PAl P.v.d.A. propageert een nieuwe aanpak omroep II NIEUWE ZEGE VOOR ONZE MEISJES TE KNOKKE (B) „Vakantie"om radio opnamen te maken Goldwater De Gaulle schudde de hand van Monnerville LEÏDSCH DAGBLAD WOENSDAG 15 JULI 1964 L.D. OVER RADIO EN T.V. LD. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. In een rapport van de „Werkgroep radio- en t.v.-bestel" van de Partij van de Arbeid wordt een nieuw, open bestel bepleit voor radio en televisie. Hierin zouden (niet alleen de bestaande) om roepverenigingen en een „nieuwe orgaan" kunnen participeren. Naar de mening van de werkgroep die onder leiding van de heer J.G. Suurhoff stond zullen gega digden voor zendtijd geen commercië le doeleinden mogen hebben. Om te veel versnippering te voorkomen zal hun betekenis moeten worden gebon den aan het criterium van het getal, omdat een andere methode moeilijk denkbaar wordt geacht. Maar deze getalseis mag geen onoverkomelijke hinderpaal worden. Gegadigden moe ten een redelijke aanlooptijd krij gen. Voor alle radio en t.v.-zenders wordt commerciële exploitatie afge wezen. Het uitzenden van reclame boodschappen, zal volgens de heer Suurhoff tijdens een toelichting, af hankelijk moeten zijn van de finan ciële mogelijkheden. Denkbaar zijn ook verhoging van luister- en kijkbij- dragen of wel het ontvangen van over heidsbijdragen. „Orgaan" Over een te scheppen „nieuw or gaan", of organen voor t.v. en radio afzonderlijk, stelt het rapport., dat dit moet worden bestuurd door van wege de overheid aangewezen per sonen uit verscheidene maatschappe lijke lagen. Hoogstens eenzelfde aan tal bestuurders moet komen van de tot zendtijd gemachtigde omroepver enigingen. De Kroon zou de voor zitter moeten aanwijzen. Inzake de zendtijdverdeling zegt het rapport, dat een deel ervan voor autonoom gebruik aan de omroep verenigingen ter beschikking moet worden gesteld. Een ander deel, bij voorbeeld een derde, zou aan „het orgaan" t«r beschikking moeten ko- Naast een gedeelte voor de rege ring zouden kerken, genootschappen op geestelijke grondslag en politieke partijen een aandeel moeten krijgen. Een beperkt deel van de regerings zendtijd zou ter beschikking kun nen komen van organisaties, die zendtijd wensen zonder omroepver eniging te willen worden, vooral dus maatschappelijke en culturele orga nisaties. De werkgroep wenst een ministerieel Jaarverslag over het om roep wel en wee aan de Tweede Ka mer. Het „orgaan" zou over een staf moeten beschikken voor het zelf pro duceren van programma's. Een pro grammaraad zou aan het nieuwe „orgaan" moeten zijn verbonden. Het partijbestuur van de Partij HHHBi van de Arbeid is het in grote lijnen commercie het enige positieve achtte. met het rapport eens. In het rapport wordt overigens geen gewag gemaakt van de posities van N.R.U. en N.T.S. in de voorgestelde constellatie. Dit wordt een „kwestie van organiseren", zei de heer Suurhoff. Commentaar „Niets meer dan een plan, zoals er meer zyn. De A.V.R.O. heeft ook een plan, dat voor discussie vatbaar is meent het bestuur van de A.V.R.O. toen naar commentaar werd gevraagd. „Niet nieuw. Komt in grote lijnen overeen met de voor stellen, die in november 1963 door K.R.O., N.C.R.V. en V.A.R.A. zjjn gedaan", aldus K.R.O.