Grote en nieuwe activiteiten van het Ned. bedrijfsleven Resultaat eerste half jaar valt mee snellT^sérvice KAMSTEEG'S Kerkdiensten Leiden en omgeving RUSSISCHE DELEGATIE NAAR CHINA Vermenigvuldiging en deling 1 b i Y LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1964 (Van onze financiële medewerker) Er moge in het koersverloop van de aandelenmarkt niet zoveel verande ring komen en op de beurs naar grotere omzetten worden verlangd, aan financieel nieuws heeft het ook deze week niet ontbroken. Uit wat men hoort en leest en ziet (Idee 1964) moet men tot de overtuiging komen dat het Nederlandse bedrijfsleven blaakt van activiteit, waarop trouwens ook de stijgende dagproduktie bij vele ondernemingen wjjst. Ook de samen voeging en/of samenwerking van gelijksoortige bedrijven is aan de orde van de dag en telkens worden nieuwe initiatieven ontplooid, die aan de vergroting en de verbreding van het Nederlandse exportpakket ten goede komen. Het is zeker, dat als de industriële bedrijvigheid in ons land niet door personeelsschaarste werd geremd, de produktie nog veel groter zou zijn. Het spreekt daarom vanzelf dat men het tot dusver nog altijd in de modernisering en perfectionering van de bedrijfsapparatuur zoekt, waarvan de resultaten in sommige gevallen bepaald verrassend zijn. want het eerste halfjaar heeft op transactiebasis een tekort op de lopende rekening getoond van f 1.350 miljoen tegen f 260 miljoen in dat tijdvak van 1963. We zullen dus heel at moeten inhalen! Belangrijk is in dit verband dat uit het dienstenver keer ditmaal meer inkwam, nl. f 735 miljoen tegen f 661 miljoen, terwijl wat de totale betalingsbalans betreft, het tweede kwartaal weer f 44 miljoen uit buitenlandse effecten aankopen werd ontvangen tegen een nadelig saldo van f 62 miljoen in het eerste kwartaaL Gunstige verwachting Er waren deze week. deels via het prospectus voor nieuwe aandelen, deels via vergaderingen of anderszins, tussentijdse mededelingen van Van Ommeren, Vihamij, Reesing, Duiker e.a., waaruit blijkt dat de resultaten van het eerste halfjaar ditmaal beter waren dan in die periode van 1963. Helaas maakt Van Gelder hierop een uitzondering. Tegen de verwachting in worden de toenemende emissies van Nederlandse ondernemingen, door de beurs goed ontvangen, het geen zowel aan de moedgevende prognoses (Duiker, Van Ommeren, Thomsen's Haven) als aan de lichte verruiming van de geld- en kapitaal markt valt toe te schrijven. De vrij grote zekerheid dat het Rijk voor eerst op de kapitaalmarkt geen be roep zal doen heeft de weg naar de kapitaalmarkt voor het bedrijfsleven min of meer vrijgemaakt en de sfeer van vertrouwen, welke er gedurende de laatste weken op de aandelen markt domineert, doet voor de ver schillende aandelenemissies een goed resultaat verwachten. Wat de samenwerking en samen voeging van bedrijven betreft, was er deze week de oprichting van een syndicaat de NV Triatex door de Kon. Nederl. Textiel Unie en een Oostenrijkse en Italiaanse onderne ming voor de textielchemische re search en de daarbij behorende pro- duktie-ontwikkeling, waarin naar men hoopt