Weer trok gouden stoet door f eestelij kDen Haag TE KOOP H. JANSE COWBOY Gaskachels zijn op schepen verboden „COMITÉ IS GEZUIVERD" INBREUK OP PROTOCOL.... Veel geheimzinnigheid rond bekende datum Apeldoornse doorgebroken CASIONS LEX Caissières Kruid, bediende huishoudelijke hulp KRAMERS Leeg huis te koop verkoper (ster) Schoenreparaties Adverteert in het Leidsch DagbSad MEISJE GLAS T 700 CALEX Autobedrijf N.Y. HUIS TE KOOP LETDSCH DAGBLAD DINSDAG 15 SEPTEMBER 1964 Het tegen de verwachtingen in nog vrij zonnige weer heeft Prinsjesdag 1964 een feestelijk cachet gegeven. Den Haag heeft er met volle teugen van genoten. De vlaggen wapperden fier in een stevig windje. Weinig eerbied had De Bilt voor het sprookje van de gouden koets. Het K.NM.I. meldde gisteren een frontpassage met regen en afkoeling en een koele briesmaar dat bleek van- ochtend een abuis te zijn. Het werd een spektakelstuk met oranjezon. Tamelijk vroeg kwamen de aller- eersten om het beste plaatsje pal achter de afaettingshekken te verove ren en zich spoedig omringd te alen door meer ellebogenwerkende toe schouwers, die vaste klant van Prinsjesdag of niet stuk voor stuk vooraan wilden staan. De grote druk te begon overigens pas tegen één uur, toen de komst van de lege rijtuigen aan het Lange Voorhout de gebeur tenissen aankondigde. -Voor het palels lange Voorhout hadden honderd nan van de Garde Jagen de ere wacht betrokken en zorgde de Lucht- piachtkapel voor muslok. Applaus en gejuich steeg op uit het publiek toen Koningin en Prins en de Prinsessen Beatrix en Margriet ln de gouden koets stapten en wegreden. Om één uur precies vertrok de stoet van het palels over bet Schelppad ln de richting Kneuterdijk om vla Lange Vijverberg en Korte Vijverberg near de Ridderzaal te gaan. °"f Koningin Juliana was gekleed ln - een grijze, geborduurde satijnen Ja pon met bijpassende driekwart man tel. ZIJ droeg een roze hoed met 1 struisveren, roze handschoenen en grijze schoenen. Prins Bernhard be- geleidde haar ln het gala-uniform «rdl van generaal der mariniers. Prinses drib Beatrix droeg een zandkleurige bro- ial'1 kaat Japon, een goudkleurige tulen f 2 hoed, die met verschillend gekleurde parad ijsvogelveertj es was afgezet en handschoenen en schoenen ln dezelf- ïxib] de kleur als de Japon. Een roze zijden Japon met Ingeweven patroon van ji fluweel en 'n haartooi van witte veer- *3 tjes werd gedragen door Prinses 1BUf Margriet. Koningin, Prins en Prinsessen droe gen allen het ordelint van het groot kruis van de Nederlandse Leeuw. Muziek Op verschillende punten langs de route speelden muziekkorpsen tussen de afzettingen, die gevormd werden door een detachement van het 17de pantser infanterie bataljon, man schappen van de luohtmaahtoplei ding, detachementen van de Delfts© studentinweerbaarheid, mannen van „Pro Pitrta" uit Lelden en vertegen- Oud bakbeestje De 67-jarige C. S. de Bruin uit Terwolde heeft vorige week op een openbare verko ping een brandkast gekocht, waarin zich waardevolle voorwerpen bevonden. De heer De Bruin kocht de brandkast voor zes gulden. „Het is toch een oud bak beest", werd er gezegd, toen de kast aan bod kwam. Zon der sleutel om deze te ope nen. Niemand had verwacht dat er nog iets zou inzitten. Maar zaterdag