Warmonder bouwt in achtertuintje jacht Mr. Klaasesz opent nieuwe Rijnbrug de Verhouding Indonesië- Nederland is normaal - Vandaag te water gelaten m Merkwaardig transport DB. SOEBANDRIO OiSCHIPHOL Mededeling in raad Leiderdorp Op vrijdag 18 september BEURS VAN AMSTERDAM Kon. onderscheiding voor C. G. Bovenlander en P. Slewe LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 1 APRIL 1964 Willv Vervoort J overleden (Van onze Haagse correspondent! De humorist Willy Vervoort is vanochtend op 58-jarige leeftyd in het ziekenhuis Westeinde in Den Haag overleden. Aan zyn verschei den is een langdurige ziekte voor afgegaan. Na een verbluf van der tien weken in het ziekenhuis mocht hij op ZS februari weer naar huis. Maar op 18 maart werd hy op nieuw opgenomen. Sindsdien ging de toestand van Willy Vervoort ge durig achteruit. In ons land werd hü na de oorlog snel bekend door zyn succesvol op treden in de „bonte dinsdagavond- trein". Zijn liedje „Cheerio" sloeg bij zonder in. Willy Vervoort was één der wei nige overgebleven volkshumoristen. Hij wist precies wat het grote pu bliek wilde en hij zag kans de men sen te laten lachen, met dezelfde simpele middelen en dezelfde aan stekelijke vrolijkheid als wijlen Wil ly Derby en Kees Pruis. Als klein- kunstartiest was hij een vakman in hart en nieren, één die kans zag zich door de jaren heen te hand haven in een tijd dat eendagsvlie gen kwamen en gingen. De crematie zal plaatsvinden op maandagmiddag 1 uur op de alge mene begraafplaats „Nieuw Eyken- duynen" aan de Kamperfoeliestraat in Den Haag Juwelenroof bijna opgehelderd (Van onze Arnhemse correspondent) In de nacht van vrijdag 20 maart werd uit een juwelierszaak in Arn hem voor f 25.000 aan juwelen ge stolen: armbanden, horloges, ringen, halskettingen en oude munten. De Arnhemse recherche arresteer de in verband met deze inbraak een 20-jarige Arnhemmer en een 19-ja- rige voeger uit Arnhem bij wie thuis een deel van de buit werd ontdekt. Na verhoor leidde het spoor naar Amsterdam, waar in samenwerking met de centrale recherche een 23-ja- rige monteur en 22-jarige buffetjuf frouw werden gearresteerd. Zij ble ken een deel van de juwelen uit Arnhem te hebben gekocht. In de loop van de vorige week werden nog een 23-jarige constructie-schilder en een 29-jarige werkster uit Arnhem aan de groep gearresteerden toege voegd. Beiden worden verdacht van heling. Ongeveer een kwart van de gestolen juwelen is opgespoord. De inbraak is niet alleen gepleegd door de twee gearessteerde inbrekers maar er is nog een derde man in het spel. De recherche zoekt nog naar deze onbekende man. De 20- jarige Arnhemmer heeft aanzienlijk meer op zijn kerfstok dan deze' in braak bij de juwelier. Hij wordt cok verdacht van inbraak in de stads schouwburg en een reeks inbraken in fabrieken en kantoren op het Arn hemse industrieterrein. (Van één onzer redacteuren) Een zeven meter lange motorvlet 'eefde van morgen in de takels ven de Sweilandstraat in War- Dnd. De boot moest met een kraan- igen uit het achtertuintje van de er A. Blok tussen de huizen door een grote vrachtwagen worden takeld. In de Warmondse haven de boot vandaag te water gelaten. Het schip kwam tot stand onder handen van de heer A. Blok. rhtontwerper van beroep, die er Ie vrfje uurtjes aan besteedde. Hij er precies twee jaar geleden aan gonnen. De heer Blok kocht een alen casco in Leiden, liet dat in |n