Atletische Rus Metreveli schakelt Tom Okker uit I POPLA-1000 I VOORDEEL-AKTIE vanjtfvoorY VOORDEEL-AKTIE POPLA-1000 Kieler Woche vanptifvoorY 9 DUINDIGT KREEG NIEUW GEZICHT Sporttoto Intertoto VERRASSINGEN OP DERDE WIMBLEDON-DAG Goede zege van Betty Stöve deze haarcream geeft geen kalkroos STILBÉPAN oede zege van Zanto Moeilijkheden in KNVB Treedt sectiebestuur betaald voetbal af Duivemiieuws Burgemeester op bulldozer Koersnotities TSJEGOLEV VERGROOT VOORSPRONG De Sleutelstad greep kans met beide handen jericht 1 maart 1860 Donderdag 25 juni 1964 Vijfde blad no. 31295 De 237.786 deelnemers aan toto 44 hebben voor een pryzenbedrag van f85.194 gezorgd. Voor de eerste prijs, lie f 51.116,40 groot is, hebben zich i kandidaten gemeld, die ieder een •ruto bedrag van f 10.223 ontvangen, foor de tweede prijs (f. 34.077,60) meldden zich 86 gegadigden. Zy tou- iheren ieder "een netto bedrag van Aan de 5de jubileumtoto namen 126.602 personen deel, waardoor 36.621 aan prijzen beschikbaar kwam, eflijkeiyk verdeeld over de eerste, tweede en derde prijs. Er kwamen geen meldingen binnen voor ]t eerste en tweede prijs, zodat het [êhele prijzenbedrag werd verdeeld cnder de 106 winnaars van de der de prijs, die ieder netto f 336,- rij ker werden. Feijenoord heeft het in de in ter- oto-wedstryd tegen Lausanne, gis- eren in de Zwitserse stad gespeeld, ie* verder kunnen brengen dan een -3 spel. Bij de rust hadden de Rot- irdammers door doelpunten van enneker met 2—0 de leiding. Na de ust bracht Henk Groot, nadat de witsers door Hosp en Armbruster elljk hadden gemaakt, met een pe- alty de stand op 32, waarna Ischmann drie minuten voor tyd e eindstand op 33 bepaalde. Er waren 3000 toeschouwers. Sportclub Enschede won in Gren- hen met 32 van de club van ie naam. De 1700 toeschouwers zagen in de iste minuut Enschede de leiding ne- len door een doelpunt van Ter eek, vijf minuten later schoot Du- Dis echter de gelijkmaker in. Na de hervatting namen de Zwit- •rs door rechtsbuiten Schneider een Dorsprong, die door Nemes in de 1ste minuut weer te niet werd ge- aan. Een minuut later scoorde Wig- ers het winnende Enschede-doel- unt. De derde Wimbledondag maakte een einde aan de droom van Tom Okker. De negentien jarige Haarlemmer, die de afge lopen maanden zulke opvallende successen behaalde, startte tegen de Russische nummer drie, Metreveli, met een snelle set overwinning (2-6), maar terwijl Betty Stöve op een verre baan achter in het luisterrijke park eerste Wimbledonzege behaalde op de Australische Pat McCle- naughan (6-4, 6-3), begon de atletische Rus op baan zes met meer vaart en grotere vastheid de jonge Nederlander te besto ken. Tom Okker bleef voortreffelijk par tij geven, maar de Rus had fysiek en technisch meer in zijn mars en met groeiend krachtsverschil verzamelde hij punt na punt om met 2-6, 7-5, 6-4 6-2 de derde ronde te bereiken. De volgende tegenstander van Metreveli is de Zuidafrikaanse veteraan Abe Sagal. De Russen hebben echter tevoren aangekon- kondigd wegens de apartheids politiek in geen geval op Wimble don tegen spelers van Zuid-Afri ka te zullen spelen. Er wordt nog met de Russische leiders gepraat, maar algemeen wordt verwacht, dat Metreveli zich zal terugtrek ken. Dat zou kunnen betekenen dat de Russen het volgend jaar niet voor Wimbledon zullen wor den geaccepteerd. Ook Jenny Ridderhof werd uitge schakeld. De voortzetting van "de partij tegen de Zuidafrikaanse Glen- da Swan, die dinsdag wegens de re gen bij 10-8. 