opende de zoon van de heer De Bruin met enkele vrienden de deur van de brandkast. De inhoud van de kast be stond o.a. uit een zilveren theeservies uit de achttiende eeuw en een kostbaar gouden theeservies uit de negentien de eeuw, een zilveren en een gouden horloge ,wat sieraden en enige effecten. De politie vertelde de „brandkastkra- kers" dat zij de kast in zijn geheel hadden gekocht en dat de inhoud hun ook toe kwam. De openbare verkoping werd gehouden van de inboe del van Verffabriek Heekla van de erven Scholten en Boks. woorchgers van Koninklijke Marine, Marva, Milva, en Luva. By het voor malige palels aan de Kneuterdijk speelde het fanfare korps der Lim burgse Jagers, op de hoek van Lange Vijverberg en Kneuterdijk het Trom petterkorps der Artillerie, terwijl op de Hofweg het tamboerkorps der gar de Fuseliers Prinses Irene stond. Schoten Op het Malieveld stonden mannen van de 43ste afdeling veldartillerie, die ln de ochtenduren zes stukken hadden opgesteld om minuutschoten af te vuren, Zolang de stoet onderweg was naar de Ridderzaal, onder het uitspreken van de troonrede en tij dens de terugtocht naar het paleis klonk elke minuut een saluutschot. De kleurige stoet, de plechtigheid van de muziek en het gedaver van de schoten beheersten de mensen langs de route. Van de bejaarde Hagenaar, die het allemaal al voor de zoveel se keer zag en hoorde, maar voor wie het steeds weer nieuw Is, tot aan de Fries, die er speciaal voor was over gekomen. Van de bejaarden uit de rusthuizen tot zelfs de meneer met oranjespeldjes, die zijn speldjes by het naderen van de stoet prompt ver gat. Het publiek op het Binnenhof wachtte rustig af, kijkend naar de erewacht gevormd door zeventig man van het korps Mariniers, kijkend ook naar de ere-afzet ting, gevormd door Garde Fuseliers Prinses Irene, en luisterend naar de Marinierskapel. Om even over één uur kwam de lang verwachte stoet, Wie zag cere moniemeester, kamerheren, groot- of fid eren en overige leden van de commissie van ln- en uitgeleide de Ridderzaal betreden? Niet veel mensen. Het oog bleef ge richt op de langzaam naderende gou den koets, op de Koningin, de Prins en de Prinsessen. ZIJ negen voor vaandel. Het gejuich luwde en stierf volkomen af toen enige minuten later de stem van Koningin Juliana uit de luidsprekers klonk: „Leden der Sta- ten-GeneraaT. Om enkele minuten over half twee opnieuw het beeld van Juichen en wuiven. Hernieuwde ovaties langs de weg, van Binnenhof tot Voorhout. Explosie op de KW 160 „Ik hoop dat het voornaamste gevolg van deze gasexplosie aan boord van de „Vrouwe Alida", Katwijk 160 zal zijn, dat de schippers er lering uit zullen trekken en meer aandacht zullen gaan geven aan de bepalingen van de scheepvaartinspectie. Het is een verkeerd gerichte eigenwijsheid om de bepalingen te neg- ren, want ze hebben allemaal een achtergrond van noodzaak, ze dienen voor de eigen veiligheid aan boord". Dit zei de hoofdinspecteur voor de scheepvaart, de heer J. Metz bij de behandeling voor de Raad voor de Scheepvaart van de gasexplosie op 16 april van dit Jaar aan boord van een Katwykse logger ln de haven Huwelijksgeschenk Irene Nadat de secretaris-penningmees- teresae van het comité „huwe lijksgeschenk Prinses Irene", me