Franse documentaires waren geslaagd N.T.S.-studio in Den Haag Zilveren MALANDC' uitbundig gehuldigd KAMERLID KRIJGT STRAKS ƒ20.000 F ranse douane haalt wereldrecord voor onwijze ambtenarij MET EEN ENKEL WOORD HAAGSE AGENDA LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 2 JULI 1964 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. De NCRV bracht gister avond o.a. de tweede aflevering van .Cinematomobile' en de „Blik achter het bamboe-gordijn", al lebei Franse produkties. In het journaal zagen we al iets met oude automobielen, daarna be steedde „Memo" aandacht aan het automuseum, en tenslotte kregen we die documentaire over de aloude racewagens, die soms wel een Frans-Italiaanse coproduktie van Regnault en Al fa Romeo leek. Deze Franse documentaire was overigens fascinerend genoeg, mis schien omdat de auto's toen nog niet aan hun eigen snelheid waren aan gepast, waardoor het rijden ermee (en het kijken ernaar) een weerga loos avontuur leek. De „blik achter het bamboe-gor dijn", in het hedendaagse Rood-Chi na, was in zoverre eenzijdig, zoals geruststellend aan het slot gezegd Voorhout 1, dat deel uitmaakt het voormalige provinciehuis, dat on langs door 't bestuur van Zuid-Hol land is ontruimd, te verhuren aan de Nederlandse Televisie Stichting, die hier een studio voor de Haagse agglomeratie wil inrichten. Het voorstel behelst verder de ver huring van de begane grond aan Philips, die daar voor het directie bureau 's-Gravenhage een represen tatieve ontvangstruimte wil schep pen. Het pand Korte Voorhout 9, dat eveneens een onderdeel van het voor malige provinciehuis doch geen eigendom van de gemeente is. zou door het ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen betrok ken worden. werd, dat deze alleen de rooskleurige kanten van het regime bekeek en de distels en brandnetels onder de „dui zend bloemen, die bloeien" (te weten de werkkampen, de felle haatcam pagne tegen Amerika, etc.) vriende lij kheidshalve ongemoeid liet. Eind indruk: aardige mensen, die we voor al zoveel mogelijk te vriend moeten zien te houden. Het muzikale pro gramma „Prima vista" dat aan Rood-China voorafging, had weinig om het Ujf, al verdienen Ronny Grant en Matheus Papilaja een te vredenheidsbetuiging. „Memo" had in zijn uitspraken over eventueel sa mengaan tussen de CHU en de AR, en over het REM-debat, de kritische toon van „Brandpunt" te pakken als eerste toenadering wellicht 1 testanten tot katholieken keerd. pro- omge- Beatles nog eens op t.v. Naar aanleiding van tientallen ver zoeken van Nederlandse tieners heeft de V.A.R.A. besloten het programma over en met The Beatles, dat op 8 ju ni werd uitgezonden, nogmaals op de beeldschermen te brengen, op zaterdagmidc' tot 16.30 uur. D< tevens het Bea ter herhalen, c werd vertoond. L C I D Alleen onze zaak HERENSTR. 