jraassemermeer buiten oevers kritische AMERIKA'S DEFENSIE NIET ACHTER BIJ DE RUSSISCHE Russen in Hengelo Ontvoerders Franse jongens in arrest Hu elke dag knaa Ook in België zoekt men naar aardgas Aardgasleveringen tot het jaar 2.000 85*** Eisenhouwer wil zes divisies in Europa tot één verminderen Minister Louw gaat aftreden Argoud gaat in hongerstaking Grensarbeider komt niet meer uit doolhof van voorschriften staatssecretaris rin9. bouwkundiq ingenieur bij i - de genie in Apeldoorn. Met in- Jtmiteillaildse Zaken gang van l september is mr. E. Ir. Leering Oneerlijke Katwijkse dienstbode LR1DSCH DAGBLAD DINSDAG 19 NOVEMBER 196» Zeven Russische vakbondsleiders en -leidsters, die een studiereis naar Nederland maken, hebben gisteren een bezoek gebracht aan twee Henge lose textielfabrieken in Hengelo (de Koninklijke Weefgoederenfabriek voorheen C. T. Stork en Co en de Koninklijke Nederlandse Katoenspin nerij). De Russische bezoekers toonden zich zeer kritisch. Zij vonden om. de lonen in Nederland, vooral voor vrouwelijke arbeidskrachten lager dan in Rusland, terwijl de huren hier hoger zijn. Voorts behoeven Rus sische arbeiders geen medische hulp in welke vorm ook. te betalen, ter wijl van hen ook geen pensioenpre mie wordt ingehouden. Verder was het de Russen opgevallen, dat de Nederlandse arbeider zijn schaf tijd in de fabriek zo weinig positief door brengt. Zo hadden zij bijvoorbeeld I niemand zien lezen of studeren. Zij betreurden het weinig gelegenheid te hebben gehad met ,de werkende mensen" in contact te kunnen ko- i men. Zij waren namelijk door direc- tieleden en Nederlandse vakbondsbe- stuurders in beide bedrijven rondge- I leid. j Vandaag brengt het gezelschap j een bezoek aan een scheepswerf in Opheffing poHemenfoire onschendbaarheid van Strauss verzocht De procureur-generaal van Bonn. Franz Drügh, heeft de Westduitse Bondsdag verzocht de parlementaire onschendbaarheid van de voormali ge minister van Defensie Josef Strauss, thans Bondsdag lid voor de CSU. op te heffen, opdat kan worden uitgemaakt of Strauss zich indertijd aan „machtsmisbruik" heeft schul dig gemaakt. Strauss heeft, als bekend, in de nacht van de 27ste op dc 28ste okto ber 1962 de chef-redacteur van het Westduitse weekblad Der Spiegel. Conrad Ahlers, ln Torremolinos, by de Spaanse stad Malaga, in hechte nis doen nemen. Ahlers werd ervan verdacht in een op 10 oktober 1962 in Der Spiegel gepubliceerd artikel over de in dat jaar in West-Duits- land gehouden NAVO-herfstmanoeu- vre „Fallex 62 militaire geheimen te hebben onthuld. De rechtmatigheid van de arresta tie van Ahlers werd aangevochten. Deze zaak leidde tot het aftreden van minister Strauss en een reorga nisatie van het toenmalige Westduit se kabinet. Procureur-generaal Drügh stelt, dat Strauss slechts na een gerech- teiyk onderzoek, waarbij hij niet door zijn parlementaire onschend baarheid wordt beschermd, van de op hem geworpen blaam kan worden gezuiverd. Rotterdam en een kaasmakerij in Alkmaar. Donderdag zullen zU ons land ver laten. water van de Braasemermeer werd gistermiddag zo hoog de oostelijke dijken o-pgejaagd, dat de golven al spoedig over jken heenspoelden. Het kleine poldertje tussen het meer en de weg in Rijnsaterivoude liep vrijwel onmiddellijk vol en de in polder gebouwde bungalows konden niet meer zonder lieslaar- bereikt worden. Al spoedig dreigde het water ook vanuit de We- gin de Vriezekoopse polder te lopen, maar door tijdig de duikers ienen. kon dit worden voorkomen. fc stroomde het water met grote kracht de Heilige Geestpolder en. Op de Heilige Geestweg stond bij het veer van de gebroeders Staveren meer dan 50 centimeter water. Burgemeester B. Kam- ifl en wethouder S. Visser controleerden met vertegenwoordigers van Rijnland de toestand van de dijken en namen alle mogelijke voorzorgsmaatregelen, om erger te voorkomen. Men besloot de Hei- lige Geestweg vanaf Herenweg tot aan het pontveer voor alle verkeer af te sluiten, evenals de Herenweg vanaf de Heilige Geestweg door het centrum van de gemeente tot aan de Kerkweg. Het gevaar, dat vooral door het zware verkeer verzakkingen zouden ontstaan, was t niet denkbeeldig. Ook enkele tuinderijen aan de ivestkant van Rijnsaterwoude moes ten het weer ontgelden en kwamen blank te staan. De schade is vrij aanzienlijk. 