4-2, voor mej. Swan werd afgebroken, duurde nog geen 10 minuten, toen had de blonde Glenda ook de zevende en achtste game van de machteloze Nederlandse gewon nen. Gezelschap Dennis Relston, de Amerikaanse Daviscupspeler, die getipt als een der favorieten voor de titel in de eerste ronde als enige geplaatste speler werd verslagen, heeft woensdag op de spelerstribune gezelschap gekre- Advertentie) (en maakt uw haar niet vet) ,,Roos" kan kalkroos zijn. Ga over op Stilbépan haarcream en (kalk)roos verdwijnt on middellijk. Tube v.a. f 1.10. Pot v.a. f 1.50. gen van de als nummer zeven ge plaatste Italiaan Nicola Pietrangeli en van nummer acht, de Australiër Martin Mulligan, die in 1962 de fina le tegen Rod Laver speelde. Pietran geli, dit dit jaar nog niet op gras had gespeeld, verloor kansloos en ge desillusioneerd van de Fransman Pierre Barthes «6-3, 7-5, 6-4) en Mulligan hield het tegen zijn land genoot Bob Hewitt, één der ..enfants terribles" van het internationale ten nis, nog minder lang uit: 6-3, 6-2, 6-4. Hooikoorts Aan de mooie overwinning van Betty Stöve op de goed spelende en ongeveer even oude Pat McGlenau- ghan is eigenlijk weinig toe te voe gen. Betty had plotseling een aanval van hooikoorts gekregen, die haar wat ademhalingsmoeilijkheden op leverde, maar met wat medicamenten zeer veel wilskracht en talent ging zij de Australische onbevangen te lijf. Goed serverend, goed passerend, goed afmakend met ferme crossvolleys. Even kwam zij in de eerste set door serviceverlies achter (1-2), maar on middellijk nam zij de service van haar rivale over en deed dat in de tiende game nog eens: 6-4. De vol gende beurt van de Australische ging verloren, hetgeen na 2-0 een 4-1 voorsprong opleverde. Het slot van deze partij was bijzonder spectacu lair. De love-game die Pat McGle- naughan van 5-2 op 5-3 bracht, werd van hetzelfde laken een pak beant woord: 6-3. De R'damse krijgt in de tweede ronde de Australische Judy Tegart tegenover zich. De Nederlandse meis- Anja Lepoutre en Trudy Groen man zijn nog niet op de baan ge weest. Mooiste De derde Wimbledondag was een der mooiste en drukste van de laat ste jaren. Zeker twintigduizend toe schouwers bevolkten onder een strak blauwe hemel de tribunes tot de laat ste plaats en men verdrong zich op de paden tussen de banen. De lief hebbers kregen overal waar naar hun geld. Bungërt, de Duitse dog, die nooit opgeeft, overleefde tegen de Zuidafrikaan Diepraam op 5-7, 6-3, 3-6, 1-5 zijn eerste matchpoint en op 4-5 nog eens viermaal, alvorens de set met 8-6 en de beslissende met 6-2 te winnen. „Wanneer Bungert zulke spannende detective-verhalen zou kunnen schrijven als hij tennis speelt zou hij schatrijk kunnen worden", zei een Duitse tennisjournalist na de sensatie op baan één. Bungert komt nu tegen de Brit Sangster, die hij vo rig jaar in de eerste ronde versloeg. Ro.v Emerson, de Australische favo riet voor de titel, moest het