SANSON Jacht „De Fram" voor Katwijk op zandplaat De koning van de shag Reddingboot voer uitopvarenden bleven aan boord Prijsuitreiking voetbaltoernooi Leidse clubhuizen Brons en goud voor Th. H. Juffermans i D'plomazwemmen in het instructiebad Opgericht 1 maart 1860 Maandag 15 juni 1964 Tweede blad no. 31280 Tijdens onweer met windstoten Bromfietser breekt bij botsing been Op de wegkruising Trompstraat Oosterstraat heeft zich zaterdagmor gen omstreeks half elf een aanrijding tussen een personenauto en een bromfiets voorgedaan. De bromfiets werd bestuurd door een zeventienjarige monteur uit de Tasmanstraat. De jongen kreeg een linkeronderbeenfractuur en letsel aan zijn heup. De E.H.D. zorgde huis. het Academisch Zieken- Met fiets in (le (oude) tramrails Een 30-jarige koopman uit het woonwagenkamp raakte zaterdag avond omstreeks kwart over zes met zijn fiets in de op de vraag of zij het noodzakelijk onden, dat de kerkelijke ambten Advertentie GEREF. vrouwen vragen toegang tot kerkelijk ambt tenge- (Van één onzer redacteuren) Tijdens het onweer, dat ge paard ging met hevige windsto ten en veel regen, is zaterdag avond voor de kust tussen Noordwijk en Katwijk het jacht „De Fram", komende uit Den ;Helder, in moeilijkheden ge- Geslaagden van Rijnlands Lyceum in Oegstgeest Voor het eindexamen Gymnasium van het Rijnlands Lyceum te Oegst geest slaagden de volgende kandi daten Afdeling Gymnasium-A: Anke Bal, Nancy Kool, Carolien Kroes en Jan ce Pree en afdeling Gymnasium-B: Geert Bomhoff, Hans Goekoop, Jan de Kater, Just Kerckhoff, Franka Rrantz. Joost Mulder, Hein Muller, Karei Noordzij, Mar ja Schotanus, Rypke Siersma, Eddy Szirmai en Joan Voormolen. De examens zijn hiermede afgelo pen. Er zijn geen kandidaten afge wezen. CORRESPONDENTIE. I H. J. V. te L. Leiden, Woubrug- ge, Zevenhoven, Wilnis, Loosdrechtse plassen, Hilversum. Soest. Amers foort, Barneveld, Hoenderloo. De schipper, ir. A. J. van Liere, had de zeilen gestreken en probeerde met behulp van de buitenboord motor de Uitwatering in Katwijk aan Zee binnen te lopen. Dat lukte echter niet, want het scheepje liep vast op een zandplaat. Een van de opvarenden er waren drie heren en een dame aan boord zag zwemmende en wa dende kans het strand te bereiken, waar hij contact opnam met de Kon. Noord- en Zuid-Hollandse Reddingmaatschappij. De heer N. Taat, secretaris-penning meester van de plaatselijke com missie van deze maatschappij, gaf direct schipper H. Messemaker op- Schipper H. Messemaker en motordrijver C. Jonker voor aan) keren met de andere be manningsleden van ,,De Fram" naar de reddingboot terug. (In zet). (Foto L.D./Jaap v. Duijn, Katw. a/Z.) dracht met de reddingboot zee te kiezen. Dat gebeurde omstreeks half elf. Door het lage water kon men ech ter niet dicht genoeg bij het jacht komen. Het gevolg was, dat enige beman ningsleden, wadende over de vele ondiepten van de zandplaat, pro beerden het. jacht te bereiken. Daarin slaagden zij. Zij hebben toen een lijn aan het jacht beves tigd en getracht het scheepje vlot te trekken, zonder resultaat echter Daarna heeft de schipper nog ge vraagd of er opvarenden naar de vaste wal gebracht moesten wor den, doch alle vier verkozen zij aan boord te blijven en hoogtij af te wachten. tramrails op de Stationsweg volge waarvan hij de macht stuur verloor en tegen een juist pas serende auto viel. De fietser liep by dit ongeluk een hersenschudding en schaafwonden aan het gelaat op .Hy werd door de EHD naar het Acade misch Ziekenhuis vervoerd. Fietser slaat over cle kop Een zestienjarige Leidse fabrieks arbeider is gisteravond omstreeks half zeven met zijn fiets in de Suri- namestraat over de kop de worden opengesteld. raakte bewusteloos en moest door de EHD naar het St.