'Foto Leldsch Dagblad» onimiinistcn in Irma in arrest Brma zijn meer dan 5000 per- in preventieve hechtenis geno- nder verdenking van commu- e activiteit. De arrestaties verband houden met het af- a, de vorig eweek, van de be- ingen tussen de regering en de imistische elementen, die het udgebied in centraal-Birma jouden. Nieuwe Russische sterrenwacht iet Tien-Sjangebergte wordt op meter hoogte de grootste ster- cht van Sowjet-centraal-Azië rd. Het observatorium zal in ilamder worden gebruikt voor sturen van de planeten. Advertentie (Van onze correspondent m Parys) s middags, samen .net de moeder De afvallige priester abbé Boyer, die. zoals we al berichtten. een hoofdrol gespeeld schijnt te hebben ln de ontvoering van dc twee jon gens Kovacs, die na de scheiding van hun ouders aan de vader waren toevertrouwd. Is gisteren tezamen met de moeder, mevrouw Hanff, door de rechter v an instructie in Straatsburg in staat van arrest ,Geen gevoel van minderwaardigheid De Amerikaanse minister van De fensie. McNamara, heeft in een toespraak voor de economische club in New York afgerekend met de „absurditeit" van het uit 1949 da terende beeld van een „communisti sche Goliath op het gebied van con ventionale wapens, staande tegen over een Westelijke David, vrijwel ontbloot van conventionele wapens doch alleen uitgerust met een nu cleaire slinger". Minister McNamara noemde dc opvattingen over de „veronderstelde massale" communistische grond strijdkrachten „misleidend of ver ouderd". De actieve NAVO-stryd- krachten omvatten thans meer dan vyf miljoen man, aldus de minister, tegenover „slechts ongeveer 4.500.000 man'' bij de organisatie van het Pact van Warschau, met Inbegrip van de Sow jet-Unie. Op het gebied van effectieve kracht behoeft het westen niet lan ger onder een minderwaardigheids gevoel gebukt te gaan. zo betoogde de minister verder. De Verenigde Stalen beschikken thans over meer dan 500 operationele lange-afstandsraketten, een aantal dat tegen 1966 tot meer dan 1.700 zal zyn toegenomen. De Sow jet-Unie beschikt naar schatting over slechts een fractie daarvan, en Russische plannenmakers zullen moeten reke ning houden met de zekerheid, dat zelfs de meest doeltreffende verras singsaanval, die zU zouden kunnen ondernemen, de Verenigde Staten de mogelijkheid overlaat hun land te vernietigen. Minister McNamara verklaarde dat volgens de algemeen overheer sende opvatting de Verenigde Sta ten thans ln hoge mate superieur zyn op het gebied van verscheiden heid en aantallen tactische kernwa pens. Na verder te hebben toegelicht, dat de huidige situatie „moeiiyk te ver eenzelvigen is met het bekende beeld van het onvergelijkelijk massieve Russische leger", verklaarde minis ter McNamara verder, dat dit niet wil zeggen, dat de NAVO-sterkte op de grond in Europa voldoende is om l eert massale niet-nucleaire verras- singsaanval zonder kernwapens af te slaan. ,De Russen weten, dat zelfs niet-nucleaire agressie onze meest vi tale belangen dermate zou bedrei gen, dat wij en onze bondgenoten be reid zijn deze af te slaan op elke wijze die nodig mocht zyn, hoe vre- selyk de gevolgen daarvan voor onze eigen gemeenschap ook zouden mo gen zyn", aldus minister McNamara. daaraan toevoegend, dat hem de Griekse politieke gevangenen vrij De Griekse regering heeft zater dag een eerste groep van vyf tien politieke gevangenen „op