vrouw B. Bahlman-Verhoeve in Nij megen haar functie neerlegde en ook mevrouw W. Albers Pistorius-Fokkel- man zich uit het comité terugtrok, zijn thans ook drs. W. J. M. Mulders uit Roosendaal en de heer B. H. Kui ten, voorzitter van de Raad van Ar beid ln Maastricht uit het comité getreden. Mej. M. van Looy uit St. Janssteen en prof. dr. P. J. A. Calon uit Nijmegen zouden ook tot de uit getreden en behoren. De heer A. Schouten, leraar in Heerenveen, die zich initiatiefnemer noemt van de „landelijke kring van vrienden van prinses Irene", heeft zich van het co mité gedistantieerd. „Het uittreden van een paar on tevreden leden wordt door het be stuur van „huwelijksgeschenk Prin ses Irene" gezien als een door de uitgetredenen zelf toegepaste zuive ring van het comité", aldus de plaats vervangend secretaris, Ph. van 't Hof ln Rotterdam. „Deze daad wordt door de in het comité zitting hebbende leden zeer toegejuicht, aangezien ons doel en streven gericht is op een waardige huwelijksgeschenkactie voor Prinses Irene. Er is in ons comité slechte plaats voor diegenen, die dit doel met zuivere bedoelin gen nastreven", verklaarde hij. van LJmuiden, waarbij vier mensen ernstig werden gewond. Omdat het volgens de bepalingen al Jaren verboden Is gaskachels aan boord te gebruiken en omdat zonder toestemming geen veranderingen aan boord mogen worden aange bracht, stelde de hoofdinspecteur de Raad voor, de schipper van de KW 160 uit Katwijk voor twee maanden de bevoegdheid te ontzeggen. De schipper rook op de bewuste dag een gaslucht in de logies van zijn schip. Hij waarschuwde zijn beman ning geen vuur te gebruiken. Met dekens trachtte men het gas door de geopende partijspoorten te verdrij ven. Inmiddels was geconstateerd dat de gasfles die de gaskachel ln het logies voedde, was leeggelopen. „Een stomme streek" Toen de eigenaar van het schip aan boord kwam, wilde dese een lu cifer aansteken om te zien of zijn schipper gelijk had. „Wacht dan even tot Ik boven ben", riep de schipper, maar het was al te laat Het op de grond van het schip hangende gas veroorzaakte een hevige explosie. „Van achteren bekeken was het een stomme streek, maar ja, ik had geen gas geroken", vertelde de eige naar als getuige. Zowel de eigenaar als zün schoonzoon-walschlpper zei den niets te weten van bepalingen die het gebruik van gaskachels ver bieden. De schipper zelf had wel eens iets van het verbod gehoord, maar het fijne wist hij niet. „Veel loggers hebben gaskachels. Boven dien als het om naleving van de voorschriften gaat, gaat niemand in Umuiden vrijuit". De hoofdinspecteur Weef van me ning dat de schipper verantwoorde lijk is voor de zeewaardigheid van zijn schip. Voor het ontstaan van de explosie achtte hij de schipper niet direct verantwoordelijk. De Raad zal later schriftelijk uitspraak doen. Koning Constanten van Grieken land heeft een inbreuk gemaakt op het hofprotocol en 4.500 Grieken van alle rangen en standen uitgenodigd op drie tuinfeesten, die zullen worden gegeven op het T&toi-paleis bij Athe ne om zijn toekomstige bruid voor te stellen. Vrijdag zal Constantijn in het hu welijk treden met Prinses Anne-Ma- rie van Denemarken. De minister van Binnenlandse Za ken en Hofzaken, die de lijst van genodigden