-Elisabeth-zieken- huis worden vervoerd. De jongen liet zich voorttrekken door een bromfietser, toen hij over een steen reed en over de kop sloeg. Ruim 70 procent antwoordde: ja. Tegen openstelling van de ambten verzette zich 21 procent terwijl de rest geen mening had. De resultaten van deze opiniepei ling, die werd georganiseerd door de Bond van gereformeerde vrouwen verenigingen, zijn als studiemateriaal ter beschikking gesteld van het. depu- tatenschap, dat- aan de generale sy- - moet an de de kerk. Van de ruim drieduizend deel neemsters aan het onderzoek waren er 750 voor openstelling van alle ambten, 676 voor openstelling van alleen diakenambt en 706 voor alleen de ambten van ouderling en diaken. Uit de reacties bleek, dat men wel van mening is, dat de vrouwelijke ambtsdrager in de kerk specifiek haar geschikt werk moet hebben. Bij vrouwelijke predikanten werd met nadruk gepleit voor predikanten met byzondere opdracht: geestelijke ver zorging van zieken, bejaarden, alleen staanden. verpleegsters en verder in de zending. te Haamstede naar Kamerik J. J. Poort, legerpred. te Haarlem, die be dankte voor NIeuw-Vennep-Abbenes Nljei Domburg, Westka- dle^ bedankte GEREF. KERKEN' (vrUgem.) Beroepen te Drlesum-Wouterswoude Groningen. Wlldeboer. kand. Als geslaagd sluitstuk jaarlijks voetbaltoernooi, was vertegenwoordigende ploegen Leidse clubhuizen in de afgelopen week voor de zevende maal om het kampioenschap streden, had zater dagmiddag in de grote zaal van het Leidse Volkshuis de feestelijke prijs uitreiking plaats. Nadat „The Sunny Beats" oJ.v. Ruud van der Kraats stemming erin hadden gebracht, richtte pater De Ponti, directeur-aalmoezenier van „Het Honk", een korte felicitatie- toespraak tot de kampioensploegen. Met een toepasselijk woord ging hij vervolgens over tot de prijsuitreiking aan de aanvoerders van de winnende ploegen. In verband met het onbe vredigende verloop van de strijd in de afdeling junioren I, stellen zowel het kampioensteam De Spreewpot als de tweede en derde prijswinnaars, resp. Het Honk en In de Vroolijcke Arke hun prijzen weer ter beschik king van de toernooileiding. „Wij kwamen in het bezit van de wissel- Houtkrullen vatten vlam Bij de houthandel Van Hoeken aan de Waardstraat heeft zaterdagmor gen omstreeks kwart over tien een brandje gewoed, dat door de Leidse brandweer snel werd geblust. De brand is ontstaan in een mot bunker, waarin zaagsel en houtkrul len waren opgeslagen. Door de hitte kwam de bunker, die uit ijzer en be ton is opgetrokken, roodgloeiend te staan. Tevens vatte door oververhit ting de in de directe omgeving van de bunker aanwezige zaagselstof vlam. De schade bleef tot de bunker beperkt. Het vuur werd ontdekt door enkele jongens, die achter het bedrijf Veertig jaar bij N.Z.H.V.M. het beker door diskwalificatie van twee de ploegen en dit