Motorvrachtschip Koudekerk' in Rotterdam overgedragen Geschenken van de gemeente en school Positie V.V. Rouwkoop niet rooskleurig LMD&LH DAGBLAD M1LKUAÜ «iü JiAl i;*>4 Vanaf volgende week dinsdag ral de naam van de gemeente (oudekerk door de wereld gaan. Dan begint het motorvrachtschip [Koudekerk" zijn eerste reis naar Australië. Dit moderne 12.000 ton metende schip werd gistermiddag om 12 ir aan de Parkkade in Rotterdam door de directie van de Scheeps erf v. d. GiessenDe Noord te Krimpen aan de IJssel overge- ragen aan de directie van de N.V. Verenigde Ned. Scheepvaart- laatschappijen in Den Haag. Het hoofd van de Koudekerk- se Openbare Lagere School, de heer Van der Molen (links), bood met een drietal leerlingen van zijn school de kapitein van het motorschip de ..Koudekerk" een zeer geslaagd tegeltableau aan. voorstellende het dorp Kou dekerk in vroeger jaren. Onze fotograaf schoot van de Koude- kerkse gasten, onder wie de bur gemeester en beide wethouders, met VNS-directeur. mr. Van Maarte naast de kapitein) en de heer Van der Molen met de kinderen dit gezellige plaatje. (Foto Leidsch Dagblad) Geschenk De heer Van Marle richtte zich hierna tot het gemeentebestuur van 1 de gemeente Koudekerk. Hij was j verrast met- het geschenk dat een I plaats heeft gekregen in de gang van het schip, nabM de statietrap. Het geschenk bestaat uit een 18de eeuwse j ets. voorstellende een gezicht op i Koudekerk. Hierna klonk het eerste commando i van kapitein Akkerman en onder de j tonen van het Wilhelmus werd de vlag van de scheepwerf, in ds top van de mast, verwisseld voor de vlag van de V.N.S. De drie leerlingen van de o.l. school mochten op de brug van het schip kennis maken met de kapitein. Tegeltableau Barbera Gillebaard overhandigde namens alle leerlingen de kapitein een prachtig ingelijst tegeltableau, een gezicht op Koudekerk van thans. Dit tableau Is getekend, gekleurd Onder leiding van de werktuig kundige maakte de deputatie uit Koudekerk een tocht over het schip Het motorschip „Koudekerk" is lang 165 meter, breed 21 meter en de diepgang is 12 meter. De inhoud van de laadruimte is 614.000 kub. voet. Haagse 'inzending op „Triënnale" in Milaan Op de Triënnale In Milaan, de drie jaarlijkse tentoonstelling die ditmaal gewijd is aan het thema „vrijetijds besteding", ls Den Haag vertegen woordigd door een inzending van Ll- vinus van de Bundt en van het Ge meentemuseum. Van Livinus van de Bundt zijn er drie kinetische kunstwerken getiteld „Canta", „Da Capo" en ..Largo", kleine veranderlijke lichtcomposities Door een handgreep is het nl. moge lijk, tempo en ritme van de verande ring te wijzigen of tot stilstand te brengen. De compositie heeft dus niet één vaste gedaante, maar verschei dene, daar het beeld ook nog veran dert met de afstand waarop het be keken wordt. Livinus van de Bundt is sinds jaren bezig te experimenteren met licht en veranderbare composities. De ge meente Den Haag verleent haar medewerking aan het tot stand ko men van een stichting voor uitwer king en verwezenlijking van zijn ideeën. De kleine, manipuleerbare apparaten werden geconstrueerd in samenwerking met het Rijksnjjver- heidslaboratorium en worden nu in Milaan voor het eerst getoond. Terreinhuur opnieuw verhoogd Meer dan dertig jaar bestaat de nen bekend gemaakt, die daags hier- S.V. Rouwkoop in Voorschoten en i na op dezelfde gronden nogmaals deze vereniging is slechts in de i werden afgewezen door B en W. Het naaste omgeving bekend, omdat de bestuur van Rouwkoop vindt dit een prestaties in deze dertig jaar beslist i onbegrijpelijke stap van het gemeen- niet bijzonder waren. Hoe komt hettebestuur. te meer daar Rouwkoop dat Voorschoten geen kans ziet op niet in de