service kanon Pilic uit Joego-Slavië na 6-3, en 11-9 een set (met 3-6 nog wel) toestaan .alvorens hij het service duel in de tiende game van de vierde set op het vierde matchpoint in zijn voordeel kon beslissen. Naast de sensatie van Bungert en de verrassingen van Pietrangeli en Mulligan's nederlagen zorgde Manuel Santana voor een gekruid hapje Wimbledon. Op matchpoint tegen de Rus Thomas Lejus ging de Span jaard door zijn rechterenkel. Na even te hebben rondgehinkt, beëindigde hij de partij met een knallende ace. maar later verscheen hy met een sterk gezwollen enkel by de wed strijdleiding met het verzoek zyn party tegen de Amerikaan Scott pas vrijdag te mogen spelen. Men zou het bekijken, zeiden de hoogmogenden. Koersen te Duindigt (Van onze medewerker). Zanto, gereden door Frits Bosveld, (fevierde gisteren in de internatio- Jle draverij. Dit paard, dat voordien oor galoppades veelal zijn kansen trspeelde, bleef mi vlak en leverde oortdurend strijd met Yewel Boy. «ek aan nek stoven de leiders op de inisch af, doch de draf van Yewel lor was zodanig dat deze werd uit- «chakeld en nu William Z (Wage- wr jr) achter de in 1.23.2 triom- trende Zanto op de tweede plaats »am vóór Vlieger D. Twee paarden van eigenaar A. oordouw passeerden als eerste de nish. In de openingsdraverij won M. fgay met Darling Hollandia, een ochter van Hairos II, en in de leer- Dgenkoers toonde Bento Hollandia Boomgaard) zich de beste. J. S. van Leeuwen boekte twee 'erwinningen, n.l. met Zalkestis van en met Comtesse Terraise. Athos ignal (Houtman) overmeesterde in Veluweprijs, kort voor het einde leidende Beatrice R, die zich ook og de tweede plaats zag ontnomen por August Norton. Captain Double (Smit) bleef in de zesde koers van &rt tot finish op de ereplaats met °on van Erebus als goede tweede, k slot draverij was voor Zingly Sis- ir (Van Overeem) met een verras- Me Zaita Hanover op de tweede laats. de volbloeds gaf Marijke een prise door Happy Jane te klop- i. De favoriet High Hat stelde in Veefondsprijs teleur door slechts prde te worden achter Little Beauty D« uitslagen luiden: Vakantieprijs: 1. Darling Hollandia (M. Vergay) (1.31.8). 2. Dodo S. 3. Dlogen. Tot. w. f3.50, pl. 1.60, f2.20, 2.40. kopp. 10.90, cov. 7.10 Veluweprijs, le afd.: 1. Athos Sig nal (H. Houtman) (1.29); 2. August Norton, 3. Beatrice R. Tot. w. f 4, pl. 1.60. 1.90, 1.80. kopp. 11.60. cov. 8.40. Loosdrechtprij8: 1. Zalkestis van E (J. S. v. Leeuwen) (1.24.2). 2. X Sig nal (bulten weddensch.). 3. Zoon van Kievit, 4. Wodan. Tot. w. f5, pl. I 1.80 2 60, 2.90, kopp. 9.50, cov. 9.50, trio f 1148.70. Veluweprijs, 2e afdeling: 1. Com tesse Terraise (J. S. van Leeuwen), (1.32.5), 2. Clta du Malre W. 3. f chinzanger S. Tot. w. f 5.90, pl. I 2 1.50, 2.30, kopp. 11.40, cov. f4.80. Blesbosprljs: 1. Captain Double K (P. M. Smit) ((1.28.5), 2. Zoon Ere bus, 3. Zele Toreador. Tot. w. f 2.40, pl 1.50. 1.60. kopp. 4 90. cov. 4.50. Achterhoekprijs. 1. Bento Hollandia (Boomgaard) (1.24). 2. X van Paula BH. 3. Brasilia. Tot. w. f2.60. pl. I 1.80, 2 80, 1.70, kopp. 9.70, cov. 8.40. Het Goolprljs: 1. Zingly Sister (W.B van Overeem) (1.27.9). 