heeft opgesteld, heeft de gasten aangeraden gewone kleding te dragen inplaats van dure gelegen heidskleding te kopen- De hertog van Edinburgh en zijn oudste twee kinderen, Prins Charles en Prinses Ann, zijn gisteren per vliegtuig naar Griekenland vertrok ken. waar zij het huwelijk van Ko ning Constantijn en Prinses Anne- Marie zullen bijwonen. De hertog en zijn kinderen maakte in Frankfort een tussenlanding, waar zij werden afgehaald door Prins Louis van Hessen. Als diens gasten brachten zy de nacht door ln het kasteel Wolfsgarten. Vandaag zetten zij hun reis voort. Senator Humphrey trekt van leer Senator Hubert Humphrey, de De mocratische kandidaat voor het vice- presidentschap, heeft gisteren fel ge reageerd op de beschuldiging van senator Barry Goldwater, dat het tijdstip van de Cubaanse crisis ln 1962 zodanig was gearrangeerd, dat de Democraten daarvan bij de verkie zingen ln dat jaar voordeel zouden hebben. Humphrey noemde dit het .geraaskal van een wanhopige baan tjesjager", daaraan toevoegend dat de Republikeinse kandidaat voor het presidentschap daarmee „een nieuw dieptepunt in zijn campagne van las ter en smaad" had bereikt. „Wat te denken van een man die aspiraties koestert voor het presi dentschap der Verenigde Staten en die opzettelijk de vaderlandsliefde, eerlijkheid en integriteit aanvalt van een kortelings tot martelaar gewor den bezetter van dat ambt? Wat te denken van een man die de beschul diging uit, dat een crisis, welke moge lijk tot de vernietiging van het noor delijk halfrond had kunnen lelden, volgens een politiek tijdschema zou zijn gehanteerd?", aldus de Democra tische senator, die vervolgens Gold water kenschetste als een man die „het verleden bevuilt, het heden ver draait en voor de toekomst terug deinst". BRITSE VERKIEZINGEN Sir Alec Douglas-Home, de Britse premier, die zich gisteren met het snelste vliegtuig van de Britse ko ninklijke luchtvloot vanuit het graafschap Kent naar het Schotse Balmoral haastte, zou vandaag de Britse vorstin meedelen op welke da tum hij de algemene verkiezingen wenst te houden. Vanmiddag moest de premier met even grote haast terug near zijn ambtswoning in Londen, om de datum aan alle stem gerechtigde Britten mee te delen. Maar zijn „dramatische" vlucht naar de vakantie houdende vorstin in Balmoral en de aankondiging van de verkiezingsdatum is een van de grootste politieke kluchten ln de verkiezingslag. Het geheim dat Sir Alec zijn landgenoten aal verklap pen, is al weken aan iedereen be kend: 15 oktober is de grote dag. Dat hebben al ettelijke keren de Britse dagbladen aangekondigd. De klucht wordt door de conser vatieve bladen meegespeeld. De Daily Telegraph van deze morgen verklaart geheel in Torystijl, dat „de premier, terug van zijn audiëntie bij de koningin, bekend zal maken dat de algemene verkiezingen op 15 oktober zullen plaatsvinden". Maar de smalende socialisten lachen schamper om alle .geheimzinnig heid" rond de belangrijke datum. Volgende week vrijdag zal het Britse parlement waarschijnlijk offi- fase van de verkiezingsstrijd zal di rect daarna met redevoeringen van Sir Alec en oppositieleider Harald BESCHULDIGD VAN BOMAANSLAG Fred Harris, een 27-jarlte blanke onderwijzer en voormalig voorzitter van het tegen