schonk ons geen vol doening. Volgend jaar doen wij het nog eens over en dan leggen wij met voetballen beslag cp die beker", aldus motiveerde De Spreewpot-ploeg de teruggave van de wisselbeker. De heer Barendregt dankte hierna namens alle clubhuisvoetballers de dertien fluittisten, die geheel belan geloos en ten koste van eigen vrije tijd hun onmisbare bijdrage tot het welslagen van het toernooi 1964 had den geleverd. Als blijvende herinne ring bood hij de jongelui een vaantje Sprekende namens de scheidsrech ters maakte de heer J. Jongeleen hierop aansluitend bekend, dat de door de scheidsrechter beschikbaar gestelde beker voor het clubhuis, dat in het. toernooi de beste algemene Lnd™k maakte was gewonnen door het clubhuis „Het Honk". De middag werd besloten met een gezellig samenzijn, dat behalve door „The Sunny Beats" nog werd opge luisterd door de St.-Paulus padvin dersband, de Jeugdige goochelaar „Jilewi" en Ton van Vliet met zijn gedresseerde hond „Toto". Laatst genoemden zijn leden van het be kende jeugdcircus „Atleta". Uitslagi en het toernooi 1. liet tje); Honk (wisselbeker De Spreewpot (vaantje)3. Het Mie.' (vaantje); afd. pupillen B: 1. De Stichting ter bevordering van het zwemonderwijs in Leiden en om streken heeft zaterdag in het in structiebad onder de Louise de Colig- ny-hbs opnieuw een groot aantal (141) leerlingen laten afzwemmen. Slechts écn kandidaat moest worden afgewezen. Van de zijde der ouders bestond veel belangstelling. Diploma A jongens: P. F. Lens, H. P. van Tilburg, W. van Meeuwen, T. Gathier, R. A. J. Janssen, R. G. W. Ugnac, T. S. A. Geertsma, G, van der Sluys, D. Laminbon, B. Oei Swan, R. Koolhaas, J. H. C. Laman, P. J. J. Advertentie Verbouwings-uitverkoop Tientallen werkelijke koopjes horloges, klokken, sieraden, cassettes JUWELIER - HORLOGEP v. d. WATER Haarlemmerstraat 207. Nieuwe leiding Leger des Heils Als opvolgers van de onlangs naar lerseke vertrokken korpsofficieren jan het Leger des Heils in Leiden, «piteins dra F. A. G. de Klark en •apiteine E. Berman, zijn in deze «unctle aangesteld brigadier Drentje «n diens echtgenote. Het echtpaar tentje is donderdag in een Leger- ^tnenkomst een hartelijk welkom in ue Sleutelstad toegeroepen. Gelet op de wens van de nieuwe korpsofficie- ren om met alle onderdelen van het Leidse korps kennis te maken, zal Morgenavond in de korpszaal een jj^rroetingssamenkomst worden ge- Lut, J. Noorlander, J. Vreeken, R. A. J. Minke, B. de Groot, J. van Zand wijk, G. Mos, F. H. J. Sobels, E. Mul der, J. 't Jong, R. E. B. van Rijnswou, A. W. van Schadewijk, J. F. de Leeuwerik, J. van Klinken, N. P. Massaar, J. H. Schipper, O. S. Kie viet, H. A. Hummer, J. A. Haak, H. M. Noordzij, R. Meissner, F. de Jos- selin de Jong, K. Willemsen, J. Spij ker, M. Perfors, J. van der Lelie, J. Pennings, C. M. Kampenhout, H. Kriek, F. van der Kooy, N. F. Duy- zens,. J. Huizinga, R. Postma. Diploma A meisjes: P. J. O. Bran derhorst, M. van Iterson, C. J. C. So bels, E. de Wit, Y. M. Prins. A. Blok. N. L. van der Kraats, T. Ba velaar, M. Goslings, M. L. Roos. I. Teunissen, I. C. Hendriksen, W. Geertsema, F. van Zonneveld, N. J. Paats, M. Nieuwen- huis, T. de Graaf, M. C. Barendse. J. van der Kraats, E. V. Plas. A. Knot, P. Irik, A: Lagerweij, A. de