Gruwelijk getuigenis proces-Auschwitz 4 volkstuinders ontevreden Leidse zijn nog Films van deze week in Leiden Boger beschuldigd van kindermoord III 2.45 4.50 lil Nadrukkelijke vrolijkheid Billy Wilders Irma la douce Kodak Gezin vecht voor huis tegen E.M.S. Plasticolor! Prima! LenteJIasticolor! Er is ook prima Plasticolor metaallak IVerf? Plasticolor! Haarlemse arts vrijgesproken BADDOEKEN GEBLOEMDE 99 Kort geding in Den Haag PROCES IN LISSABON Bond bestaat volgend jaar kwart eeuw Waar blijft waterleiding in Roomburg? GESLAAGDEN RIJKS MIDD. TUINBOUWSCHOOL LISSE Prolongaties Lunchpakket voor honden Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 24 april 1964 Zesde blad no. 31245 De 55-jarige mevrouw Dunia Wassersztröm, een in Rus land geboren jodin die nu in Mexico woont, heeft gisteren in het Auschwitz-proces in Frankfort als getuige verklaard, dat Wilhelm Boger, een der voornaamste beklaagden in dit proces, eens een appel afpakte van een kind, het hoofd van het kind tegen een muur verpletterde en daarna de appel opat. Daarvoor had zij ge zien dat het kind, vier of vijf jaar oud, tezamen met andere kinde ren met een vrachtwagen het kamp was binnengebracht. Mevrouw Wassersztröm werkte als tolk in de politieke afdeling van het kamp. Zij verklaarde dat 25 gevan genen overleden nadat dezen in haar bijzijn door Boger aan de „Boger- 6Chommel" waren „verhoord". Boger zei hierop tegen zijn rech ters „Die zaak met het kind is een monsterachtig verzinsel voor de pers. Getuige zegt dat er mensen werden doodgeslagen. Dat begrijp is niet". Mevrouw Wassersztröm vertelde vervolgens, dat zü eens een geheel verminkt meisje had aangetroffen onder een stapel lijken. Het meisje zei tegen haar: ,,Ik wil nie' langer bij de levenden blijven, ik wil bij de do den zijn". Het kind stierf dezelfde dag. (Van onze Haarlemse correspondent) De Haarlemse rechtbank heeft een 65-jarige arts vrijgesproken van overtreding van artikel 2 van de wet op de tandheelkundige inrichtingen en teruggave bevolen van het in be slag genomen instrumentarium. De officier van Justitie had twee weken geleden tweemaal een boete van f 1000,- subsidiair drie maanden hechtenis en verbeurdverklaring van het in beslag genomen instrumenta rium geeist. De arts was in hoger beroep gegaan tegen een uitspraak van de kantonrechter, die hem ver oordeeld had tot boetes van f 500,- onvoorwaardelijk en van f 500,- voor waardelijk. De arts zou begin 1962 tot half juni 1063 in een tandheel kundige inrichting in Haarlem werk zaak zijn geweest, zonder hiervan de inspecteur van de volksgezondheid in kennis te hebben gebracht; Advertentie Pl? MOOIE KWALITEIT Grote maat. PER 2 STUKS OVERAL KIJKEN MAAR KOPEN BIJ Haarlemmerstraat 172 - 174 - 179 Herenstraat 9 De getuige, die een boek heeft ge schreven onder de titel „De gehei men van Auschwitz", beschreef ver der hoe een andere beklaagde, Pery Broad. Sowjetrussische gevangenen ondervroeg, Broad bood hen dan heel beleefd een stoel aan en vroeg welk onderwijs zij hadden genoten, welk werk zij deden en of zij Stalin wel eens hadden gezien. Als de gevangene deze laatste vraag wilde beantwoor den, schreeuwde Broad dan opeens: „Jij Sowjet-zwijn, hoe kun je zitten terwijl een SS-man staat??'