-voorzitter mr. Van Doorn, die overigens wel een compromis haalbaar achtte. „Een rapport van een politieke partij, waarin kool en geit moet worden Eis 2Va jaar tegen juwelendieven De officier van Justitie bij de rechtbank in Utrecht, mr. G. H. C. van Dijken, heeft gisteren twee en een half jaar gevangenisstraf met aftrek geëist tegen een 25-jarige en een 24-jarige inwoner van Utrecht, die in mei hebben ingebroken in een villa van een notarisweduwe aan de Amersfoortseweg in Soest en er voor ongeveer 40.000 gulden aan juwelen hebben gestolen .plus 300 gulden aan bankbiljetten. De officier vond het een verzwarende omstandigheid, dat de diefstal geschiedde onder bedrei ging met geweld. De mannen waren de villa via een regenpijp aan de achterkant binnen gedrongen. Op de eerste etage ont moetten ze de 33-jarige dienstbode, die alleen thuis was. Ze dreigde haar met een schroevedraaier en vertelden haar. dat zij zou worden gedood als ze niet vertelde waar het geld van haar mevrouw was. De dienstbode haalde 55 gulden uit haar eigen por- temonnaie in de hoop, dat de man- nan daarmee tevreden zouden zijn. Ze werd echter gedwongen tot een „rondleiding" door het huis, waarbij zij moest aanwijzen waar zich waar devolle voorwerpen bevonden. In een slaapkamer vonden de mannen een open doosje met sieraden en bank biljetten. Ze staken de buit bij zich en bonden de dienstbode met haar schortbanden aan een stoel vast, maakten de telefoon onklaar en nut tigden eerst nog enkele glazen Ver mouth voordat ze vertrokken. Uitspraak over 14 dagen. _£gei Mr. Hilterman verplaatste zich in Goldivater aanhangers toog toch steeds in handen bleef houden. Aan het slot van de avond kregen we het filmverslag Componist Roger Roger in Nederland (Van onze t.v.-medewerker) Frankrijks wereldvermaarde componist en dirigent Roger Roger heeft zijn luisterrijke kasteel bij Versailles en zijn zaken in Parijs in de steek gelaten om een paar dagen uit te blazen in Nederland. Maar zelfs zijn vakantie zou niet compleet zijn zonder zijn hobby ,,muziekmaken" en dus werkt hij tussen het ,,sightseeen" en het uitrusten enthousiast een flink aantal radioopnamen af met Ne derlandse orkesten. De V.AR.A. zond vorige week vrij dag een concert van het Metropole orkest onder leiding van Roger Roger uit. De A.VJR.O. doet hetzelfde aan staande vrijdag (van 13.30 uur tot 14.00 uur) en K.R.O. en N.C.R.V. rullen op nog nader te bepalen uit zenddagen concerten onder Rogers gastdirectie ten gehore brengen van het Promenade-orkest. Begrip In Frankrijk is de naam Roger Roger een begrip over de gehele wereld, maar dan voornamelijk in kringen van musici en muziekexperts een etiket van voorname kwaliteit. Roger Roger componeerde de mu ziek van tientallen Franse. Engelse en Amerikaanse films. Hij schreef chan sons voor Charles Trenet en Nat King Cole. Hij leidt al tien jaren onafge broken het Franstalige zeer populaire radio-programma „Paris et ses vedet tes", brengt om de maand een eigen televisieshow van een uur en vindt tussen de bedrijven door nog gelegen- kan niet zeggen dat het mij spijt". Onze vijf Nederlandse meisjes hebben in Knokke (België) op nieuw in het Songfestival een zege behaald. Zij wonnen met 429 punten van de Belgische ploeg, die 410 punten verkreeg en plaat sten zich daarmee in de finale om de Europabeker, die donder dagavond rechtstreeks op ons t.v.-scherm te zien zal zijn. Karei Prior begon met te zeggen dat in het Nederlandse team Shirley en Trea (die, naar ons van alle kan ten verzekerd wordt, voortaan Dobbs genoemd wil worden inplaats Van der Schoot) de grote troeven waren, een weinig elegant begin als iedereen nog vast van plan is zelf te gaan beoordelen hoe de meisjes het eraf zullen brengen. Na afloop haast te Prior zich te verklaren dat zij niet zo goed op dreef waren geweest als de avond tevoren, hetgeen echter niet uit de jury-uitspraak bleek, want ze kregen 195 punt meer dan tegen Frankrijk. Overigens had Prior natuurlijk wel gelijk Shirley en Trea de grootste troeven te vinden. Van de vijf toon de Shirley de grootste stembeheer- sing te hebben, bovendien waren haar liedjes („Droom aan Zee" en „Gotta