2. Zalta Hano ver. 3. Xandover. Tot. w. f3.20, pl. fl.90, 2.10, kopp. 17.40, cov. 5.20. Ter6chellingprijs: 1. Zanto (F. A Bosveld) ((1.23.2). 2. William Z. 3 Vlieger D. Tot. w. f6.20. pl. f2.30, (2.40, 3.10, kopp. f 11.70, cov. 9 10, trio f 469.10. De rennei f 11, pl! 2.30. 2.10, kopp. 14.20. cov. 3.60. Eerste Veefondsprijs: 1. Little Beaty S (A W. van Di)k), 2 Cambronne. 3. High Hat Tot. w. 4 50, pl. 2.10, 2.70. kopp. 11.30 ,cov. 5.30. Totallsator-om- zet f 144.022. Uitslagen Enkele belangrijke uitslagen. Heren enkelspel: Barthes (Fr.) Pietrangeli (It.) 6-3, 7-5, 6-4; Mc- Kinley (VS)—Koch (Braz.) 3-6, 6-3, 6-4, 4-7, 6-4; Hewitt (Austr.)Mul ligan (Austr.) 6-4, 6-2, 6-4; Santana (Sp.)Lejus (Rusl.) 6-4, 6-2, 6-2; Darmon «Fr.Barnes (Braz.) 4-6, 6-3, 7-5, 4-6, 6-1; Sangster <GB) Jauffret (Fr.) 7-5, 9-7, 6-4; Segal (Z.-Afr.)—Howe (Austr.) 6-2, 1-6, 6-3, 5-7, 8-6. Dames enkelspel: Lesley Turner (Austr.)—mej. Tee (GB) 6-3, 6-3; Heather Segal (ZA)Jeanne Knight (GB) 8-6 6-2; Vera Dennis (GBi Zusi Kormoczi «Hong» 1-0 teruggetr. Renee HeygarthSchuurman (ZA>- mej. Mccanally (GB) 6-3 6-2; Ann Jones Haydon (GB)Linda Lou Crosby (VS) 6-0 6-0; Glenda Swan (ZA)Jenny RidderhofSeven (N.) 10-8 6-2; Billie Jean Moffitt <VS> Rita Beltrame «It.) 7-5 4-6 6-3; Hel- ga Niessen (Did)Rosa Darmon <Fr.) 2-6 6-4 6-4; Jan Lehane (Aust) Franqoise Durr (Fr.) 6-2 6-1; Ka ren Susman (VS>Anna Dmitrieva (Rusl.) 4-6 6-3 7-5: Betty Stöve (N.) Pat McClenaughan (Austr.) 6-4 6-3. Fr zyn moeilijkheden in de K.N.V.B. Dat is tot uiting gekomen tjjdens de vergadering van de contact commissies betaald voetbal uit de afdelingen 1 en 2, die in Terminus in Utrecht werd gehouden. Gespro ken werd over terugkeer van be taalde clubs naar het amateur voetbal. Hoewel begin juni nog afgesproken werd dat tussen de sectie betaald en amateurvoetbal ruggespraak ge houden zal worden over de terug keer van de betaalde clubs, dit in verband met de fusieplannen in Den Bosch en Haarlem, heeft het bestuur van de sectie amateur voetbal nu toch zonder enig over leg besloten om alle uit het be taalde voetbal terugkerende clubs (Telstsafusie of niet) in de vierde klasse te plaatsen. Het bestuur van de sectie betaald voetbal heeft het bondsbestuur op korte termijn om opheldering ge vraagd. Op 4 juli vergadert de sectie betaald voetbal in Utrecht. Ais dan geen bevredigend antwoord Reyden 10. is ontvangen, treedt het sectiebe- stuur in zyn geheel af. Ook de vier ieden van het sectiebestuur, die naast zeven amateurs in het bondsbestuur zitting hebben. „LPC" Wedvlucht St.-Ghislain H (196 km) Gelost 7.45 uur. Aan komst 1ste duif 9.51 uur. Uitslag: 1 L. v. d. Nieuwendijk; 2 P. v. Dijk; 3, 7, 10 D v. d. Nieuwendijk; 4 Verlint. Teske; 5 J C. Knijnenburg; 6, 9 J. v. Alphen. „Bonte Duif" Wedvlucht St.- Ghislain H. Aankomst 1ste duif 9.54,16 uur. 1, 6 W. Siera; 2 D. v. Mosseveld: 3 J. Kukler; 4. 9 J. Roest, 5, 8. 