Quick Boys kwam pas in laatste kwartier tot volle winst (3-1) ARBITER voelde zich bedreigd in Koudekerk Eerste Keukeiilioflo voor Lissenaar Beel Onverwachte,maar verdiende zege van N oordwij kin Spakei iburg( 1-2 SVOW deed zichzelf de das om bij RCL Ter Leede nu wat veiliger LEID3CH DAGBLAD MAANDAG 2S MAART 1964 Arie v. d. Oever wachtte op een uitvaller. Anton van der Plas aan zijn bewa king kon ontsnappen en een voor zet gaf die Kees van der Plas met z'n borst opving en daarmee meteen zyn bewaker passeerde. Zeer be heerst tikte hij toen de bal over de uitgelopen v. d. Pavert (21) j Meteen was de situatie veranderd, j GVVV perstte er een heftig offensief uit dat bijna tot de gelijkmaker leid- de. Doch uit een heftige doelworste- I ling voor De Hollanders doel kwam de bal op voor Quick Boys ge lukkige wijze net niet over de doel lijn. De wedstrijd werd levendiger. Quick Boys probeerde door te druk- ken en GVVV trachtte de achter- I stand in te lopen. Quick Boys j scheen de gelukkige te worden toen Kees van der Plas weer scoorde, maar op advies van de Veenendaalse grens rechter werd het doelpunt, o.i. geheel ten onrechte, afgekeurd. Het werd J echter toch 31. Kees van der Plas stelde vlak voor het einde Floor van j Duyn in staat de wedstrijd defini- i tief te beslissen. Het experiment met Kees van der Plas op de midvoor - plaats lijkt ons zeer zeker voor her haling vatbaar. Arie v.d. Oever wacht te op de reservebank op een uitvaller, die echter niet kwam Na weken van teleurstellingen is Ter Leede er eindelijk in geslaagd weer eens twee punten te veroveren en mede door de overige uitslagen in de 2de klas A. kunnen de Sasse- mers zich wat prettiger voelen. Nog kan het sein niet helemaal op veilig worden gezet, maar er moet nu toch al heel wat gebeuren, wil het noodlot van degradatie de roodgelen nog treffen. Het was tegen 's-Gravenzande SV, dat ook al weken naar zijn goede vorm zocht een harde, maar wel sportieve wedstrijd, die door de Am sterdamse screidsrechter Jongenelis uitstekend werd geleid. Met een niet fraaie, maar wel doelmatige speelwij ze van de dubbele stopper, bouwde Ter Leede een ware verdedigings muur op, waar de toch al matige Westlandse aanval nu helemaal niet van terug had. Het begon na het eerste terrein- verkennen met een offensief van GSV, dat echter op niets uitliep, om dat de onproduktiviteit van de West landers zich op pijnlijke wijze open baarde. Intussen zat de thuisclub ook niet stil en de speldeprikken, waarmee de verdediging van de be zoekers werd gehinderd, hielden doorgaans meer gevaar in. Het was na 22 minuten één van die momen ten, dat het mis liep voor de 's-Gra- venzanders. Henk Tyssen ving uit het achterland een verre hoge bal op. dacht in de buurt van het SV strafschopgebied „kom laat ik het maar eens proberen" en loste een hoog en hard schot, dat achter de totaal verraste doelman Meye. tegen Inschrijving teleurstellend Een driehonderdtal Lissenaren was gistermiddag naar de Keukenhof ge komen. Niet om de hier en daar schuchter te voorschijn komende kleurenpracht te bewonderen, maar om getuige te zijn van de eerste Keu kenhof-cross. Ongetwijfeld verdiende de door de RKAV ..De Spartaan" uit stekend georganiseerde cross meer aandacht van de Nederlandse atle- tiek-top. Slechts zeven atleten kwa men aan de start voor de 6000 meter