Mos, J. J. L. Stoffel, A. Perforss, T. Buitenom, H. E. Szirmai, G. Wijnands, E. Kramer. J. Kampenhout, M. Krijgsman, W. A. Boter, G. van Erkel, A. Heringa, E. H. D. Mulder, L. Humme, J. T. Gilhuis, J. P. Winterkamp, C. de Hertog, M. D. de Zeeuw, D. Peet, J. van Vliet, M.' In 't Veld, C. C. Blom, R. Straten, A. M. Stoop, A. Pannekoek. E. van der Linden, W. C. Tukker. M. H. van der Steen. Diploma B jongens: R. Rulgrok, J. C. Ouwerkerk, A. J. Vermet, R. J. Jansen, J. G. Wijnands, N. A. Stol, K. van Nood. R. C. van Ris, H. Knot. W. van Schie, H. van de Lelie. P. Klein, G. Schimmel. M. Paats, N. van Al- bada, S. Wijnands, H. van der Ven, M. Fontein. Chr. A. J. Deckers, J. Brokaar, E G. Beeftink. K. Steen- beek, E. den Hertog, H. Sierag, C. du Prie, K. Crama, G. van Possum. Diploma B meisjes: M. T. Ruigrok, I. Smittenaar. S. de Jong, M. Crama. E. M. Fontein. A. Brokaar. N. Zwa nenburg. S. M. Scheltes. P. C J. Velt- man, M. Lansveld. J. H. de Jong, L. Blok, M. H. de Jager, T. de Joode, Y. Prins, J. Muloer. Het was zaterdag precies 40 jaar geleden, dat de heer Th. H. Juffer mans als remise-beambte in dienst kwam bfj de N.Z.H.V.M. met als standplaats Leiden. In de loop van deze 40 jaar is de nu 63-jarige heer Juffermans opgeklommen tot con- ducteur-treingeleider en vervult sinds de opheffing van de „blauwe tram" de functie van conducteur I. In verband met dit jubileum werd de heer Juffermans zaterdagmorgen in zyn woning aan de Waldeck Pyr- montstraat hartelijk gehuldigd. Wet houder ir. J. J. G. van Hoek, spre kend namens het college van B. en W., schetste de voorbeeldige staat van dienst van de heer Juffermans en feliciteerde ook zijn werkgeefster, de N.Z.H.V.M. met dit gedenkwaar dige jubileum. De waardering, die bij de N.Z.H. Academische examens Aan de Leidse Universiteit zijn ge slaagd voor de examens: kand. kunstgeschiedenis de heer R. Volle mans (Amsterdam)doet. sterre- kunde de heer A. M. van Genderen (Leiden); doet. geneeskunde de dames Han Biauw Nio (Rotterdam) N. Lachinsky (Oisterwijk, N.-B.), C. Ch. Rodenburg (Den Haag», P. Th. A. van der Stap (Voorburg); semi- artsenexamen de heren H. W. Jens (Wassenaar), Th. J. P. Kouwen- hoven (Den Haag). J. G. R. Voldi (Delft), A. R. Wattendorff Haag Wethouder ir. J. J. G. van Hoek speldt de koninklijke onder scheiding op. en gemeente wordt gekoesterd voor het werk van de heer Juffermans kwam wel bijzonder tot uitdrukking in de bronzen eremedaille verbon den aan de orde van Oranje Nassau, die hem door H.M. de Koningin was toegekend. Namens de directie bracht de heer F. van Randwijk, chef van de vervoersdienst, de jubilaris hulde en dank voor diens dienstbetoon en plichtsbetrachting, twee eigenschap pen, waarmede „de oude garde", al dus spreker, de NZH haar uitste kende naam heeft gegeven. Hij liet zijn waarderende woorden vergezeld gaan van de bij de onderscheiding behorende draagmedaille. een enve lop met inhoud en de gouden legpen ning met het gebruikelijke getuig schrift van de Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Eindexamen St. Agnes lyceum Voor het eindexamen zijn aan het St.