. Eens had Broad haar bevolen de kaarten van alle prostituées uit. de bakken te lichten omdat hij een bor deel wilde openen. „De wereld zal zien dat wij een model-kamp hebben. Iedereen kan hier in zijn eigen be roep werken", zei hij haar. Mevrouw Wassersztröm zei dat haar echtgenoot in het kamp was vergast. Zij had zyn kaart gevonden, waarop de letters S.B. stonden wat betekende dat hij een „Sonderbe- handlung" had ondergaan. Toen 7e hierbij haar tranen niet kon bedwin gen, zei een SS-er tegen haar: „Je hebt geen man nodig, je wordt ook vergast". pi p* pk pt p* p* pê p* p* pk p* p* p* iimnnuiMMiiirmm KENNERS KOPEN (Van onze Haagse correspondent) „Als de gemeente Den Haag het gezin Jansen niet aan een huis helpt dan doet de E.M.S. het", zo beloofde de Haagse advocaat mr. A. H. Za- noli gisteren tijdens een kort geding voor de president van de Haagse rechtbank. Zijn tegenpleiter, mr. L. van Heyningen reageerde onmiddel lijk: „Dan vraag ik opschorting van dit geding tot er een huis beschik baar is". De moeilijkheden bleken echter niet te zijn opgelost. Mr. Zanoli wilde eerst liet zeemansge- zin Jansen uit het huis hebben en pas daarna zjjn belofte waar ma ken. Vertrouwen bleek mr. van Hey ningen niet te hebben. Hij zei: „Dan weet ik zeker dat het gezin op straat zal staan". Het ging bij dit geding voor de ontruiming van het hoekhuis Spui Houtmarkt, dat Zwolsman's E.M.S. heeft gekocht en wil wil slopen om bouwgrond te hebben voor een nieuw groot complex. Het wordt de E.M.S. wel heel gemakkelijk gemaakt om korte metten met de bewoners van deze buurt te maken. De gemeente heeft hier namelijk een groot aan tal panden bouwvallig en gevaarlijk verklaard, zodat de eigenaar i deels de E.M.S. en deels de gemeente) de plicht heeft tot slopen. „Daarmee heeft de gemeente haar bevoegdheid misbruikt", zo stelde mr. Van Heyningen. optredend voor het gezin Jansen. Volgens hem is er geen instortingsgevaar en hij baseerde de ze stelling op zijn deskundige, de architect ir. J. G. Wiebenga. Deze bestreed het rapport van de gemeen telijke dienst van bouw- en woning toezicht over de staat van het pand aldus: „Als dit rapport juist is, dan zou het huis honderd jaar geleden al zijn ingestort," zei hij. Mr. Zanoli, pleitend voor de E.M.S. zei dat het huis bouwvallig is. De situatie zou nog kritieker zijn ge wonden sinds de huizen eromheen zijn gesloopt. De president, jhr. mr. G. Witsen Elias zal uitspraak doen op vrijdag 1 mei. Advertentie Directe humor Een sfeer dus, die een subtiele filmvormgeving vereist, daar anders banaliteit dreigt. Bij Billy Wilder is het zeker zover niet gekomen. Toch heeft hij naar ons gevoel niet hele maal aan die eis kunnen voldoen. Hij heeft de speelse lichtvoetigheid niet kunnen opbrengen, waarmee bijvoorbeeld sommige Franse cineas ten zo'n onderwerp künnen benade ren. Met wat ironie en wat wee moed treffen zy dan precies de juis te toon om de betrekkelijkheid van alles te onderstrepen en creëren zij een gevoelige voedingsbodem, waar op vluchtige vrolijkheid zo goed kan gedijen. Vergeefs zal men deze verrukkelij ke speelsheid by Billy Wilder zoeken. Hy is er eenvoudig de man niet naar. Hy is nu eenmaal de man, die eens de dolle uitsmijter „Some like it hot" maakte. Toen schreef hij het scenario met I. A. L. Diamond. Nu v.eer. En men kan het merken. De humor is direct en opgelegd. Ze raakt soms het kolderieke. (We denken daarbii aan een vechtpartij tussen de politieman en zyn voor ganger als Irma's beschermer). De sfeertekening is scherp en zonder franje. 'Illllllllllliillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Ontwapenend Het is nu maar. waar men de voorkeur aan geeft. Billy Wilder biedt een vrolijkheid, die geen in spanning behoeft. En in de donkere anonimiteit van de bioscoopzaal kan men zich daar ongeremd aan over geven, ondanks de voor onze begrip pen wellicht wat genante openhar tigheid. waarmede hij het verhaal gestalte heeft gegeven. De komiek Jack Lemmon en de veelzijdige Shir ley MacLaine voelen zich daarbij kennelijk als vissen in hun element. Jammer alleen, dat Billy Wilder zich niet wat meer beperking heeft willen opleggen. Het had de spits heid van zyn filmverhaal ten goede kunnen komen. Alles by elkaar: een ontwapenende komedie, waaraan ve len enkele uurtjes gezellige ontspan ning zullen beleven. IflilllHIIIIIIIIIIIO IRMA LA DOUCE. De Ne derlandse musicalliefhebbers kennen dit Parijse meisje van de vlakte dankzij Lia Dorana bij het Rotterdams Toneel of door Beppie Nooy destijds met een gelegenheidsgezelschap. Nu is Irma opnieuw naar ons land ge komen. Ditmaal in het filmge waad waarin Billy Wilder haar heeft gestoken. De filmcritici hebben haar ver deeld verwelkomd. Desondanks heeft zij veel genegenheid ont moet bij het publiek tijdens haar tocht langs de vaderlandse bio scopen. waarbij ze ook in Tria non is beland. Die gemengde gevoelens by de eer ste begroeting kan men zich voor- fack Lemmon als de komische gesjeesde politieman en Shirley MacLaine als een verrukkelijke ..Irma la douce' in de gelijkna mige filmkomedie van Billy Wilder. stellen. De tragikomische geschiede nis van Irma blijft beperkt tot een klein stukje Parijs, waar de betaalde liefde de hoofdbron van inkomsten is voor de meisjes op de trottoirs en voor hun mannelijke beschermers, die de dag al kaartend en biljartend in de van rook en dranklucht door trokken bistro's doorbrengen. In die sfeer speelt zich de won derlijke liefde af tussen lichtekooi Irma en de gesjeesde politieman Nestor, die tegen wil en dank haar beschermer wordt, maar voor wie geen middel te dol is om zyn Irnyi tot een normaler bestaan te bewe gen. A.N.Y.Y. verwacht veel Amerikanen Dit jaar zal een maximumaan tal Amerikanen Europa bezoeken, wat betekent, dat 1964 voor Neder land een (Amerikaans) toeristisch topjaar zal worden.Dit is de ver wachting van de Algemene Neder landse Vereniging voor Vreemde lingen Verkeer, mede gebaseerd op de reacties van de vooraanstaande reisagenten tijdens de Amsterdam Promotion in New York, een actie die voor een groot gedeelte wordt (efinancierd door de A.N.V.V. In Lissabon is gisteren het pro ces hervat tegen 85 personen die op 1 1 januari 1962 zouden zijn geweest by een mislukte poging om de Por tugese regering omver te werpen. De opstand vond plaats in Bera, op in- geveer 185 km ten Zuidoosten van I Lissabon. Binnen enkele uren wist het leger de rebellie neer t« slaan. Een gewezen officier ter koopvaar dij, Manuela Serra, verklaarde dat de opstandige beweging waartoe hy had behoord de regering omver wil de werpen, doch niet van plan was de grondwet te veranderen. Serra wordt met de vroegere gene raal Delgado als de ontwerper van het plan tot de opstand beschouwd. Delgado behoort tot de acht beklaag den die by verstek terecht staan. Onder de beschuldigden zyn 77 burgers, onder wie vier vrouwen en een priester. De overigen zyn gewe zen officieren. Het