klasse A B. De hoofdrace werd zodoende eigen lijk een onderling duel tussen de Spartaan-grootheden Beelen-Smit- Van Gerven, die er op eigen terrein echter geen gelegenheidsrace van maakten. Wim van Gerven sprintte het net sloeg. .Die 10 stand werd tot rust bewaard. Daarna ontwikkelde zich aanvan kelijk hetzelfde spelbeeld, maar toen Ter Leede eindelijk meer ging wa gen bleek, dat ook de Sassemse voor hoede waarlijk de produktie van doelpunten in het groot in voorraad had. Het werd 20 minuten voor tijd 20 toen Manus Molenaar van zo'n kans gebruik maakte. Zes minuten voor tijd deed dezelfde speler dat op nieuw. waarmee hy zijn club aan een wel geflatteerde, maar zeker verdien de 3—0 zege hielp. 1 Vel en W ee der vierdeklassers na het startschot weg. alsof een 1500 weter wedstrijd be Na de eerste heuvelklim had een voorsprong van twintig Ben Smit kwam hem echter gezelschap houden. In de ronde viel Van Gerven terug Piet Beelen zijn plaats aan over. Smit volgde hem tot i meter voor het einde. Toen len echter een twintig met sproing, die hij niet meer i De wedstrijd over 6000 mi de CD-klassers was veel s lairder. Het werd op het parcours een aantrekkelijke s een aangelegenheid was tui Olympus-duo Pronk-Kuilboe besliste de wedstrijd in de op fraaie wijze in zyn voord Sp, De Utrechtenaar H. Verwen winnaar bij de 3000 meter A- nadat J. Vernooy lange tijd had aangegeven. Wim K ontglipte op de 1800 meter B nog bijna de zege. Reeds ver finish hief hij de armen zege boven het hoofd. De enorn sprint van Belt, die hierbij in een modderplas, maar des slechts met een neuslengte v tekaas verloor, strooide bynj het eten van de Lissenaar. Uil! (Van één onzer verslaggevers) Driekwart van de speeltijd heeft het er in de wedstrijd Quick BoysGVVV naar uitgezien dat beide ploegen de punten broe derlijk zouden delen. Doch het laatste kwartiertje van de wedstrijd bracht toch nog de volle winst bij Quick Boys (3-1). Een winst waarop de Katwijkers de gehele wedstrijd hadden gewacht, doch die maar niet komen wilde. Ook bijna niet kon komen. Want het vertoonde spel was niet van dien aard geweest dat er voortdurend een Katwijks doelpunt in de lucht hing. Integendeel! Uit een corner kopte Kees van der Plas hard in. maar doelman v.d. Pa vert redde keurig. Een vliegend schot van Cor van Duyvenbode schroeide de bovenlat. Dit waren de voornaam ste wapenfeiten van de Katwykers. Na ruim een half uur kwam vrij onverwacht de gelijkmaker uit een Matheid Er lag een zekere matheid over het Katwykse spel en bovendien kon men elkaar in de voorhoede niet vinden. Vrijwel elke pass uit de mid denlinie miste de juiste maat, zodat vele Katwijkse aanvallen een ontij dig einde vonden. De Veenendalers daarentegen waren met hun aanval len veel gevaarlijker omdat men daar een veel beweeglijker indruk maakte De Katwijkse achterhoede heeft dan ook meer dan de han den vol gehad om de aanvallen af te stoppen. Doelman De Hollander stond weer onder de lat en dat gaf het nodige vertrouwen in de Kat wijkse verdediging. De wedstrijd begon hoopvol voor Quick Boys. Reeds uit de allereerste aanval ontstond een corner. Hieruit bracht Anton van der Plas de bal hoog voor het Veenendaalse doel. De als midvoor opgestelde Kees van der Plas kopte de bal in en al wat Quick Boys was juichte al maar te vroeg. Op de doellijn kon een Veenendaler