10 P de Haas; 7 F, de Haas. PV „Het Oosten" Wedvlucht Creil. Las 10 uur. Uitslag: P. Noppe 1, snelheid 1105,88; J. Smits 2; P. Ulje 3, 7; C. Vessena 4, 8; J. Paauw D. Koet 6; J. Zandvliet 9; A. v. d. Advertentie modern toiletpapier Onze Olympische vertegenwoordi ger in de Drakenklasse, Wim van Duyl, heeft zich op de vierde dag van de Kieler-Woche enigszins hersteld van zyn zwakke prestaties op de voorgaande dagen. Met de Barco d'Oro eindigde hy achter de Frans- Burgemeester W. J. Gcertsema van Wassenaar heeft gistermiddag met het overhalen van de versnellings- handei van een bulldozer, waarmee hij tientallen paardekrachten grommend naar zyn laatste prooi een muurtje bracht, Duindigt geopend. De paardesport in ons land is hiermee verrijkt met een draf- en renbaan accommodatie, die tot één der modernste van Europa mag worden gerekend. Meer dan één miljoen gulden is In- het 58 jaar oude Duindigt geïnves teerd om het zo van ouds vertrouw de complex een volkomen nieuw gezicht te geven. Slechts de enige jaren geleden gebouwde totalisator- gebouwen zyn blijven staan, doch Om de Prijs der Lage Landen De Duitse kampioen-pikeur Ed dy Freundt. die in de Grote Prijs der Lage Landen Patachon zal sturen, is zo aan zijn tijd gebon den, dat hij direct na de koers met een sportvliegtuig van Ypen- burg moet vertrekken, daar hij in Gelsenkirchen in een zeer belang rijk nummer acte de présene moet geven. Een van de kanspaarden, in de Grote Prijs, de Zweed Othka, die gereden zal worden door de ook in ons land bekende Gunnar Nordin, is reeds gisteren te Duindigt aan gekomen. Een touringcar met 40 Italianen uit Ravenna is onderweg naar Nederland met als hoofddoel een bezoek aan Duindigt om de strijd om de Prijs der Lage Landen bij te wonen. voor het overige zyn drie nieuwe, strakgelijnde tribunes verschenen, die een totale frontlengte hebben van 150 meter en aan plm. 4000 be zoekers overdekte zitplaatsen bie den. Het grootste bouwwerk is de hoofdtribune van 71 meter lengte, waarin een restaurant op de eerste etage en gelijkvloers een café is op genomen, welke overigens nog niet klaar zijn.. Zoals zoveel Ruim 650 bezoekers kunnen in deze beide ruimten en de aan de ach terzijde van deze tribune grenzende pergola worden opgenomen. Onder het andere gedeelte van de tribune zyn niet minder dan 68 totalisator- loketten gebouwd. Glasdicht Op de plaats van het vroegere zoge naamde eigenaren-terrein is even eens een nieuwe en gedeeltelijk glasdichte tribune verrezen, welke aan de voorkant 450 overdekte zit plaatsen telt en achter het glas ruim 150, Tussen beide grote bouw sels is de z.g. gastentribune verre zen, welke plaats biedt aan 400 mensen. Deze ruimte is rondom glasdicht en biedt trouwens als eveneens alle nieuwe gebouwen een ongemeen fraai uitzicht op de ge beurtenissen op de baan. Bovenop dit gebouw hebben de jury leden een ruim onderkomen gevon den, evenals de fotofinish-appara- tuur. Behalve de gebouwen is ook het terrein goed onder handen ge nomen. Teneinde definitief van de stoflaag af te komen is zowel voor de tribunes als het achter de ge bouwen gelegen totalisatorplein betegeld. De officiële opening van de renbaan had plaats door burgemeester Geertsema, die een historisch over zicht gaf van Duindigt en daarbij wees op de grote verdiensten van de renbaan, zowel voor de gemeente Wassenaar als voor de Nederlandse paardesport. Daarvoor voerde het woord de heer P, B. van Binsber- gen, de voorzitter van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport. Wereldtitel dammen In de zevende en achtste ronde van het wereldkampioenschap dammen te Merano heeft Tsjegoiev zijn voor sprong kunnen vergroten dankzij overwinningen op de Tsjech Reimann en de Italiaan Fanelli en twee voor delige remises van zijn landgenoot Koeperman tegen de Canadees Des- lauriers en de Haitiaan Saint Fort. Uitslagen; Zevende ronde: Bojolle (Fr.)Sa let nik (It.) 11. Verpoest (Belg.) Agliordi (Mon.) 20. Tsjegoiev (Rusl.iReimann tTsj.