6, is wegens vakantie GESLOTEN van 6 tot en met 11 juli. De moderne studiokantine van de VARA toas gistermiddag om vier uur van voor tot achter ge vuld met collega's en vrienden van Arie Maasland in de we reld van de lichte muziek heter hekend als tangokoning en or- Tweede Kamer akkoord met eigen loonsverhoging (Van onze parlementaire redactie) Met weinig enthousiasme heeft de Tweede Kamer zich gisteren door een penibele zaak heengewerkt: de parlementaire behandeling van en de stemming over een voorstel tot ver hoging van de schadeloosstelling van de Tweedekamerleden. Deze schade loosstelling het salaris van de ka merleden bedraagt nu f. 15.000, per jaar. Minister Toxopeus (Bin nenlandse Zaken) heeft voorgesteld dit bedrag voor dit jaar te brengen op f. 17.500,en per 1 januari 1965 op f. 20.000,per jaar. Bovendien heeft hij voorgesteld de fractievoorzitters een toelage van duizend gulden per jaar te verstrek ken en bovendien een bedrag van 300 gulden voor ieder lid van de fractie buiten de fractievoorzitter zelf, met een maximum van 10.000 gulden. De schadeloosstellingen van de Kamer zijn al jarenlang niet mee gegaan met de loonsverhogingen, waarvan grote delen van ons volk hebben geprofiteerd. De grondwette lijke vereiste meerderheid voor deze verhoging bleek dan ook ruimschoots voorhanden. Met 115 tegen 7 stem men namen de kamerleden hun eigen loonsverhoging aan. Ergernis Maar juist dit vaststellen van het eigen salaris leidde gisteren in de Kamer weer tot heel wat ergernis. Jonkvrouw Wittewaall van Stoetwe gen (C.H.U.) vertelde minister Toxo peus van een gesprek, dat zij tijdens kon mij haast niet inhouden", aldus het vertoornde Kamerlid. „Het staat in de grondwet. We kunnen niet an ders", zo klaagde zij. De meest an dere sprekers waren het met haar klacht eens. Minister Toxopeus kreeg dan ook van vele kanten het verzoek na te gaan of de grondwet niet ver anderd kan worden, zodat de scha deloosstelling van de Kamerleden ge koppeld kan worden aan de salaris sen van hogere ambtenaren, van wethouders in de grote steden of van gedeputeerden van de provincies. Minister Toxopeus antwoordde dat het onderzoek naar dit vraagstuk al is begonnen. Maar hij wees de Ka mer er ook op dat koppeling aan andere salarissen minder eenvoudig is dan het lijkt. „Het moeilijke pro bleem van de onverenigbaarheid van bepaalde ambten met het kamerlid maatschap kan dan niet onbespro ken blijven", meende hij. De kleinere fracties in de Kamer waren tegen de verhoging van de schadeloosstelling. „Het is voor hen niet zo moeilijk om tegen te stemmen en zo een goede beurt te maken voor de buitenwacht", zei de socialist Wil- lems. „Zü weten, dat de verhoging er toch wel komt". Zijn opmerking gold vooral de communisten, de boe- tvkeu- gaf om alle onkosten e rig te boeken. „In de zes jaar mijn kamerlidmaatschap heb ik mijn onkosten in een kasboekje bijgehou den. Mijn onkosten bleken beneden de vergoeding te blijven", zei de heer gisteren in de Kamer over het be sluit van minister Tozopeus om de extra-toelage van de kamervoorzitter niet overeenkomstig de verhoging van de schadeloosstelling te ver hogen. Tot nu toe ontvangt de ka mervoorzitter 15.000 gulden schade loosstelling plus eenzelfde bedrag als extra-toelage. Het bedrag van deze extra-toelage blijft zoals het was. „Dat is een honorabele toelage", zei mr. Toxopeus. „Het domweg verdub belen iedere keer is onjuist. De Ka mervoorzitter is piet tweemaal een kamerlid", vond de minister. De Ka mer slikte dit argument maar niet van harte. Kamervoorzitter Van Thiel hoefde dit debat over zijn eigen inkomen niet aan te horen. Hij was wegens ziekte afwezig en werd ver vangen door de tweede voorzitter, de heer Bommer. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen) Overleden: A. Cletonv. Eek Pop- pe, 72 jr., Rotterdam; H. C. S. Smal- broek, Rotterdam; M. baron van Hardenbroek van Ammerstol, 51 Jr. Soesterberg. kestleider Malando. Reden van de massale samenkomst en de fees telijke stemming was het 25-jarig bestaan van Malando's in binnen- en buitenland bekende tango-or kest. Alle musici, die zich hadden kun nen vrijmaken, waren naar de VAR A-studio gekomen om hun even populaire als beroemde collega te huldigen en geluk te wensen. Skymaster-chef Bep Rowold was er. ex-Rambler no. 1 Theo Uden Mas- man en tal van andere collega-diri genten. Maar de belangstelling kwam niet alleen van de uitvoerende mu- ziekgarde. Ook de aanverwante krin gen als radio, televisie en platenhan- del waren royaal vertegenwoordigd. Namens de VARA sprak programma- secretaris J. B. Broeksz hartelijke woorden tot de zilveren Malando en diens stralende echtgenote. „Het komt zelden of nooit voor." aldus de heer Broeksz, „dat een en semble-leider in de sector van de lichte muziek die toch de naam heeft dikwijls frivool te zijn zijn groep 25 jaar lang bij elkaar weet te houden. Dat is een zeer opmerke lijke prestatie". Een zichtbaar ge roerde Malando (56. van huis uit bouwkundig tekenaar, componist van 118 melodiën, waaronder de wereld- schlager Olé Kuapa) dankte na de lange reeks toespraken voor de over stelpende belangstelling, de fraaie cadeaus en de huldigende woorden. „Het was geweldig", zei hij na af loop. „Dit had ik nooit vernacht". Jack Ruby met de dag zieker De geestestoestand van Jack Ruby, de moordenaar van Lee Oswald, gaat met de dag achteruit, aldus dr. Louis Joylon West, van de medische faculteit van de universiteit van Oklahoma. Volgens dr. West, die Ruby op verzoek van diens verdediger onder zoekt, is Ruby ndet kwaadaardig, maar is hij op weg volledig krank zinnig te worden. Hij kan ook niet in zijn gevangenis cel worden behandeld. ,Hij denkt dat de dokters hem trachten te vergiftigen". I Ruby denikt soms ook dat de Joden thans worden vervolgd om hetgeen president Kennedy is over- 1 komen. Advertentie Verliefd? DROSTE pastilles altijd welkom! De bekende Duitse kunst rijder Manfred Schnelldorfer speelt als zingende politieman een rol in de nieuwe kleurenfilm Vakantie in St. Tropez". Op de foto zien we hem samen met Hannelore Auer. Monogram J. H. is slechts schijn onderzoek schilderij „frans hals" (Van onze Haarlemse correspondent) Naar aanleiding van de suggestie van de hoogleraren en museumdirec teuren die op 27 juni j.l. in beraad bijeen zyn geweest in het Frans Hals museum te Haarlem, heeft een onder zoek plaats gehad in het restauratie atelier van het museum, naar de aan wezigheid van een door enkelen aan wezig geacht monogram J. H. in de uiterste linker benedenhoek van het aan Frans Hals toegeschreven mans portret. Hiermee is gebleken dat de toevallige structuur van deeltjes vuil en verf de schyn opriep van een mo nogram, dat in werkelijkheid niet be- Hierdoor komt de toeschrijving van het mansportret aan Frans Hals' zoon Jan dus uitsluitend te berusten op overwegingen van stylkritische Toneelscholieren op t.v. met stuk van Ingmar Bergman Het ls een traditie, dat de kandi daten. die eindexamen doen aan de Amsterdamse toneelschool in de ge legenheid worden gesteld hun talen- I ten ook op de beeldbuis te tonen. De j kijkers zullen de geslaagden ditmaal