meer Europese bedrijven zullen deelnemen. Voorts heeft de Nederl. Melk Unie haar belangen sfeer vergroot door de overneming van de Sterovita Melkprodukten van Albert Heijn, die in ruil daarvoor aandelen Melvunie ontvangt. Voorts is het tussen Zwanenberg-Organon en de Kempensche Zink tot een sa menwerking gekomen met betrek king tot een nieuw produkt en zo zijn er ten aanzien van de Industriële ontwikkeling van ons land meer symptomen, die het vertrouwen in de Nederlandse economie stimuleren. Met bijzondere belangstelling mo gen de resultaten van een en ander worden afgewacht, nu het er in de naaste toekomst om gaat de handels positie van ons land te verbeteren. Men weet dat het eerste halfjaar te leurstellende resultaten heeft doen zien wat de im- en export betreft, maar dat het Centraal Planbureau voor het tweede halfjaar een ver betering verwacht. Wat de maand augustus betreft, heeft het gelijk ge kregen, want voor het eerst sinds vele maanden is in die maand de ex port in sterkere mate gestegen dan de import. Gevolg daarvan is dat het invoersaldo van f 423 miljoen in augustus 1963 tot f339 miljoen dit jaar is verminderd en het dekkings percentage van 76 tot 81 pet. kon stijgen. Veel in te halen Het zou de zorg over de ontwikke ling van de betalingsbalans heel wat verminderen als de komende maan den dergelijke resultaten zouden to- Van der WERFF S HOU Postbus 446, Amsterdam-C lelefoon: 020-222055' Beursoverzicht no. 361 I.Spaarnestad 2. Brocades TEGENSTANDER VAN NKROEMAH „IN SCHADUW DES DOODS man die door president Nkroe- mah van Ghana is beschreven als zijn „gevaarlijkste vijand", is uit Afrika in Londen aangekomen en heeft op het vliegveld gezegd „in de schaduw des doods te lopen". Het is de 39-jarige Know Amihyia, het voormalige hoofd van de Gha- nese veiligheidsdienst. Men wil hem in Accra voor het gerecht dagen op beschuldiging van deelname aan een verraderlijke samenzwering en een plan om Nkroemah te doden. „Ik ben voortdurend blootgesteld n een dodelijk gevaar. Men zou overal kunnen vermoorden. Ik heb gezien hoe het anderen is ver gaan en weet dat ik in de schaduw des doods loop", verklaarde hij bij zijn aankomst uit Zuid-Rhodesië. Amihyia was eerder in de maand uit Ghana naar Malawi gevlucht. Nkroemah stuurde een in Rusland gebouwd vliegtuig naar Malawi om hem terug te halen, maar zijn pogin gen om de vluchteling te doen uitle veren bleven vruchteloos. Er zijn geen uitleveringsverdragen tussen Ghana en Malawi. Het vroegere hoofd van de veilig heidsdienst reisde van Malawi naar Zuid-Rhodeië, waar hy in een vlieg tuig met bestemming Londen stapte. Amihyia, die aan het hoofd staat van een tegen Nkroemah gekante groep Ghanese ballingen, het „Afri kaanse Democratische Congres", zei voornemens te zyn zyn aanhan gers bijeen te roepen voor een in Londen te houden conferentie ter bespreking van stappen om Nkroe mah ten val te brengen. Dode bij bosbrand in Californië Bij de bosbrand die al enkele da gen in Californië woedt, is een van de brandbestryders om het leven ge komen en zyn er negentien gewond geraakt. De schade aan eigendom men wordt geraamd