KIES I1W KM XNlIWHill/ l/iiTiïEi! Rudi Carrell begint vandaag in de piste m Sjoukje Dijkstra in VerdVs Rigoletto Bette Davis' trant: geheel verleden tijd ffi,; LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 1 JULI 1964 DE altijd beminnelijke bewinds man van Justitie, mr. Y. Scholten was gisteren in de Tweede Kamer vastberadener dan ooit tevoren. De R.EM. behoeft zich geen illusies te maken. De rege ring zet haar strijd voort tot de nederlaag van de televisie-vrijbuiter een feit ls. De minister, die zich eens toen nog als staatssecretaris in een nota aan de Kamer voorstander van commerciële televisie toonde, zal nooit tolereren, dat zoiets tot stand komt bulten de bestaande spelregels om. Zo wordt het grote kansspel, dat Verolme c.s. thans spelen, algemeen in de Tweede Kamer aangevoeld. Tijdens het debat werd er nog eens de nadruk op gelegd. Zij doen nu niets illegaal. Maar men acht het moreel niet netjes, wanneer men onverstoorbaar verder gaat met een onderneming, die zo duidelijk Indruist tegen de gevoelens, welke door een overgrote meerderheid in het parlement zijn uitgesproken. HET ordedebat je gisteren heeft in feite weinig nieuwe ge zichtspunten opgeleverd. Na- tuurlijk zet de regering haar ge vecht door. Maar zij wenst er alleen absoluut zeker van te zijn, dat haar wapens Inderdaad dodelijk zullen zijn. Daarover mag geen enkele twijfel bestaan, wanneer zij de R.EM. daadwerkelijk te lijf gaat. Of de Noordzee-televisie dan al of niet met uitzenden ls begonnen, doet verder niets terzake. De R.EM. zou er goed aan doen dit in de oren te knopen. Zij ls gewaarschuwd en weet dus, waar zij aan toe is. Desnoods komt de Tweedie Kamer terug van reces om de memorie van antwoord te bespreken, wanneer die nog in augustus gereed zal komen. Het gaat hier wel niet om een ramp, maar de Kamer wil het offer van een onderbroken vakantie graag brengen voor deze zaak. Ach ja, we weten het allang: de omroep en wat er mee samenhangt vormen voor het parlement het „dierbaarste" pro bleem. En daar moet men wat voor over hebben Pathet Lao is bereid tot een topconferentie De linkse Pathet Lao heeft giste ren ingestemd met het voorstel tot het houden van een topconferentie met leiders van de rechtse en de neutralistische groepen buiten Laos, aldus heeft de Poolse vertegen woordiger bij de internationale con trolecommissie in Laos meegedeeld. Volgens het akkoord zullen Britse, Russische, Indiase, Canadese en Poolse vertegenwoordigers als waar nemers die conferentie bijwonen, aldus deelde de Poolse functionaris Dudzinskl de journalisten mede, na dat h\j de leider van de Pathet Lao, Prins Soevanoevong, had gespro ken. Over de plaats van een dergelijke conferentie zou nog nader beslist moeten worden. Volgens zegslieden In diplomatieke kringen hoopt Polen dat dan later een veertienlanden- conferentie over Laos zal volgen. Dudzinskl zei nog dat hij ver scheidene dorpen in de Vlakte der Kruiken in brand had zien staan, klaarblijkelijk als gevolg van een bombardement. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Rudi Carrell heeft in het Sche- veningse circusgebouw de pers iets van de show laten zien, die hij voor de zomermaanden heeft geënsceneerd. Vandaag is de première in Eindhoven. Na eni ge omzwervingen komt dit door Examenfraude in Marseille (Van onze Parijse correspondent) In Marseille is een geval van examenfraude aan het licht ge komen, dat mogelijk grote ge volgen zal hebben voor de jonge Fransen, die het baccalaureaats- examen hebben gedaan. Dit examen geeft toegang tot de universiteit en het is niet uitge sloten, dat het in geheel Frank rijk moet worden overgedaan. Al een week tevoren waren de examenopgaven in een ietwat louche bar in Marseille verkrijg baar, aanvankelijk voor f 1000.- a f 1200,-, later, bij het naderen van de examendatum, voor veel lagere prijzen en tenslotte voor ongeveer honderd gulden. Toen maandag een examinator in een zaal met kandidaten verscheen, deelde hjj de opgaven uit met de op merking, dat die distributie vermoe delijk wel overbodig was, omdat iedereen de vragen toch wel kende. Er zjjn namelijk redenen om aan te nemen, dat het geheim van de op gaven buiten Marseille evenmin be waard is gebleven. Volgens een voor zichtige schatting is het baccalau- reaatsexamen dit jaar voor een flink percentage der kandidaten doorgestoken kaart geweest. De mi nister van Onderwijs, Fouchet, heeft onmiddellijk een onderzoek gelast en er is ook een justitieel onderzoek in gesteld naar het ontstaan van het lek. Als de schuldigen achterhaald worden, kunnen zij met drie maan den gevangenis en geldboeten tot een maximum van f 25.000 gestraft wor den. De moeilijkheid is, dat het vrij wel onuitvoerbaar is het examen in geheel Frankrijk nog eens over te la ten doen en toch zou dit dienen te geschieden, omdat het voor iemand uit Marseille heel gemakkelijk kan zijn geweest een Parijzenaar of in woners van een andere stad telefo nisch in te lichten. Over de resul taten van een ministerieel onderzoek tóont men zich bij voorbaat al scep tisch. Naar aanleiding van een soort gelijk schandaal op kleinere schaal had dezelfde minister vorig jaar ook al een onderzoek Ingesteld, maar van de resultaten en eventuele maatre gelen heeft men sedertdien nooit meer iets vernomen Dat er in derdaad fraude is gepleegd staat overigens als een paal boven water. Niet alleen dat sommige leerlingen hun leraren nadere inlichtingen vroe gen over onderwerpen, die in de op gaven voorkwamen, maar ook heeft een inwoner van Marseille een on weerlegbaar bewijs geleverd door te voren bij een notaris een afschrift van de opgaven te deponeren Overigens is van de zijde van het departement verzekerd, dat er ver gaande voorzorgsmaatregelen waren getroffen. Zwolsmans Amusementsbedrijf Snecom gefinancierde program ma terug in de Scheveningse piste, waar het van 22 juli tot september de badgasten aflei ding gaat brengen. De pers was te gast bij de man, die sinds het veroveren van de Zil veren Roos (niet de gouden) al lang niet meer de mening lijkt toegedaan, dat hij een stukje van de wereld is. maar een heel stuk. Getuige ook de aankondigingen bijvoorbeeld voor het optreden In Carré van 13 tot 21 juli. „In 1927 de eerste voorstelling van de clown Buziau. Verder stonden ve le grootheden op de planken o.a. de Bouwmeester Revue, Edith Piaf, Snip en Snap, Toon Hermans. En dan nu Rudi Carrell". Op dit punt aan geland kan men zich wat veroorlo ven. Na een uurtje wachten werd de gasten een serie flitsen uit de show getoond, die best aardig kan worden. Er is een