zien op woensdag 8 juli in „Paneel", een stuk van de Zweedse toneel- en filmregisseur Ingmar Bergman, die dit speciaal voor toneelschoolleerlin gen heeft geschreven. Iedere rol heeft een grote scène, waarin elke leerling zich kan ontplooien. In „Paneel" beschrijft Bergman een soort dodendans, waaraan ieder een deel zal moeten nemen. „Paneel" wordt dan ook wel eens beschouwd als een voorstudie voor Bergmans film „Het zevende zegel". De regie wordt gevoerd door Kees van Iersel, die als leraar aan de Amsterdamse toneelschool tot taak heeft de jonge generatie toneelspelers vertrouwd te maken met het me dium televisie. De zeven eindexamenkandidaten, die aan dit stuk hun medewerking verlenen zyn Willeke van Ammel- rooy, Yolande Bertsch, Christine Ewert, Reinier Heidemann, Lou Landré, René Jessurum Lobo en Henk Uterwyk. RADIO EN TV VANAVOND Liesbeth List, Ramses Shaffy en Peter Blanker spelen om 8.45 uur mee in een „zomerdroom" rondom het slot Zuylen. De teksten en ver talingen zyn van Hans Andreus. Re gisseur is Nico Knapper. Daarna be steedt de V.A.R.A. aandacht aan het orkest Malando, dat 25 jaar geleden door Arie Maasland werd opgericht. Om 9.30 uur kan men nog kijken naar Dick Powell. De N.T.S. ver zorgt om 10.25 uur een filmverslag van de vandaag verreden etappe van de Tour de France. De A.V.R.O.-radio zendt om 8.05 uur Verdi's opera Don Carlos uit, die met enkele onderbrekingen tot 11.55 uur duurt. Onder de solisten is Bo ris Christoff, bas. Mario Rossi diri geert het koor en symfonie-orkest van Radio Turijn. NCRV—luisteraars kunnen om 8.20 uur weer op vossenjacht gaan. Adèle Bloemendaal, Sant Heyermans Sonja Bemd, Frans Halsema en Cees Oyen treden om 11.10 De Posthoorn in Monnikendam, ir zij een zomeravondcabaret ver zorgen. VOOR VRIJDAG 3 JULI lilversuni I, 402 m. ARA: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7 20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte gram. /oorpag., praatje). 8.00 strijdlied. 8.18 Lichte gram. 8 50 Gym. v. d. vrouw. 9 00 Te *- een Informatief pro- - en watergebruikers. 7PRO: 9.40 Mor- 10.00 Radiokoor. norecltal: moderne muz. 10.45 kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Baby- i: lichte gram. 11.30 Lichte gram. 12 20 Regeringsuitz.V. d. 20.05 Besprekla 13.15 Meded.. 13.30 klavecimbel: modern Impromptu, toneelspel. act. of gram. 13 2 14.00 Fluit muziek. 14.20 4.50 Koorzang 15.25 De grote polonaise, klankbeeld Davids VPRO: 16.00 Nws. Serieus genomen: Kinder boeken, vroeger 17.00 De persoonlijke )spel met comm. 17.au lacni vlntet. VARA: 18 00 Nws. 18.15 Lichte 1 18 30 Bèta: nws. uit de wereld va: latuurwetenschappen. 18.40 Jazz- lo. 19.00 Kiosk- artikelen uit zojuist ■erschenen weekbladen. 19.10 Cello Orde of structuur?, gesprek. 19.50 Pia norecital: klass. muz. 19.55 Eerste ko lom: dagelijkse dingen vrij zinnig be- Italiaanse landarbeiders in staking In Italië zijn vandaag twee-en-een- half miljoen landarbeiders voor een periode van achtenveertig uur in staking gegaan. De actie, die ten doel heeft eisen voor loonsverhogingen en betere werktijden te ondersteunen, is op touw gezet door het linkse vakver bond. De andere vakorganisaties doen niet mee. (Van onze Brusselse correspondent) Waar Franse ambtenarij toe kan leiden is dezer dagen weer eens ge bleken in het Franse grensplaatsje