nog op het nippertje redding brengen! Deze openingsactie wekte zeer schone perspectieven, maar helaas bleek het een snel uit branden vuurtje te zijn. Hoewel de aanvallen hierna gelykelyk onder nomen werden, werd al gauw dui delijk dat die van de gasten beter van opzet en gevaarlyker van uit voering waren. Het verwonderde nie mand dat GVVV na 20 minuten spe len de leiding nam. Het was mid voor v. d. Bovenkamp die een voor zet rechts met een onhoudbaar schot benutte (01). Rijnsb. Boys nam hindernis DUNO In de opmars naar de titel heeft Rynsb. Boys zaterdag de Haagse barrière Duno genomen, maar ge makkelijk is dat niet gegaan. Het was vooral in de eerste helft een spannend duel. Dat de geelzwarten zich toen al een 20 voorsprong verschaften was niet helemaal in overeenstemming met de krachts verhouding. De wedstrijd begon met een se rie snelle aanvallen van de Boys. waaruit al na 5 minuten het eerste doelpunt ontstond. Den Hoed kreeg de bal in zyn bezit, speelde zich goed vry en plaatste toen zuiver naar Jac. den Heyer, die van dichtby im'üler-doelman Schild geen kans gaf. j^u,„rna was het echter gedaan met het Rynsburgse overwicht. Duno trok het initiatief naar zich toe en doel man Pauw kreeg druk werk. Dat dit geen doelpunten opleverde was te danken aan knap verdedigen van de Rynsburgers, maar ook van pech en schotloosheid van de thuisclub. Langzamerhand werden de bakens weer wat verzet en tot aan de rust bleef het verder een gelyk opgaan de stryd, vol boeiende momenten. Zes minuten voor rust werd een vrije trap de thuisclub opnieuw noodlot tig Van der Kwaak plaatste zich achter de bal; het muurtje hield niet want met een hoog schot ver dween de bal in de uiterste boven hoek van het Haagse doel. In de tweede helft verschaften de Rynsburgers zich gaandeweg een stevige meerderheid, maar nu hield Duno met een goed gesloten verde diging stand. Het duurde tot 8 mi nuten voor tyd. voordat de derde en laatste treffer tot stand kwam. Kees Heemskerk kreeg de bal goed vry, plaatste naar Den Hoed. die op zyn beurt de jeugdige in valler voor Wolters, H. de Mooy, een uitstekende kans bood, waarvan de ze Jonge speler gretig gebruik maak te (3—0). Uit deze scrimmage voor het GVVV-doel zal Quick Boys haar eerste doelpunt scoren. (Foto Leidsch Dagblad) hoekschop. Cor van Duyvenbode bracht de bal goed voor de doelmond en weer kopte de nieuwe Katwykse midvoor in. maar nu langs v. d. Pavert en de gehele GVW-defensie Flauw gereageerd Na de rust volgde een periode, waarvan weinig goeds te zeggen valt. GVVV had aanvankelyk nog de bes te kansen terwyl de thuisclub vrij flauw reageerde. Maar allengs be gon de Veenendaalse ploeg toch te kenen van vermoeidheid te tonen. Misschien was het hieraan te wij- Er waren in Koudekerk nauwelijks veertig minuten gespeeld, toen arbiter Thierry het genoeg vond Want om bijna drie kwartier lang vrije trappen uit te delen, strafschoppen toe te ken nen en je dan nog „bedreigd" te voelen ook, dat was voor hem te veel van het „goede". Staken, luidde zijn parool en de spelers van Koudekerk en Sportlust konden de kleedkamers opzoeken. Wat er zich nu precies in Koudekerk heeft voorgedwaan is, mede om dat arbiter Thierry geen commentaar wilde geven, niet precies duidelijk. Hij voelde zich door Koudekerkers bedreigd Oegstgeest won De overige wedstryden in