Move") het opmerkelijkst. Zü was ook de enige, met Trea van derpardon Dobbs, wier Neder landse liedje helemaal uit de verf kwam. Willeke Alberti was de minste van de vijf, met twee weinig zeggen de liedjes die ongemerkt voorbijgingen Ylonka Biluska maakte iets aardigs van „My heart belongs to daddy" en Rita Hovink verraste, na de zwakke Mahalia Jackson-afspiegeling van „Het is voorbij", met het nachtclub achtige „Hallo dolly" Van het Nederlandse Metropole orkest zei hij: „Het was een eer en een genoegen voor mij met zulke voortreffelijke musici te mogen wer ken. Van Dolf van der Linden: „Ik had al veel meer van hem gehoord, maar het was de eerste keer dat ik hem ontmoette. Dolf van der Linden was eigenlijk met vakantie, maar hij onderbrak zijn reis, speciaal voor mij. Ik vond dat geweldig". Over de Beatles: „Neen, ik kan niet waarderen wat die jongens doen, maar dat zegt niets. Mijn vader was het ook niet eens met mijn keus toen ik als jongen bewondering had voor jazz. De Beatles maken geen muziek, maar ze zijn commercieel succesvol onder hun leeftijdgenoten en dat gun ik ze van harte". Over zijn achttienjarige zoon Fran cois: „Muziek doet hem niets, hij bespeelt geen enkel instrument nieuwe polder, en bood ons daarna nog eens uitzicht op de muzi kale gymnast Freddy, wiens „drea mers" kennelijk hardop dromen. In A.VR.O.'s „Televizier" was de Repu blikeinse conventie aan de orde van de dag. Mr. Hiltermann gaf een be vattelijk overzicht, waarbij hij niet louter Europees denkend de figuur Goldwater van de tafel schoof, maar zich ook verplaatste in de gedachten- gang van een deel der Goldwater- aanhangers. Bewondering verdiende de wijze waarop hij, losgezongen de tekst, de draad van zijn be- noeg, of anders gezegd: ruim vol doende. Barend Barendse begeleidde de beelden steeds attent, als een trouwe waterdrager. 0 Vervolg van pag. 1 Nixon hield een persconferen- e om mee te delen, dat volgens hem Barry een redelijk, fatsoenlijk en vriendelijk mens is, en dat hij na alle gevechten een verzoenende hand zal uitsteken naar zijn tegenstanders. Dat denken inmiddels velen en van daar dat gisteren de hele dag in San Francisco het gerucht gonsde, dat Scranton zich zou terugtrekken als mogelijke kandidaat voor het presi dentschap, omdat hjj bereid zou zijn Gezakte nu geslaagd. A Uit Benthuizen, die op 2 juli in x Delft examen voor 't mulo-di- ploma had gedaan. De examen- f ploma had gedaan J commissie dacht er echter f ders over. Met vijf vijven werd i hij afgewezen. Anton zat diep in de put. Zijn teleurstelling sloeg echter om in vreugde, toen de voorzitter van het mulo-examen- i bureau in Haarlem hem dinsdag telefonisch meedeelde, dat er I een vergissing was gemaakt. f Anton was met goede cijfers ge- f slaagd. Het diploma zal hem i alsnog worden uitgereikt. j Werkgelegenheid van 130 mensen van geen belang? Ht argument, dat de werkgele genheid van 130 mensen op het spel stond, was voor het ministerie van Economische Zaken van geen be lang. In deze arbeidsmarkt telt dit niet. Dit heeft de president-commis saris van de koninklijke pateelbak- kerij „Zuid-Holland" in Gouda, ge zegd, volgens een gepubliceerd inter view. Het tweede kamerlid drs. G. M. Nederhorst (PVDA) heeft hierin aanleiding gevonden om vragen te stellen aan de minister van Econo mische Zaken. Bij de plateelbakkerij had men goede hoop, dat er toch nog een kre diet zou komen. Op het laatste mo ment liet het ministerie van Econo mische Zaken echter een garantie daartoe afweten en draaide de ban kier van het bedrijf de kraan dicht, volgens de president-commissaris. De heer Nederhorst vraagt de mi nister thans of de gang van zaken is geweest. RADIO EN TV VANAVOND „Tracked by the police" is de ti tel van een film uit de serie Si- lents please, die de VPRO vanavond om 19.00 uur vertoond. Deze film werd gemaakt in 1927 en de hoofd rol wordt gespeeld door de herders hond „Rin tin tin". Om 20.20 uur speelt het septet Herman Schoon- derwalt ballads van o.a. Brubeck, Ellington en Nederlandse componis ten. Simon van Collem presenteert om 20.50 een programma over de bekende „slapstick" van Mac. Sen- nett en Stanley Kramer „It's a mad, mad world". Alles over Chroesjtsjow men om 21.20 te weten komen ïn televisiebiografie over de die sedert 1958 premier is vai Sow jet-Unie. Het VARA-radioprogr. start 20.05 met een concert king met de Norddeutscher Rund funk in Hamburg door het Prome nadeorkest onder leiding van Bene dict Silberman en Richard Muller- Lampertz. Solistische medewerking wordt verleend door o.a. Gerard Hengeveld, piano, en Joop Cantor, cello. Hierna weer een aflevering het. programma „Waarheen de wind waait", een vakantieprogramma var Henk de Heus en Tom Pauka. „lp higenie auf Taurus" wordt uitge voerd door de Nederlandse Opera. Het Nationale Ballet en het Resi dentie-orkest, met Gré Brouwen- stijn als Iphigenie. Deze uitzen ding, die om 19.50 uur begint is eer opname van een concert in de Stads schouwburg van Amsterdam in het kader Holland Festival, dat op 20 juni jl. onder leiding van Alberto Erede ten gehore werd gebracht. De NCRV brengt om 23.25 de „Leha- i", een programma waarin Ro bert Stolz en zijn orkest melodieën uit operettes van Franz Léhar spe len. Op de veertiende juli Inmiddels is de kwestie der bur gerrechten en gelijkstelling van de negers het frontthema van de con ventie geworden. Dat bleek niet al leen tijdens het felle debat over een aanvulling van het ontwerp-verkie- zingsprogramma, maar het is sinds het begin van de conventie perma nent te zien in de straat voor het Cow Palace, waar voortdurend de monstranten lopen die proteste- tegen de nominatie van Barry Goldwater, die, zoals bekend, in de Senaat heeft gestemd tegen de nieu- burgerrechtenwet. Deze demon stranten, ten dele negers, ten dele blanken, willen met hun actie de ge delegeerden herinneren aan de tra ditie van de party, die volgens hen de nominatie van Goldwater uitsluit. De negergedelegeerden op het congres denken daar ook zo over. Zij hebben zelfs al plannen gemaakt uit het congres weg te lopen als Barry tot kandidaat wordt gekozen. Zij voelen zich trouwens toch al door Goldwater-conservatieven, die een deel niet van racisme vrij zijn te pleiten, in een hoek gedrukt. Terwijl er normaal vijftig tot zestig negergedelegeerden op Republikeinse conventies zijn, is hun aantal dit jaar geslonken tot 22. En uit de zui delijke staten, die grotendeels een hoog percentage negerbevolking heb ben, is er zelfs niet één negergedele geerde. (Van onze correspondent in Parijs) De 14-julifeesten die de Fransen deze keer het langste weekeinde van vrijdagavond tot woensdagmor gen van het hele jaar hebben op geleverd, hebben zich overal ii Frankrjjk weer trouw volgens de re publikeinse ritus voltrokken.'s Och tends, in het bijzonder in Parijs, mi litaire parades, 's middags uitrusten van de vermoeienissen die al achter de rug waren en die vooral nog te wachten stonden: de volksbals onder lampions en met muziek van de mu- sette-orkestjes op pleinen en straten araan honderdduizenden Fransen buitenlandse toeristen hun nacht rust ter wille van het goede doel en de 175ste verjaardag der republiek met opgewektheid geofferd heb ben. De massale militaire parade op de Champs Elysée te Parijs ten over staan van de president en zijn vele gasten op de ere-tribune plus nog slordige 150.000 Parijzenaars, leek tenminste