Winnezele, bij Steenvoorde, beide on danks hun Vlaamse namen aan de andere zijde van de Belgische grens, een kilometer of veertig zuidwest van Oostende liggend. Op een boerderij te Winnezele was brand ontstaan in de stallen en een kippenfokkerij. De brandweer van het dorp was uitge rukt en had geblust. Daarna laaide het vuur echter weer hoog op, de pomp van Winnezele weigerde toen echter dienst. De enige hulp, die kon komen was van de brandweer van Watou, dat op Belgisch grondgebied ligt aan de an dere kant van de grens. De Franse marechaussee verzocht de Belgische assistentie. Vyf minuten later wa ren de „pompiers" van Watou ter plaatse. Zij kwamen anderhalve kilo- Toen gebeurde het ongelofelijke: de Franse douane eiste dat een om weg van tien kilometer zou worden gemaakt opdat de brandweerauto via de officiële grenspost zou kun nen passeren. Nu was de Belgische brandweer „onwettig" Frankrijk bin nengekomen! Nadat deze reeds een minuut of vijf aan het blussen was werd ze gedwongen daarmee op te houden en over dezelfde weg terug te keren. Ze zou wel weer via de grenspost mogen terugkomen. Ze is toen naar huis teruggekeerd maar ze behoefde niet weerom te komen: de kippenfokkerij en de stallen brand den uit en 12.000 kippen kwamen in de vlammen om. En dan te beden ken dat er mensen zyn die het ver wondert dat het zo lang duurt tot de EEG tot stand komt. BINNENLAND Yeteranenlegloen Prins Bernhard heeft vanochtend teranenlegioen Nederland op zich ge spraak bij de Installatie Yeteranenlegloen Nederland 1 i de pacifisten. Onkosten De onkosten-vergoeding voor de kamerleden wil minister Toxopeus niet verhogen, hoewel vele kamerle den hem gisteren, met de post-, tele foon- en treintarieven in de hand. voorrekenden, dat er nodig iets aan gedaan moet worden. De bewinds man sloot zich aan bU de pacifist Lankhorst, die de Kamer de raad ■staat uit die°zich hebben Ingezet voor de verdediging van de waarden die de Nederlandse constitutionele monarchie en parlementaire democratie kenmer ken. De leden v— wi^r, aantasting daarvan gemeenschappelijk moet worden nagestreefd. Vice-voorzltter U.E.R. De heer J. B Broeksz, die als vertegenwoordiger van de VARA zitting heeft ln het bestuur van de Nederlandsche Radio Unie en als commissaris voor de pro gramma's optreedt. Is tijdens de ver gadering van de Europese Radio Unie llana (RAI.). Marcel Rodinot. terwijl Hugh Carlton Greene, directeur-gene raal van de B.B.C.. eveneens de func tie van vice-voorzitter zal bekleden. Jongetje gevallen Het vijfjarig volgende schepen de kelder Het ventje kwam grond terecht ouderlijk huls. het hoofd op de 5 op slag dood. Vermoedelijk heeft hy in de trapope ning het evenwicht verloren data. waarop de Argentinië: Alnitak (8/7); Brazilië: Alnatl •ost-AfrikaYalou (8/7); Canada: Rotterdam (5/7), Rljn- Oran" Indon Antllle: Oranje Nassau (8/7); Nieuw-Zeeland: Limerick (10/7); Suriname: Ladon (8/7); Z.-Afrika (Rep.) en Z.W.-Afri- ka: Capetown Castle (5/7), Steenkerk (8/7). Inlichtingen betreffende de ver postpakketten geven Amstel- heeft de andere gezinsleden on derzocht maar geen sporen van typhus aangetroffen. Voor een epidemie wordt BUITENLAND Afscheiding Een groep dissiden ten van de Peking-gezinde Japanse communistische partij heeft aangekon digd een nieuwe Moskou-gezinde par tij te willen stichten. 