de vier- deklasse werden normaal uitgespeeld De belangrykste uitslag is de over winning van Oegstgeest in en op Bodegraven (13). De Oegstgeeste- naren kunnen nu weer wat opge wekter de toekomst tegemoet zien. Lisser Boys behield zyn kansje op de titel door uit van Be Fair te winnen (01) Rouwkoop en Katwyk verloren in 4 c hun uitwedstryden en PPSC (52) en Zwervers (42). terwijl in 4 D de toekomst voor Alphen weinig perspectief meer biedt ten, dat een kwartier voor het einde na de 16 nederlaag tegen Ameide. .vogels'' niet redden Ook muziekkorps kon (Van één onzer verslaggevers) Noordwijk heeft zaterdag in Spakenburg nog eens duidelijk laten blijken, dat het nog helemaal niet van zins is zich er bij neer te leggen, dat het kansloos is. In een uitstekend en boeiend duel tegen het sterke IJsselmeervogels. hebben de roodwitten een 2-1 zege behaald en daarmee dus niet alleen zichzelf een grote dienst bewezen, maar voorlopig nog meer buurman Quick Boys. dat bij deze Spakenburgse nederlaag het meeste zijde spint. Het leek wel een kampioenswed- stryd, zo groot was de belangstelling, waaraan de Spakenburgers nog een extra tintje hadden gegeven, daar er een compleet muziekcorps by te ha len. Hoe goed dat ook heeft geblazen, naar de zege heeft het de thuisclub niet kunnen voeren. De wedstrijd begon in hoog tempo ondanks het spekgladde veld, dat de vrydagse regen maar moeizaam had verwerkt. De thuisclub begon met een licht offensief, dat al dadeluk de Noordwykse defensie voor moeilyk- heden stelde. Die verdediging had er echter zin in en er werden derhalve niet veel kansen weggegeven. Vooral v. d. Werf, die zich in korte tyd als 'n volwaardige eerste elftalier heeft ont popt, speelde voortreffeiyk. Noord wyk zat uiteraard ook niet stil en zo werd het een snelle stryd, waarin de doelverdedigers het aanvankelyk niet al te moeilijk kregen. Onfortuinlijk Na 20 minuten werd een dom voor val Noordwyk noodlottig. V. d. Wiel had „veter" pech en ging dat op het veld repareren. IJsselmeervogels be nutte het missen van de dekking prompt. De gevaariyke midvoor „Moppie" de Graaf kwam vry voor doel en dat betekende, dat v.d. Niet een mistroostige gang naar het net kon maken. Het bleef by de ene keer, want Noordwyk ging zich toen feller verweren. Steeds moeilyker kreeg de IJssel- meervogels-defensie het te verduren. Dat moest wel tot een doelpunt leiden. Twaalf minuten voor rust kwam de gelykmaker. Heemskerk maakte de bal goed vry, een crosspass ging naar Map Maryt, die schuin voor doel kwam, nog even doorliep en toen zo'n hard schot loste, dat de Spaken burgse goalie mogelijk alleen een windvlaag heeft gevoeld. In de tweede helft startte IJssel meervogels met een groot offensief, waarby alles in de stryd werd ge bracht. Toch kreeg Noordwyk de eerste grote kans. By een plotselinge uitval kwam Map Maryt in goede schietpositie, een schot volgde, dat van de benen van de doelman voor de voeten van Kees Maryt sprong, die de kans miste. By de Spaken burgse aanvallen, waarby vaak uit alle standen werd geschoten, weerde doelman v. d. Niet zich voortreffelyk. Er was eerst geen doorkomen aan en zo verslapte dat offensief. En toen Noordwyk weer in de aanval kwam, een kwartier voor tyd, gebeurde het. Map Maryt was na een snelle aanval naar rechts afgezwenkt. Prompt volg de een hoge voorzet, waar geen