op vijftienmil joen gulden. Zesenzestig huizen, waaronder de 20-kamerwoning van de president van het Internationaal Olympisch Comité, Avery Brundage, zyn ten prooi gevallen aan de enorme bos brand die de Califomische stad San ta Barbara bedreigt. Toen gisteren de wind ging liggen, nam de brand iets in kracht af, maar de 1.800 brandbestryders die een kring hebben getrokken rond het schilderachtige, in Spaanse styl gebouwde, stadje vrezen dat met het terugkeren van de felle windvlagen de brand weer in hevigheid zal toenemen. De door brand verwoeste huizen stonden in de buitenwijk Montecito. Toen Avery Brundage in dit luvueu- ze stadsdeel aankwam, ontdekte hij dat zijn woning in een ashoop ver anderd was. Een verzameling Olym pische trofeeën die Brundage in zijn lange loopbaan had aangelegd, verloren evenals een aantal Ooster se kunstvoorwerpen. Volgens een officiële mededeling hebben ruim 5.000 mensen hun hui zen tijdelijk verlaten. Zij zyn onder gebracht in hotels, motels en in een ontspanningsoord. kocht, de verkopen overtroffen zelfs de aankopen, wat niet wegneemt dat het effectenverkeer met het buiten land in het eerste halfjaar van 1964 nadelig saldo van f38 miljoen opleverde tegen een voordelig saldo f342 miljoen in die periode van 1963. Het lijkt niet uitgesloten, dat het derde kwartaal opnieuw betere cij fers zal doen zien, daar zoals men weet sinds de laatste tijd vrij grote bedragen 5% 6% obligaties en pand brieven door het buitenland worden gekocht. Voorts hebben de Neder landse banken valuta uit het buiten land teruggetrokken en bij de Ned. Bank ondergebracht, hetgeen uiter aard de geldmarkt heeft verruimd, zodat de monetaire positie vooreerst vrij bevredigend is. Tenslotte zal deze echter door een teruggang van het handelstekort, een stijging van de inkomsten uit het dienstenverkeer en de opbrengst van beleggingen in het buitenland moe ten worden versterkt, wenselijkhe den, die vooreerst nog niet zo snel zullen worden verwezenlijkt. Maar als, gelijk het Centraal Planbureau verwacht, de lopende rekening van de betalingsbalans op het eind van 1964 geen groot tekort meer zal op leveren, zijn we in elk geval een flink eind in de goede richting ge vorderd. Kapitaalmarkt is ruimer kapitaalmarkt is ook deze week aan de obligatiemarkt ten goede gekomen. Zo zien we de 5 1/4 pet. Nederland 1964, die a 99 is uitgegeven, thans op 102 de 5 3/4 pet. Bank voor Ned. Gemeenten tegen 99 uitgegeven, op 1021/8, de 6 Her- stelbank uitgegeven tegen 100, op 103 de 6 Prov. Geld. Electr. Mpy, ook tegen 100 uitgegeven zelfs op 1051/4, de 6 pandbrieven West- landsche en Friesch-Groningsche op 101 a 10114 Is het wonder dat de kapitaalbe- hoevende ondernemingen het hooi proberen binnen te halen terwijl de zon schijnt? Advertentie C4» UXCAZ AUTOMOBIELBEDRIJF N.V. zondag 27 september Lelden Herv. Gem., Pieterskerk: 0 u ds H. Bouter. Hooglandse Kerk: 10.30 u dr. P. L. Schoonhelm. Marekerk: 10.30 i Oosterkerk: 10 u te Oegstgeest; 5 u te Rotterdam. D. J. Vossers. voor ds. Van den Berg Maranathakerk10.31 Lamping. Bevrijdingskerk: 9 u u ds. P. Kloek; ds. J. Groot. Voorschoten; 