achtertuintje deponeren en ging tn de slag. Hij werkte 's avonds en terdags aan zijn ideaal. Vele jach- n had hij reeds voor anderen ont- »rpen (hij tekende het schip voor I sjeik van Koeweit en het jacht ►or Henri Ford) en nu wilde hij !f ook wel eens zo'n vaartuig heb- Teakhout is erg duur", zei de heer Blok ons vanmorgen. „By een sloper ontdekte ik teakhouten kozijnen, die afkomstig waren van het gebouw van Van Gend en Loos aan de Bree- straat. Ik kon ze goedkoop op de kop 'tikken en ik heb er zelf latten van gezaagd. Hierdoor heb ik mins tens vijftienhonderd gulden be spaard." De heer Blok heeft zijn jacht ge heel met de hand vervaardigd. Hij heeft geen bijzondere machines, maar het gewone gereedschap, dat iedere knutselaar wel in zijn schuurtje of op zolder heeft. Het schip draagt de naam Roèl (de kinderen van het echtpaar Blok he- Met een kraanwagen moest het jacht uit het achtertuintje worden getakeld. (Foto LD/Holvast) ten Ronald en Ellaline). Het is 7 me ter lang en 2.50 meter breed. De diepgang is 65 centimeter en de ton nage bedraagt 2% ton. Het jacht be vat vier vaste slaapplaatsen. De die selmotor is 10 p.k. Het schip is nu ongeveer f 30.000 waard. De heer (Van onze correspondent) President Soekarno heeft mij naar Holland qestuurd, om te symboliseren dat de verhouding tussen Indonesië en Ncdedand 1 weer normaal is en dat we er erg cp zijn gesteld tot een steeds grotere vriendschap te komen". Dit zei de Indonesische minister van Buitenlandse Zaken. dr. Soebandrio, vanmiddag om half twee, nadat hij op Schiphol was aangekomen voor een drie- a vierdaags bezoek aan Nederland. Morgen zal ik besprekingen voeren met uw regering en ik geloof niet, dat zich hierbij moeilijk heden zullen voordoen". Demonstraties 's Morgens waren uit New York, Parys, Tokio en Kopenhagen al In- Blok heeft voor f 10.000 materiaal donesische diplomaten gearriveerd. 1 'J' moeten kopen. Hy heeft zich dus met Er deden zich op de luchthaven eni- g het knutselen in r.jjn vrye tijd ge moeilijkheden voor toen anti-In- f 20.000 gespaard en hy is er terecht j donesische Ambonezen wilden de- trots op. monstreren, maar ze w erden met zachte aandrang door de marechaus see verwijderd. Ook zestig Papoea studenten, die spandoeken meevoer den met teksten waarin de nadruk werd gelegd op vrijheid en zelfbe- voor West-Irian en die een protestnota zouden aanbie den verlieten de luchthaven weer. Sloper Het jacht van de heer Blok be aat voor een gedeelte uit teakhout. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen) Geboren: Digna Philine, d. v. ba lm en baronesse aVn Boetzelaer— Verkade, Rotterdam; Herman Erik, z. v. v. d. HeideVan Doorn. Zeist. Overleden: J. E. M. v Beveren, 54 jr., Den Haag; mr. C. Schillemans jr., Zutphen. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEDOKEN Martlnus, z. v. M. Jansen en L. Moo- !u. Marcel, z. v. H. Fraterman en W. levaart. Wilhelmus Mirtinus, z. v. A. Akerboom en G. C. Lenting. Marco -lliam, z. v. M. Pauw en C. J. van er Spek. Neeltje M., d. v. H van Eiik 1 H. Korenwlnder. Miranda, d. v. F. Hippo en E. van der Zeeuw Hendrik, v. J. Kanbier en S. L. Plantfeber. Iwin Wilhelmus Jacobus, z v. B. van en Berg en L. Lamboo. Eva. d. v. J. oulus en R. F. Colombain. Alexander eonardus Johannes, z. v. J L. War- lerdam en A. C. M. Heemskerk Pleter Em Rugier. z. v. P. M. van Alder- relt van Rosenburgh en J. F. Boon- (oppel. Ronald, z. v. P