Spakenburger by kon. Wel Kees Ma ryt. die met een prachtige kopbal voor 1—2 zorgde. En by die stand bleef het, waarmee Noordwijk een zwaar bevochten, maar toch wel ver diende zege behaalde. Strafschop in laatste minuut Een lusteloos spelend RCL behaal de zaterdag een geflatteerde over winning op SVOW (21). Geflat teerd omdat SVOW gedurende de gehele wedstryd het beste van het spel heeft gehad. Maar door een ge heel onnodig veroorzaakte straf schop (een minuut voor tijd) ont ging hun het tenvolle verdiende ge lijkspel. Met de snelle vleugelspelers Vree ken en Verhoeven was SVOW van begin af aan gevaarlyk. Met snelle rushes stichtte zy voortdurend ver warring in de onzekere RCL-defen- sie. De lauw spelende RCL-ers konden i daar aanvallend bitter weinig tegen over stellen. Hoewel de prima spe- lende Kasdorp zyn voorwaartsen van uitstekende passes voorzag, kon de i als los zand aan elkaar hangende j voorhoede niet gevaarlyk worden. De druk op Maaskants veste werd steeds heviger. Hoewel hy enkele I voor tref feiyke reddingen op zyn naam bracht kon hy niet verhinde- ren. dat P. Vreeken hem na een half uur spelen het nakyken gaf.1 Hierna begon de RCL-voorhoede zich wat te weren. Het stuwende werk van de middenlinie begon zich nu meer te doen gelden. Vyf minu ten voor rust kwam de gelykmaker. Een aanval over links werd door Ver steeg afgerond met een hard schot. Doelman v. d. Lip dook reeds naar de bedreigde hoek. De bal vloog ech ter via de rug van achterspeler Bos in de andere hoek tegen de touwen (1—1). Dieptepunten Na rust trachtte SVOW het ini tiatief te nemen. Met goede aanval len werd de RCL-verdediging onder druk gezet. Het lukte echter niet en het spelpeil begon aanzienlyk te zak ken. Zo werd de tweede helft een helft met vele dieptepunten. Een mi nuut voor het einde was er een hoog tepunt. Een diepte pass uit de mid denlinie werd op midvoor Van Luyken gespeeld. De pass was echter te hard en er zou verder niets ge beurd zyn als Luyken niet door twee verdedigers in de „sandwich" geno- Koudekerk Sportlust 02 ge staakt. Scoreverloop: Otto (straf schop) 01, Veerman 02 gestaakt. Een misverstand!?) is er waar- schynlyk de oorzaak van geworden dat scheidsrechter Thierry de wed strijd staakte. Hy floot tijdens een scrimmage voor het Koudekerk doel. waarby volgens Sportlust-zyde hands werd gemaakt (strafschop dus) en volgens Koudekerk-kant voor een overtreding tegen de Koudekerk doelman. Het aanwyzen van de scheidsrechter naar de plaats waar de bal moest worden genomen was ook niet duidelyk en plotseling voel de de scheidsrechter zich door Kou dekerkers bedriegd... Het was daar voor overigens niet altyd even pret tig geweest en de regen, vrye schop pen en de twee reeds toegekende strafschoppen zyn hier het duide- ïykste bewys van. Sportlust voetbal de een klasse beter. Alphen Ameide 16. Scorever loop: De Jong 0-1, Bouter 0-2, Hage 12, Bouter 13, Versluis 14, Ter louw 1—5, rust. De Kruik 16. Een half uur voetballen is voor Ameide voldoende geweest een ruim verdiende overwinning op een ook nu weer machteloos Alphen te be halen. Want in dat half uur was de stand reeds 15. Ameide speelde aan zienlyk beter en Alphen zal heel wat moeten veranderen, wil men de dreigende degradatie nog ontlopen. Bodegraven Ocstgeest 13. Sco reverloop: Van der Born 1—0, rust, Jansen 11, Van