weelde aan kos tuums bijeengebracht. Een reeks be kende Nederlandse artiesten ziet men in een veelheid van achter gronden door de piste trekken. An neke Grönloh ziet een driegende re volver door Carrell op zich gericht. Dat wil zeggen op de kaarsen, die zij in het sierlijke handje houdt en waarvan de vlammen bij het schiet- werk zullen doven als alles goed gaat. Maar ook Rob de Nijs, The Lords, The Mounties, The Crock- sons, The Three Jacksons, vader An- dré Carrell, Pipo de clown, het acht sierlijke meisjes sterke ballet van Carla Lipp en een orkest zullen een programma van tweeënhalf uur ver zorgen op de plaats, waar de paar den van Strassburg vroeger zo dartel draafden. Rucli Carrell zei, dat hij een show als deze niet eerder had gedaan, maar dat hij het hernieuwde con tact met het publiek, dat door zijn activiteiten met de t.v.-shsows hem in natura geruime tijd heeft moeten missen, dankbaar zou herstellen. Op de rol ziet Scotch Magic Tape er uit als matglas, maar eenmaal opgeplakt is het volmaakt onzichtbaar. Bovendien, en dat zijn grote voordelen: het is beschrijfbaar, de kieeflaag loopt niet uit en het verkleurt nooit. Uw leverancier heeft voor u ter kennismaking 1 rolletje Scotch Magic Tape vanf45Ö"voor f0.60 1 rolletje Scotch Cellulose Tape f0.60 samen f1.20 EEN NIEUW PRODUCT VAN Opera in ijsshow (Van onze Amsterdamse correspondent) SJOUKJE DIJKSTRA gaat de hoofdrol vervullen in Verdi's beroemde opera Rigoletto. In de ijsrevue Holiday on Ice" waarin zij per 15 juli wordt opgenomen, danst zij namelijk in een grote operascène, die is opgebouwd uit beelden van vier bekende opera's Nadat de Amerikaan Morris Chal- fen, die aan het hoofd staat van 's wereld grootste organisatie op het gebied van ysshows Sjoukje Dijkstra op 25 mei contracteerde, hebben de choreografen van deze organisatie voor haar een ijsdans gecreëerd in de operascène. Zij hebben zich hierbij Vijf jaar Ned. Danstheater De herhaling van de Abe Lenstra-biografie kwam weliswaar kort na de eerste uitzending (een half jaar geleden), maar omdat deze op een zaterdagmiddag werd uitgezonden, zullen velen het verdienstelijke werkstuk van Herman Kuiphof niet hebben gezien, zeer zeker de zaterdagmiddagvoetballers niet. Overigens bleek er minder sprake te zijn van een herhaling dan van een lange sa menvatting. Simon van Collem bracht Bette i Jaar Nederlands Danstheater" zijn eerste filmwerk af. Het opvallendste eraan was het uit de weg gaan van alle mooi-filmer ij. „Symphony in three movements" van Hans van Manen werd daarna ter illustratie in. zijn geheel opge voerd onder regie van Joes Odufre. Mooi gedanst, goed geregisseerd. Als er één ding duidelijk is gewor den, dan is het wel hoe het Ned. Danstheater zich na de grote moei lijkheden in het begin, aan de top van ons ballet heeft kunnen nestelen. Alleen al om het feit- dat het Ned. Danstheater zo graag meewerkt aan de televisie, en dan iedere keer weer goed en perfect getraind voor de dag komt, verdienen Hans van Manen de voortdurende belangstelling. veel jaren heeft getraind. Sjoukje Dijkstra treedt op in Rigoletto als soliste te midden van een ijsballet van 42 danseressen en dansers. In een ander gedeelte van het program ma treedt zij op met de Kür, waar mee zy haar wereldtitel heeft behaald. Sjoukje