gelegenheid gesteld werd fhalve vele genodigden uit scheep- iirtkringen waren hierbij ook aan- nlg burgemeester Q. Waverijn van oudekerk, de beide wethouders M in Vegten en P. G. J. Smit en het wfd der o.l. school, de heer C. v. Molen, met een deputatie van de trllngen van de school die het schip bben geadopteerd. Bij loting waren hiervoor aange- Corrie v. d. Bosch. Adriaan OTevoets en Barbara Gillebaard. de genodigden het fraaie lip hadden bewonderd kwamen zij en op het overkapte gedeelte van achterschip voor de mast. Hier rak de heer v. d. Giessen, namens directie van de scheepsbouwers d. Giessende Noord, ees op het succes v proefvaart, waarbij i snel- Iedereen gelukkig met oprichting van de A.L.M. en Antilliaanse premier hebben eren bij het afscheid op Schiphol iar warm de hand gedrukt. Nadat luchtvaartkwestie in het Carei- :h gebied drie jaar lang een punt Zfn wrijving is geweest tussen de ntillen en Nederland is thans vol- -JWige overeenstemming bereikt. .Daarmee is de lucfit tussen de "tillen en ons als bij toverslag vol- nen opgeklaard en zijn meteen de tboudingen bijzonder prettig ge- Wen", aldus verklaarde de staats- cretaris. de heer M. J. Keyzer, die "h in de afgelopen 6 maanden in- "sief met het probleem heeft bezig houden, vastbesloten het tot een ')ssing te brengen. Hij bracht er bezoek voor aan de Antillen en i ziln dan in Den Haag de laatste «takels uit de weg geruimd. Per augustus wordt met aller instem- tog de Antilliaanse luchtvaart- 9 aatschappij opgericht. °e A.L.M. wordt een apart bedrijf, larvan de KLM voorlopig de enige 'ndeelhoudster zal zijn. Maar de "tillen zullen naar eigen inzicht tot •3 toe op ieder gewenst moment A.L.M. van de KLM mogen over zien, al zal men daarvoor dan teraard over de financiële midde- dienen te beschikken. Aldus zal Antilliaanse regering de gelegen- Li hebben de kat uit de boom te ihen. Wordt de A.L.M. een succes, 01 zal zij deze kunnen overnemen, het wat niet verwacht wordt P een mislukking uitlopen, dan alleen de KLM daarvan de financiële consequenties. Een afdruk van de bijzonder fraaie ets die burgemeester Wa verijn namens het gemeente bestuur van Koudekerk aan den Rijn de gezagvoerder van het schip heeft aangeboden. Deze ets is geplaatst in een paneel bij de ingang van de officiersmess. (Foto Leidsch heid van 20'2 knoop werd behaald. Nadat alle instanties en ook de onderaannemers waren dank ge bracht voor de vlotte werkwijze, richtte de heer v d. Giessen zich tot kapitein P. Akkerman uit Zoeter- meer. De „Koudekerk" werd een be houden vaart toegewenst. Nadat mr. H. R. van Marle, namens de directie van de V.N.S.zich akkoord had verklaard om het schip over te nemen, wees hij op de moei lijkheden van een directie van een rederij bij het nemen van besluiten tot het bouwen van een nieuw schip Hij droeg het commando op aan kapitein Akkerman. Administrateur verduistert 60.000 gulden an onze Utrechtse correspondent) Een 39-jarige man, tot voor kort chef loonadministratie burgerperso neel Centraal Militair Hospitaal In Utrecht, heeft in deze dienstbetrek king gedurende vijf jaar 60.000 ver duisterd. Hij vervalste de handteke ning van het hoofd burgerpersoneel en maakte zelf de formulieren op voor de uitbetaling van overwerk- uren aan verpleegsters. Ook op een salaris pons-concept, plaatste de man die de Nederlandse nationaliteit heeft maar in Indonesië werd geboren, eveneens valse hand tekeningen. In feite mocht hi) alleen maar uitrekenen en niet uitbetalen. Men vertrouwde hem evenwel dus danig, dat er van een eigenlijke fun ctiescheiding niets terechtkwam. De man moest zich gisteren verantwoor den voor de Utrechtse rechtbank, waar de officier van Justitie mr. W. J. Kolkert twee