Leeuwen 12, Se ller 1—3. Op het zeer slechte Bodegravense terrein heeft Oegstgeest zich een stuk van de laatste plaats kunnen distantiëren, door in een beter ge speelde tweede helft de winst op Bo degraven te behalen. Voor Bodegra ven ziet de toekomst er niet zo best uit. In de eerste helft had Oegst geest met wat meer geluk reeds voor kunnen staan, maar de paal stond doelpunten (van Seller) in de weg. Be Fair Lisser Boys 01 Score- verloop:rust 00 Walking 01. Doelman Kobus van Be Fair heeft zyn ploeg voor een grotere neder laag behoed. Steeds was hy het, die de Boys aanval tot staan bracht, i Voor de rust kroop Lisser Boys door het oog van de naald, toen Zwaan j voor de thuisclub scoorde, een doel punt dat eenter wegens buitenspel werd afgekeurd. Een kwartier na de hervatting werd rechtsbinnen Van Leeuwen van Be Fair wegens na trappen uit het veld gestuurd. Lis ser Boys oefende een constante druk op de Be Fair-veste uit. Tien minu ten voor het einde scoorde Walking het enige doelpunt. PPSC- Rouwkoop 52 Scorever loop: Kalden 10 en 20, Barmentlo 21, rust Kalden 31 Boertje (straf schop) 41, Groen 51, Verstraten 5—2. Rouwkoop heeft tegen het direc tere spel van PPSC geen verweer gehad. De thuisclub was meer in de aanval, maar omdat doelman Was senaar onder de Voorschotense lat in de uitstekende vorm stak. bleef de schade tot vyf doelpunten beperkt. De uitvallen van Rouwkoop waren schaars, maar gevaarlyk. Zwervers Katwyk 42 Score verloop Kamsteeg 10. Hasenoot 1 1, Kamsteeg 21, De Graaf 31, rust, Bonkers 41 Hasenoot 42. De overwinning van Zwervers op het „eigen" terrein was verdiend. Kat wyk had met het veld zichtbaar moeite. Kamsteeg was in de Zwer versvoorhoede byzonder gevaarlyk. Hij maakte twee doelpunten en had ook in de derde een groot aandeel. men was en byna onder de grasmat gewerkt. Strafschop besliste de arbi ter. Rietveld belaste zich ermee en schoot feilloos in. (21) Rest nog te vertellen dat K. Teske in de tweede helft werd vervangen door G. Koore man. Jeugdcompetitie UVS mist afwerker legen ADO (2—4) Het regionale jeugdelftal van UVS heeft zaterdagmiddag ln de Kik kerpolder tegen het jeugdelftal van ADO voor de derde achtereenvolgen de maal in een thuiswedstrijd een nederlaag te incasseren gekregen. De blauwwitten gingen in een fut loos duel met 2-4 ten onder. De Hagenaars namen met vlot spel en goede combinaties spoedig een 0-2 voorsprong. Midvoor Leo Holl schoot nog voor de rust de stand naar 2-1. In de tweede helft waren onze stadgenoten aanzienlyk sterker. Met dikwyls vlotte aanvallen zette de UVS-voorhoede de Haagse verdedi ging onder druk. Talrijke kansen ontstonden, maar de afwerking liet veel te wensen. Zelfs een strafschop bleek een te zware opgave voor links buiten Wim van der Linden. ADO, moed puttend uit het onvermogen van de blauwwitte aanval, nam het initiatief weer in handen en ver grootte de voorsprong tot 1-4. Enige minuten voor het einde, scoorde Leo Holl het tweede UVS-doelpunt. Quick Boys Quick Boys heeft aan de thuiswed strijd tegen Xerxes weer een kost baar puntje over gehouden. De Kat wykers, die in de eerste helft een licht veldoverwicht hadden, keken bij het rustsignaal tegen een 1-2 ach terstand aan. Toch slaagden de blauwwitten erin een gelijkspel uit het vuur te slepen. Xerxes nam na ongeveer tien mi nuten spelen een 0-1 voorsprong