C Leemans en L Guijt. Rob Theodorus Jacobus, z. M. T. J. de Bruyn en A. C van der •ort. Karin Jeanette Wtlhe'mlna, d. v. W M. vau Cleef en J. H. van der tok. Alexandra Petronella, d. v. A. Re- ier en J. P. F. Vonk Bernadette hrlstel Maria. d. v. J. A. M Cockel en M. Brennlnkmeyer. Erwin Jozephus :>hannes, z. v. J. Kramer en F. M.'B. •uwerkerk. Anna, d. v. N Klinkenberg C. van Duijn. Marcel, z. v. M. J. bh den Heuvel en C. M. Steenbergen, larcellinus Hendrlkus Maria, z. v. H. Janssen en J. H. M. Lelieveld. Mar- iretha, d. v. C. Wervelman en M. van osten. Martlnus Maria Louis. z. v. M. Heynen en T. van der Meer Marcel- nus Theodorus Jozef, z. v. W. J. J. in Zijp en G. C. Machlelse. Maria endrlka Catharlna, d. v. W. J. J. van ijp en G. C. Machlelse. Johanna Wan- erlna. d. v. J. Hartevelt en J. Was- nk. Abraham René, z. v. A Duk en J. Kok. Jolanda Christina, d. v. A. fanrooy en J. W. Korpershoek. Mar- aretha, d. v. H. Klein en A. Glas- tergen. Anna Maria, d. v. J. C. Ganze- "es en M. Vreeswyk. Nlcolaas Alber ts, z. v. W. A. van der Kooy en E. kamphuis. Yvonne Margaretha Maria, v. C. J. van Bakkiun en R M. van en Ing. Hendrlka Jacoba, d v. C. J. en Hollander en J C van 't Wout towita Dewl, d. v. R. S. Karnl en M. f. Sprenger. Martlnus. z. v C. G. Ho enes en K. van Bostelen. Roy Alex- nder. z. v. A. M. Mooymon en G. J. I. Blemans. Cornells, z. v. C. Baas en Molenaar. Hendrlkus Petrus Johan- ie8. z. v. H. Lens en H. P J. Daling, ïleonore Marlette, d. v W Oudhof en 1. M. Vree. Monique, d. v. H. Mole- iaar en J. M. de Graaf. Petra. d. v A. van der Helm en W. Groenewold. Jacob, d. v. E. de Jong en A Groen. Lucia Cornelia, d. v. P. Bruné en L. C. j'Amle. Jannetje, d. v. W. S'.oos en E. Slebert. Astrld, d. v. J. Wegman en C- Duinhouwer. OVERLEDEN A. p. p. T. Verhoeff, 71 Jaar. man. W. J. Bouwer, 85 Jaar, man A. J. M. Stolwijk. 16 Jaar, zoon. H. L. Jansen, 87 Jaar. man. A. van der Krogt 69 Jaar «chtgen. v. A. Regeer. L F. W Stafleu. 85 jaar. wed. v. J. C. van der Kraai) J J. Tromp, 2 weken, zoon. C. van Dijk, 81 Jaar. man. W. de Jong, 64 Jr. man. H. Fillppo, 84 Jaar. man. D. Ha- venaar. 78 Jaar, man. R. Wareman, 3 "eken. zoon. Opgaande lijn I De heer Luns. die zyn Indonesi- sche collega op Schiphol verwel komde. merkte op: „Ik stel er prys op te verklaren, dat ik met byzonder groot genoegen myn Indonesische collega hier heb welkom geheten. Ik kan constateren dat de betrekkingen tassen Indonesië en Nederland zich in opgaande lyn bewegen". Dr. Soebandrio reageerde hierop door te zeggen, dat. hy hoopte dat minister Luns spoedig een tegenbe zoek aan Indonesië zal brengen. Hy complimenteerde de K.L.M. voor de byzondere service by de reis Parys- Schiphol die werd bemoeilykt door dat het grondpersoneel van het Pa- -ryse vliegveld een lang-zaam-actie was begonnen. MARKTBERICHTEN LEIDEN. 1 april. Groente- en Fruitveiling Per 100 kg: Snijbonen 460. Kroten, gekookt 35. Boerenkool 26. Prei 80-100. Rabarber 51-77. Spinazie 49-60. Stoofsla 25-38. Spruiten 50-96. Komkommers 54-109, Uien Plcklers 13.60. Drielingen 13.10. Middelfljn 14.10 Midelgrof 11,90-12.10. W.tlof 80-120. Sla A 11-28. WOERDEN. 