proces werd op 28 januari jongstleden geopend, doch na twee dagen op verzoek van de verdedi ging verdaagd. De perschef van de A.N.V.V., de heer C. Roorda, achtte het van gro te waarde, dat tijdens het verblijf in New York nieuwbouw- en uit breidingsplannen van Nederlandse hotels zyn belicht, zodat de laatste aarzeling, die by sommige reisagen ten bestond om in het hoogseizoen reizen naar Nederland uit te schry- ven, nu wel is verdwenen. De ANVV heef:, de afgelopen jaren een vergro te propaganda-actie in de V.S. ge houden, die een hoogtepunt in de Amsterdamse goodwill-actie heeft gevonden. Voor het eerst in de geschiedenis overschreed het aantal overnachtin gen van buitenlanders in Nederland se hotels in 1963 de vier miljoen, [spul Hiervan kwam 13 percent voor re kening van de Amerikaanse toeris ten, die daarmee met de Engelsen de tweede plaats op de ranglijst in namen. De Duitse toeristen blijven ln de meerderheid aldus, de pers chef van de A.N.V.V. Advertentie „Licht van Sjoukje" hindert binnenvaart Veel binnenschippers hebben last van de verblindende verlichting van de nieuwe kunstijsbaan in Deventer, zo bleek gisteren op de algemene vergadering van de Koninklijke Schippersvereniging ,Schuttevaer\ die in Utrecht werd gehouden. Dat is de baan van Sjoukje Dijk stra", gaf de Schuttevaer-voorzitter mr. J. C. M. van Dam te kennen, toen een voorstel van de afdeling Deventer, waarin afscherming van de verblindende kunstijsbaanverlich ting werd bepleit, ter sprake kwam. Medegedeeld werd, dat gestreefd wordt naar een wettelijke regeling inzake verblindende verlichting. De mensen aan de wal beseffen, vol gens de Schuttevaer-voorzitter, vaak onvoldoende, dat de binnenschippers geen eigen lichtbronnen hebben, maar varen op orienteringslichten. Door de „lichten van Sjoukje" wor den ze misleid. De Leidse Bond van Volkstuinver enigingen heeft gisteravond in de verenigingszaal in de Maria Gyzen- steeg jaarvergadering gehouden.. Na het welkomstwoord, in het bij zonder gericht tot het lid van ver dienste, de heer C. Baart, liep de voorzitter in zyn korte jaarrede enigszins op het jaarverslag voor uit. Hy wees erop, dat het jaar 1963 niet gebracht heeft wat velen hadden gehoopt en de onzekerheden voor de leden door het tuinieren voor eigen risico weer in grote mate zyn toegenomen. Voor vele volkstuin ders is het risico om na de nodige investeringen en arbeid toch nog hun tuin te moeten ontruimen te groot geworden, hetgeen onder meer tot gevolg had. dat de vereniging „Tuin- lust" aan de Morsweg werd opgehe ven en ruim 40 volkstuinders ver stoken zyn van een gezonde en ver antwoorde vrije tijdsbesteding. In dit kader betreurde hy het dan ook zeer, dat ondanks de uitdrukkelijke toezegging van gemeentewege nog geen begin was gemaakt met de aan leg van een complex in de Oost- vlietpolder, waardoor de grote kans is ontstaan, dat dit complex dit jaar niet meer beschikbaar komt. Als voorbeeld, dat het college van B. en zijn devies „snel beslissen snel uit voeren" niet altijd even prompt na komt, noemde hy nog het feit, dat de in 1961 toegezegde aanleg van de noodzakelijke waterleiding in het complex Roomburg nog steeds niet gerealiseerd werd. Het jaarverslag van de secretaris, de heer J. v. d. Zwart, gaf een dui delijk beeld van de bondsactiviteiten in het afgelopen jaar. Naast de jaar lijkse bloemendag voor de ziekenhui zen, organiseerde