een telefoniste Sche lde-R ijnverdrag met enthousiasme in de Kamer ontvangen Chroesjtsjow over de Duitse kwestie en een neutraal noorden Overbodig geduld President Kasavoeboe opperbevelhebber van liet Kongolese leger Compromis in EEG over de landbouw Bevroren vlees nu in diverse winkels Amboimees meisje (4) door ouders ontvoerd t/m 18 juli gesloten zijn Fa. Kluit (Eig.. A. Dupuis) actieve jongedame Verloting J. K. WERKMAN assistente of leerlinge kantinejuffrouw Adverfeerl in het Leidsch Dagblad HOLLANDIA TRICO N.V. enkele nette medewerkers J. J. Kranfz en Zn. N.V. Leiden J. J. KRANIZ EN ZOON N.V. VROUWEN EN MEISJES voor hele of halve dagen LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 1 JULI 1964 (Van onze parlementaire redactie) De Tweede Kamer is gisteravond zonder hoofdelijke stemming akkoord gegaan met het BelgischNederlandse verdrag, dat Antwerpen een nieuwe vaarweg met de Rijndelta zal verschaffen. Het enthousiasme over dit verdrag was groot. Het maakt een einde aan een langdurig meningsverschil, dat sinds het midden van de vorige eeuw een ernstige belemmering is geweest voor een goede verhouding tussen de beide buurlanden. Minister Luns (Bui tenlandse Zaken), die samen met minister Van Aartsen (Verkeer en Waterstaat) het verdrag verdedigde, noemde de aanneming zelfs het hoogtepunt van zijn ministeriële loopbaan. ook haar goedkeuring gehecht aan het Schelde-Rijnverdrag. De stem ming ging gepaard met het ontslag uit de commissie van drie Waalse socialisten. Zij waren afwezig op het ogenblik van de stemming. Ze ma ken er de voorzitter van de commis sie een verwijt van. dat ze niet ge waarschuwd zijn, dat de stemming dinsdagochtend zou plaats hebben. socialist Bommer noemde het een belangrijke stap tot ontwikkeling van de Benelux. Na de langdurige schrif telijke voorbehandeling heeft het parlement gisteren niet veel woor den aan het verdrag meer besteed. Minister Luns had het gisteravond dan ook heel wat gemakkelijker dan zijn ambtsvoorganger minister Van Karnebeek, die in de jaren twintig een soortgelijk verdrag m$t moeite door de Tweede Kamer sleepte, maar er schipbreuk mee leed in de Eerste Kamer. SCHELDE-RIJN VEBBIWOING NEDERLAND 0Woensdr«chhF *-VWWKK DUK Zandvliet'"***' BELGIE Met bromfiets in volkstuin gevallen Ene 52-jarige instrumentmaker is gisteravond omstreeks kwart voor elf met zijn bromfiets op een van de paden in de volkstuin achter de Abraham Crijnssenstraat in Leiden- Noord gevallen. Hij kreeg een rech terschouderfractuur en moest door de EHD naar het Academisch Zieken huis worden vervoerd. Onze stadgenoot drs. M. J. van Dam slaagde in Utrecht niet voor het doctoraal examen tandheelkunde. Tour de France Janssen wint eerste deel tiende etappe Onze landgenoot Jan Janssen de ploeg De Muer heeft vandaag het eerste gedeelte van de tiende etappe van de Ronde van Frankrijk, een rit van Monaco naar Hyeres over 187,5 km, gewonnen. Hij versloeg in de sprint zijn grote rivaal in het pun tenklassement, de Duitser Rudi Altig die tweede werd. De groene trui zal vanmiddag bij de individuele tijdrit naar Toulon over 20,8 km dus weer iets steviger om de schouders Janssen hangen. Onze landgenoot Henk Nndam van de Pellenaars- ploeg legde beslag op de vijfde plaats De i1 ransman Giou«saru uenouut ue Gele Trui. De uitslag is: 1. Jan Janssen (Ned De Muerde 187,5 km in 5 uu 58 sec (met bon. 5.30.18); 2. Rudi Al tig (D-Dld, Geminiani) zelfde tijd (met bon. 5.30.38; 3. Wright (GB> (De Kimpe); 4. Gilbert Desmet (Belg, De Kimpe); 5. Nijdam (Ned, Pellenaars» 6. Genet (Fr, Magne) allen in 5 uur 30 min 58 sec: 7. Van Tongerloo (Belg, Driessens) 5.31.02; 8. Seis (Belg. Naeye) 5.32.00; 9. Fantinato (It Pezzi); 10. Darrigade (Fr. Remy); 11. Beheyt (Belg. De Kimpe)12. Gain- che (Fr. Magne); 13. De Roo (Ned. Geminiani)14. De Cabooter (Belg. Naeye); 15. Haast (Ned, Pellenaars); 16. Aerenhouts (Belg, Magne)17. Denson (GB, Naeye) 18. Joseph Groussard (Fr. De Muer); 19. An- glade (Fr, De Muer); 20. Hoban (GB. Magne); 21. Poulidor (Fr. Magne); 22. Piet van Est (Ned, Pellenaars); 23. Claes (Belg, De Kimpe)24. Fer rer (Fr. De Muer); 25. Van Schil (Belg, Magne) allen in 5.32.00; 32. Geldermans (Ned, Geminiani). Een in Australië wonende Nederlander, de 49-jarige monteur Theo Staheef, kon zijn oren niet geloven, toen de rechter hem lakoniek meedeelde, dat de acht jaar strijd, die hij heeft gevoerd om gescheiden te worden van een vrouw, die hij als zijn echtgenote nooit had ont moet, overbodig zijn geweest. De Nederlander kwam in 1954 naar Australië en ging al spoedig een „huwelijk met de handschoen" aan met een In A'dam wonend meisje. Het bruidje liet echter al twee weken later weten, dat ze niet van plan was te emi greren. Ze vroeg scheiding. Het huwelijk werd een jaar later ontbonden. De kort stondige echtgenoot vond al spoedig een nieuwe levens gezellin. Ditmaal echter bij huis, in Brisbane. Toen hij zich met de Ne derlandse scheidingsakte bij de burgerlijke stand in Syd ney vervoegde om zich te la ten registreren voor het tweede huwelijk kreeg hij te horen, dat het Nederlandse bewijs niet geldig was en dat een tweede huwelijk niet van kracht zou zijn. De heer Sta heef gaf duizenden guldens uit aan rechtsgeleerden, die hem eensgezind lieten weten, dat er niets anders op zat dan vijf jaar te wachten, waarna hij op grond van moedwillige verlating bij de Australische rechter schei ding zou kunnen vragen. De Nederlander oefende geduld om dezer dagen van de rechter te vernemen, dat de raadslieden zich vergist moeten hebben. „Wat mij be treft had u acht jaar geleden al kunnen trouwen", zo voeg de hij de ontstelde man toe. Zoetwater De opmerkingen van de verschil lenden woordvoerders hadden gis teren vooral betrekking op enkele ondergeschikte punten, zoals de zoetwaterlevering door België. Dit onderwerp heeft vooral bij onze zui derburen de aandacht getrokken. Het nieuwe kanaal zou er toe kunnen leiden, dat verontreinigd en zoutwa ter uit de Antwerpse dokhavens in het Zeeuwse Meer terechtkomt, waar door afbreuk kan worden gedaan aan de kwaliteit van dit zoetwater reservoir. Volgens het verdrag heeft België op zich genomen verzilting en vervuiling te compenseren door de levering van zoetwater uit het Bel gische Maasbekken, hetgeen vooral in het Waalse deel van België tot ongerustheid heeft geleid. Mevr. Stof fels van Haaften zei, dat de regering bij het nadere overleg wel rekening moet houden met gerechtvaardigde Belgische wensen, maar dat zij ook de Nederlandse belangen nauwlet tend in het oog moet houden. De verzilting is zo'n belangrijk vraag stuk, dat wy van België wel iets mogen vragen, zo meende zy. Mi nister Van Aartsen antwoordde, dat de vorming van het zoetwaterre servoir achter de deltadammen een van de hoofddoelen van ons delta plan is geweest. De nieuwe vaarweg tussen Antwerpen en de Rijn mag daar geen afbreuk aan doen, aldus de minister. Ook België Bestand in St. Augustine Een bestand van twee weken is afgekondigd in St.-Augustine nadat de gouverneur van Florida, Farris Bryant, de vorming van een commis sie van negers en blanken had be kendgemaakt die zal trachten een schikking te treffen voor de bestaan de rassengeschillen. St.