voor de gewone man, jen tropische en onbarmharige moest trotseren, door het ont breken van de laatste eenheden der vroegere koloniale troepen in hun veelkleurige uniformen intussen wel wat eentoniger te zijn geworden. De militaire attaché's der buitenlandse ssades leken daarentegen veel belangstelling te tonen voor de atoomraketten die bewezen dat Frankrijk sinds vorig jaar weer een pasje verder was gevorderd op de weg aar de nucleaire volwassenheid. De politieke waarnemers tenslotte hebben vooral betekenis gehecht aan de handdruk die generaal De Gaulle Senaatsvoorzitter Monnerville waardig keurde. Sedert het gerucht makend incident dat volgde op een felle aanval van Monnerville, die ra dicaal is, op de organisatie van het laatste referendum, was De Gaulle geslaagd de Senaatsvoorzitter, Advertentie /WmmmmkA MEER DAN 1000 BANKEN EN BIJKANTOREN AANGESLOTEN BIJ DE COÖPERATIEVE CENTRALE RAIFFEISEN:BANK TE UTRECHT die in officiële rangorde niettemin onmiddellijk volgt op de president, bij officiële en andere ceremonies stelselmatig te ontlopen of te nege- Na de condoléance brief die het staatshoofd maandag stuurde de familie van de overleden nistenleider Maurice Thorez, volgens sommige politieke mers de handdruk voor Monner ville nu wel eens kunnen wijzen op een zekere kentering in de binnen landse tegenstellingen die generaal De Gaulle voor de onmiddellyke toe komst zou willen nastreven. „Opera van Peking" op nieuwjaarsdag op televisie? (Van onze T.V.-medewefker) De N.CJt.V. heeft vandaag in het Haagse gebouw voor Kunsten en Wetenschappen een ampex-opname gemaakt van de sensationele „Opera van Peking". De uitzending van deze opname zal voorlopig nog niet op het huiskamerscherm worden vertoond. De N.C.R.V. denkt erover met deze kostbare aankoop een nieuw jaar in te luiden en er als stuntprogramma op 1 januari 1965 op welke dag de N.C.R.V. v - het schern te komen. MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND Neger als ambassadeur Minister Amerikaanse bladen, volgens welke de Nederlandse regering geweigerd zou hebben agreement te verlenen voor de benoeming van een neger tot ambas sadeur van de Verenigde Staten ln Nederland. De minister wijst erop dat de Amerikaanse regering reeds te ken nen heeft gegeven, dat het bericht uit de lucht ls gegrepen en dat over dit onderwerp geen enkel contact met de Nederlandse regering ls geweest Ir. Staf erelid Ir. C. Staf, presi dent-directeur van de Koninklijke Ne- aerlandsche Heidemaatschappij en oud minister van Defensie ls tijdens een ln Xon. Ned. Maatschappij en Plantkunde geïnstalleerd als erelid van deze vereniging. BUITENLAND Nuttig gesprek Aan het einde van het achtdaagse bezoek van een Roe meense delegatie aan Moskou ls een communiqué uitgegeven, waarin de besprekingen nuttig worden genoemd. Zij verliepen ln een prettige en vriend schappelijke sfeer en betroffen de we derzijdse betrekkingen en de samen werking tussen de communistische landen ln het algemeen. Ontzlltlng Geleerden van de V.S. en de Sowjet-Unle zijn gisteren ln Washington bijeengekomen om de mo gelijkheid te onderzoeken van gemeen schappelijke projecten voor het ont- zllten van zeewater door gebruikma king van kernenergie. Overstromingen In het district Comllla ln Oost-Paklstan heeft de rivier de Goemtl grote gebieden onder 10.000 dakloos geworden. Reconstructie Tijdens de recon structie van een moord aan de Oos tenrijkse grens in Beleren heeft een Beierse politle-functlonaris het afge lopen weekeinde zijn collega doodge schoten. De mannen reconstrueerden een misdaad waarbij een Amerikaanse deserteur vorig Jaar een grenswacht doodschoot. Tunnel Vier Belgische en een Deense aannemingsmaatschappij