rassenscheiding ge kant Zuidafrikaanse Olympische comité, is gisteren voor de recht bank in Pretoria beschuldigd van moord en sabotage. Op 24 juli van dit Jaar ontplofte een bom in een koffer die op een perron van het station van Johan nesburg was neergezet. Er vielen 22 gewonden. Een oude dame overleed later aan haar kwetsuren. De politie arresteerde Harris nog dezelfde dag. De verdediger van Harris vroeg de rechtbank gisteren het proces te schorsen om een psychiater gelegen heid te geven de beklaagde te on derzoeken. Volgens de pleiter was zün cliënt thans geestelijk niet in staat vragen juist te beantwoorden. De rechter willigde het verzoek in bepaalde voorzetting van het es over een week. oieel worden ontbonden. De laatste Kanaal Ter hoogte van de Bergbuizer papierfabriek In Wapenveld is van morgen vroeg de westelijke kade van het Apeldoornse kanaal doorgebro ken. Op de plaats van de doorbraak werd dezer dagen ten behoeve van de gasunie een aardgaspij pleiding onder het kanaal gelegd. Om dit werk te kunnen uitvoeren was het noodzakelijk in het kanaal een dam- wand te plaatsen. Aangenomen wordt dat het water hier omheen is gesijpeld en zich een gat in de kade heeft gevreten. Met geweld brak het water van morgen door. Een dragline werd meegesleurd en verdween vrijwel ge heel onder water. Ook stukken pijp leiding werden losgewoeld. Persoon lijke ongeluken deden zich niet voor. Het water stroomde met grote kracht in de parallel lopende oude arm van de Grift, die hierop niet was berekend. Aan beide zijden wer den delen van de walkant wegge slagen. Een brug werd van z'n funda menten gerukt en bomen werden meegesleurd. India zou binnen jaar A-bom kunnen hebben India zou binnen een jaar zover kunnen zijn dat het in staat is een atoombom te vervaardigen. Er wordt plutonium geproduceerd doch de regering werkt niet aan de ver vaardiging van een kernwapen. Dit heeft premier S jas tri gisteren geant woord op een vraag van een parle mentslid. De minister van Defensie verklaar de vervolgens, dat India niet getracht heeft Russische steun te verkrijgen bij de vervaardiging van lichte tanks. HiJ verwachtte dat in samenwerking met de Britse Vickersfabrieken voor het einde van dit Jaar de produktie van halfzw&re tanks ter hand ge nomen zal worden. Bepaalde berich ten hadden de mogelijkheid geop perd dat India, dat vorige week met de Sowjet-Unie een akkoord inzake defenaiesteun stoot, Russische lichte tanks zou kopen die geschikt wa ren om per vliegtuig naar de grens met China te worden vervoerd. Deze foto toont een groepje Russische geleerden tijdens een 120 dagen durende isolatie in een verzegelde ruimte, waar zo veel mogelijk de omstandigheden van een langdurige ruimtevlucht werden nagebootst. Er werden talloze waarnemingen over de reacties van lichaam en geest op een dergelijke langdu rige Isolatie. MARKTBERICHTEN AALSMEER. 