Dijkstra is overeenkomstig haar eis ingedeeld bij een van de bei de gezelschappen van „Holiday on Ice", die in Europa optreden. In haar groep werken behalve het ijsballet vijftien solisten, van wie zij er reeds verscheidenen kent. Zo heeft ze sa men met de Italiaanse kampioene Anna Galmarini in de Europese kam pioenschappen geschaatst en heeft zij bij dergelijke gelegenheden meer malen Michel Grond jean ontmoet, die met zijn zusje Silvia het Europe- als ster in de showbusiness kelijk in Amsterdam zou plaats heb ben, zal zij nu reeds van 23 juli tot met 31 augustus in Valkenburg uien zijn, waar „Holiday on Ice" groot deel van de nieuwe show r de vakantiegangers vertoont. Van 25 september tot 11 oktober zal de show in zijn volle omvang in het R.A.I.-gebouw in Amsterdam ko- Dezelfde revue komt tegen het eind van het jaar in de Ahoy-hal in Rotterdam. Davis nader, voorzover dat nog moge lijk is met een actrice, wier speel - trant onherroepelijk verleden tijd is. Er was zeer veel verschillend mate riaal in deze biografie verwerkt, waar door ze de neiging had te kaleddo- scopisch te worden in plaats van ge woon bioscopisch. Een vrij lang frag ment uit Bette Davis' laatste film vergoedde echter veel. Er voor had den we Fred Hoyte weer eens terug gezien, ernstig als altijd de Franse zanger Jean Ferrat aanprijzend. Fer- rat bleek een man met een aange name stem, maar voorlopig lijkt hij onder de chansonniers een midden stander te zijn, zonder veel eigen „in breng". Tenslotte restten er nog twee ballet programma's. Fotograaf Hans van den Busken leverde met „vijf RADIO EN TV VANAVOND De N.C.R.V.-televisie zendt om 8.35 uur het tweede deel uit van „Cinematomobile", een filmserie over het levensavontuur van de automo biel. „Prima vista" is een liedjes programma met (ons) onbekende artiesten. (9 uur). Een Franse televi sieploeg heeft enkele weken door communistisch China gereisd. Hun produkt is om 9.30 u. te zien. Daar na is er nog een politiefilmpje uit de serie 3x9. Het Tour de France-film- verslag wordt om 10.50 uur uitge zonden. In het voorprogramma: „Ba rend de beer" en „Lassie". De N.T.S. vertoont op het tweede net de film „De zevende sluier", J door Compton Bennet. V.A.R.A. om 8.55 uur her haalt. De muziek van het V.A.R.A.- dansorkest wordt om 9.45 uur stereo- fonisch uitgezonden. Om 11.10 tijd i de rubriek „Jazzmaga- ïn het Amsterdamse Concertge bouw concerteert om 8.15 uur in het kader van het Holland Festival de Wiener Philharmoniker o.l.v. Herbert von Karajan. De N.C.R.V. draait om 11.10 uur platen met fragmenten van „Porgy and Bess". Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Wleringermeer (toez.) J. v. d. Heide te Oudega (W.) pred.pl.) H. J. de Vos, dit beroep heeft aangex e Zwolle (wijkgem. II - ed.pl.) W. L. Tukker te Katwijk a Zee te Ooltgensplaat H. Zethof Kockengen. Bedankt aldaar, (wijkgem. VI - Buitenveldert) M. den Boer te Spljkenisse Dordrecht (toez.) Nieuw- Harmsen te Eppenhulzen. voorheen zendlngspred. Hakkenberg, kand Veenendaal en kand. te Benthuizen. Grote straf voor klein badpak gearresteerd omdat zij kind" (een ééndelige bikini, die het bovenlichaam onbedekt laat) droeg, is maandag veroordeeld tot 3 maan den gevangenisstraf. Lancering van Atlas-Centaur gedeeltelijk mislukt Niet in een baan om de aarde Gistermiddag om 15 uur 04 Nederlandse tijd is vanaf de basis Kaap Kennedy in de Ver. Staten een „Atlas-Centaur" raket met een gewicht van vier en een half ton gelanceerd. Het Advertentie MEER DAN 1000 BANKEN EN BIJKANTOREN AANGESLOTEN BIJ DE COÖPERATIEVE CENTRALE RAIFFEISEN-BANK TE UTRECHT BINNENLAND Berichtgeving over R.E.M. Minis ter Bot (O.. K. en W.) is van oordeel, dat het niet op zijn weg ligt een on- dacht heeft besteed van het R.E.M.