'ertraging Het verkeer op de weg Antwerpen-Brussel len duren. De KNAC deze weg te vermyden t Zonder Incidente gisteravond zonder incidenten Blskra en omgeving in het zuidoosten van het land, bezet nadat de voormalige mili taire bevelhebber van het gebied, ko lonel Mohammed Chaabanl, ln verzet was gekomen tegen zijn vervanging. Een groot deel van de troepen, die onder bevel van Chaabanl stonden, sloot zich bij het binnentrekkende na- Steeds meer slachtoffers In de plaats Pallasca, ten noorden van de Peruaanse hoofdstad Lima, zijn in één maand 58 kinderen aan difteritis ge storven. Het aantal bekende gevallen de politie dwong vijf i ordeverstoringen ware: i gearresteerd In Johannesburg aangekomen premier, dr. H. Verwoerd, de Zuidafrlkaanse zullen gaan over de economische be trekkingen tussen belde landen en zaken die de gemeenschappelijke do- Ajoeb Khan op President Pakistan ls gisteren onnen aan een reis van twintig da- door Afghanistan, Iran en Turkije, een bezoek aan Londen ter bljwo- g van een conferentie van premiers besluit hij zijn zal de Indiase minister-president. tri, die rust moet houden, n" Londen gaan voor de conferei Gemenebestpremiers, die medio deze draadversperringen >rdt gehouden. India zal op West-Berlljn die conferentie worden vertegenwoor- 26-jarige Oostduitser dlgd door de woensdag het kanaal i de Amerikaanse i Kerkelijk Leven kand. te Borssele. Tweetal te Uddel en te Ridderkerk D. Hakkenberg, kand. te Veenendaal en M. G. Mouw, kand. te Rijssen te Rllland-Bath F. Harlnck, kand. te Goes en M. G. Mouw. kand. te Rijssen. Beroepen te Yerseke en te Llsse D. Hakkenberg, kand. te Veenen- J~~' Hardlnxveld-Giessendam J. JL'LI Amadeus Kwartet. Ballet- Caroline Kaart DONDERDAG Kurzaal. 20.15 u. Kon. Schouwburg, school Peter Leoneff. VRIJDAG Kurzaal. 20.15 uur en Cllly Wang. ZATERDAG 4 JULI Geb. K. en W. 20.15 uur. Kroatlsch Nationaal Theater. Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Studio, „De wijze kater" (besl. voorst.). ZONDAG 5 JULI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Studio, „De wijze kater". Kurzaal. 20.15 uur. Ernst Haefllger. MAANDAG 6 JULI Kurzaal. 20.15 uur. Het Utrechts Ste- Natloiiaal Ballet. DINSDAG 7 JULI Kurzaal. 20.15 u. Planorecital Swla- toslav Richter. Kon. Schouwburg. 20.15 >ans Theater. WOENSDAG 8 JULI Guldo van Deth. 14.30 urn- de vogeldief".' Frank Kooman. 14.3 Volksdanstheater. BIOSCOPEN Apollo. Eddie slaat alles. Studio, Joegoslavlsch r Scotland Yard. Capitol. Bob Bluf ln donker' Afrika. A.l. City. Profiteur tegen wil en dank. 18 Jr. Flora. Tei'ug uit de hel. 14 Jr. Hollywood. De gouden pyi. 14 jr. Kriterion. „Dr. Strangelove". 18 Jr. Metropole-Tuschinskl. Irma la Douce. lc Jaar. Odeon The bridge over the river Kwal 14 Jaar. Olympia. „Het einde van een gentle man. 18 Jr. Passage. Liefde kan moeliyk zijn. 18 Jr. Rembrandt, The great escape. 14 Jr. Rex. 't Is feest vandaag. Studio. Mondo Cane. 18 Jr. Thalia. Slavin van Rome. 18 jr. De Uitkijk. Strandverhalen. 18 Jr. 10.05 Mozaïek ln noten: prijswinnaar vakantletlps. 12.3 v. land- en tuinbouw. 12.3; 12.55 Kath. nws. 13.00 Nwi 13.15 Metropole orkest en zangsollst* 14.00 Promenade-ork. en soliste. 15.0 Schoolradio. 15.30 V. d. zieken. 16.3! Viool en plano (plm. 16.30 Event, rep France 1964). 16.55 Gram 1. Jeugd. 