-Sl.) 2—0, Bom (Ned.)Fanelli (It.) 20, Lan- grass (Austr.)Sanisad (Sur.) 11. Saint Fort (Haïti)Hisard (FY.) In Assen is het TT-geweld weer begonnen. Op de foto Mi ke Hailwood (1), die in de 500 cc-klasse met zijn MV Agusta een trainingsgemiddelde van 144.5 km per uur draaide. Op de foto wordt hij gevolgd door Mike Duff (19) en onze landgenoot Joop Vogelzang. 11, Deslauriers (Can.)Koeperman (Rusl.) 11, Cazemier (Zwits.)Van Dijk (Ned.) 0—2. Achtste ronde: Van DijkDeslau riers 11, KoepermanSaint Fort 11. HisardLangrass 20. Sanirsad Bom 11. FanelliTsjegoiev 0—2, ReimannVerpoest 02. Agliardi Bajolle 02, SaletnikBaba Sy 02. Stand: 1. Tsjegoiev 15 uit 8, 2. Koe perman 12 uit 8, 3/4. Bom en Hisard 11 uit 8. 5. Baba Sy 10 uit 7, 6/7. Ver poest en Sanirsad 9 uit 8. 8. Van Dijk 8 uit 7, 9. Bajclle 8 uit 8, 10/11/12. Saletnik, Saint Fort en Deslauriers 7 uit 7, 13. Fanelli 5 uit 7. 14 Cazemier 4 uit 7. 15. Agliardi 3 uit 7, 16. Lan grass 2 uit 8, 17. Reimann 0 uit 7. De Sleutelstad heeft de kans om enige afstand te nemen van de laat ste plaats met beide handen gegre pen. De Leidenaars wonnen gister avond in het De Mirandabad met 12 van AZ'70 en hebben door de ze overwinning het Haagse DZV en stadgenoot De Zijl achter zich ge laten. De Sleutelstad kwam door de zege op AZ'70 tot een puntentotaal van vyf, terwijl De Zijl er vier en DVZ er slechts drie heeft verzameld. Het reserveteam van de Leidsche Zwemclub kwam eveneens met de volle winst uit Amsterdam. Het der de zevental van DJK moest met 16 zyn meerdere erkennen in de Leidse formatie. De Sleutelstad en AZ'70 ontlopen elkaar niet veel in kracht. Dit is gisteravond opnieuw gebleken. De Amsterdammers, die in De Zijl met 12 wisten te winnen, voelden zich nu in het koude water niet zo best thuis. De Sleutelstad plaatste beter en toonde de wil om te winnen. Nadat de eerste periode doelpunt loos voorbij was gegaan, kregen de Leidenaars in de tweede speeltijd een achterstand te verwerken. Hans Wagendrever had de Leidse verdedi ging met een prachtig doelpunt kans loos gelaten. De Sleutelstad liet ech ter zien, dat zy niet voor een achter stand uit de weg gaat. Het niet zo bijster hoge tempo werd opgeschroefd en het leverde in dezelfde speeltijd nog resultaten op. Cock van der Wilk slaagde er in de score gelijk te trekken: 11. Tot halverwege de derde speeltijd veranderde er niets aan deze stand. Toen kwam De Sleutelstad vóór Cees van Hooydonk slaagde er in de Amsterdamse defensie voor de tweede maal te passeren. De Leide naars hadden de winst in handen en gaven deze niet meer af. hoe fel AZ'70 in het laatste gedeelte ook terugkwam. Reserves man Sence, de Griek Eskidjoglou, de Duitser Spangenberg en de Zweed Baecker op de vyfde plaats. Groot, onze beste vertegenwoordi ger bij de Draken, moest in het al gemeen klassement