zullen ln september beginnen met de aanleg van de tweede Antwerpse tunnel. De duur van de werkzaamheden wordt ge- nieuwe tunnel zal uit vijf va staan, die elk 100 m lang, breed en 10,2 m hoog zullen zijn. Hierin zullen twee spoorbanen, twee wegen van elk drie rijbanen en een aparte doorgang voor fietsers en voet gangers worden aangelegd. Stad Jackson heft rassenscheiding op scholen op De onderwysautoriteiten van Jack son in de staat Mississippi hebben gisteren de opheffing van de rassen scheiding op openbare scholen in de ze stad bekendgemaakt. Zij hebben daarmede voldaan aan een uitspraak van een federaal hof, dat een be paalde termijn had vastgesteld waar binnen plannen voor deze opheffing moesten worden ingediend. De rassenscheiding zal met ingang van september worden opgeheven voor de eerste klassen der openbare onderwijsinstellingen. Mississippi is de enige Amerikaanse staat zonder integratie op onderwijs gebied onder universiteitsniveau. Conventie op televisie Morgen van 16.34 tot 16.44 uur en vrijdag van 16.46 tot 16.54 u. neemt de NTS rechtstreeks de beelden over, die respectievelijk via de satel lieten Relay en Telstar 2 uit Ame rika worden uitgezonden. Beide ma len betreft het filmoverzichten van de verkiezing van een republikeinse kandidaat voor het presidentschap van de VS van Amerika. Op beide dagen zullen na het eerste NTS- journaal om 20.20 uur deze uitzen dingen worden herhaald in de pro gramma's van de AVRO en NCRV. Beurscomplex in Rotterdam gaat sluiten (Vim onze R'damse corresponuent) :t ziet er naar uit, dat zeer bin nenkort het in het beursgebouw op de hoek van Coolsingel en Meent in Rotterdam gevestigde beurscafé voor goed zyn deuren zal gaan sluiten, uit zal dan eveneens het geval zijn met de vroegere dancing Beursfoyer, e ook na een verbouwing en onder nieuwe naam Pompadour, niet lo- ind is gebleken. Het derae deel van dit complex ho- recabedryven in het beursgebouw, de lunchroom Carillon, loopt wei goed zal worden gehandhaafd. De in- usuen in cafe en dancing zyn zo germg, dat een verder voortbestaan van ueze twee bedrijven verre van verstandig, zo niet onmogelijk zou zyn. net is nog een vraag wat er nu met dit gedeelte van het beursge bouw gaat gebeuren. De gedachten gaan in de richting van winkels met misschien een broodjeszaak of een klein café. De onderneming die het beurscafé, Pompadour en het Carillon exploi teert, wordt geleid door de heer C. Koehler uit Den Haag. De financiële toestand van de Koenler-ondernemi took in Den Haag heeft zij een Ca rillon) is slecht te noemen. In de komende maanden zal blijken hoe een en ander zal kunnen worden ge regeld. Jongen afgetuigd uit jaloezie (Van onze Venlose correspondent) In de buurtschap Boekend in Ble- rick zijn zeven jongemannen in de leeftijd van 16 tot 19 jaar aangehou den, die gezamenlijk een 24-jarige jongeman uit Venlo op een gemene manier hebben mishandeld. De zeven jongelieden hebben hem opgewacht, toen deze op weg was naar huis na een bezoek aan zijn meisje. Met zyn zevenen hebben ze hem toen afge ranseld, totdat deze in een korenveld vluchtte en daar zyn bewustzyn verloor. De zeven vlegels gaven als motief op dat zy niet konden velen dat iemand uit Venlo met een schone uit hun omgeving kwam vrijen. VOOR DONDERDAG 16 Hilversum I, 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ocht» 7.20 Lichte gram. VPRO: 7,1 opening. AVRO: 8.00 Nws. 8.1« gram. 9.00 Ochtendgym. 9.10 teman. 9.15 Oude kamermuz. terstanden. 9.40 Morgenwydb Arbeidsvitaminen. 10.50 V. d. 11.00 Nws .11.02 Hulsh. zaken,; 11.15 Radio Fllharm. ork.: klai 12.00 Dixlelandmuz. 12.30 Med» land- en tuinb. 12.33 Uit het leven, praatje. 