1 april. Geen aanvoer Dezer dagen is ingebroken in een by gebouw van het Chr. Lyceum. Uit het kantoor van de concierge werden een blikken doosje met f 1.50 vier balpennen en een fles koffie melk ontvreemd. De AVRO-televisie was van* daag present in de Stadsgehoor zaal. waar in aanwezigheid van speciaal uitgenodigde Leidse jongeren opnamen gemaakt wer den voor het op 21 april uit te zenden jeugdprogramma ..Com bo'. dat voor de derde maal onder deze titel op hel beeld scherm komt. Aan het program ma werken o.a. mede Ria Valk. Ronny Grant en een combo on der leiding van Joop Stokker- mans. Het wordt zoals steeds gepresenteerd door Lieneke van Schaardenburg. Voor deze op name plaatste personeel van de P.T.T. op de doommarkt en Hooglandse Kerk een straal zender. 3EURSOVERZICHT CULTURES VAST Amsterdam 1 april De stemming voor de internatio nale waarden Is vanmiddag meege vallen Gezien de zwakke tendentie van Wall Street, ook voor de Neder landse hoofdfondsen, behalve voor KLM. had men vanmiddag op het Damrak op lagere koersen voor de hoofdfondsen gerekend. Dit bewyst, aldus de beurs, dat de ondertoon van de markt goed ls. Philips v:el wat uit de toon door een gulden lager te noteren op f 147. Kon Olie daalde een halve gulden tot f 149 50. Unilever bleef vrywel onveranderd op f 137.80 I AKU had van winstneming te ïyden waardoor de prys inzakte tot 522 (526). Hoogovens openden 4 punten lager op 640 doch herstelden zich spoedig tot 645. Vanmorgen werd dit fonds verhandeld van 637 tot 640. Dit op het gepubliceerde grote verlies van Dortmund Hörder over het afgelopen boekjaar. Men vergat vanmorgen blykbaar. dat genoemd verlies reeds enige weken geleden bekend werd ge maakt. De handel in alle hoeken van de hoofdfondsen bleef kalm. Aande len KLM werden onveranderd op f 78 geadviseerd. De onderhandelingen tussen de KLM-leiding met Japan I ten aanzien van de vluchten van de KLM op Tokio via de Pool zyn voor I de Nederlandse luchtvaartmaatschap- py gunstig verlopen. De vluchten naar Tokio via de Pool zyn voor de KLM zeer belangrijk in verband met de komende Olympische Spelen in Tokio. Na een kalme en Iets lagere ope ning groeide de belangstelling voor de cultuurwaarden gedurende de ver dere beursduur. De hoek van certifi caten Deli werd weer eens open ge maakt. De vraag voor de leidende cultures kwam hoofdzakeiyk van het publiek. Dit op de komende onder handelingen tussen Indonesië en Ne derland. Genoemde vraag leidde er toe dat de prys voor certificaten Dell opliep van f129 tot f 130.30 (f129). Amsterdam Rubbers lagen zeer vast. Deze aandelen liepen op van 118*i tot 122% (118%). HVA welk fonds ruim een punt lager had geopend op 166. steeg tot 168%. In de scheepvaart hoek was de activiteit gering. De stemming was er pryshou- dend zonder meer. De Staatsfondsen- markt was eerder les gemakkeiyker, ook voor de nieuwe 5% lening 1964. In de lokale afdelingen reageerden aandelen Macintosh praktisch niet op de dividendverhoging van deze maatschappy tot 16 (14) procent. De raad van Leiderdorp heeft gis teravond in ruim twee uur, met in begrip van een korte schorsing, een omvangrijke agenda afgewerkt. Het verheugde burgemeester mr. R. M. Gallas mede te kunnen delen, dat de Commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, mr. J. Klaassesz zich bereid heeft verklaard om op 18 september a.s. de nieuwe Rynbrug te openen. Er werden vele schoolzaken afgehandeld, subsidies toegewezen, huizen en gronden aangekocht, com. missieleden benoemd en een geldle ning aangegaan. Mr. J. J. de Groot (VVD) was met kennisgeving afwezig De toestemming van de raad tot verhoging van de wethouderssalaris sen noemde de