-Angnes Lyceum voor diploma A geslaagd: A. W. M. Langeslag, Wou- brugge. M. E. C. Menken, Leiden. Den I H. J. Pouw, Leiden. H. J. T. L. M. artsenexamen de heren W. j Smeets, Wassenaar. Voor diploma B: W. Kooyn Het Honk (vaantje)afdeling junie ren 1 (pro memorie)1. De Spreew pot; 2. Het Honk; 3. In de Vroolycke Arke; afd. junioren 2: 1. De Spreew pot A (wisselbeker en vaantje) 2. De Spreewpot B (vaantje)3. Het Mie rennest ((vaantje); afdeling senio ren: 1. De Spreewpot A (wisselbeker en vaantje)2. De Spreewpot B (vaantje); 3. In de Vroolycke Arke Zaai; R. Ouwersloot (vaantje); hoogste aantal behaalde Kuit, met lof punten: 1. De Spreewpot (beker); 2. Het Honk (lauwertak); 3. Het Mie rennest (medaille). Medal-test Dansinstituut Alphenaar in de klasse brons, de heren. Lith; G. C. M. Heyne. met lof; J. J. Bavelaar; A. Coert; D. v .d. Mev; L. Bekkering;B. v. d. Nat, met lof; J. H. Rijskamp. met lof; H. v. Putten, met lof; A. Doornik, met lof; M. Ouwe hand, met lof; J. K. v. Poianen, met lof; E. v. Poianen; L. C. Riezebos; W. Boom, met lof; S. Boom, met lof; P. v. d. Sloot, met lof; A. Tefij; P. v. Duyn; B. K. Olivier, met lof; J. Honsbeek; G. Anderson, met lof; M. Westbroek; J. A. v. Dijk. met lof; P. Laman; G. Blöte; A. v. Leeuwen; J. C. C. v. d. Steen: H. Dubbelaar; M. Candldo; H. W. Schuchhard; E. M. C. Kaak; R. P. R. EradesP. de Zwarte; C. v. d. Reyden; F. P. Pijn- aken; D. van Egmond, met lof; D. Spoor; C. de Groot; A. v. d. Berg; C. K. de La Rie, met lof; A. Siera; R. A. v. d. Mey; J. K. Kransse; C. Boek wijt; A. Quellhorst; J. van de Wete ring; C. Speel; G. R. Möhlmann, met lof; E. C. van Kralingen, met lof A. van Meeteren; M. Ouwerkerk; L. van Klaveren, met lof; C. Weeda, met lof; L. Ju; J. Holland, met lof; N. v. d. Klugt, met lof; J. Duivesteyn, met lof; W. Wijngaarden; M. Moraal; A. v. d. Zwan; G. v. d. Mark; H. A. Baars, met lof; L. Hogewoning, met lof; S. Halbertsma, hoogste met lof; C. J. de Jong; L. C. van Duin; W. Buys; Ch. H. Vlasveld; K. Zitman; W. van Strigt, met lof; Th. van Har- teveltC. J. van Hartevelt; L. J. Baart; J. Verschoor; B. L. Crama; J. M. C. Nagtegaal; en de dames J. v. d. Horst; B. Verlind. met lof; C. Binnendijk; G. Reizevoort, met lof; J. Schroef; L. Massaar; M. Ouwer kerk, met lof; A. Tichgelaar, met lof; A. v. d. Plas; M. Vooys, met lof; E. v. Zeyst, met lof; G. Leensvaart, met S. Huber; F. C. Huber; D. Wag- ter, met lof; C. Vavier, met lof, Soest, met lof; M. Vonk; H. Hette- S. Meyers, met lof; T. Olivier, met lof; H. Majolee, met lof, Loef, met lof; J. H. Versteeg, met lof; M. v. d. Leek; I. Korpelshoek; R. Zwart; C. S. Hoogendoorn; C. Mul- H. Dubbelaar; M. Bodrij Zwaan, met lof; L. Mooten, met lof; t j BroerSi me(. lof Klinkhamer; M. W. laar, de Cler, Helneman. jt Gent, met Lof; H. P. ten'üonke- Zondagsplicht voor rooms-katholieken De rooms-katholieke bisschoppen hebben de bevoegdheid gekregen ln bepaalde „speciale gevallen" aan rooms-katholieken toe te staan op zaterdagavond in plaats van op zon dag mis te horen, zo hebben Vati caanse kringen zondag gezegd. Deze bevoegdheid zou reeds enlgö tijd geleden verstrekt zijn. Qnder de speciale gevallen gelden het beoefenen van sport op zondag, speciaal het skiën in de winter, week- einduitstapjes, tekort aan geestelij ken en het moeilijk bereikbaar zijn van een kerk in dorpen die onder een laag sneeuw liggen. Verscheidene Italiaanse, Zwitser se en Argentijnse diocesen hebben de betrokken bevoegdheid reeds ontvan gen, alsmede rooms-katholieken in Israël, waar de