17.30 Gram. 8.00 Lichte gram., afgewisselc de militairen 1964. 20.2 riton en piano: klass. liederen. 21.1( Klankb. 21.30 Muz. kent geen grenzen GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMi DRAADOMROEP Henry Purcell. net Baker (Dido); Patricia Clark (Be linda); Raimund Herincx (Aeneas);j The St. Anthony Singers; The English Chamber Orchestra: Thurston Dart; Dirigent: Anthony Lewis. II: „Ode for St. Cecilia's Day", l Singers; The London Cham- TELEVISIEPROGRAMMA NTS: 14.00-plm. 15.15 Directe rep, an het heren enkelspel van het in- tennistoernooi te Wimble- Journaal en weeroverz. KRO: 20/20 Brandpunt. 20.50 TV-dansant. 21.20 Bo- TV-film (dl. 7). 22.10 Kente- Journaal. de Tour de France. BUITENLANDSE PROGRAMMA'S Engeland, BBC Home Service, 330 it de afgelopen week. 18.10 Reg. progr. 18.32 Marktber. 18.35 Lichte muz. 19.00 Volk 20.00 Moderne r 22.55 Zoals anderen Pari. zien. 22.59 Weerber. Voordr. 23.15-23.57 Klass. muz. Engeland, BBC Light Programme, 1500 en 247 m 12.00 Popul. gram. 12.31 Gevar. muz (Om 13.30 Nws. 13.35 Uitsl. cricket).' 13.45 V. d. kind. 14.00 Rep. tennis- wedstr. 15.00 Verzoekprogr. 15.31 Muz. bij het werk. 16.15 The Dales, dagb. 16.31 Uitslagen cricket en races 16 35 Gram. v. d. jeugd. 17.00 Gevar. muz. progr. 18.33 Sportoverz. en uitslagen cricket. 1845 Hoorspel. 19.00 Nws. en 20.40 Vragenbeant. 21.10 vjcvur. muz. 22.31 Uitsl. races 22.32 Gevar. muz. 23.31 Lichte muz. 23.55- 24.00 Nws. Xordwestdeutscher Rundfunk, 309 m. 12.00 Nws. 12.15 Amus.muz. 13 00 Nws. 13.15 Amus.muz. 16.00 Nws. 16.05 17.30 Nwe grom. Kamermuz. 17.00 Nw 19.00 Nws. 19.30 Moderne Orpheus und Eurydike, opera. 2130 Nws. 22.™ T 24.00 Nw bericht Frankryk, 280 en 235 m. 12.00 Gevar. muz. 12.30 Nws Klass. en moderne muz. 14.12'g muz. 14.55 Liederen. 15.15 Gevar. 16.00 De muziek in de we daag. 16.37 Liederen. 16.4 Kamermuz. 17.40 Gevar. m Planomuz. 18.20 Gram. 18.30 Fragmen ten uit Carmen, opera. 19.58 Nieuws. 20 52 Der Schauspieldirektor, opera. 23.20 Klass. muz. 23.52-24.00 Nws. Brussel, 324 en 484 m. 324 m.: 12.00 Nws 12.03 De ronde van de derde man. 12.08 Gram. 12.15 Amus.muz. (Om 12.25 Weerber.) 12 50 Beursber en progr.-overz. 13.00 Nieuws. (Om 13.15. 14.05 en 15 05 Rep. van de x,e France>- 13-20 Amus.muziek. 14.00 Nws. 14.05 Gevar. muziek 15.00 Gev&r. progr. (Tussen 15.45 R«P- van de Tour de France). 16.00 Nws. 16.03 Beursber. 16.09 Lichte muz. 17.00 Nws. en ber. 17.15 Lichte muz.17.45 Gram. 18.00 Nws. 18.03 V. Tips v. d. automobllis- van de Tour de Fran ce. 19.00 Nws., radiokroniek en weer- praatje. 19.40 Moderne muziek. 20.00 Boekbespr. 20.15 Operamuziek 21.15 He£er®n- 2145 Volkskunde: Israël. Nws. 22.15 Lichte muz. 23.00 Nws. j 23.40 Llede- 23.05 Klavecimbelre ren. 23.55-24.00 Nws. 484 m.: 12 08 Gevar. 16 08 A--er,1IedJeS' 15'-5 Llc^lte Lichte i gram. 1 20.45 Gewijde 22.15 Jazzmuz. weerrapporten (Van hedenmorgen i onr) II §s l Amsterdam licht bew. DeD Helder licht bew. Ypenburg half bew. VllssingeD licht bew. Ei tid hoven licht bew. Z.-Limburg licht bew. Helsinki onbewolkt Stockholm onbewolkt 19 12 0.2 Brussel onbewolkt Luxemburt onbewolkt Parijs onbewolkt Bordeaux onbewolkt Grenoble onbewolkt Nice onbewolkt öeriyn teh. bew Frankfort licht bew. wolkt 26 11 0 nbewolkt 20 0 onbewolkt 30 17 0

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2