erewoord" vrijgelaten. De gevangenen hadden meer dan tien jaar opgesloten geze ten. Het Griekse ministerie van Justitie maakte bekend, dat binnen kort nog meer gevangenen zullen worden vrygelaten. De leider van de Griekse vakbond voor zeevarenden. Ambatielos, behoorde niet tot de za terdag vrygelaten politieke gevange nen. Hy is veroordeeld tot levens lange gevangenisstraf wegens hulp aan de communistische guerrilla strijders tydens de revolutie van 1946 tot 1949. Premier Papandreoe maakte later bekend dat er by het parlement een nieuw wetsontwerp zal worden Inge diend ter regeling "an objectieve voorwaarden voor de vrijlating van politieke gevangenen. Volgens offi ciële cyfers zyn er nog 1007 politieke gevangenen in Griekenland; 47 van hen zyn veroordeeld wegens samen werking met de Duitse bf zetters van 1941 tot 1944, de overigen wegens ondermynende activiteiten. kans dat de Russische leiders dit gevaar zouden durven lopen, gering ïykt. De minister kondigde nog aan. dat de Verenigde Staten zullen biyven doorgaan met het verminderen van de druk op de betalingsbalans door de defensie-uitgaven, zonder Inkrim ping van de in Europa gestationeer de grondstrij dkrachten, doch met versterking van de Amerikaanse ge vechtskracht over de gehele linie. Tot zover minister McNamara. Wat de grondstrydkrachten betreft denkt oud-president Elsenhower er anders over. Deze heeft gisteren in een t.v.-gesprek gezegd, dat alle Amerikaanse divisies in Europa op één na kunnen worden gemist. Er zyn er momenteel zes. Hy gelooft niet dat de Sowjet-Unle een vermin dering van de Amerikaanse troepen sterkte zou uitleggen als zwakte. ELsenhower vindt het tyd worden dat de Westeuropese landen zelf een groter deel van de defensielast op zich nemen. „Zij zijn nu economisch sterk en vele hebben grote saldi in goud", zei hij. gesteld. Hy was 's morgens vanuit Les Lan- des in Zuid-Frankrijk samen met de moeder van de beide knapen per auto in Parys gearriveerd. Ook tegen de eigenaar van de auto. waarmee ook de jongens zouden zijn gekid napt, zyn intussen gerechteiyk stap pen ondernomen. De abbé. die de leider van een mystieke sekte met extreemrechtse sympathieën is, was om twee uur der Jongens, op het gerecht van I Straatburg ontboden, waar hun het I besluit van de rechter werd meege- I deeld. Ze werden, na een verhoor, onmiddelyk naar het huis van be waring overgebracht. Het verhoor zelf moet intussen nog altyd geen enkel licht hebben ge- bracht in het mysterie waar zich Louw. heeft meegedeeld dat hy van thans de beide ionem« bevind plan b 3j december af te treden. Hy De 72-jarige minister van Buiten landse Zaken van Zuid-Afrika. Erlo thans de beide jongens bevinden. Hun vader vreest, dat zy door leden van de sekte over de Franse grens zyn gesmokkeld. Hun moeder en de priester riskeren een gevangenisstraf van één tot zes maanden wegens het feit dat ze hun medewerking welg- ren by de opsporing van ontvoerde minderjarigen. I maakte 15 jaar deel uit van het ka binet. Louw werd in 1955 minister van Buitenlandse Zaken in de rege- ring-Strydom en bleef dit toen dr. Verwoerd in 1958 eerste-minister werd. Hij wordt beschouwd als een van de vurigste verdedigers van Zuid-Afrika's apartheidspolitiek. De Franse OAS-leider ex-kolonel Antoine Argoud, die tot levenslange gevangenisstraf is veroordeeld, is voor onbepaalde tijd in hongersta king gegaan uit protest tegen de om standigheden waaronder hy werd gearresteerd. Argoud. die destijds by een politiebureau in Parys gebonden in een auto werd aangetroffen, be weert dat hy door de Franse ge heime dienst uit München is ont voerd. spreekt dat andere exploratie- con cessionarissen ook veel gas vinden op de wadden of in de Noordzee. „Zal de minister dat gas ook inbrengen in de Gasunie? Of zal er concurrentie mogen zyn? Mag dit gas tegen een lage prys aan een chemisch