-televisie-eiland voor de Nederlandse kust ln de nacht van 4 op 5 Juni J.l. De minister wil ook geen oordeel over dit beleid geven noch aan dringen op wijziging daarvan. Hij deelt dit mede in antwoord op schriftelijke vragen terzake van het Tweede Kamer lid Koekoek (Boerenpartij). Benelux-vlootdagen Met een Ne derlands-Belgische vlootschouw van 25 marineschepen en 38 vliegtuigen kust bi) Schevenlngen beginnen oonderdag 9 Juli de Bene.1 "v.winr.tan gen. Deze manifestatie die ci de laatste tijd op jw..0— aanplant van het Engels oorlogskerk hof te roven. Deze ergerlijke diefstal len moeten volgens de politie wel MET EEN ENKEL WOORD t ter zake kundig persoon i planten alles afweet i haar 5-Jarig dochtertje i levensgevaarlijke Rotterdam ontslagen rechtsvervolging. De i de. dat de 36-;" den geplaatst maximaal één Jaar wordt goedge- zich akkoord met het ontwerp i Eerherstel De I Michail Borodin, die als slachtoffer vai een zuivering van Stalin ln 1951 is g« i op last van de partij 1 ere hersteld. Borodin, een van de vele leidende die door Stalin werden wegens „cosmopolitisme". Zeventien (loden De luchtmacht heeft bekendgemaakt dat jood, weggezuiverd iventlen i gesprongen (de Sjastrl naar Par(js India zal op 16 i Juli. Sjastrl •conferentie ln Londen, Parijs bezoeken. Roemenen ln Rome Gheorghe Ra- dulescu, Roemeens vice-premler, Gheor ghe Radol, minister voor de machine- industrie, en Michail Petri, ondermi nister van buitenlandse handel, zijn gisteren voor een bezoek aan Italië ln Milaan aangekomen. Zij zullen een „studletocht" door het land maken en Italiaanse bedrijven be- Spanje en Engeland 5 Zaken meegedeeld. Hij zei Labourzijde ln Binnenlandse diglhg van premier Erlander van 7 tot 10 Juli een officieel bezoek aan Zweden brengen. De Franse premier zal worden vergezeld door zijn echtgenote en mi nister van Buitenlandse Zaken Couve de Murville en diens echtgenote. Naar het Westen Een Tsjechisch echtpaar en drie Oostduitsers, die gis teren naar het Westen zijn gevlucht, hebben in West-Duitsland asiel ge- Automobilist (26) levend verbrand De 26-jarige F. H. v.d. Hoek uit Huizen (N.H.) is gistermorgen na een kettingbotsing op de Rijksweg Deventer-Holten in zijn auto levend verbrand. Bij het ongeluk, dat in de ge meente Bathmen gebeurde, werd de benzinetank van de personenauto van de heer van den Hoek lek ge stoten. Zoals wij gisteren nog in een gedeelte van onze oplage konden be richten was de auto in een oogwenk een brandende fakkel. Het bleek niet mogelijk de heer V. d. Hoke, die bij de botsing bekneld was geraakt, te bevrijden. Van de vrachtwagen en de twee personenwagens, die bij deze botsing betrokken waren en ook al heel snel in brand vlogen, konden de inzittenden zich tijdig redden. De weg was 'n ware vuurzee. De Barth- mense brandweer had een half uur