7 10.30 u ds. P. van Nteuwpoort te Voor- get te Den Haag. Jeugdkerk Aula Gymnasium: 10.30 u drs. L. de Liefde. Zulderkerk: 3 u kerkdienst v. doven. ds. Haverkamp. berg; 5 u ds. De Boer. dhr. Loom an. Rem. Gem.: 10.30 u jhr.'lr. A. C. D. de Graeff te Den Haag. Doopsgez. Gem.: 10.30 u dr. S. L. Verheus te A'dam. Evang. Chr. Gemeenschap (Middel stegracht 3)10 i dhr. Dlkkes. Evang. Luth. Kerk: 10.15 u ds. H. J. Oud Kath. Kerk (Zw. Singel 50): i.45 u Hoogmis (woensdag 9.30 u v.m. 1. Mis). Science (Steenschuur 6) ;h. Kerk (Vreew gezongen H. Mis. 29): 9.45 en 4 uur dienst (donderdag "45 uur dienst). Geref. Kerk (vrljgem.)10 en 5 uur J. v. d. Haar. Baptlstengem.: 10 en 5.30 u dhr. H. :houten Jr. (vrijdag 8 uur bidstond). Leger des Hells: 10 uur Helligings- enst; 6.45 uur straatpredlking Gan- opwekkingssamenkomst, Engelse dienst (Oud Kath. Zw. Singel 50) 7. Aarlanderteen Herv. Gem.: 10 u ds. S. Koolstra te Llsse; 6.30 u ds. J. Voordouw te Glessen-Rljswljk (Jeugd dienst). Geref. Kerk: opening Jeugdwerk). merdam. Kruiskerk Gouwsluis: 6.3 ds. N. Kleermaker te Rotterdam. Ka pel Hooftstraat: 9.30 en 6.30 u ds. H. (HA). Oudshoornseweg10 u Mnrtha-Stlchting: 10.30 10 en 6.30 u ds. W. Tom. Geref. Kerk, Vrijgemaakt: te Bunschoten; Geref. Kerk, Je- Rondom de Veemarkt VLEESCONSUMPTIE DAALDE MET 7000 TON Ondanks gestegen behoefte De betrekkelijke vleesschaarste in ons land komt nog weer eens tot uitdrukking in de zojuist gepubliceerde statistische cijfers van het Produktschap voor Vee en Vlees over het eerste halfjaar van 1964 en (ter vergelijking) van 1963. Ondanks het feit, dat er van ingevoerde slachtrunderen vier maal zoveel vlees (20.000 ton tegenover 5000 ton) beschikbaar kwam en er bovendien twee maal zoveel aan vlees, spek en vlees waren (45.000 ton tegenover 20.000 ton) werd ingevoerd als ge durende het eerste halfjaar van 1963, werd in het eerste halfjaar van 1964 de binnenlandse consumptie slechts met 273.000 ton vlees (met been) tevreden gesteld vorig jaar 280.000 ton. Een vermindering dus met 7000 ton, terwijl men mag aannemen, dat de behoeften juist groter zijn geweest. Immers de lonen zijn gestegen, de bevolking is in aantal toegenomen. De vermindering ontstond in de eerste plaats door een vermindering van de rund- en kalfsvleesproduktie van rond 150.000 ton tot 120.000 ton. De varkensvleesproduktie bleef wel iswaar gelijk, maar er werd 13.000 ton meer uitgevoerd. Trouwens de uitvoer van rund- en kalfsvlees was ook 6000 ton groter en bovendien nam de uitvoer van levendie slacht dieren (dus van runderen en var kens tezamen) tot meer dan het dubbele toe (in gewicht aan vlees met been uitgedrukt van 6000 tot 14.000 ton). Enige verlichting in de uitvoer- balans brachten de posten „vlees waren en -conserven", die terugliep van ruim 42.000 ton tot krap 41.000 ton, en „spek", welke van 14.000 ton verminderde tot 5000 ton. Over de vermindering van de rund- en kalfsvleesproduktie uit slachtingen van binnenlandse die ren valt nog op te merken, dat deze uitsluitend een gevolg was van de vermindering van het aantal slach tingen grootvee met 60.000 stuks tot 