een stapje terug doen en staat nu met 4032 punten op de derde plaats achter de Duitser Kuke (4489 ptn) en de Griek Eskid joglou (4175 ptn). De Draken stonden overigens in het middelpunt van de belangstel ling. Voor het toekennen van de enorme „Felca-Preis" werd een speciale wed strijd georganiseerd tussen de win naars op de eerste drie dagen. De race werd gewonnen door de 23-ja- rige Duitse student Detlev Kuke die ook in het algemeen klassement de eerste plaats bezet. Bij de FD's zeilde de Nederlander Bellinga een uitstekende race. Hij ging als derde over de finishlijn en neemt in de algemene rangschikking nu dezelfde plaats in met een ach terstand van 400 punten op de FYansman Buffet. De reeks Nederlandse overwinnin gen in de sharpieklasse werd ook woensdag voortgezet. Het was dit maal niet Guldemond, die als eerste eindigde, maar Prins. Guldemond eindigde als derde. Uitslagen Drakenklasse: 1. Sence (Fr.), 2. Es kidjoglou (Gr.), 3. Spangenberg (Did)4. Baecker (Zw.); 5. Van Duyl ,Ned.); 6. Kaiser (Zw.); Algemeen klassement: 1. Kuke (Did) 4489 ptn; 2. Eskidjoglou (Griek.) 4175 ptn; 3. Groot (Ned.) 4032 ptn; 4. Schuch- mann (Did) 3506 ptn. FD-klasse: 1. Koefoeld (Noorw.); 2. Lunde (Noorw.); 3. Samuel (FY.); 4. Bellinga (Ned.)5. Dominek (Hong) Algemeen klassement: 1. Buffet (Fr.) 3601 ptn; 2. Koefoeld (Noorw.) 3391 ptn; 3. Bellinga (Ned.) 3283 ptn; 4. Roderburg (Braz.) 3278 ptn; 5. Scheret (Fr.) 3212 ptn. Finnjollenklasse: 1. Mai (Did); 2. Kuhweide (Did); 3. Hart (GB); 4. Jordbakke (Noorw.); 5. Zachariassen (Did); Algemeen klassement: 1. Kuhweide (Did) 12578 ptn 2. Mares (Did) 12307 ptn; 3. Bruder (Br.) 11429 ptn; Sharpie-klasse: 1. J. Prins (Ned.) 2. M. Schaper (Did); 3. W. Gulde mond (Ned.). Corry Dane en Roeland Tops zullen vrijdag, zaterdag en zondag a s. deelnemen aan fntemationale waterskiwedstrijden, die in Londen zullen worden gehouden. meer moeite gehad dan de uitslag 16 doet vermoeden. Vooral in het eerste gedeelte van de wedstrijd de den de Amsterdammers niets onder voor de langzaam op toeren komen de LZC-reserves. Toen dit eenmaal was gebeurd, was er voor de Am sterdammers geen houden meer aan. Gerard de Leeuw nivelleerde de door Rinie van Wijk opgelopen 10 achterstand kort voor de rust (11) waarna in de tweede helft nog slechts één team speelde: LZC. Doel punten van Gerard de Leeuw (2), Gerrit Kramer (2) en Peter Onvlee deden de balans definitief naar Leid se kant doorslaan: 1—6. Programma Het programma voor de KNZB zeventallen uit Leiden en omgeving luidt voor de komende week: Vanavond: AZC Alphen - Kroosdui kers (8.30 u.); LZC 2 - DJK 3 (8 u.) HPC 2 - De Zijl 2 (8.30 u.)AZC Alphen 2 - WZC 2 (7.30 u.)HPC - De Zijl dames (8 u.); AZC Alphen— OZV dames (8 u.); Rotterdam - LGB dames (7.45 u.). Vrydag: LZC - De Gouwe (8 u.); De Sleutelstad 2 - HZPC 4 (8.15 u.) De Sleutelstad-DWR dames 7.45 u.) Maandag: De Zijl - AZ'70 (8.15 u.) Zwemlust 3 - De Sleutelstad 2 (8.30 u Swift - AZC Alphen (8 u.)De Zyl 2 - DVZ 3 (7.15 u.): De Zijl - ZIOS dames (7.45 u.); SZC - AZC Alphen dames (8 u.). Dinsdag: Te Werve - LWV (8.15 u.); LGB - LAC dames (7 45 u.). Woensdag: DKD - RZPC (8.15 u.).

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 9