OMEGA OMEGA U slaagt op uw sloffen met zoveel keus! Omega produceert meer dan 50% van alle Zwitserse armband-chronometers Modelwasserij Thijswijk meisje en jonge jenever CO de ideale wascombinatie wast spoelt droogt gemakkelijk en snel. Omega Constellation met gouden band f 1765.' 1. Wat Is een Zwitserse chronometer? Chronometers zijn horloges, die met goed gevolg een 360 uren durende, zeer zware test aan een Zwitsers Instituut voor Officiële Chronometercontrolc hebben doorstaan. Ten bewijze daarvan wordt voor die chronometers een officieel certi ficaat afgegeven. Als het resultaat van zo'n test uitzonderlijk goed is, d.w.z. als een horloge voldoet aan nóg hogere dan de toch al hoge eisen, die men aan een chronometer stelt, dan verkrijgt dit horloge op het chronometercertificaat een extra vermelding, luidende: „uit zonderlijk goede resultaten". Elke Omega Constellation, zonder uitzondering, ver werft deze extra vermelding en is dus een bijzonder nauwkeurige chronometer. krijgt de Constellation een extra nauw keurigheid voor die standen waarin hij zich meestal aan de pols bevindt. Daarbij maakt Omega gebruik van uiterst moder ne, zelfregistrerende controle-apparaten. U. Een kalender op uw pols. De Omega Constellation is ook met kalender verkrijgbaar. Iedere nacht om 12 uur verschijnt de nieuwe datum op de wijzerplaat. Al spoedig raadpleegt u uw Constellation Calendar even vaak voor de datum, als voor de juiste tijd. 5. Automatische opwinding. Elke Con stellation heeft een automatische op winding. De belangrijkste eigenschap van de automatische opwinding is de extra nauwkeurigheid, die zij aan een nauwkeurig horloge geeft. De bewe gingen van uw arm wekken als het ware een ononderbroken drijfkracht op. D# veer wordt zo constant op dezelfde spanning gehouden en drijft het uurwerk regelmatig aan. Slechts een uiterst nauwkeurig uurwerk profiteert daarvan ten volle. Daarom ook hebben alle Con stellations een automatische opwinding. 2. Meer dan 50%. Dank zij research en rationalisatie van de produktie, dank zij ook haar prima geschoolde werkkrachten, heeft de Omega-fabriek in 1962 een produktie aan armbandchronometers be reikt van meer dan 50,48% van de gehele Zwitserse produktie op dit terrein. Een fabriek, die deze prestatie levert, bewijst dat zij goede horloges kan maken. En de ervaring bij de fabricage en bij de afregeling der chronometers opgedaan, komt ten goede aan elke Omega, dié de fabriek verlaat. 6. Onvoorwaardelijke garantie. Een Omega Constellation wordt onvoorwaar delijk gegarandeerd. De garantie dekt elke beschadiging en elke hapering. Zij is een vol jaar geldig in alle vrije landen van de wereld, onverschillig waar u uw Omega Constellation hebt gekocht. Voor geen enkel ander horlogemerk wordt deze garantie gegeven. 3. Uiterst nauwkeurige afregeling. Het afregelen van de Constellation wordt bij Omega uitsluitend verricht door gespecialiseerde -technici. Bij het afregelen in vijf verschillende posities Heerlijk warm pantoffeltje van fluweel met elas tieken zijsluiting v.a. 5.50 Dames cosypantoffel met royale bontkraag. In cyclaam of grey. 9.95 Dames kraagpantoffel van nylonvilt. In rood, blauw of whiskey Fluwelen damespantoffel met gespversiering. In zwart, blauw of honinggeel. 7.95 Kinderpantoffeltje van- bont gekleurd fluweel. Met wreefbandje v.a. 4.50 Kinderpantoffel van bruin vilt v.a. 3.95.ln heren- maten 5.95 Heren viltpantoffel met warme vachtvoering. In bruin of grijs 6.95 Heren California slipper van tabaksbruin leer 9.95 Heren Cosy-pantoffel van bruin leer 8.95 Hoog kinderpantoffeltje van geruit kameelhaar. Met ritssluiting, v.a. 3.95 Constellation Chronometer OmegaSapphette.Z->rt/>r«7- Omega Seamaster de Ville. Grootst mogelijke precisie. Wa- sie-horloge, dat bovendien uit- Grote precisie en elegante kast. terdicht, schokvrijautomatisch, munt door schone vorm. In plaats Waterdichtautomatisch Zonder datum van een glas beschermt een als Goud f650.' Edelstaal f260.' Goud f825.'Edelstaal f350.- briljant geslepen synthetische saf- Goud op edelstaal f335.' Goud op edelstaal f444.- fier het uurwerk. Uw juwelier idem met datum: ft datum; heeft de nieuwste modellen, f710.- resp.f290.- en f365.- f915.'Tcsp.f380.-enf475.- met of zonder gouden band. Niet automatisch vanaf f195.- Slg*r foto-**» fc.»5 I *50 I 7.55 7.50' 10.50 TELEFOO! BREESTRAAT 95 Telefc In Iedere Ook voor relatiegeschenken. lederwarenzaak verkrijgbaar Weesperzijde 111, Amsterdam Tel. 51522 Noordwijk Gevraagd ln doktersgezin flink, zelfstandig larief ..SLEUTELTJES' 120 woorden f L25 1—30 woorden 12.— (een woord noogstens 12 let ters. Bewijsnummers f 0.10 •xtra Toezending nummer- f neven t 0.20 meer. -Sleuteltjes" worden behou- flens gebrek aan plaatsruimte dagelijks opgenomen. of werkster voor 3 dagen per week. Mevr. WYDICKS. Witte Singel 17, tel. 30177. voor sorteer- en wasserijafdeling. I. ONGESCHOOLDE KRACHTEN worden op M- ingewerkt. Dagelijks aanmelden aan het kantoor PICKÊS 's avonds Pickéstraat 45, Noordwijk-Binnen. Toon u een gastheer die van schenken weet Schenk Olifant jenever. De borrel van klasse lekker bij elke gelegenheid. Voor iedereen. OMEGA horloges o. f 125^-. Grootste sortering bij BREESTRAAT 114C TEL. 26127 Velo te LEIDEN: Beestraat 143 Velo te ALPHEN: Hooftstraat 45 Fa. NOUWENSt te OEGSTGEEST. Geverstri Speciaalzaak in uurwerken 4RLEMMERSTRAAT 23 TeL 22076 - Leiden

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 16