zondag niet als rust dag wordt beschouwd. De permissie kan ook worden verleend voor de verplichte zondagen", weekdagen die door een rooms-katholiek als zondag gevierd moeten worden. Naar wij van bevoegde zyde ver nemen geldt de bevoegdheid niet voor alle rooms-katholieke bisschop pen, maar alleen voor bepaalde dio cesen in Italië, Zwitserland en Is raël, die hierom hebben verzocht. Aan het ambt onttrokken De geref. kerkeraad van Rotter dam heeft in de gistermorgen ge houden kerkdiensten aan de gemeen te medegedeeld, dat één der predi kanten, ds. J. M. v. Krimpen zijn bediening heetft neergelegd. Ds. v. Krimpen die werkzaam was voor de Stichting Evangelisch Herstel en Opbouw arbeidde sedert 1944 te Rot terdam en was daarvoor zes jaar predikant te Hornhuizen-Klooster- Ds. H. J. Kouwenhoven met emeritaat Ds. H. J. Kouwenhoven uit Wape ningen, predikant in de Geref. Ker ken, hoopt vrijdag zeventig jaar te worden. Nadat de heer Kouwenhoven in het begin van 1926 beroepbaar was verklaard in de Geref. Kerken werd hij op 13 juni van datzelfde jaar door zijn vader, ds. H. J. Kouwen hoven, die van 1899 tot 1930 ruim dertig jaar te Leiden heeft gestaan en die in 1931 is overleden, bevestigd als predikant van de Geref. Kerk van Leidschendam. Sinds 13 oktober 1929 dient ds. Kouwenhoven de Geref. Kerk van Wapeningen. In verband met het bereiken van de zeventigjarige leeftijd is met in gang van 1 juli aan ds. Kouwenhoven emeritaat verleend. Demonstratie tegen Spaanse kroonpretendent Hengelwedstrijd ,,De Stalen Band" „De Stalen Band" hield zaterdag morgen een viswedstrijd in het Nieuwe Kanaal. Om zeven uur had den er zich vierenveertig vissers ver zameld, die gezamenlijk een tamelijk deelnemers haalden vissen naar boven. Alle levende vis werd na afloop in het water gewor pen. De uitslag was als volgt: 1. Ardennen 1515 gram; 2. B. Brand 958 gram; 3. Stikkelorum 820 gram; 4. A. v. d. Vlist 543 gram; 5. H. Barendse 495 gram; 6. W. de Bres 468 gram; 7. J. Singeling 411 gram; 8. N. Verhoog 331 gram; 9. Montanus 273 gram; 10. J. Neuteboom 272 gram; 11. J. Iterson 181 gram; 12. K. Slimmers 168 gram: 13. A. Dubbelde- man 168 gram; 14. Arkeveld 110 gram: 15. G. Goddijn 95 gram; 16 Överdijk 77 gram; 17. J. Hoxs 69 gr 18 J. Trouwee 64 gram; 19. Krom wijk 60 gram: 20. H. Rusman 51 gram; 21.K. Arnoldus 49 gram; 22, Mooyenkind 38 gram. Eindexamen Sted. Gymnasium Van groep 3 van de eindexamen kandidaten aan het Stedelijk Gym nasium slaagden vcoor diploma B: de dames A. J. Oostrhuis, A, V. la Ri- vière, M. N. A. Veldhuijzen, T. M. Willemsen te Leiden, en E. E. Roelofs te Oegstpeest en de heren: J. van der Sande, G. D. C. Vosmaer, N. M. de Water te Leiden en K. Waasdorp te Oegstpeest. Van Groep 2 slaagden alsnog voor diploma B: de heren J. G. M. de Jong te Zoeterwoude en G. Meelker te Leiden. Een kandidaat werd afgewezen. merding, Voorschoten, A. M. C. Lindenhoff. Leiden en C. M. P. van Noort, Leiden. Met drie kandidaten wordt het examen voortgezet. Zaterdagochtend zijn vijf personen vermoedelijk Carllsten, aangehouden, die op de jaarbeurs In Barcelona luidkeels beledigende opmerkingen hadden gemaakt aan het adres van de Spaanse troonpretendent Juan Carlos en zyn echtgenote prinses So- Phla- Laatstgenoemden bezochten de «K/' w'■>aarbeurs *a<erdag toen