jaar gevangenisstraf met aftrek tegen hem eiste. De ver dediger mr. G. ter Laan schetste de zeer moeilijke levensomstandigheden van de verdachte, terwijl hij in het bijzonder naar voren bracht dat er geen enkele controle was. noch door het hospitaal noch door het departe ment. Hij bepleitte een gecombineer de straf. De rechtbank zal dinsdag 30 juni uitspraak doen. Lozers schrijven... Dienstregeling NZH Van de nieuwe dienstregeling der NZH betreffende het stadsvervoer kan men niet zeggen dat deze met gejuich ontvangen Ls. Integendeel het regent klachten. Wij. dat zijn de mensen die veelvuldig van de bus ge bruik maken, hadden verwacht, dat met inachtneming van het bestaande, dat op de frequentie na, goed voldeed, de nieuwe dienstregeling een uitbrei ding zou geven en de frequentie op gevoerd. Helaas is dit niet gebeurd. Men heeft de frequentie van 20 mi nuten voor de ringlijnen 3 en 4 zo gelaten, en de directe verbinding van een overgroot deel van Zuid-West met het centrum verbroken. Dit blykt funest. Niet alleen voor de winkeliers in het centrum en de marktkooplui, maar ook en niet in het minst voor de NZH zelf. Vooral op marktdagen is dat duidelijk merk baar. En heus niet alléén op markt dagen. Het is te hopen dat er maat regelen getroffen zullen worden die dit euvel opheffen, want niet ieder een kan zeggen, ik ga maar lopen invaliden en bejaarden zeker niet om maar te zwijgen van moeders met kinderen. Waarom kan in Haarlem wel, om de 8 en 15 minuten gereden worden? Met dank voor de plaatsing. Abonnee oetbalgebied meer te presteren gemeente bezit een prachtig sport park, waar menig hoger spelende voetbalvereniging niet aan kan tip pen, vroeg de voorzitter van Rouw koop. de heer P. Weduwer. de leden tijdens de jaarvergadering in het Cultureel Centrum. ALs persoonlijke mening veronderstelde de heer We duwer, dat een zekere matheid en gebrek aan voldoende vriendschap hier de hoofdoorzaken van waren. In zijn jaarverslag drong de se cretaris. de heer G. J. Brinkman, aan op intensieve training. De resul taten over het afgelopen seizoen wa ren niet geheel onbevredigend. Het elftal zaterdagcompetitie Uitgaven handhaafde zich en het eerste elf tal zondagcompetitie speelde lange tijd een belangrijke rol voor het kampioenschap. Reclame De uitgaven bij Rouwkoop zijn het afgelopen verenigingsjaar de inkom sten te boven gegaan Door nog meer bezuinigingen wil het bestuur probe ren de balans in evenwicht te bren gen. Ook een contributieverhoging voor de leden zal hieraan mee moe ten werken. Rouwkoop telt thans 418 leden en 350 donateurs en is hiermede de grootste sportvereniging van Voor schoten. Bij de bestuursverkiezing werden herkozen P. Weduwer, voorzitter. K. Verrips. 2de secretaris; C. van Seters, 2de voorzitter speciaal belast met zaterdagmiddagafdeling en de heren D. Molleman en R. Thierry. Na zeven jaar noeste arbeid traden af de secretaris G. J. Brinkman en P. van Noort, penningmeester. In hun De zelfwerkzaamheid van de ver- plaats werden gekozen de heren J. eniging wordt ernstig in gevaar ge- Roodenburg. secretaris en G. Schelle- bracht door het gemeentebestuur van Vjs penningmeester. Ook de heer J. Voorschoten. Uit de krant moest het Rotman stelde zich niet meer herkies- Sj? i? baar' in zljn plaa,s werd eekozen de dat de terreinhuur weer sterk was heer P. van Ommen, 2de penning gestegen. Het is onbegrijpelijk, aldu.