burgemeester een stap in de goede richting, omdat, zei hy. de problematiek in deze gemeente ver uitgaat boven het aantal Inwo ners. Openbare ulo Besloten werd tot stichting van een openbare ulo school. De heer P. J. Andrik (PvdA) vroeg het college te willen bezien, of er ook ruimte is voor de stichting van een lagere technische school In deze nieuwe wfjk hetgeen de voorzitter toezegde. Tot leden van het Bureau Sociale Zorg werden benoemd de heren J. H. F. v. d. Berg en H. Bouwman. De gehele KVP-fractie t.w. de heren Evers, Klelss en Tieken stem den tegen, toen de raad besloot tot aankoop van twee huizen. Hoofd straat 86 en 88, voor f. 20.000. Het voorstel zegt, dat er een zgn. kom- plan in voorbereiding is en daarvoor is deze aankoop noodzakeiyk. De heer J. M. Tieken noemde deze transactie onvoordelig voor de gemeente, één van de huizen is bewoond en de huuropbrengst is f. 6,25 per week. De heer A. M. Kleiss zei. dat als de hui zen in goede bewoonbare staat zou den moeten worden gebracht er wel licht nog eens f. 10.000 voor nodig zouden zyn. De voorzitter antwoord de. dat de staat van bewoning vrij goed te noemen is, de huizen zijn solide (in het ene huis heeft wylen burgemeester De Geer nog gewoond) en de woningcommissie heeft direct het lege huis gevorderd. Wethouder Meerburg zei, dat de eigenaar het huis alweer voor duurder had kun nen verkopen, na aanbod aan de ge. meente. De aankoop ging tenslotte door. Voor het houden van brandweer- wedstryden stemde de raad toe het gevraagde krediet f. 500 beschikbaar te stellen. De jaariykse subsidie die de Oranjevereniging ontvangt voor de kinderfeesten e.d. werd van f. 0.75 verhoogd tot f. 1 per leerling inge schreven op de kleuter- en lagere Besloten werd tot het aangaan van een vaste geldlening van de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten, groot f375.000 en bestemd voor de uitbrei ding van de Willem de Zwygerschool, de bouw van de drie houten nood- lokalen voor de r.-k. lagere school, de bouw van een derde noodlokaal voor de openbare lagere school en uit breiding van de verlichting van de Achthovenerweg Jachthaven Van de staat wordt aangekocht de zandput, groot 12.08.50 h.a. voor f 19.000 en bestemd tot jachthaven. Ir. R. Poels (VVD) vroeg het college te willen bevorderen, dat deze jacht haven door ledereen gebruikt zal kunnen worden en uitsluitend be stemd zal blijven voor recreatie. Dit zyn ook de gevoelens van B. en W., antwoordde de voorzitter. Ter verkryging van een speelter rein in Achthoven. heeft de gemeente een overeenkomst getroffen met mevr. C. VisscherVan der Spek. De gemeente zal gedurende 10 Jaar 2000 m2 grond kosteloos in leen ontvan gen. met het recht van optie tot koop voor de gemeente. Tussentydse beëindiging is mogelyk met inacht neming van een opzeg termyn van 1 jaar. De gemeente verleent aan een zoon van eigenaresse, het recht van optie tot koop op een nader door de raad aan te wijzen stuk grond, grootte ongeveer 4500 5000 m2 in de Zyllaan en Meyepolder. Op basis van 50% zal de raad me dewerking verlenen aan de ver nieuwing van de fietsenloods der hervormde school. De heer L. Los (AR) vond dit te ver gaan. de heer P. J. Andrik ging dit. niet ver ge- j noeg. Hy zei. dat na 31 jaar gebruik van een houten loods deze echt wel versleten was. Voor aanschaffing van boekenkasten voor de openbare la gere school stelde de raad f 2460 be schikbaar. Het