de bond weer een aantal cursussen, drie tentoonstellin gen en tuinkeuringen op de volks tuincomplexen. Op 21 december j.l. telde de bond negen aangesloten ver enigingen met in totaal 921 leden. Hoewel het batig saldo was terug gelopen. bleek uit het verslag van de penningmeester, de heer P. v. d. Berg, dat het afgelopen boekjaar in financieel opzicht vrij gunstig is ge weest. De hierna volgende bestuursverkie zing leverde geen moeilijkheden op, daar de periodiek aftredende leden de heren J. v. d. Zwart, P. v. d. Berg, G. J. H. van Tuyl (2de pen ningmeester) en J. Blom talg. ad junct) allen by acclamatie werden herkozen. In verband met het 25-jarig be staan van de bond in april 1965 werd besloten om te trachten een jubileumtentoonstelling te organise ren. Voorts hechtte de vergadering haar goedkeuring aan een receptie van het bestuur op of omstreeks de jubileumdatum. Hierna maakte de voorzitter de uitslag van de keuringen op de niet permanente volkstuincomplexen be kend en reikte hy met een toepasse- ïyk woord de prijzen aan de verte genwoordigers van de drie best on derhouden complexen uit. De uitslag luidde: 1ste prys (wis selbeker en vaantje) „Het Zonneveld" 131 ptn: 2de prys medaille) „Room burg", 125'l- pt: 3de prys (medaille), „Zuid-West". 116 ptn. Nadat met algemene stemmen was besloten or* ook dit jaar weer di verse activiteiten te organiseren, volgde nog een korte rondvraag. Advertentie Goud van Nevada Routinewerk REX Het gebruikelijke cowboy- decorum, dit keer met een overvloed slecht volk, de obligate saloon, schiet-annex vechtpartijen en een charmante cowgirl om het geheel aantrekkelijk te maken en te com plementeren. De cowboy Tanner heeft zich meester gemaakt van het goud in de bank van de staat Neva da., maar als men hem arresteert wordt niets op hem gevonden. Het ligt voor de hand dat hy de goud schat ergens heeft verstopt. Maar waar De sheriff laat hem door middel van een list ontsnappen, in ae hoop dat Tanner de schat zal ophalen. De dief vindt dan op een gegeven ogenblik een wat merkwaar dige cowboy op zijn pad en trekt met hem op. Zij komen in een klein plaatsje en de onbekende is daar zo onvoorzichtig zijn ware identiteit Drijs te geven aan de lieve dochter van een ranch- en caféhouder. Deze laatste dorst ook naar goud. zodat tenslotte een stevig aantal cowboys hoog de bergen in trekt om daar de beslissende slag te gaan uitvechten. Incognito Imitatie Tijdens een bijeenkomst in de H(jks Middelbare Tuinbouwschool in Lisse werden gistermiddag de bevorderingen hekend gemaakt en de diploma's uit gereikt. Bevorderd naar de tweede klas: B. van der Aart, Lisse. K. Alkemade. Noordwijk. P. Apeldoorn, Egmond-Bln- oen. J. van Bakel, Heemslede. A. Bak- Ker, Den Helder. N. Barnhoorn, Noord- wijk. P. Beelen. Heemstede. K. van der Bent, Voorhout. H. Broekhulzen, Lisse. W. van Dis Czn, Fijnaart. W. van Dis Lzn. Fijnaart. J. van Dijk. Hlllegom. A. van Haaster, De Zilk. W. Heemskerk. De Zllk. L. Hogervorst, Noordwyker- 1 Overveen hout. A. Kamp, Wintel (N-H). Th. A. P. Drost, Koppers. Den Haag. M. van der Linde, Rijnsburg. H. Llndhout, Noordwijk. A. Lommer se. Hlllegom. F. van der Meer, Noordwijk. J. Niesten, Beverwijk. G. Nleuwenhuis, Lisse. A. Rot. Heemstede. C. Rulgrok, Noordwijk. A. de Ruiter, 's-Gravenzande. J. van der Salm. Hll legom. J. Schoorl, Lisse. J. Vink. Hllle gom. B. de Vlieger, Abbenes. J. van der Vlugt, Sassenheim. G. van Went, Noordwijk .Th. Zandbergen. De Zllk. (tussentijds vertrokken: 4 leerlingen) (niet bevorderd: 3 leerlingen). Bevorderd naar de derde klas: F. Beelen. Lisse. F. de Beer, Noordwijk, L. Berbée. Lisse. J. Dainen, Hlllegom, A. Doeswijk, Voorschoten. A. Durleux, Katwijk aan de Rijn. D. van Es. De Heen (N.