door Puttershoek. Zelfs liepen de Rotter dammers in de drieëntwintigste mi nuut nog verder uit 0-2. Xerxes-rechtsback De Vries zorg de er echter voor, dat met een 1-2 stand kon worden gerust. Een voor zet van rechtsbuiten Van der Plas kreeg hy zo ongelukkig op zyn schoen, dat zyn eigen doelman kans loos was. Na de rust werd de stryd hard en fel. By een aanval van Quick Boys werd Adri Pluimgraaff ln de grond geboord. De toegekende strafschop bracht de stand in evenwicht: 2-2. Vlak voor het einde kreeg de wed stryd zelf nog een onsportief karak ter, toen Xerxes-midvoor Putters hoek de Katwykse doelman Schaap natrapte en het veld werd uitge stuurd. Quick Boys kreeg nog enkele fraaie kansen, maar benutte deze niet. Een aanval van RCL op het doel van SVOW. (Foto L.D./Holvast) Heren 6000 meter AB: 1. P (Spartaan) 20.10.6; 2. B. Smi taan) 20.16.6; 3. W. van (Spartaan) 21.02.8; 4. J. Wit pus» 21.56.6; 5. H. Kraan (I 22.12.2; 6. D. van Leeuwen 22.12.4; 7. J. Smits AAV '36 Heren 6000 meter CD: 1. J (Olympus) 21.44.4; 2. Kuilboei pus) 21.55.-; 3. H. Warnik 22.04.2; 4. A. van Nus (Siomo 5. N. Ridder (Den Helder» Z C. van der Ende (LDA) 2] G. Schafer (AAC22.31.6. Jongens A 3000 meter: 1, woerd (Hermes) 11.05.8; 2. J. (Spartaan) 11.12.4; 3. H. v. (Siomi) 11.23.2; 4 J. Vyfwin '40) 11.28.2; 5. J. Schipper 12.01.6; 6. F. Dames (Sj 12.07.8. Jongens B 1800 meter: 1. tekaas (Spartaan) 7.52.4; 2. (Bataven) 7.52.4; 3. L. Leer fl ve) 7.54.4; 4. W. Heemskerk 8.13.4; 5. J. Philips (NAC) j W. v. Leeuwen (S. L) 8.28 Jongens C 1200 meter: 1. (Spartaan) 5.52.1; 2. G. v. (Spartaan) 5.55.4; 3. J. Fran (Holland) 6.01.2; 4. T. Wl (Spartaan) 6.04.8; 5. H (Spartaan) 6.13.6. Uitslagen Stand Zaterdagvoet! TWEEDE KLASSE A HeerjansdamApeldoorn SHOHuizen Zwart Wit *28— Spakenburg Ter Leede's Gravenzandse DOVOGenemuiden NDSMZCFC Zwart Wit SHO NDSM Huizen Spakenburg SSS DOVO GSV Ter Leede Apeldoorn VoorwaartsHoogvliet Quick BoysGVVV Enter VooruitExcelsior '31 17 11 4 2 21 17 10 5 2 2: 15 12 0 3 2- 18 9 5 4 23 19 8 6 5 X 16 8 3 5 19 17 6 3 8 15 16 6 1 9 11 16 5 3 8 13 17 4 4 9 i: 17 3 4 10 IC 16 3 3 10 17 1 5 11 :DE KLASSE B Jsselm eervogel! uidvogelsSDI DCP -Noordwyk Kozakken Boys—Zwaluwen Quick Boys 18 10 IJsselmeerv. 16 10 Noordwyk 16 8 GVW 16 8 Excelsior '31 16 8 CSCA 14 6 Koz. Boys 16 6 Zuidvogels 17 6 Voorwaarts 15 6 Zwaluwen V 14 Hoogvliet SDCP Enter V. 16 1 2 13 DERDE KLASSE B MonsterJodan Boys RCL—SVOW Die HagheDOTO ARCDe Zwerver DUNORijnsburgse Boys De Zwerver 16 13 2 1 Rynsb. Boys 16 13 Die Haghe 16 DOTO DUNO Monster ARC RCL SVOW Jodan Boys 1 6 18 6 15 7 li 2 10 1( 0 13 VIERDE KLASSE A JACUnicum InsulindeMFB BodegravenOegstgeest Ornas—SV '35 Be FairLisser Boys MFB 16—27 JAC Lisser Boys 16—25 Oegstg Ornas 1621 Be Fair Insulinde 1519 Bodegr Unicum 16—17 SV *35 VIERDE KLASSE C DEVJOSemper Altius ASHW—RAS PPSCRouwkoop CapelleGroote Lindt De ZwerversKatwijk Gr Lindt 1627 Zwervers 16—22 ASH 16—20 DEVJO 1617 Rouwkoo 1617 Semper VIERDE KLASSE D Nieuw LekkerlandSchoonho AlphenAmeide RysoordSpirit KoudekerkSportlust '46 0- VVGZ—IFC N Lekkerl 17—27 ASH Ameide 17—25 IFC WGZ 17—24 Koudek Rysoord 16—20 Schoonh Sportlust 16—16 Alphen Spirit 15—14 1 De uitslag van de wedstryd kerkSportlust '46 (02) is i deze stand opgenomen. Capelle PPSC Katwyk RAS

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 8