^ meester de secretaris, waarom Rouwkoop als 1 huurder van twee terreinen op het sportveldencomplex hiervan niet in I kennis wordt gesteld. Ook vorig jaar werd de huur drastisch verhoogd. Om de kasten te dekken werd in augustus 1963 een schrijven gericht tot. B. en W. van Voorschoten met het. verzoek toestemming te verle nen tot het aanbrengen van recla- meborden op de voetbalvelden. OBGSTGEEST Auto over de kop; twee gewonden Romeins beeld bij Capri opgehaald Duikers hebben nabij de be roemde Blauwe Grot van Capri een marmeren standbeeld om hoog gehaald, dat vermoedelijk uit de Romeinse tijd datert. Het stelt een op zijn knieën liggende, krachtig gebouwde man voor. Het beeld lag op 22 meter diep te. Capri was ongeveer 2000 jaar geleden de zomerresidentie van verscheidene Romeinse keizers. Beeld van Maillol ernstig beschadigd (Van onze Brusselse correspondent) Een afgietsel van een der mooiste beelden van Aristide Maillol, een lig gende vrouwenfiguur, „De rivier" geheten, opgesteld in het beelden museum in de openlucht te Middel helm, nabjj Antwerpen, ls door van dalen beschadigd. Een onbekende moet op de rug een lading schroot hebben gelost. Deze hebben ongeveer 50 kleine gaten en putten in het brons veroorzaakt. Het beeld, dat een handelswaarde heeft van ongeveer f. 150.000.zal kunnen worden gerestaureerd. GEEN R.-K. GEESTELIJKEN NAAR EXPOSITIE MODERNE KUNST VENETIË R.-K. geestelijken en religieuzen mogen geen bezoek brengen aan de Venetiaanse Biennale voor moderne kunst. Dit is hun verboden door kar- kinaal Giovanni Urbani, patriarch van Venetië, die een aantal ten toon gestelde werken onbetamelijk acht. De tentoonstelling wordt vandaag ge opend. Er is een aanzienlijke ruimte gewijd aan Amerikaanse „pop"-kunst. President Segni van Italië had al eerder een uitnodiging voor de ten toonstelling afgewezen. President Segni van Italië had al eerder een uitnodiging voor de ten toonstelling afgewezen. Expositie „pap art" j in Stedetijk Museum In het Stedelijk Museum te Am sterdam wordt van maandag aj. tot en met 26 Juli een tentoonstelling ge houden onder de titel „American pop art", de ruim 80 werken van Jim Dine, Roy Lichtenstein, Claes Olden burg, James Rosenqulst, Georg Se gal, Andy Warhol en Tom Weaeelman omvat. De stroming in de Amerikaanse kunst, die onder de naam „pop art" bekendheid heeft verworven, zou men kunnen zien als een tegenhanger van het Europese .nouveau realisme" van kunstenaars als Arman, Daniel Spoerri en Martial Raysse. Het Ste delijk Museum ls voornemens in het komende seizoen een eenmansten- toonstelling van Arman te organise- VOORSChOTEN OFFICIEEL BEZOEK UIT LIMBURG MARKTBERICHTEN AALSMEER, 19 Juni. Centrale Aals veiling G.A. Gerbera per stuk Parel van Aalsmeer 6 9. Geh. Duls- berg 10 15, Baccarat 35—45, Carol 7 14, Super Star 20 33, Garnette 100 bos) 48.00 70.00, bloemkool (i IOC st.) Al 32.00-67.00, A2 13.00- 36.00. sla (per 100 st.) 3.90-10.00. andijvie 28.00. kroten tper 100 bos) 13.00—18.00. prlnsessenbonen (per kg.) I 80 2.10. snijbonen (per kg.) I 1.50, II 1.00, tuinbonen 23.00 37.00, blauw- per 100 st.) 17,00 25.00. spitskool iO.OO, pootulen 21.00. radijs (per 100 bos) 11.00 15.00, selderie per 100 bos) bezoek aan Voorschoten. Het Lim burgse gemeentebestuur wordt ver gezeld door een fanfarekorps, dat hedenavond om half negen een con cert zal geven op de Voorstraat. Avondvierdaagse afgesloten In Voorschoten werd gisteravond de laatste etappe gelopen van de avond vierdaagse. De tocht ging door de kom van het dorp en de Vliet wijk, de vol wassenen liepen 15 km, de jongeren 10 km. De wandelclub SVLV en de eerst binnenkomende kinderen werden bij aankomst verrast met een bos bloe men, hierna werden de diverse me dailles uitgreikt. De heer Boshuizer uit Leiden ontving het cijfer 19. voor de negentiende maal liep deze wande lende Leidenaar de avondvierdaagse De derde avond, donderdag, viel letterlijk in het water. Dank zij de medewerking ven enkele trouwe leden van de organiserende vereniging SVLV werden Jassen