags tevoren met zyn club in Geleen tegen Torino speelt voor het toernooi om de Euro pese beker voor bekerwinnaars. De spelers van DWS zyn niet beschik baar omdat zij 8 oktober net terug keren uit Istanboel, na een dag tevo ren tegen Fenerbahce te zyn uitgeko men voor het toernooi om de Euro pese beker voor landskampioenen. Dravertrainer ontvangt waarschuwing Het resultaat van het chemisch on derzoek van het speekselmonster van de 8-Jarlge donkerbruine dravermer rie X Bond, afgenomen na de op woensdag 9 september J.l. op de renbaan Duindïgt verreden dra- very om de prys van Breda luidt „twyfelachtlg". De trainer A. G. Heskes uit Noot dorp werd door het bestuur van de Stichting Nederlandse Draf- en Ren sport gewezen op het gestelde in art. 36 lid IX van het Drafreglement, hetgeen Inhoudt, dat de betrokken trainer is gewaarschuwd de bewaking van de hem toevertrouwde paarden met grotere zorgvuldigheid te ver richten. Indien het resultaat van het speek- selonderzoek meerdere malen twy felachtlg is, kan het bestuur van de Stichting al die maatregelen nemen, welke het wenseiyk acht ter voorko ming van herhaling. De prys van Breda werd gewonnen door X Bond in een gemiddelde kilo- metertyd van 1 min 22,9 sec. zy werd toen gereden door de leerling-pikeur C. J. Groenewegen. Advertentie Schouwburg-snoeperij? DROSTE 'pastilles, altijd welkom! Voor de oranjemannen was het aanleiding om zich temidden van deze kleurige groep, waarby vele kleine voor onze begrippen byzon- der kleine kinderen in een soort tuig op de rug worden meegedragen, te laten fotograferen. In de hal hebben de volleyballers geïnteresseerd toegekeken naar de Roemenen, Europees kampioen in deze tak van sport, die sublieme staaltjes techniek lieten zien. De Roemenen op hun beurt keken gespannen toe toen de Nederlanders bezit namen van het terrein. Im mers onze ploeg had Japan toch met 32 overwonnen en zo iets is in ternationaal natuuriyk bekend. De Nederlanders, die hun eerste wedstrijd dinsdag 13 oktober om 11 uur tegen Amerika spelen en daar mee de serie wedstrijden openen, zyn in goede conditie. Alleen Jan van der Hoek heeft een pyniyke knie, maar die zal tegen die tijd wel zyn genezen. Wijziging In het volleybalprogramma is een wyziging gekomen, omdat Egypte zich heeft teruggetrokken, waarvoor nu Bulgarye in de plaats is geko men. Frappant was het dat de Bul garen, die zowel de Roemenen als de Russen in een aantal oefenwedstrij den hebben verslagen, reeds tien da gen in een trainingskamp zaten te wachten op de uitnodiging. Men had wel verwacht dat de Egyptenaren niet zouden verschynen. Voor Neder land ls dit overigens niet zo goed nieuws want de Bulgaren zyn aan- merkeiyk sterker dan de volleybal lers uit Egypte. De Russen die 14 oktober tegen Nederland spelen, hebben nu al tweemaal tot coach Henk Blok en chef d'équipe de heer Spruit het ver zoek gericht voor een oefenparty tje. Henk Blok voelt daar weinig voor. „Natuuriyk ls het leuk om eens echt tegenover elkaar te staan, maar uit gerekend de Russen, die niets van ons weten en tegen wie wy misschien voor een verrassing zouden kunnen zorgen, kunnen dan onze zwakke punten bekyken. Enfin we zullen wel zien". Aldus de coach van de volleyballers, die tevreden naar zyn pupillen kykt omdat er getraind wordt met een geestdrift, die welda dig aandoet. Wim Snoek, de Nederlandse kam pioen zwaargewicht, is het nieuwe boksseizoen bijzonder triest begon nen. Amper 2 minuten stond de Amsterdammer gisteravond in de hoofdparty van een internationaal boksprogramma in de ring toen een hevig bloedende wond aan de lin ker wenkbrauw scheidsrechter Krom noodzaakte het gevecht te staken. By de eerate slagwisseling raakte de Nederlandse kampioen all gewond. Aanvankelijk achtte de ringarts het nog wel verantwoord het gevecht voort te zetten, maar toen Snoek"s gezicht even later