-Augustine, de oudste stad in de V.S. is de afgelo pen weken het toneel geweest van gewelddadigheden en betogingen. De negerleider ds. Martin Luther King heeft meegedeeld, dat grote be togingen de eerste twee weken in St. Augustine niet gehouden zullen worden, maar mogelijk wel demon straties op kleinere schaal tegen de rassenscheiding. In Jackson (Mississippi) heeft de leider in de strijd voor opheffing van de rassenscheiding, Robert Moses, ge zegd, dat plannen om „activisten" naar het Zuidwesten van Missisippi te zenden zijn uitgesteld omdat de mensen uit dat deel van deze Ameri kaanse staat „zwaar bewapend zijn met automatische wapens en hand granaten". Premier Chroesjtsjow heeft giste ren gedurende drie uur met premier Gerhardsen besprekingen gevoerd over internationale kwesties en Rus- slsch-Noorae aangelegenheden. Een woordvoerder van de Noorse regering zei na afloop dat premier Chroesjtsjow een overeenkomst over het Duitse vraagstuk had gekoppeld aan verdere vooruitgang by de alge hele ontwapening. Volgens de Noorse regering beschouwt Chroesjtsjow de Duitse situatie met grote ernst en acht hij voortzetting van deze toe stand gevaarlijk. De Russische pre mier had een verdrag tussen de twee delen van Duitsland voorgesteld met Berlyn als afzonderlijke eenheid. De Noorse regering acht een oplossing slechts mogelyk als deze is geba seerd op zelfbeschikking, aldus de woordvoerder. De Noorse regering acht de kans op volledige ontwapening nog gering maar hoopt op overeenkomst over beperkte maatregelen om de span ning te verminderen. De twee staatslieden waren het er over eens, dat de betrekkingen tus sen beide landen goed zijn. Zij had den gesproken over mogelijke uit breiding van de handel, culturele uitwisseling en het toerisme. Het Franse persbureau A.F.P. be richt nog, dat Chroesjtsjow op een conferentie in het Noorse Instituut voor buit. politiek een internationale van de Scandinavische landen heeft voorgesteld. De Russische premier kriti seerde de NAVO wegens de oefenin gen die deze maand in het Poolge bied worden gehouden en veroor deelde de Amerikaanse politiek ten opzichte van Cuba. „Ik zou er de meeste nadruk op willen leggen dat de Sow jet-Unie geen enkele vijandige bedoeling ten opzichte van Noorwegen heeft", zei de Russische premier. Te weinig haring De Noorse exporteurs van gezouten haring zyn niet in staat geweest de gecontracteerde 110.000 vaten gezou ten haring aan Rusland te leveren. Slechts 30.000 vaten zullen kunnen worden geleverd. De directeur van de Noorse Ver eniging van Exporteurs sprak er zijn leedwezen over uit, dat te weinig ha ring werd gezouten, terwijl meer dan 1 miljoen HL haring aan de vismeel- industrie werd afgeleverd. Pas op voor Haagse schoorsteenvegers' In Leiden opereren de laatste tijd twee Hagenaars, die zich aan oplich ting schuldig maken. Zy komen op verschillende adressen aan de deur met de mededeling, dat zij van ge meentewege zyn gestuurd om de schoorsteen te vegen. Hun activiteit beperkt zich echter tot wat hoei- geroep door de schoorsteen en het op strijken van geld. De Hagenaars staan zo slecht bekend, dat het niet onwaarschijnlijk is, dat zij tydens hun „werkzaamheden" de situatie goed opnemen voor een eventuele in braak. Men zy dus gewaarschuwd! ~>men voor de ver-1 Spanje vertrokke i haar vader is Prin- op Schiphol, ses Irene gisteren weer naar Succes voor mr. Biesheuvel De ministers van Landbouw van de zes landen van de Europese Economische Gemeenschap (EEG) hebben vannacht in Brussel een compromis bereikt over de inwerk- kingtreding van de drie nieuwe land- bouwverordeningen voor zuivel, rijst en rundvlees. Het compromis maakt een einde aan de vorige week ont stane impasse. (Van onze Utrechtse