uitvoeren van het bouwryp maken van het bouwblok zyihof zal onderhrands worden aanbesteed. benoemd mevrouw L. de Ruyter- Kramer. Voor de eerste maal kon de raad het besluit uitvoeren tot het ver strekken van bydragen uit liet Krotopruimingsfonds. Een bedrag van f. 500 zal worden uitbetaald aan mevr. A. de Jongde Mooy, de heer A. de Groot en de heer W. C. van Es. De Herv. Vrouwendienst zal de gevraagde f. 100 subsidie voor het bejaardenwerk ontvangen, maar tegen stemde de heer W. van der Sluys (CHU). die dit een taak van de kerk achtte. Tenslotte werd nog besloten tot het aangaan van een geldlening met de Bank N.V. Ned. Gemeenten groot f. 1.800.000 tot financiering van de kosten van het bouwryp- maken van de gronden in de Zyl laan en Meyepolder. Elf maal aan de noodrem getrokken Een trein van Bergen naar Brussel is gisteren meer dan drie uur te laat in de Belgische hoofdstad aangeko men als gevolg van protesten van de reizigers tegen de jongste verhoging van de tarieven. De trein was nog geen kilometer buiten het station ran Bergen of er werd aan de noodrem getrokken. Tot elf keer toe werd de trein op deze wyze gedwongen te stoppen. Daarna werd besloten de trein maar op een zyspoor te ryden om het andere ver keer op de belangryke lyn Bergen— Brussel te kunnen laten passeren. In Brussel werd aan de Belgische spoorwegen een door tientallen pas sagiers ondertekend protest overhan digd. waarin op scherpe wyze tegen de verhoging van de tarieven stel ling wordt genomen. Rechtsgeding Ter tafel lag voorts nog het voor stel tot aangaan van een rechtsge ding met mr. J. W. S. Paben, Wil- helminastraat 14 alhier, inzake het onderhoud van de voortuin. Zoals i bekend geschiedt het onderhoud van voor- en zijtuinen in de Oranjewyk van gemeentewege.. De heer Paben moest f 13 hierin bydragen, heeft f2.50 betaald, maar weigert het res tant te betalen, omdat naar zijn oor deel het In rekening gebrachte niet in overeenstemming is met het ge leverde. Van Gravin Aldenburg Bentinck zal de gemeente grond aankopen, groot 5.00.70 ha., prys f. 91,152, gele gen in de zyilaan- en Meye-polder. Het onteigeningsbesluit, aanhangig gemaakt tegen mevrouw M. Ouwe handBoekee, Gravin Aldenburg Bentinck en het, Hoogheemraadschap van Rynland kon worden ingetrok ken. Alle grondaankopen, zei bur gemeester Gallas, zyn in der minne geschikt. Tot onderwijzeres in vaste dienst aan c?3 Kon. Juliana school werd Woensdag. 1 april 1964 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad 1000.— vorige slotkoers koers v heden Ned '58 4% 97% 97 Ned '59 4Vi 9611 96*i Ned '60-1 4% 97% 96% Ned '60-11 4% 9611 96% Ned '59 4% 94% 94% Ned '60 4% 9393% Ned '61 4% 93ft 9i% Ned '63 4% 93% 93% Ned '53 3% 89% 89% Ned Gb obi 3% 74% 74% Ned '47 3% 86% 86 Ned '51 3% 94% 94% Ned '53 I-II 90',90', Ned '56 3% 89', 89% Ned '48 3% 83% 83% Ned bel cert. 3% 81 Ned '50 I-II 3% 83% 83% Ned '54 I-II 3% 85', 85% Ned '55 13% 85% 85% Ned '55 II 3*4 87 87 Ned '37 3 86% 86%* Ned Gb ob '46 3 87 87% Ned dol In. '47 3 91'.b 91% Ned Inv cert. 3 97W 97V# Ned '62-64 3 100 Indie *37 3 98, Tndië *37 A 3 92 92 Ned wonbl '57 6 104 104 Ned wonbl *57 4% 95% 95, Ned wonbl '60 4*4 95% 95 ACTIEVE AANDELEN Premieleningen vorige slotkoers koers v heden Alkmaar '56 2% 85 x 84% A'dam '53 3 117% A'dam '51 I 2% 86% 86% A'dam '56 1 2% 84% A'dam "56 2% 91 91% A'dam '56 1112% 90% 91 Breda '54 2% 81% 91% Dordrecht '56 2% 81% Eindhoven '54 83 x 83x Enschede '54 2% 86% 87x Den Haag '52 1 2*6 90% 90 Idem n 2% 91% 91 R'dam '52 I 2% 91*4 90% Idem 11 2% 90% Idem '57 2% 88% 88% Utrecht '52 2% 98» Z.