14 sept. Chiysonten S. bl. «0-86, ld. geploeen 20-36 p. et., tros 60-330, Ornithogalum 46-76, Fresia 66-136, Gladiolen 60-100, Col- vlliel 26-40. Dahlia 30-63 per bos. An jer»: gemengd 13-18, rood 10-17, roee 11-19, wit 10-15. Orchid Beauty 18-29. Tangerine 16-21, Roaen: Geh. Duls- berg 20-26. Baocarat 26-45, Newyorker 13-17, Carol 6-10, Pink Senaation 12- 23. Super Star 20-38, Garaette 6-10 per stuk. ROTTERDAM, 16 september. Veemarkt: Totale aanvoer 2933, week- aanvoer 4621, vette koelen en oasen 180, gebrulJcevee 416, vette kalveren 620, gras kalveren 268, nuchtere kal veren 718, lopers 63. biggen 48, paar den 37. veulens 84. schapen of lam meren 611, bokken of gelten 44. Prijzen: vette koelen (ln ct. p. kg): Nuchtere kalveren, per», 126. 110, 00; 1 Sladhtpaerden (ln ct. p. leg), 330. 800. 260; Schapen (ln gla. p. stuk). 115. 100. 90; Lammeren, 125, 116, 106: - melkkoeien. 1670. 1370, 1170 Handel: Vette koelen, aanvoer kort. handel traag, prijzen vooral niet hoger dan gisteren, worst koelen 320840 p. kg; Vette kalveren: lete minder, goed, ruim prijshoudend, prima'e boven no tering; Gras kalveren, als vorige week, groter, stug. staande prijzen, mest- Salveren 225—350 p. stuk Lopers en biggen, kleiner, redelik, prijshoudend; Slachtpaarden, gewoon, stil. niet ge heel prijshoudend; Schapen en lam meren. rulimer, slepend, schapen Iets lager, lammeren vooral niet hoger. Kalf- en melkkoeien, matig, stil, staande prijzen; Vare koelen, klein, lui, gedrukt; ring. flauw, r r«eu cu pinken, ge- geheel prijshoudend. Groenteveiling: waspeen per kist Al 2.40-2.80, A3 2.40-3.80. B-extra 8.30, Bl 2.40-3.60, B2 1.80-1.90, B2 1.80, bos- peen per 100 boa 23-38. bzloemkool per 100 st„ 8 st. per bak. A-extra 42-48, Al 33-46, A3 15-33, 8 st. per bak A- extra 38-42. Al 30-88, A3 13-30, sla per 100 st. 11-14. andijvie 8-15, poeteleln 8-13, prei 23-26, spinazie 30-48, prln- sessenoonen 71, pronkbonen 30, groe ne kool 7-11, rodekool 8-18, komkom mers per 100 st. 10-48, tomaten per bakje van 6 kg 1.65-1.70, uien per kist 1.30-3.80, aardappelen per kist 3.70. sel derie per 100 bos 5. peterselie per 100 boa 4-6, krul peterselie per 100 boe 9. BOSKOOP, 14 sept. White Butter fly 540, Sensation 360-300, Butterfly 160, Roselandla 110-63, Newyorker 360- 220, Duisburg 150-200, Vier landen 170- 140. Offmann 260-100, Mardy Graz 90- 110, Asters 27, Sneeuwbe» 85, Pernettla plant roze 300-280-240, Erica Beale 55. Sedum 100-80, Anne Wheatcroft 150- Poulsen 67, Nymph 170-220, 290-160, klein rood 140-100, ld. rood 160-240, ld. wit klein 120-200, groot 460-230, Pom- hlla 14, Decoratief 19-20, Satice 150-40, Gepl. Chry- 160-100. ld. roze 100, Troachrysajiten wit 34-33, rood 33-31, geel 80-21. brons 27-24. werd dan ook veel vlotter en beter verkocht dan. da vorige veiling. Het ge heel gaf weer een mooi normaal beeld te zien. Tulpen per hl: Apeldoorn 100, Aureola 250. Blng Crosby, zaad 200. Carlton 100, Elmus 110, Komeforus 110, Krelage Triumph 110, Lustige Witwe 160, ld. zaad 60. Madame Lefe- ber 100, Olaf 160, Oranje Korneforos 130. Paria 150, Paul Richter 240, Peach Bloesom 90. Prominence 350, Roze Copland 75. Rijnland 100, Van der Eer den 125. Narciseen per mand: Actaea 30. Carlton 28, Cheerfulness 17, For tune 23. Flower Record 23. Geranium 37, Golden Haxve6t 44, Golden Perfec tion 15, Helios 18. 