volkomen onder het bloed kwam te zitten, greep de scheidsrechter terecht in. ATLETIEK Ook de Cubanen hebben kansheb bers voor eremetaal De Cubaanse trainer wyst dan op Enrique Flgue- rola en Miguelina Cobian. „Je moet niet vergeten", zegt hy, „dat Figue- rola nu reeds 19 internationale wed strijden van formaat heeft gelopen, waarby hy nimmer boven de 10.3 sec. kwam en zelfs eenmaal 10.1 sec. liet afdrukken. Maar wat belangrij ker is: hy won al zyn wedstrijden". Wy hebben de kleine man, die als een kogel over de baan gaat, bezig gezien tegen de Amerikanen. Onder grote belangstelling van alle andere atleten velen onderbraken hun training om de strijd tussen de ge weldenaars te zien startte Figue- rola tegen Bob Hayes, de grote favo riet voor de 100 meter. Driemaal achtereen lag Bob Hayes na dertig meter in geslagen positie. Toen vond de Amerikaanse coach het genoeg. Onze landgenoot Vlnus van Baaien is één van de eerste deelnemers, die in actie komen tydena de Olympische Spelen 1964. Zondag 11 oktober, de eerste wedstrijddag, start hy in de eerste serie van de 100 meter vrije slag. zyn tegenstanders zyn de Frans man Gerard Gropais, de Amerikaan liman (derde op de wereldrangiyst van dit jaar), alsmede Kim (Korea), Bianchi (Italië), De Oliveira Jr (Bra zilië) en Hutton (Canada). Bert Sitters start in de zevende ee rie met o.a. de sterke Hongaar Dobai. Zyn verdere tegenstanders zyn 6el- dan (Peru), Loh (Hongkong), Kolli (Oostenryk), Gilchrist (Canada), Halier (GB) en Fujimoto (Japan). De derde Nederlandse represen tant, Ronnie Kroon, treedt aan in de achtste serie, zyn rivalen zyn Chang (Noord-Korea)Vagner (Tsjecho- Slowakye), Caperonis (Zwitserland), Lord (GB), Gulrich (Hongarye), Ruiz de Chaves Ochoa (Mexico) en Hamalalnen (Finland). Overal wordt met argusogen naar de verrichtingen van de tegenstan ders gekeken. Waar de mogeiykheld zich voordoet, meten de komende tegenstanders eikaars krachten. Zelfs Parry O'Brien kwam in actie toen enige onbekende atleten de kogel ter hand namen en dat ronde ding rond om de 17 meter lieten neerploffen. Hy sprong van zyn flets en gaf les met enkele 19-meter stoten. De an deren zyn maar afgedropen. Ach, niet ledereen kan zo goed zyn, niet waar? Avondje uit? DROSTE pastilles altijd welkomI HKV 2 Regenboog De to Die Haghe Overgangski. B. Swift V. Oriëntis 4 2 Gr. Geel 4 2 PSV 4 2 Sportlust 4 2 VAN ZONDAG Rouwkoop 2SVLV 2 1-1; HMeerburg 1— - B. 1 5-1; VNA 2 3-4; VNL 2—Or. Groen 2 0-2; Altlor 3Lugd. 5 3-3; Teyllngen 3Alph. B. 13-3; UVS 6SJC ït. Bern. 3 9-4; 3C: Lisse 5—DOSR 4 4-3; S. 4A: Alph. B. 3Llsse 6 5-2; Docos 6 4C: Alphen 4—SJC 7 0-5; LDWS RUpweter. 4 1-1; Llsse 7KRV 3 1-4; SVLV 5ZLC 4 2-4; 4D; Stompw. B. 3—Weter. B. 3 4-2; VVOA 3MMO 4 6-0; Warmunda 4 VVSB 5 9-1; Or. Groen 5Foreholte Groen 6Docos 7 1-3; Warmunda f -UVS 7 4-8; Leldse B. 3 4H: Docos 8Leldse B. 4 4-2; Lugd. a2LFC al 2-3; SVLV al—UVS al 1-4; VVSB al—SJC al 4-1; A2: Alphla al—Rypw. al 8-0; Altlor - - -Alphen a2 Stompw. B. al 0-2; SJZ al—ZLC 6-1; A4: ASC a2Teyllngen s I 5-2; SJC a2—UVS a2 «3Lugd. a2 3-2; r-lj Rooderib. SVLV a2 4-4; A7: Alph. B. a2Altlor a2 2-4; St. Bern. a2—MMO n2 5-2; Weter. B. a2— Alphen a3 2-3. Zuid/Weet I. Sperwers DKC Swift Zuiderkw. HSV Quick 4 4 O. Eibern. 2 4 4 Fluks 4 4 OSCR 3 2 Dee tos 2 3 0 Zuid/West II De Algem. 3 6 Trekvogels 4 6 't Zuiden 2 3 4 Achilles 4 4 Eureka 4 4 Danaïden 3 6 Rozenburg 4 6 Qlympiaan 4 5 Merwede 4 4 HKV 3 ODO Hoogvliet Gymnas. Tjoba 3 2 Zwervers 3 2 Ons Huis 2 1 O. Eibern. 3 4 1 Zuid/West III A. Hou Stand 4 7 Houtsnipp. Animo 3 6 DKV KNS 3 4 Ahoy Wion 3 4 Velox Kwiek 3 3 Zuid/West III C. HPV BKC Ch&rlois Schiedam ARO Pams 3 3 Schiebroek 4 3 Noorderkw. 3 2 TOV 3 1 Zuid/West III B TOGO 4 8 Fortuna 4 4 Overkant. 4 6 BI. Wit '51 4 3 Phoenix 4 6 Unicum i Crescendo 4 4

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 11