401.000 stuks, want het aantal slach tingen van gras- en vette kalveren nam toe met 40.000 stuks tot 315.000 stuks. De vermeerdering van het aantal slachtingen van kalveren vér- mocht overigens geen bijdrage te leveren aan de opheffing van het vleestekort In Nederland, want kalfsvlees wordt hoofdzakelijk ge ëxporteerd doordat het te duur is voor de Nederlandse mevrouw Door snee. Hoe de schaarste, die uiteraard een spanning opriep in het pryzen- verloop, daarop uitwerkte toont het hier volgende staatje. Consumptieprijzen volgens het C.B.S. In guldens per kg. Enquête in 34 Nederlandse gemeenten. Juni Rundvlees 1963 1964 Doorregen lappen 3.90 5.66 Riplappen 5.24 7.28 Magere lappen 5.48 7.58 Rosbief (lende) 6.60 9.04 Biekstuk 8.66 11.52 Varkensvlees Buiklappen 3.16 3.64 Ribkarbonade 5.06 6.32 Schouderkarbonade 4.50 5.76 Hamlappen 6.12 7.38 Vet spek 2.16 2.62 Speklappen 2.50 3.16 Gemengd gehakt 3.50 4.46 Het marktverloop deze week: Op de rundveemarkt zijn de prij zen, onder meer door de aanzienlijke invoer, iets aan het afbrokkelen. Met het oog op het feit, dat de EE. G-rundvüe esveror dening waar schijnlijk op 1 november a.s. van kracht wordt, besloot het bestuur van het Produktschap voor Vee en Vlees geen bijzondere maatregelen meer te nemen t.a.v. de invoer. In handelskringen achtte men namelijk het huiddgè invoervolume (wat) te groot en die prijsdiruk niet in het belang van de continuïteit in de rundvlieesproduktie. De varkensmarkt heeft deze week een verlaging van de prijzen met gemiddeld 5 cent per kg gesl. gew. te zien gegeven. De verzendslachte- rijen kochten daardoor in doorsnee voor een prijs van f. 2,50 per kg gesl. gew., terwijl de stadsgrossier gemid deld f. 2,522,53 zullen hebben be steed. De prijsdruk was het gevolg van een, naar schatting, tot de helft verminderde uit voerom vang naar Frankrijk, naar het schijnt deels een uitvloeisel van moeilijk heden terzake het heffingsverschil op Invoer in Frankrijk uit Neder land en uit België. Wolvee en vette kalveren, beide exportartikelen, blijven onveranderd duw. koop. Baptistengem., IJsclubgebouw 10 u Eredienst; 6 u ds. M. Cohen. Benthuizen Herv. Gem.: 9.30 u ds. J. Enkelaar te Sluipwijk; 6 Bodegraven Herv. Gem.: 9 u ds. C. A. van Harten; 10.30 u kand. H. v. d. Pol te Ede; 6.30 u ds. W. Balke. Nleuwerbrug: 9.30 u ds. M. C. Koole te Den Haag; 6.30 u ds. D. Bouman Sr, te Katwijk. Geref. Kerk: 10 en 6.30 u ds, C. J. Tissink. Nleuwerbrug: 9.30 en 6.30 u drs. R. v. d. Berg. Geref. Gem.: 10 en 6 u stud. C' - terdam (dinsdag G ds. R. Timmerman. Evang. Kloetinge). Geref. Kerk (vrljgem.) Stormbroek te Bussum. iredlenst; 6.45 u dhr. J. Geref. Kerk: Geref. Kerk De Sowjet-Unie heeft besloten een delegatie naar Peking af te vaardi- Dm deel te nemen aan de plech tigheden ter gelegenheid van de her denking van de stichting van hel communistische bewind in China. Bij het overhandigen der uitnodi ging, vervat in een brief van de lei ders van Chinese partij- en rege- ringsorgamsaties, verklaarden Chinese minister van Buitenlandse Zaken Van Pingnan en de Chinese gelastigde in Moskou, Tsjang Teh-sjoen, dat de „Sowjet-Unie een partij- en regeringsdelegatie, ei geringsdelegatie of een publieke de legatie kan zenden, of in het gehed geen delegatie", aldus een in Moskou verspreide bekendmaking. De Russische delegatie zal ondei leiding staan van Grisj in, voorzitta de centrale raad van vakverem- gingen. Leden zullen zijn Jeljoetin minister van hoger en gespecialiseen middelbaar onderwijs, Koetalow voorzitter van het presidium der Op perste Sow jet van de Kirgizisch Sowjetrepubliek, Zaripowa, zitter van de commissie van wetge vende voorstellen van de raad nationaliteiten van de Opperste Sot jet der Sowjet-Unie, Mesjatsew, li; van het bestuur der Sowjet-Chines vriendschapsvereniging en Sherwo nenko, ambassadeur in China. Op 1 oktober zal de Chinese Volks republiek vyftien jaar bestaan. leesdlenst. Ver. Vr(Jz. Herv.: 10 C. P. Thomsen. ds. G. Jonkers. Geref. Kerk: 6.30 u dr. Kultert te A'dam. Rijn Herv. Gem., 9.30 Katwijk orpskerk ning Jeugdwerk)6 Dorpskerk: 9.30 u ds. A. Baas ds. A. Makkenze Kapel" Nwe Duinweg: 10 s Herv. Gem., Nw« 10 u ds. Hagen. Aula Overduln: 10 ds. Bouman. Kantine Hoornes: 5 uu ds. Moerenhout. Zeehospitium: 6.45 ds. Pijlman. Geref. Kerk, Voorstraat: 9.30 en 5 uv Heinlaan: 9.3 Geref. Kerk: 10 der Schuit te Utrecht. Geref. Kerk (vrljgem.): 8.30 en 3 u ds. Doorenbos te Nijmegen; 10.30 en 5 u ds. Breen. Geref. Gem.: 10 en 5 tl ds. A. Kok te Leerdam. Geref. Gem. in Ned.: 10 en 5 u Leesdlenst. Hnogniade Herv. Gem.: 10 u ds. Fred. J. Broeyer. Koudekerk Herv. Gem.: 10 u ds. Callenbach te Oegstgeest; 7 u ds. Hengstmangers te ds. Mlnnema; 6 VrJJz. Herv., Gebouw Lindelaan 12a: 7 u ds. J. P. van Mullem te Rotterdam. Lelmulden Herv. Gem.: 9 u In Geref. Kerk ds. D. H. GIJsbers. Geref. Kerk: 10.15 i - - - ontvangen. Geref. Kerk: Leesdlenst. Geref. en 4.30 u ds. J. J. Marchie van Voorthuysen te Leersum) Ned. Prot. Bond: geen dienst. Nieuwkoop Herv. Gem. ""emans; 6.30 u ds. Kl< eugddienst). Geref. Ki ds. J. Wagenaar te Zwammer- dam. Chr. Geref. Kerk: 9.30 t abcü I l t FSHKL 1 1 FÖHKL A B C B E.' C In deze gecombineerde vermenig vuldiging en deling zijn enkele ge tallen in letters uitgedrukt, waarbij gelijke letters gelijke cijfers en onge lijke letters ongelijke cijfers voorstel len. Vrijwel alle overige cijfers zijn door punten weergegeven, behalve vijf enen. Kunt u de letters door cij fers vervangen, zodat deze vermenig vuldiging en deling kloppen? Er is slechts één oplossing mogelijk. Oplossingen onder het motto „Re- kenpuzzel" dienen voor woensdag a.s. te 9 uur vm in het bezit te zijn van de redactie, Wittesingel 1 te Leiden. Onder de goede oplossingen stellen wij een eerste prijs van f 5,en twee prijzen van f 2,50 beschikbaar waar- Oplossing kruiswoordraadsel Horizontaal: 1. psalmen; 7. Iets; 8. slip; 10. arrest; 12. kerk; 14. ode; 15. met; 16. atoom; 18. arend; 20. tas; 21. sip; 23. geleed; 25. ver; 26. stel; 27. en; 28. kamer; 30. opera; 31. KM; 33. Lotus; 35. ar; 36. toren; 38. tegen; 40. e.k.; 41. even; 42. ver; 43. ravage; 46. nek; 47. bel; 49. raden; 50. reder; 52. Ier; 54. rel; 55. land; 56. klepel; 58. idee; 60. Eden; 61. ervaren. Verticaal: 1. per; 2. stem; 3. Assen; 4. m.s.; 5. elkaar; 6. niets; 7. Irene; 9. pro; 10. adel; 11. TT; 13. koster; 14. oren 17. mier; 18. agenten; 19. dek; 20. terug; 22. plakken; 24. dal; 25. ve ter; 26. spa; 29. motel; 31. krekel; 32. men; 34. SER; 37. over; 39. nar; 40. egel; 42. verder; 44. varen; 45. adel; 47. bende 48. teler; 51. Dai; 52. ik; 53. rede; 57. pen; 59. e.v. De eerste prijs van f 5.