-B.). A. de Groot. Breezand. P .de Groot, Noordwijk. H. Heemskerk. Noordwljkerhout. J. Tin. Den Hoorn (Texel). H. van Iterson, Oegstgeest Th. Koot, Wassenaar. J. Kroes. Sassenheim P. Kuip, Texel. J. Langelaan. Hlllegom. J. Leenen, Warmond. W. Loots, Enk- hulzen. J. Meskers, Hillegom, M. Nleu wenhuis. Lis6e. Th. Penning», Noord wljkerhout. T vaii Rhijn, Noordwijk P. van der Salm, Voorhout. W. van Schle, Noordwuk. L. Schoorl. Lisse. J van Tongeren, Hlllegom. J. Veelenturf. Hlllegom. W. van der Veer, Lisse. H. Vernooy, Bennebroek. G. Vink. Lisse. G. Vllct-Vlleland. Noordwijk. J. Voges, Bennebroek. C. Warmerdam, Vogelen zang. C. van Waveran, Hlllegom. W. Wolkers. Oegstgeest. F. Zandbergen. Sassenheim. (niet bevorderd: 5 leer lingen). Het diploma van de school verwier ven: M. Bakker. Sassenheim. H. J M. Beelen, Heemstede. .T. H. de Boer, A. M. Blom. Sassenheim. Lisse. J. H. M. Eijklng. Heemskerk. F. A. Goemans, Hlllegom F. H. Heemskerk. Noorawljkerhout. M C. M. Kroon. Noordwljkerhout. C. J Lommerse. Bennebroek. J. W. L. Lom- merse, Noordwljkerhout. P. van der Maarl, Abbenes. C. Nleuwenhuis, Hil legom. R. E. Nleuwenhuis, Lisse. W. .1 M. Onderwater. Lisse. Th. H. A. Oostdam, Noordwljkerhout. C. P. Pen- nlngs. Breezand. G. C. M. Prins, Voor hout. J. R. M. van Relsen, Sassenheim. A. C. M. van Rooden, Hlllegom. L. J. M. Roozen. Noordwijk. H. C. van Scha- gen. Egmond-Binnen. R. Th. Schilp- zand, Sassenheim. C. R. J Veelenturf, Hlllegom. J. T. M. Venneman, Neder- horst den Berg. J. C. P. Verklei), Sas senheim. D. R. van der Voet. Hlllegom. C. F. de Vries. Haarlem. J. P de Waard. Egmond aan de Hoef. C. B. Warmenhoven. Hlllegom. P G. Th. Warmerdam. Noordwijk-(erhout)A. P. T. van Werkhoven. Lisse. D. S. Wil brink. Sassenheim. E. A. C van Wln- sen. Warmond. W. J. de Wreede. Ben nebroek. (Afgewezen voor het diploma: geen). Ngo Dinh Can in hoger beroep Ngo Dinh Can, een Jongere broer van wylen president Ngo Dinh Djem, die woensdag door een revolutionair tribunaal wegens moord, afpersing, onwettige arrestaties en illegale fi nanciële transacties ter dood werd veroordeeld, heeft tegen deze uit spraak hoger beroep aangetekend. Men acht het waarschijnlijk dat het vonnis in levenslange gevangenis straf zal worden omgezet. Volgens dagbladberichten in Saigon zou kardinaal Spellman, de aartsbis schop van New York, een beroep op de Zuidvietnamese autoriteiten heb ben gedaan om clementie te betrach ten jegens Ngo Dinh Can, die ernstig ziek is. Tippitt postuum onderscheiden D. Tippitt, de politieman die werd gedood toen hy op 22 november 1963 probeerde Lee arvey Oswald, de ver moedelijke moordenaar van president Kennedy, te arresteren, heeft giste ren twee posthume onderscheidingen gekregen. De onderscheidingen de ere medaille van politie en het politie- kruis zijn de hoogste die het de partement van politie in Dallas kan uitreiken. Een andere politieman. M. N. McDonald, die Oswald wist te grij pen, heeft eveneens een eremedaille gekregen. LID O „Incognito" is een al wat oudere film van Eddie