New York presenteert de nieuwste Amerikaanse zomermode voor mo derne weekendgenieters: sport- shirts in linnenfantasie grof ge weven, beige met bruine kraag en manchetten of bleu met donker blauw. 22.50 Afd. Herenmode Exclusief voor Nederland alléén in de Bijenkorf: gevoerde overgooier in grof gebreid naturelkleurig ka. toen. Wijde boothals,losse,strikcein- tuur met franje. Twee modellen ook geschikt als zonnejurk e.d. 36 t/m 42 39.75 Afd. Japonnen Vierdelig zomerensemble in zwart, blauw, oranje of lindegroen katoen met wit ruitje. Short met brassière afgebiesd halsje voor het strand. Pantalon met sportief jas je button down kraagje, lange mouw en borstzakjes voor de boulevard. Jasje 34.75, brassière 14.75, pantalon 27.75, short 14.75 Afd. Kleine Confectie Zomerse garderobe voor de aller kleinste zongenieters (9mnd tot 2 jr): katoenen jongenspakjes, over- gooiers, jurkjes en brassieres in de nieuwste streep- of ruitdessins in bleu, roze of geel met wit piqué kraagje. Afgeb. pakje 10.90 en 11.50 Afd. Baby Elastische ceintuur, stijl 'boys* look', geïnspireerd op de bretels die tijdens de twist grote mode werden. Drie centimeter breed met koperkleurige metaalsluiting. Er zijn vele streepdessins in zes ver schillende kleuren. 1.95 Afd. Nouveauté Lingerie van nylon tricot met bloem- dessin. Nylon jupon met kant. M en L 7.90. Bijp. onderjurk met ingew. B.H.enkantafwerking.38-48 9.75 Bijp. slipje, 40-44 4.95. B.H.,ook zonder bandjes te dragen 9.75. Jarretellegordeltië 4.95 Afd. Corsettene en Lingerie Casquette in de Jules et-Jim stijl. Niet alleen voor jonge zongenieters op en aan het water, maar ook voor hen op de terrasjes of flane rend langs de boulevards. In effen piqué (8.90) en nopdessin (9.75) Kleuren: wit, marine, rood, groen. Zomerse cloche: op haar plaats aan zonnige stranden èn sfeervolle cocktailparties. Gekleed èn spor tief, makkelijk mee te nemen op reis en zeer flatteus. Zwart/wit, marine/wit, rood/wit of oranje/wit noppendessin. 14.75 Afd. Hoeden Zomerse sweetnick in marine, rood, groen of geel denim. Grote zakken bieden plaats aan zonne bril en zonne olie. Mouwloos-zo mers met reverskraag en zilver kleurige knoopjes vóór. Maten 36 t/m 42 Afd. Kleine Confectie 19.75 Koelbox voor camping en strand- plezier. Dubbelwandig plastic houdt dranken (maar ook andere koel-te- houden artikelen) urenlang op ge wenste temperatuur. Twee zomers- contrasterende kleuren en ver chroomde beugel. 22.75 Afd. Huish. art. Zomers luieren in hangmat van zware katoen fel kleurige stre pen, gecombineerd met wit. Sterke bevestiging van touw met houten grepen. Als cadeau verpakt in ste vige plastic zak met dessins 29.75 Afd. Camping Dubbelwandig plastickan houdt dranken langer koel of warm. In verschillende kleuren 6.75. Bijpas sende thermo-tumblers p. st. 1.50 'Lollypop* ijskogel koelt dranken als ijsblokjes zonder te verdunnen 1.95 Afd. Huish. art. Dé badtas met koordhengsels, die plaats biedt aan alle zomerse ar tikelen: badkleding, badlakens, lec tuur... Ruime soufflés waarin extra vak. Katoen op rubbervoering zwart, rood, groen, geel, oranje en marine. Afd. Tasaan 11.75 Nog een wonderland opent zijn grenzen voor u 3e sportieve stijl ter zee 'zeil- jopper-idee', met wijde rug en inge zette mouwen, van wollen flausch in marine en zwart, 36 t/m 44 69.75 Rhodianyl St.Tropez truitje in wit antraciet of wit/bruin 40 t/m 44 34.50 Franse matrozenbaret24.75 De modieuze stijl ter zee deux pièces in marine rayon met linnen effect of katoenen gabardine. Het jasje heeft grote, iets afstaande kraag met matrozenbefje. De 3/a mouwen eindigen in manchet. Rech te, gevoerde rok, 33 t/m 44 59.75 De praktische stijl ter zee re genmantel met opvallende matro zenkraag met wit stiksel, moderne sluiting: driemaal twee metalen knoopjes. Polyester met katoen(67/ 33),gevoerd met nylon; in marine, beige of tabak. 36 Vm 46 69.75 De frappante stijl ter zee de rok in linneneffect, sterk kleurencon- trast: wit/marine of wit zwart met stikselaccent. Op de grote zak is een leuk ankermotief in rehefbor- duursei aangebracht. Maten 38 Vn4 2 29.75 De internationale stijl ter zee gevoerde rechte rok met Diorplooi van wollen flanel. 38 t/m 46 22.75 Hierop de Draion pullover, met ronde hals, streepgarnering en stuurwielapplicatie, in marinewit ea wiUwart» 40 44 19.75 De zomerse stijl ter zee losse overgooier in zwart, oranje, aqua of rood denim, met anker-apphca- tie in contrasterende kleur. Heel bijzonder is het achterzakje voor make-up of beursje. Maten 34 t,m 42 39,75 De Jonge stijl ter zee marinière pantalon in 'ligne tulipe' met uit waaierende pijpen het korte hesje in matrozenstijl heeft grote kraag en koordgarnering. Marine of rood rayonweefsel in linnen- eflecU Samen 79.75

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 4