12.43 Licht lni 13.00 Nws. 13.15 Meded., evt; of gram. 13.25 Beursber. 13.3( 18.20 Licht pianospel. 18.30 lm en zangsol 1st. 19.00 Sportparaü Progr. v. d. twintigers. 20.00 N* Holland Festival 1964: Katerini lova. opera. In de pauze: Bono letin. wekelijkse notities. 22.30' 22.40 Act. 23.10 Dlscotaria: nw 23.55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Morgt 7.15 Lichte gram. 7.55 Overwegl Nws. 8.15 Lichte gram., nraati toeristische tips Metropole ork. 12.15 Lev ei koor: volksliederen 14.50 Licht kwartet. 15.10 Vocaal ens.: oi 16.00 Bijbeloverdenking. 16.3„ bone-kwartet. 16.45 Klass. stri! tet. 17.00 V. d. Jeugd. 1" gram. v. d. teenagers. KRO: 18.15 Sportagenda. 18i z'n Isolement, klankbeeld. 22.00 orgelconcert. 22.30 Nws. en herh berichten. 22.40 Avondoverd. -«-«• Boekbespr. 23.00 Lichte gram VJ Vers ln het gehoor, literair pro V ma. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA Vlssery tentoonsAl C te Sche 16.15 V. Internationale SCH-64: RUk ls gen. NTS: 20.00 Journaal. AVROin J AVRO's Televizier. 20.35 Dat ls u Cl fllmdocumentalre. NTS: 21.05 D« koppige adelaar, toneelstuk. 23 Oöqt Journaal, a Experimentele uitzending tweede net (kanaal 27). ^Sltl VARA: 20.00 De huiselijke vredtek medle (herh. van 22 april 1962) In de vrije wildbaan, rep. ove edelhert ln Nederland (herhalini 24 oktober 1963). 21.05-21.55 Prü Théatre - Meneer Lucifer, komt BUITENLANDSE PROGR Weerber. Twintig" vragen." 13.40^Hojl 1 z. 15.00 Krltlekenulc lawn tennis. 16.4&dei i ;rTée-Uclere iulsteraars.eci, Hoorspel. 17.55 Weerber. en profc 18.00 Nieuws. 18.10 Reg. progrj Marktber. 18.53 Fllmmuz. 19.00 1. uz. 19.30 Klankb. 20.15 Ijie': Anthologie van gedichten oh 1914-1918. 21.00 Een lmtjhc ;en rivier, met gitaarspel, ne Nws. en ber. 22.30 Vragen bean twaa luisteraars. 22.45 Pari.-overzicht Weerber. 23.00 Nws. 23.02 Voordr.'k^ 23.45 Klass. muz. 500 ?ena247 5?° Pro?ran^t( llOOPopu!. gram. 12.31 Gevarjfd 3.30 Nws. 13.35 Uitsl. cricket. m< d. kind. 14.00 V. d. vrouw oss levar. muz. progr. 15.31 Muz bfcp 'erk. 16.15 Dagboek. 16.31 Uitsl. F»; n cricket. 16.35 Gram. v. d. f1^ 17.00 Gevar. muz. progr' 18.33 SVi uitsl. races. 18.45 Ho<?€ 19.00 Nws. en Journ. 19.25 SporttxH. uitsl. cricket 19.31 Hersengym. (Om ws. Nordwestdeutsclier Rundfunk. JPct 12.00 Nws. 12" - Nws. 13.15 Geva: .05 Kj iet Nws. 19.25 Jazzmuz. 21.10 Klass.' 21.30 Nws. 22.00 Symf. met comm. 24.00 Nws Dansmuz. 1.00 Weerber. Frnnkryk, 280 en 235 m. 12.00 Gevar. muz. 12.30 Nws rsC Miss Helyett, opera. 16.45 Orgex, 18.00 Lichte muz. 19.58 Nlei Klass. en moderne muz. 23. ïuz. 23.52-24.00 Nws. K)f( Brussel, 324 en 484 m. dir 324 m.: 12.00 Nws. 12.03 Gram. Gevar. muz. 12.25 Weerber. 12.3( muz. 12.50 Beursber. en p 13.00 Nws. en weerber. 13.2( ïuz. 14.00 Nws. 14.03 Opera N menten. 14.30 Evergreens. 15 00 15.03 Amus.muz. 16.00 Nws. 16.09 I deren. 16.50 Klass. muz. 17.00 weerber. en meded. 17.15 V. d. fan 17.50 Lichte muz. 18.00 Nws. 18.ffle d. sold. 18.28 Paaxdesportber. 18.30 ie ^concert. 23.55-24.00 Nws. lm.: 12.03 Gevar. muz. 14.i deren. 15.45 Lichte muz 16 05 m,uz. 17.00 Nws. 17.45 Lichte r 18.02 V. d. sold. 18.30 Lichte r 19.30 Nws. 20.00 Songfestival te ke. (Om 22.00 Wereldnws.). 22.6 WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen nor) Berl(1n Frankfort Munchen Zurich onbewolkt I* Amsterdam licht bew. 28 20 Den Helderzwaar bew. 28 20 lt licht bew. Twenthe zwaar bew. Eindhoven licht bew. "iUid-Llmb. zwaar bew. Helsinki onbewolkt Itockholm onbewolkt Oslo zwaar bew. Kopenhagen licht bew. Aberdeen onbewolkt Londen geh. bew. Brussel zwaar bew. Genève Locrano Wenen Innsbruck onbewolkt Rome onbewolkt AJacclo onbewolkt onbewolkt onbewolkt licht bew.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2