uitgereikt aan de wandelaars, die zich op dat mo ment in Wassenaar bevonden. De re gen kon de lopers echter niet deren, druipnat maar met goede zin, kwa men alle lopers, op twee na. binnen. Deze NWB-avondvierdaagse, geor ganiseerd door de wandelsportvereni ging SVLV, is volkomen geslaagd. Zo wel lopers als organisatoren zien met verlangen uit naar de grote vier daagse. waarvoor deze tocht een oefe ning was. WARMOND P.V. „WARMOND" De postduivenvereniging „War mond" hield een wedvlucht voor oude duiven vanaf Orleans een af stand van 508 km. In concours waren 109 duiven. De vogels werden in vrij heid gesteld om 6.45 uur, met warm weer en een zuidwesten wind Aan komst eerste prfjsduif 14,11,31, laatste 15.28,16 uur. Snelheid eerste duif 1151.46 meter per minuut, laatste 977.88 meter per minuut. De uitsla gen luiden: G. Zandbergen 1. 6; H. van Dijk 2; C. de Zwart. 3; A. van Oostdam 4, 5; J. Venker 7; J. Kortekaas 8; P. Vogelenzang 9; J. de Dunne 10. bos) 13.00 14.00. bonekruld (per 100 bos) 12 00 15.00. aardbeien (per doos- Je k 200 gr.) 0.28 0.32. Aanvoeren maanden wachten werd via de Sportraad bericht ontvangen, dat reclame afgewezen werd op estheti sche gronden. Op 24 mei vond een onderhoud plaats met B. en onderhoud werden nogmaals de plan- onderhoud (wee tijdens dit Haag Reformatorisch concilie Thans is zeker, dat calvinistische merken uit 65 landen vertegenwoor digd zullen zijn op de grote assem blee van dewereldbond van Gerefor meerde en Presbyteriaanse Kerken ui Frankfurt aan de Main, deze zo mer van 3-13 augustus. Bijna vijf honderd afgevaardigden zijn reeds aangemeld. Uit de jonge kerken van Azië en Afrika komen er minstens 12b. De Geref. Kerken van ons land zenden twee waarnemers: prof. dr. D. Nauta en dr. O. C. Broek Roelofs. Thema van dit congres is: „Kom Schepper Geest". BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN. Marianne Cornelia, dr. van F. v Egmond en L. H. Antilliaanse soldaten in beroepsleger De mogelijkheid bestaat, dat bin nenkort de eerste afzwaaiende An tilliaanse dienstplichtigen zich vrij willig zullen aanmelden voor het Nederlandse beroepsleger. Dit deelde premier Jonckheer gisteren bij zyn terugkeer naar de Antillen op Schip- Op de Ryksweg by Oegstgeest ter hoogte van de drie Witte Palen is gisteravond omstreeks 9 uur een auto, die uit de riohting Den Haag kwam, over de kop geslagen. De inzittenden, inwoners van Den en Rotterdam, moesten zwaar I gewond naar het Academisch Zie- i kenhuis worden overgebracht. De j auto is ernstig beschadigd. De oor- zaak van het ongeval is nog onbe- LEI DERDORP PREDIKBEURTEN Kerkzaal Zijlkwartier, 10 uur: ds J. P. Honnef. Geref. kerk. 10 uur: ds. F. Minne- 6.30 uur: ds. R. de Vries var hol mede. I Katwijk ■tl Kerkzaal Zijlkwartier, 8.45 uur: ds. Haverkamp van Leiden; 5 uur: ds. Minnema. Vrijz. herv., gebouw Lindelaan 12 A, 10.30 uur: mej. C. de Jong van Over- Het vorig jaar is in de Antillen de dienstplicht ingevoerd. „Hoewel men aanvankelijk ietwat sceptisch tegenover de opleiding van soldaten in de Antillen heeft gestaan is men van militaire zyde thans zeer enthousiast over de behaalde resul taten". aldus de premier. In totaal zijn thans als eerste lichting 200 Antilliaanse dienstplich tigen onder de wapenen. Zij zijn in gedeeld bij de in de Antillen gele gerde Nederlandse eenheden. In september zwaait de helft af en in januari volgt de tweede helft. De premier heeft aanwijzingen, dat van de afzwaaiende militairen circa 25 tot 30 procent graag vrij willig voor verdere dienstneming in aanmerking wenst te komen. Daar om heeft hij met de minister van Defensie in Den Haag nagegaan op welke wijze de gegadigden kunnen worden opgenomen in het Neder lands beroepsleger. Van