correspondent) De eerste partyen diepbevroren vlees, die als aanvulling van het Franse verse vlees (en als druk op de prijzen) uit Argentinië en Nieuw- Zeeland zullen worden ingevoerd, zijn in ons land aangekomen. In enkele slagerijen, die veelal zelf importeur zyn, is het te koop. Het Produkt- schap voor Vlees en Vee deelde ech ter desgevraagd mee. dat het hier nog gaat om incidentele importen. De meer omvangrijke invoer van diepbevroren vlees is eerst in augus tus te verwachten. Hoe dit ook zij er is gelegenheid kennis temaken met dit produkt en het te vergelijken met vers vlees. De prijs is vergeleken met de zo sterk gestegen vleesprijs sinds eind vorig jaar redelijk te noemen: zij ligt op ongeveer 2/3 van wat de huisvrouw thans voor vers vlees bij de slager moet betalen. Een enkel ^oorbeeld: vijfhonderd gram biefstuk kost f 6,— tegen f 4,-- diepvriesbiefstuk. Uiter- is dit voorbeeld wat willekeurig, omdat er tussen diverse slagerswin kels nogal wat verschillen bestaan. Maar verschil in de kwaliteit is niet of nauwelijks merkbaar, mits het (Van onze Hilversumse correspondent) Het vierjarig meisje Sala Cots is gisteren ontvoerd uit het Ambonnese woonoord „Almere" in Huizen. De ontvoering gebeurde door de ouders van het kind, een echtpaar, dat in het woonoord „De Kemp" in Weel verblijft. De ouders zyn in de loop van de dag met het kind aangehouden. diepvriesvlees goed is behandeld. Zo kregen wij van deskundige zijde te horen. Die behandeling bestaat daar in, dat in Argentinië het vlees di rect na het slachten zo snel moge lyk tot een zeer lage temperatuur wordt bevroren. Daardoor krijgt het vlees geen gelegenheid zyn sap te verliezen. In deze toestand wordt het vervoerd tot het de Nederlandse sla gerswinkel beland. Hier hangt de goede slager het in een koelcel op, die juist op 0 graden moet staan, waardoor het heel geleidelijk ont dooit. na een week is het dan gereed voor de verkoop, heeft zijn sap behouden en behoort zo goed te zijn als vers vlees. I De verordening voor rijst op 1 sep- I tember zal in werking treden indien vóór het einde van 31 juli een ak koord wordt bereikt over denog openstaande belangrijke vraagstuk ken van de uitvoeringsbesluiten voor de zuivelverordening en op 12 sep tember. indien dit niet zou lukken. In beide gevallen is de voor de zui vel- en rundvleesverordeningen vastgestelde datum 1 november. De Nederlandse minister van Landbouw, mr. B. Biesheuvel, kon deze regeling eerst aanvaarden, na dat een in nachtelijk telefonisch overleg met Den Haag opgesteld Ne derlands aanvullend voorstel door de EEG-ministerraad werd aanvaard. Hierin wordt gezegd, dat de raad wat landbouwkwesties betreft geen andere werkzaamheden zal verrich ten met uitzondering van de lo pende kwesties totdat een algeheel akkoord over de zuivelverordening is bereikt. Het was er Nederland daarbij in het bijzonder om te doen te voorko men, dat de discussie over de zuivel - uitvoeringsbesluiten zou kunnen worden gekoppeld aan de beperking ling van het beleid voor margarine, oliën en vetten. Deze koppeling is een wens van Italië, maar wordt door ons land afgewezen. Met deze regeling, die eerst na urenlange moeizame debatten kon President Kasavoeboe van Kongo heeft gisteren het opperbevel ove het Kongolese leger op zich ge no men. Kasavoeboe maakte dit bekend in een radiotoespraak, die bij hield ter gelegenheid van het aflopen van de uit de Belgische tyd daterende ger te vrywaren den". Gisterochtend vertrokken twee vliegtuigen met de laatste militairen van de VN-strijdmacht in Kongo van het vliegveld van Leopoldstad. De taak van het VN-leger, dat by na vier jaar in Kongo was gestationeerd, is daarmee formeel beëindigd. Vier honderd Nigerianen zijn achterge bleven. Zfj zijn overeenkomstig een akkoord tussen Kongo en Nigeria aan het Kongolese leger uitgeleend. Van de zijde van het secretariaat der V.N. is meegedeeld dat thans nog 2.000 personen in Kongo blij ven op grond van het burgerlijke V.N.