nodig om het vuur de baas te wor den. Het verkeer moest worden omgelegd. was de derde proefvlucht met een Atlas-Centaur raket. De motoren van de tweetraps raket worden aangedreven door vloei bare waterstof. Een half uur na de lancering deelden functiona rissen van het Amerikaanse bureau voor ruimtevaart mee dat de raketmotoren twee minuten te vroeg waren gestopt en dat ,,de Centaur niet in een baan om de aarde was gekomen". Later werd meegedeeld dat de ra ket enkele honderden kilometers ten westen van de Kaap Verdische Eilanden in de Atlantische Oceaan is terechtgekomen. Tot op heden ls nog slechts lancering met een Centaur geslaagd en wel op 27 november 1963. Het de tweede lancering. De eerste, op 8 mei 1962 mislukte eveneens. Bijna een minuut na de lancering explo deerde de raket toen. De motoren die men by de Cen- taur-trap gebruikt zijn van hetzelf de type als die van de Saturnus I- raket. Bij twee proeven met Saturnus I-raketten had men geen moeilijk heden ondervonden. Voor september staat weer eer lancering met een Saturnus-raket oj het programma. Ondanks het feit dat men er niet in geslaagd is de Centaur in een baan om de aarde te krijgen, zijn de deskundigen niet geheel ontevre den. Eerder ondervonden moeilijk heden met isolatie materiaal bleken overwonnen en de stuwpompen van de motor werden, nadat de tweede trap was uitgebrand, met succes op nieuw gestart. Het ligt in de bedoeling In 1965 met de Atlas-Centaur een onbemand ruimtevaartuig op de maan te doen landen voor het verkrijgen van in lichtingen over het maanoppervlak. VOOR DONDERDAG 2 JULI Hilversum I, 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 20 Lichte gram, VPRO: 7.50 Dagope ning. AVRO. 8.00 Nieuws. 8.15 Licnte gram. 9.00 Gymnastiek. 9.10 De gr oen- Be ursber. 13.30 Dansork. listen. 14.00 Viool en altviool: klass. muz. 14.40 Literair progr. 15.00 Scha keringen, een reeks programma's 16.00 Nws. 16.02 Lichte 19.00 Sportparade 19.3 O.OO Nws. 20.05 Don Car .05 Bondig bulletin, we kelijkse kunstnotltlec. 21.15 Don Car los, opera (verv.). 22.50 Nws. 23X10 Act., met nabeschouwing Tour de France 1964. 23.30 Don Carlos, opera I (verv.). 23.55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Morgengebed. 7.15 Lichte gram. 7.55 Overweging. 8.00 Nws. 8.15 Lichte gram., afgewisseld 1.45 Licht ork. 12.15 land, lezing. 12.30 Me dedelingen t.b.v Geestelijke liederen. 19.30 Radto- krant. 19.50 Amus.muz. 20.20 Radlo- Vossenjacht, luisteraars op zoek naar radioreporters, 21.30 Lichte gTam. 21,45 Klass. gram. 22.00 Kerkorgelconcert: klass, moderne muziek. 22.30 Nws. en SOS-ber. 22.40 Avondoverdenking. 22.65 Boekbespr. 23.00 Lichte gram. 23.10 Zo meravondcabaret. 23.35 Lichte gram. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA VARA: 15.00-15.45 V. d. vrouw. 16.00- 16.15 V. d. kleuters. 19.30 Stenen voor brood?, documentair progr. over gees telijke verzorging bij de Ned. strijd kracht. NTS: 20.00 Journaal. VARA: 20.20 Achter het nieuws. 20.45 Lucht kasteel, klein zomerdroompje .21.15 Malando 1939-1964, herdenkingsprogr. 21.30 Dick Powell - Pericles was ln de 31ste straat, TV-fllm. NTS: 22.20 Jour naal. 22.25-22.35 Filmverslag van de Tour de France. BUITENLANDSE PROGRAMMA'S Engeland, BBC Home Service, 330 m. 12.00 Klass. muz. 12.55 Weerber. en progr .nws. 13.00 Nws. 13.10 Twintig vragen. 