1 Innocence 38. Lau rens Koster 30, Mount Hood 23, Rem brandt 18. Sneeuwprinses 25. Thalia 13, Unsurpassable 22, Verger 30, Yellow Cheerfulness 22. Mirakel 30-39, Cots wold Grace 38-67, Davlne 40-56, Chatsworth 18-32, Koeene's Glorie 22-34, Delight- full 28-44. Juweeltje 23-41. Lilian Hoek 38-42 per bos. Id. gepl. Breltner 8-16, Medallion 14-18, Jacob Marls 15-17, Devils Cap 10-12, Yolanda 9-11, Am. Anjers: Sim roze 3-12, rood 3-14, wit 5-8, Orchid Beauty 16-21, Dazzler 20- G. J. Sim 4-7, Princes Ann 5-8, Oroentevelllng: 9-18, bloemkool 12-34, n 73-8T 44. wit1 100 kg. TER AAR, 14 sept. kaasnlj bonen 'J "1-78, snijbonen A 17-22, -61, ld. B 28-40, id. O 12-21, komkommers 10- 32 ales p. st., kromme komkommers 10 per kg. Bloemen: Slerpepers 25 per stuk. TJeren: St. Remy 20-25, Triomphe de VIenne 36-44. Marguèrite Marlllat 28-29 per kg. Exportveiling: tomaten 15 per bakje van zes kg. kom kommers 25-37 p. st. )LET Bel Air 1964 Bekord 1964 radio 1964 Ami 6 1963 [radio, schuifdak 1963 11204 demonstratie 1964 1204 met radio 1963 (Kadett, met radio 1963 Luxe, schuifdak 1963 »mia w6 Luxe, schuifdak 1963 *nUS Luxe, radio 1962 Ide Luxe, U.S.A. 1981 J T400, schuifdak 1961 T400, radio I960 ationcar 1959 -Uhtloncar 1958 TLT Estafette 1961 'lup, dubbele cabine 1961 l Glas-dealer voor t omstreken frobedrijf N.V. I Galgewater 14—16, Telefoon 33355 »pend tot 22 uur. A&O Supermarkt Vlietwijk N.V. In verbuid met de toenemende drukte vragen wt] voor direote indiensttreding: wit bieden Ut Hoog loon. 6-daagse werkweek. Gratis bedrijfskleding. 4% vakantiegeld. U kunt zich dagelijks aanmelden in Vermeerplantsoen 1, Voorschoten. i Supermarkt, Joh. Herv. Rusthuis Vreewijk Hier komt wegens huweU)k een plaats open ala tevens bejaardenverzorging. Betrekking by voorkeur geheel Intern. Prettige beschaafde omgeving. Bezoldiging aangepast aan hiervoor geldende regeling. Goede sociale voorzie ningen, w.o. uitzicht op premievrlj pensioen. Voelt U Iets voor dit mooie sociale werk, kom dan eens praten met onze directrice: Vree wijkstraat 8, tel. 31012. Korevaarstroat 17 TELEFOON 30176 Ik ben middenstander 60 jaar, vitaal en goed gezond en beschik over een eigen bedrijfsruimte van 30 m2. aan weg en vaarwater, omgeving Leiden. Wie kan my gebrul- staande 5de Binnenvestgracht tussen de Kaiserstraat en d Hortus, voor f 6000.— k.k. Bevragei brieven bureau van dit bla< onder nummer 44250. GEVRAAGD in herenmodezaak Liefst met het vak bekend. C. H. NOLET Botermarkt 8—9 HANG- en LEGKASTEN heeft wat U zoekt ln 1-, 3- en 3-deurs. HAARLEMMERSTRAAT 129 LEIDEN - TEL. 30553 's Maandags gesloten. VOOR AL UW HOGEWOERD 50, TEL. 113402 prabo - vrouwenkerkhof 1 - leiden duitse conversatie engelse conversatie inl. w. de greet - leiderdorp - tel. 32532 Wol-wol-wol VOO» wol Haarlemmerstraat I96A TAXI beotellen GARAGE W. C. A. V. Kerkhof bellen: telefoon 25555 Narmstraat la Leiden Aangestoten by alle Ziekenfondsen TE HUUR AANGEBODEN bedrijfs- oi opslagruimte groot plm. 100 m2, voorzien van licht- en water aanslui ting, aan weg en vaarwater, omgeving Leiden. Brieven voor zo spoedig mogeiyk ty- delljk een tl. hulp gevraagd in dierenartsengezin. Tel. 19 uur 26367 of pen aanmelden na 1930 Hoge Rijndyk 28, Leiden. van één onzer cliënten een nieuwe auto, 300 km. gereden Te»en STERK GEREDUCEERDE PRIJS. KORT GALGEWATER 14—16 TELEFOON 33355 LEIDEN VERKOOP - FINANCIERING - INRUIL. Vinkenlaan 33, NOORD WIJK. Te bevragen dinsdag t.m donderdagavond na 19 uur. KIEVITSPARK 19, VOORHOUT.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 11