-program voor technische bij stand. Het totaal omvat 800 leer krachten, 600 deskundigen (artsen, technici en bestuursambtenaren), de hierboven genoemde 400 Nigeriaanse politiemannen die meewerkeen aan de opleiding van de Kongolese po litie, en 200 ambtenaren van de V.N. die met de uitvoering van het bij standprogram zyn belast. Volgens berichten, die gisteren in Leopoldstad de ronde deden zou An- toine Gizenga zfjn vrygelaten. De berichten konden echter niet efficieel worden bevestigd. Tsjombe had maandag in een perscommuniqué ge zegd dat hij om vrijlating van Gi zenga had verzocht en dat premier Adoela hem had verzekerd dat Gi- het ir de papier- Drie doden bij auto - ongeluk Drie personen zyn gisteravond laat om het leven gekomen by een auto ongeluk in de gemeente Hoevelaken op de ryksweg tussen Amersfoort en Apeldoorn. Twee personen werden gewond, van een van hen is de toe stand kritiek. Voor zijn leven wordt ook gevreesd. Volgens de politie is een verkeerde inhaalmanoeuvre de oorzaak van het ongeluk. Vanmorgen wilde de politie de namen nog niet vrijgeven van de slachtoffers. Zij waren inzittenden van de twee auto's, die bij het onge luk volkomen werden vernield. mand werd verwezen, heeft Neder land afgezien van de aanvankelijke koppeling van de drie verordeningen De moord, die in Alberts tad werd gepleeg dp de leider van de Baloeba- katparty, Jason Sendwe, is gevolgd door moorden op de minister van Openbare Werken van Noord-Katan- ga, Michel Kitenta, die eveneens tot de Baloebakat behoorde, op de direc teur van de gevangenis in Albertstad, drie rechters een geesteiyke en een twintigtal politiemannen. Dit is gisteren medegedeeld door de regionale leider van het gevangenis wezen. Philippe Alamazani. De moord partijen zouden zyn gepleegd on der leiding van een zekere Masengoe, die behoort tot de oppositiegroep van Prosper Iloenga. Deze werd na de opstand van 28 mei gearresteerd en naar Elisabethstad overgebracht. wat de datum van toepassing betreft. (Den Haag). Academische examens Aan de Leidse Universiteit zyn ge slaagd voor de examens: kandidaats Ned. recht de heren L. J. J. van der Poel (Rijpwetering) en F. M. Wach ter (Den Haag), mej. M. van Erp (Den Haag), de heren P. S. Zwart (Den Haag), J. W. A. H.Leenen (Lei den), H. J. Soullié (Leiden), P. H. Blok (Rotterdam), P. R. Bandel (Den Haag), M. P. J. Collée (Den Haag) en R. B. Boekhorst (Den Haag), mej. J. D. C. Ventevogel (Vlissingen), de heren L. A. R. J. de Beaufort (Baarn), Sj. Tadema (Wassenaar), J. C. van Westering (Den Haag) en Ch. H. E. Vogelzang (Bloemendaal), mej. L. Korthals (Leiden), de heren P. W. N. Arriëns (Diepenveen), D. A. Graatsma (Harderwijk), D. W. F. Verkade (Arnhem), W. L. Verhoeff (Oegstgeest), B. I. M. Hudig (Rot terdam), mej. J. E. Drion (Den Haag) en mej. J. W. van der Ham men (Rotterdam), de heer P. Dub- beld (Rotterdam), mej. M. H. C. Evelein (Hilversum), de heren L. Pronk (Scheveningen) en A. Abeling (Aerdenhout), mej. L. E. P. Niks (Leiden), de heren P. A. M. Verbeek (Honselersdyk) en O. J. Faber (Hil versum) mej. M. H. L. de Vries (Vucht), de heren J. G. C. Kamphui- sen (Gouda), P. H. Holthuis (Deven ter) en R. D. van Harrewyn (Den Haag), mej. L. B. A. de Zwaan (Am sterdam) en de heren H. P. Ober- (Leiden) en O. Broers (Waal- re); doctoraal Ned. recht de