bedryf geleverd worden of aan de centrale te Leeuwarden? Misschien weet men in Den Haag het antwoord al. Zo niet, dan geeft deze stuurman aan de wal de stuur man op het schip van Staat de raad eens serieus studie te laten maken van de energiemarkt in de Verenig de Staten van Amerika". De hogere Belgische kinderbijslag twee tot driemaal zoveel als in Nederland is een der voornaamste trekpleisters voor Nederlandse grens arbeiders. Van de circa 2600 Neder landers die dageiyks de grens pas seren om In België te gaan werken- biyken er een 2.560 vaders van grote gezinnen te zijn. zo heeft drs. A. J. van der Made, directeur van het Bu reau Belgische Zaken in Breda, gis teren verklaard. De heer Van der Made, die de so ciale problemen van de grensarbei ders in Benelux besprak op een bij eenkomst van het Comité Benelux in Den Haag, voegde hieraan toe, dat in de metaalnij verheid zelfs tot een zekere uitwisseling is ontstaan: Bel gische bedryven sturen kinder loze arbeiders naar Nederland en krygen vaders van grote gezinnen daarvoor in ruil. Overigens heeft de krappe arbeidsmarkt in Nederland hier en daar tot gevolg gehad, dat Nederlandse werkgevers uit eigen zak het verschil in kinderbyslag gaan bypassen om Belgen als arbei ders te kunnen loggen. Dit verschil in kinderbyslag is er slechts één De minister van Economische Za ken meent op grond van globale ra mingen te mogen verwachten, dat het aandeel van het aardgas in het nationale energieverbruik op den duur zal kunnen sty gen tot onge veer 30 procent van het totale ver bruik. Uitgaande van het huidige jaarlijkse energieverbruik en van een voortzetting van het accres, dat de laatste jaren valt te constateren, zou in 1975 moeten worden gerekend met een energieverbruik van ruim 50. miljoen ton standaardsteenkool. Op basis van de in de aardgasnota 1962 ontwikkelde afzetplannen zullen de aardgasleveringen tot het jaar 2000 kunnen worden voortgezet. I)f I I )irllt'il ll<il'sl van het Stedelijk Van Abhe Mu- De minister deelt dit alles mee in UT.l.il.LflCpUIlIIUrSI v,im FinnL^n ;r t t zyn antwoord op schrifteiyke vra- scum ,tc Eindhoven, ir. J. Lee- de Wilde, die in dit moderne van een lange lyst van verschillen in sociale wetgeving, waar een grensar beider mee te maken krijgt. Er zyn zoveel verschillen in normen voor premieheffing en uitkering op sociaal gebied en zoveel verschillen de individuele gevallen, dat de voor schriften steeds ingewikkelder wor den naarmate men probeert een ieder het zyne te gevon. Alleen spe cialisten kunnen nog een weg vin den in het oerwoud van voorschrif ten. De arbeider tast in het duister. De Belgische ambassadeur in Den Haag, baron F. X. van der Straten - Waillet, verklaarde onder de indruk van de inleiding, dat er een „beang stigende situatie" dreigt te ontstaan. De sociale complicaties van het wer ken over en weer worden steeds pro- ter en hij vreesde dat men volledig in een impasse zou komen naarmate de uitwisseling van grensarbeiders zou toenemen. Hy vroeg zich daarom af of het geen tijd werd dat men de betrokken specialisten aan het werk zette om een algemene, eenvoudige regeling uit te werken. directeur Van Abbe-museum? (Van onze correspondent) Als enige op de lijst van sollicitanten is door B. en W. van Eindhoven voorgedragen voor de benoeming van directeur 17 (Van onze correspondent in Brussel) Nadat reeds andere petroleum- maatsc happy en tot nu toe zonder re sultaat in verscheidene delen van boren. Over de uitslagen die men heeft verkregen is weinig of niets be kend. Het ls ook niet zo dat thans in die hn lekkere gewoonte België, met name in de Kempen, naar i .streek zo diep wordt geboord als in u u Bluefort, Mon Chou, Paul in Wee» niet een- tig: houd van meer kazen. I petroleum hebben gezocht. Ls thans ook de Shell met proefboringen be gonnen. Dr. Victor Leemans, de grote