-Holl 1957 2% 87% 87% Zuld-Holl *59 2% 87% 87% Amst. Rubber 118% 123 Ver HVA-mij 167% 168% A.K 526% 522% Deli My cert 129 130.50 Hoogovens cert. 644 646% Philip., gem bez 148.15 147.20 Unilever cert 137.90 137.90 Dordtse petr 691 689% Kon P (50 f 20) 149.95 149 50 Holl Amer Lyn 119 118% Java China Pak 157% 159 KLM 77.90 78 Kon Ned St.boot 151 151% Kon Paket Mij 160 164* Stoomv My Ned 141 141% Nlev Goudr cert 117% 117 v Ommeren cert 285% 285%* Kon. Rott Lloyd 144% 144% N Scheepv Uni® 142 142% S Wethouder S. Menken heeft heden ochtend in restaurant Van der Heij den twee Koninklijke onderscheidin gen uitgereikt: de zilveren ereme daille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau aan de heer C. G. Bovenlander en de bronzen aan de heer P. Slewe. De eerste is chef van de werkplaats en de tweede metselaar by de N.V. Aannemingsmaatschappij Bik en Breedeveld. Op zaterdag 11 april hebben de jubilarissen, die beiden by deze N.V. veertig jaar in dienst zyn, met directie en personeel een feestdag. De heer Menken grappige her. inneringen ophaalde aan gemecn- V.l.n.r. wethouder S. Menken en de heren C. G. Bovenlander en P. Sleeve. schappelyke schoolbelevenissen met de jubilarissen, sprak de waardering van het gemeentebestuur uit voor de trouw, waarmede zy het Leidse be drijfsleven in het algemeen en deze zaak in het bijzonder hebben ge diend. Namens de directie sprak de heer Bik een kort woord van dank. Hij zag in beiden een zeer bekwaam vak man en bezeeelde zijn waardering met een enveloppe met inhoud. MET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov en Gem.leningen A'dam '47 3% 91% 92 A'dam '43 3% 92 92 R'dam "53 4% 95 Idem "37 I-ms% 92% 92% Bankwezen Bank N G 85'5'; 100% 101% Idem '58 5 9911 991* ld N WB "52 4*4 94 94% BVG Rspbr '62 160% 161 BVO Rspbr f500 141*4 141% Irdustr Obligaties Philips Dol "51 89% 90 VERKLARING DER TEKENS ••daan en laten Gedaan en bieden NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interunle f 60 208 208 NefO f 50— 109.50 109 50 Robeco 236 225 Cnitas f50 539 539.50 Ver Bez v 94 f50 133.50 133 Amst Bank 379 375 Cultuurbank 27 28% Holl Bank Deert 237% 237% Ned Handelmy 356 356 Ned Mid bank 213 212% Rott Bank 335 330% Twentsche Bank 304 300 Industrie Ondernemingen Albert Heljn 600 Berkei's Pat 244 241 BorsumU -Wehry 79 80 Bronsw168% 169 Calvé Delft eert 939 936 K Pap v Gelder 201 205 K Ned Grofsm 141% 141% Holl Constructie 162% 165 De Gruyter pref b 162 Ing bur v B nllv 152 Intematlo 271 273 v Kemp en Beg 145% 143% Kon Zout K et Jen 869 866 Leidse Wolsprij 575 575x Mtlller en Co NB 315 312% Ned Kabel fabr 411% 411% Philips pref 55.10 55.70 Rott Dmogd MU 340 x 330 Ver Mach fabr 204 208 Ver Touwfabr 432 431 Vihamy 168 169 Walvisvaart 57 57% Wemlnk's Betony 254 249 Wilton Ptlenoord 250 247 Wyk Heringa 144 144 Zaalberg 127 125 Mijnbouw en petroleum BUI ton 2de r. 448% 448 Kon Petr ff 20) 151 151 Amer fondsen Canad Pacific R 37% 38% Intern Nickel 80% 80% Anaconda 47% 47% Bethlehem 8teel 39% 37% Cities Service 64% 64% General Motors 81 80% Kennecott 83% 83% Republic 8teel 47*4 45% Shell OU 47% 46% Union Pacific 41 51% Un States Steel 60 59 Bieden Ex dividend ExctHim Laten

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 9