heer P. R. Feith (Beusekom); kandidaats N.W. sociologie mej. E. N. Holle (Was senaar); Prop. Godgeleerdheid mej. Kraak (Rotterdam); kandi daatsexamen notariaat de heren H. W. Wiersma (Leiden) en R. P. Voogd Wegens vakantie zal onze zaak van Breesfraat 114 Leiden Aan de ontvoering ligt een politieke kwestie ten grondslag. De vierjarige kort na haar geboorte dooi de Ambonnese ouders ondergebracht tante in het woon oord Almere in Huizen. De ouders bereid het meisje af te staan bank in Arnhem waren de ouders uit de ouderlijke macht ontzegd en het echtpaar in Huizen aangewezen als voogd en voogdes. De moeilykhe- den tussen de families begonnen, toen de ouders in Weel het besluit ;n naar Indonesië terug te ke- Een beslissing, waar de pleeg ouders fel tegen gekant waren. Met een definitieve scheiding in het voor- uitzocht wilden de ouders hun doch tertje terug hebben om haar mee te nemen naar Indonedië. De pleeg ouders wilden echter geen afstand van het kind doen. De tragedie re sulteerde gisteren in een ontvoering. Om negen uur gistermorgen arri veerde de ouders bij het woonoord Almere. Via de achterzijde wist de vader het kamp binnen te komen. Hy drong de woning van zyn fa milie binnen. Het meisje sliep toen nog. Hy nam het slapende kind op, verliet het woonoord, en ging er in een auto vandoor. In Hilversum stapten -de ouders met hun dochtertje op de trein naar Arnhem. Bewoners van Almere alarmeerden direct de ge meentepolitie, die op haar beurt de Rijkspolitie op de hoogte bracht. Tussen Arnhem en Weel werd het gezochte drietal aangehouden. Gis termiddag om half zes was 't meisje terug bij haar pleegouders in Huizen. Wij vragen voor onze afd. administratie een als assistente van de secretaresse. VEREISTEN; u.l.o. of gelijkwaardig diploma, type diploma, duidelijk handschrift en enige kan toorervaring. Leeftijd 1821 jaar. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de directie van LEIDSCH DAGBLAD N.V. Witte Singel 1, Leiden. Dr. Vai 11, 72, 95. 102, 139, 207, 286 342, 369, 425, 483, 519, 823, 825. 1048, 1166. 1314, 1320. 1536, 2001, 2065, 2131, 2133, 2136, 2163, 2169, 2207, 2237, 2262, 2310, 2466, 2661, 2682, 2723, 2748, 2809, 2864, 3021, 3042, 3171, 3208, 3294, 3715, 3720. 3738, 3877, 3951, 4186, 4285, 4368, 4375, 4491, 4588, 4643 4690. 4718, 4801, 5065, 5085, 5233, 5238, 5460, 5516, 5568, 5640. 5676, 5836, 6170, 6606, 6703, 6800, 6806, 7138, 7334. 7400, 7986, 8123, 8284, 8928, 8975, 8986, 8990, 8995, 8998, 9209, 9316, 9319, 9351, 9377, 9403, 9438, 9498, 9569, 9581, 9612, 9704, 9804. tandarts, SASSENHEIM, vraagt Loodgieters leerling gevraagd. Firma WIELDERS, Langstraat 123, Tel. 01751—3239. De Stichting S.O.V.-Kantines vraagt voor haar kantine by van Gend Loos te Leiden 5-daagse werkweek. Goede arbeidsvoorwaarden. Plezierige werkkring. Zaterdags en zon dags vry. Aanmelden donder dag 2 juli a.s. 's morgens tus sen half 11 en 12 uur in de S.O.V.-kantine van Van Gend Loos, Haagweg te Leiden. U kunt ook schriftelyk solli citeren aan ons Hoofdkantoor. Hieronymusplantsoen 12 te Utrecht. v. Foreestlaan 1 - Alphen aan den Rijn vraagt in verband met uitbreiding die bereid zyn in teamverband te werken. Behoorlyk loon. Winstdeling. Bedrijfskleding en eventueel vergoeding van reis kosten. Aanmeldingen via bedryfsleider van bovengenoemd bedryf. vraagt voor spoedige indiensttreding diploma mulo is vereist. zy, die hiervoor belangstelling hebben, gelleven schriftelyk of mondeling te solliciteren aan ons adres: Oude Singel 86 Leiden Tel. 01710—20310 LEIDEN vraagt voor haar afdeling SPOELERIJ Aanmelden: LANGEGRACHT 7.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 13