olie- en aardgasdeskundige van het Europese parlement, had ons enkele weken geleden reeds gezegd dat de Belgische geofisici er van overtuigd zyn, dat de zogehete gasbellen niet ophouden by de door mensen vastge stelde landsgrenzen tussen Neder land en België. Zy verwachten aard gas of olie voorraden te vinden in de gebieden langs de Belgische kust. En ook voor de Belgische kust in het Ka naal. Dr. Ghyselinck van de Shell, jaren lang werkzaam geweest in Indonesië heeft zich met de kwestie bezig ge houden en het ls zyn opvolger, de Nederlandse geoloog dr Van der Hart. die thans de leiding heeft van proefboringen in de buurt van Veur- ne. Even ten zuiden van dat plaatsje, dat een kilometer op 25 zuidwest van Oostende, 6 kilometer landinwaarts van de noordzeekust ligt. heeft men thans een boortoren opgericht. Het is de tweede plaats waarop men boort. De eerste was te Hou them, dat even als Veurne in de provincie West- Vlaanderen ligt. nameiyk enige kilo meters ten zuiden van leper ln de richting van Roubaix. Daar is men in augustus van dit jaar begonnen met Groningen, waar de gasbel op onge veer 3000 meter diepte is ontdekt. Men boort in België tot op ongeveer 400 tot 500 meter en dat schynt voor lopig genoeg om de samenstelling van de bodem te kunnen nagaan voor zo ver men die analyse meent nodig te hebben. Vermoedelyk zal in de iyn Veurne-Houthem nog een keer wor den geboord en na laboratorium onderzoek zou de Shell dan besluiten of er nog andere boringen zullen wor den verricht, of dat op dezelfde plaatsen waar men thans reeds bezig is geweest dieper zal worden geboord. De onderzoekers maken gebruik van een aero-magnetische kaart, die is gemaakt door de Belgische geolo gische dienst in samenwerking met de Belgische Luchtmacht gen van de tweede-Kamerleden Mae- nen en Westerterp (KVP>„ die had den geinformeerd, wat de consequen ties zyn van de recente mededeling dat er in Groningen niet minstens 500 miljard, maar 1100 miljard kubie ke meter aardgas zyn aangetoond. Werd aanvankelijk gerekend met een uitputting van de bekende voor raad in 20 tot 25 Jaar. op grond van de thans bekende hoeveelheid mag ervan worden uitgegaan, dat op basis van de in de aardgasnota 1962 ontwikkelde afzetplannen de leve ringen tot ongeveer het jaar 2000 zullen kunnen worden voortgezet. De aardgasvondsten zyn van een zodanige betekenis, dat men zich kan afvragen of de daardoor opge worpen problematiek niet een zorg vuldiger behandeling nodig had dan een paar uurtjes discussie in onze Staten-Generaal over een vage aard gasnota van de vorige minister van Economische Zaken," zo schrijft prof. dr. L. H. de Langen, directeur van de AK.U. deze week in de „De Ne derlandse Industrie", het orgaan van het Verbond van Nederlandse werk gevers. Een prys van 6 ct. per kubieke meter voor gas aan de grote ge meenten is als eerste stap „niet zo gek", zo meent prof. De Langen, die aanneemt, dat deze prys nu ook zal gelden voor de grote industriële ge bruikers, met mogeiykheid tot kor ting voor zeer grote hoeveelheden en voor gelykmatige afname. „De In dustrie is voor de gasunie een veel aantrekkelyker klant dan particu lieren. die alleen ln de wintermaan den grote afnemers zyn. De premie van 5 percent voor af nemers in de drie noordelyke provin cies acht prof. De Langen niet hoog genoeg om industrieën, die niet om andere redenen toch tot vestiging in De concessies van de Shïll hebben met alleen betrekking op mogelyke aardolie- en aardgas vondsten in het Belgische vasteland, maar ook op die binnen de territoriale wateren. Van daar dat, zoals dr. Leemans ons zei, ook voor de Belgische kust zal worden geboord. Men verwacht, dat wanneer de deskundigen menen dat de borin gen die thans worden verricht daar HHHPPI toe aanleiding geven, het volgend het noorden neigen, aan te trek- voorjaar ook voor de Belgische