daar een Nederlandse dag werd gehouden. Men verwachtte dat de aangehou denen na betaling van een boete los gelaten zouden worden. Het bezoek van troonpretendent Juan Carlos aan de „Nederlandse dag" werd algemeen beschouwd als een aanwijzing, dat deze thans defi nitief door Franco als zijn opvolger wordt gezien. Ouwersloot; Lok; J. van Klaveren v. d. Berg, met lof; C. M. G. Varkevisser, met lof; W H van Klaveren, met lof; A. Brouwer, met lof; W. Postma; F. Tukker, met M. de Tombe, met lof; N. Haasnoot met lof; A. Beelen, met lof; M. van Wijk; D. Hoek; L. v .d. Broek; J. E. J. R. Hoge- Spierenburg, M. Belt, met lof woning, met lof; C hoogste met lof; B. lof; H. Bloot; N. v. d. Bent; M. v. d. Bent; R. Gravekamp; A. van Klave ren; G. van Duyn; A. Brittijn; W. van Duyn; mevr. H. van Strigt, met :o.J'„van Kuilenburg; T. Delfos; Y. Stafleu; T. Harkes; R. Jansen' H. Zaalberg. De zilveren ster ontvingen de heren A. Verboon; G. Meyvogel; K. van Tol; C. Wassenaar; J. H. Rubigh' W. Zwart; B. Rubingh; J. v. Heus- T Kriek; T. Rozier; W. Ta- Buysen; J. Rijsbergen; J. den; verne H. Möhlmann; M. v. d." Haven, Filippo en de dames E. Cramer;' jj! W. Meyvogel de Jong; J. Koet; JJ. J. Otto; H. H. Koppelaar; R. Opijnen; E. Robijn; R. Zandbergen; M. v. d. Nat; J. A. M. Leuering; E. van Haas- terecht; M. Minnaard; M. Lagendijk; I. Nieuwkerk; M. Pardon; W. A. H. Agema; C. Zoutendijk; M. C. Was senaar; E. M. Berdsen; T. Zwagema- ker; S. I. Agema. Geslaagden ln het z.g.n. „wereld- pogramma" (tien dansen) waren de heren K. v. d. Hoeven; J. Kriek; J. van Heusden; J. J. Bekker; J. Rijs bergen; A. Buysen; F. Filippo; T. Ro zier en I. Nieuwkerk; M. v .d. Nat; R. Zandbergen; E. van Haastrecht: M. Pardon; M. Lagendijk; M. Minnaard; J. A. M. Leurering; S. I. Agema; T. Zwagemaker; M. C. Wassenaar; E. M. Berndsen; L. v. d. Bos. Dansschool van Leeuwen Bij de dansschool Van Leeuwen slaagden voor brons de dames: C. v. d. Berg, N. Verdoes, R. v. Ingen, T. Dubbeldeman, A. Slingerland' J. v. d. Plas, T. v. d. Plas (met lof), R. Kamphuis, J. Colpa, C. v. d. Vreugd, G. Remmerswaal (met lof), mevr. R. Heijkoop (met lof), G. Kamphuis, C. Stravers, A. Stikkelorum (met lof), J. v. Leeuwen. A. Groen (met lof), en de heren F. v. d. Duin. G. Remmerswaal. C. Bos. D. Philippo. M. Bon, G. v. d. Berg. R. Bos (met lof), J. v. d. Plas, J. de Groot, J. Lepe- MARKTBERICHTEN LEIDEN, 15 Juni. Groente- en fruitveiling per 100 kg: Aardbeien 120- 200. Aardappelen 21-36, Andijvie 22-44, 24, spinazie 32-50. komkommers tomaten 50-167. Per 100 stuks Komkommers 15-53. Sla A 350-1200. Per 100 bos: kroten 15-21. BARNEVELD, 15 Juni. Vette kal- 1512 stuks, kw. f 3.15- le kwal. f 425-f 455, f 325, 3e kwal. f 370-f 385. Varkens (lev. gew.) (In ot per kg) 1,92, t 1.89, lager, prima's boven notering, laar, A. Hoek, C. Heijkoop (met lof), C. Kaapaan, D. de Graaf, C. de Graaf, W. Filarski, E. Schoneveld (met lof). Voor zilver de dames: R. Heijkoop. R. Kamphuis, L. Remmers waal, A. Stikkelorum en de heren: C. v. Ingen. B. Kamphuis, B. Keij- zer. Een zilverster was er voor de dames R. Heijkoop, C. Stravers (met lof) en voor de heren C. Heijkoop en A. Keijzer. De goud met ster ont vingen de dames: H. Olgaar, R, Kamphuis en de heren H. Otto, F,

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 3