13.40 Lezing. 14.00 Schoolradio. 15.00 Rep. tennlswedstr. 17.55 Weerber. en progr .nws. 18.00 Nws. 18.10 Reg. progr. 18.32 Marktber. 18.35 Amus.muz 19.00 Lichte muz. orkmuziek. 19.30 Klankb. 20.15 Lezing. 20.30 Gevar. muz. 21.00 Interview. 22.00 Nws. en berich ten. 22.30 Voordr. 22.45 Pari. overz, 22.59 Weerber. 23.00 Nws. 23 02 Voor dracht. 23.15-23.45 Kamermuz. ^Engeland, bbc Light Programme, 12.31 Gevar. muz. Nws. 13.35 Uitslagen u. gram. (Om 13.30 Nv 13.45 V. d. kind. 14 00 V."d, vrouw. 15.00 Gevar. muz. 15.31 Muz. bij het werk. 16.15 The Dales, dagb. 16.31 Uitslagen cricket en races. 16.35 Gram. v. d. jeugd. 17.00 Gevar. muz. progr. 18.35 Sportoverz. en ultsl. races. 18.45 Hoorspel. 19.00 Nws. en Journaal. 19.25 Sport en uitslagen cricket. 19.31 Hersengym. 20.00 Lichte muz. 20 30 Nws. en act. 20.40 Gevar. muz. 21.30 Kron v. d. jeugd. 22.00 Lichte muz. 23.55-24.00 Nws. 13.00 Nws. 13.15 Amus.muz. 16.00 Nws. 16.05 Oude muz. 17.00 Nws. 17.30 Ge var. muz. 19.00 Nws. 19.15 Dans- en amus.muz. 20.00 Filmmuz. 20.30 Dans- muz. 21.30 Nws. 22.00 Moderne muz. 22.45 Klass. en moderne muziek. 24.00 Nws. 0.20 Dans- en amus.muz. 1.00 Weerber. en gevar. muz. Frankrijk, 280 en 235 m. 12.00 Gevar. muz. 12.30 Nws. 12.42 Nieuws. 12.42 Molneau, operette. 14.05 Hoorspel. 16.15 Kamermuz. 16.45 Orgel- recital. 18.00 Lichte muz 19.58 Nws. 20.42 Stereofonisch conc. 23.20 Gevar, muz. 23.49 Gram. 23.52-24.00 Nws. Brussel, 324 en 484 m. 324 m.: 12.00 Nws. 12 03 De ronde van de derde man. 12.08 Gram. 12.15 Amus.muz. (Om 12.25 Weerber.). 12.50 Beursber. en progr.-overz. 13.00 Nws. (Om 13.15, 14.05 en 15.05 Rep. van de Tour de France). 13.20 Lichte muziek. 14.00 Nws. 14.03 Gevar. muz 15.00 Nws. 15.03 Lichte muz. (Tussen 15.45 en 17.00 Rep. van de Tour de France). 16.00 Nws. 16.03 Beursber. 16.09 Lichte muz. 17.00 Nws. en meded 17.15 V. d, kind. 17.50 Gram. 18.00 Nws. 18.03 V. d. sold. 18.28 Paardesportber. 18.30 Or kestenparade. 18.45 Ultsl. van de Tour de France. 19.00 Nws. en radiokroniek. 19.40 Gram. 20.00 Moderne muz. (In de pauze: Liederen). 22.00 Nws. 22.15 en Bel Cantóconc. 23.55-24.00 Nieuws. 484 m.: 12.03 Gevar. muz. en act, 14.03 Zomerliedjes. 15.45 Lichte muz. 16.09 Accordeonmuz. 17.00 Nws. 17.15 V d. teenagers. 17.45 Lichte Nuffic- cursus De Netherlands Universities Foun dation for International Co-operation (Nuffic) organiseert van 2 tot 16 augustus aanstaande een internatio nale zomercursus over het onderwerp „psychological applications of deci sion theory". Deze leergang wordt gehouden in het gebouw van de Nuffic in „Het Oude Hof" in Den Haag. Het organiserend comité bestaat uit prof. dr. A. D. de Groot die de leiding van de leergang heeft uit H. Dueker (Marburg), L. Knops (Leuven) en dr. J. P. van de Geer (Leiden). Aan de cursus, die onder auspiciën van de Navo staat, namen 64 psychologen deel, onder meer af komstig uit België, Frankrijk, Italië, 18.10 V. d. sold. 18.30 Lichte muziek. 19.00 Nwe gram. 19.30 Nws. 20.00 Ope- rettemuz. 22.00 Wereldnws. 22.20 Jazz- muz. 22.55 Nws. WE'ERRAPPORTEN (Van hedenmorgen t nur) Amsterdam Den Helder Ypenburg half bew. zwaar bew. Grenoble onbewolkt 24 11 0 31 16 0 Lissabon licht bew.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2