kust ken. een booreiland zal worden neergezet. Vele vraagtekens stelt. prof. De Netvsc heeep2-z xdy I Langen als hy de mogeiykheid be- Het zou een gevolg zyn geweest van het feit, dat een verloving af was geraakt, dat een 21-jarige dienst bode uit Katwyk verduisteringen pleegde. Ze zag een ring liggen in de keuken van het Zeehosnitium, eigen de die zich toe en droeg die aan haar vinger. Een tydje later nam zij een postpakket weg. dat voor een collega bestemd was. In het pakket zat een twinset en het meisje droeg dat pakje ook. ..Een brutaal stukje", luidde het oordeel van de officier van Justitie by de Haagse politierechter voor wie het meisje zich had te verantwoor den. zy bekende thans de feiten. De officier constateerde, dat de ouders van het meisje die elders woonachtig zyn, zich niet teveel aan de dochter gelegen laten liggen en althans er weinig zorgen over maken. Daarmee rekening houdend luidde de eis f60 boete of 12 dagen hechtenis en voorwaardelyk 2 maanden gevan genisstraf met proef tyd van 2 jaar. De rechter veroordeelde haar tot de rinrichting Sonneheil. Ook heeft hy gevraagde boete en 6 weken gevan- i zitting in de provinciale .(aten van genisstraf voorwaardelilk Gelderland. By de uitbreiding van I de Staten-Generaal in 1956 kreeg dr. i Diepenhorst zitting in de Tweede- Kamer voor de CHU. Voorts zyn dezer dagen twee se cretarissen-generaal benoemd. Met ingang van 13 november 1963 i is benoemd tot secretaris-gene-1 raai van het ministerie van Onder- j wijs. Kunsten en Wetenschappen, mr. TT J. Schölvinck, tevoren directeur- daar kan ik me niet mee verenigen," museum de nieuwe richting ver tegenwoordigd heeft, eervol ont slag verleend uit zijn functie we gens zijn benoeming tot directeur bij de Stedelijke musea te Am sterdam. Dr. I. N. Th. DIEPENHORST Binnenkort is de benoeming te verwachten van dr I. N. Th. Die penhorst (56). lid van de Tweede- Kamer voor de CHU tot staatssecre taris van Buitenlandse Zaken. Van 1939 tot 1954 was hij burgemeester van Epe. In 1955 deed hij kandidaatsexa men theologie aan de Ryksuniversi- teit in Utrecht. Hij Ls bestuurslid van o.m. de Stichting Wolfheze, het Gelderse Genootschap en de blinden- generaal voor de volksontwikkeling. Zolang nog niet ln dc vacature van de directeur-generaal voor de volksontwikkeling is voorzien, zal de heer Schölvinck met de waarneming van die functie belast biyven. De heer drs. H. J. H. Janssen, di recteur afdelingschef van de directie internationaal vervoerbeleid van het directoraat-generaal van het Verkeer is met ingang van 1 december 1963 benoemd tot directeur-generaal van de. Scheepvaart. De heer W. R. van der Ben. die na het verlaten van de dienst per 1 mei 1963 van de vorige directeur-ge neraal van scheepvaart, de heer W. L. de Vries, als plaatsvervangend di recteur-generaal van scheepvaart op trad. zal per 1 december 1963 wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftyd de dienst verlaten. Katwijkse zeeman pleegt bij familie huisvredebreuk „Ze zyn thuis erg conservatief en zo verklaarde een 25-jarlge zeeman uit Katwyk aan Zee. die voor dc Haagse politierechter terecht stond, omdat hy by familie huisvredebreuk had gepleegd. Nu bleek het optreden van verdachte lang niet altyd even fraai te zyn geweest, waaraan de drank mede schuld heeft. Zo was hy ditmaal over een schut ting geklommen, kwam zo in de keu ken van een woning en ging daar zyn roes liggen uitslapen. Dat de be woners daar niet erg op gesteld wa ren. valt wel te begnjpen. „Ik ben niet getrouwd en ik kan een hoop drinken." motiveerde verdachte. ..Als je niet getrouwd bent. is dat geen motief om te drinken," oordeel de de politierechter, die verdachte veroordeelde tot 5 maanden gevan genisstraf waarvan 2 maanden voor waardelijk en aftrek van voorarrest.

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 11