Constan- tine in de rol van whisky drin kende, vrouwen veroverende vech tersbaas. Een van zijn beste rolpren ten is het zeker niet, voornamelijk: als gevolg van het aanvankelijk schimmige en vervolgens simpele verhaaltrant. Het scenario is dan ook niet van Peter Cheyney, de schepper van Lemmy Caution, maar van een zekere Albert Simonin, die wel zijn best heeft gedaan om Chey ney te imiteren, tevergeefs. „Incog nito" is trouwens ook met minder ironie gemaakt dan andere Constan- tine-films. CAMERA prolongeert, zoals wel te venvachten was. Fellini's „8Va", dat, zuiver filmtechnisch bezien, bij zonder knap in elkaar zit, maar vrij wel geen moment ontroert. Het werk is sterk autobiografisch. STUDIO trekt nog een week op met „De mooie Antonio". Deze film belicht op ironische, maar niet altijd smaakvolle wijze bepaalde „toestan den" op Sicilië. Plezierige ontspanning garandeert „De man met de vijf paspoorten", ge- prolongeerd door LUXOR. Een blij moedige thriller met Audrey Hepburn en Cary Grant in de hoofdrollen. BURGERLIJKE STAND j VAN LEIDEN GEBOREN Philippe Johannes Cornells, zn van J. M. F. L. Elllgens en P. P. Terheij- den; Anita Jozina. dr van A. A. van Tol en E. Burger: Elsbeth Johanna Jacoba, dr van J. Kleynenberg en J. A. D. Arps; Theodorus WUllbrordus, zn van T. J. Klinkhamer en E. M. van Steen bergen; Maria, dr van J. de RooiJ en C. M. Oudshoorn; Robert, zn van D. Zwanzlger en T. Hartevelt; Arle, zn van W. Zuurmond en H. Ouwehand. ONDERTROUWD H. J. Vroom en L. M. de Geus; W. Bloem en J. A. Bronsgeest; J. Tol en T. van der Reijden; P. J. Stlkkelman en A. Verberg; J. A. Maaskant en M. Kleibrink; G. W. Soldaat en E. D. Ro denburg; C. G. van der Lelie en E. J. A., van Heeringen; B. J. LamboolJ en A. E. Filippo; P. J. Scheeren en A. B. Mekking; G. van Dorth en A. C. Dek ker; R. van der Heijden en C. Klein; A. C. Gottenbos en A. van Delft; H. R. Vandehoek en F. A. C. Advokaat; W. F. Brugman en H A. Kalthoff; J. Horseling en J. Demmenle; C. Jeltema en M. van Klaveren; A. H. J. Houwlng en M. A. Krauss; J. M. P. Kempen en R. Laumen. GETROUWD A G. M. van Wlerlngen en T. M. IS. Gijbeis; H. P. H. Haverhoek en P. Ker- dljk; A. Schouten en G. E. L. de Does; J H. Uljé en C. I M. Beckers; H. J. Paddist en C. Colpa; A. P Crama en E. Velthuljzen; A. J. van der MeiJ en J. Stakenburg; H. M van der Kwaak en C. Groenendijk; J. Lens en B. de Graaf; W. Brandt en E. K. Sleljser; H. van der Bij en J. E. Leupe; P. van Unen en J. E. Hulsman; C. H Knljnen- burg en C. M. de Boer; C. Ravensber- gen en E. van Donkersgoed; J. C. Duindam en J. E. B Slrach; N. A. Reijerse en W. Neuteboom. OVERLEDEN J H M Boogers, 65 Jr. man; J. J. C. M. L'Abée, 18 Jr. zoon. Op zondag 26 april a.s. wordt er In de Juliana- en Merwede- hal van het Jaarbeursgebouw te Utrecht de grote U. Z. G. INTERNATIONALE HONDENTENTOON STELLING gehouden. 1260 honden uit vele lan de* en van verschillende rassen zullen met luid gekef om uw aandacht vragen. U zult hier zelfs Japapse poolhonden kunnen be wonderen. En let u eens op: heel veel honden hebben een lunch pakket van hun baas meegekre gen. Wat er inzit? Vlees, tarwe,lever.Mineralen en eiwitten. En veel vitami nen. Hoe dat lunchpakket heet? FLORA MOPJES! Verantwoord hondevoed- sel voor gezonde en levenslustige dieren! FLORA HONDENBHOODFABRIEK - POSTBUS 28 - DORDRECHT

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 11