— werd toe gekend aan de heer S. Moerland, Morslaan 27 te Leiden, de twee prij zen van f 2,50 aan de heer J. Lange- rak, Tolstraat 36 Alphen aan den Rijn en aan de heer V. A. Reys, Hoge Rijndijk 55 te Zoeterwoude. De prijzen worden de toegezonden. Advertentie ;m. Geref. Gem.: 10 u ds Den Haag. Nieuwveen Herv. Gem.: 9.30 u J. Baart te Rljnsaterwoude; 6.3 G. G. Timmer i 6.30 u ds. G. F. Snel !rk); 5 u ds. De Ru Zee; 7 u ds. H. A. burg. Herv. Ger. Evang., VGLO-schc ds. W. Dekker. Van den Berghstichtli 11 u ds. H. A. van Bottenburg. Noordwijkerhout Herv. Gem.: 9 10.30 u ds. A. H. Smits. Oegstgeest Herv. Gem., Groei of Willibrordkerk: 10.30 u ds. J. Ii Pauluskerk: 10 u ds. W. E. Verdom 7 u ds. G. F. Callenbacht (HA). v. Vrljz. Herv.. W. de Zwijgerkerk: 10 u dr. J. L. Springer. Geref. Kerl ritslaan: 10 en 7 u ds. Meijer Kerk (vrljgem.). W. de Zwijf 8.30 en 3 u ds. Brands. ds. J. A. Eekhof te Lelden (jeu| ds. A. de Leeuw te Boskoop; 7 J. C. Baart. Chr. Geref. Kerk: 9 Dienst des Woords; 2.15 u ds. C Hertog te Den Haag. Sassenlieim Herv. Gem.: ds. W. H. Walvaart; der Glesen te Kapelle a/d IJsi '3. H. v. d. Be Leiderdorp. C Geref. Kerk 5 u ds. J. van D Geref. Kerk: 10 Aalsmeer. Geref. Kerk: 9.30 i ds. Heyner. Valkenburg Herv. Gem.: Voorhout Herv. Gem.: M. J. Elfferich. Geref. Kerk: Kuiper te Sassenheim. Voorschoten Herv. Gem., kerk: 10 u ds. Kleermaker te Roti dam; 7 u ds. G. Wispelwey (jeu dienst). Rijndijk: 10 u ds. Meijer! Hulp ar< tT"11 ln '--J ds. F. de Vries Waddinxv Den Haag. Herv. Gem.. -• der Haar te St. Maartei dijk; 6.30 u ds. J. r. Cuperus Wijkgebouw: 9.30 u ds. J. r. C\ 6.30 u ds. J. Vroegindeweij te ma» sen. Bethel; 10 u ds. Kruit te HL gersberg; 5 u ds. J. van der H "r-A - 1 Evangelie: 9.30 Verloop. H Wa het winterwerkt 7 u ds. H. L. Boonstra. Wassenaar Herv. Gem., Dorpski u dr. Th. C. Frederikse; 7 u Jeu ibach te A'dfv ;dkerk; 10 i huis: 10.15 u, - ïo M,gS"er,r'Gerëf.DS?eSSS "amplaan: 10 en 5 u ds E Piilin*!» prof. dr. Sperna Weiland r dienst ds Kievletkerk: 9 J. T. Wlersma. Zijllaan: io u ds. A. de Bruin i Haag; 5 u ds. J. D. Koers te Den Ned. Prot. Bond. Lange 10.30 u prof. dr. Sperna wenano Amstelveen. Johannahuis: 10.30 u Werner. Herv. Geref. Evangi satle, Dorpshuls. Beusekom te Culemborg. Woubrugge Herv. Gem A. F. '9.30 Ned. Pi Kempenaar. Geref. 6.30 u ds. Wolven te Ai.u Bond: 7 u (O. Raedthu |q Cadeé te Oudshoorn. Zevenhoven Herv. Gem.: 9 30 u Mackaay te Oegstgeest; 7 u ds -3 Jonge. Geref. Kerk: 9.30 en 7 ds. Melnders. .««ude Herv. Gem.: 10 u R. Hengstmangers. HoZwaVrmer»am Herv. Gem.: 10 ds W Verwelj te Alphen a/d Rijn; 0 ds. C. 10 en 6.30 men. Rem. Geref. Gem G. Paardekooper. Broeck. Gere: 9.30 u ds

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 4