een eigen Antilliaans leger is dus geen sprake. schie. WASSENAAR Arch hoekt een hogeré winst Vooruitlopende op het binnenkort uit te brengen jaarverslag deelt de directie van Arch N.V. mede. dat het boekjaar 1963 een winst heeft opge leverd van ruim f322.000. waarvan voor de uitkering van vijf procent contant dividend gebruikt wordt f 123.625, en voor storting in de re serve. in verband met de onttrekking van een overeenkomstig bedrag aan de agioreserve, samenhangend met de uitkering van vijf procent in aande len. eveneens f123.625. Over 1962 heeft Arch een. winst behaald van f211.586 en werd voorge steld een dividend van tien pet in contanten. iv aapeen 9.000 kg.; bospeen 2.800 50. Anthemus 50 54, Anemonen 10- per bos. Mimie 60 80, Galllardla 120 Eremurus (geel) 1700. Esther «eaa i80 220—370, Wlrrall Supreme 700-900. Pyremldalls 1200-1400. Zln- 1400. Nlmph 1400 1700. Diverse Gla- Groentevelling. Radijs 1000 1300, lonekruld 1400—1500, Peterselie 900 -1000 per 100 bos. uien 1200-1800 TER AAR, 19 juni. Kassnijbonen 1.20 -1.56. Idem B 1.05-1.15. Idem stek 65 95, peulen 1,50 2.80, Idem B 33 1.25, doppers 50 70, capdoppers 60 80. krombekdoppers 80, witte capu- ci ners 65, stamprlnsessenbonen 1.85 1.90. stokprlnsessenbonen 1.90 2.00. tuinbonen 19 26. andijvie 21—31. postelein 19—20, spinazie 53, komkom mers stek 11 16, uien 24, waspeen H jf Idem B 24—37, nieuwe aard- 4.80-6.00, Idem 3 4 80. idem C 3.20-3.90. idem CC 2.20- 2.90, idem kriel 1.70 1.90 alles per bakje van zes kg., sla 1 6.80 12.00, 2 3 .50 6 .30 per 100 6tuks. bloem - selle 6 8. bossjalotten 11, radijs 11 ROELOFARENDSVEEN. 19 Juni. - Groenteveiling. Aardbeien 26 42 p. bospeen 21.00 35.00. kassnljbon Kozakken komen naar Noordwijk De „Don Djiguiten Kozakken", de wereldberoemde ruiters van Baron Osteletzky maken op het ogenblik een tournee door ons land. De vijf en twintig ruiters, één voor één arties ten te paard, hebben met hun vijf tien volbloed Arabische paarden zo juist een succesvolle rondreis door Amerika achter de rug. Op de Cana- rische Eilanden maakten zij opnamen een showfilm, die binnenkort in roulatie komt. Het Nederlandse publiek heeft reeds eerder met deze uitstekende groep kunnen kennismaken. Maandagavond. 22 Juni aa. komen de ruiters naar Noordwijk, waar zij een show geven op het parkeerterrein in de Golfbaan bij de Vuurtoren. Noordwijk heeft de primeur van dit optreden ln het westen van ons land zal tussen Haarlem en Den Haag de enige plaats zijn. waar men de Ko zakken kan bewonderen. Er is een afwisselend programma samengesteld. De „Don Djiguiten Ko zakken" halen adembenemende stunts uit op hun snelle paarden, er wor den Russische dansen uitgevoerd en volksliederen gezongen. De „Djigitov- ka", militaire oefeningen voor de le- gerkozakken van de Russische step pen. waarbij het voor paard en ruiter aankomt op moed en behendigheid, leveren een sensationeel, spectaculair en vaak ook humoristisch kijkspel op. Liefhebbers van paarden, acrobati sche rijkunst, dans. opwindende mu ziek van de balalaika en goed show- werk zullen ruimschoots aan hun trekken komen Begin juli zullen vijf geleer den van de Amerikaanse marine afdalen naar dit op 600 meter diepte te plaatsen onder-water laboratorium. De mannen van wie de voormalige ruimtevaar der Scott Carpenter de bekend ste is. zullen drie weken op de zeebodem vertoeven. i/SMA?r helmus Jacobus, T. Berkhout; Edwin E. Brussel; Willy, zn. van W. en M. Ravensbergen; Pleter. P. Schaap; Ecco Derk. Vliet; Raymundus Johannes l J. A. Ponsioen t GETROUWD. C. Berkhout en W. Llnschooten. OVERLEDEN. i Muljen. 61 Jaar, echtg. >ek; C. van der Blom. 65 C. Zandbergen; C. W.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 15